چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۳۷Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ طلا»

سلام نو / جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام طرح جدید به 40 میلیون و 610 هزار تومان رسید و هرگرم طلا 18 عیاربا قیمت 3 میلیون و 337 هزار تومان معامله شد.
مردم فردا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه همچنان با کاهش قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 200 هزار تومان کاهش به 39 میلیون و 758 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 13 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 59 هزار تومان ماند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۳    
نرخ طلا و سکه با افزایش محدود قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 135 هزار تومان افزایش به 40 میلیون و 286 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 27 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 59 هزار تومان نزدیک شد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۶    
قیمت سکه و طلا امروز (شنبه 26 خرداد ماه 1403) افزایش یافت.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۷    
نرخ طلا نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرارو - قیمت طلا 18 عیار امروز پنجشنبه 24 خرداد همزمان با آغاز معاملات بازار گرمی 11 هزار تومان عقب رفت و تا ظهر معادل سه میلیون و 310 هزار تومان به ثبت رسید ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۰    
نرخ طلا و سکه با افزایش محدود قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 45 هزار تومان افزایش به 40 میلیون و 148 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 8 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 58 هزار تومان ماند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۲    
نرخ طلا 18 عیار امروز چهارشنبه 23 خرداد از مرز سه میلیون و 300 عبور کرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۲    
هرگرم طلا 18 عیار امروز (چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403) با قیمت 3 میلیون و 311 هزار و 600 تومان معامله شد.
بنا بر اعلام اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد، نرخ طلا 18 عیار امروز 0.39 درصدی و سکه امامی نیز 0.24 درصد نسبت به دیروز گرانتر شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۴    
نرخ طلا و سکه با کاهش قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 123 هزار تومان افزایش به 40 میلیون و 454 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 9 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 58 هزار تومان بازگشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد، نرخ طلا 18 عیار امروز 0.39 درصدی و سکه امامی نیز 0.24 درصد نسبت به دیروز گرانتر شد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۹    
هرگرم طلا 18 عیار نسبت به روز گذشته 17 هزار و 300 تومان افزایش داشت.
به دنبال کاهش قیمت انس جهانی، نرخ طلا در بازار داخلی مدتی است سیر نزولی را پیموده و این کاهش قیمت منجر به افت بهای سکه شده است. از سوی دیگر، مردم این روزها به دنبال خرید قطعات کوچک سکه و یا طلا با اوزان پایین هستند. این موضوع نشان از نبود بازار سرمایه گذاری بر روی سکه و طلا دارد. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۲    
نرخ طلا و سکه با کاهش قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 300 هزار تومان کاهش به 40 میلیون و 107 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 22 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 58 هزار تومان بازگشت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۲    
نرخ طلا و سکه با کاهش قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 303 هزار تومان کاهش به 40 میلیون و 606 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 32 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 59 هزار تومان رسید.
صبح و ساعات اولیه بازگشایی بازار زمان مناسبی برای خرید نیست چرا که نوسانات بازار ارز و طلا در این زمان زیاد است اما بعد از ظهر بازار ثبات بیشتری دارد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شاید این سوال برای شماهم پیش آمده باشد که بهترین زمان برای خرید طلا چه زمانی است پاسخ سوالتان را در گزارش زیر بخوانید.
بهترین زمان برای خرید و فروش طلا ساعاتی است که بازار از ثبات کافی برخوردار است. صبح و ساعات اولیه بازگشایی بازار زمان مناسبی برای خرید نیست چرا که نوسانات بازار ارز و طلا در این زمان زیاد است اما بعد از ظهر بازار ثبات بیشتری دارد.
قیمت سکه امامی همزمان با رشد جزیی نرخ طلا در معاملات ابتدایی امروز، پا به محدوده 41 میلیون گذاشت
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۰    
با توجه به اعلام نرخ طلا و انواع سکه توسط اتحادیه طلا، نقره و جواهر مشهد، قیمت ها در این بازار افزایش یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۶    
اتحادیه طلا، نقره و جواهر مشهد نرخ هر گرم طلا و نقره و انواع سکه را اعلام کرد.
قیمت طلا در معاملات آسیایی امروز سه شنبه (4 ژوئن) پس از افزایش زیاد در جلسه قبل ثابت بود زیرا سرمایه گذاران درگیر داده های اقتصادی ایالات متحده بودند که در اواخر هفته منتشر می شد و می توانست سرنخ های بیشتری از مسیر نرخ بهره فدرال رزرو ارائه دهد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۸    
نرخ طلا و سکه با نوسان محدود قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 117 هزار تومان کاهش به 40 میلیون و 587 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 35 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 58 هزار تومان ماند.
قیمت سکه و طلا طی معاملات صبح امروز 11 خرداد در بازار مشخص شد و تحت تاثیر عوامل اقتصادی داخلی و بین المللی شاهد افزایش قیمت در بازار بودیم. در ادامه جدول نرخ طلا و سکه را می بینید. ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۳    
قیمت سکه تمام طرح قدیم 320 هزار تومان، نیم سکه 300 هزار تومان کاهش داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۱    
اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره مشهد نرخ طلا و انواع سکه در بازار امروز مشهد را اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۵    
هرگرم طلا 18 عیار امروز (چهارشنبه 9 خرداد ماه 1403) 6 هزار و 700 تومان کاهش داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۲    
هر گرم طلای 18عیار تا به این لحظه در بازار امروز مشهد، 3 میلیون و 370 هزار تومان عرضه می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هر گرم طلای 18عیار تا به این لحظه در بازار امروز مشهد، 3 میلیون و 320 هزار تومان عرضه می شود.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با رشد قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 312 هزار تومان افزایش به 40 میلیون و 500 هزار تومان رسید و نرخ طلا 18 عیار با 24 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 57 هزار تومان ماند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۲    
نرخ طلا و سکه با حرکت متفاوت قیمت ها در بازار رو به رو شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 496 هزار تومان افزایش به کانال 40 میلیون تومان بازگشت و نرخ طلا 18 عیار با 14 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی در کانال 57 هزار تومان ماند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار سکه و طلا در حالی سیر نزولی را می پیمایند که به گفته کارشناسان هم اکنون این کالاها در کف قیمت قرار دارند به طوری که حباب نرخ طلا صفر شده و شرایط برای خرید مهیاست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۰    
هر گرم طلای 18عیار تا به این لحظه در بازار امروز مشهد، 3 میلیون و 260 هزار تومان عرضه می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۰    
هر گرم طلای 18عیار تا به این لحظه در بازار امروز مشهد، 3 میلیون و 260 هزار تومان عرضه می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کیوان جعفری طهرانی، تحلیلگر بازار آهن و فولاد در حاشیه چهاردهمین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی گفت: سال 2024 به واسطه تأثیر عوامل متعدد بر قیمت کامودیتی ها سال متغیر اما خوبی است ...
اکوایران: امروز قیمت سکه به کانال 39 میلیون تومان سقوط کرد و نرخ طلا 18 عیار هم افت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۶۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت هر گرم طلا امروز (پنج شنبه سوم خرداد) در بازار طلای تهران به قیمت 3 میلیون و 328 هزار و 900 تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته (سه شنبه اول خرداد) 40 هزار تومان کاهش داشت.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس طلا و ارز جهان صنعت نیوز، قیمت طلا امروز در معاملات بازار جهانی کاهش را در پیش گرفته است. هر اونس طلا، امروز به 2,372 (دو هزار و سیصد و هفتاد و دو ) رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 1.78 درصدی داشته است. جدول قیمت 3 روز اخیر هر اونس طلا
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۶    
هر گرم طلا 18 عیار تا به این لحظه در بازار امروز مشهد، 3 میلیون و 370 هزار تومان عرضه می شود.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۱    
امروز 1 خرداد ماه 1403 سکه تمام طرح جدید 510 هزار تومان، نیم سکه 600 تومان و ربع سکه 400 هزار تومان کاهش یافت .
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با نوسان محدود قیمت ها در بازار بروزرسانی شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 217 هزار تومان کاهش و نرخ طلا 18 عیار با 7 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 57 هزار تومان بازگشت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۱    
نرخ سکه با کاهش قیمت ها در بازار نمایان شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 102 هزار تومان کاهش و نرخ طلا 18 عیار با 20 هزار تومان افزایش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 59 هزار تومان نشان داده شد.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با کاهش قیمت ها در بازار نمایان شد؛ به طوریکه نرخ سکه امامی با 385 هزار تومان کاهش و نرخ طلا 18 عیار با 35 هزار تومان کاهش رقم خورد. نرخ دلار به نقل از کانال های غیر رسمی به کانال 60 هزار تومان رسید.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از فرارو، قیمت طلا 18 عیار امروز یکشنبه 23 اردیبهشت با افت 11 هزار تومانی به ازای هر گرم، سه میلیون و 394 هزار تومان به ثبت رسید. سکه امامی همزمان با کاهش قیمت تقریبا 200 هزار تومانی به سمت کف کانال 41 میلیون حرکت کرد. ...