چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۰۸Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

طلا (tala.ir)

طلا 29 اسفند 1394 طلا 30 اسفند 1395 طلا 29 اسفند 1396 طلا 29 اسفند 1397 طلا 6 آذر 1398 طلا 30 اسفند 1399 طلا 31 فروردین 1400 طلا 31 اردیبهشت 1400 طلا 31 خرداد 1400 طلا 31 تیر 1400 طلا 31 مرداد 1400 طلا 31 شهریور 1400 طلا 30 مهر 1400 طلا 30 آبان 1400 طلا 1 آذر 1400 طلا 1 دی 1400 طلا 2 دی 1400 طلا 3 دی 1400 طلا 4 دی 1400 طلا 5 دی 1400 طلا 6 دی 1400 طلا 7 دی 1400 طلا 8 دی 1400 طلا 9 دی 1400 طلا 10 دی 1400 طلا 11 دی 1400 طلا 12 دی 1400 طلا 13 دی 1400 طلا 14 دی 1400 طلا 15 دی 1400 طلا 16 دی 1400 طلا 17 دی 1400 طلا 18 دی 1400 طلا 19 دی 1400 طلا 20 دی 1400 طلا 21 دی 1400 طلا 22 دی 1400 طلا 23 دی 1400 طلا 24 دی 1400 طلا 25 دی 1400 طلا 26 دی 1400 طلا 27 دی 1400 طلا 28 دی 1400 طلا 29 دی 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه احتمال در ارتفاعات بارش برف و کولاک و وقوع بهمن پیش بینی می شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اجاره واحدهای اداری با متراژ 70 تا 270 متر در مناطق شمالی و محله های اعیانی پایتخت با هزینه ماهانه بین 12 تا 100 میلیون تومان امکان پذیر است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
طرح پیش فروش 6 محصول گروه خودروسازی سایپا از روز پنجشنبه 30 دی ماه آغاز می شود و متقاضیان برای ثبت نام تا 2 روز فرصت دارند به سایت اینترنتی فروش محصولات این گروه خودروسازی مراجعه کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گاسپار اولیل بازیگر فرانسوی نقش هانیبال لکتر هنگام اسکی دچار سانحه شد و در 37 سالگی ناباورانه چشم از جهان فروبست.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: مالیات بر جمع ارزش خودرو های تحت تملک اشخاص محاسبه شده و در دسترس افراد قرار گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد ازتسهیل روابط بانکی و ارزی با روسیه خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت ستاد مقابله با کرونای استان تهران از تزریق واکسن آسترازنکا در مراکز واکسیناسیون تجمیعی خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تصاویری از گربه ای غول پیکر به نام کفیر منتشر شده که گفته می شود با وزن 12.5 کیلوگرم غول پیکرترین گربه دنیا و در این زمینه رکوردار است.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک شیر سفید در ایالت آزاد آفریقای جنوبی زندگی می کند که به دلیل رنگ منحصربفرد و یال های زیبایش توجهات را به خود جلب کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با انتشار ویدیویی اقدام به فحاشی و توهین به مردم شمال کشور کرده بود، خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
30 دی ماه، پایان مهلت داده شده به صاحبان مشاغل برای تعیین تکلیف کارتخوان های به نامشان است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
میزان سپرده ها و تسهیلات بانکی تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته معادل 45 و 46.6 درصد افزایش یافته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مالیات اتاق ایران با بیان "اصلاح مالیات ارزش افزوده طلا و تغییر روند دادرسی ها ازجمله مهم ترین ایرادات قانون موقت مالیات بر ارزش افزوده بود" ...
  ۶ ساعت پیش    
قیمت محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه 29 دی در اکثر مدل ها مشابه روز قبل بود، اما در برخی مدل ها نوسانی یک تا 13 میلیونی را تجربه کرد. محصولات سایپا نیز نوسانی یک تا پنج میلیونی را تجربه کرد.
  ۶ ساعت پیش    
تصمیم گیری ها و گزینش های ما علاوه بر اینکه نشان از توانایی های ما دارند؛ میزان دانش و سلیقه ما را آشکار می کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: زمان اجرای طرح جشنواره فروش فوق العاده از ابتدای بهمن ماه لغایت 20 فروردین ماه 1401 است.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بخشی از مشکلات مربوط به تعهدات ارزی صادرکنندگان بعد از سه سال بلاتکلیفی حل می شود.
  ۷ ساعت پیش    
رنگ ها در دنیای روانشناسی دارای معنا و مفهومی هستند که می توانند با خلقیات و شخصیت شما در ارتباط باشند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: برای افزایش صادرات به روسیه باید نکاتی از جمله احیای کریدور سبز، رونق حمل و نقل، رفع مشکلات نقل و انتقال پول و ایجاد بانک مشترک مورد توجه قرار گیرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
براساس رکورد جهانی گینس، کهنسال ترین مرد جهان کمتر از یک ماه پیش از تولد 113 سالگی اش در خانه خود در اسپانیا درگذشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
براساس بودجه سال آینده، اگر فردی بالاتر از 37 میلیون تومان حقوق بگیرد، میزان افزایش حقوق منفی می شود و حتی حقوق کمتری دریافت خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
کلسترول یکی از نگرانی های بسیاری از افراد است. اگر شما نیز نگران بالا بودن کلسترول هستید می توانید با خوردن این میوه به صورت طبیعی ان را کاهش دهید.
  ۷ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم تحول در نظام بانکی و کنترل تورم گفت: اصلاح قوانین و مقررات بانکی در راستای تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانک ها در دستور کار جدی بانک مرکزی است.
  ۷ ساعت پیش    
جاناتان، که یک لاک پشت غول پیکر است امسال در آستانه 190 سالگی قرار دارد و همچنان عنوان پیرترین موجود زنده روی خشکی را حفظ کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سعید سهیلی که به تازگی در یک مصاحبه درباره ریحانه پارسا و گلشیفته فراهانی اظهار نظر کرده بود موجب شد که گلشیفته فراهانی به صحبت های این کارگردان واکنش نشان بدهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از افزایش قیمت برخی از اقلام صیفی در بازار است.
  ۸ ساعت پیش    
نوشیدنی هایی که می نوشیم به اندازه غذا هایی که می خوریم می توانند در سلامتی ما تاثیر بگذارند اما با این وجود توجه کمتری به آنها می کنیم.
  ۸ ساعت پیش    
هر خانواده ای سبک تربیتی متفاوتی دارد که در محیط خودشان مناسب است اما برخی از اصول رفتاری که به کودکان آموزش داده می شود یک سبک جهانی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 4هزار و 60 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 19 بیمار نیز در این بازه زمانی جان خود را از دست دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روز مادر تمایل به خرید گل و گیاه نیز بیشتر می شود و بازار آن رونق می گیرد. اما در حال حاضر قیمت گل در بازار چقدر است؟
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: مدت زمان انتقال سویه امیکرون نسبت به سویه های قبلی کمتر است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
بازیکنان تیم فوتبال استقلال که مبتلا به کرونا شدند، این روزها در قرنطینه به سر می برند و تحت نظر پزشک فرایند درمان خود را طی می کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در آخرین روز کاری هفته با افزایش 3539 واحد همراه شد.
  ۹ ساعت پیش    
قیمت طلا در روز گذشته ابتدا به شکل قابل توجهی افزایش یافت اما در ادامه روز وارد یک روند نزولی شده و یک کاهش نسبتا شدید را تجربه کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آژانس های فدرال ایالات متحده با استفاده از یک قانون 35 ساله، می توانند بدون ارائه هیچ توضیح یا دلیل مشخصی، به صورت مخفیانه کاربران اپلیکیشن پیام رسان واتساپ را در تحت نظر داشته باشند.
  ۱۰ ساعت پیش    
شش اشتباهی که می تواند تشک شما را خراب و بی استفاده کند!
  ۹ ساعت پیش    
هفته اخیر تا به امروز برای طلا چندان خوب نبود و با قوی شدن شاخص دلار، قیمت طلا به شکل قابل توجهی کاهش یافت. با این حال از صبح امروز طلا از پایین ترین سطح خود یک حرکت صعودی را آغاز کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
حالا جای جای شهر پر از حیواناتی است که اساسا نژاد آن ها خارجی است؛ از سگ نژاد هاسکی که اصالتا سگ قطب شمال است گرفته تا سگ های مینیاتوری هزینه ها هم در نوع خود جالب توجه هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 صبح امروز آخرین مصوبات این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دانشمندان اخیراً به مدلی هوشمند از اسکن چشم دست یافته اند که می تواند سال های زندگی افراد را به سادگی و با نگاه کردن به شبکیه چشم، پیش بینی کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 صبح امروز آخرین مصوبات این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر طراحی و تحلیل فرآیندهای سازمان امور مالیاتی از محاسبه و بارگذاری مالیات خانه های خالی و لوکس و خودروهای لوکس در سامانه سازمان امور مالیاتی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در توییتی از موافقت این سازمان با اجرای مصوبه 10 بندی ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از بورس خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
فیفا امروز درخواست بلیت های جام جهانی فوتبال 2022 قطر را به عنوان پیش پرداخت برای دارندگان ویزا کارت باز کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شرایط در پرسپولیس پیچیده شده و حالا شایعه شده است یحیی گل محمدی تصمیم گرفته از این تیم جدا شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاددان ها پیش بینی می کنند تورم در ترکیه تا پایان سال جاری میلادی تا 26.8درصد پایین بیاید و در 2023 به 15.4درصد برسد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شرکت روسی خاویار مجموعه منحصر به فردی از گوشی های iPhone 13 Pro را با یک کد QR طلایی معرفی می کند که حاوی تمام اطلاعاتی است که مالک تصمیم دارد در آن رمزگذاری کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سعید خانی با تاکید بر اینکه فیلم سینمایی قهرمان تا کمتر از دو هفته آینده رو پرده خواهد بود، بیان کرد: تا امروز پرفروش ترین فیلم غیرکمدی سینمای ایران ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: با ورود نود و سومین محموله واکسن، به میزان دو میلیون و 204 هزار دُز با نشان " آسترازنکا"، اهدایی کشور اسپانیا، میزان واکسن های وارده به کشور به 154 میلیون و 975 هزار و 308 دُز رسید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۶    
تست شخصیت شناسی: خود واقعی شما از طریق این نمادها آشکار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار طی دو نامه جداگانه به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت به ترتیب خواستار ابلاغ مصوبات 10 گانه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تغییر فرمول نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت روز ملی هوای پاک در بیانیه ای بر لزوم اجرای صحیح قانون هوای پاک در کشور تاکید و اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته دو دریچه از بند کمال خان باز شد با توجه به فاصله 80 تا 90 کیلومتری که با چاه نیمه های سیستان دارد، پیش بینی می شود 48 تا 72 ساعت دیگر آب وارد خاک ایران شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فوتسال ایران در میان سه جایگاه نخست برترین های این رشته در سال گذشته میلادی نماینده نداشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
برلیانس H220 دنده ای ارزان ترین خودور چینی در بازار است و خریداران این خودرو حدود 290 میلیون تومان پرداخت می کنند. درسوی مقابل تیگو هشت پرو گران ترین خودرو چینی ها در ایران لقب گرفته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در این خبر نحوه استفاده از قابلیت Spoiler گه به تازگی به تلگرام اضافه شده، آورده شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۵۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز کمیسیون با واردات 50 هزار عدد خودرو سواری و 10 هزار عدد ماشین آلات سنگین به کشور موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی ثبت نام آقایان مجرد بالای 23 سال در سامانه نهضت ملی مسکن از 20 دیماه آغاز شده که سامانه "سمن" طی 2 روز اخیر دچار اختلال شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش ماهانه اوپک نشان داد که قیمت نفت سنگین ایران ماه میلادی گذشته بیش از هفت درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
نخستین فهرست قطعیِ شناسایی شده از خانه های خالی که معادل یک میلیون و 170 هزار واحد است، شب گذشته در وزارت راه و شهرسازی تکمیل و برای صدور قبض های مالیاتی قبل از پایان سال به سازمان امور مالیاتی ارسال ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی در پاسخ به کاربران که مساله ملی کردن اینترنت توسط چین را مطرح کرده بودند، گفت: این شایعات بی اساس است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
در آذر ماه امسال بیشترین کالاهای احتکار شده در کشور شامل کالاهای اساسی از جمله برنج، چای، روغن نباتی، شکر، تخم مرغ، تجهیزات پزشکی، انواع شوینده و غیره بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت داروسازی مدرنا قصد دارد واکسن ترکیبی آنفلوآنزا و کووید (COVID-flu-RSV) را تولید کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت (WHO) به سران جهان هشدار داده است که همه گیری کرونا "اصلا به نقطه پایان نزدیک نیست."
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی با اشاره به ورود سامانه بارشی، کولاک برف و ریزش بهمن در 20 استان اعلام کرد: مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بر اساس قانون، وزارت راه و شهرسازی باید قیمت بلیت هواپیما را تعیین کند ولی اکنون این ضعف را در نظارت وزارت راه و شهرسازی می بینیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در این خبر نحوه اضافه کردن و نام بردن از دیگران در استوری اینستاگرام آورده شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تولد یک گوساله سه چشم در هند با واکنش مردم محلی همراه بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ایران در رتبه ششم آلودگی هوای غرب آسیا است، گفت: همچنین ایران در بین 106 کشور دنیا رتبه 23 شاخص کیفیت هوا را داشته است
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تاریخ انسان مملو از اختراعات و نوآوری ها است و اگر این اختراعات و نوآوری ها نبودند، ممکن بود هیچ وقت شما چنین مطلبی را نمی خواندید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته تحلیگران، بیت کوین در سال جاری میلادی ممکن است با ترکیدن حباب رمزارزها به زیر 30 هزار دلار سقوط کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۲   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در دو نامه به معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت به ترتیب خواستار ابلاغ مصوبات ده گانه ستاد اقتصادی دولت و تغییر فرمول نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مسئول صنفی گفت: افزایش 6 برابری نقدینگی با تغییر ارز از ترجیحی به نیمایی اگر بدون برنامه ریزی در زمان و نحوه اجرا باشد بدون تردید میزان واردات کالای اساسی به کشور را کاهش خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی کشور، ماخذ قیمت خودرو و موتور سیکلتهای داخلی و خارجی جهت تعیین مالیات و حق الثبت را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
چهلمین جشنواره فیلم فجر روزانه پذیرای بیش از 50 هزار نفر در سینماهای مردمی خواهد بود و برای 11 روز جشنواره حدود 600 هزار بلیت به فروش خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
گمرک ایران اخبار منتشره در خصوص ممنوعیت، محدودیت یا هرگونه تغییر در نحوه واردات تلفن های همراه بالای 600 دلار را تکذیب کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۶۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی تصمیمات جدیدی برای تسهیل بازگشت ارزهای صادراتی اتخاذ کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی ضمن ارائه توضیحاتی درباره تفاوت قیمت دلاری و ریالی تلفن همراه در کشور ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
روغن کرچک یک روغن بی بو است که از دانه های گیاهی به نام کرچک استخراج می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تنظیمات مختلف گوشی های اندرویدی میزان حریم خصوصی کاربران را کاهش می دهد و حتی برای آن ها هزینه می تراشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان حمایت اعلام کرد به دلیل عدم شفافیت در نحوه محاسبات قیمت تیگو 8 پرو فروش و تحویل آن ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان تنیس روی میز ایران از جدول انفرادی و دونفره مسابقات بین المللی آلمان حذف شدند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که در بیست و هشتمین حراج اوراق بدهی دولتی 461 میلیارد ریال اوراق فروخته شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت تامین سرمایه گفت: اوراق ارزی برای تامین مالی شرکت های بورسی صادرات محور برای اولین بار منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست دفتر طراحی و تحلیل فرآیندهای مالیاتی گفت: اگر فردیی بیش از 5 خانه خالی نگه داشته باشد، میزان مالیات فرد دو برابر حساب می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: با توجه به جلسات برگزار شده پیش بینی می کنیم تا یک ماه آینده، ممنوعیت صادرات دو محصول فلفل دلمه و سیب به روسیه برطرف شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تصور می شود که صفحه فلزی کاشته شده روی جمجمه یک جنگجوی پرویی در 2000 سال پیش اولین جراحی جمجمه در جهان باشد و گویا او پس از انجام این عمل زنده مانده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شماری از کشورها هنوز به دلیل مقررات جلوگیری از ابتلا به کرونا و یا به دلیل افزایش آمار ابتلا به سویه اُمیکرون مرزهایشان را به روی گردشگران خارجی بسته اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دانشمندان آمریکایی رایج ترین علائمی که نشان دهنده ابتلا به کرونا در گذشته است را تشریح کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۵۰ سایت دیگر  
طبق گزارش های رسمی میزان بدهی خارجی ایران در پایان سه ماه ابتدایی امسال به 8.7 میلیارد دلار رسیده که با احتساب معوقات بیش از 10 میلیارد دلار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دندان درد، درد آزاردهنده ای به ویژه در شب است؛ این درد دلایل مختلفی دارد که از شایع ترین آن ها پوسیدگی دندان است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در این مقاله لیستی از بهترین لپ تاپ های ارزان قیمت را به شما معرفی می کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس کل گمرک، نظارت بیش از حد گمرک سبب آسیب به عدم سرمایه گذاری خارجی می شود. اتاق بازرگانی باید این رویه را اصلاح کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی از غذا ها هستند که اگر معده خود را دوست دارید، هرگز نباید با معده خالی به سراغ خوردن آن ها بروید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی آغاز مجدد مذاکرات برای لغو تحریم ها، این سوال در اذهان ایجاد شده که در صورت امضای برجام چه تغییراتی در صنعت خودرو داخلی و قیمت ها در کارخانه و بازار به وجود خواهد آمد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران با بیان اینکه کارگران پیک موتوری، رانندگان تاکسی ، کارگران فست فود ها درآمدهای بالاتری نسبت به کارگران واحدهای تولیدی کسب می کنند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چانگ پنگ ژائو معروف به CZ، بنیانگذار و مدیرعامل صرافی رمز ارز بایننس در جدیدترین رده بندی بلومبرگ با سرمایه بیش از 90 میلیارد دلار، در جمع ثروتمندترین افراد جهان قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی انتظامی کشور طی اطلاعیه ای مشمولان بهمن امسال برای اعزام به خدمت سربازی را فراخواند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به دلیل اینکه معامله گران برای حفظ ارزش دلار تلاش کردند دلار افزایشی شد و سیاست های انقباضی فدرال رزرو تا حد زیادی بر این نوسان قیمت تاثیرگذار بوده است اما یورو از بالاترین سطح دو ماهه خود کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز با ریزش 30 هزار و 540 واحد جدید همراه شد.
مشاهده نتایج بیشتر...