سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۸:۴۵Oct 2020 27

جدیدترین‌های «نرخ طلا»

آرتان پرس   ۲ ساعت پیش    
در بازار فعلی طلا و دلار به شدت به یکدیگر گره خورده اند و کاهش نرخ دلار به شدت بر نرخ طلا اثر می کذارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: با توجه به مدیریت بازار ارز و کاهش نرخ طلا به نظر می رسد که نرخ طلا و سکه تا انتخابات امریکا ارزان تر خواهد شد.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا، توجه سرمایه گذاران به بسته محرک مالی ایالات متحده و انتخابات آینده معطوف شده است. بسته محرک مالی هنوز هم ممکن است قبل از انتخابات 3 نوامبر امکان پذیر باشد. اگر نرخ طلا به بالای 1950 دلار برسد، هدف بعدی می تواند حدود 1980 دلار یا حتی 2000 دلار باشد. تا زمانی که نرخ بالاتر از [...]
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قیمت سکه امروز به 14,800,000 (چهارده میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 1.36 درصدی داشته است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز 14 میلیون و 299 هزار تومان، طلای 18 عیار یک میلیون و 287 هزار و 500 تومان و قیمت دلار در بازار آزاد 28 هزار و 802 تومان است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سید مهدی فاطمی: حباب سکه، ارز و خودرو در حال شکسته شدن است. کاهش نسبتا شدید نرخ طلا و دلار در بازار، یکبار دیگر شکنندگی سرمایه گذاری در این حیطه را یاد آور شده و نظرها را دوباره به سوی ملک و مسکن معطوف کرد. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 221 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون و 800 هزار تومان و قیمت دلار 27هزار و 900 تومان است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز 13 میلیون و 647 هزار تومان، طلای 18 عیار یک میلیون و 216 هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد 27 هزار و 504 تومان است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی با تاکید بر تاثیر بازار ارز و بورس بر مسکن اظهار کرد: بازار مسکن متاثر از عرضه و تقاضا نیست و تابع بازار های موازی حوزه ارز، طلا و بورس است. دولت به صورت جدی و مصمم برنامه طرح اقدام مسکن ملی را آغاز کرده و این طرح در حال اجرا و پیشرفت است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز در نخستین روز هفته فعالیت بازار افزایش چندانی نداشت این در حالی است که با آمدن ماه ربیع قیمت انواع سکه و طلا نیز در بازار اندکی کاهش یافته و کارشناسان کاهش قیمت ها در بازار ارز را در آینده نزدیک پیش بینی می کنند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
بازار سکه و طلا در حالی فعالیت خود را در دومین روز هفته آغاز می کند که قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز به 16 میلیون و 500 هزار تومان رسید. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
بازار سکه و طلا در حالی فعالیت خود را در دومین روز هفته آغاز می کند که قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران ، امروز به 16 میلیون و 500 هزار تومان رسید. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۶۷ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر باتوجه به کاهش حدود 30 دلاری نرخ هر اونس طلای جهانی، انتظار کاهش قیمت ها در بازار سکه و طلا داخلی می رفت اما به دلیل افزایش نرخ ارز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۶:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سرمایه گذاری در بحران جهانی اقتصادی برای عموم جامعه مهم است؛ موضوعی که منجر به پرسش های فراوان برای خرید انواع سرمایه ها اعم از سهام تا مسکن شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 490 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 16 میلیون و 400 تومان و قیمت دلار 31 هزار و 700 تومان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در بازار متشکل معاملات ارزی بیش از 85 میلیون دلار به صورت اسکناس عرضه شد، از همین رو به گفته رئیس اتحادیه طلا نرخ ارز روز گذشته کاهش و نرخ طلا و سکه افزایش یافت
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
امروز همزمان با کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکی نرخ طلا و سکه نیز دستخوش نوسان شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار اندکی تقویت شده و مذاکرات بر سر بسته محرک مالی جدید دولت امریکا با اختلاف مواجه شده است، نرخ طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴    
بازار طلا و سکه دیروز تحت تأثیر 2 رویداد مهم بین المللی و داخلی با افزایش قیمت روبه رو شد. دیروز قیمت انس جهانی به 1931دلار رسید و این افزایش طبیعتا بر نرخ طلا در بازار کشور نیز اثرگذار بود، اما مهم تر از آن ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که ارزش دلار به نزدیکی پایین ترین رقم 3 هفته گذشته رسیده و احتمال ارائه بسته محرک مالی جدید دولت امریکا افزایش یافته است، نرخ طلا روز جمعه شاهد افزایش حدودا 2 درصدی بود.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز در بازارهای جهانی تضعیف ارزش دلار قیمت طلای جهانی را به بیش از 1893دلار در هر اونس افزایش داد.
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به امکان تقلب در طلای آب شده تاکید کرد: طلای آب شده به هیچ وجه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بلیت هوایی ترکیه 20 میلیون تومانی شد! هشدار بارش باران و وزش باد و روند صعودی نرخ طلا و سکه از اخبار اقتصادی امروز است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز افزایش یافت و به 29,350 (بیست و نه هزار و سیصد و پنجاه ) تومان رسید. طلا و سکه امروز رشد قیمت را تجربه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف روز گذشته روند صعودی به خود گرفت.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: بازار مالی امروز دوشنبه شاهد افزایش قیمت دلار است که به 29,350 (بیست و نه هزار و سیصد و پنجاه ) تومان رسید. همچنین نرخ طلا و سکه نیز افزایش یافت.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۶۸ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 745 هزار تومان کاهش 13 میلیون و 560 هزار تومان و دلار با افت 1700 تومانی 27 هزار و 100 تومان معامله شد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس به نقل از رویترز : با اعلام تست مثبت کرونای ترامپ، قیمت طلا در معاملات امروز افزایش یافت و در مسیر ثبت بهترین عملکرد هفتگی در نزدیک به دو ماه گذشته قرار گرفت. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
بررسی های نرخ طلا نشان دهنده قیمت 15 میلیون تومانی سکه است و بانک مرکزی نیز قیمت خرید دلار آمریکا را 28 هزار و 800 تومان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم: کشتی آرای با بیان اینکه افزایش تقاضا در بازار طلا و سکه موجب افزایش حباب سکه شده است از حباب یک میلیون و 700 هزار تومانی سکه طرح جدید خبر داد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که کاهش ارزش دلار و پیشرفت در مذاکرات مربوط به بسته محرک مالی جدید امریکا موجب تقویت اشتها برای سرمایه گذاری در بازار طلا شده است، نرخ طلا امروز شاهد افزایش بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
قیمت طلا در آستانه مناظره ریاست جمهوری آمریکا با کاهش ارزش دلار به 1886.45 دلار در هر اونس افزایش یافت و تقریبا به بالاترین رقم در یک هفته گذشته رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در نخستین هفته مهر 99 نرخ طلا و سکه نیز همسو با بازار ارز روند صعودی را ادامه داد، اما قیمت طلا تا پیش از امروز چقدر بوده است؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: امروز با وجود ثبات در قیمت اونس جهانی، اما نرخ طلا و سکه در بازار داخلی افزایش یافت.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 13 میلیون و 400 هزار تومان، نیم سکه 7 میلیون و 150 هزار تومان، ربع سکه 4میلیون و 150 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 100 هزار تومان است.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۷    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه 13 میلیون و 400 هزار تومان است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرمهم: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 13 میلیون و 400 هزار تومان است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۱    
امروز (5 مهر99) قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 13 میلیون و 400 هزار تومان، نیم سکه 7 میلیون و 150 هزار تومان، ربع سکه 4میلیون و 150 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 100 هزار تومان است. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۳    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 13 میلیون و 400 هزار تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرتوسعه بازار شرکت بیمه البرز گفت که بیمه کردن نوسانات نرخ طلا و ارزبه عوامل بسیاری بستگی دارد که نوسانات جهانی، تغییرات نرخ ارز داخلی ناشی از اقدامات واسطه گری وسیاست گذاری های داخلی، از موثرترین عوامل تاثیرگذاربر نوسان قیمت است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بازار زرگرها خلوت است. مشتری مردد و محتاط و زرگر به تماشای نرخ طلا مشغول است که هر لحظه در حال تغییر است. گزارش مستند پیش رو روایتی است تصویری از بازار طلافروشان تهران واقع در خیابان پانزده خرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
جعفرزاده گفت:تجربه چندین ساله نشان می دهد که سیاست های بانک های مرکزی نمی تواند موجب کاهش نرخ طلا شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: امروز با افت قیمت انس جهانی، نرخ طلا و سکه در بازار داخلی نیز کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: امروز با افت قیمت انس جهانی، نرخ طلا و سکه در بازار داخلی نیز کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۶    
نرخ سکه در بازار افزایش، اما نرخ طلا کاهش یافت.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نرخ دلار در بازار امروز شنبه کاهش یافت و به 26,500 (بیست و شش هزار و پانصد) تومان رسید. در بازار امروز سکه هم افت قیمت را تجربه کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در اتفاقی که کمتر نظیر آن دیده شده است نرخ طلا و دلار با یکدیگر هم مسیر شدند.در حالی که شاخص دلار نزدیک به سه دهم درصد کاهش یافت نرخ طلا هم روز پنج شنبه ریزشی شد و 0.7 درصد کاهش نرخ ثبت کرد تا بازارها شاهد اتفاق نادری باشند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز 13 میلیون و 91 هزار تومان، طلای 18 عیار یک میلیون و 244 هزار و 600 تومان و قیمت دلار در بازار آزاد 26 هزار و 598 تومان است.