یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۵۷Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روابط عمومی و ارتباطات»

شارا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۷    
روابط عمومی و ارتباطات نقش مهمی در روز جهانی ایدز ایفا می کنند. روابط عمومی می تواند از طریق آگاهی رسانی، سیاست گذاری، و مشارکت های عمومی، به مبارزه با ایدز کمک کند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ سید امیر مرتضوی از برگزاری همایش حاشیه نشینی در آینده نزدیک خبر داد.
پایگاه خبری آوا البرز نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۲    
رئیس کل دادگستری استان البرز در سال جدید در مسجد امام جعفر صادق (ع) کرج با حضور مسئولان عالی قضایی استان برگزار شد. فاضلی هریکندی رئیس دادگستری استان: برنامه میز خدمت با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضائیه مبنی بر حضورمدیران قضایی در مساجد و انجام ملاقات بدون واسطه با مردم ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: با بهره مندی از ظرفیت روابط عمومی و ارتباطات اجتماعی مشکل ارتباط واحد های دانشگاهی با ادارات و سازمان ها برطرف شده و توانمندی آنها شناسانده می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان: بازدید شبانه رئیس کل دادگستری استان از دادسرا و محاکم مرکز استان به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان و خبرنگار خبرگزاری میزان، ملک حسینی با اعلام این خبر ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۱    
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی از شرکت کاشی زرین تربت حیدریه بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۱    
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در جمع مسئولان قضایی استان گفت: اقدامات ما باید یک مبنای درست و دقیق علمی و اعتقادی داشته باشد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین خلیلی از پیشگیری از تصرف و تخریب بیش از 7 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در شهرستان زاوه خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محبوب افراسیاب رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: احیاء حقوق فراموش شده مردم شریف بهمئی با پیگیری و صدور حکم قطعی دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱    
کتاب مدل جهانی روابط عمومی و ارتباطات صبح روز چهارشنبه_اول آذر 1402_ با حضور پروفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه شناسی ارتباطات ایران، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط عمومی ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۶    
سید عیسی حسنی کَریَک: معاون قضایی دادگستری و رابط ستاد حقوق بشر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد: این که چه بلاهایی سر این کودکان آمده و با چه معیار غیر انسانی صدها کودک به دست این ها کشته شده اند و پاکسازی قومی صورت گرفته قابل تأمل است ...
سمینار آموزشی “شهرت برند و مدیریت بحران در ارتباطات” با ارائه دکتر حمید شکری خانقاه، استاد پیشکسوت عرصه روابط عمومی و ارتباطات به همت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی و با استقبال و حضور خوب مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دستگاههای اجرایی دولتی ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور؛ حجت الاسلام والمسلمین موحدی، در جلسه پیگیری اجرایی شدن مصوبات سفر بهمن ماه 1400 هیئت عالی قضایی به استان خراسان رضوی با اشاره به بازدید خود از دادسرای عمومی و انقلاب شهر مشهد و کسب اطلاع از آخرین ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بخش دوم و پایانی به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان، سید عیسی حسنی کَریَک معاون قضایی دادگستری و رابط ستاد حقوق بشر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری میزان در استان درباره آنچه که از دیدگاه حقوق بین الملل در غزه روی می ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور در جریان سفر حجت الاسلام والمسلمین موحدی به استان خراسان رضوی و بازدید از بخش های مختلف دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نصر: سمینار آموزشی “شهرت برند و مدیریت بحران در ارتباطات” با ارائه دکتر حمید شکری خانقاه، استاد پیشکسوت روابط عمومی و ارتباطات ایران،
برترین ها / میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۷۶ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، با صدور اطلاعیه ای در خصوص حواشی به وجود آمده در مراسم دانش آموختگی پردیس بین الملل کیش این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور در جریان سفر حجت الاسلام والمسلمین موحدی به مشهد مقدس، در ادامه بازدیدهای میدانی و راستای صیانت از حقوق عامه، وی از مجموعه انبارهای اداره کل اموال تملیکی استان های خراسان شمالی و رضوی بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در جریان سفر دادستان کل کشور به خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین موحدی با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با قضات و کارکنان دادسرا دیدار و گفت وگو کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین موحدی در راستای تعیین تکلیف هرچه سریعتر توقفگاه ها و پارکینگ خودروهای سواری و کشنده، از پارکینگ خودروهای توقیفی نیروی انتظامی بازدید نمود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، بمنظور رسیدگی به مسائل و بررسی آخرین وضعیت دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، روز پنج شنبه 25 آبان ماه، حجت الاسلام والمسلمین موحدی دادستان کل کشور به مشهد سفر کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۵    
سید عیسی حسنی معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد: جرائم انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، مورد رصد معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها اطلاعیه ای در خصوص واریزی جدید بحساب یارانه بگیران صادر کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۵    
به گزارش زیرنویس به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، بیش از 20 میلیون نفر اردیبهشت سال گذشته آخرین یارانه نقدی خود را دریافت کردند. نرخ جدید یارانه نقدی به زودی اعلام خواهد شد. افزایش صددرصدی یارانه نقدی دهک های پایین ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۰    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) || روابط عمومی و ارتباطات نقش مهمی در حفظ سنن ایرانی دارند. آنها می توانند با استفاده از مهارت ها و ابزارهای خود، آگاهی از این سنن را افزایش دهند، مردم را به مشارکت در آنها تشویق و به بخشی از زندگی روزمره مردم تبدیل کنند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی کاهش اختلافات در سازمان ها را نشانه ی کارآمدی مدیریتی دانست.
سلام نو / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
اگرچه قرار بود یارانه آبان بیستم این ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود اما این یارانه همچنان به حساب برخی از سرپرستان خانوار واریز نشده است.
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: مشکل به وجود آمده در پرداخت یارانه مرحله 153 مربوط به آبان ماه 1402 به صورت کامل برطرف شده و یارانه کلیه سرپرستان خانوار مشمول در سراسر کشور واریز و قابل برداشت می باشد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، بررسی قانون جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی در قالب جلسه ستاد رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی در دادگستری خراسان رضوی صورت پذیرفت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سید عیسی حسنی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد: برگزاری دوره آموزشی ویژه ضابطان بسیجی به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، پنجمین جلسه ی شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در سال 1402 با موضوع پیشگیری از سرقت برگزار شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین خلیلی از پیشگیری از تشکیل 70 پرونده قضایی و صدور سند برای تعدادی از واحدهای مسکن مهر شهر خرو خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۳:۴۱    
سالروز یک سالگی باشگاه آموزش و رسانه (باور) با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی، سرپرست خزانه داری کل و ذی حساب، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی، معاون برنامه ریزی و امور مجلس شورای اسلامی ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی محمد حسین درودی بر لزوم تلاش مسئولان در زمینه ایجاد بسترهای مناسب با هدف حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ محمدحسین درودی طی دستوری از بازپرس قتل دادسرای عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خواست تا در ادامه اقدامات قضایی؛ تحقیقات کاملی را در زمینه پرونده قتل خانم حدیث اسلامی بصورت ویژه به انجام برساند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در جلسه شورای مسئولین قضایی با اشاره به برخی اظهار نظرها گفت: هیچ فرد و مقامی اجازه اظهار نظر در مورد امور قضایی را ندارد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی، حجه الاسلام والمسلمین خلیلی در جمع قضات و مسئولان ارزشیابی قضات بر لزوم پایش و ارزیابی کلیه عملکرد ها با عنایت به امکانات و واقعیت ها تأکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، حسین مسرور نعیمی از اختصاص شعب ویژه قضایی در حوزه پدافند غیرعامل خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی از حوزه قضایی شهرستان قوچان بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی ، حجه الاسلام والمسلمین خلیلی در ادامه بازدید از مراکز صنعتی و با هدف حمایت از تولید، در رأس هیأتی از مقامات قضایی و اداری با حضور در مجتمع ایران خودرو خراسان رضوی از بخش های مختلف این مجتمع بازدید و با مدیران و کارکنان گفتگو کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در شورای حفظ حقوق بیت المال استان عنوان کرد: وقتی تکلیفی واضح و روشن برای دستگاهی مقرر شده و آن دستگاه از اجرای آن تکلیف سرباز می زند، ترک فعل رخ می دهد به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار میزان ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۵    
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان خراسان رضوی، نشست رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اساتید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان برگزار شد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۲۱:۵۸    
گرداورنده: علیرضا شواخی زواره،کارشناس روابط عمومی و ارتباطات و رسانه - این داستان مبتنی بر این اصلِ اصلی است که چگونه روابط عمومی می تواند حقیقت را بچرخاند و قدرت صنعت را نشان دهد – چه خوب و چه بد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۳    
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ حجت الاسلام والمسلمین خلیلی از کانون اصلاح و تربیت مرکز استان بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی حجه الاسلام والمسلمین خلیلی در جریان بازدید از حوزه قضایی جوین بر لزوم تلاش مضاعف در زمینه کاهش موجودی پرونده های قضایی تاکید کرد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۷:۰۹    
روابط عمومی و ارتباطات ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند به سازمان ها کمک کنند تا شهرت برند خود را ایجاد کنند. با توسعه راهبردهای روابط عمومی و ارتباطات مؤثر، سازمان ها می توانند آگاهی از برند را افزایش دهند، تصویر برند را شکل دهند ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ محمد حسین درودی در شهرستان خوشاب بر لزوم تلاش مضاعف در زمینه حفظ حقوق بیت المال تأکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری حجه الاسلام والمسلمین خلیلی در راس هیأتی از مقامات قضایی و اداری از حوزه قضایی خوشاب بازدید کرد . برپایه همین گزارش رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در این بازدید با حضور در شعب مختلف، ضمن نظارت بر نحوه عملکرد قضات و کارکنان با آنها گفتگو کرد . ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد: پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با تولیدکنندگان و فروشندگان و کشف 19 هزار لیتر مشروبات الکلی به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان و خبرنگار میزان، به منظور برخورد قاطع قانونی و قضایی با تولیدکنندگان ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳    
سیژن، یک رهبر جهانی در فناوری روابط عمومی و ارتباطات، اعلام کرد که پلتفرم سیژن وان مجهز به هوش مصنوعی خود را در ایالات متحده راه اندازی کرده است. سیژن وان یک پلتفرم یکپارچه است که به تیم های روابط عمومی و ارتباطات کمک می کند تا کارآمدتر و موثرتر کار کنند.