دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۶May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس مجلس»

نماینده مجلس درمورد کاندیداهای انتخابات ریاست مجلس، بیان می کند که از طیف جبهه پایداری، مرتضی آقا تهرانی و الیاس نادران داوطلب هستند، ولی بعید است که در برابر قالیباف، نمایندگان به آن ها اقبالی نشان دهند .
بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش    
جمعی از مخالفان فیلتر یوتیوب با راه اندازی کارزاری از رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه خواسته اند تا نسبت به رفع فیلتر یوتیوب اقدام کنند.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی دیگر از مباحث مطرح شده در نشست امروز حضور شرکت های توانمند ایرانی در زمینه بازسازی تاسیساتی، مکانیکی و ابنیه در جمهوری نخجوان بود.
رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور، قانون نسخ قانون ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی، در نامه ای به رئیس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی نیک زاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس گروه دوستی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان صبح امروز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه 1401 که به منظور حضور در سومین کنفرانس عمومی مجمع پارلمانی سازمان همکاری های اقتصادی (PAECO) به جمهوری آذربایجان سفر کرده است ...
مردم فردا   ۸ ساعت پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور، رئیس مجلس و معاون اول رئیس جمهور در پیامهای جداگانه رحلت آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا را تسلیت گفتند.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعیین تکلیف مصوبه مربوط به مدیریت واردات خودرو در مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام یک سیاستگذاری بوده و این موضوع یک حلقه از زنجیره خودرو است، گفت: باید در بررسی و تدوین برنامه پنج ساله هفتم توسعه به صورت اساسی به موضوع خودروسازی کشور توجه شود.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل از طریق مرز زمینی جلفا، وارد جمهوری نخجوان شد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 26 اردیبهشت ماه 1401 در نشست شورای هماهنگی مجلس شورای اسلامی حضور یافت.
رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع واردات خودرو را از اختیارات دولت برشمرد و گفت: دولت باید در خصوص چگونگی واردات برنامه ریزی کند.
صمت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه صنعت: رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر نفت در بازدید از بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از پاویون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در این نمایشگاه دیدن کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دو روز نخست بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی میزبان ده ها جلسه کاری با مدیران ارشد کشور و فعالان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع واردات خودرو را از اختیارات دولت برشمرد و گفت: دولت باید در خصوص چگونگی واردات برنامه ریزی کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به روز نشدن اطلاعات دهک ها، باعث شد تعداد زیادی از مردم که شامل دریافت یارانه می شوند، ولی به آنها یارانه تعلق نگرفته است، نسبت به این امر معترض باشند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت مجلس گفت: رئیس مجلس عنوان کرد که در بحث خانواده نباید به قانون جوانی جمعیت محدود شویم و باید روی ابعاد مختلف دیگر نیز کار کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۰    
نشست عصر امروز سران قوا با حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
وزیر صمت در دیدار با نایب رئیس مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی در امور صنعت و توسعه گفت: اندونزی می تواند از بندر چابهار به عنوان هاب منطقه برای پوشش صادراتی استفاده کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
یست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمد باقر قالیباف رئیس مجلس و جواد اوجی وزیر نفت، هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، علی باقری کنی معاون وزیر خارجه ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پس از گشایش رسمی این رویداد از سالن های نمایشگاه بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۹    
رئیس مجلس سنای ازبکستان با رئیس جمهور ترکمنستان دیدار و بر لزوم تقویت گفت وگوهای پارلمانی با هدف توسعه روابط دو کشور تاکید کرد.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست علنی امروز یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز جمعه، 23 اردیبهشت ماه 1401 به منظور حضور در مراسم افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی وارد محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شد و پس از افتتاح آن ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 21 اردیبهشت ماه 1401 با خانواده شهدای روحانی حرم حضرت علی بن موسی رضا علیه السلام دیدار و گفت و گو کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۱    
فاش نیوز - نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی نسبت به اجرایی نشدن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هشدار دادند و خواستار ورود رئیس مجلس به این موضوع شدند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی مجلس را به صدا درآورد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته سران قوا و در ادامه جلسه مشترک با رییس جمهور گفت:تنها یک دهک شامل دریافت یارانه نخواهند شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایندگان با موضوع ارجاع موضوع مستثنی شدن سازمان انرژی اتمی از طرح شفافیت قوای سه گانه به کمیسیون شوراها موافقت کردند. در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 اردیبهشت ) مجلس شورای اسلامی بند 5 ماده 1 طرح شفافیت قوای سه گانه با موضوع مستثنی شدن سازمان انرژی اتمی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اشکالاتی به وجود آمده و برخی از افراد هنوز یارانه دریافت نکرده اند اما مردم مطمئن باشند افرادی که باید یارانه خود را بگیرند آن را دریافت خواهند کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور عتبات عالیات و امور مجلس سازمان حج و زیارت در دیدارهایی جداگانه با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون اجرایی رئیس جمهور، درباره تسهیل و تسریع در امور زائران عتبات عالیات رایزنی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نماینده قائنات درباره حذف برخی یارانه بگیران گفت: این موضوع با جدیت دنبال می شود و در جلسه سران قوا مطرح شده است. علاوه بر این کمیسیون اجتماعی نیز موظف به پیگیری دهک بندی دولت و حذف برخی یارانه بگیران شده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف گفت: معوقات ابتدای اردیبهشت ماه هر زمان قطعی شد پرداخت خواهد شد و مردم هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود وضعیت معیشتی مردم و ایجاد آرامش معیشتی با عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها در صورت اجرای دقیق مصوبات مجلس در دسترس خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت 9 دهک شامل یارانه معیشتی می شود و پیش بینی های لازم برای آن انجام شده است، همه افراد واجد شرایط که در مرحله اول یارانه شامل حال آن ها نشده، بدانند این کار به سرعت اصلاح خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰    
رئیس مجلس خلق مصلحتی ترکمنستان در رأس هیأتی برای شرکت در مراسم تدفین رئیس امارات متحده عربی راهی این کشور خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور امروز نشست علنی مجلس گفت: دستگاه های مسئول سریعتر مردم را از جزئیات فرایند طرح کالابرگ الکترونیکی مطلع کنند تا همه از اجرایی شدن آن مطمئن شوند. ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نکته مهم دیگر رسیدگی فوری و دقیق به شکایت های مردم در پرداخت مبلغ کمک معیشتی است که ممکن است به دلایل مختلف نسبت به تعیین دهک خود معترض باشند.
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت عیسی دارایی، نماینده ادوار اندیمشک را تسلیت گفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تنها یک دهک از جامعه شامل دریافت یارانه نخواهند شد و مردم مطمئن باشند، معوقات جاماندگان از یارانه اردیبهشت ماه هر زمان قطعی شد، پرداخت خواهد شد.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مطمئن باشند اگر با تاخیر هم باشد یارانه به دهک هایی که باید تعلق می گیرد و جای هیچ نگرانی نیست.
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی بر رسیدگی فوری و دقیق به شکایات مردم درباره یارانه معیشتی و دهک های بندی یارانه ای تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بهبود وضعیت معیشتی مردم و ایجاد آرامش معیشتی با عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها در صورت اجرای دقیق مصوبات مجلس در دسترس خواهد بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: ضمن تشکر از اقدامات مخلصانه دولت امیدوارم دستگاه های اجرایی فرآیند اجرای قانون استفاده از کالا برگ الکترونیک برای تأمین کالاهای معیشتی را تسریع کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی با اشاره به حضور پایداری ها در لیست کاندیداهای انتخابات هئیت رئیسه گفت: مجلس این افراد را شناخته است و قطعا مانند سال اول و یا دوم عمل نمی کند. من فکر نمی کنم این افراد انتخابات شوند و ما در مجلس همه تلاش مان را می کنیم که این اتفاق نی افتد.