سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۲May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ دلار»

اقتصاد آنلاین   ۴۶ دقیقه پیش    
صبح امروز نرخ دلار در صرافی ها با قیمت 25 هزار و 513 تومان ثبت شد و کاهش قیمتی در حدود 40 تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت سکه ؛ قیمت طلا 18 عیار و قیمت دلار متشکل نزولی بود.
مرور نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ارز دولتی امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و 200 تومان باقی مانده است.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ارز دولتی امروز سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و 200 تومان باقی مانده است.
اقتصاد 24   ۲ ساعت پیش    
دلار در روز های پایانی هفته گذشته با افزایش قیمت همراه شد و تا محدوده30 هزار و 650 تومان بالا رفت و به نوعی به سقف تاریخی خود نزدیک شد، اما روز گذشته این نرخ به 30هزار و 300تومان رسید این در حالی است که در روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه این رقم تا 29هزار و 950 تومان افت کرده بود.
فکر شهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: سروش بامداد در عصر ایران نوشت: روی همین روغن هایی که به خاطر حذف ارز ترجیحی قیمت آنها افزایش یافته نوشته شده: ساخت ایران! اما اگر ساخت ایران است چرا قیمت آن تا این حد به نرخ دلار بستگی دارد؟ ...
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار امروز سه شنبه 27 اردیبهشت احتمالا نوسان محدودی در نیمه کانال 30 هزار تومان خواهد داشت. بعد رفت وبرگشت های پی درپی قیمت های بازار آزاد ارز در هفته گذشته ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۳    
نرخ خرید و فروش دلار و ارز در صرافی ها و بازار آزاد در روز 26 اردیبهشت 1401 اعلام شد .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 26 اردیبهشت 1401 در روز مه آلود قیمت دلار، خودرو با نوسان اندک در بازار قیمت گذاری شد. قیمت هایی که شاید تنها علت آن همان به وضعیت نامعلوم نرخ دلار بازگردد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
قیمت دلار که طی روزهای اخیر نوسانات قیمت را تجربه می کند، صبح امروز، 26 اردیبهشت ماه 1401 را با اندکی افزایش نسبت به روز گذشته و با نرخ 25 هزار و 502 تومان ثبت کرد و در ادامه معاملات با تجربه ثبات نسبی به 25 هزار و 555 تومان رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۲    
امروز نرخ دلار در صرافی ها با قیمت 25 هزار و 502 تومان ثبت شد و افزایش قیمتی در حدود 80 تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، قیمت فروش یورو در ساعت 13 و 40 دقیقه امروز با 79 تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته برابر با 28 هزار و 344 تومان بود. قیمت خرید هر دلار امروز 25 هزار و 429 تومان و نرخ خرید هر یورو نیز 27 هزار و 62 تومان اعلام شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۹    
صبح امروز نرخ دلار در صرافی ها با قیمت 25 هزار و 502 تومان ثبت شد و افزایش قیمتی در حدود 30 تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ 26 اردیبهشت 1401 اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت سکه و قیمت طلا 18 عیار کاهش یافت اما قیمت دلار متشکل صعودی بود.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت ارز دولتی امروز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و 200 تومان باقی مانده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
قیمت ارز دولتی امروز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و 200 تومان باقی مانده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت دلار دیروز از کانال 29 هزارتومان به سمت مرز 30 هزار تومان حرکت کرد و نرخ دلار در ساعات پایانی معاملات نقدی روز گذشته بر روی 30 هزار و 330 تومان قرار گرفت.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۰    
دولت برای حذف ارز 4200 تومانی دارو مطابق قانون موظف است که قیمت ها را به نرخ های شهریور پارسال برگرداند قیمت 90 قلم دارو به نرخ های پارسال برمی گردد. این خبری است که محمد هاشمی، سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرده است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه طی معاملات روز یکشنبه مجددا بر مدار صعود قرار گرفت. رشد قیمت سکه امامی در روز گذشته همزمان با افزایش نرخ دلار در بازار آزاد اتفاق افتاد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در نهایت قیمت هر برگ اسکناس دلار آزاد در بازار یکشنبه با 380 تومان افزایش قیمت نسبت به نرخ روز شنبه به رقم 30 هزار و 410 تومان رسید. عده ای از تحلیلگران و کارشناسان ارزی حضور نرخ دلار در کانال 30 هزار تومانی را نامطمئن می دانند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۸    
صبح امروز نرخ دلار در صرافی ها با قیمت 25 هزار و 500 تومان ثبت شد و در ادامه معاملات با اندکی نوسان قیمت به 25 هزار و 475 تومان کاهش قیمتی در حدود 25 تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (یکشنبه، 25 اردیبهشت ماه 1401) با 114 تومان کاهش نسبت به روز گذشته 25 هزار و 556 تومان معامله شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۷    
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز با 114 تومان کاهش نسبت به روز گذشته 25 هزار و 556 تومان معامله شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت 13 و 45 دقیقه امروز با 153 تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته برابر با 28 هزار و 265 تومان بود. ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,645 (بیست و پنج هزار و ششصد وچهل و پنج تومان) اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۸    
صبح امروز نرخ دلار در صرافی ها با قیمت 25 هزار و 500 تومان ثبت شد و افزایش قیمتی در حدود 15 تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت سکه و قیمت طلا 18 عیار بالا رفت اما قیمت دلار متشکل نزولی بود.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قیمت ارز دولتی امروز یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و 200 تومان باقی مانده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز :در معاملات پشت خطی دیشب معامله گران افزایشی توانستند کانال 30 هزار تومان را پس بگیرند و نرخ دلار را تا محدوده 30 هزار و 300 تومان بالا ببرند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ دلار بازار نیما کل هفته گذشته در کانال 24 هزار تومان بود، این مسئله در حالی بود که دلار بازار آزاد، صعودی حرکت می کرد؛ اما در اولین روز هفته این روند برعکس شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز در اولین روز هفته شاهد افت نسبی شاخص ارزی هستند. این در حالی است که نرخ دلار در بازار آزاد با نوسان کاهشی در کانال 30 هزار تومانی همراه شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان با افزایش نرخ دلار شاهد بالا رفتن نرخ موز در بازار میوه و تره بار هستیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز (شنبه، 24 اردیبهشت ماه 1401) نرخ دلار در صرافی های بانکی با 38 تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، 22 اردیبهشت ماه) 25 هزار و 670 تومان معامله شد. تهران – اقتصادبرتر – 24 اردیبهشت 1401 ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (شنبه، 24 اردیبهشت ماه 1401) با 38 تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، 22 اردیبهشت ماه) 25 هزار و 670 تومان معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷    
صبح امروز نرخ دلار در صرافی ها با قیمت 26 هزار و 484 تومان ثبت شد و کاهش قیمتی در حدود 110 تومان را نسبت به روز پنجشنبه تجربه کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 25 هزار و 671 تومان است.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز ، بازار سکه در روزهای پایانی هفته گذشته روند پرنوسانی را تجربه کرد. فلز گران داخلی روز چهارشنبه گذشته به یک قدمی کانال 14 میلیون تومان رسید و در آخرین روز هفته با قدرت از این کانال عبور کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:در بازار امروز قیمت سکه ، قیمت طلا 18 عیار و قیمت دلار متشکل نزولی بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
از منظر نموداری شاخص کل و نرخ دلار هر دو در محدوده حساس تکنیکی قرار دارند و تحلیلگران نموداری، عبور این دو متغیر از دو کانال 5/ 1 میلیون واحدی و 30 هزار تومانی را زمینه ساز صعود به محدوده های بالاتر ارزیابی می کنند.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
از منظر نموداری شاخص کل و نرخ دلار هر دو در محدوده حساس تکنیکی قرار دارند و تحلیلگران نموداری، عبور این دو متغیر از دو کانال 5/ 1 میلیون واحدی و 30 هزار تومانی را زمینه ساز صعود به محدوده های بالاتر ارزیابی می کنند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
قیمت ارز دولتی امروز شنبه 24 اردیبهشت 1401 توسط بانک مرکزی اعلام شد که بر این اساس، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و 200 تومان باقی مانده ا
همزمان با اعلام قیمت های جدید آدرنالین دلار بالا رفت و اسکناس آمریکایی برای دومین بار در هفته جاری وارد کانال جدید شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نرخ دلار روز گذشته بعد از ماه ها دوباره وارد کانال 29 هزار تومان شد و در انتهای معاملات دیروز به قیمت 29 هزار و 700 تومان (ساعت 18 دیروز) نیز رسید تا در یک قدمی کانال 30 هزار تومان قرار گیرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، واریز یارانه های نقدی منجر به افزایش نرخ دلار در بازار شده است. ----------- بیشتر بخوانید دلار 30 هزار تومان می شود -------------------------------- ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فعالان بازار ارز در آخرین روز هفته در حالی شاهد افت شاخص ارزی در صرافی های بانکی هستند که در بازار آزاد ارز، نرخ دلار به کانال سی هزار تومانی افزایش یافته است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (پنجشنبه، 22 اردیبهشت ماه 1401) با 23 تومان افزایش نسبت به روز گذشته 25 هزار و 708 تومان معامله شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز ، قیمت دلار دیروز به سمت مرز 30 هزار تومان قدم برداشت و در نزدیک این مرز معامله شد. برخی از معامله گران معتقد بودند در صورتی که نرخ دلار بالای محدوده یاد شده تثبیت شود احتمال رسیدن آن به مرز 32 هزار تومان وجود خواهد داشت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
به گزارش ایران اکونومیست، قیمت فروش یورو در ساعت 12 و 30 دقیقه امروز با چهار تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته برابر با 28 هزار و 450 تومان بود. قیمت خرید هر دلار امروز 25 هزار و 452 تومان و نرخ خرید هر یورو نیز 28 هزار و 167 تومان اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۵    
تهران- ایرنا- نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (پنجشنبه، 22 اردیبهشت ماه 1401) با 23 تومان افزایش نسبت به روز گذشته 25 هزار و 708 تومان معامله شد.