چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۴۲Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اماکن ورزشی»

خلخالیم   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: در نیمه نخست امسال این شهرستان موفق به کسب رتبه اول استانی در اجرا و برگزاری دوره ها و برنامه های آموزشی ورزشی شد. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ارایه کارت واکسیناسیون کرونا در تمامی اماکن ورزشی قبل از شروع تمرین یا مسابقه الزامی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: ارائه کارت واکسیناسیون برای ورود به اماکن ورزشی الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: افزایش احتمال برگزاری کلاس های حضوری، لزوم توجه ویژه مسئولان برای توسعه اماکن ورزشی دانش آموزی را افزایش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۵    
عضو شورای شهر تهران گفت: کمیته سلامت شورای ششم پیگیری مناسب سازی اماکن ورزشی و تفریحی تحت مدیریت شهرداری تهران را در اولویت قرار داده است و با توجه به نگاه ویژه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران به ورزش همگانی امیدواریم این مهم محقق شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: بیشتر اماکن ورزشی این خطه فرسوده و یا نیازمند به بازسازی و به روز شدن است و برای بهینه سازی آنها دست کم به 180 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴    
"رضا خرم" با حفظ پست وظایف سازمانی، به عنوان ناظر عالیه بر فعالیت های ورزشی، نگهداری و نحوه بهره برداری اماکن ورزشی در کلیه سطوح استانی منصوب شد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سینا کلهر در تشریح برنامه های معاونت فرهنگی و همگانی وزارت ورزش در هفته تربیت بدنی، اظهارداشت: ورزش کشور دستاوردهای زیادی داشته و با چالش های مهمی هم روبه رو بوده است ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رشیدیان با اشاره به ضرورت وجود سالن ورزشی مجهز در کوهدشت، گفت: امیدواریم با تزریق اعتبار مناسب، روند احداث سالن چندمنظوره کوهدشت سرعت بیشتری بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۵۵    
رئیس جمهور فرانسه در بازدید از ورزشگاه های محل برگزاری بازی المپیک 2024 پاریس وعده ساخت هزاران اماکن ورزشی محلی را داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی به موضوع رانت های ایجاد شده در پیست دیزین ورود کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرماندار خمیر ارائه کارت واکسن کرونا برای هر ورزشکار و یا افرادی که بخواهند از اماکن ورزشی استفاده کنند را الزامی دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵    
دکتر سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، سالن دو و میدانی سرپوشیده استان با رفع نواقصات توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تحویل قطعی اداره کل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور اطمینان از رعایت شیوه نامه های بهداشتی از اماکن ورزشی شهرستان بدره بازدید نظارتی به عمل آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - وضعیت اماکن ورزشی در جیرفت مناسب نیست و ورزشکاران این شهرستان از کمبود فضای ورزشی و تصمیم های نادرست متولیان حوزه ورزش در گذشته رنج می برند و برخی از این اماکن به پارکینگ تبدیل شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با واگذاری تنها ورزشگاه استاندارد برای بازی های جام آزادگان نه برای لیگ برتر (جام خلیج فارس) شاهد از بین رفتن تدریجی آخرین سنگر فوتبال گیلان هستیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۷    
طبق اطلاعیه های منتشر شده توسط شرکت های نفتی اماکن ورزشی صنعت نفت پس از مدت ها مجددا بازگشایی خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر بسیج امکانات اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برای کمک به مردم زلزله زده ی این استان، استمرار در حرکت های جهادی جامعه ورزش و جوانان ایران اسلامی را برای بازسازی مناطق زلزله زده خواستار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون ناشنوایان از جمع آوری زمین چمن مصنوعی ناشنوایان که بیش از 45 سال از نصب آن سپری می شود و احداث زمین چمن مصنوعی جدید ناشنوایان توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از ورزشگاه 5 هزار نفری در حال ساخت شهرستان چالوس بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: باید دست به دست هم دهیم تا با مشارکت همدیگر، شاهد تکمیل پروژه های نیمه تمام در کشور باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۹    
زنجان - ایرنا - مسوول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: داشتن کارت واکسیناسیون کرونا برای فعالان در اماکن ورزشی دولتی و خصوصی این شهرستان ضروری و الزامی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: درراستای بازدید از پروژه ها ، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به استان مرکزی سفر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۱    
با کاهش شیوع بیماری کرونا فعالیت اماکن ورزشی گنبد کاووس از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری مشهد گفت: تاکنون زائران پیاده دهه آخر صفر در 51 مرکز اقامتی اضطراری مانند اماکن ورزشی و مدارس مشهد اسکان یافته اند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های جامعه ورزش در عرصه های بین المللی گفت:موفقیت ها و دستاوردهای ورزش جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف، حاصل 40 سال برنامه ریزی ، سیاست گذاری ،تلاش و اجرا در این حوزه است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۷    
گروه استان ها - نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک گفت: دشت ورامین در زمینه ورزش و به ویژه ورزش بانوان با فقر امکانات، تجهیزات، اماکن ورزشی و نیروی انسانی روبه رو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
از اماکن ورزشی شهرستان بدره به منظور اطمینان از رعایت شیوه نامه های بهداشتی بازدید نظارتی به عمل آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تمام باشگاه ها و اماکن ورزشی ملزم به ممنوعیت ورود گوشی همراه به فضاهای ورزشی اختصاصی بانوان و ممانعت از هرگونه فیلم برداری و عکس برداری شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها صالح شهر گتوند استعدادهای درخشانی در فوتبال دارد که جوانان این شهر در لیگ های مختلف استانی و حتی لیگ برتر بزرگسالان کشور بازی می کنند اما در خصوص اماکن ورزشی در این شهر کمبودهایی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: فعالیت استخرهای استان از امروز-شنبه- با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حداقل ظرفیت آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: خط قرمز ما، حفظ منافع این شرکت و اماکن ورزشی به عنوان بیت المال است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی دبیر کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از صدور مجوز فعالیت مجدد استخرهای این استان و بازگشایی آن ها بعد از گذشت 20 ماه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۱    
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور روز پنج شنبه 8 مهرماه جهت بازدید از پروژه های ورزشی عازم استان کرمان شده است، از چندین مجموعه ورزشی این استان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در سفر به شهرستان سیرجان ضمن گفتگو با مدیران و ورزشکاران از اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: سازمان های مردم نهاد جوان در دل اماکن ورزشی استان همدان ساماندهی می شوند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح 70 پروژه ورزشی در چند سال اخیر در استان گفت: بزودی 10 پروژه ورزشی جدید در استان افتتاح خواهدشد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته گذشته بود که علیرضا عاصم یوسفی کارگردان و تهیه کننده سینما در انتصابی عجیب توسط سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی منصوب شد؛ انتصابی که انتقادهای زیادی را در پی داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
از اماکن ورزشی شهرستان بدره به منظور نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بازدید به عمل آمد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۴    
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: شهرستان های میانه و ملکان از شهرستان های قهرمان پرور در آذربایجان شرقی محسوب می شوند و ظرفیت سرمایه گذاری در ورزش این دو شهرستان به معنی سرمایه گذاری می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع مدیر سابق و معارفه سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی سه شنبه 6 مهرماه با حضور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۸    
طی حکمی از سوی علیرضا عاصم یوسفی، سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد. به گزارش ایسنا، امروز سه شنبه 6 مهرماه طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، احمد مددی به عنوان سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد. وی پیش از این مدیر عامل باشگاه استقلال بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سابق باشگاه استقلال طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، به عنوان سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، احمد مددی، مدیرعامل سابق استلال به عنوان سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال به عنوان مدیر مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد. به گزارش تسنیم، احمد مددی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال رسماً مدیر مجموعه آزادی شد. ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: احمد مددی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال رسماً سرپرست مجموعه ورزشی آزادی تهران شد. مراسم معارفه مددی ظهر امروز (سه شنبه) با حضور علیرضا عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد و مددی جای قدرت الله سیف را گرفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۸    
مراسم اربعین حسینی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با حضور جمعی از مدیران و پرسنل برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عباس علایی مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پروژه ملی و مجموعه منحصر به فرد سالن سرپوشیده دومیدانی و سالن 6 هزار نفری در جوار مجموعه ورزشی سردار آزادگان شهر قزوین قرار دارند و زیر نظر شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان در حال پیگیری و [...]
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا: احمد مددی مدیرعامل سابق استقلال به زودی به عنوان رییس ورزشگاه آزادی منصوب خواهد شد. طبق شنیده ها مسئولان شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی قصد دارند احمد مددی را به عنوان رییس مجموعه آزادی انتخاب کنند. ...