یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۵۰Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسوولیت اجتماعی»

می متالز - رئیس کمیسیون مسوولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق ایران، معتقد است: مردم و بخش خصوصی دو مقوله جدا از یکدیگر هستند و بخش خصوصی باید با رعایت الزاماتی اعتماد مردم به این بخش را احیا کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۰    
حمید ملازاده در سال های اخیر، پایداری شرکتی به عنوان یکی از عوامل حیاتی در مقابله با تغییرات اقلیمی و جلوگیری از تخریب محیط زیست مطرح شده است. با شناخت اثرات خود بر کره زمین و جامعه، اکثرکسب وکارها در حال اتخاذ اقدامات و ابتکاراتی پایدار به منظور کاهش تاثیرات زیست محیطی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۱    
زاهدان - ایرنا - اهداکنندگان متشکریم جمله ای ساده اما پُرمعنا که امسال در قالب شعار از سوی دریافت کنندگان خون به اهداکنندگان هدیه شده تا بدانند که قدر اهدای این مایع حیاتی و با ارزش زندگی را می دانیم و ایثار اهداکنندگانی که با درک مسوولیت اجتماعی و حسی انسان دوستانه زندگی به ما می بخشند را ارج می ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: بیش از 700 نفر از شهروندان چابهار و مناطق همجوار در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی و با همکاری معاونت درمان اداره کل تأمین اجتماعی و بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان به طور رایگان از خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نخستین گروه از دانش پذیران طرح مسوولیت اجتماعی کاریز آروان کلاد با به پایان رساندن کامل دوره های آموزشی، در بهار 1403 فارغ التحصیل شدند.
می متالز - معدن سنگ آهن D19 استان یزد علاوه بر اهتمام به تحقق مطالبه 40 ساله مردم منطقه از محل مسوولیت اجتماعی خود، بیش از یک سال قبل از موعد برنامه زمان بندی، به ماده معدنی با خلوص 40 تا 50 درصدی رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمد کارگرشورکی پژوهشگر فوق دکترا / عضو موسس هسته پژوهشی پایداری کسب و کار دانشگاه تهران پایداری مفهوم جدیدی است که روز به روز بیشتر مورد توجه شرکت ها قرار گرفته است؛ به خصوص از زمانی که تدوین گزارش پایداری شرکت های بورسی الزامی شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: شهید جمهور همواره در جلسات هیات دولت و سایر برنامه ها و جلسات کاری تاکید ویژه بر حل گره های ذهنی و کاری مردم داشتند.
نماد اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی خود و هم سو با سیاست های کلان کشور مبنی بر حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، طی سال 1402، صد در صد تعهدات خود را به انجام رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی آذربایجان غربی گفت: حفاظت از محیط زیست و مواهب طبیعی وظیفه همگانی است و تمامی شهروندان در این زمینه مسئولیت اجتماعی و انسانی برعهده دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دکتر علی داوری، دکتر مهدی صانعی دیده بان کسب و کار بنا به مسوولیت اجتماعی خود، طی چهارمین سال پیاپی، به رصد و پایش فضای کسب و کار در سال 1403 از منظر فعالان اقتصادی، صاحب نظران و کارآفرینان اقدام کرده است ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه در سایر کشورهای جهان، بر اساس قانون و ملاحظات زیست محیطی و هم براساس صرفه و صلاح شرکت ها که بخشی از آنها خصوصی هستند به کاهش مصرف انرژی، و جلب اعتبار برای شرکت ها و انجام مسوولیت اجتماعی در جهت کاهش آلاینده ها و حفظ محیط زیست توجه می شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وبصادر با پرداخت 21 هزار و 464 میلیارد تومان به 105 هزار و 429 نفر در طی سال 1402وام ازدواج داده و در راستای مسوولیت اجتماعی بانک صادرات ایران، به ایجاد خانواده و تشکیل زندگی جوانان کمک کرده است. سهم بانک صادرات ایران از کل مبلغ وام های پرداخت شده سیستم بانکی در سال 1402 معادل 13 ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور اجتماعی وزیر نفت گفت: در حوزه مسوولیت های اجتماعی وزارت نفت، همسو با دولت مردمی سیزدهم 40 هزار میلیارد تومان در قالب مصوبات سفر دور اول و دوم شهید جمهور لحاظ شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه مَکران گفت: مسوولیت اجتماعی در درازمدت می تواند جامعه محلی و صنعت را با توسعه پایدار همسو کند و این موضوع با داشتن رابطه اخلاق مدارانه در شرکت ها با جامعه محلی محقق می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- بی توجهی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استان بوشهر به مسوولیت اجتماعی باعث شده میزبانان از مواهب این صنایع بهره ای نداشته باشند و عایدی آنها آلودگی، بیکاری جوانان و امراض مختلف باشد.
می متالز - مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در نشست هم اندیشی روابط عمومی های زنجیره آهن و فولاد گفت: فولاد مبارکه مولود انقلاب اسلامی است و فعالیت های بسیاری در حوزه های مختلف تولیدی تا مسوولیت اجتماعی تا کنون در فولاد انجام است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد، سونیا موگویی: اتاق بازرگانی استان اصفهان در این هفته به همت کمیسیون مسوولیت های اجتماعی، همراهی خیریه مردم نهاد کسا و محمدرضا حاج رسولی ها میزبان قدوم پر مهر خیرین اصفهانی بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ لجستیک دکا در راستای مسوولیت اجتماعی خود و در ادامه ایجاد زیرساخت های همه جانبه و تکمیل زنجیره ارزش، یک ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی را در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان، تاسیس و تجهیز کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۳    
کرج- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: پیگیری های لازم در حال انجام است تا شرکت های صنعتی در قالب مسؤولیت اجتماعی خود به امر مدرسه سازی کمک کنند.
معدن24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در راستای مسولیت های اجتماعی خود اقدامات تازه ای را در دستور کار قرار داده است. به گزارش معدن 24، اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان قائم شهرستان اسدآباد از جمله این اقدامات بوده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند-فرماندار بیرجند جمعیت هلال احمر را نماد مسوولیت اجتماعی دانست و گفت: هلال احمر اساسا ساختاری بر اساس نیات بشردوستانه و خیرخواهانه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند-فرماندار بیرجند جمعیت هلال احمر را نماد مسوولیت اجتماعی دانست و گفت: هلال احمر اساسا ساختاری بر اساس نیات بشردوستانه و خیرخواهانه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- خطیب نماز جمعه بوشهر گفت: مسئله مهم استان بوشهر توجه به مسوولیت های اجتماعی صنایع و شرکت های بزرگ است که در عرصه زیرساخت ها در نقاط مختلف این استان باید پاسخگو باشند.
آروان کلاد با هدف توانمندسازی آموزشی و در مسیر مسوولیت اجتماعی خود مرجع تخصصی دانش ابری را با عنوان آروان آکادمی راه اندازی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۷    
اصفهان - ایرنا - مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسوولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: خانه های محیط زیست که از 2 سال پیش در دولت سیزدهم شکل گرفت، با استقبال مردم بویژه نوجوانان مواجه شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پنل رهبری مسوولانه در رویداد رونمایی از گزارش مدیران عامل شرکت مشاوره مدیریت ایلیا، در روز سه شنبه چهارم اردیبهشت با عنوان حرکت در جریان مخالف برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- مشاور وزیر نفت از بهره برداری یک هزار پروژه مسوولیت اجتماعی در استان خوزستان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اراک : 26 مرداد 1399 آغاز یک دوره و تجربه جدید در زندگی مردم استان مرکزی و شهر اراک بود. روزی که پس از 18 سال تیم فوتبال آلومینیوم برای نخستین بار در تاریخ ورزش استان به لیگ برتر فوتبال راه یافت و شادی ...
می متالز - تعهد، مسوولیت پذیری، برنامه ریزی دقیق و اقدامات اجرایی متنوع و اثرگذار در شرایط کنونی باعث شده تا شرکت فولاد سنگان در ابعاد مختلف حوزه مسوولیت اجتماعی پیشتاز باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد رقم قابل توجهی ازصادرات و تولید نفت و گاز سالانه کشور را دارد و باید در اعتبارات مسوولیت اجتماعی وزارت نفت به صورت ویژه دیده شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ مدیرکل بهزیستی استان در این نشست به اهمیت بیمه و مسوولیت اجتماعی بیمه ها اشاره کرد و گفت: بیمه نقش بسزایی در ایجاد آرامش خاطر کارکنان دارد و ارائه بهینه خدمات و افزایش رضایتمندی این عزیزان از وظایف ماست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: وزیر نفت قول داده که از محل مسوولیت اجتماعی وزارت نفت پنج هزار میلیارد ریال برای ساماندهی قبرستان تاریخی دارالسلام و حرم سید علاء الدین حسین اختصاص دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
فعال جلسات خانگی قرآن باتاکید بر ضرورت حمایت شرکت های بزرگ از فعالیت های قرآنی بویژه در مناطق کمتربرخوردار تصریح کرد:ای کاش این شرکت ها بیشتر به مسوولیت اجتماعی خود در مناطق محروم عمل کنند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۲    
لیونل مسی ستاره فوتبال آرژانتین ضمن اعلام این مطلب گفت از یک پسربچه 16 ساله برای پیوستن به کمپین الهام گرفته است. وی تاکید کرد با تلاش و حس مسوولیت اجتماعی می توانیم از این سیاره مراقبت کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۵:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تزکیه و تهذیب از مهم ترین اهداف انبیای الهی و همه مصلحان آسمانی است و قلمرو آن در تمام ابعاد حیات فردی، حرفه ای، اجتماعی و سیاسی بشر گسترده شده است.
معاون توسعه سرمایه های انسانی و مسئولیت اجتماعی فولاد سنگان گفت: با توجه به پیشرفت های اخیر در حوزه تکنولوژی و سرعت روزافزون فناوری های نوآورانه و متعاقب آن تشدید فضای رقابتی در اقتصادها و کسب کارها می توان ادعا نمود در آینده ای نزدیک هوش مصنوعی ( AI ) به یکی از منابع کلیدی سازمان ها تبدیل خواهد شد
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: وکلا به عنوان متولیان عدالت خواهی با احساس مسوولیت اجتماعی باید در تحقق امیدآفرینی نقش آفرینی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان گفت: این استان از اعتبارات موسوم به مسوولیت اجتماعی (وظایف دستگاه های مختلف در تخصیص درصدی از اعتبارت خود به امر مدرسه سازی) نظیر سایر استان های کشور بی بهره است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس جمهور رمضان را بهترین فرصت برای تبدیل سنت حسنه تکریم ایتام به فرهنگ عمومی در جامعه دانست و گفت: مسوولیت اجتماعی نسبت به یتیمان یک وظیفه اخلاقی و انسانی در جامعه اسلامی است.
می متالز - گروه ملی صنعتی فولاد ایران جهت رفع آب گرفتگی مناطق مختلف اهواز در بارندگی های اخیر به مسوولیت اجتماعی خود عمل کرد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کلان پیکره زبان فارسی ترگمان با 31 میلیارد توکن منتشر شد منبع: Peivast کلان پیکره ترگمان تاکنون از طریق خزش 422 سایت داخلی به حجم مجوع بیش از 31 میلیارد توکن در قالب بیش از 54 میلیون سند در حوزه های گوناگون رسیده است ...
می متالز - اورژانس هوایی نفت همسو با مسوولیت اجتماعی صنعت نفت به زودی در فرودگاه گچساران مستقر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: امسال شاهد روز قدس متفاوتی خواهیم بود و روز قدس امسال باید به زلزله سیاسی علیه حیوان های انسان نمای صهیونیست و حامیان آن ها تبدیل شود.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان در این باره اظهار کرد: براساس گزارش تعهدات بیست و پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ایفای نقش مسوولیت اجتماعی از سوی شرکت های پتروشیمی ضمن ایجاد زمینه توسعه پایدار، سوددهی بلندمدت و بهره وری بالاتر را فراهم می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معدن همواره نقش مهمی در پیشرفت اقتصادی در سراسر جهان داشته است. این امر به ویژه در کشورهای در حال توسعه غنی از منابع صادق است. با این حال، بهره برداری از این ثروت معدنی همیشه هزینه داشته و بخش عمده هزینه آن بر عهده جامعه و محیط زیست است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی بندرعباس با مشارکت و تحقق مسوولیت اجتماعی 460 میلیارد ریالی این شرکت انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک جامعه شناس ورزش بر این نکته تاکید کرد که برای اصلاح فرهنگ هواداری باید از مدیران آشنا به ورزش استفاده کرد و باشگاه ها باید مسوولیت اجتماعی خود را در خصوص هواداران برعهده بگیرند.