دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۱۰Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصاد مقاومتی»

می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در شرایط تحریم های یک جانبه و ناجوانمردانه بیش از هر بخش دیگر، تولید و اقتصاد است که باید تاب آوری و مقاومت داشته باشد که این امر جز با تداوم حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و استفاده فزاینده از ظرفیت های علمی و تخصصی داخلی میسر نخواهد شد.
منطقه آزاد ماکو   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به منظور هماهنگی و تعامل دستگاه قضایی استان و سازمان منطقه آزاد ماکو با رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی دیدار و گفت و گو کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در شرایط سخت و طاقتفرسای تحریمهای یکجانبه و ناجوانمردانه بیش از هر بخش دیگر، تولید و اقتصاد است که باید تابآوری و مقاومت داشته باشد که این امر جز با تداوم حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و استفاده فزاینده از ظرفیتهای علمی و تخصصی داخلی میسر نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۳    
همایش ملی طلایه داران اقتصاد مقاومتی (جهادگران استان) با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی و حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در سالن شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ بهمن امیری مقدم، استاندار کرمانشاه از مجمتع جهان فولاد غرب در شهرستان هرسین بازدید و آخرین وضعیت تولید و تکمیل واحد جدید آن را پیگیری کرد . ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی گفت: استفاده از دانش و تخصص نخبگان موجب بومی سازی و بهره مندی از فناوری های جدید شده است و به پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی کمک شایانی خواهد کرد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در دیدار با مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان که به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت نقش بسیج و جوانان بسیجی را در اقتصاد کشور بسیار مهم و موثر دانست و گفت، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمعیت عشایری را سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی می دانیم.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: عشایر سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی هستند و با تمام توان برای رفع مشکلات این قشر تلاش خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصلاندوز- معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: هر چادر عشایر به مثابه یک کارگاه اقتصاد مقاومتی است که در مقابل تحریم های ظالمانه دشمنان ایستادگی کرده است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۸    
ابراهیمی گفت: به مناسبت جشنواره البرز قوی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با حمایت از کارآفرینان محلی و بومی در محمد شهر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اصلاندوز- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: عشایر به معنای واقعی در سنگر جهاد اقتصادی تلاش می کنند و به عنوان سربازان اقتصادی همواره نقش خود را در کشور ایفا کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱    
دادستان شهرستان تاکستان گفت: همه مدیران باید در راستای نامگذاری سال 1401 به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین توجه و اهتمام جدی داشته باشند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی کشور گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاومت کردن اقتصاد توسط مردم که نمونه آن در جزیره هرمز است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی روایت پیام وزیرامورخارجه یکی از کشورهای همسایه از عصبانیت و کلافگی آمریکایی ها از رهبرانقلاب و ایران اسلامی را تعریف کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۱    
اجتماع 10هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی استان فارس با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،سردار محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس، سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)، مسئولین استانی و گروه های جهادی فعال در زمینه اقتصاد مقاومتی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا : طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی براساس بند الف تبصره 18 قانون بودجه سنواتی برنامه ششم توسعه و در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی با هدف تحرک بخشی به بازار کار به اجرا درآمده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی روایت پیام وزیرامورخارجه یکی از کشورهای همسایه از عصبانیت و کلافگی آمریکایی ها از رهبرانقلاب و ایران اسلامی را تعریف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استفاده از نخبگان کشور موجب بومی سازی و بهره مندی از فناوری های جدید شده و به اقتصاد مقاومتی صنعت کشور کمک شایانی خواهد کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: مقامات اسرا ئیلی و آمریکایی از آزادی ایران سخن می گویند و مداخله آشکار در امور ایران دارند و در پشت پرده جریان اغتشاشات، نقش اول را بازی می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و همایش کارآفرینان بسیجی در رزمایش جهادگران فاطمی 2 با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامشیر و مسؤلان افتتاح شد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی پنج شنبه 10 آذرماه در اجتماع 10 هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی فارس در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با تبریک سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) پیام آور کربلا، بیان کرد: حضرت زینب(س)، تجلی والای انسانی و عرفانی در قالب یک زن است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست فرصت ها و چالش های سامانه مودیان به عنوان اولین نشست از همایش سالانه اقتصاد مقاومتی به همت مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی و اندیشکده اقتصاد مقاومتی چهارشنبه نهم آذر ماه برگزار شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۲    
انتقاد بیماران تالاسمی از کیفیت نامناسب داروی آهن زدا عضو کمیسیون بهداشت مجلس از برگزاری نشست ویژه ای در مجلس برای بررسی مشکلات بیماران تالاسمی در هفته آینده خبر داد و گفت: مسئولان انجمن تالاسمی در نشست روز سه شنبه کمیسیون در مورد کیفیت نامناسب داروی آهن زدای تولید داخل انتقاد کردند ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ غلامعلی دهشیری در نشست ستاد استانی سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه که به میزبانی شرکت نمایشگاه های بین المللی جهت بررسی مسایل و مشکلات زیرساختی ان نمایشگاه برگزار شد با اشاره به ظرفیت خوب این مجموعه در افزایش روحیه امید و نشاط در جامعه گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه اعطا شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۵    
فرماندار اسفراین گفت: بهسازی راه ها و ساماندهی پساب دو اولویت مهم در قرارگاه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی شهرستان است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۶    
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به همت بسیج سازندگی سپاه قم در حال برگزاری است.
بیرجند/ خانواده طلاب و روحانیون کارآفرین خراسان جنوبی در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی شرکت کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۴    
معاون اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بسیج سازندگی با راه اندازی 445 صندوق قرض الحسنه روستایی و همچنین اعطای تسهیلات تبصره 16 توانسته در مجموع 5 هزار و 450 شغل در مناطق محروم استان قزوین ایجاد کند.
همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و جمعی از مسئولان خراسان جنوبی در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۰۵    
محرومیت زدایی و کمک به مناطق کم برخوردار از جمله اقدامات اساسی بسیج است که در دستور کار این نیرو قرار دارد. بر همین اساس حمایت از کارآفرینان و توجه به اقتصاد مقاومتی در جهت توانمند کردن این مناطق طی سال های اخیر بیش از پیش مدنظر بوده است که راه اندازی صندوق های قرض الحسنه یکی از قدم های بزرگ در این ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اسحاقی، عضو کمیسیون بهداشت مجلس از برگزاری نشست ویژه ای در مجلس برای بررسی مشکلات بیماران تالاسمی در هفته آینده خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهوری با تأکید براین رهیافت که مناطق آزاد ذیل نظریه اقتصاد مقاومتی قابل تعریف است نه نظریه لیبرالیسم اقتصادی، اضافه کرد: این مهم در بند یازدهم سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری در قالب شرح وظایف و انتظارات از ظرفیت های مناطق آزاد ظاهر و برآن تأکید شده است.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایشگاه مشاغل خانگی و اقتصاد مقاومتی استان قم متشکل از 170 غرفه مختلف امروز به همت بسیج سازندگی سپاه استان قم طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی آغاز به کار کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۵    
در پایان همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی از 50 فعال عرصه اقتصاد مقاومتی در خراسان جنوبی تجلیل شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان گفت: 569 نفر از کارگران شرکت ها و صنایع خوزستان با مصوبات ستاد حمایت از اقتصاد مقاومتی دادگستری استان از ابتدای امسال تاکنون به کار بازگشتند.
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ,مسئول برگزاری جشنواره ضمن گرامی داشت هفته بسیج گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی همراه با جشنواره غذا به مناسبت هفته بسیج و با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و توجه به باور های بومی و محلی با همکاری 8 پایگاه در شهرستان شهرضا به مدت سه روز برگزار شد. ...
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی کشور از راه اندازی نمایشگاه دائمی اقتصادمقاومتی در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این برنامه را برای تمام استان های کشور نیز خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۰    
مدیر اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: با اقدامات صورت گرفته در قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیجح سازندگی بیش از 2 هزار و 450 فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زهرایی گفت: با همت سپاه و استانداری خراسان جنوبی و بسیج سازندگی کشور یک نمایشگاه دائمی عرضه و فروش محصولات اقتصاد مقاومتی با ظرفیت 100 غرفه در مرکز استان تا دهه فجر راه اندازی خواهد شد ضمن اینکه بین استانها نیز این کار را رقم می زنیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۱    
فرماندار شهرستان قزوین گفت: اقداماتی که بسیج سازندگی انجام می دهد در راستای اقتصاد مقاومتی است و نشان داد که در اوج تحریم های ظالمانه هم می توان فعالیت هایی داشت تا آن ها را بی اثر کند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
میثم پیله فروش گفت: رمز موفقیت در عرصه اقتصاد مقاومتی در تقویت بخش تولید است به طوری که مقام معظم رهبری از سالیان گذشته به موضوع اقتصاد مقاومتی تاکید ویژه ای داشتند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی گفت:بخش عمده ای از اقتصاد مقاومتی و تامین خوراک کشور و بیش 35 درصد صنایع دستی کشور تولید عشایر است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استانداری اصفهان میزبان محمدحسین حسین زاده راهبر نهاد مردمی رسالت و مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و تیم همراه شد. تصویرحسین زاده در این دیداربا تشریح اهداف الگوی تعالی اجتماعی رسالت بر ضرورت انسجام تمامی دستگاه ها جهت تحقق این اهداف تاکید کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار زهرایی گفت: نمایشگاه دائمی عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی تا دهه فجر در مرکز استان خراسان جنوبی راه اندازی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
قزل سفلی گفت: اجتماع 10 هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز فارس برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
40 کار آفرین اقتصاد مقاومتی استان قزوین در حوزه اشتغال زایی و گروه های جهادی برتر تجلیل شدند.