چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۲:۵۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اماکن ورزشی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: بمناسبت گرامیداشت سالروز رحلت جانسوز بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران (ره) و قیام خونین 15 خرداد تمام اماکن ورزشی بخش خصوصی و دولتی در سطح استان تعطیل است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۰    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت : فعال سازی بخش خصوصی در ساخت اماکن ورزشی از اهداف ورزش استان مرکزی خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۰    
تمامی اماکن و فعالیت های فرهنگی ورزشی در سراسر استان خراسان شمالی به مدت دو روز تعطیل خواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۲    
سعید مرادی رئیس اداره تربیت بدنی واحد کرمانشاه در دیدار از مجتمع فرهنگی ورزشی استخر فرهیختگان این دانشگاه توجه به ورزش و ایجاد اماکن ورزشی در دانشگاه ها را مهمترین هدف افزایش نشاط و سلامت دانشجویان دانست.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، زمین چمن و سالن ورزشی بندر ریگ طی دو ماه ساماندهی می شود. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
طرف داره راحت آدرس می ده که چطور می شه گیت رو دور زد و حتی وارد محل VIP شد. فدراسیون چه پاسخی دارد؟ وزارت ورزش و شخص وزیر چه حرفی برای گفتن دارد؟ شرکت توسعه اماکن ورزشی چه می تواند بگوید؟ شرکت متولی فروش بلیت چه توضیحی می دهد؟ هرکجای دنیا بود،آبروی وزیر را نیشکر مال می کردند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خاموشی های مداوم مجموعه ورزشی انقلاب، نارضایتی ورزشکاران عادی و حرفه ای را به دنبال داشته است. به گزارش طرفداری، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران به دلیل برخورداری از اماکن ورزشی متعدد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قزوین گفت: با احداث بوستان مادر و کودک در جنوب شهر، سرانه ورزشی بانوان در استان افزایش یافته و دسترسی آن ها به اماکن ورزشی تسهیل شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱    
ایمنی اماکن ورزشی پایتخت موضوعی است که امشب 10 خرداد در برنامه تهران20 بررسی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۱    
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: تربیت بدنی آستان قدس رضوی یکی از فاخر ترین اماکن ورزشی بعد از انقلاب است.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۴    
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: تربیت بدنی استان قدس رضوی یکی از فاخر ترین اماکن ورزشی بعد از انقلاب است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۳    
سید آرش قیاسیان مدیرکل ورزش و جوانان لرستان به صورت میدانی با سفر به دلفان از اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد خیرین ورزشیار وزارت ورزش و جوانان از اجرای طرح چتر حمایتی با هدف پرورش استعدادهای ورزشی خبر داد و گفت: علاوه بر حمایت از ساخت، تجهیز و توسعه اماکن ورزشی در مناطق محروم، یکی از رویکردهای سال 1402 دبیرخانه ستاد خیرین ورزش یار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حضور گسترده مردم در اجتماع امام رضایی ها بر توجه بیشتر به ملاحظات ترافیکی در برگزاری جشن های مردمی تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری-فرمانده سپاه کربلا با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه سپاه کربلا، اداره ورزش و هیات کشتی استان، گفت: یکی از اهداف این تفاهم نامه همدلی، انسجام و وحدت در جامعه ورزش استان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حقیقی مدیر کل ورزش و جوانان همدان، با بیان اینکه بازگشتی اجاره اماکن ورزشی به هیات های ورزشی شهرستانی تعلق می گیرد، تصریح کرد: قطعا درآمد اماکن ورزشی اجاره داده شده صرفاً برای ورزش همان شهرستان هزینه می شود و هزینه آن در شهرستان دیگر هزینه نخواهد شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، حسین بابویی عصر یکشنبه در جریان بازدید از فضاهای ورزش دانش آموزی در اردبیل اظهار کرد: اردبیل در سال های اخیر توسعه فضاهای ورزشی و راه اندازی سالن ها و چمن مصنوعی متنوع را در دستور کار قرار داده تا توسعه اماکن ورزشی را با افزایش سرانه [...]
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از ورزشگاه 15 هزارنفری سردار آزادگان قزوین بازدید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۹    
سر پرست اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور در بخش کاکی شهرستان دشتی از اماکن ورزشی این بخش بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دو طرح ورزشی در روستا های شهرستان هندیجان به بهره برداری رسید.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین به همراه عسگریان رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۰    
رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برای میزبانی قزوین در لیک برتر فوتبال از ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان قزوین بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر عسگریان مدیرکل شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور در ساری از پروژه های ورزشی در دست ساخت این شهرستان بازدید بعمل آورد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: اماکن ورزشی روستایی بر اساس قوانین و مقررات و طی مراحل قانونی به دهیاری ها و سمن های مردم نهاد و اشخاص حقیقی وحقوقی واگذار می شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی آماده سازی استادیوم 15 هزار نفری قزوین جهت میزبانی مسابقات لیگ برتر با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش وجوانان قزوین با اشاره به نشست استاندارومسولین ارشد استان با مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور گفت،استاندارد سازی ورفع نواقص ورزشگاه سردار ازادگان برای میزبانی لیگ برتردرحال پیگری و انجام است
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۲    
استاندار اصفهان با تاکید بر اهمیت تدوین و تهیه نقشه حرکت ورزش استان اصفهان گفت: باید بدانیم هر رشته ورزشی در حال حاضر چه وضعیت و شرایطی دارد، یا اعتبارات، امکانات و جایگاه ملی، چالش ها و فرصت ها و همچنین بضاعت هر رشته و هیئت ورزشی چگونه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: باید تلاش کنیم که جوانان ایران با تعرفه خوب و فضا و جانمایی مناسب در رشته هایی که علاقه دارند فعالیت کنند. به دارایی های ورزشی که داریم می بالیم چراکه باعث توسعه ورزش کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۹    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در حال برگزاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: باید بدانیم هر رشته ورزشی امروز چه وضعیت و شرایطی دارد، یا اعتبارات، امکانات و جایگاه ملی، چالش ها و فرصت ها و همچنین بضاعت هر رشته و هیئت ورزشی چگونه است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۳    
گرگان- عضو شورای شهر گرگان با اشاره به طرح برخی مباحث از سوی کارشناسان ورزشی مجموعه شهرداری در خصوص استاندارد نبودن پروژه های در دست ساخت شهرداری گفت: رعایت استاندارد تکلیف است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/زنجان معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر بهره مندی جامعه معلولان از امکانات ورزشی استان، گفت: مجموعه ورزشی ولیعصر (عج) ویژه افراد دارای معلولیت در استان فعال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ورزش شهر تهران جزییات برنامه های ورزشی شهرداری را اعلام کرد و گفت: تعرفه خدمات در اماکن ورزشی بر اساس مصوبه شورای شهر است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت تکواندو استان اصفهان پس از پایان مجمع سالیانه هیئت تکواندو استان اصفهان صحبت هایی را ارائه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با حضور وزیر ورزش و جوانان، وضعیت فدراسیون های ورزشی، نحوه هزینه کرد اعتبارات صندوق حمایت از قهرمانان و نحوه واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی را بررسی می کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۳    
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان از اماکن ورزشی شهرستان دزپارت بازدید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۱    
موعود بنیادی فرد در سفر یک روزه خود به فارسان از اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
برای تکمیل آنها حداقل بودجه 50 همت (50 هزار میلیارد تومان) لازم بود که با تورم جدید این رقم بیشتر شد و از این اعتبار 30 هزار میلیارد تومان توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و 20 هزار میلیارد تومان توسط دفاتر فنی استان ها اعتبارسنجی شده و در سال گذشته 45 درصد پروژه های نیمه تمام را به اتمام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: ساخت اماکن ورزشی در 66 محله محروم استان باید محقق شود.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: ساخت اماکن ورزشی در 66 محله محروم استان البرز باید محقق و در هر محله حداقل یک مکان ورزشی ایجاد شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰    
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :طبق دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان و استانداری ،رعایت حجاب در باشگاهها و اماکن ورزشی استان الزامیست و با باشگاهها و اماکن متخلف در این مورد برخورد قانونی می شود
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۵    
مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: همه جانبازان و معلولین می توانند با ارائه کارت از اماکن ورزشی استان به ویژه استخر های زیر مجموعه اداره کل ورزش و جوانان به طور رایگان استفاده کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که سهم طلاب از اماکن ورزشی بسیار ناچیز و شرم آور است، تصریح کرد: در این زمینه نیاز است که وزارت ورزش و جوانان و مرکز مدیریت حوزه علمیه در تعامل و همکاری با یکدیگر گام های اساسی را بردارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تبریز-استاندار آذربایجان شرقی توسعه ورزش و اماکن ورزشی را از اولویت های مدیریت ارشد استان عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۴۵    
سیروس حسنوند معاون توسعه ومنابع انسانی اداره کل ورزش وجوانان لرستان با سفر به پلدختر به صورت میدانی از اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
استاندار آذربایجان شرقی توسعه ورزش و اماکن ورزشی را از اولویت های مدیریت ارشد استان عنوان کرد و گفت: ورزش تیراندازی یکی از رشته های مهمی است که در سال های گذشته از نظر فضا و تجهیزات دچار افول شده و برای بازگرداندن آن به جایگاه قبلی در سطح ملی، نیازمند برنامه های کوتاه، میان و بلندمدت هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مهیار عسگریان بازدید سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور در اصفهان از مجموعه ورزشی نقش جهان بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸    
سرپرست شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور از مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان بازدید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۶    
خروجی امیدوارکننده جلسه مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی با رئیس کانون کارشناسان دادگستری.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پیرهادی در جریان ارائه گزارش از شهر ری و منطقه 20 شهرداری تهران اظهار داشت: به شهرداری های مناطق اختیارات بسیاری داده ایم اما هنوز مجموعه های ورزش را در اختیار مناطق نگذاشته اند.