چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۵۰Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصاد مقاومتی»

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، دوره آموزشی "نقش بازاریابی دیجیتال در کسب و کارهای اینترنتی " با همکاری موسسه کارو تأمین اجتماعی در روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه سالجاری به مناسبت روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی (به مدت 4 ساعت ) با حضور پرسنل شرکت پرریس ایلام و ...
قدس آنلاین   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تراز باید حداقل های سواد اقتصادی را داشته باشد. با مسائل اقتصادی، تئوری های اقتصادی، سیاست گذاری های اقتصادی و ... آشنایی داشته و در این حوزه توانمند باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مشکلات دو واحد تولیدی صبح امروز در جلسه ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان بررسی شد.
سپیدار آنلاین   ۳ ساعت پیش    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: فعالان و طلایه داران اقتصادی استان نیز طبق بیانات مقام معظم رهبری از جمله خواص محسوب می شوند و افراد تاثیر گذار و موفقی در جامعه هستند بنابراین ضرورت دارد از نفوذ کلام خود استفاده کنند و مردم را از اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات آگاه کنند. ...
نقدینه   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این نقل قول روزنامه هم میهن از رئیس کل بانک مرکزی در مورد موضوع FATF" کاملاً نادرست بوده و نتیجه حاصله نیز غیرصحیح است. دکتر فرزین در مراسم اختتامیه همایش اقتصاد مقاومتی با موضوع حکمرانی ارزی در مورخ 30 /11 ...
بسیج   ۶ ساعت پیش    
در سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نخبه گروه کار و واحدهای کار نمونه، و اولین جشنواره اقتصاد مقاومتی استان سیستان وبلوچستان تجلیل سد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
دومین نمایشگاه دو روزه تخصصی خدمات کسب و کار اتاق بازرگانی همدان، در راستای دومین رویداد گفتمان اقتصاد مقاومتی برپا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۶    
اصفهان- ایرنا- نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل گفت: یکی از مشکلات مجلس در ادوار گذشته اجرا نکردن اقتصاد مقاومتی است که رهیافت آن در گرو عزم نمایندگان آینده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۰    
به همت قرارگاه اقتصاد مقاومتی ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب و با همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان تعداد 8000 اصله نهال در شهرستان تکاب کاشته شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳    
روحانی و رئیسی با عمل نکردن به دستورات رهبر انقلاب و سیاستهای اقتصاد مقاومتی قریب به ده سال است در روند نابودی کامل اقتصاد ایران گام برداشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مشکلات هفت واحد تولیدی استان یزد بررسی شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و رئیس کمیته انرژی راهبردی گفت : منطقه ساری در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای به امر بهینه سازی انرژی دارد و حاصل تلاش هشت ماهه اول سال 1402 کاهش مصرف در برق ، گاز و سوخت مایع است .
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
[ شهروند] مبحث اقتصاد دانش بنیان یکی از محورهای اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی است که مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری بوده و در سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و به طور مکرر در نشست های اقتصادی مدنظر قرار گرفته و از دیرباز نیز به عنوان شاهراه اساسی تولید در کنار اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی کشور مطرح ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن همدان از برگزاری دومین رویداد گفتمان اقتصاد مقاومتی گام 2 در این استان خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: منطقه هرمزگان به عنوان واحد برتر صنعتی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی توسط مقام معظم رهبری معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲    
همدان-ایرنا- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین گفت: شعار و هدف من در انتخابات این دوره احیای اقتصاد مقاومتی و تاکید بر شایسته سالاری است و برای پیشبرد آنها طرحی به نام " نهضت اجتماعی و اقتصاد مقاومتی مردم" را تدوین کرده ام.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-آیین بازگشت به چرخه تولید 46 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شیراز با حمایت قرارگاه اقتصاد مقاومتی و با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۷    
مدیرگروه نقد عرفان های نوظهور مرکز تخصصی کلام و ادیان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که اقتصاد مقاومتی را اقتصاد مردم بنیاد می دانند، بر لزوم مردمی سازی اقتصاد در کشور تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۴    
زنجان _دستیار بنیاد تعاون بسیج از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: هدف از برپایی نمایشگاه حمایت از تولیدات خرد و کمک به اشتغال و اقتصاد خانواده ها است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۳    
همایش تجلیل از گله داران و عشایر غیور در نقده برگزار شد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۴    
به گزارش صبح دریانیوز ، مهدی دوستی افزود : ایشان به صورت مرتب بر روی چند مسئله تاکید دارند که یکی از این تاکیدات مسئله اقتصاد مقاومتی است ، ایشان در خصوص اصل 44 و مردمی سازی اقتصاد و فعال کردن بخش خصوصی هم بیانات ارزشمندی داشتند که راهگشا بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۵    
دبیر دومین جشنواره پژوهشی شهید حسین معز غلامی با بیان اینکه 48 طرح برگزیده حائز رتبه شدند، گفت: هدف از برگزاری جشنواره ارتباط و معرفی پژوهشگران و محققان به صاحبان صنایع و بخش های اجرایی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۹    
حوزه/ یکی از کارشناسان اقتصادی با اشاره به اینکه امروز شاهد فقر در جامعه هستیم، گفت: امروز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت و اقتصاد مقاومتی بسیار مورد غفلت واقع شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: یکی از عرصه های خدمت سپاه که از تأکیدات و مطالبات مقام معظم رهبری است، موضوع اقتصاد مقاومتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۵    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ سرهنگ سلیمی فرمانده سپاه ناحیه خرمدره گفت : به مناسبت هفته اقتصاد مقاومتی ، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی وصنایع دستی در خرمدره برپا شده است. دانلود فیلم اصلی
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در یکصد و پنجاهمین جلسه ستاد پیگیری و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری خوزستان که با حضور رئیس کل دادگستری استان برگزار شد، به مشکلات حقوقی دو واحد تولیدی و دو طرح اقتصادی رسیدگی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در آیین پایانی سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای کار نمونه و اولین جشنواره نشان اقتصاد مقاومتی، از برگزیدگان تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۵    
واحدهای تولیدی نمونه سی و پنجمین جشنواره امتنان در استان زنجان تجلیل شدند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سریال قطعه گمشده کاری از سیمای استان سمنان در فهرست پخش شبکه 2 سیما قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال از اول اسفند ماه هر روز ساعت 12:30در بخش ایران ما شبکه دو سیما پخش می شود. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
زهرا علی اکبری- رییس کل بانک مرکزی سخنانی تازه را در گروهی که ماهیت شان را معرفی شان نکرده، داشته است. فرزین در اختتامیه دهمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی گفته است: در حکمرانی ریال جریانی در داخل کشور شکل گرفته که دائماً ریال را تضعیف می کند. در قانون گذاری هم مبادله با ریال را پر هزینه کرده و [...]
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت بندرعباس مقام برتر و نشان اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان را دریافت کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از تولید برق هرمزگان، در اولین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان به پاس تلاش و همت پرسنل و مدیریت جهادی مفتخر به دریافت نشان برتر اقتصاد مقاومتی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، آیین نخستین جشنواره اعطای نشان ویژه اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان و دیگر مدیران استانی در بندرعباس برگزار شد. ...
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سالگرد ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی "مدظله العالی" اجرای طرح اقتصاد مقاومتی را برنامه راهبردی برای نجات کشور دانست.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جشنواره امتنان اظهار داشت: رهبر انقلاب سال ها است که در بحث تولید ملی و اقتصاد مقاومتی تاکیدات ویژه دارند و امروز وظیفه ماست که در این سنگر مقدس با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و در این راه مجاهدت کنیم.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، در نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی هرمزگان که امروز سه شنبه اولین روز از آخرین ماه سال با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان و جمعی از مسوولان در بندرعباس برگزار شد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان بهمراه مسئول بسیج سازندگی ناحیه به منظور روند پیشرفت اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در این شهرستان بازدید کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۸    
فلاح با بیان اینکه شرط تحقق اقتصاد مقاومتی افزایش کیفیت محصولات تولیدی در کشور است، تصریح کرد: برای حمایت از تولید داخل مردم جامعه را مستلزم استفاده از کالای داخلی کرد ولی به شرطی که کیفیت محصولات بیش از گذشته شود. ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۴    
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی ظهر سه شنبه در آیین اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به تولیدکنندگان و صنعت گران برتر استان هرمزگان اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یکی از ابتکارات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صنعت، معدن تجارت گفت: شیوه نامه اجرایی انتخاب واحد های برتر در جشنواره بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی ، تمرکز بر طرح های بومی سازی شده، مهندسی معکوس کالاها و فعالیت های شاخص و نوآور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: سرمایه گذاری در راستای اقتصاد مقاومتی و مشارکت دادن مردم در امور مختلف کشور، امری لازم و ضروری است.
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مجتمع کشتی سازی و فراساحل ایران ایزوایکو ، در جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان، خوش درخشید.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با روز ملّی کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران بازدید کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
پالایشگاه گاز ایلام در جشنواره استانی اعطای نشان اقتصاد مقاومتی که با حضور مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانه های کشور، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، نشان درجه یک گرفت.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از نیروگاه بندرعباس،در نخستین جشنواره اعطای نشان ویژه اقتصاد مقاومتی به تولیدکنندگان و صنعت گران برتر بخش دولتی و خصوصی هرمزگان، با حضور استاندار، جمعی از مدیران صنایع و فرماندهان ارشد سپاه استان، نیروگاه بندرعباس لوح افتخار ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت آفتاب به مقام برتر جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان نائل شد. به گزارش واحد روابط عمومی شرکت پالایش نفت آفتاب، امروز در اولین روز اسفند ماه و باحضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان، سردار سرتیپ اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام و دیگر مدیران استانی ...
اقتصاد ایران: آیین گرامیداشت ده سالگی مجمع کارآفرینان و پاسداشت 29 بهمن روز اقتصاد مقاومتی و روز کارآفرینی با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجمع کارآفرینان ایران برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان، با اشاره به ضرورت گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه، تا کید کرد: مشارکت مسئولین، تولید کنندگان، مصرف کننده ها و مردم در حوزه تبین گفتمان اقتصاد مقاومتی نقش اساسی دارند.