شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۳:۰۸Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرض الحسنه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳۶ دقیقه پیش    
در این بسته خبری به خبرهایی چون وام قرض الحسنه برای بکارگیری مددجویان و بازگشت به وضع سابق اراضی کشاورزی پرداخته شده است.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
فامنین- مسئول بسیج سازندگی سپاه فامنین با حضور در روستای پاوان از ساخت حسینیه این روستا سرکشی و در جلسه هماهنگی صندوق قرض الحسنه پایگاه شهید همت پاوان حوزه شهید خواستان فامنین شرکت کرد.
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری یک زن و شوهر کلاهبردار در شهرستان داراب با 112 فقره کلاهبرداری خبر داد. سردار یوسف ملک زاده شنبه 2 مرداد اعلام کرد ...
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا های استانداری قزوین گفت: براساس مفاد تبصره 16 قانون بودجه سال 1400، تسهیلات قرض الحسنه توانمندسازی به روستائیان اعطا می شود.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند (پانا)- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی از اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار ملی به اصناف به شدت آسیب دیده از کرونا در خراسان جنوبی خبرداد. ...
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار حیدرنیا با اشاره به راه اندازی 370صندوق قرض الحسنه با هدف کارآفرینی در البرز گفت: پروژه ی محرومیت زدایی از شاخص های برنامه سپاه در دهه ولایت است .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰    
از ابتدای سال جاری تاکنون 9 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندق قرض الحسنه امداد ولایت استان زنجان جهت گره گشایی از مشکلات مددجویان وسایر اقشار نیازمند پرداخت شده است
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره مند شوند.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۳    
به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 30 اسفند 1399 صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور اعضاء محترم هیئت امناء، هیئت مدیره، مدیرکل حسابرسی و امور مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر کل بازرسی بنیادشهید و امور ایثارگران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کمک های بلاعوض دولتی و تسهیلات قرض الحسنه ارزان قیمت به سیل زدگان استان کرمان اعطا می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۸    
صندوق قرض الحسنه پایگاه نجمه خاتون حوزه حضرت نرجس (س) با هدف رفع مشکلات و پرداخت تسهیلات بدون کارمزد به بانوان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۶    
مشهد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی کاشمر گفت: در بهار امسال 69 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به جامعه هدف پرداخته شده که نسبت به سه ماهه نخست پارسال40 درصد افزایش داشته است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی گفت: مبلغ 100 میلیون تومان وام اشتغال برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی به صورت قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پایدار در نظر گرفته می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۱    
سه تن از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و خبرنگاران استان اصفهان با سرپرست بانک قرض الحسنه مهر ایران دیدار و گفتگو کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۳    
طی تفاهمنامه بانک قرض الحسنه مهر ایران و شورای هماهنگی مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی اولیای متقاضی ثبت نام در این مدارس تسهیلات بانکی دریافت می کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
صندوق حمایت از فرصت های شغلی برای ایجاد پشتوانه، توانمندسازی و اشتغالزایی افراد دارای معلولیت در قالب کارفرما و خویش فرما ایجاد شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۲    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از پرداخت 85 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای نوسازی ناوگان فرسوده از محل اعتبارات شهرداری در سال 1399 خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۴    
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد 10 درصد سود این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال 1399 به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشته در افزایش سرمایه بانک لحاظ شود.
صورت های مالی سال 1399 بانک مهر ایران بدون بند حسابرسی به تصویب مجمع عمومی این بانک رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح صندوق حمایت از فرصت های شغلی افراد دارای معلولیت، گفت: صندوق حمایت از فرصت های شغلی بر روی بستر IT آغاز بکار می کند تا متقاضیان دسترسی به منابع صندوق اعم از حمایت های بلاعوض برای ایجاد زیرساخت های اشتغال جامعه معلولین و هم یارانه سود تسهیلات اعطایی و هم ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی چادگان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بینایی حدود 450 کودک سه تا شش سال سن سنجش شده ، گفت: هم اکنون طرح غربال گری شنوایی برای نوزادان تا کودکان پنج سال سن در حال اجرا است و در ماه حداقل دو نوبت این طرح انجام می شود.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
محمود شایان گفت: آن دسته از متقاضیانی که معرفی نامه های صادر شده آن ها قبل از ابلاغ، به بانک ارائه و به ثبت رسیده و قرارداد تسهیلاتی آن ها در دفترخانه ثبت نشده باشد، در صورت ارائه معرفی نامه جدید می توانند از تسهیلات ابلاغی جدید بهره مند شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره بهزیستی گنبدکاووس درشرق استان گلستان گفت که امسال و در مرحله نخست مبلغ 18 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به منظور اشتغال زایی جامعه هدف بهزیستی این شهرستان اختصاص یافت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وام صندوق قرض الحسنه شاهد به 19 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان آبیک به ارزش 5 میلیارد و 371 میلیون ریال پرداخت شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۶    
اغلب نهادهای مالی و به ویژه بانک های مختلف در حوزه مسئولیت اجتماعی اقداماتی انجام داده اند. با این حال یک بانک قرض الحسنه با ابتکاری که در این زمینه داشته، دو اقدام شاخص را برای نخستین بار در سطح کشور انجام داده است.
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد 10 درصد سود این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال 1399 به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشته در افزایش سرمایه بانک لحاظ شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسجد قدس به واسطه پشتوانه مالی خوب برخی از اعضای هیئت امنا و حمایت مالی خیران، هم در کمک به نیازمندان و هم تربیت حوزوی نسل جوان بسیار موفق است. اعطای کمک های ماهیانه به محرومان و راه اندازی دارالعلم در این راستا انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس اداره بهزیستی ابرکوه از اختصاص 50 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه جهت اشتغال معلولان تحت پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: در همین راستا برای 150 نفر در بخش های دامپروری، زنبورداری، خدمات، صنایع دستی و بخش صنعت ایجاد اشتغال شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون صندوق های قرض الحسنه خانگی پاسخ گفتند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، محسن منصوری در سفر به شهرستان چاراویماق گفت: 55 میلیارد تومان برای حوزه اعتبارات هزینه ای، 20 میلیارد تومان برای ساخت مسکن محرومین، مددجویان کمیته امداد و افراد کم برخوردار، 20 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه و 30 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های عمرانی، فرهنگی ...
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
از آغاز سال 1392 تا پایان 1399 بانک مهر ایران تعداد 303هزار و 493 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش بیش از 32هزار و 496 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی ابرکوه گفت: برای ایجاد اشتغال و اجرای طرح های خودکفایی معلولان و مدد جویان تحت پوشش این نهاد حمایتی 50 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای سال 1400 خورشیدی در این شهرستان اختصاص یافت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اختصاص 20 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به بانک ملت استان خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک آینده، از ابتدای اتصال به سامانه ثبت نام وام ازدواج، بالغ بر 9 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج پرداخته است که به واسطه آن بیش از 39 هزار عروس و داماد روانه خانه بخت شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۵    
سمن اندیشه و امید خادم الحسین در مشارکت در تهیه جهیزیه به زوج های نیازمند به همراه وام قرض الحسنه در هفته ازدواج خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از اختصاص 1500 میلیارد تومان اعتبار برای انتقال آب کشاورزی و لاینینگ کانال ها در سطح کشور خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۹    
حوزه/ رهبر معظم انقلاب اسلامی به استفتائی پیرامون دریافت مبلغ اضافی از اعضای صندوق قرض الحسنه پاسخ گفتند.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) اظهار داشت: پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج جوانان همواره از اولویت های بانک توسعه تعاون در حوزه اعتبارات بوده است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین بار در سال های دولت دوازدهم توانستیم 200 میلیارد ریال به عنوان تسهیلات قرض الحسنه با نرخ 4 درصد بگیریم و همچنین 70 میلیارد تومان تسهیلات با نرخ 12 درصد برای موسسات قرآنی جذب شده است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
از بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان یاور اشتغال محرومین تجلیل شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در روز معاملاتی چهارشنبه 23 تیر ماه شرکت مرکز مدیریت بدهی وزارت اقتصاد که در طول هفته یکی از خریداران عمده اسناد خزانه بوده است، در آخرین روز معاملاتی هفته ای که گذشت، اقدام به فروش این اوراق نمود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۳   + ۵۷ سایت دیگر  
مشتریان بانک ملی ایران تا پایان مرداد ماه فرصت دارند با شرکت در چهل و دومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران، علاوه بر دریافت رسید خوبی به عنوان اجر معنوی، بخت خود را برای دریافت جوایز امتحان کنند.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره مند شوند.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک آینده به منظور ارزش آفرینی برای مشتریان و ارائه خدمات شایسته تر، خدمات ارزی در قالب افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ارزی مبتنی بر اسکناس به ارزهای دلار آمریکا، یورو و درهم و هم چنین ثبت سفارش را در شعب منتخب خود ارائه می کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۰    
بانک قرض الحسنه مهر ایران، به آسان ترین روش ممکن و به دور از کاغذبازی های مرسوم، وام موردنیاز آن دسته از مشتریان خود را که شرایط لازم را داشته باشند پرداخت می کند. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۳:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: مبلغ صد میلیون تومان وام اشتغالی که برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور از محل بند ب تبصره 16 اختصاص پیدا می کند به صورت قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پایدار برای این زنان نیز می تواند در نظر گرفته شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: بانک قرض الحسنه مهر ایران، به آسان ترین روش ممکن و به دور از کاغذبازی های مرسوم، وام موردنیاز آن دسته از مشتریان خود را که شرایط لازم را داشته باشند پرداخت می کند.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس بهزیستی املش گفت:در سال گذشته 30میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال برای 67نفر از جامعه هدف پرداخت گردید
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۴    
مدیرشعب بانک کشاورزی در استان خراسان جنوبی گفت: تا پایان خرداد ماه امسال 290 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کردند.