سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۰۵:۴۵Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصویب»

اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا خبر داده است که در صورت تصویب شورای شهر تهران و تایید فرمانداری از سال آینده هزینه نگهداشت سالانه قبور برای هر پلاک قبر گرفته می شود. یک کارشناس امور مرگ ومیر ...
سخت افزار   ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون مشترک اعلام کرد که طرح صیانت در فضای مجازی تصویب شده و به زودی به شورای نگهبان ارسال می شود. نایب رئیس کمیسیون مشترک از به تصویب رسیدن طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی خبر می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
امام جمعه دیر استان بوشهر گفت: لازم است تا لایحه کالای ته لنجی به نفع مردم ساحل نشین تصویب شود تا از قاچاق کالا جلوگیری شود.
ستاره صبح   ۳ ساعت پیش    
انتشار پول کاغذی در ایران هفت قرن پیش هفتم فوریه 1294 (ماه مربوط در سال قمری 693) و دوران حکومت گیخاتوخان ایلخان مغول و حکمران وقت ایران، این کشور بمانند چین دارای پول کاغذی (اسکناس) شد که چاو نام داشت. حکام مغولی چین (دودمان یوان) از دو دهه پیشتر، پول کاغذی در آن کشور رایج کرده بودند. ...
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان نماینده مردم اصفهان گفت: بر اساس تصویب لایحه بودجه 1401، در رابطه با طرح شبکه ملی پیشگیری و کنترل سرطان سینه، تصمیم بر این شد که مراکز پیشگیری و غربالگری از سرطان سینه در 11 استان کشور و به صورت پایلوت ایجاد شود و در این راستا، استان اصفهان یکی از این یازده استان است.
راه امروز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات اتاق بازرگانی به شکل غیررسمی در حال پیشروی است و بحث آیین نامه و مسائل مربوط به ثبت نام در راس مباحث است. مشکلاتی که در عمل پیش آمده است با مفاد آیین نامه ای که به سرعت تنظیم و تصویب شد موجب تعارض هایی می شود. این از جمله مشکلاتی است که اعضا جابه جا به آن اشاره می کنند.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در جلسه روز گذشته کمیسیون تلفیق بودجه 1402، پیشنهادهای مالیاتی نمایندگان و کمیسیون ها مورد بررسی قرار گرفت و تا ظهر روز گذشته هیچ کدام از این پیشنهادها به تصویب نرسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت که طرح موسوم به صیانت از دستور کار مجلس خارج شده و بدون تصویب در صحن علنی، نمی تواند به شورای نگهبان فرستاده شود.
روزنامه مردم سالاری   ۶ ساعت پیش    
یک سال پیش در همین ایام،زمانی که نمایندگان مشغول بررسی لایحه بودجه 1401 بودند،نمایندگانی که بیش از یک سال بود منتظر فرصتی برای تصویب بی سر و صدا و دور از چشم مردم طرح فیلترینگ فضای مجازی بودند ...
دولت   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جایزه ملی کیفیت ایران بر مبنای مدل کیفیت جهان اسلام با بهره مندی از دانش تخصصی روز با بهره گیری از مبانی فکری مدیریتی متناسب با ارزشهای انقلابی و دینی و اسناد بالادستی و شرایط بومی، فرهنگی، صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی کشور در کارگروه تخصصی تدوین شده که پس از بررسی و تایید در کمیته های فنی ...
تجارت گردان   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری صنعتی قصرشیرین با اشاره به تصویب اساسنامه منطقه و انتخاب مشاور تدوین طرح جامع گفت: با انجام این دو کار مهم به طور جدی رایزنی با سرمایه گذاران دارای اهلیت داخلی و خارجی آغاز شده است.
استاندار آذربایجان غربی گفت: با نگاه ویژه رئیس جمهور محترم و اعضای هیات دولت، 3500 میلیارد تومان کمک های بلاعوض و تسهیلات برای بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی تصویب شد.
توسعه   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصویب چراغ خاموش طرح صیانت درحالی انجام شد که باوجود زمزمه هایی که پیرامون اجرایی شدن آن وجود داشت، بسیاری از فعالان حوزه فضای مجازی و مسئولان نسبت به آن مخالفت خود را ابزار کرده بودند.
موسوی گفت: طرح صیانت از دستورکار مجلس خارج شده است و هیچ طرحی بدون تصویب در صحن علنی نمی تواند به شورای نگهبان ارسال شود.
کمال مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به گستردگی فعالیت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری عنوان کرد: با هوشمندی و دقت لازم در تصویب بودجه این سازمان، در دو سال باقیمانده از عمر شورای ششم اتفاقات خوبی در شهر رقم خواهد خورد و آیندگان از ما به نیکی یاد خواهند کرد، انتظار داشتیم پروژه های بزرگ ...
روز نو   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان دغدغه ای دیگر در حوزه آموزش و پرورش است که پس از گذشت حدود 10 سال از تصویب آن اکنون تصویب لوایح آن در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است.طرح رتبه بندی معلمان از اقداماتی است که در وهله اول برای ارتقای کیفیت آموزشی و سپس در راستای بهبود وضعیت معیشت معلمان در نظر گرفته شده است ...
شهر سخت افزار   ۹ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی اعلام کرده که طرح صیانت در این کمیسیون تصویب شده و به زودی به شورای نگهبان ارسال می شود ...
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا صباغیان نماینده مجلس گفت: جای تاسف است که رئیس مجلس مصوبه مولدسازی را پذیرفته. اگر دنبال قانون هستند لایحه سه فوریتی بدهند تا مجلس تصویب کند. اگر مصوبه مولدسازی اجرا شود پاشنه آشیل نظام خواهد شد.
شهر سخت افزار   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی اعلام کرده که طرح صیانت در این کمیسیون تصویب شده و به زودی به شورای نگهبان ارسال می شود ...
دستورالعمل تنظیم بازار خودرو از سوی شورای رقابت در حالی به تصویب رسیده است که ماده 2 این مصوبه در تضاد آشکار با مصوبه 7 آبان ماه هیات وزیران در خصوص عرضه خودروهای وارداتی در بورس کالا است!
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون مشترک صیانت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا جایی که بنده و سایر همکارانم در جریان هستیم اساسا طرح یا کمیسیون ویژه ای تحت عنوان صیانت در مجلس وجود نداشته و برخی از همکاران باید پاسخ دهند که چرا به دنبال بازی با امنیت روانی جامعه هستند.
آی تی آنالایز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه عضو کمیسیون مشترک صیانت، درباره اعلام اینکه طرح معروف به صیانت تصویب شده و در روزهای آتی راهی شورای نگهبان می شود، با رد این موضوع گفت که پیش از بررسی طرح در جلسه، مطابق با آیین نامه کمیسیون، اعلام تصویب شدن آن وجاهت قانونی ندارد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون دفتر امور شرکت های دولتی وزارت اقتصاد گفت: باید فرآیند تدوین و تصویب و ارایه لایحه بودجه به گونه ای تنظیم شود که هیات مدیره و مجامع عمومی، فرصت کافی برای تدوین و تصویب بودجه را داشته باشند.
زومیت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۲۱    
خبرهایی از تصویب طرح صیانت در مجلس و ارسال قریب الوقوع آن به شورای نگهبان به گوش می رسد؛ در حالی که این طرح هنوز در صحن بررسی نشده است. طرح صیانت از فضای مجازی سرنوشت پر فراز ونشیبی داشته است ...
فارنت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون مشترک طرح صیانت پشت درهای بسته و در جلسات محرمانه ای طرح صیانت را تصویب کرد تا برای تأیید به شورای نگهبان ارسال شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس اعلام کرد که براساس مصوبه کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی، این طرح تصویب شده و همین روزها به شورای نگهبان ارسال می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۲    
در جلسه اخیر شورای اسلامی شهر مشهد که امروز برگزار شد، فرایند رسیدگی و تصویب عوارض و بهای خدمات سازمان های زیرمجموعه شهرداری مشهد به اتمام رسید.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
عیدی کارمندان و بازنشستگان همه ساله بر اساس مصوبه دولت تعیین می شود و مبلغ قطعی آن باید به تصویب هیات وزیران برسد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۲    
امام خمینی در شب پانزدهم بهمن ماه اعضای شورای انقلاب را فراخواندند و به رای زنی پرداختند. دراین جلسه که از ساعت 17 تا 23 شب در پشت درهای بسته ادامه یافت ، نخست وزیری بازرگان تصویب گشت و در شانزدهم بهمن ماه اعلان رسمی یافت.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی اعلام کرد که طرح صیانت تصویب شده و به زودی به شورای نگهبان ارسال می شود. در همین زمینه اما عضو دیگر کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت اعلام کرد که این طرح باید به صحن علنی ارسال شود تا درمورد اجرای آزمایشی آن تصمیم گیری شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۵۳ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، نرخ حق الوکاله با تصویب هیئت مدیره بانک و برمبنای دستورالعمل بانک مرکزی تعیین می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از مصوبه اعضای این کمسیون برای افزایش حقوق کارکنان دولت، بازنشستگان لشکری و کشوری و سربازان در سال آینده خبر داد و گفت: این مصوبات نیاز به تصویب اعضای کمسیون تلفیق دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش جلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت همراه منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۹    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت اعتلا البرز با حضور 75.7 سهامداران، برگزار شد. گزارش نبض بورس را از این مجمع بخوانید.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وکیل پایه 1 دادگستری از راه های قانونی انسداد کد ملی، رقابت نمایندگان در تصویب قوانین و ناکارآیی جلسات مشاوره پیش از طلاق می گوید.
سلام نو / انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی اعلام کرد که طرح صیانت تصویب شده و به زودی به شورای نگهبان ارسال می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین به گزارش یک روزنامه آمریکایی درباره برنامه مشترک روسیه و جمهوری اسلامی ایران برای تولید پهپاد واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان از تدوین و تصویب شیوه نامه مربوط به حمایت بنیاد ملی نخبگان از جشنواره ملی امیرکبیر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان عضو کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از تصویب این طرح در مجلس خبر می دهند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کلیات لایحه بودجه سال 1402 در مجلس با حضور رئیس جمهور، بررسی و تصویب شد. از همان روز نخست که رئیس جمهور برای تقدیم لایحه بودجه به مجلس رفت و بودجه را رسما تقدیم بهارستانی ها کرد با مشخص شدن جداول بودجه ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در سال های اخیر با گسترش نقش سکوها اعم از سکوهای ارائه دهنده خدمات و عرضه کننده محتوا، نیاز به تغییر رویکرد حکمرانی از رویکردهای سنتی به رویکردهای متناسب با شرایط جدید، بیش تر از گذشته احساس می شود. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا/ نماینده مردم خلخال در مجلس خطاب به محقق داماد گفت: شما، مجلس شورای اسلامی را به خاطر موضوعی که تصویب نشده، تخریب می کنید. نمایندگان اجازه نمی دهند که به آزادی بیان در کشور خدشه وارد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه آخرین پیشرفت تکنولوژی در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی می شود. گفت : اصلاح نظام کارمزد در مرحله تصمیم گیری است و بعد از تصویب آن، اعلام عمومی خواهد شد.
بانک ملی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این طرح که بزرگترین پارکینگ نیروگاه خورشیدی کشور است، در راستای الزامات قانونی و براساس مصوبه هیات وزیران مبنی بر الزام دستگاه های دولتی به تامین بخشی از برق مصرفی خود از منابع انرژی تجدیدپذیر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل از تصویب کلیات طرح های ساماندهی ورودی های شهر اردبیل با هدف رعایت کامل اصول شهرسازی و توزیع متوازن زیرساخت های خدماتی مورد نیاز اهالی خبرداد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
تصویب چراغ خاموش طرح صیانت درحالی انجام شد که باوجود زمزمه هایی که پیرامون اجرایی شدن آن وجود داشت، بسیاری از فعالان حوزه فضای مجازی و مسئولان نسبت به آن مخالفت خود را ابزار کرده بودند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
لطف اله سیاهکلی گفت: طرح صیانت تصویب نشده و جزئیات این طرح صرفاً در صحن علنی مجلس بررسی می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
با تصویب اعضای هیات مدیره، غلامرضا فتحعلی به عنوان مدیرعامل بانک سینا انتخاب شد.
آنا / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی نرخ مالیات بر انتقال دارایی های موضوع طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی را مشخص کردند.