شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۳:۴۱Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرض الحسنه»

عصر ایران   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حاتم بخشی بانکها به کارکنانشان وقتی آزاردهنده تر می شود که بدانیم بسیاری ازاین بانکها زیان ده هستند و درعین ضرر برای کارمندانشان از جیب مردم دست به جیب می شوند وگرنه کیست که نداند بانک منابعش را از گردش مالی پولهای مردم تامین می کند.
روز نو   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مشتریان بانک صادرات که در این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند، امکان تقاضا برای وام سپاس سپهر را خواهند داشت. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان بدون سود است.
وام قرض الحسنه وامی است که بانک ها در جهت کمک به اقشار کم درآمد جامعه در نظر گرفته است. وام قرض الحسنه از محبوب ترین وام ها در بین مردم است چون همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه وامی با نرخ سود کمتری نسبت به دیگر وام هاست.
اقتصاد آینده   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمجتبی حجازی مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان اصفهان، با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) ...
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نشست تخصصی با مدیران عامل بانک ها هفت نکته راهبردی برای تحقق شعار سال 1403 که باید از سوی بانک ها مورد توجه قرار گیرد را تشریح کرد. ...
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۷    
سامانه لینک پرداخت به عنوان یک راهکار نوین، جایگزینی برای دستگاه های کارت خوان و شناسه های واریز سنتی معرفی شده است. این سامانه که برای مشتریان صندوق های قرض الحسنه و تعاونی اعتبار قابل استفاده است، مزایای متعددی را برای موسسات مالی و کسب وکارهای دارنده حساب در این موسسات به ارمغان می آورد.
وام فرزندآوری باوجود همه موانعی که در مسیر پرداخت آن قرار دارد، ذاتا یکجور تسهیلات قرض الحسنه است
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
متقاضیان می توانند با افتتاح حساب ارزی و انجام مراحل قانونی آن به دریافت 2000 یورو یا دلار اقدام کنند. به گزارش گسترش نیوز، طبق اعلام بانک مرکزی، متقاضیان دریافت 2000 یورو یا دلار، ابتدا ملزم به افتتاح حساب ارزی برای دریافت این ارز هستند. ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور تشویق جوانان، هر سال ارقام وام ازدواج افزایش می یابد تا زوجین بتوانند بخش کوچکی از هزینه های شروع زندگی خود را تامین کنند. به همین منظور مبلغ وام ازدواج در سال جدید نیز افزایش چشمگیری داشته است.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از آغاز اجرای طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی تبریز با وام قرض الحسنه 220 میلیون تومانی خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محمود تبریزی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر ، عید بندگی و میهمانی حضرت حق را با حلول ماه شوال تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با پرداخت 106 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در سال گذشته، حمایت از تشکیل خانواده و زوج های جوان را ادامه داد.
قرض الحسنه رسالت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، محمدحسین حسین زاده با بیان اینکه این تعداد وام در سال گذشته به مبلغ یک میلیون و یکصد و پنجاه هزار میلیارد ریال پرداخت شده است، گفت: این رقم نسبت به سال 1401 بیش از 70درصد افزایش داشته است. ...
متقاضیان می توانند با افتتاح حساب ارزی و انجام مراحل قانونی آن به دریافت 2000 یورو یا دلار اقدام کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به 16,958 جوان به مبلغ 34 هزار و 353 میلیارد ریال در سال 1402 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۷    
یزد-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: سال گذشته افزون بر 50 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به فعالان و موسسات قرآنی استان پرداخت شد.
به گفته معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی، حجم متقاضیان ثبت نام دریافت تسهیلات ازدواج بسیار فراتر از اعتبار تخصیصی ماهانه شبکه بانکی به تسهیلات ازدواج است، اما سامانه بسته نشده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر نهضت اجتماعی جوانان مازندران گفت: نهضت اجتماعی جوانان در عرصه های خیریه ها، خدمات اجتماعی، آسیب های اجتماعی، مروجین کسب و کار خرد و خانگی، کانون های حمایت از دامپروری و کشاورزی و صندوق های قرض الحسنه به دنبال مشارکت و نقش آفرینی مردم است.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس آماری که بانک مرکزی اعلام کرده است، بانک دی در پایان سال 1402، پس از بانک مشترک ایران و ونزوئلا، کمترین میزان متقاضی در صف دریافت وام قرض الحسنه ازدواج را داشته است.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
فرصت برای افتتاح و یا افزایش موجودی حساب برای شرکت در جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملت باقی است.
بانک صادرات ایران با پرداخت 106 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در سال گذشته، حمایت از تشکیل خانواده و زوج های جوان را ادامه داد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام وام قرض الحسنه بدون سود 300 میلیون تومانی مشتریان بانک صادرات که در این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند، امکان تقاضا برای وام سپاس سپهر را خواهند داشت. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان بدون سود است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این صندوق در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 11 درصد رشد داشته است گفت: پارسال 828 فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان به مبلغ 2 هزار و 20 میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز، بانک توسعه تعاون استان البرز طی سال 1402 بیش از 19.791 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 4342 فقره پرونده اعتباری به متقاضیان و فعالین اقتصادی در بخش های مختلف اقتصادی استان پرداخت گردیده که حاکی از رشد بیش از 61 درصدی پرداخت تسهیلات نسبت به مدت مشابه سال 1401 میباشد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
بخشنامه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج درسال 1403 از سوی معاونت اعتباری و بین الملل پست بانک ایران، به مدیریت شعب استان ها و مناطق تهران ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بانک مسکن یکی از بانک هایی است که وضعیت عجیب در پرداخت وام قرض الحسنه دارد به طوری که بیشترین مبلغ وام در این بانک برای ازدواج پرداخت شده است.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۳    
اغراق نیست اگر وام قرض الحسنه را دشوارترین تسهیلات در نظام بانکی ایران بدانیم. با وجود تبلیغات زیادی که برای وام قرض الحسنه در تلویزیون و بیلبوردهای سطح شهر و شبکه های اجتماعی می شود، متاسفانه این وام شامل حال خیلی از شهروندان جامعه نمی شود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این صندوق در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 11 درصد رشد داشته است گفت: پارسال 828 فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان به مبلغ 2 هزار و 20 میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خداوند در آیه 11 سوره حدید می فرماید: مَنْ ذَا الَّذِی یُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَیُضَاعِفَهُ لَهُ وَلَهُ أَجْرٌ کَرِیمٌ/ آن کیست که به خدا قرض نیکو دهد (یعنی قرض الحسنه و صدقه دهد و احسان به فقیران کند) تا خدا بر او چندین برابر گرداند و او را پاداشی با لطف و کرامت باشد؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به میزان 121,620 میلیارد تومان سپرده جذب کرده است که نسبت به سال گذشته با افزایش 4 درصدی میزان سپرده ها همراه شده است.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این بانک به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال 1402 تا پایان اسفند ماه، هزار و 783 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج معادل 7هزار و 217میلیارد و 600میلیون ریال به متقاضیان پرداخت کرد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل در سال 1402 بیش از 10 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و فرزند آوری پرداخت کرد.
سلام نو / شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گفتنی است، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به هیچ وجه دوبار پرداخت نمی شود و هر فرد تنها یکبار می تواند از تسهیلات ازدواج استفاده کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این بانک در سال 1402 بیش از 41هزار فقره وام قرض الحسنه معادل 30هزار میلیارد ریال به مشتریان خود در استان پرداخت کرده است. ...
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مشتریان بانک صادرات که سپرده قرض الحسنه دارند، امکان تقاضا برای وام سپاس سپهر را دارند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان بدون سود است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان با بیان اینکه با پیگیری های صورت گرفته، سهم استان گلستان از 2400 میلیارد تومان برای ساخت 7000 واحد مسکونی به 4200 میلیارد تومان برای ساخت 12000 واحد مسکونی در روستاها افزایش یافته ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت در نظر دارد نسبت به فروش املاک مازاد خود، مشروحه در جدول ذیل از طریق مزایده عمومی بصورت نقدی و اقساطی اقدام نماید.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قرض الحسنه، دکتر محمد شربتی معاون اداری و مالی دانشگاه قم، طرح مهریار بانک قرض الحسنه مهر ایران را حامی ارتقای رفاه زندگی کارمندان و کارگران دانست و اظهار داشت: این طرح با حفظ کرامت قشر کارگر و کارمند در خدمت ترویج فرهنگ متعالی قرض الحسنه است. ...
تیتر20   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۸۰ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران با پرداخت بیش از 87 هزار فقره وام قرض الحسنه فرزندآوری در سال 1402، از طرح ملی جوانی جمعیت حمایت کرد.