سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۱۹:۵۲Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد: هر سند عادی که پس از 3 تیر امسال تنظیم شده باشد در دادگاه ها و اداره های دولتی پذیرفته نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از سوم تیرماه سال جاری، گام اول قانون الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول اجرایی شد و بی تردید این قانون مبدأ تحول در اسناد رسمی کشور می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار سند مالکیت اراضی کشاورزی در جریان سفر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به استان ایلام به مالکان تحویل داده شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از سوم تیرماه، گام اول قانون الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول اجرایی شد و بی تردید این قانون مبدأ تحول در اسناد رسمی است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۲    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با تصویب قانون الزام به تنظیم سند رسمی اموال غیرمنقول یک زیست بوم جدید در حوزه تنظیم اسناد شاهد خواهیم بود و یک انقلاب بنیادین در تنظیم اسناد خواهیم داشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت از تشکیل 3 کمیته ملی، استانی و شهرستانی در اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی اموال غیرمنقول خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با تعامل صورت گرفته و اقدامات مشترک از آمار چهار درصد صدور اسناد اراضی کشاورزی طی سالیان گذشته، اکنون به حد نگاری 70 درصدی اراضی کشاورزی رسیده ایم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار با نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بر نقش روحانیون و علمای اهل سنت در فرهنگ سازی و ترغیب مردم در الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه اسناد عادی تنظیمی در مشاوران املاک فاقد وجاهت قانونی هستند، گفت: هدف از اجرای قانون الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول تنظیم قرارداد و معاملات سالم برای طرفین معامله است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۱    
سید رضا زواره ای حقوقدان و سیاستمدار ایرانی بود. او اولین دادستان انقلاب تهران، معاون اداری وزیر کشور وقت (هاشمی رفسنجانی)، دبیر شورای امنیت کشور، نماینده تهران در مجلس (از 1360 تا 1367) و عضو حقوقدان و قائم مقام دبیر شورای نگهبان (از 1368 تا 1384) ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: طبق آمار حدود 80 درصد اراضی شهرک های صنعتی دارای سند 6 دانگ شده اند که آمار بسیار خوبی است و این اقدام جهادی در مدت بسیار کوتاهی انجام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نشست هماهنگی اجرای قانون الزام به ثبت رسمی معاملات غیرمنقول به ریاست معاونت اول قوه قضاییه و با حضور معاون راهبردی، معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و معاونان وی، رئیس مرکز آمار و فناوری و اطلاعات و رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از برخورد با شرکت های مشاور که حقوق بیت المال را تضییع می کنند، خبر داد و گفت: اینکه مبلغ قابل توجهی از بیت المال به شرکتی پرداخت شده تا طبق مفاد قراداد به تکالیف خود عمل کند و هیچ اقدامی صورت نگرفته باشد از مصادیق کلاهبرداری است و حتماً با آن برخورد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: از ابتدای هفته قوه قضاییه (آغاز تیرماه)، کلیه اسناد صادره از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک به صورت الکترونیکی و دارای کد امنیتی خواهند بود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر همکاری همه دستگاه ها در اجرای قانون الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول و لزوم برخورد دستگاه قضایی با ترک فعل ها در این حوزه تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر تبصره 9 ماده 10 قانون الزام به سند رسمی معاملات اموال غیر منقول به مدیران استانی جهت فراهم کردن سازوکار مناسب در اجرای این قانون نکاتی را یادآور شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: 99.5 درصد اراضی ملی و طبیعی و بیش از 60 درصد اراضی کشاورزی کشور حدنگاری شده است و اجرای این طرح ملی در سراسر کشور با شتاب در حال انجام است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: طبق قانون، قطعات کشاورزی با هر میزان مساحت باید سنددار شوند، زیرا حدنگاری و تثبیت مالکیت، نقش بسیار موثری در کاهش ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه در مازندران 29 درصد اراضی کشاورزی حد نگاری شده است، گفت: یکی از معضلات موجود در استان زمین های کشاورزی خرد است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن طاهریان از جوانان نخبه استان کهگیلویه و بویراحمد و دارای مدرک دکتری کامپیوتر واهل شهرستان بویراحمد ،روستای تنگ سرخ می باشد
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست مشترک با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر تثبیت مالکیت اشخاص حقیقی و حقوقی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - متن سند معاهده مربوط به منابع ژنتیک و دانش سنتی مرتبط در ژنو بعد از 24 سال با حضور هیات اعزامی ایران به ریاست رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نهایی و متن نهایی این معاهده به امضا رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۱    
متن سند معاهده مربوط به منابع ژنتیک و دانش سنتی مرتبط در ژنو با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نهایی و متن نهایی این معاهده به امضا رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه کنفرانس دیپلماتیک حمایت های حقوقی از مالکیت های معنوی منابع ژنتیکی و دانش سنتی مرتبط در ژنو، با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) دیدار و گفت وگو کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تشریح مواضع جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس دیپلماتیک منابع ژنتیکی و دانش سنتی در مقر سازمان جهانی مالکیت فکری حضور یافت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نخستین نشست علمی تخصصی جهت اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی، بر بهره گیری از کارگزاری های فنی و پیشخوان های دفاتر اسناد رسمی در اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی معاملات اموال غیرمنقول تأکید کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست تخصصی شورای حقوقی سازمان ثبت از تشکیل کمیته های تخصصی در جهت اجرای قانون الزام به تنظیم سند رسمی معاملات غیر منقول خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۳    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آئین تجلیل از قاریان جزخوانی در ماه مبارک رمضان از دو نوجوان از قاریان این مراسم تقدیر کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: تاکنون در پهنه 137 میلیون هکتاری اراضی منابع طبیعی 135 میلیون هکتار حدنگاری شده است و به بیان دیگر 99.5 درصد از اراضی منابع طبیعی حدنگاری و اسناد آن صادر و به متولیان تحویل داده شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی صبح امروز چهارشنبه (26 اردیبهشت ماه) به همراه حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ستار هاشمی معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت از مرکز پایش هوشمند خدمات دیجیتال ثبتی سازمان ثبت بازدید کرد. ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ابوالفضل نصیری در گفت وگو با ایرنا با اشاره به اظهارات حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شورای تحول این سازمان در سال جاری، افزود: سامانه جدید هوشمندسازی تعیین نام به زودی رونمایی می شود. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حدنگاری و صدور اسناد شهرک های صنعتی، پارک های علم وفناوری و نیرو های مسلح استان سمنان با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت 100 درصدی محقق شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان سمنان در دیدار با رئیس سازمان ثبت اسنادواملاک کشور اظهار کرد: 99.5 درصد اراضی منابع ملی و منابع طبیعی استان حدنگاری شده و سه هزار جلد سند برای اراضی مذکور در استان صادر شده است. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، گفت: برخی تفاسیر در حدنگاری اراضی کشاورزی و ایجاد مانع بر سر راه تثبیت مالکیت اراضی خرد موجب تغییر کاربری و از بین رفتن اراضی کشاورزی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۲    
گرمسار - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه اسناد مالکیت تمام واحدهای صنعتی گرمسار صادر شد، گفت: تلاش داریم اتفاق مشابه در زمینه اراضی کشاورزی و زراعی این شهرستان نیز رخ دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : 99/5 درصد عرصه های ملی و منابع طبیعی کشور معادل 135 میلیون هکتار دارای سند شدند .
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سفر به استان سمنان، اسناد مالکیت 200 فقره از قطعات مربوط به شهر جدید ایوانکی را به مالکین واگذار کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نشست بررسی عملکرد حدنگاری اراضی کشاورزی با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رئیس سازمان امور اراضی، معاونان و مدیران ستادی و حضور وبیناری مدیران استانی و شهرستانی دو سازمان در محل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
شیوه نامه خدمات غیرحضوری دفاتر اسناد رسمی در راستای اجرای برخی راهکارهای سند تحول و تعالی قوه قضاییه، به تصویب رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اعتبار ویژه ای برای تهیه نقشه و مستندسازی با تعیین شرکت مشاور و انجام رایگان این فرایند، جهت تکمیل حدنگاری از سوی سازمان ثبت اختصاص می یابد تا بستک عنوان اولین شهرستان در اجرای کامل حدنگاری تمامی عرصه ها معرفی شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر در جلسه شورای اداری شهرستان خمیر که با حضور دکتر حسن بابایی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، با اشاره به برخی از مطالبات مردم در حوزه قضایی ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جریان اولین سفر مأموریتی خود به استان هرمزگان، با حضور در شورای اداری، 1483 فقره سند نهضت ملی مسکن و یک هزار سند مالکیت اراضی کشاورزی و املاک روستایی و شهرک اقماری علوی با اتمام حدنگاری 100 درصدی این شهرک به عنوان تنها شهرک اقماری استان را به مردم و متولیان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اتمام صددرصدی حدنگاری اراضی و املاک شهرک های صنعتی هرمزگان خبرداد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۲    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست مشترک با فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا بر تدابیر حفاظتی واحد ها و امکنه های ثبتی تاکید کرد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور اسناد الکترونیک در ماه آتی خبر داد .
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از صدور اسناد الکترونیک در ماه آتی خبر داد و گفت: با صدور این اسناد شاهد کاهش جعل و بالا رفتن ضریب امنیتی خواهیم بود و دانش حقوقی سردفتر در تنظیم اسناد رسمی بسیار پراهمیت است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
راهکارهای تقویت همکاری ها و حمایت های سازمان ثبت در تثبیت مالکیت های مادی و معنوی سازمان انرژی اتمی در دیدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، مورد بررسی قرار گرفت.