دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۲۱May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ثبت اسناد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تا پایان سال 80 درصد عرصه های کشاورزی منجر به صدور سند می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۱    
معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از برنامه ریزی سازمان ثبت اسناد برای صدور اسناد مالکیت عرصه های کشاورزی باقیمانده تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: تا پایان سال 80 درصد عرصه های کشاورزی منجر به صدور سند می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان بازار مسکن معتقدند دستگاه های اجرایی از جمله توانیر، بانک مرکزی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به تکالیف قانونی خود در تکمیل اطلاعات سامانه املاک و اسکان عمل نکرده اند و با این شرایط، شناسایی خانه های خالی و عرضه آنها به بازار ممکن نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
متن سند معاهده مربوط به منابع ژنتیک و دانش سنتی مرتبط در ژنو با حضور رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نهایی و متن نهایی این معاهده به امضا رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۱    
متن سند معاهده مربوط به منابع ژنتیک و دانش سنتی مرتبط در ژنو با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نهایی و متن نهایی این معاهده به امضا رسید.
صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خرمشهر در سپهر عمومی ایرانیان، نه صرفا نام یک شهر بلکه نماد هر کارزار نفس گیر و فتح خرمشهر، مظهر همت و غیرت ایرانی مسلمان است و از این روست که رهبر معظم انقلاب در سی و چهارمین سالگرد این پیروزی عظیم ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه کنفرانس دیپلماتیک حمایت های حقوقی از مالکیت های معنوی منابع ژنتیکی و دانش سنتی مرتبط در ژنو، با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) دیدار و گفت وگو کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تشریح مواضع جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی و دانش سنتی در مقر سازمان جهانی مالکیت فکری حضور یافت.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آسیه فروردین - خانه های خالی و سامانه املاک و اسکان، که یکی درد است و یکی درمان، آن هم در آستانه تابستان و فصل جابه جایی مستاجران، همچنان لنگ می زند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک از تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی گفت: برخی دستگاه ها همانند سازمان ثبت اسناد و املاک عملا به قانون تسهیل صدور مجوز های کسب و کار تمکین نکرده اند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تمامی اتباع کشور های خارجی می توانند در صورت احراز شرایط قانونی اقدام به ثبت شرکت در داخل کشور کنند و از این منظر منعی برای اتباع خارجی سرمایه گذار وجود ندارد ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تمدید ساعات کاری دفاتر رسمی ثبت ازدواج در ایام دهه مبارک کرامت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۷    
رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اولین همایش ملی فناوری و نوآوری در ورزش و تندرستی، از حمایت این مرکز از فناوری و نوآوری در ورزش و تندرستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پیشنهاد کرد که یک شعبه ویژه قضایی با کمک وزارت کار و اقتصاد برای بررسی حقیقی محل اقامت اتباع و درصورت نیاز انحلال وغیر فعال کردن اماکن غیرواقعی شرکت های این حوزه ایجاد شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نخستین نشست علمی تخصصی جهت اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی، بر بهره گیری از کارگزاری های فنی و پیشخوان های دفاتر اسناد رسمی در اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی معاملات اموال غیرمنقول تأکید کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ سومین جلسه کارگروه استانی اجرای طرح ملی صدور اسناد مالکیت حدنگاری(کاداستر) اراضی کشاورزی به ریاست مهندس نجفی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه برگزار شد . ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست تخصصی شورای حقوقی سازمان ثبت از تشکیل کمیته های تخصصی در جهت اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی معاملات غیر منقول خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۹    
سخنگوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از زمان ایجاد سامانه ثبت درخواست ها، مالکان 8 سال مهلت دارند که بتوانند سند غیر رسمی خود را تعیین تکلیف کنند و اگر هم نتوانستند، اسناد آنها باطل نمی شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۳    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آئین تجلیل از قاریان جزخوانی در ماه مبارک رمضان از دو نوجوان از قاریان این مراسم تقدیر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۶۲ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به اینکه مسئولیت کمیسیون حقوقی و قضایی مجمع تشخیص مصلحت نظام با رئیس قوه قضائیه است، اظهار کرد: امیدواریم با اشرافی که ایشان نسبت به سازمان ثبت اسناد دارند و بخش قابل توجهی از این قانون در آن سازمان اجرایی خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه از مرکز پایش هوشمند خدمات دیجیتال ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بازدید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی در آیین رونمایی از تمبر اختصاصی و سند الکترونیک سازمان ثبت اسناد که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی معاون اول قوه قضاییه برگزار شد ...
صبح خرد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدی به کمبود نیروی انسانی در سازمان ثبت اسناد اشاره کرد و گفت: این سازمان با کمبود نیروی انسانی مواجه است اما با روحیه جهادی و انقلابی تاکنون اقدامات مناسبی و بزرگی در حوزه ثبت کشور طی سال های اخیر انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارت شرکت در آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1403 (نوبت پذیرش سال 1402) در سایت سازمان ملی سنجش منتشر شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه هر کجا احساس کردیم حقی از آموزش و پرورش قرار است ضایع شود دستگاه قضا به کمک ما آمد گفت: در یک نمونه بیش از 30 هزار ملک آموزش و پرورش طی سه سال گذشته با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سنددار شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۸    
پیش از سفر به کشورهای دیگر این امکان وجود دارد تا شما ممنوع الخروج بودن یا نبودن خود را به صورت آنلاین و رایگان استعلام کنید. این کمک می کند تا بتوانید پیش از سفر، مشکل احتمالی را رفع کنید ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۷    
زمان توزیع کارت شرکت در آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ کارت شرکت در آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1403 (نوبت پذیرش 1402) از روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان ملی سنجش و ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران، درصد بالایی از پرونده های دادگستری استان را مرتبط با اختلافات ملکی دانست و گفت: صدور اسناد مالکیت و حدنگاری زمین های زراعی، کاهش ورودی پرونده به دستگاه قضایی را به دنبال خواهد داشت. ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ابوالفضل نصیری در گفت وگو با ایرنا با اشاره به اظهارات حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شورای تحول این سازمان در سال جاری، افزود: سامانه جدید هوشمندسازی تعیین نام به زودی رونمایی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کانون سردفتران و دفتریاران و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر خلاف "قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات" از هرگونه پاسخگویی درباره میزان درآمد دفاتر اسناد رسمی سر باز می زنند؛ آیا این آمار "فوق سری" است که توده مردم امکان دسترسی به آن را ندارند؟!
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۳    
ایسنا/سمنان معاون قوه قضاییه و ریاست عالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حمایت از پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان یک وظیفه و رسالت فراقوه ای است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه 99.5درصد اراضی ملی دارای سند است، گفت: صدور سند دعاوی مرتبط با دستگاه قضایی و اختلافات را کاهش داده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حدنگاری و صدور اسناد شهرک های صنعتی، پارک های علم وفناوری و نیرو های مسلح استان سمنان با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت 100 درصدی محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: ایران جزو 10 کشور جهان در زمینه صدور سند الکترونیکی است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، گفت: برخی تفاسیر در حدنگاری اراضی کشاورزی و ایجاد مانع بر سر راه تثبیت مالکیت اراضی خرد موجب تغییر کاربری و از بین رفتن اراضی کشاورزی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۲    
گرمسار - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه اسناد مالکیت تمام واحدهای صنعتی گرمسار صادر شد، گفت: تلاش داریم اتفاق مشابه در زمینه اراضی کشاورزی و زراعی این شهرستان نیز رخ دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : 99/5 درصد عرصه های ملی و منابع طبیعی کشور معادل 135 میلیون هکتار دارای سند شدند .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۹    
سمنان - ایرنا - معاون قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بیش از 54 درصد از اراضی کشاورزی معادل هشت میلیون و 400 هزار هکتار در کشور دارای سند است و تکمیل صدور سند برای اراضی باقیمانده تا سال آینده برنامه ریزی شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سفر به استان سمنان، اسناد مالکیت 200 فقره از قطعات مربوط به شهر جدید ایوانکی را به مالکین واگذار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰    
سمنان - ایرنا - معاون قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: دولت سیزدهم مجری طرح نهضت ملی مسکن برای رفاه حال مردم است و سازمان ثبت اسناد نیز با صدور سند برای مالکان یاریگر دولت در این بخش است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از دانش آموزان مستعد کشور در چهار محور ثبت ، آموزش ، مشاوره و توانمندسازی حمایت می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۱:۵۷    
با ورود قوه قضائیه، دادستانی و سازمان ثبت اسناد و املاک، بزرگترین پرونده ملکی و ثبتی کشور در جزیره قشم موسوم به اسناد رفسنجان با تعیین حدود بیش از 7 هزار ملک و صدور اسناد قطعی تعیین تکلیف شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست بررسی عملکرد حدنگاری اراضی کشاورزی با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رئیس سازمان امور اراضی، معاونان و مدیران ستادی و حضور وبیناری مدیران استانی و شهرستانی دو سازمان در محل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آمار سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در یک گزارش تحلیلی اعلام کرد: بیشترین پرونده های مختومه اجرای مهریه در سال 1402 متعلق به استان خراسان رضوی با 18،335 فقره و 2.8 درصد رشد بوده است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
شیوه نامه خدمات غیرحضوری دفاتر اسناد رسمی در راستای اجرای برخی راهکارهای سند تحول و تعالی قوه قضاییه، به تصویب رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسید.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بیش از پانصد و هفتاد و نه هزار میلیارد ریال میزان مطالبات بانک ها از طریق اجرای ثبت در سال 1402 وصول شده که 47 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در نشست مشترک رئیس سازمان ثبت و مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر آموزش مالکیت فکری برای کودکان و نوجوانان در زمینه های ترویج اختراعات، علائم تجاری و طرح ها و همچنین تولید محتوای چند رسانه ای اعم از پادکست، انیمشین، کتاب و.. تاکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: فعالیت شرکت های صوری متوقف می شود.