پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۴۶Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه علمیه»

حوزه   ۲ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که خدمات و تلاش های نهاد انقلابی سپاه نزد ملت ایران همواره به یادگار خواهد ماند، گفت: به برکت تلاش های خالصانه این نهاد انقلابی، شاهد از پاک شدن محرومیت از چهره بسیاری از مناطق کشور هستیم.
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه حضور در صحنه انتخابات حفاظت از خون شهدا و شهید سلیمانی هاست، گفت: اگر فلان مسئول اشتباه کرده و دروغ گفته و یا فلان فرد اختلاس کرده، بله باید نقد و برخورد شود اما این نظام در مسیر انبیای الهی است و ما باید به دنبال حفظ آن باشیم.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام صادقی، سپاه را حافظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دانست و افزود: این نهاد انقلابی در طول دهه های اخیر همه توان خود را در جهت حفظ و صیانت از انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی به کار گرفته است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان از راه اندازی گفتمان تبلیغ در شهرستان های استان با همکاری پنج استاد حوزه علمیه به منظور راهبری تبیین معارف دینی در جامعه خبر داد.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: سپاه پاسداران پیشگام همه عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی و در حقیقت خاری در چشم دشمنان و ستکبار جهانی است که باید همیشه قدردان تلاشهای ارزشمند این عزیزان باشیم.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/ فعالیت گروه جهادی تبلیغی معراج قرارگاه مرکزی جهادی طلاب (سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به خانواده های زندانیان معسر، بسته های معیشتی اهدا می کند.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه/استاد پژوهشگر حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: طلاب پژوهشگر برای رسیدن به موفقیت باید اهداف پژوهشی خود را واضح، شفاف و زمان مند ثبت کنند و مهم ترین وسیله برای ابهام زدایی های نفس و شیطان، ثبت اهداف و برنامه ها به صورت مکتوب ست.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت:سازمان تبلیغات اسلامی پشتیبانی محکم برای اجرای برنامه های حوزویان است .
حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه/ مدیر تبلیغ و برنامه ریزی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: دوره رسانه ای عصر تبلیغ نو ویژه عموم طلاب این حوزه و به صورت آموزش مجازی رایگان برگزار می شود.
رسا   ۸ ساعت پیش    
مازندران - استاد حوزه علمیه مازندران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دژ مستحکم انقلاب اسلامی در برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان و بدخواهان نظام دانست.
رسا   ۹ ساعت پیش    
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: امروز در مجموعه طلاب با انباشته شدن بیکاری مواجه هستیم که این بیکاری بیش از صنوف دیگر قابل مشاهده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه علمیه خواهران استان مرکزی برای سال تحصیلی جدید طلبه می پذیرد.
صاحب نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
مسئول پذیرش حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه امروز سه نوع مدرسه برای متقاضیان با مدارک تحصیلی سیکل، دیپلم و دانشگاهی در حوزه علمیه اصفهان وجود دارد، گفت: در گذشته در برخی از مدارس، دارندگان مدارک مختلف به صورت مختلط تحصیل می کردند، اما امروز کاملاً تفکیک شده اند.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام محمودی گفت: سقف محدودیت در پذیرش آنچنان وجود ندارد و با یک مرحله گزینشی تعداد پذیرش طلاب را به 2 برابر خواهیم رساند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۹    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در خصوص جذب و پذیرش حوزه های علمیه گفت: در سال گذشته حدد 800 نفر پذیرش داشته ایم که 20 درصد افزایش را شاهد بودیم امسال نیز پیش بینی می کنیم با افزایش پذیرش مواجه شویم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه غنا و موسیقی قلب را تیره می کند گفت: چیزی که از گوش وارد می شود مستقیم روی قلب انسان اثر می گذارد؛ در حالی که قلب ظرفی برای پر شدن از محبت خداست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
حوزه/ در جلسه مدیر حوزه علمیه یزد و مسئولین هلال احمر استان در مورد تاسیس خانه هلال طلاب و برگزاری دوره تربیت مربی کمک های اولیه بحث و گفتگو شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۶    
شفقنا- تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در خصوص مذاکرات وین بیانیه ای صادر کرد. به گزارش شفقنا، متن بیانیه به شرح زیراست: اخیراً اخباری در خصوص روند مذاکرات ایران و کشورهای اروپایی به گوش می رسد که ضرورت توجه بیشتر به این موضوع را نشان می دهد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
حوزه/ سپاه پاسداران عملکرد درخشانی از ابتدای تأسیس تا کنون در کارنامه خود ثبت کرده و به معنای حقیقی پاسدار و نگهبان انقلاب اسلامی و ارزشهای آن بوده و هست و امروز خاری در چشم مستکبران و امیدی برای مستضعفان جهان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: همکاری بیش از پیش آموزش و پرورش و حوزه های علمیه برای مدیریت آسیب های اجتماعی ضروری است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قم- مدیر اجرایی بنیاد مدیریت اسلامی با بیان اینکه اصالت های قدیم حوزه هنوز وجود دارد، گفت: هیچ استاندارد دیگری نمی تواند جایگزین آن اصالت ها شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاد حوزه علمیه قم گفت: یکی از گناهان بزرگ یاس و ناامیدی از رحمت خداوند است، انسان نباید از رحمت الهی مایوس باشد و در این شب های ماه رمضان باید با خدا آشتی کنیم چون خداوند بنده های خود را دوست دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۵:۵۴    
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: از جمله برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان، خودسازی و تهذیب نفس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۵:۱۸    
مسؤول حوزه علمیه استان اصفهان در پاسخ به دومین پیگیری خبرگزاری فارس مربوط به یکی از سوژه های ثبت شده در سامانه فارس من مبنی بز برگزاری کلاس های حضوری این مرکز آموزشی، از عدم برگزاری کلاس های به صورت حضوری از تاریخ 16فروردین ماه سال جاری خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۳۲    
حوزه/ پژوهشگر حوزه علمیه خواهران بر اهمیت و حساسیت نقش تربیتی خانواده، مدرسه و رسانه در مسئولیت پذیربار آوردن نسل جدید تأکید کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۶    
از ابوجعفر محمد بن حسن معروف به شیخ طوسی (متوفی به سال 460 در نجف)، از علمای بزرگ اسلام در قرن پنجم و مؤسس حوزه علمیه نجف، نقل شده است: از غرائب روزگار که من را شدیدا تکان داد و به حال خود متوجه شدم یکی این بود که: درباره انواع و اقسام داد و ستدها و تجارت ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۲    
کرمانشاه- سرپرست جدید حوزه علمیه مطلع الفجر شهرستان گیلانغرب معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۷    
رئیس انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه قم اظهار کرد: قرآن در صدد بیان رئوس برنامه های انبیا است و این برنامه، سه عنوان اصلی دارد که شامل تلاوت آیات، تزکیه و تعلیم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاد حوزه علمیه گفت: هر کسی هدایتی کند و کار خیری به مردم یاد بدهد در ثواب آن شریک است و هر کسی تشویق به گناه کند نیز در آن گناه شریک می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی حوزه علمیه خراسان برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری نشست های تخصصی فقه سلامت در ماه مبارک رمضان نمود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خلاقیت طلاب و مبلغین حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) خواهران شهرستان خفر، پای کتاب را به روستاهای این شهرستان باز کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی گفت: تربیت زنان نخبه و تحصیلکرده در رشته های مختلف دینی باعث ارتقای دینداری در بین خواهران و به تبع آن تقویت دینداری در خانواده ها و تربیت فرزندان شایسته می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۷    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس سعدی را شاعری حکیم و متدین دانست و گفت: امروز اگر مردم با آثار سعدی مانند بوستان و گلستان انس بگیرند، جامعه ما هویت ایرانی و اسلامی خود را باز خواهد یافت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه، جامعه روحانیت و جامعه اساتید حوزه علمیه استان فارس طی بیانیه مشترکی خواستار برخورد با حرمت شکنان ماه رمضان شدند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
استان ها - پذیرش طلبه در حوزه علمیه قزوین و آذربایجان غربی و اعزام 250 طلبه سرباز معلم به مدارس آموزش و پرورش از مهمترین اخبار استان ها است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۰    
یکی از اساتید اخلاق حوزه علمیه بر لزوم تلاش نسل جوان برای یادگیری مفاهیم قرآن کریم تاکید کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۶    
مرکز مشاوره حوزه علمیه کارگاه آموزش تند خوانی را با تخفیف ویژه برای طلاب علاقه مند برگزار می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان با اشاره به اعزام حدود 30 نفر از طلاب جهادی قرارگاه کرونای حوزه علمیه به بیمارستان الزهرا(س) برای کمک به کادر درمانی، گفت: طلاب برای غسل و کفن و دفن در آرامستان ها هم حضور دارند و احتمالاً تعدادشان به 80 نفر افزایش خواهد یافت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مازندران - مدیر حوزه علمیه مازندران،روزه داری در ماه رمضان را بزرگترین میدان تمرین برای پاکسازی جسم از امراض و تزکیه روان از مفاسد اخلاقی و منور کردن دل به نور خدا دانست.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی حوزه علمیه خوزستان از همکاری بالغ بر 800 نفر از طلاب و روحانیون حوزه علمیه در سال تحصیلی 1400 - 1399 با آموزش وپرورش استان خوزستان خبر داد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دومین مدرسه حقوق پارلمانی با عنوان ظرفیت ها و چالش های استفاده از فقه در تقنین به همت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با همکاری حوزه علمیه قم در تاریخ 29 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری در قم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۶    
با گسترش تدریس علوم اسلامی در حوزه علمیه قم و ظهور در عرصه کتب تربیتی و آموزش های تخصصی رشته های علوم انسانی جهان اسلام، و همچنین حوزه بین الملل و هنر غنابخشی آن سبب شد که برخی از آثار تربیت شدگان در دانشگاه های شهره جهان تدریس شده و جز منابع مرجع تعلیم و تربیت معرفی شوند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، نشست تخصصی مقایسه ساختار قرآن و عهدین را به صورت مجازی برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه یاد خدا کلید انس با خدا است و انسان با ذکر گفتن با خدا رفیق می شود و درها به روی انسان باز می شود، گفت: اگر دیدید که خداوند شما را به ذکر خودش مأنوس کرده و علاقه مند به شرکت در مجالس مناجات و ذکر خداوند و اهل بیت علیهم السلام هستید بدانید که خداوند شما را دوست ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۵    
معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با همکاری و اجرای مدرسه علمیه تخصصی معراج، مسابقات داستان نویسی و داستان خوانی را برگزار می کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه علمیه درگز گفت: واژه رمضان به معنای سوزاندن است و مزین کردن نام این ماه به "رمضان" به خاطر آن است که در این ماه گناهان انسان سوزانده و نابود می شود.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۳    
قزوین/ در رزمایش مواسات مؤمنانه مرکز خدمات حوزه علمیه استان قزوین، 600 بسته معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در مناطق محروم استان توزیع شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مسؤول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه از وجود 70 تشکل طلاب در عرصه بین المللی خبر داد و گفت: جایگاه بین الملل را در اسناد بالادستی حوزه تقویت کرده ایم. ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی حوزه علمیه خراسان به مناسبت ماه مبارک رمضان، مسابقه عکس نوشت شب قدر را ویژه طلاب برگزار می کند.