شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۰:۵۴May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصاد مقاومتی»

حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۳    
حوزه/ نشست علمی نقد و بررسی طرح بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به همت مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه فردا شنبه 25 اردیبهشت در خبرگزاری حوزه برگزار می شود.
رئیس جمهور با بیان اینکه این دولت در سخت ترین دوران تاریخ کشور قرار داشته است، گفت: سه سال و نیم گذشته در شرایط جنگ اقتصادی بودیم و شرایط کشور حتی از دوران جنگ های جهانی اول و دوم نیز سخت تر بوده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: امروز موضوع اقتصاد مقاومتی مطرح و بر توجه به استفاده از کالا های داخلی تاکید می شود، در حالی که 80 سال قبل عالمی در بوشهر چنین اندیشه ای داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر گفت: شهرک صنعتی خرمشهر در مقیاس شهرستانی یکی از بهترین شهرکهای کشور است که دارای صنایع مهم و راهبردی در راستای اقتصاد مقاومتی و بسترهای لازم برای سرمایه گذاری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اقتصاد مقاومتی را در سه سال و نیم گذشته به معنای واقعی کلمه اجرا و در برابر همه فشار ها مقاومت کردیم؛ البته به مردم سخت گذشت.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس جمهور گفت: مردم کمبود و قحطی احساس نکردند، ولی گرانی را احساس کردند این طبیعت دوران تحریم است. روحانی در مراسم افتتاح طرحهای مناطق آزاد با تبریک عید فطر: ...
رییس جمهور با بیان اینکه آنچه از انتخابات در جمهوری اسلامی ایران مورد انتظار است، انتخابات باشکوه و سالم توام با اخلاق اسلامی است، گفت: انتخابات اخلاقی و رعایت اخلاق در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و تهمت زدن و دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین کار است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز پنج شنبه در آیین افتتاح طرح های ملی سازمان مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشور در شصت و هفتمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مهم 1400 ...
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، بر اساس این آمار در سال گذشته بیش از 16 هزار و 689 میلیارد تومان تسهیلات برای تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک، متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت بالای 60 درصد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی وزارت دفاع الگوی بسیار مناسبی برای دیگر ارگان هاست، گفت: هر کسی که در نظام اسلامی مسئولیتی را بر عهده دارد باید این مسئولیت را امانتی برای خدمت به مردم بداند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان: رفع موانع تولید و پیشگیری از مانع تراشی ها راهبرد ستاد اقتصاد مقاومتی در مسیر تولید و صنعت اصفهان
مدیر توسعه سرمایه گذاری و انتقال فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، درباره کارنامه مناطق آزاد در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: پروژه های اقتصاد مقاومتی از سال 95 آغاز شد، در سال اول 3 پروژه به ما ابلاغ کردند که 2 پروژه بر صادرات و یک پروژه بر فناوری تمرکز داشت ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان فارس در راستای رفع موانع و تأمین سرمایه پروژه های مهم اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد از اجرای طرح پایش بنگاه های تولیدی و اقتصادیِ تعطیل قابل احیاء و نیمه تعطیل نیازمند حمایت حقوقی و قضایی در یزد با هدف رفع موانع تولید خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی با محوریت اقتصاد مقاومتی پارسال در نقاط مختلف این استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با کمک دولت در سال 1400 دهکده اقتصاد مقاومتی امام حسن مجتبی در محل پادگان امام جعفر صادق در جاده کمربندی یاسوج به بهره برداری می رسد.
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۹    
حجت الاسلام واهبی زاده در گفتگو با صدای لنجان ؛ اظهار کرد: باتوجه به شعار امسال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اگر به آن چهار سال و شش ماه حاکمیت امیرالمؤمنین در سال 35 و 36 هجری قمری نگاه کنیم درمی یابیم که حضرت برای جریان اقتصاد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی قزوین مطرح شد: امروز بین صنعت و دانشگاه فاصله افتاده و این موضوع، آسیب زیانباری را به کشور وارد کرده است چراکه تکنولوژی محصولات داخلی کشور در سطح پایین تر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - استاندار قزوین گفت: توسعه کشور و پیشبرد اقتصاد مقاومتی در گرو تعمیق پیوند بین صنعت و دانشگاه است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۷    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی سدی نفوذناپذیر در برابر تکانه های اقتصادی بوده و زمینه رفع بسیاری از مشکلات موجود را فراهم می آورد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران به منظور حمایت از تولید و کمک به افزایش میزان اشتغال در کشور طی سال گذشته به بیش از 50 هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط (SME) بالغ بر 309 هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی پرداخت کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۲    
صنعت نفت و گاز درآمدزاترین و سرمایه پذیرترین حوزه اقتصادی کشور است و به عنوان یکی از اساسی ترین صنایع موجود در کشور، نقش برجسته ای در اقتصاد و به ویژه اقتصاد مقاومتی دارد.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
59 مانور جهادی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در امر سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه ،کاهش خاموشی های ناخواسته،کاهش هزینه های جاری شرکت ،جلب رضایت مشترکین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با بیان این که رویکرد تمام کارگروه های ستاد اجرایی سیاست های اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید است، گفت: به همین منظور سایتی با عنوان حامی برای رفع موانع واحدهای تولیدی در دستگاه قضا طراحی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۸    
اخیرا مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصوبه ای به افزایش تعداد مناطق آزاد کشور و تصویب هفت منطقه آزاد جدید اقدام کرد. اقدامی که بر نگرانی ها درباره معضل قاچاق افزوده است، چنانکه براساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دکتری علوم سیاسی و عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص عملکرد مسئولان نسبت به تحریم ها تصریح کرد: رئیس جمهوری باید بر سرکار بیاید که جسارت لازم برای اصلاح ساختارهای اقتصادی کشور را داشته باشد، اگر این ساختارها اصلاح شود ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بسیج سازندگی با ارائه تسهیلات و راهنمایی های لازم فرصت دوباره ای برای کارآفرینی و تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه ایجاد کرده است؛ در این راستا به دنبال یک کارآفرین نمونه رفتیم که با حمایت های بسیج سازندگی توانسته در حوزه فعالیت خود بیش از پیش موفقیت های لازم را کسب کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی کرمان مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه اخذ مجوزهای لازم جهت واردات ماشین آلات حفاری با پیگیری دادگستری کل و براساس نظر مساعد سازمان صمت استان حل و زمینه تداوم اشتغال 750 کارگر فراهم شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا غلامی پژوهشگر و مشاور حوزه مدیریت ضرورت توجه به توان علمی، پژوهشی و مهارتی داخل کشور از مهم ترین سیاست هایی است که متولیان امر باید اتخاذ کرده و مهم تر از آن راهبری این سیاست تا حصول نتایج قابل قبول است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۳۵    
از مجتمع اشتغال کارگاهی و اقتصاد مقاومتی رضویه با 10 کارگاه اشتغال در هفته بسیج سازندگی و با حضور سردار زهرایی بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان یزد با هدف بررسی مشکلات فعالان بخش خصوصی و انجمن های بخش تولید برگزار شد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۹    
شوشان - غلامرضا نورآبادی: نداشتن برنامه مدون و یا داشتن برنامه های متعدد غیر علمی منجر به بحرانهای متعدد در کشور میشود که هر روز یک بحران در بخشی از صنایع مملکت و مصرف کننده رقم میخورد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۶    
ملک حسینی گفت: در چهار سال گذشته 5 هزار و 600 واحد اقتصاد مقاومتی تولیدی و صنایع تبدیلی با اعتبار 110 میلیارد تومان و اشتغالزایی 7 هزار و 300 نفر در گلستان راه اندازی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۶    
روزنامه فرهیختگان در تحلیلی نوشت: صدور مجوز تشکیل 7 منطقه آزاد تجاری جدید، دور زدن اقتصاد مقاومتی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ سیدجواد حسینی عصر یکشنبه در آیین بازدید از کارگاه های اقتصاد مقاومتی شهر ملایر اظهار داشت: این کارگاه ها در راستای حمایت از تولید و رونق اشتغال ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: حناچی واقعاً شهر رو ارزان اداره میکنه! بازار ناصر خسرو واکسن 5.5 میلیون خرید و فروش میشه ولی در شهرداری تهران عده ای مجانی بجای پاکبان های عزیز واکسن میزنند. بازم بگید اصلاحات اقتصاد مقاومتی رو اجرا نمیکنه و تجملگراست! ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۰    
ملایر-به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی فرمانده سپاه ناحیه ملایر به همراه مسئول بسیج سازندگی شهرستان از دو کارگاه اقتصاد مقاومتی حوزه مقاومت فاطمه الزهرا (س) ملایر بازدید کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۵    
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام رضا(ع) با صدور پیامی هفته گرامیداشت بسیج سازندگی را تبریک گفت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت:تعهدات ایجاد شده توسط معین های اقتصادی که به امضای استاندار وقت و دستگاه های متولی و سرمایه گذار رسیده یک مساله اجتماعی تلقی شده و باید با رفع مشکلات اجرایی شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۶    
اهواز- عبیاوی، رئیس کمیسیون بازرگانی، حمل و نقل و گمرک اتاق بازرگانی اهواز گفت: انتظار می رود دولت آینده توسعه تجارت خارجی را بر اساس سند سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در دستور کار خود قرار دهد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضائیه در بازدید از کارخانه کیوان با بیان اینکه استاندار و رئیس کل دادگستری همدان در اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ظرف 10 روز آینده، باید مشکلات این واحد را به درستی بررسی کنند، گفت: ظرف مدت حداکثر یک ماه، خط تولیدی کارخانه صنایع غذایی کیوان باید راه بیفتد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به نظر من در درجه اول باید بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی پافشاری کند و به موازات آن شرایط بین المللی را فراموش نکند و مقدمات آن را در داخل فراهم کند. تا بعد از این که دندان آمریکا را شکستیم و آمریکا کوتاه آمد و خسارت های ما را جبران کرد بتوانیم در صحنه جهانی ورود یابیم ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: پرورش کرم ابریشم در استان آغاز شده و احیای صنعت نوغانداری بهترین فرصت برای احیای اقتصاد مقاومتی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیرمردی گفت: ایشان مجری اقتصاد مقاومتی در دوره خودش بوده و جالب است که سعی می کرده مایحتاجش را خودش تولید کند.
ندای اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۹    
کتاب اقتصاد رضوی با هدف تشریح مبانی اقتصاد مقاومتی در سه محور تولید، توزیع و مصرف از دیدگاه امام رضا(ع) نگاشته شده است که به مباحثی همچون کسب روزی حلال، نفی تکاثر و سرمایه داری، برادری و تعاون، نفی بخل و انحصارطلبی، مصرف شاکرانه و نفی اسراف پرداخته است
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
موسی خلیل اللهی روز یکشنبه در نشست ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، اظهار داشت: در پاره ای موارد با وجود رای وحدت رویه که در حکم قانون است، همچنان برخی مؤسسات و ادارات به دنبال دور زدن قوانین هستند، در حالی که همه مکلف اند بر اساس قانون رفتار کنند. وی یادآور شد: [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل طی نامه ای مصوبه مجمع تشخیص مصلحت درباره افزایش مناطق آزاد تجاری و صنعتی را خلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی و منافع ملی دانست و مخالفت خود را با اجرای آن اعلام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
پیش تر در شورای نگهبان و هیأت عالی نظارت مجمع با این استدلال رد شده بود که واگذاری زمین با انفال و ثروت های عمومی مغایر است و معافیت مالیاتی با اقتصاد مقاومتی و گمرگی با سیاست آمایش سرزمین...