شنبه ۰۱ مهرساعت ۲۰:۱۳Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس مجلس خبرگان»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آیت الله حسینی بوشهری - نائب رییس مجلس خبرگان رهبری- صبح امروز دوشنبه (27 شهریورماه) در همایش بزرگ اساتید، مبلغان و طلاب خواهر بسیجی منتخب سراسر کشور که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد با اشاره به اهمیت جهاد تبیین اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: برگزاری پیاده روی بزرگ ولایت نشان از ارادت و عشق مردم ما به خاندان عصمت و طهارت(ع) است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: وجود مقدس امام رضا(ع) موجب افتخار ایرانیان است و باید قدردان این نعمت باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دست های پیدا و پنهانی وجود دارد که به مجموعه استاندارد فشار وارد می کنند تا کالاهای نامرغوب وارداتی در بازار توزیع شود؛ بنابراین مجموعه استاندارد باید در برابر اینگونه فشارها مقابله و ایستادگی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر - نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جلوه های با مردم بودن در زندگی امام حسن مجتبی (ع) موج می زند، گفت: آنچه اسلام را به موفقیت رساند حسن خلق زیبای رسول اکرم (ص) بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: تکمیل بزرگراه اهرم-برازجان، بزرگراه ساحلی بوشهر-دلوار، تکمیل خط انتقال آب سد خائیز برای نخیلات تنگستان از جمله مطالبات مهم و به حق مردم این دیار است که مدیران باید در اولویت کاری خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: پیامبر اسلام (ص) همواره نسبت به هدایت مردم حریص، رئوف و مهربان بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آیت الله حسینی بوشهری در مراسم روضه ایام پایانی ماه صفر حزب موتلفه اسلامی، اظهار کرد: در اربعین تنوع جمعیت را که می بینید متوجه می شوید که مراسم اربعین منحصر به شیعیان و مسلمانان نیست بلکه حضور پیروان دیگر ادیان هم در این مراسم قابل مشاهده است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
دوازدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم) چهارم و پنجم مهر در تهران برگزار می شود. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، این اجلاس از ساعت 8 صبح روز سه شنبه چهارم مهر در محل ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی در تهران با سخنرانی آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان آغاز می شود و عصر پنجم مهر با ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی در سفر به استان قم پس از زیارت مضجع مطهر و منور حضرت فاطمه معصومه (س) با حضرت آیت الله سعیدی، تولیت محترم حرم مطهر حضرت معصومه (س) و امام جمعه قم، حضرت آیت الله حسینی بوشهری ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۵    
سید یاسر جبرائیلی به هر صورت، لیبرال ها نتوانستند مانع طرح ولایت فقیه در مجلس خبرگان شوند و سوّمین چهارشنبه شهریورماه 58 اصل پنجم در صحن علنی به رأی گذاشته شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۱    
با حضور نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری کتاب بی تفاوتی ممنوع رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: گروه های جهادی دغدغه مندی در نقاط مختلف استان بوشهر شناسایی شده که به جای اینکه به منطقه ای اعزام شوند، از گروه های بومی برای رفع مشکلات مردم همان منطقه استفاده می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن دنبال تسلط بر افکار مردم است گفت: رسانه های انقلابی نقش مهمی در جهاد تبیین و افشای اهداف دشمنان دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه نوشت: رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه امروز عده ای در جامعه گوش خود را پر از پنبه کرده اند تا ندای حق را نشنوند، گفت: امروز ما هر چه داریم به برکت تبلیغی بوده که صورت گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن سال ها است که تخم نفاق را کاشته و به تازگی نیز به قرآن هتک حرمت کرده که باید امت اسلامی به صحنه بیاید و جانانه از دین دفاع کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با حضور نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری کتاب بی تفاوتی ممنوع رونمایی شد. این کتاب مقدمه ای بر یادگیری الفبای نهضت سوادآموزی واجب فراموش شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح امروز در دیدار با مدیرکل امور عشایر بوشهر اظهار داشت: جامعه عشایری به عنوان سرمایه بزرگ کشور محسوب می شوند و اگر برنامه ریزی صحیحی صورت نگیرد این سرمایه از بین می رود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری در دیدار معاون وزیر نفت بر مسئولیت های اجتماعی این وزارتخانه تاکید کرد و گفت: باید به واسطه اقدامات شما در تأمین آب، برق، بیمارستان، مدرسه مسجد و دیگر زیرساخت ها، نام محروم از استان هایی همچون خوزستان و بوشهر پاک شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۳    
حوزه/ رئیس مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله محسن اراکی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیامبر اکرم (ص) 23 سال خستگی ناپذیر دعوت تبلیغی را انجام دادند و امروز آثار تبلیغی زیبای پیامبر اسلام را در جای جای دنیا می توان مشاهده کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انتظار می رود که عقب ماندگی های استان بوشهر با کار و تلاش جهادی مسئولان رفع شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمات دولت باید برجسته شود تا دشمن نتواند حلاوت تلاش مسئولان را در کام مردم تلخ کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تجلیل از دانش آموزان منتخبین دومین دوره طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی در بوشهر با حضور آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری، مدیرکل ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند امیرالمومنین علی (ع) را در میان امت اسلامی برجسته کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سید هاشم حسینی بوشهری نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: فلسفه جهاد تبیین، تقویت امید به آینده است و همگان موظف هستیم با ادبیات رسا و اطلاع رسانی مستمر، اقدامات صورت گرفته را برای مردم تشریح کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: ایام غدیر پیام های روشنی دارد که باید برای پیمودن ادامه راه انقلاب و زندگی فردی و اجتماعی خود دریافت و برداشت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان در 44 سال گذشته در تلاش بوده اند با کارشکنی های مختلف به نظام جمهوری اسلامی آسیب بزنند اما این توطئه ها با تدبیر امام راحل، رهبر معظم انقلاب و دلدادگی مردم به نظام همواره با شکست روبرو بوده و اجازه نداده اند بیرق انقلاب اسلامی به زمین بیفتد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان بوشهر از خدمات دهی گروه های جهادی بوشهر به مناطق محروم در طرح چله نوکری خبر داد. به گزارش فکرشهر از مهر ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه موانع اداری خدمت به مردم باید حذف شود، گفت: برای حل مشکلات مردم اگر لازم شود، مدیران باید در شهرستان ها اردو بزنند تا علاوه بر رضایت مردم، خشنودی الهی به دست آید.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: مدیر بی عرضه کسی است که نتواند منابع را جذب کند و بی عرضه تر از آن کسی است که نتواند منابع جذب شده را درست مصرف کند، لذا از مدیران شایسته در جذب اعتبارات تقدیر خواهیم کرد و مدیرانی که کم کاری کنند عزل می شوند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- خبرنگار کیهان: همایش نقش شبکه امامت در صیانت از جایگاه ولایت فقیه با حضور آیت الله خاتمی رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله دژکام نماینده، ولی فقیه در استان فارس، آیت الله بهشتی نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری، و ائمه جمعه استان های فارس، بوشهر، و کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، کرمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: با معرفی الگوی مناسب به دانش آموزان باید زمینه رشد آنها در ابعاد معنوی، شخصیتی و اجتماعی رشد فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: عید غدیر خم از برجستگی و اهمیت خاصی برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله خاتمی گفت: بی معیار سخن گفتن، محافظه کاری بی جا و اکتفا به منبر رسمی از جمله آسیب های جهاد تبیین است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اقدامات گروه های جهادی نوعی عبادت محسوب می شود، گفت: بهترین مردم از نگاه امام سجاد(ع) کسانی هستند که نسبت به رسالت های شان، کوتاهی و سهل انگاری نمی کنند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی عباسی اقدم معتقد است: سیاست بر بخش عمده زندگی آیت الله محمد حسینی بهشتی سایه انداخته اما هنر بزرگش این بود که در همه عرصه ها مؤمنانه، صادقانه، منصفانه و دلسوزانه و هوشمندانه عمل کرد که پرداختن به این مهم از نیازهای اساسی جامعه امروز ماست.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران، آیت الله دکتر محمد حسینی بهشتی اولین رئیس دیوان عالی کشور، اولین دبیر کل حزب جمهوری اسلامی و نایب رئیس مجلس خبرگان در هفتم تیر 1360 و در پی انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی که توسط منافقین کوردل(مجاهدین) سازماندهی شده بود، به شهادت رسید.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری، گفت: مسئولان تلاش کنند و کارگشا باشند، نه گره کور به کارها بزنند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد با آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت وگو کرد. شهردار قم در این دیدار گزارشی از اقدامات و برنامه های شهرداری قم ارائه کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس آیت الله حسینی بوشهری نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری و رئیس جامعه مدرسین در همایش بین المللی بزرگداشت شیخ صدوق که به همت اداره اوقاف استان تهران و شهر ری در آستان مقدس شیخ صدوق برگزار شد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۴    
آیین افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی بزرگداشت شخصیت علمی و مذهبی شیخ صدوق با حضور اندیشمندان و صاحبنظران، علما و روحانیون و فعالان مذهبی و فرهنگی از 22 کشور جهان در آستان مقدس شیخ صدوق در شهرری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: شیخ صدوق منحصر به ایران اسلامی نیست همانطور که ایشان برای دریافت علم و انتقال علم، به کشورهای مختلف سفر می کرد ما نیز امروز باید پیام ایشان را به سراسر دنیا منتقل کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت آیت الله سلیمانی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، در متن پیام تسلیت آیت الله جنتی آمده است: خبر شهادت آیت الله حاج شیخ عباسعلی سلیمانی نماینده مردم شریف سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری، موجب تألم خاطر و تأثر فراوان گردید. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه ای به مناسبت درپیش رو بودن روز قدس تاکید کرد: انتظار می رود ملت لبنان و فلسطین و احزاب و جریانات سیاسی با وحدت، یکپارچگی، درایت و هوشیاری توطئه های دشمنان را نقش بر آب سازند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری اقدامات دولت سیزدهم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مردم به زودی حلاوت این خدمات را خواهند چشید.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
حوزه/ در حکمی از سوی رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، نایب رئیس دوم این مجلس به عنوان رئیس جدید دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری منصوب شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۱    
رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی به همایش کتاب سال حکومت اسلامی نوشت: نظریه مترقی ولایت فقیه که با احیای خداباوری مردم مسلمان ایران، جمهوری اسلامی را از چالش های عظیم عبور داده، خط بطلانی بر ادعای ایسم های عقیم مادی کشیده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی به همایش کتاب سال حکومت اسلامی نوشت: نظریه مترقی ولایت فقیه که با احیای خداباوری مردم مسلمان ایران، جمهوری اسلامی را از چالش های عظیم عبور داده، خط بطلانی بر ادعای ایسم های عقیم مادی کشیده است.