یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۲۴May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرداد»

حوزه   ۶ ساعت پیش    
معاون آموزش حوزه علمیه قم تغییرات برنامه امتحانات پایان سال تحصیلی 1403-1402 طلاب سطوح عالی در خرداد و مرداد را اعلام کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اعلام کرد نام نویسی در آزمون انتخاب مترجم رسمی قوه قضائیه سال 1403 از امروز (5 خرداد) آغاز شد و تا 12 خرداد ادامه دارد، آزمون نیز 26 مرداد برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۸ ساعت پیش    
ابتدایی: 1 خرداد تا 20 خرداد ماه متوسطه اول: 21 خرداد تا 10 تیرماه متوسطه دوم: 1 تیرماه تا 20 تیرماه میان پایه: 1 مرداد تا 10 مرداد ماه آدرس پیش ثبت نام الکترونیکی مدارس شاهد: my.medu.ir
مجله ماشین   ۹ ساعت پیش    
دنا جوانان، محصول جدید ایران خودرو، با ظاهری مدرن تر، امکانات رفاهی و ایمنی بیشتر و پیشرانه ای قدرتمندتر، آماده ورود به بازار است.
خبر خودرو   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، دنا جوانان با امکانات جدید و متنوع منطبق بر استانداردهای 85 گانه، مرداد امسال تولید انبوه و روانه بازار خواهد شد.
آی تی آنالایز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مرداد ماه سال 1402 بود که با داغ شدن موضوع خرید و فروش فیلترشکن ها و ارائه انبوهی از آمارها در خصوص حجم گردش مالی این ابزارهای دور زدن فیلترینگ، طرح تحقیق و تفحص از فیلترشکن های پولی در مجلس شورای اسلامی کلید خورد ...
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
از سال 1358، مبارزه با گران فروشی در نقاط مختلف کشور و در رابطه با تمامی اصناف پیگیری شد. این روند با شروع جنگ و خطر تنش های اقتصادی، شدت بیشتری یافت. این تصویر متعلق به مرداد 1363 در تهران است.
آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دومین دوره نمایشگاه ایران ایتکس (کسب وکار های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات) در تاریخ 24 الی 26 مرداد در محل برج میلاد تهران برگزار می شود.
بیتوته   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تقریبا در تمامی کشور های جهان، پناهجو و یا مهاجر باید یک روند قانونی را طی کند، روندی که حتما ایرانیانی که مهاجرت کرده اند به خوبی با آن آشنا هستند. درخواست حضور، صدور ویزا، چک های کامل امنیتی ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۴   + ۵۸ سایت دیگر  
دنا جوانان با امکانات جدید و متنوع منطبق بر استانداردهای 85 گانه، مرداد امسال تولید انبوه و روانه بازار خواهد شد.