یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۷:۴۲Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه صادرات»

شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وبینار مشترک با آژانس توسعه صادرات مجارستان (HEPA) با حضور نمایندگان دستگاه های دو کشوردر محل سازمان سرمایه گذاری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق گفت: کالاها و خدمات ایرانی در عراق از اقبال خوبی برخوردار است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵    
با توجه به گرانی بنزین بسیاری از خانواده ها و افراد توان خرید بنزین 3 هزار تومانی را ندارند از این رو باید جایگزینی برای آن در نظر گرفت که البته درحال حاضر بهترین سوخت CNG است.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات اعلام کرد: برای دریافت نسخ جدید همراه بانک ویژه سیستم عامل اندروید تنها به پورتال رسمی این بانک به نشانی https://www.edbi.ir مراجعه کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال صنعت سنگ در سال 1396 تصمیم گرفت با احداث یک کارخانه سنگ بری در منطقه آزاد چابهار با هدف توسعه صادرات باکیفیت و برندسازی کیفیت محصول ایرانی، نام ایران را در میان پنج تولیدکننده برتر صنعت سنگ قرار دهد اما پس از گذشت بیش از سه سال و نیم از زمان واگذاری زمین و به نتیجه نرسیدن این طرح ...
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس شعبه کرمان بانک توسعه صادرات ایران با ذکر اینکه این شعبه طی ده ماه اخیر بالغ بر 3100 میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان پرداخت کرده است، از هدف گذاری برای عبور از اعطای 3900 میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان تا پایان سال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا -معاون امور بازرگانی و توسعه صادرات اداره کل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:یکهزار و 580 تن کالای اساسی شامل شکر و برنج با قیمت تظیم بازار در استان توزیع می شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد: اقتصاد ایران وابسته به نفت است و این وابستگی باید با سیاست های توسعه صادرات و ارتباط با کشورهای مختلف کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای ملی زعفران از تعادل نسبی قیمت طلای سرخ خبر داد و گفت: هم اکنون نرخ هر کیلو زعفران حداقل 8 میلیون و حداکثر 14 میلیون تومان است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۵    
رئیس پارک علم و فناوری فارس به مرکز رشد خیرسازلارستان اشاره کرد و افزود: با کمک و همراهی خیرین، زمین و هزینه ساخت و ساز مرکز رشد لارستان فراهم شده که...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
در مکاتبه استانداران منطقه 5 کشور با وزیر صنعت، معدن و تجارت بر بهره مندی از ظرفیت های بندر چابهار با هدف توسعه صادرات تولیدات معدنی شرق کشور تاکید شد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همتی گفت: استفاده از حمل و نقل هوایی و رنق این بخش برای توسعه صادرات و واردات در آذربایجان غربی گزینه بسیار خوبی است و باید از این ظرقیت بهره لازم را برد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آرگون، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: صادرات پیش نیاز رشد پایدار و مهمترین عامل ورود ارز به کشور و همینطور گسترش اشتغال و افزایش درآمد در اقتصاد است.
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنرانی و میزگرد تخصصی نقد و بررسی تحلیلی طرح جامع فولاد کشور با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مصطفی موذن زاده بنیانگذار ایمیدرو، مهدی کرباسیان رییس پیشین هیأت عامل ایمیدرو ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت:زمانی که کالا به صورت دستوری قیمت گذاری می شود و قیمت ها فاصله قابل توجهی را با قیمت بازار پیدا می کنند، زمینه ایجاد رانت در بازار فراهم می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
با پیگیری های سازمان توسعه تجارت ایران در چارچوب کمیسیون اقتصادی ستاد آفریقا، اعطای خط اعتباری 200 میلیون یورویی به کشورهای آفریقایی از محل 2 میلیارد دلار تسهیلات صادراتی مصوب در صندوق توسعه ملی، در هیات مدیره این صندوق تصویب شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر حمایت از ساخت داخل و توسعه صادرات ساتکاب گفت: با تجاری سازی محصولات سامانه شبیه سازی سخت افزاری شبکه برق، رله و سیستم های حفاظت، اندازه گیری و پایش شبکه ، علاوه بر صرفه جویی ارزی، امکانِ درآمدزایی از طریق صادرات به دیگر کشورها فراهم می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: توسعه و تقویت صادرات می تواند از همه نظر به اقتصاد مملکت کمک کند.
در بیست وچهارمین جلسه کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران که با حضور رئیس سازمان توسعه تجارت، اعضای کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه و تعدادی از صادرکنندگان منتخب برگزار شد، این پیشنهاد مطرح شد که سازمان توسعه تجارت پیش نویسی را برای تشویق صادرکنندگان نمونه به شورای عالی صادرات ارائه کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: امکان توسعه صادرات تا سه سال آینده به 100 میلیارد دلار وجود دارد اما برای رسیدن به این هدف باید مشکلات را مرتفع کرد.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس بانک توسعه صادرات ایران در یزد بر اساس گزارش عملکرد ده ماهه این شعبه اعلام کرد: بیش از دو هزار و صد میلیارد تسهیلات به صنایع صادرات محور استان یزد اعطا شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۸    
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: متاسفانه سلیقه یابی در صنعت فرش بسیار ضعیف است، در حالیکه باید در کشورهای هدف سلیقه ها شناسایی شود تا براساس نیاز بازار تولید فرش داشته باشیم و از این طریق توسعه صادرات صورت گیرد.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات از مشتریان خود خواست در اسرع وقت با مراجعه به پورتال رسمی بانک اخرین نسخه همراه بانک توسعه صادرات را دریافت و نصب کنند.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شعبه اراک بانک توسعه صادرات ایران گفت: بیش از دو هزار میلیارد ریال تسهیلات و بالغ بر 387 میلیارد ریال ضمانتنامه ریالی تا پایان دی ماه سال جاری به مشتریان بانک توسعه صادرات در استان مرکزی اعطا شده است.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۳    
توسعه صادرات غیرنفتی در شرایط کنونی اقتصاد ایران از مهم ترین مسائل سیاسی و اقتصادی است که مسئولان کشور باید در نظر داشته باشند....
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم محترم ملایر در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت برنامه ریزی مدون برای توسعه صادرات استان همدان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل صندوق توسعه ملی گفت: 80 هزار میلیارد ریال در برنامه ای 2 ساله با حمایت معاون اول رییس جمهوری با هدف توسعه صادرات در سه دوره به این بخش تزریق می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- مدیر عامل صندوق توسعه ملی گفت: منابع ویژه ای برای حمایت از بخش خصوصی و توسعه صادرات در نظر گرفته شده است که باید استاندار کردستان و مدیران اجرایی برای جذب این منابع تلاش کنند.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نوشت: تسهیل عرضه نفت خام با هدف صادرات توسط بخش خصوصی باید در دستور کار قرار گیرد. ایجاد چنین زمینه ای می تواند برای تسویه ارزی نیز مورد استفاده قرار گیرد
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۷    
علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان توسعه صادرات غیرنفتی و تلاش برای افزایش سهم آن دهه هاست به یکی از چالش های بزرگ اقتصاد ایران مبدل شده است چراکه تکیه دیرپای اقتصاد ایران به نفت و دشواری های ناشی از تحریم ها در مقاطع گوناگون منجر به آسیب پذیری اقتصادی این کشور و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پایانه های صادراتی بستری برای توسعه صادرات محصولات کشاورزی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۱    
گروه استان ها- معاون توسعه صادرات و خدمات سازمان توسعه تجارت گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه 28 میلیارد دلار صادرات در کشور تحقق یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون توسعه صادرات و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: سطح صادرات غیر نفتی کشور در سال جاری با وجود تحریم های ظالمانه بیش از 28 میلیارد دلار است که تلاش مسئولان و فعالان اقتصادی را نشان می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۷    
کارآفرین و صادرکننده نمونه، با بیان اینکه تحریم تنها مبادلات مالی را محدود می کند، ولی نمی تواند مانع توسعه صادرات ایران باشد، گفت: ایران میتواند علاوه بر صادرات کالا به کشور های منطقه ...
شادا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی ، نرگس نجفی به عضویت هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب شد. به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در حکم انتصاب خانم نرگس نجفی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه سرکار عالی و با عنایت به مصوبه مجمع عمومی بانک ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی از 18 صادرکننده برتر که در سال 98 نقش موثری در توسعه صادرات قم داشته اند تجلیل شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۴    
زادبوم، رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: مطالبه به حق صادرکنندگان بخش کشاورزی هماهنگی در تصمیمات و سیاستگذاری ها با محوریت کارگروه توسعه صادرات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایران برای توسعه صادرات غیرنفتی خود، روی بازار کشورهای همسایه و منطقه حساب ویژه ای باز کرده و قصد دارد در سال های آینده این عدد را به بالاترین سطح ممکن برساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که سند توسعه صادرات استان باید به طور مستند تدوین و مورد استفاده قرار گیرد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات ایران با پرداخت 6هزار میلیارد ریال تسهیلات تا دی ماه سال جاری، بیش از 30 درصد رشد را در حوزه اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی صادرات محور نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فارس: مالک سعیدی مسئول کریدور صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در پنل فرصت های توسعه صادرات در سومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلیمر گفت: یک شرکت تولیدکننده باید در عرصه بازرگانی نیز مانند بخش های نوآوری توسعه پیدا کند. از این رو برخی شرکت ها از واسطه های صادراتی استفاده کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش 47 درصدی صادرات محصولات استان گفت: در سال آینده با فعال شدن کارخانه پتروشیمی گچساران و صادرات محصولات این کارخانه محصولات صادراتی استان دوباره افزایش خواهد داشت.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور دریافت برنامک (اپلیکیشن) همراه بانک توسعه صادرات (هما)، صرفا به نشانی https://www.edbi.ir مراجعه کنید.
مراسم تودیع و معارفه عضو جدید هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران با حضور مدیرعامل، هیات مدیره، معاونین و مدیران این بانک برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اسبق بازرگانی گفت: یکی از راه های موثر در حفظ اشتغال کشور صادرات غیرنفتی است و کشورهای همسایه به هزاران دلیل بهترین کشورهایی هستند که ما باید کار تجارت را با آنها توسعه دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام ، مهران ، سیروان ، چرداول ، هلیلان ، ایوان ، چوار و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های گمرک در مرز بین المللی مهران برای تسوعه صادرات غیر نفتی باید تقویت شود.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معیشت مردم و بهبود زندگی آنها ارتباط غیرمستقیمی با صادرات دارد و اگر به این رابطه توجه داشته باشیم، پس باید به لشکر صادرکنندگان بها داده و برای رشد و تسهیل فعالیت آنها برنامه ریزی کنیم. لازمه رونق تولید، توسعه صادرات است، هرچند این نکته همچنان در بین مسئولان نهادینه نشده است. ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۷    
رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران که ریاست دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران را نیز عهده دار است، گزارشی از فرآیند انتخاب صادرکنندگان ارائه و اشاره کرد که این فرآیند برای چهارمین سال متوالی به اتاق تهران به عنوان واگذار شده است.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اعتبارات بانک توسعه صادرات ایران گفت: تسهیلات اعطایی این بانک به شرکت های کوچک و متوسط تا پایان آذر سال جاری بالغ بر 7 هزار و 427 میلیارد ریال بوده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل از رشد 29 درصدی برخوردار بوده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۵    
نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: توسعه صادرات تنها با حمایت جدی بالاترین مقام اجرایی محقق می شود.