یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۳۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «اماکن ورزشی»

هزار ماسوله   ۷ ساعت پیش    
رییس اداره ورزش و جوانان پاوه گفت: در برخی برنامه ها 80 درصد پیشرفت داشتیم، و در برخی زمینه ها هم 100 درصد پیشرفت داشته ایم اما با بیماری کرونا برنامه های ما را بهم ریخت و کل اماکن ورزشی را تعطیل کرده ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴    
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش اماکن ورزشی استان زنجان با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار زنجان افتتاح می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۲    
بر اساس حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان،"حمید شکیبامهر" به عنوان سرپرست دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی کشور منصوب شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی تازه ترین ها ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران در جلسه 16 شهریور 1399 به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان تصویب کرد با توجه به محدودیت های مقرر از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و عدم امکان انتفاع از اماکن استیجاری به ترتیب و میزان پیش بینی در قرارداد اجاره و ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۵    
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: با اعلام ستاد استانی کرونا تعطیلی باشگاه ها و اماکن ورزشی نیز به مدت یک هفته تمدید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۳    
اصفهان- ایرنا- تولیدکنندگان داخلی در ساخت تجهیزات تنیس روی میز خوب عمل کردند، 96 میلیارد تومان برای اماکن ورزشی شهرستان های اصفهان اختصاص یافت و رییس هیات تنیس روی میز اصفهان انتخاب شد از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - هم زمان با ششمین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش، اماکن ورزشی استان زنجان با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز پنجشنبه افتتاح شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار خرم آباد از تذکر جدی به 6 واحد جهت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده، خبر داد و گفت: همچنین از 59 باشگاه و اماکن ورزشی سطح شهر بازدید و در نهایت منجر به پلمپ7 باشگاه متخلف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه زیرساخت های ورزشی گفت: در مدت فعالیت دولت های یازدهم و دوازدهم تعداد اماکن ورزشی کشور 37.5 درصد رشد یافته است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶    
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش حبیبی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان مشکین شهر به صورت سرزده از تمامی اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه شهرداری تهران، “پیروز حناچی شهردارتهران در پاسخ به اینکه اماکن ورزشی شهرداری تهران در زمان کرونا به حالت تعطیل و نیمه تعطیل در آمده اند، آیا جبران خسارتی از سوی دولت در این حوزه صورت گرفته است؟ گفت: در این باره دولت کمک مالی و ریالی به شهرداری نداشته است. وی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها- رئیس هیئت بسکتبال استان اصفهان گفت: هیئت های ورزشی طبق قانون باید اجاره بهای اماکن تحت اختیارشان را بپردازند و این اجاره بها مبلغ کمی نبوده و با توجه به شرایط وخیم کنونی، پرداخت آن کار راحتی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۱    
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: شیوع ویروس کرونا در6 ماه نخست سال جاری میزان درآمد از اماکن ورزشی این استان را به صفر رسانده است.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حامد توکلی در گفت وگو با پایگاه خبری ساوه نار اظهار کرد: شهرستان ساوه به عنوان دومین شهر مهم استان مرکزی مرکزی از لحاظ سرانه ورزشی در جایگاه مناسبی نیست و باید با ایجاد اماکن ورزشی جدید این سرانه را افزایش داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تشریح جلسه امروز نوبت عصر کمیسیون متبوع خود گفت که در این جلسه لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه ها و سایر تاسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از شورای نگهبان از سوی اعضای کمیسیون رد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع وقمع ورزشگاه ها و سایر تأسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از سوی شورای نگهبان بود که به طورکلی رد شده و از دستورکار خارج شد.
یاریزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۲    
با توجه به وضعیت قرمز استان ایلام و دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا کلیه اماکن ورزشی و باشگاه های خصوصی برای دومین بار پیاپی در مهرماه تعطیل گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از خسارت 11 میلیارد تومانی ناشی از شیوع ویروس کرونا به اماکن ورزشی در زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام در این استان ماهانه 20 میلیارد ریال و سالانه حدود 2 هزار میلیارد ریال اجاره بها برای اماکن ورزشی خود پرداخت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵    
گروه استان ها معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از وارد شدن خسارت 11 میلیارد تومانی حاصل از کرونا به اماکن ورزشی خبر داد و گفت: در این راستا تا به این لحظه 2 میلیارد و 232 میلیون تومان وام پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، تعداد بیمه شدگان ورزش کرمانشاه را کاهش داده نه تعداد ورزشکاران را و این چون سراسری است؛ فاجعه اطلاق نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷    
گروه استان ها- مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از سفر وزیر ورزش به زنجان خبر داد و گفت: 21 مورد اماکن ورزشی را علی رغم میل باطنی پلمپ کردیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در گفتگویی اظهار داشت : باز شدن پنجره نقل و انتقالات تیم سپیدرود منوط به پرداخت دو میلیارد و 800 میلیون تومان از سوی باشگاه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
علی شائی گفت: نظارت بر اماکن ورزشی و مراقبت از سلامتی ورزشکاران مهم ترین دغدغه ی ورزش و جوانان در شرایط کرونایی ست.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل درپیامی با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: با گرایش جوانان به ورزش، آسیب های اجتماعی و هزینه های ارزی و ریالی دولت در این باب کاهش می یابد. ...
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان از اختصاص 96 میلیارد تومان برای امور عمرانی اماکن ورزشی در شهرستان های این استان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از کاهش درآمد اماکن ورزشی با شیوع کرونا در اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان از اختصاص 96 میلیارد تومان برای امور عمرانی اماکن ورزشی در شهرستان های این استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
صدیقی با تاکید بر نگهداری استاندارد تجهیزات و اماکن ورزشی تا رفع کرونا گفت: با رعایت اصول بهداشتی امکانات ورزشی در اختیار حداقل دانشجویان حاضر در دانشگاه ها قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کل ورزش و جوانان درخصوص شیوع بیماری کرونا و آسیب های وارد گفت: بیماری کرونا با تعطیل کردن اماکن ورزشی ضربه بزرگی به آحاد جامعه زد، متاسفانه با فقر حرکتی و بیماری های ناشی از عدم تحرک روبرو هستیم و نمی توان این را نادیده گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۴    
اماکن ورزشی استان با رعایت شیوه های مورد تایید بهداشتی و با ظرفیت 50 درصد از امروز بازگشایی شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱    
اماکن ورزشی استان اصفهان با رعایت شیوه های بهداشتی و با ظرفیت 50 درصد در هر سانس از فردا بازگشایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: با اعلام ستاد استانی کرونا ، تعطیلی باشگاه ها و اماکن ورزشی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: با اعلام ستاد استانی کرونا ، تعطیلی باشگاه ها و اماکن ورزشی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اماکن ورزشی استان با رعایت شیوه های بهداشتی و با ظرفیت 50 درصد از فردا بازگشایی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رنگرز با همراهی دکتر بابایی کارنامی و مسئولان محلی از اماکن ورزشی سرپوشیده و روباز بخش دودانگه ساری بازدید بعمل آورد
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۵    
حمیده ولی نیا، مسئول کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هیات پزشکی ورزشی استان البرز وضعیت پلمپ باشگاه ها، بازرسی باشگاه ها در دوران کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی در باشگاهها و به طورکلی عملکرد این کمیته طی 6 ماهه اول سال 1399 را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اماکن ورزشی گیلان با فرارسیدن ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) تعطیل شد.
خبرگزاری مهر: وزیر ورزش با بیان اینکه تلاش این است با وجود بحران کرونا فعالیت های ورزشی به خصوص در بخش همگانی محدود نشود، بر رعایت پروتکل های بهداشتی در رشته های پربرخورد مانند کشتی تاکید کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۸    
مدیر کل ورزش و جوانان در بازدید از اماکن ورزشی لنگرود گفت : تکمیل پروژه های نیمه تمام دراولویت است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در دیدار استاندار فارس ومدیر کل ورزش وجوانان از ایشان از افتتاح سالن شش هزار نفری شیراز در دهه فجر 1399خبر داد
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیران عضو کمیسیون لوایح با واگذاری پنج ساله حق استفاده از دو فقره اماکن ورزشی استان تهران جهت استفاده همگانی به فدراسیون های ورزشی موردنظر موافقت کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۰    
مسئولان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور و استاندار فارس در مورد چگونگی تکمیل و بهره برداری سالن 6 هزار نفری شیراز بحث و تبادل نظر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اعلام کرد: تمامی اماکن و باشگاه های ورزشی این استان در شهرستان های دارای وضعیت قرمز به لحاظ شیوع ویروس کرونا به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا صفی زاده، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ، اظهار داشت: در راستای مصوبه ستاد استانی کرونا و دستور استاندار مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی نظارت های ما بر اماکن و باشگاه های ورزشی شدت گرفته است و در این باره چندین مورد تخلف از سوی برخی باشگاه ها ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۴    
آیین افتتاح هتل ورزش گلستان با حضور دکتر استاندار گلستان و مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بصورت ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های وزارت وزرش و جوانان و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۴    
با حضور علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام ، کریمی معاون امور ورزش اداره کل و سایر اعضا جلسه کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان ایلام در زمان کرونا در دفتر مدیر کل برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از ادامه تعطیلی باشگاه ها و اماکن ورزشی استان البرز تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: امیدواریم با همکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم درمهار پیک سوم بیماری کرونا نیز موفق عمل کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بار ها و بار ها در خصوص علت تمایل شدید وزارت ورزش به بحث چمن مصنوعی در فرآیند تجهییز اماکن ورزشی سوال کرده بودیم، در افتتاح خانه ورزش در فلان روستای دور افتاده هم، چمن مصنوعی، بخشی از فزآیند تجهییز محسوب می شد و ... ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۴    
اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در خصوص ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد مقابله با کرونا استان اصفهان اطلاعیه ای صادر کرد.