شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۲۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرض الحسنه»

تابناک ایلام   ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام، گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از 400 فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی جهت اشتغالزایی، راه اندازی و حمایت از کارگاه های تولیدی در بخش محروم ماژین شهرستان دره شهر پرداخت شده است.
تجارت گردان   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تعداد وام های قرض الحسنه و حمایتی پرداخت شده بانک صادرات ایران از فروردین تا نیمه دی ماه سال 1401 به 235 هزار فقره به ارزش بالغ بر 218 هزار میلیارد ریال رسید.
بانک کارآفرین در10 ماهه سال 1401 ، بیش از هزار و 477 میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و342 میلیاردریال تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه البرز از تشکیل 440 صندوق قرض الحسنه مردم یار در محلات این استان خبر داد و گفت: از محل این صندوق ها 13 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 32 میلیارد تومان به مردم پرداخت شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در ارتباط با آخرین آمار پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر آخرین گزارشی که از کانون بازنشستگان دریافت شده است، در کل کشور 170 هزار نفر و در تهران بالغ بر 30 هزار نفر وام خود را پرداخت کرده اند.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۴    
حادثه 24 - علی دهقان کیا؛ رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در در ارتباط با آخرین آمار پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر آخرین گزارشی که از کانون بازنشستگان دریافت شده است ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۷    
به گزارش جام جم آنلاین ، دکتر محمود خطیب رییس دبیرخانه جشنواره ملی قرض الحسنه مهر ایران در این خصوص گفت: بانک تخصصی قرض الحسنه مهر ایران ماموریت ترویج و گسترش فرهنگ قرض الحسنه در امور مختلف را برعهده گرفته است، به همین جهت ذیل این ماموریت اقدام به برگزاری جشنواره ملی قرض الحسنه مهر ایران کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: ایثارگران عضو این صندوق می توانند از تسهیلات پنج میلیارد ریالی با کارمزد چهار درصد برای یک دوره پنج ساله بهره مند شوند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اشخاصی که حقوق بگیر بانک رفاه هستند و شرایط لازم را دارند، در صورت افتتاح سپرده قرض الحسنه در یکی از شعب این بانک، می توانند تا سقف 100 میلیون تومان وام دریافت کنند. سود این تسهیلات 15 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 60 ماه می رسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر چهارمحال و بختیاری: برای نخستین بار در کشور 22 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به مستمری بگیران این صندوق پرداخت خواهد شد .
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاونت اعتباری و بین الملل پست بانک ایران با ابلاغ بخشنامه ای بر تسریع و تسهیل شرایط پرداخت، تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی استانداری ها مصوب قانون بودجه سال1401 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۸    
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین با اشاره به افزایش اعتبار 500 درصدی تسهیلات تکلیفی از سال گذشته تاکنون در استان گفت: 90 درصد این اعتبار و پرداخت تسهیلات تکلیفی اجرایی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۴    
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان قزوین گفت: در سال جاری 45 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 2100 میلیارد تومان در استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۲    
هزار و 286 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شد.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی اظهار داشت:سهم اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی از تسهیلات قرض الحسنه 1286میلیارد تومانی بند ب تبصره 16بیش از 44میلیارد تومان خواهد بود و این تسهیلات بمنظور ایجاد وپایدار سازی اشتغال به متقاضیان پرداخت خواهدشد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها رونمایی ژاله صامتی از دخترش | شباهت باورنکردنی ژاله صامتی با دخترش همه رو به شک انداخت رونمایی نعیمه نظام دوست از خواهر دوقلویش | تفاوت چهره نعیمه نظام دوست و خواهرش همه را مات کرد عکس احسان علیخانی با تیپ عجیب در اروپا | احسان علیخانی مهاجرتش را علنی کرد واریز یارانه نقدی 5 میلیونی فوق ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۳    
اردبیل | نشست مشترک مدیران کل مرکز خدمات حوزه علمیه و بانک قرض الحسنه مهر ایران استان برگزار شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در ارتباط با آخرین آمار پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر آخرین گزارشی که از کانون بازنشستگان دریافت شده است، در کل کشور 170 هزار نفر و در تهران بالغ بر 30 هزار نفر وام خود را پرداخت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام کشور گفت:کارآفرینانی که 20 مددجوی ما را مشغول به کار کنند، چهار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۱:۵۱    
کارگاه آموزشی نقاشی رویش مهر همزمان با جشنواره ملی قرض الحسنه مهر ایران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۰    
ایسنا/کرمان رئیس کمیته امداد کشور گفت: کارآفرینانی که 20 مددجوی ما را مشغول به کار کنند، چهار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تسهیلات قرض الحسنه بدون ضامن به بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۶    
تسهیلات قرض الحسنه بدون ضامن برای بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان پرداخت می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: با چشاندن طعم استفاده از خدمات هوشمند و غیرحضوری بانک اعم از ضمانت نامه الکترونیکی، افتتاح حساب آنلاین، سفته الکترونیک، وام های آنلاین و سایر خدمات برخط، نظر مشتریان به صورت عملی نسبت به بانکداری قرض الحسنه تغییر می یابد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: این بانک طی 15 سال فعالیت توانسته است نزدیک به 14میلیون مشتری جذب کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از بهره مندی 2392 طرح مشاغل خرد از تسهیلات و منابع بانکی خبر داد و گفت: تا پایان شهریورماه امسال بیش از 940 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در حوزه مشاغل خانگی پرداخت شده است.
رئیس بنیاد مستضعفان در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر، جزئیاتی از مصوبات بنیاد برای کمک به این شهرستان و خانواده های محروم خرمشهری را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گسترش بانک های قرض الحسنه را از ماموریت های کمیسیون متبوع خود دانست و از تشکیل کارگروه ویژه با هدف کمک به تقویت جایگاه قرض الحسنه و گسترش این سنت بسیار مهم اسلامی خبر داد.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
در گزارش پیش رو می خواهیم داستان خواندنی چگونگی ساختن یک مسجد قدیمی و نام آشنا در محله شوش تهران را روایت کنیم؛ مسجدی که قهرمان واقعی آن بچه یتیمی است که با تلاش و پشتکار زیاد به تاجری بزرگ تبدیل می شود و به جز ساختن مسجد در این محل، کارهای جالب دیگری هم می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گسترش بانک های قرض الحسنه را از ماموریت های کمیسیون متبوع خود دانست و از تشکیل کارگروه ویژه با هدف کمک به تقویت جایگاه قرض الحسنه و گسترش این سنت بسیار مهم اسلامی خبر داد.
آنا / پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
آیین رونمایی از محصولات فناورانه بانک پارسیان، صبح روزیکشنبه 2 بهمن ماه 1401 با حضور دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل این بانک، مهران محرمیان معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، مسعود پشم چی معاون فناوری های مالی و اطلاعاتی بانک پارسیان و برخی از معاونین و مدیران این بانک و اصحاب رسانه برگزار شد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
در این مراسم ابتدا دکتر پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان تقارن این رونمایی و ماه بهمن که ماه پیروزی انقلاب اسلامی است را به فال نیک گرفت و از حضور دکتر محرمیان تشکر کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در ارتباط با آخرین آمار پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر آخرین گزارشی که از کانون بازنشستگان دریافت شده است، در کل کشور 170 هزار نفر و در تهران بالغ بر 30 هزار نفر وام خود را پرداخت کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: اعطای تسهیلات اشتغال زا بصورت قرض الحسنه است و سقف آن 150 میلیون تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اعتبار بنیاد مستضعفان در حوزه تسهیلات قرض الحسنه محرومان در آبادان به 120 میلیارد تومان رسید.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سامانه ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف تکریم مشتریان به همه درخواست های مطرح شده در این سامانه، ظرف مدت مقرر پاسخ داده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در 9 ماهه سال جاری چهار هزار و 193 فقره تسهیلات قرض الحسنه بالغ بر چهارهزار و 465 میلیارد ریال پرداخت کرد که از نظر مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته 84 درصد رشد کرده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۹    
توانمند سازی وایجاد اشتغال پایدار مددجویان تحت حمایت بهزیستی فهرج در نشستی تخصصی ما بین رییس بهزیستی این شهرستان وکارشناسان بانک قرض الحسنه رسالت شعبه شهرستان بم وفهرج مورد نقد وبررسی قرار گرفت
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره رفاه و سلامت از تمدید مهلت ثبت نام وام قرض الحسنه معیشتی و کمک هزینه خرید لپ تاپ ویژه طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام تا ساعت 24 امشب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: این تسهیلات بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری به بانک عامل، ارائه ضامن و یا هر اقدامی که در فرآیندهای بانکی مرسوم است به مستمری بگیران صندوق اعطا خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۹    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام ایران سفر و اختصاص کارت سفر 30 میلیون تومانی با هدف ارزان سازی سفر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: در راستای حمایت از فعالان بخش خصوصی، برنامه ریزی لازم برای پرداخت 64 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در استان البرز صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ایلام گفت: 72 دستگاه ماشین آلات کشاورزی از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به دیم کاران استان واگذار شده است.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1401 تا پایان دی ماه، بالغ بر 53 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به واجدان شرایط پرداخت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : موتورسیکلت های برقی شرکت ملی پست که بخشی از آن با حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران تامین مالی شده، رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مراسم رونمایی از موتورسیکلت های برقی شرکت ملی پست با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر کل بهزیستی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 180 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان زیر پوشش این سازمان در این استان پرداخت شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از پرداخت وام قرض الحسنه به بیماران خاص کرمانشاهی خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۵۴ سایت دیگر  
نقدینه - بانک گردشگری در 9 ماهه منتهی به پایان آذر 1401 در راستای تسهیلات تکلیفی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حدود 3000 فقره تسهیلات به مبلغ 2311 میلیارد و 640 میلیون ریال در بخش های ازدواج، ودیعه مسکن و فرزندآوری پرداخت کرد. ...
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که مشتری بانک کارآفرین هستند و در یکی از شعب این بانک سپرده قرض الحسنه دارند، می توانند برای وام 200 میلیون تومانی طرح صبا درخواست بدهند.