جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۶May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اماکن ورزشی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸    
کریمی گفت:با فروکش کردن شیوع اپیدمی کرونا، امیدواریم شاهد تسهیل شرایط حاکم بر فعالیت اماکن ورزشی استان ایلام باشیم.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی ،غلامرضا هوایی در مورد دستاورد دیدارش با معاون عمرانی شرکت ساخت و توسعه اماکن ورزشی کشور اظهار داشت: برزودی وزارت ورزش برای تامین اعتبار نسبت به محوطه سازی، ساخت سردر، فضای سبز و دیوار کشی ورزشگاه 15 هزار نفری ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی صبح امروز در دیدار با معاون وزیر ورزش و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه اماکن ورزشی کشور از تکمیل استادیوم 15 هزار نفری بجنورد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - واگذاری یک ساله مجموعه سوارکاری گنبدکاووس از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به هیات سوارکاری شهرستان به جای آن که موجب آسودگی خاطر دوست داران این رشته شود، آن ها را به دلیل احتمال سهل انگاری در نگهداری مطلوب، بهره برداری بدون پشتوانه و کم توجهی به رفع مشکلات نگران کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس گفت: اجاره های یکساله مجموعه سوارکاری گنبدکاووس از طرف شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی کشور به هیات شهرستان سبب نابودی این ورزش و مجموعه سوارکاری خواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، مدیرکل و معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان، مجمع عمومی سالانه هیات پزشکی ورزشی مازندران در ساری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، مجمع عمومی سالانه هیات پزشکی ورزشی استان با حضور دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران عنوان کرد: اماکن ورزشی استان را در اختیار کمیته واکسیناسیون ستاد کرونا قرار داده ایم تا روند واکسیناسیون سرعت بگیرد و ریشه این بیماری خشکانده شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۷    
روایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد از واگذاری اماکن ورزشی شهرستان به ستاد مبارزه با کرونا در اجرای طرح واکسیناسیون کووید 19 خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
با دستور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، اماکن ورزشی به منظور واکسیناسیون عمومی در اختیار کمیته واکسیناسیون ستاد کرونا استان قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
احمد باقری مقدم گفت: ستاد ملی کرونا اماکن ورزشی را در زیر گروه سوم قرار داده است. با توجه به شرایط نارنجی استان و مکاتباتی که با ستاد ملی کرونا داشتیم باشگاه ها همچنان اجازه بازگشایی ندارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۵    
با وجود برداشته شدن برخی محدودیت ها برای گروه های شغلی یک و 2، اماکن ورزشی همچنان تعطیل اند.
رئیس فدراسیون با حضور در دانشگاه علوم و تحقیقات از تاسیسات و اماکن ورزشی این دانشگاه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۰    
حمید کریمی گفت: بر اساس رایزنی اداره کل ورزش و جوانان و هیات بدن سازی و پرورش اندام استان با مسؤولان ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، برای اولین بار در کشور و در یک مصوبه اختصاصی، باشگاه ها و اماکن ورزشی این استان می توانند به صورت محدود فعالیت خود را آغاز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تمامی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی استان قم همچنان امکان فعالیت ندارند اما فعالیت تیم های ملی و برگزاری مسابقات لیگ به شرط مکاتبه با اداره کل ورزش و جوانان قم امکان پذیر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۲    
جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان روز پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه برگزار شد و با اعلام این ستاد فعالیت گروه های شغلی 1 و 2 بلامانع عنوان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: با وجود تغییر وضعیت مشهد به رنگ نارنجی، کماکان باشگاه ها و اماکن ورزشی در مشهد اجازه بازگشایی ندارند و تعطیل هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای پیگیری و مکاتباتی که از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در راستای انتقال استخرهای سرپوشیده و باشگاه های ورزشی از لیست مشاغل گروه سه به گروه دو صورت گرفت در جلسه ای که بصورت وبینار با مقام عالی وزارت و مسئولین ستادی برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
سرپرست اداره ورزش و جوانان اسدآبادگفت: اماکن ورزشی این شهرستان همچنان تعطیل هستند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کریمی گفت : آنچه مسلم است در صددیم پروژهای که دارای اولویت هستند را تا پایان فعالیت دولت به بهره برداری برسانیم و تلاش مَی کنیم در صورت تامین اعتبار این اتفاق رخ دهد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هیچ دستورالعملی برای بازگشایی اماکن ورزشی دریافت نکرده ایم و همچنان فعالیت های ورزشی ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۴    
دبیر کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: هیچگونه بازگشایی در اماکن ورزشی شهرهای قرمز و نارنجی صورت نگرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بازگشایی اماکن ورزشی شهر مشهد منتظر تصمیم امروز اعضای ستاد کرونای استان خراسان رضوی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: فعالیت باشگاه ها و اماکن ورزشی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در استان مرکزی از جمعه 17 اردیبهشت ماه بلامانع اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: فعالیت اماکن ورزشی با توجه به خروج این استان از شرایط قرمز کرونایی از امروز(پنجشنبه) از سر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت ورزش های همگانی استان کرمانشاه گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا اولین اقدام در راه کاهش راه های ابتلا به کرونا، تعطیلی اماکن ورزشی است در حالی که تاثیرگذاری این امکان در شیوع بیماری کرونا اثبات نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: 6 باشگاه ورزشی متخلف استان به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا از نیمه دوم فروردین ماه امسال تاکنون پلمب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمه از بازگشایی اماکن ورزشی در این شهرستان از امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بنا به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا همه فعالیت ها و اماکن ورزشی دولتی و خصوصی بویژه باشگاه های بدن سازی در شهرستان های قرمز تا اطلاع ثانوی به طور کامل تعطیل هستند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۲    
علیپور گفت :محدودیت ها همچنان برفعالیت اماکن ورزشی شهرستان تداوم دارد
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اصلاندوز در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان از تخصیص اعتبارات لازم در راستای تعمیرو تجهیز اماکن ورزشی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه ها و اماکن ورزشی جزو مشاغل پر خطر کرونایی بوده و نیازمند بازرسی هر روزه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: باشگاه ها واماکن ورزشی شهرستان اراک و دیگر شهرهای استان مرکزی که درشرایط قرمز قرار دارند کماکان تعطیل هستند و فعالیت آنها تخلف محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تعطیلی کرونایی تمامی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی استان قم به دنبال تصمیم جدید ستاد مقابله با کرونا به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تنیس گفت: با گذشت 11 ماه همچنان وعده های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درخصوص در اختیار گذاشتن زمین محقق نشده است!
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی – حسن کریمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی بعد از نائب رئیسی حمیسی در فدراسیون تیراندازی حکم سرپرست جدید را به نام علی عمیم امضا کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: هوادار تیم بارنزلی برای پرتاب رول سوسیس به سمت مسئول حراست ورزشگاه 3 سال محروم شد. یک هوادار فوتبال به دلیل پرتاب یک رول سوسیس (یک غذا با سوسیس) به سمت مسئولین حراست ورزشگاه 3 سال از حضور در اماکن ورزشی محروم شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تداوم تعطیلی باشگاه ها و اماکن ورزشی در نقاط قرمز و نارنجی این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۲    
رییس اداره ورزش وجوانان هلیلان به بازگشایی اماکن و باشگاه های ورزشی این شهرستان و شروع فعالیت ورزشکاران اشاره کرد و گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی شرط اساسی بازگشایی اماکن و شروع تمرینات تیم های ورزشی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان البرز با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی اعلام کرد که اماکن ورزشی دولتی در صورت بی توجهی به این مصوبه فسخ قرارداد خواهند شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۰:۰۳    
آفتاب ایلام ، در ادامه ی سلسله بازدید های کمیته نظارت بر اماکن ورزشی و استخر های استان ایلام ، امروز عبدالله صبوری مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام به همراه مجتبی باقری دبیر کمیته نظارت بر اماکن ورزشی این استان ، بازدید مشترک خود را از برخی اماکن ورزشی شهرستان ایلام به عمل آوردند . ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم به برخی چالش های نظارتی اشاره کرد و گفت: متأسفانه برخی واحدهای صنفی که باید در شرایط قرمز کرونایی تعطیل باشند، همچنان باز هستند و برخی دیگر مانند برخی اماکن ورزشی و اصناف، در ظاهر تعطیل هستند اما در واقع به فعالیت های مخفی و زیرزمینی روی آورده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: باشگاه ها و اماکن ورزشی بی توجه به تصمیمات ستاد کرونا در این استان پلمب خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم انزلی و رئیس پیشین فدراسیون قایقرانی گفت: برای توسعه و گسترش ورزش در سطح شهرها باید محله محور عمل کنیم تا دسترسی به اماکن ورزشی برای مردم آسانتر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی کلیه اماکن ورزشی البرز با توجه به شرایط حاد کرونا، تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس- زهره محمدی: انگار همین دیروز بود که باشگاهها و اماکن ورزشی شهر رخت عزا از تن در آوردند و به اندک ارتزاق حاصل از روزی پساکرونایی دل خوش بودند ...
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، صبح امروز چهارشنبه 1 اردیبهشت مهندس حسن کریمی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و قدرت الله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۶    
دبیر هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان گفت: بر اساس تصمیم گیری ستاد ملی کرونا همه اماکن ورزشی و باشگاه ها همچنان تعطیل است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از پروژه های جاده تندرستی و اماکن مختلف مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۳    
سرانه ورزشی استان قم از میانگین کشوری کمتر است و رسیدن به نصاب مطلوب، به توسعه مجموعه ها و اماکن ورزشی این استان بستگی دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
پس از دستور مقابله با اماکن و باشگاه های ورزشی متخلف در موج چهارم کرونا، پلمب واحدهای متخلف آغاز شد. به گزارش ایسنا، تشدید بازرسی از باشگاه ها و اماکن ورزشی سراسر کشور همزمان با شکل گیری موج چهارم پاندمی کرونا ...