شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۱۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «قرض الحسنه»

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پس از برگزاری مراسم قرعه کشی جوایز هشتمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک اقتصادنوین که روز چهارشنبه بیست و سوم مهرماه 1399 در ساختمان مرکزی بانک اقتصادنوین برگزار شد، اسامی برندگان این جشنواره اعلام شد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه -مدیرعامل بانک مهر ایران، با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان بانک پاسخگوی تماس های تلفنی و مشکلات مشتریان این بانک شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مرتضی اکبری ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بیش از 70 درصد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در نظام بانکی توسط بانک ملی ایران پرداخت می شود و این بانک در طی سال گذشته نیز 239 هزار و 23 فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است که ارزش ریالی این تسهیلات بالغ بر 75 هزار و 50 میلیارد و 134 میلیون ریال است. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمار های ارائه شده در 17 بانک، مجموع مصارف قرض الحسنه ای (تسهیلات قرض الحسنه اعطا شده) که شامل؛ تسهیلات کارکنان، تسهیلات ازدواج، تسهیلات جوانان، تسهیلات مسکن، اشتغال و دیگر نیاز های ضروری بوده در حدود 38 هزار و 800 میلیارد تومان بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد: جزئیات شیوه نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه حوزه های فرهنگ، هنر و رسانه با کارمزد 4درصد و عاملیت صندوق کارآفرینی امید منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در نشست فرماندار دیلم با معاون اعتبارات و امور بین الملل بانک سینا کشور مقرر شد تسهیلات قرض الحسنه کم بهره برای اقشار آسیب دیده از آتش سوزی بارازچه دیلم پرداخت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: فعالان این بخش می توانند در صورت نیاز برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه در سامانه ایران نوآفرین www.irannoafarin.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۳۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: یکی از مأموریت های اصلی کمیته امداد در سال جاری ایجاد 200 هزار شغل در سراسر کشور با اعطای 6 هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- معاون عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه در راستای رفع برخی از مشکلات اهالی روستای حسینان دامغان 20 فقره تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت می شود، گفت: مشکلات اهالی این روستا به سرعت توسط دهیار و شورای روستا پیگیری شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۴    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) به برنامه ریزی برای ایجاد 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در سال جاری اشاره کرد و گفت: برای تحقق این هدف 62 هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت و قرض الحسنه پیش بینی شده است.
مسئول تسهیلات و امور اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: به منظور حمایت از کسب و کارهای فرهنگی و هنری استان خوزستان، ثبت نام تسهیلات حمایتی قرض الحسنه ویژه فعالان هنری آغاز شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: در سال 99 تاکنون بالغ بر 71 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به یک هزار و 976 مددجوی مستعد پرداخت شده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
آیین قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان(عملکرد سال 98 -99 ) روز سه شنبه مورخ 29 مهرماه سال جاری برگزار و برندگان نیکوکار این قرعه کشی مشخص شدند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد .
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح اعتبار در حساب جاری اشخاص حقیقی این فرصت را فراهم کرده تا افراد به پشتوانه گردش حساب خود بتوانند وام قرض الحسنه دریافت کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بختیاری یکی از مأموریت های اصلی کمیته امداد در سال جاری را ایجاد 200 هزار شغل با اعطای 6 هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای مددجویان کمیته امداد دانست.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام وام دستیاری دانشجویان از آبان ماه خبر داد و گفت: شیوه نامه وام دانشجویان دستیاری و دکتری تخصصی به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع قرض الحسنه بانک ها باید به صورت عادلانه بین متقاضیان توزیع شود اما بررسی ها حکایت از آن دارد که بانک ها در پرداخت وام های قرض الحسنه به کارمندان خود دست و دل بازتر عمل می کنند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان رضوی گفت: تا پایان سال جاری 30هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در استان پرداخت خواهد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶    
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران گفت:26 میلیارد و 529 میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان و نیازمندان استان پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۴۱    
طرح استخر ذخیره آب با تامین اعتبار یک و نیم میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه صورت گرفت؛ و با حمایت صندوق کارآفرینی امید ایجاد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: وام قرض الحسنه برای روستائیان با هدف اشتغالزایی به 20 میلیون تومان افزایش یافت.
شورای پول و اعتبار عصر امروز و در مصوباتی جداگانه با افزایش سقف مانده تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تخصیص منابع بانکی به اولویت های دو بخش صنعت و معدن و مسکن، افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی روستاییان و افزایش تسهیلات ساخت و خرید مسکن نخبگان موافقت کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۵    
صبح امروز دکتر ولی اله نصر سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان در دیدار با ابراهیم مسکین مدیر بانک قرض الحسنه رسالت اصفهان، بر تسهیل پرداخت تسهیلات اشتغالزایی توانخواهان بهزیستی تاکید کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
برخلاف عدم میل بانک ها به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، این سیستم از پرداخت تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط به خود ابایی ندارد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به منظور فراهم آوردن شرایطی مناسب برای مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران و ارائه خدمت مناسب تر در فضایی دلنشین، شعبه کاشمر این بانک در استان خراسان رضوی در مکان جدید جانمایی شد.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
تاریخ برگزاری سی و چهارمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر اعتبارات بانک قرض الحسنه رسالت گفت: نرخ کارمزد تسهیلات این بانک بین صفر تا چهار درصد است که بیش از 95 درصد تسهیلات با نرخ کارمزد دو درصد پرداخت می شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
شیوه نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه معاونت امور هنری با عاملیت صندوق کارآفرینی امید منتشر شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی در نشست سه جانبه مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر استان البرز از امضای تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش در خصوص تولید و تامین تبلت دانش آموزی خبر داد. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت از تاثیر نداشتن تسهیر نرخ ارز بر صورت های مالی این بانک خبر داد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این اطلاعیه آمده است؛ با توجه به الزام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ممنوعیت داشتن بیش از یک حساب برای هر فرد از هر حسابی در یک بانک شامل؛ حساب سپرده قرض الحسنه جاری، حساب سپرده گذاری کوتاه مدت و حساب سپرده قرض الحسنه پس انداز ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق امداد ولایت استان مرکزی گفت: طی 6 ماهه امسال 2616 نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد با اعتبار 17میلیارد و 753میلیون تومان بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سه میلیارد و 345 میلیون تومان وام از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بانک های عامل به مددجویان شهرستان خاتم پرداخت شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۲    
طی حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد مازندران،ناصر اسکندری بعنوان مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: ما باید از ورود بخش خصوصی حمایت کنیم، اما به همان میزان هم مراقب باشیم پول سالم وارد چرخه اقتصاد فرهنگ و هنر شود تا بتوان از آنچه پیش می آید حمایت کرد و شرایط بهتری را برای امروز و آینده این حوزه رقم زد.
ثبت نام اعطای تسهیلات حمایتی قرض الحسنه ویژه مؤسسات و فعالان فرهنگی حوزه قرآن و عترت از 23 مهرماه آغاز می شود.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
کلیه دانشجویان برای اخذ کالا کارت دانشجویی و خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود باید ضمن مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور و طی مراحل ذیل نسبت به دریافت کالا کارت اقدام نمایند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۹    
با همت و مشارکت پایگاه مقاومت بسیج برادران و خواهران روستای جمی ، صندوق قرض الحسنه در مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا راه اندازی و شروع به کار نمود.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران خدمات مختلفی را ارائه می کند تا مشتریان بتوانند از طریق آن صفر تا 100 عملیات بانکی خود را بدون حضور در شعبه و به صورت غیرحضوری انجام دهند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
طرح همیاران مهر که از سوی بانک مهر ایران ارائه شده، این امکان را فراهم می کند تا خیّرین به جای پرداخت صدقه یا کمک بلاعوض، برای توانمندسازی افراد نیازمند، به آن ها تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کنند.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
در نیمه نخست امسال بیش از 15 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران به متقاضیان پرداخت شده است.
ثبت نام اعطای تسهیلات حمایتی قرض الحسنه ویژه فعالان حوزه های نمایش، تجسمی، موسیقی، مدو لباس، مؤسسات تک منظوره و آموزشگاه های آزاد هنری آغاز شد.
بانکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، اکبری در این نشست گفت: بانک مهر ایران توجه ویژه ای به محیط زیست دارد و از این جهت شهر تهران نیز اهمیت بالایی دارد. این تفاهم نامه اتفاق مبارکی است و بانک تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت را به فعالان حوزه حمل و نقل پرداخت می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اختصاص 16 هزار تسهیلات قرض الحسنه برای خرید تبلت گفت: تسهیلات قرض الحسنه برای خرید تبلت به هر شهرستان داده می شود که توسط مدیر شهرستان پیگیری و با نظارت مدیر مدرسه ظرف 3 روز با سود 4 درصدی به حساب والدین واریز شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
درراستای کمک به توانمندسازی محرومان با محوریت اشتغال و توسعه طرح های تولیدی و خانگی توسط مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، تفاهم نامه همکاری برای پرداخت وام قرض الحسنه تا سقف 500 میلیون ریال، طی مراسمی به امضای بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و سیدمرتضی بختیاری رییس این کمیته رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۵    
فرمانده سپاه زیرکوه گفت: در مرحله سوم کمک های مومنانه 400 بسته معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان زیرکوه توزیع شد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۲:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بانک آینده با هدف ارزش آفرینی و تنوع هر چه بیش تر سبد محصولات بانک؛ طرح جدید خرید اعتباری خود را با عنوان آینده داران ، به عموم مشتریان حقیقی و حقوقی عرضه کرد. ...
بانکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت؛ پیشخوان مجازی رسالت برای دسترسی بهتر مشتریان تعریف و عملیاتی شده است و این پیشخوان به نوعی مدیریت درخواست ها به شمار می آید که مشتریان می توانند درخواست های خود اعم از درخواست رمز همراه بانک؛ تلفنبانک و اینترنت بانک؛ دسته چک؛ رفع سواثرچک ...