جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۳۳Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ثبت اسناد و املاک»

میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز پنج شنبه در بازدید از واحد های ثبتی فعال شهر تهران که در روز تعطیل در محل کار خود حاضر شده بودند تقدیر و تشکر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز 9 اسفند 1402 نشست مشترک مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه و حسن بابایی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در محل این سازمان با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۹    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به طرح مجلس برای انتزاع این سازمان از قوه قضائیه واکنش نشان داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری مشترک مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه و حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز چهارشنبه (9 اسفند 1402) با حضور خبرنگاران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کانون سردفتران و دفتریاران گفت: انتظار داریم مجلس شورای اسلامی حتما نسبت به اصلاح قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار اقدام کند؛ هرچند سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در برگزاری آزمون سردفتری قانون را اجرا کرده و فراقانونی عمل نکرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۷    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: موفق شدیم برای عسلویه و شهرستان آبخش در استان فارس و اراضی املاک موقوفه شاهچراخ با مساحت 26 هزار هکتار امروز صدور سند برای این عرصه ها انجام شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری مشترک امروز با رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مبارزه با فساد و جلوگیری از دست اندازی به حقوق مردم منجر به رشد استعداد ها خواهد شد. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی جهان صنعت نیوز، مسعود ستایشی روز چهارشنبه در نشست خبری مشترک با حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بی شک نقش جامعه اطلاعاتی و امنیتی در حفظ و حراست از امنیت ملی نقشی بی بدیل و مثال زدنی است. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
نشست خبری مشترک سخنگوی قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور خبرنگاران در حال برگزاری است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست خبری در پاسخ به این سوال که اصرار برای جدایی سازمان ثبت اسناد از قوه قضاییه از سوی چه نهادی مطرح است، توضیحاتی ارائه کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری مشترک امروز با رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مبارزه با فساد و جلوگیری از دست اندازی به حقوق مردم منجر به رشد استعدادها خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده نیشکر هفت تپه توضیحاتی داد. ستایشی گفت: اتهامات در پرونده نیشکر هفت تپه، اخلال کلان در نظام ارزی کشور از طریق قاچاق عمده ارز هست، فرد مورد بحث به 20 سال حبس، 74 ضربه شلاق و محکومیت دائم از هرگونه خدمات دولتی محکوم شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت موضوع انتزاع این سازمان از قوه قضاییه در 20 سال گذشته تاکنون سه بار مطرح و از سوی شورای نگهبان رد شده و اکنون در حال بررسی در مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۴    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: دولت به دنبال انتزاع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و الحاق به دولت نیست بلکه اکنون با اصرار مجلس این موضوع در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نشست خبری مشترک سخنگوی قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت با حضور خبرنگاران آغاز شد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ نشست خبری مشترک مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ساختمان مرکزی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ستایشی گفت: قوه قضاییه از مدت ها قبل تمام امکانات را برای برگزاری این انتخابات به کار گرفته است. در همین زمینه دستور رئیس قوه قضاییه به تمام مقامات قضایی مبنی بر پیشگیری از جرایم و اغماض از هر جرم انتخاباتی نشان دهنده یک عزم راسخ است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: با هرگونه اراده مخل در امر انتخابات برخورد و از حقوق ملت حفاظت و صیانت می کنیم.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۷    
ساعت 24-رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اگر سر دفتری به دنبال تخلف در حوزه فعالیت خود است باید مسیر کسب و کار خود را تغییر دهد چرا که در برخورد با متخلفان با هیچ شخصی اغماض و از خطای هیچکس چشم پوشی نمی کنیم.
معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد: صدور سند مالکیت برای اراضی کشاورزی صرفا برای هویت بخشی به زمین است و هیچ مجوزی برای تغییر کاربری نیست.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور ابلاغ سردفتری برای 900 نفر خبر داد و گفت: با سردفتران متخلف بدون اغماض و چشم پوشی برخورد قاطع می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: سردفتران امانت دار مردم و حاکمیت هستند چرا که صدور اسناد رسمی در این دفاتر باعث ایجاد نظم عمومی در جامعه می شود و از بروز بسیاری از اختلافات پیشگیری می کند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مراسم تحلیف سردفتران جدید سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور سید صادق سعادتیان معاون امور اسناد، علی خندانی رئیس کانون سردفتران و دفتریاران و جمعی از معاونان و مدیران ستادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح سند دار کردن در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت بیش از 4 میلیون جلد سند در همکاری با سازمان ثبت اسناد و املاک صادر شده است، از شناسایی 610 هزار قطعه زمین روستایی برای تولید مسکن توسط آن بنیاد خبر داد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۳    
حدنگاری اراضی کشاورزی بدلیل جلوگیری از زمین خواری در اولویت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قرار دارد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اول فارس اراضی وی افزود: همه اقدامات سازمان امور اراضی و سازمان ثبت اسناد و املاک پلاک محور است و استان هایی که در رفع تداخلات به صورت بلوکی کار کرده اند باید آن را تبدیل به پلاک کنند ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۹    
عملکرد چندین واحد ثبتی استان های مازندران و گلستان با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فرهنگ قرآنی را روح فرهنگ سازمانی دانست و گفت: ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی موجب ارتقا سلامت اداری و تربیت نیرو های جهادی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف آنچه در بند الحاقی ماده 114 برنامه هفتم توسعه به عنوان دلیل انتقال سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از قوه قضاییه به دولت مبنی بر ماهیت اجرایی و اداری سازمان ثبت آمده است، این سازمان ماهیت قضایی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۴    
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: برای جلوگیری از فساد و پیشگیری از پرونده هایی که در مراجع قضایی تشکیل می شود، ما نیازمند الزام تنظیم سند رسمی هستیم.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست کمیسیون مستندسازی و تغییر بهره برداری املاک دولتی که در سازمان ثبت برگزار شد، گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آمادگی کامل در تثبیت اراضی دولتی دارد و عدم همکاری برخی ارگان های دولتی در مستندسازی به نوعی ترک فعل محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: کوروش کمپانی مولود قوانینی است که نیازمند بازنگری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سومین روز از نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه خبرگزاری مهر بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار با مردم شهر آب پخش از افتتاح نمایندگی ثبتی در ایام اله دهه فجر سال جاری در این شهر خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تیتربرتر بعد از آنکه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، موافقت خود را برای انتقال سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از قوه قضاییه به دولت اعلام کرد، اختلاف نظر میان قوه قضاییه در یک سو و دولت و مجلس در سوی دیگر جدی تر شد ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان بوشهر با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، استاندار بوشهر، رئیس کل دادگستری، نماینده مردم دشتستان در مجلس و مسئولین شهرستان دشتستان و شهر آبپخش جهت تصمیم گیری برای رفع مشکلات 40 ساله مالکیتی مردم این شهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آغاز شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: ابوالفضل نصیری؛ مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به مطالب منتشر شده در مورد شرکت “کوروش کمپانی” اظهار کرد: درخصوص شرکت “کوروش کمپانی” مهم ترین نکته این است که شرکتی با نام کوروش کمپانی در اداره کل ثبت شرکت ها تاکنون به ثبت نرسیده و این نام [...]
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی برنامۀ هفتم مصوب کرد که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به وزارت دادگستری منتقل شود. هرچند که شورای نگهبان این مصوبه را رد کرد، ولی مجلس بر نظر خود پافشاری می کند و این مصوبه برای تصمیم گیری نهایی به مجمع تشخیص رفته است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اداره کل ثبت شرکت ها یک مرجع اعلامی است و اجازه نظارت مستقیم ندارد، اما آماده ارائه هرگونه اطلاعات از شرکا و پرونده شرکت طی این 3 سال به مراجع ذی صلاح است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مالکیت فکری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت:گسترش و تجاری سازی فناوری های توانبخشی و سلامت اجتماعی، منوط به حمایت از حقوق مالکیت فکری است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد گفت: درخصوص کوروش کمپانی مهم ترین نکته این است که شرکتی با این نام در اداره کل ثبت شرکتها تاکنون به ثبت نرسیده و این نام توسط خود فرد جعل شده! صرفاً شرکتی به نام کوروش پردازان آی سا به نام شریفیان ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرحله نهایی مسابقات قرآن کارمندان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ساری برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آزمون استخدامی برای جذب 493 کارشناس ثبت، اسناد، املاک و نقشه بردار به صورت پیمانی و قرارداد کار معین، 21 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی طرح بسیار بزرگی است که حدود 9 ماه بر روی آن کارشده و در دهه فجر با حضور رئیس قوه قضائیه دو فرآیند اولیه این طرح تعیین نام هوشمند و سند الکترونیکی شرکت ها رونمایی شد و فرایندهای دیگر اردیبهشت ماه ...