شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۱Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس مجلس»

جهانی پرس   ۶ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشور نیازمند مدیران ارزش آفرین و اشتغالزا است .
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین ضمن استقبال از صدور فرمان برگزاری انتخابات در این کشور، گفت: خواستار عدم مداخله اشغالگران در برگزاری انتخابات هستیم.
با بالاگرفتن موضوع حذف عوارض 5 درصدی شهرداری از بلیت هواپیما و تناقض در اجرای آن از سوی شهرداری ها، امروز رئیس سازمان هواپیمایی از رایزنی با رئیس مجلس بابت ضرورت اصلاح قوانین عوارض ایرلاین ها از سوی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کواکبیان گفت: 3 پایه اصلی رد صلاحیت ها، وضعیت نابهنجار معیشت مردم و کاهش اعتماد عمومی در ریزش مشارکت مردم در انتخابات 98 تاثیرگذار بود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در گفتگویی تفصیلی به بیان نکاتی درباره انتخابات 1400 ...
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاشکند با رئیس مجلس سنای ازبکستان دیدار و طرفین گسترش بیش از پیش همکاری های پارلمانی بین دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع مطلع گفت، انتظار می رود رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مفاد استیضاح دونالد ترامپ را ظرف روزهای آتی به سنا ارسال کند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از رایزنی با رئیس مجلس شورای اسلامی جهت اصلاح قوانین مربوط به دریافت عوارض از شرکت های هواپیمایی خبر داد و اظهار کرد که ما با اخذ عوارض بدین گونه که هست موافق نیستیم.
رئیس مجلس در یادداشتی با انتشار تصویری از رزمایش موشکی سپاه نوشت: به طهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و همه کسانی که با تولید قدرت، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که اگر ثابت شود اعضای کنگره به حمله 6 ژانویه طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره دست داشته باشند، باید تحت تعقیب قضایی قرار بگیرند.
عصر امروز   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس در یادداشتی با انتشار تصویری از رزمایش موشکی سپاه نوشت: به طهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و همه کسانی که با تولید قدرت، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
اردبیل- نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بازآفرینی بازار تاریخی اردبیل با مشارکت تجار و کسبه و تأمین 20 میلیارد تومان اعتبار اولیه اجرایی می شود.
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری خواستار اتخاذ تدابیر پیشگیرانه از جمله کنترل دقیق مرزها برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا با تغییرات ژنتیکی جدید به کشور شد.
رئیس مجلس در واکنش به رزمایش موشکی سپاه پاسداران اظهار داشت: به تهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و کسانی که با تولید قدرت، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۵:۰۱    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از ارسال طرح استیضاح ترامپ به مجلس سنا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان تونس گفت آنچه از طرف برخی از نمایندگان فراکسیون ائتلاف الکرامه صورت گرفت پیشینه خطرناکی است که نباید تکرار شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان خبر داد که رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هفته آینده استیضاح ترامپ را به مجلس سنا ارسال خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، رئیس مجلس در واکنش به رزمایش امروز موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران در صفحه شخصی خود نوشت: به تهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و همه کسانی که با تولید قدرت، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
اقتصاد ایران: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: ترکیب رزمایش موشک های بالستیک سپاه با عملیات پهپادی و فناوری هوش مصنوعی هندسه قدرت دفاعی ایران را اقتدار و جانی تازه بخشید.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۰    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از ارسال پرونده استیضاح ترامپ به سنا در هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۱    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت هم اکنون در حال فراهم کردن مقدمات محاکمه، برای بردن آن به سنا هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با انتشار ویدیویی از رزمایش سپاه پاسداران، اظهار کرد: به تهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و همه کسانی که با ⁧تولید قدرت⁩، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که در صورت اثبات همدستی اعضای کنگره با شورشیان در حمله ششم ژانویه به کنگره، این افراد باید تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۱    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت نیرو های گارد ملی در حمایت از دموکراسی، شجاعت زیادی از خود نشان دادند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
برترین ها: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت که با رزمایش اخیر سپاه پاسداران، هندسه قدرت دفاعی ایران جانی تازه گرفت. حسین امیرعبداللهیان در حساب کابری خود در اینستاگرام نوشت ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
شهروند آنلاین: مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل گفت: اگر آمریکا می خواهد به برجام برگردد، شرطش برداشتن تحریم ها و جبران کوتاهی های گذشته است. علی اکبر ولایتی ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز در سخنانی اعلام کرد که طرح محاکمه رئیس جمهور کنونی کشورش به زودی به مجلس سنا خواهد رسید.
برترین ها / پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از خبرگزاری رویترز، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز جمعه در سخنانی اعلام کرد که طرح محاکمه دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی کشورش به زودی به مجلس سنا خواهد رسید. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۷    
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: طرح محاکمه رئیس جمهور این کشور به زودی به دست مجلس سنا خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۰    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز در سخنانی اعلام کرد که طرح محاکمه رئیس جمهور کنونی کشورش به زودی به مجلس سنا خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت، طرح محاکمه رئیس جمهور این کشور به زودی به دست مجلس سنا خواهد رسید.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۸    
دکتر محمد باقر قالیباف با صدور پیامی درگذشت علی محمد احمدی، نماینده ادوار سوم و ششم مجلس را تسلیت گفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حتی در زمان اوباما تحریم ها برداشته نشد؛ مخصوصا در دستورات اجرایی. بعد هم ترامپ دستورات اجرایی صادر کرد و تحریم های غیرهسته ای و محدودیت های شدید به بهانه های مختلف اعمال کرد که دارو و مواد غذایی را هم شامل شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم چهلم آیت الله یزدی رئیس فقید جامعه مدرسین با حضور رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس قوه قضاییه و جمعی دیگر از شخصیت های حوزوی در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم چهلمین روز ارتحال آیت الله یزدی با حضور رئیس قوه قضائیه و رئیس مجلس خبرگان رهبری، علما، روحانیون و اقشار مختلف مردم قم در شبستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت چهلمین روز ارتحال آیت الله محمد یزدی رئیس فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور علمای اعلام، شخصیت های حوزوی و مسؤولان استانی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، نسبت به افزایش قیمت قیر در ماه های گذشته ابراز تاسف کرد و گفت: عدم نظارت دولت سبب شده که دیگران در مورد قیمت قیر تصمیم بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل حرف های آشفته وزیر خارجه عربستان سعودی و اتهام بی اساس به جمهوری اسلامی ایران را تکراری و کسل کننده خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل و سفیر چین در تهران دیدار و بر مقابله با یک جانبه گرایی و تروریسم اقتصادی تاکید کردند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فائزه هاشمی از انتقاداتی روایت کرد که مادرش به پدر منتقل می کرد. انتقاداتی که در نتیجه ارتباط با مردم به گوشش رسیده بود. فائزه هاشمی، دختر کوچک آیت الله هاشمی در گفتگویی که در سالگرد فوت پدر با خبرآنلاین داشت از انتقاداتی روایت کرد که همسر آیت الله به او می کرد ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ خبرآنلاین نوشت: در آخرین روزهای دولت آمریکا، کاخ سفید با وجود ناکامی های فراوان آخرین سناریوی خود را علیه ایران رونمایی کرده تا همچنان تنش ها تا دقیقه 90 هم پابرجا بمانند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم چهلم آیت الله یزدی رئیس فقید جامعه مدرسین با حضور رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس قوه قضاییه و جمعی دیگر از شخصیت های حوزوی در حرم مطهر بانوی کرامت ازسوی نهادهای عالی حوزوی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از اختصاص 220 میلیارد ریال اعتبار برای بازآفرینی محلات محروم و نیز بازار تاریخی اردبیل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - نماینده نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهای آینده نیز اخبار بسیار خوبی در رابطه با پروژه بزرگ برای بافت های تاریخی و فرسوده اردبیل داریم که اطلاع رسانی می کنیم.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: درآمد نفتی نباید صرف هزینه های جاری که تورم زا است، شوند بلکه باید توجه به تولید، توجه به کارگر، سرمایه گذار و بنگاه اقتصادی در اولویت باشد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت:به دنبال آن هستیم در چهارچوب برجام تحریم ها برداشته شود و باز هم می گوییم طرف مقابل به تعهدات خود بازگردد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: محلات سیزده گانه حاشیه اردبیل بازآفرینی شهری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل بین الملل و دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: حضور رژیم صهیونیستی در خاک آذربایجان در تعارض با صلح و امنیت منطقه است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حاتمی به همراه معاونان و جمعی از مسئولان ارشد وزارت دفاع با محمدباقر قالیباف دیدار کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدعطاالله مهاجرانی، وزیر اسبق اصلاحات و مقیم لندن طی توییتی نوشت: چکش چوبی که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان به عنوان نشانه تصویب استیضاح ترامپ بر میز کوبید، در واقع بر فرق سر ترامپ فرود آمد. یادتان هست چقدر ترامپ به پلوسی ناسزا می گفت و نیز به جو بایدن ...