جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۲۹Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات پتروشیمی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سپهر سیگاری/ تحلیلگر بازار سرمایه محصولات پتروشیمی را می توان براساس ساختار به پنج دسته اصلی شامل محصولات الفینی، محصولات پلیمری و شیمیایی، اوره و آمونیاک، متانول و محصولات آروماتیکی تقسیم کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تصمیم جدید دولت قیمت گذاری محصولات پتروشیمی را به محدوده ارز مبادله ای تغییر داد که بر این اساس پیش بینی می شود در هفته های آینده رقابت برای این محصولات در بورس کالا کاهش یابد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
شرکت انرژی قطر امروز(سه شنبه) از امضای قراردادی بلند مدت برای فروش سوخت نفتا به مؤسسه ماروبینی ژاپن خبر داد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مزیت های محصولات و خدمات بانک آینده در نشست تخصصی هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست روز سه شنبه بیست و هشتم شهریورماه امسال، با حضور نادر خواجه حقوردی و دکتر سارا فخریان، معاونان امور شعب و بازاریابی و بانکداری شرکتی و تجاری، معرفی شد. ...
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا؛ عباس غلامی، مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، با اشاره به نقش صنعت پتروشیمی در تکمیل زنجیره ارزش، گفت: از دیدگاه قانون، وظایف و اختیارات ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آ سه آن) از تاسیس شرکت مشترک فعال در زمینه تولید محصولات پتروشیمی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۸    
تاملی، دبیر انجمن کامپوزیت ایران گفت: مواد اولیه صنعت کامپوزیت عمدتا از طریق بورس کالا تهیه می شود از طرفی در این صنعت کاملا خودکفا هستیم و نیاز به واردات هیچ محصول مشابهی نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ملک شاهی، مدیر شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران گفت: در سه سال گذشته بالغ بر 15 میلیارد دلار ارز از طریق محصولات پتروشیمی وارد کشور شده است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه امروز محصولات پتروشیمی ایران از آفریقا، آسیا، اروپا و آمریکا مشتری دارد، گفت: با اجرایی کردن دیپلماسی انرژی در دولت سیزدهم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
وزیر نفت هند از افزایش 30 میلیارد دلاری ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی این کشور طی ده سال آینده خبر داده و تاکید کرد که ظرفیت کل بازار پتروشیمی این کشور به بالای یک تریلیون دلار خواهد رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۲    
محمد مهدی برادران معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از داخلی سازی 72 درصدی مواد اولیه تولید دارو در کشور خبر داد و گفت: تامین مواد اولیه صنعت دارو، راه برون رفت از خام فروشی محصولات پتروشیمی است.
اقتصاد ایران: با افزایش نرخ تسعیر ارز جهت محاسبه قیمت پایه محصولات پتروشیمی، درآمد بورس کالا از محل کارمزد افزایش قابل توجهی خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
با افزایش نرخ تسعیر ارز جهت محاسبه قیمت پایه محصولات پتروشیمی، درآمد بورس کالا از محل کارمزد افزایش قابل توجهی خواهد یافت.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۳    
به گزارش آسیانیوز، همایون فدایی در همین راستا فرصتی دست داد تا به گفت وگو با دکتر سیدعلی نواب، رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی پتروشیمی بپردازیم. ایشان در ابتدای سخنانش گفت: مجموعه PCC قدیمی ترین و اولین شرکت صنایع پتروشیمی در ایران است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رینگ محصولات پتروشیمی هفته پایانی شهریور را با رونق نسبی به پایان رساند؛ احتمال رشد قیمت های پایه در میان مدت و افزایش فعالیت تولیدی صنایع با رفع محدودیت در بخش انرژی صنایع تکمیلی از رونق این بازار حمایت کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز چهارشنبه میزبان عرضه بیش از 241 هزار و 74 تن فرآورده هیدروکربوری است. بیش از 68 هزار و 949 تن آن به عرضه های گوناگون پتروشیمی نوری در رینگ صادراتی اختصاص دارد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حاکمیت و خدمات مشترک و سامانه های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تأکید بر اینکه موضوع تکمیل زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی تبدیل به یک استراتژی شده است، از افتتاح سه پروژه که در مسیر زنجیره ارزش قرار دارند تا پایان سال جاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی کارشناسان معتقدند که سختگیری بیش از حد بانک مرکزی برای تعهدات ارزی صادرات کنندگان خرد و همچنین تغییر کوتاه مدت قوانین و مقررات مانع توسعه صادرات محصولات پتروشیمی شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تا پایان سال چیزی بالغ بر 5 مجتمع پتروشیمی به بهره برداری خواهد رسید که طبق برآورد انجام شده نزدیک به 6 تا 7 میلیون دلار به تولیدات محصولات پتروشیمی کمک خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سندیکای تولید کنندگان مواد دارویی گفت: گران قیمت ترین محصولات مواد پایه پتروشیمی، دارو است.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲    
شرکت های پتروشیمی از دی ماه پارسال تا پایان تیرماه امسال حدود 35 هزار میلیارد تومان عرضه اعتباری را با هدف حمایت از صنایع تکمیلی محقق کردند.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی به برخی کارهای قوی دولت سیزدهم در بخش اقتصاد اشاره و اظهار کردند: افزایش محصولات پتروشیمی و کارهای ارزنده در زمینه نفت و گاز و راه اندازی چند هزار کارگاه تعطیل یا نیمه تعطیل از اقدام های قابل تقدیر دولت است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، جابری انصاری در کانال تلگرامی خود درباره کمک هند به نجات غرب با خرید نفت از روسیه، نوشت: اتحادیهٔ اروپا و گروه هفت از دسامبر 2022، واردات نفت خام روسی از طریق کشتی ها را تحریم کرده اند ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴    
سال گذشته 16 میلیارد دلار فروش محصولات پتروشیمی به بازار کشور های مختلف صورت گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی افت رشد اقتصادی چین در ماه آگوست، میزان صادرات محصولات پتروشیمی ژاپن به این کشور در بازه زمانی مشابه با افت 11.7 درصدی مواجه شد.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، عباس غلامی اظهار کرد: عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی در بورس کالا به عنوان راهکاری برای حل چالش تأمین نقدینگی مورد نیاز صنایع تکمیلی برای خرید مواد اولیه است که از دی ماه سال گذشته اجرای این طرح شدت بیشتری گرفت. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه صربستان در دیدار مشترک با مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس که در غرفه این شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اشاره به حضور خود برای اولین بار در نمایشگاه ایران پلاست، گفت: امیدوارم با آمدن به این نمایشگاه و دیدار مستقیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالی که نرخ ارز در نیمه ی اول سال جاری با توجه به اعمال سیاست های تثبیت ارزی کنترل شد و در مسیر نزولی قرار گرفت، افزایش نرخ تسعیر محاسبه قیمت پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا می تواند این روند را تهدید کند که دولت باید با اقداماتی آن را خنثی کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس تنظیم بازار صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: به زودی تنوع محصولات پتروشیمی عرضه شده در بورس کالا به صورت اعتباری افزایش قابل توجه ای می یابد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ارزش معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران از ابتدای امسال تاکنون حدود 110 هزار میلیارد تومان بوده که از این میزان بیش از 22 همت با امکان تسویه اعتباری برای خریداران انجام شده است. رئیس اداره ناظران و امور تالارهای بورس کالای ایران شب گذشته در گفتگوی ویژه خبری گفت: در سال گذشته حدود
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا, مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (سه شنبه، 28 شهریورماه) در سومین روز از هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست با خانم بلازویچ معاون اقتصادی وزارت امور خارجه صربستان و دراگان تودوروویج سفیر این کشور در ایران دیدار و گفتگو گرد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری با اشاره به هزینه های صادرات محصولات پتروشیمی در دوران تحریم، گفت: به دنبال کاهش هزینه های لجستیک و تنوع در مسیرهای صادراتی هستیم.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به توسعه سریع صنعت پتروشیمی از محصولات پایه به سمت انتهای زنجیره ارزش در دولت سیزدهم، گفت: تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی شعار نیست؛ یک تکلیف، برنامه و وظیفه است و راهبردی تخلف ناپذیر است که همه همکارهای من با همه توان بر تحقق آن متمرکز شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی پتروشیمی گفت: با عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی دربورس کالا، از رانت جلوگیری می شود و مواد اولیه بدست تولیدکننده واقعی می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: سال گذشته 16 میلیارد دلار فروش محصولات پتروشیمی به بازار کشور های مختلف صورت گرفته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ارزش معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران از ابتدای امسال تاکنون حدود 110 هزار میلیارد تومان بوده که از این میزان بیش از 22 همت با امکان تسویه اعتباری برای خریداران انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۰    
رئیس اداره ناظران و امور تالار های بورس کالا ایران گفت: تا کنون در سال جاری 22 هزار و 310 میلیارد تومان از معاملات محصولات پتروشیمی برای خریداران قابلیت تسویه به صورت اعتباری فراهم شده است.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، حسن عباس زاده، در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، با حضور در میز اقتصاد شبکه خبر که درباره زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی برگزار شد، اظهار کرد: هم اکنون بیش از 92 میلیون تن ظرفیت نصب شده صنعت پتروشیمی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: سال گذشته در بورس بیش از 4 هزار و 500 میلیارد تومان محصولات پتروشیمی به صورت اعتباری فروخته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۵    
مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: سال گذشته در بورس بیش از 4 هزار و 500 میلیارد تومان فروش محصولات پتروشیمی به صورت اعتباری فروخته شده است.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای یک شرکت هندی فعال در حوزه پتروشیمی در گفت وگو با خبرنگار نیپنا در حاشیه هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست با بیان اینکه نمایشگاه ایران پلاست امسال نسبت به سال های قبل فعال تر و مستعد بازایابی بیشتر است، اظهار کرد: در روزهای آتی این نمایشگاه، مشتریانی را ملاقات خواهیم کرد. ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی بیان کرد: ظرفیت تولید سالانه محصولات پتروشیمی به بیش از 92 میلیون تن رسیده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل امور بین الملل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بیان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست فرصت مناسبی است تا شرکت های پتروشیمی با معرفی دستاوردها و محصولات خود، بازارهای صادراتی خود را گسترش دهند.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا، علیرضا صحافی امین، مدیر فنی گروه صنعتی امید در کارگاه آموزشی توسعه گریدهای جدید محصولات پتروشیمی که امروز (دوشنبه، 27 شهریورماه) در حاشیه دومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برگزار شد ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون تفکر تناژمحوری را از چالش های صنعت پتروشیمی برشمرد و گفت: برای ایجاد ارزش افزوده بالاتر باید به جای تناژمحوری به سمت ارزش محوری محصولات پتروشیمی حرکت کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تولیدکنندگان بخش خصوصی موفق شده اند 72 درصد مواد مؤثره دارویی را با تکمیل زنجیره ارزش در بخش صنایع دارویی در داخل کشور تولید کنند؛ تولید این مواد در انحصار آمریکا، اروپا، چین و هند بود و اکنون ایران نیز به این جرگه پیوسته است.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از ارز آوری 16 میلیارد دلاری صادرات محصولات پتروشیمی در سال 1401 خبر داد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از بازار ، فرید دوستی با بیان اینکه 560 شرکت داخلی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور فعال دارند، اظهار کرد: با حمایت مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و پیگیری های مجدانه زمینه حضور و فعالیت شرکت های خارجی یکبار دیگر در کشور فراهم شد به طوری که حدود 210 شرکت ...