دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۵۳Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ دلار»

دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نوسان قیمت دلار از یک سو و انتظار برای مشخص شدن نتیجه مذاکرات و انتخابات ریاست جمهوری موجب شده تا بازار با رکود شدید روبرو شود. روندی که به اعتقاد فعالان بازار خودرو تا پایان انتظار برای اعلام نتایج مذاکرات و ایجاد ثبات در نرخ دلار تداوم خواهد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۵    
نرخ دلار در دومین روز هفته با افزایش 247 تومانی دوباره به کانال 24 هزار تومان صعود کرد و قیمت سکه 174 هزار تومان رشد داشت؛ قیمت هر گرم طلا 18 عیار هم 8300 تومان گران تر شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نرخ دلار تا ساعت 14 و 30 دقیقه امروز معادل 24 هزار و 38 تومان بوده که نسبت به دیروز 263 تومان رشد داشت. به اعتقاد صاحب نظران نوسانات این بازار تا مشخص شدن مذاکرات وین و نتایج انتخابات ادامه دار است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵    
روند بازار ارز در دومین روز هفته همراه با افزایش نرخ دلار و یورو بوده است. این در حالی است که به دلیل تعطیلی بازار های جهانی، بهای رسمی انواع ارز در بانک مرکزی ثابت است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (یکشنبه، 232 خردادماه) با 221 تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم 23 هزار و 514 تومان رسید. به گزارش راه مردم ، قیمت فروش یورو نیز در ساعت 13 و 15 دقیقه امروز با 454 تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم 28 هزار و 342 تومان رسید. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۶    
دلار امروز یکشنبه 23 خرداد 1400 در صرافی های بانکی 23 هزار و 526 تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته 233 تومان گران تر شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
دلار نتوانست به روند صعودی خود ادامه دهد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
بازار ارز در اولین روز هفته با افت نرخ دلار و یورو همراه شده است. این در حالی است که نرخ رسمی انواع ارز نیز توسط بانک مرکزی اعلام شده است و بر این اساس، نرخ 22 ارز کاهش و 14 ارز افزایش یافت. همچنین نرخ 10 ارز هم بدون تغییر باقی ماند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۶    
بازار ارز در اولین روز هفته با افت نرخ دلار و یورو همراه شده است. این در حالی است که نرخ رسمی انواع ارز نیز توسط بانک مرکزی اعلام شده است و بر این اساس، نرخ 22 ارز کاهش و 14 ارز افزایش یافت. همچنین نرخ 10 ارز هم بدون تغییر باقی ماند.
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
توئیت- نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (چهارشنبه، 19 خردادماه) با 133 تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم 23 هزار و 621 تومان رسید. قیمت فروش یورو نیز با 81 تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم 28 هزار و 845 تومان رسید ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۵    
قیمت دلار تا ساعت 14 امروز معادل 23 هزار و 729 تومان بوده که نسبت به پنج شنبه گذشته 194 تومان کاهش داشت. نرخ این ارز خارجی در آخرین روز هفته گذشته 23 هزار و 923 تومان بود. ...
598   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در این کلیپ تبلیغاتی که در روز انتصاب آقای همتی به ریاست بانک مرکزی منتشر شده است؛ عده ای مشعوف و خرامان زمامداری او را مساوی بهبود وضعیت اقتصادی کشور و بازار ارز تلقی می کنند ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۴    
به گزارش خبرخودرو، عضوهیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور ضمن انتقاد از محاسبه قیمت مواد اولیه بر اساس نرخ دلار و فوب خلیج فارس به بیان عوامل موثر بر افزایش قیمت قطعه و خودرو پرداخت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۸    
نرخ دلار امروز در بازار ارز با 144 کاهش نسبت دوباره به کانال 23 هزار تومان عقب نشینی کرد و قیمت سکه 150 هزار تومان ارزان تر شد؛ قیمت جهانی طلا هم روز گذشته بیش از 20 دلار افت داشت.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۳    
پایگاه خبری شمانیوز: بر اساس نرخ صرافی ملی ایران امروز (22 خرداد 1400) هر دلار آمریکا به قیمت 23 هزار و495 تومان رسید و هر اسکناس یورو نیز به مبلغ 28 هزار و 816 تومان فروخته شده است. نرخ دلار و یورو نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته حدود 101 تومان کاهش یافته است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۴    
تهران- ایران پرس: نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (شنبه) با 25 تومان کاهش نسبت به روز گذشته به رقم 23 هزار و 293 تومان رسید.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نرخ دلار افت کرد تا لحظه تنظیم این خبر؛ دلار 23 هزار و 735 تومان برای فروش قیمت خورد. قیمت یورو نیز 27 هزار 890 تومان برای فروش درج شد. افت قیمت ها در بازار طلا و سکه ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۴    
دلار امروز شنبه 22 خرداد 1400 در صرافی های بانکی 23 هزار و 495 تومان معامله شد که نسبت به پنجشنبه گذشته 101 تومان ارزان تر شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت مهان شمش گفت: قیمت مس در بازار داخلی بیش از آنکه از قیمت جهانی این فلز در بورس فلزات لندن تاثیر بپذیرد، تابع نرخ دلار است و جالب اینکه اگر قیمت دلار کاهش یابد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه در تحلیل روند بازار امروز 22 خرداد 1400 گفت : عمده نمادها امروز متعادل هستند اما در محدوده منفی حرکت می کنند و باید توجه داشت که با وجود ابهام های موجود در بازار و روند نزولی نرخ دلار که از روز گذشته قوت گرفته است شاهد معاملات مثبت در بازار امروز نخواهیم بود.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۱۲    
تجربه دهه های گذشته نشان می دهد که قیمت ارزهای خارجی معمولا در سال نخست و حتی در طول 4 سال نخستِ دولت ها ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد بانک مرکزی در حوزه ارز بسیار ضعیف بوده زیرا اگر چنین نبود اجازه نمیداد که نرخ دلار تا مرز 33 هزار تومان افزایش و مجددا به کمتر از 20هزار تومان کاهش یابد. این نوسانات نشان دهنده این است که بانک مرکزی وظیفه خود را بدرستی انجام نداده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی میانگین نرخ دلار در زمستان سال گذشته بیانگر این است که قیمت فروش این ارز در بازار نسبت به پاییز تقریبا 11 درصد کاهش یافته است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - بخشی از معاملات روان و منطقی در کلیت بازار ناشی از نگاه روانشناسی بازار به عدم کاهش نرخ دلار به کمتر از 20 هزار تومان و تثبیت موقت آن در محدوده قیمتی 20 تا 25 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۶    
وزیر صمت دلیل گرانی در کشور را مربوط به نرخ دلار و حجم نقدینگی دانست و گفت:امروز گرانی سفره مردم را کوچک کرده و نرخ دلار 10 برابر افزایش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بررسی نرخ ارز امروز 21 خرداد 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی نشان می دهد که نرخ دلار و یورو نسبت به روز قبل با افزایش همراه بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 23 هزار و 580 تومان معامله می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بررسی سابقه چند دهه اخیر نشان می دهد که نرخ دلار در سال نخستِ آغاز به کارِ تقریبا تمامیِ دولت ها کنترل شده، اما در سال آخر (و عمدتا در دومِ ریاست جمهوری) شاهد جهش فنر نرخ ارز بوده ایم. آیا امسال شروع به کار دولت جدید بر نرخ ارز تاثیر بیشتری می گذارد و یا نتیجه مذاکرات؟
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار و طلا در هفته گذشته (از 15 تا 20 خردادماه 1400) با نوساناتی همراه بود؛ به طوری که قیمت طلای 18 عیار از 1 میلیون 79 هزار و 300 تومان به 1 میلیون 73 هزار و 500 تومان رسید و نرخ دلار از 23 هزار و 433 تومان به 23 هزار و 923 تومان در پایان هفته رسید. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام طرح جدید نسبت به روز گذشته تا حدودی کاهش پیدا کرده و عدد 10 میلیون و 650 هزار تومان را ثبت کرده است، این در حالی است که نرخ دلار نسبت به دیروز اندکی افزایش یافته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۶    
قیمت سکه تمام طرح جدید نسبت به روز گذشته تا حدودی کاهش پیدا کرده و عدد 10 میلیون و 650 هزار تومان را ثبت کرده است، این در حالی است که نرخ دلار نسبت به دیروز اندکی افزایش یافته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار امریکا و سکه امامی کاهش یافت. اخبار مثبت از مذاکرات هسته ای و تقویت احتمال احیای برجام به نزول قیمت در بازار ارز و سکه کمک کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نرخ دلار امروز در بازار 23 هزار و 900 تومان و یورو 28 هزار و 900 تومان بفروش می رسد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی امروز روند کاهش را تجربه کرد و به 10,670,000 (ده میلیون و ششصد و هفتاد هزار) رسید. قیمت طلا هم پایین رفت.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نوسانات قیمت دلار در سال های جاری سبب شد تا وام های معوقه، مشکوک الوصول و سررسید گذشته ارزی در این سالها سهم بیشتری از تسهیلات را به خود اختصاص دهند و روندی صعودی داشته باشند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس نرخ صرافی ملی ایران امروز (20 خرداد 1400) هر دلار آمریکا به قیمت 23 هزار و 580 تومان رسید و هر اسکناس یورو نیز به مبلغ 28 هزار و 734 تومان فروخته شده است. نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است و یورو نیز 51 تومان ارزان شد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۳    
نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 23 هزار و 580 تومان معامله می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین روز هفته فعالان بازار ارز شاهد نوسان اندک دلار در صرافی های بانکی و مجاز هستند. این در حالی است که در بازار آزاد، نرخ دلار آمریکا به کانال بیست و چهار هزار تومانی راه یافته است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۶۵ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 23 هزار و 549 تومان معامله می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۵    
نرخ دلار امروز با افزایش 586 تومان به کانال 24 هزار تومان صعود کرد و قیمت سکه 101 هزار تومان رشد داشت؛ قیمت هر گرم طلای 18 عیار هم افزایش 7 هزار تومانی را ثبت کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۵    
تهران- ایران پرس: نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (چهارشنبه) با 133 تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم 23 هزار و 621 تومان رسید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با وجود وعده سخنگوی دولت در خصوص کاهش نرخ دلار در محدود 11 تا 17 هزار تومان عصبانیت رئیس جمهور در این روزها قبل فهم نیست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۳    
نرخ دلار امروز چهارشنبه 19 خرداد 1400 در صرافی های بانکی 23 هزار و 549 تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته افزایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – محمدامین خدابخش : امروز 10 ماه از شروع ریزش بازار سهام از قله دو میلیونی می گذرد. در این مدت فرازونشیب های زیادی پیش روی سهامداران قرار گرفت و 44 درصد از ارتفاع شاخص کل کاسته شد. روند معاملات روزهای اخیر اما حکایت از آن دارد که می توان به رشد قیمت ها در ماه های پیش رو امیدوار بود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه نرخ دلار با کاهش حدود 140 تومانی به نرخ 24 هزار و 30 تومان رسید اما قیمت انواع آهن آلات همچنان با دریافت برخی از سیگنال های افزایشی، در مسیر صعودی قرار دارد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۵    
امروز، هجدهم خردادماه 1400، قیمت دلار در بازار داخلی معادل 23 هزار و 489 تومان بوده و نسبت به آخرین نرخ روز گذشته 106 تومان کاهش قیمت داشت. به گزارش کاماپرس، تا ساعت 14 امروز نرخ دلار روندی کاهشی را نسبت به روز گذشته ثبت کرد ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (سه شنبه، 18 خردادماه) با 52 تومان کاهش نسبت به روز گذشته به رقم 23 هزار و 488 تومان رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵    
نرخ دلار آمریکا امروز در بازار ارز کاهش 106 تومانی را ثبت کرد و به 23 هزار و 489 تومان رسید و سکه هم 197 هزار تومان کاهش قیمت داشت؛ قیمت طلا در بازار خارج و داخل نیز با افت همران بود.