چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۵۲May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه صادرات»

نقدینه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، هادی حیدری؛ معاون فناوری اطلاعات بانک توسعه صادرات در نشست تحلیلی ظرفیت ها و ملاحظات تنظیم گری و نظارت مطلوب با لحاظ بازنگری در مقررات مرجع پولی و بانکی که در سی و یکمین همایش سیاست های پولی و ارزی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: برای اینکه سیاستگذار پولی دچار مشکل و آشفتگی نشود باید تفسیر بانک مرکزی به عنوان تفسیر مرجع از قانون بانکداری مد نظر قرار گیرد.
معدن24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۸    
مشاور و کوچ توسعه صادرات سنگ های ساختمانی ایران – آلمان به بهانه برگزاری نمایشگاه صنعت سنگ ساختمانی، برخی از فرصت ها و ظرفیت های موجود در این صنعت را تشریح کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری هرمزگان گفت: تولید و توسعه صادرات کالاها و محصولاتی که ارزآوری مطلوبی دارند، امسال به عنوان یک اولویت و رویکرد مهم مورد توجه مسئولان و فعالان اقتصادی استان است.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق ایران با بیان اینکه تعطیلی روزهای شنبه، تعداد روزهای کاری ما با دنیا را افزایش خواهد داد، ابراز امیدواری کرد: شورای نگهبان با تأیید مصوبه مجلس، به پویاتر شدن اقتصاد کشور کمک کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی استان یزد عصر امروز به میزبانی شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بازار : در حالی عملکرد برخی بانک ها در عمل به قانون اعطای تسهیلات مسکن در حد صفر است که همین بانک ها با روش های حقوقی به دنبال لغو بخشی از قانون جهش تولید مسکن هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، بر ضرورت توسعه صادرات فناورانه با هدف گسترش فرهنگ ایرانی- اسلامی و اقتدارآفرینی فناورانه تأکید کرد و از آمادگی برای هم افزایی ظرفیت ها و امکانات تمام دستگاه های اثرگذار خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کشور ما باید صادرات محور شود و موانع قانونی توسعه صادرات از بین برود تا ارتباطات منطقه ای گسترش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق خراسان رضوی گفت: دولت آیت الله رئیسی در حوزه دیپلماسی اقتصادی گام های مثبتی برداشت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا- کمبود منابع مالی، مشکلات نقدینگی و سرمایه در گردش، معضلات حمل و نقل های دریایی، زمین و هوایی، پایین بودن کیفیت محصول کشاورزی و ماندگاری اندک و تاخیر ترخیص کالا در بنادر کشورهای هدف خزری ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۸    
به گفته رئیس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق ایران، خدمات کشتیرانی به درستی به صادرکنندگان اطلاع رسانی نشده است و اتاق ایران آمادگی همکاری و مشارکت را با کشتیرانی جهت ارائه خدمات به صادرکنندگان حوزه دریایی و نیز نوسازی زیرساخت های بنادر را دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بر ضرورت بازار محوری و استفاده از تجربیات موفق در این حوزه جهت حضور در بازارهای جهانی و توسعه صادرات تاکید کرد.
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق ایران با اشاره به اختلاف جدی میان بانک مرکزی و صادرکنندگان فولاد، اظهار کرد: از ابتدای سال 1403 کلیه زنجیره فولاد ناگزیر به عرضه ارز خود در سامانه نیما شده اند ...
ربیع   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، امیر کشانی با بیان اینکه در حال حاضر 60 قلم کالای صادراتی از استان صادر می شود، افزود: برای اینکه نقاط قوت و ضعف کالاهای مزیت دار و صادراتی مان را شناسایی کنیم باید برنامه و نقشه راه توسعه صادرات داشته باشیم و با ایجاد سازوکاری می بایست اطلاعات بازارهای هدف و کالاهای ...
راه پرداخت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه اراک: دولت جدید باید بتواند مشکل تورم، گرفتاری مردم، گرانی، عدم توسعه صادرات غیرنفتی، خام فروشی و عدم افزایش نرخ بهره وری را برطرف کند.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مراسم یادبود شهادت حضرت آیت الله رئیسی و هیأت همراه با حضور مدیرعامل، هیأت مدیره و جمعی از همکاران، امروز (سه شنبه 1 خرداد ماه) در نمازخانه برج توسعه برگزار شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت صنایع مفتولی پولاد سیم گستران خاور گفت: معتقدیم که جهش تولید در صورت توسعه صادرات و برقراری ارتباط با سایر مناطق جهان محقق خواهد شد و اگر دولت مسیر صادرات را هموار کند، با توجه به پتانسیل ها و مزایای فراوانی که ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه از آن ها برخوردار است ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
11 آبان 1401 بود که از چک الکترونیکی رونمایی شد؛ ابزاری که یکی دیگر از گام های بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور در راستای ارائه خدمات غیرحضوری است. چک الکترونیکی که آمنه نادعلی زاده ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس با بیان اینکه تاکنون عمده فعالیت اقتصادی ما با کشور تایلند در حوزه گردشگری بوده است گفت: سیاست و تمرکز ما بر افزایش بخش اعظمی از صادرات و واردات و توسعه تعاملات تجاری در سبد مبادلات اقتصادی بین استان فارس و کشور تایلند است.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون مالی بانک توسعه صادرات ایران با حضور در همایش بزرگ کرمان آیدکس 2024 با شهباز حسن پور ، نماینده مردم کرمان، دیدار و در خصوص نحوه حمایت مالی بانک توسعه صادرات ایران از واحد های بزرگ صنعتی و معدنی استان گفتگو کرد.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور و همراهان ایشان راتسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، عبدالمجید رنجبر با بیان اینکه این فستیوال همزمان با هجدهمین نمایشگاه دام و طیور و آبزیان، تجهیزات و صنایع وابسته در فارس برگزار می شود ...
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۸    
همزمان با دهه کرامت در آستانه ولادت با سعادت امام رضا (ع) نخستین جلسه شورای عالی فرهنگی بانک توسعه صادرات ایران با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، اعضای شورای اقامه نماز، شورای امر به معروف و نهی از منکر، شورای راهیان نور، مسئول امور ایثارگران و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج در برج توسعه برگزار شد.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
امکان وکالتی کردن لحظه ای حساب های بانک توسعه صادرات ایران برای ثبت نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی برقی فراهم شد.
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی به فرآوری و عمل آوری مواد نباتی، حیوانی، زراعی، باغی، شیلاتی، دام و طیور و جنگل و مرتع می پردازد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران: پیشنهاد مادام العمر کردن معافیت های مناطق آزاد و شرکت های صادرات محور که رشد سالانه بالای 3 درصد داشته دارند، مثبت ارزیابی می شود. اصولاً مناطق آزاد در دنیا به عنوان آزمونی برای اقتصاد آزاد و توسعه صادرات در نظر گرفته می شود.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران با تاکید بر لزوم شتاب در حوزه بهره گیری از ابزار مالی اسلامی در ایران گفت: سال هاست که ابزارهای مالی متنوع در حوزه کشورهای اسلامی در دنیا به شکل موفقیت آمیز به کار گرفته می شود.
عضو هیئت نمایندگان و رئیس کمیسیون توسعه صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان پیرامون اجلاس اتاق های بازرگانی عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا (ACD) ...
شادا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خط ریسندگی شرکت گلرنگ فرش بیدگل( فرش پایار) با حضورمدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و حمایت مالی این بانک در کاشان افتتاح شد.
همدان پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نخستین محموله 60 تنی مرغ تولیدی استان به عراق صادر شد | یکی از سیاست های وزارتخانه، توسعه صادرات علاوه بر تامین نیاز استان و کشور است | این مهم در راستای حمایت از تولیدکنندگان است.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
دکتر افشین خانی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران طی حکمی هادی حیدری را به عنوان سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و برنامه ریزی بانک توسعه صادرات ایران منصوب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۸    
مرکز توسعه صادرات سلامت ایران که ذیل صندوق تجهیزات پزشکی به فعالیت می پردازد طی دو ماه گذشته مسوولیت برنامه ریزی و اطلاع رسانی این رویداد به تجار فعال در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی را به عهده داشته است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان از انتقال برخی از پروژه های پالایشگاه اصفهان به استان هرمزگان با هدف دسترسی به آب های آزاد برای توسعه صادرات خبر داد ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز، جلسه ای با موضوع توسعه صادرات استان با حضور استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط به این حوزه در محل استانداری البرز برگزار شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست ، محمدعلی نیکبخت روز پنجشنبه در بازدید از روستای وازیک محمودآباد مازندران افزود :کمک های ویژه ای برای طرح های گلخانه ای با هدف رونق تولید، اشتغالزایی و توسعه صادرات غیرنفتی در نظر گرفته شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حاشیه بازدید از شرکت چوب و کاغذ گفت: زمینه برای توسعه فعالیت ها و اشتغال زایی صنایع چوب و کاغذ بیشتر از گذشته فراهم شده است.
بانک توسعه صادرات   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران روابط عمومی را ابزار حرفه ای و تخصصی مدیریت، برای تحقق اهداف بانک دانست و خواستار استفاده این حوزه از ابزار ها و قالب های نوین ارتباطی در مسیر اقناع و اطلاع رسانی به مخاطبان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمرانی مجلس در بهشهر گفت: هموار کردن راه های ارتباطی به بندر امیرآباد می تواند در افزایش صادرات و واردات موثر باشد.
می متالز - قاسم کریمی، رئیس اتاق ارومیه در دیدار با رئیس و اعضای اتاق مشترک ایران و انگلیس، با اشاره به جایگاه استان آذربایجان غربی در تجارت با اروپا، استفاده از ظرفیت اتاق های مشترک را یک گام ضروری برای توسعه صادرات عنوان کرد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره مخابرات: تولید داخلی جایگزینی مناسب برای تامین تجهیزات مخابراتی است رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، در آیین امضای قراردادهای خرید تجهیزات بومی اولویت دار شبکه ملی اطلاعات و توسعه صادرات درباره دستاوردهای بومی سازی تجهیزات مخابراتی و ارتباطی گفت ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و تنی چند از مدیران ارشد این بانک از شرکت فولاد امیر کبیر، بزرگترین شرکت تولید کننده ورق گالوانیزه کشور در کاشان بازدید کردند. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: جای خرسندی دارد که سال گذشته با پیگیری های صورت گرفته صادرات استان از حدود 350 میلیون دلار به بیش از یک میلیارد دلار رسید ولی از سوی دیگر بر این باور هستیم که این رقم با ظرفیت های ویژه البرز در تولید و صادرات، تناسب ندارد. ...
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در بررسی که با داده های پاییز 1402 انجام شده، بانک های توسعه تعاون، توسعه صادرات و پست بانک، اطلاعات وام دهی ارتباطی خود را پس از چندین نوبت هنوز ارسال نکرده اند. ...
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مخابرات: با مشارکت شرکت های دانش بنیان، برای ارتقاء و نوسازی شبکه استان های خراسان رضوی و اصفهان سرمایه گذاری شد مهندس سلطانی در آیین امضای قراردادهای خرید تجهیزات بومی اولویت دار شبکه ملی اطلاعات و توسعه صادرات با بیان اینکه شرکت مخابرات به عنوان بزرگترین اپراتور کشور مدافع شرکت های ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
6 قرارداد خرید تجهیزات بومی اولویت دار شبکه ملی اطلاعات و توسعه صادرات بین ایرانسل و تأمین کنندگان داخلی، امروز با حضور آنلاین رئیس جمهوری امضا شد. افتتاح هفتادویکمین سایت 5G ایرانسل در استان البرز و بهره برداری از دو سایت ارتباطی روستایی ایرانسل در استان های کرمان و کردستان ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بیستمین جلسه نظارت ستادی بر دستگاه های اجرایی، صبح سه شنبه (25 اردیبهشت 1403) در آستانه روز جهانی ارتباطات با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران دولتی در وزارت ارتباطات برگزار شد.
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان چوب، تخته و فرآورده های خام چوبی گفت: تولیدات صنایع چوب با کیفیت است و ایران در تولید ام دی اف رتبه نهم جهان را دارد.