چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۲۶Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
لیست کامل انواع بیمه های تأمین اجتماعی در سال 1400 منتشر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ربیعی، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز سه شنبه 24 فروردین: پنج روش برای اجرای متناسب سازی مرحله دوم برای رفع بخشی از دغدغه بازنشستگان تامین اجتماعی در دست بررسی است که یکی از آن ها نهایی و در پرداخت اردیبهشت ماه لحاظ خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه، الزام تأمین اجتماعی به برقراری مستمری برای بازماندگان نوادگان اناث با پدربزرگ مشمول قانون کار را صادر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، 4000 بیمار کرونایی با مراجعه به مراکز درمانی تأمین اجتماعی در استان از خدمات بستری و دارویی بهره مند شدند ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس اداره تأمین اجتماعی بروجرد گفت: کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و صنفی این شهرستان برای بخشودگی جرایم بیمه ای اقدام کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان استان، گفت: حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی استان به صورت میانگین حدود 130 درصد افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل وصول حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی جزئیات بخشنامه و نحوه استفاده کارفرمایان از مزایای بخشودگی جرائم کارفرمایانی که در سال های گذشته به دلیل مشکلات مالی موفق به پرداخت حق بیمه نشده اند را تشریح کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه گناوه گفت: مشکلات بیمه صیادان و ملوانان شهرستان گناوه و استان بوشهر همچنان به قوت خود باقی است و باید رفع این مشکل توسط مسئولان مربوطه پیگیری شود. ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری لرستان گفت : اجرای طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان بدهکار تأمین اجتماعی فرصتی کلیدی و طلایی برای شهرداریهای استان به منظور بهره مندی از تسهیلات آن و معافیت از پرداخت جرائم است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
“محمدرسول سماکچی” رئیس هیئت مدیره کانون کارفرمایان گیلان با بیان اینکه نگاه ها به تامین اجتماعی همواره ابزاری بوده به همین دلیل امروزه تامین اجتماعی در حوزه های مختلف دچار مشکلات متعددی شده است ...
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سال 99 با امیدواری کارگران هپکو نسبت به آینده این شرکت آغاز شد چراکه با خلع ید شرکت هیدوراطلس زمزمه هایی از بازگشت هپکو به مجموعه ایمیدرو شنیده می شد ولی در عمل آنچه رخ داد فقط دست به دست شدن سهام هپکو بود؛ بدون آنکه جرقه تولید در این مجموعه زده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون توسعه منابع استاندار تهران با تاکید بر اینکه عدم اجرای مصوبه دورکاری کارمندان تخلف است گفت: امروز 4 متخلف اداری سازمان تأمین اجتماعی به استانداری تهران و ستاد کرونا معرفی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه این استان به پایتخت صنعت کشور شهرت دارد و جمعیت کارگری آن با 3000 واحد تولیدی فعال قابل ملاحظه است، گفت: میانگین افراد زیر پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی در کشور 54 درصد است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بیستم فروردین ماه 1400 احکام بازنشستگان کارگری صادر شد، برخی مستمری بگیران از کار افتاده از مستمری پایین خود انتقاد دارند و خواستار اصلاح احکام شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مفدا ، نشست کارشناسانه تامین اعتبار 3 طرح "بیمه تامین اجتماعی"، بیمه تکمیلی و وام دانشجویان دستیاری علوم پزشکی باحضور دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندی بهروز رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، مهندس بهروز رحیمی مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۰    
خاتمی، در اقدامی فراتر از پیام سیاسی و تشویق عارف به کناره گیری، ظرفیت های اصلاح طلبان را به حمایت از روحانی وارد میدان کرد. نیروهای اصلی ستادهای انتخاباتی و حامیان روحانی از اصلاح طلبان فعال در دورة خاتمی بودند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان از پاسخ رئیس جمهور به نامه خود در مورد رسیدگی به اجرای ناقص قانون و اصلاح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: ایشان به وزیر کار و رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد این موضوع دستور اقدام داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در اولین روز کاری سال 1400، فرماندار زرند به همراه جمعی از مدیران شهرستان از کارخانه فولاد زرند ایرانیان بازدید کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: تجهیز و ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی کوهدشت به سطح شبانه روزی در دستور کار قرار بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۹    
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: افزایش حقوق سال 99 متناسب با تورم و هزینه های سرسام آور زندگی نبود و بخش بسیار زیادی از بازنشستگان ما به زیر خط فقر سقوط کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار رسیدگی به اجرای ناقص قانون در باره متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و برخورد با عوامل اجرای ناقص قانون در این زمینه شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
امروز (یکشنبه 22 فروردین 1400) از ساعت 10:30 جمعی از کارگران بازنشسته در اعتراض به احکام صادره توسط سازمان تامین اجتماعی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع اعتراضی برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
علی رغم اینکه قرار بود حقوق 3 میلیون و 400 بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی در فروردین امسال افزایش یاید که در اقدامی عجیب از سوی تأمین اجتماعی اعلام شد که این افزایش به ماه بعد موکول شده یعنی رقمی حدود 5 هزار میلیارد تومان حاصل این تعویق است!
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی، با وجود اینکه برای دومین بار اصلاح شده، روند اجرایی شدن آن با حرف وحدیث هایی همراه بوده است.
برترین ها / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۵۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب سازی حقوق امسال بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی به مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: یکی از انتظارات کارفرمایان بخشودگی جرایم بوده است کارفرمایان می توانند از طریق پرتال سازمان تأمین اجتماعی تقاضای خود را ثبت کنند و تا پایان تیرماه هم فرصت استفاده از این بخشودگی است که با پرداخت اصل بدهی از آن بهره مند شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۳    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل از تحویل 11 دستگاه دیالیز برای ارائه خدمات به بیماران کلیوی به بیمارستان سبلان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان، جزییات متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) با شرح جزئیات جلسه روز گذشته خود با مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: اگر احکام بازنشستگان بر مبنای محاسبه ی متناسب سازی در مستمری اصلاح نشود، بازنشستگان اعتراض شدید خود را اعلام می کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۲:۳۰   + ۵۳ سایت دیگر  
به دنبال طرح برخی ابهامات در چگونگی متناسب سازی مستمری بازنشستگان در فروردین سال جاری، سازمان تأمین اجتماعی اطلاعیه ای را صادر کرد. در متن این اطلاعیه آمده است:
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۸    
مردم نیوز :تامین اجتماعی اعلام شد براساس اعلام سازمان تامین اجتماعی حداقل حقوق بازنشستگان این سازمان حدود چهار میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده، اما بازنشستگان نسبت به این مبلغ اعتراض دارند آنها می گویند با وجود تورم بالا این حقوق جوابگو نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه هایی جداگانه خطاب به رییس سازمان غذا و دارو و مدیران عامل سازمان های بیمه سلامت و تأمین اجتماعی گفت: پوشش بیمه ای این دارو ها مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۶۵ سایت دیگر  
هیئت وزیران در اجرای مواد (96) و (111) قانون تأمین اجتماعی، با پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 1400 موافقت کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۶۴ سایت دیگر  
ایسنا: با دریافت تماس های متعدد از سراسر کشور و طرح اشکالات احتمالی در خصوص پرداخت حقوق به سایر سطوح مستمری بگیران(غیرحداقلی بگیران)، دستور بررسی مجدد احکام جدید توسط مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد ایراداتی که در زمینه صدور احکام جدید بازنشستگان وجود داشت، برطرف شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۹۶ سایت دیگر  
به دنبال طرح برخی ابهامات در چگونگی متناسب سازی مستمری بازنشستگان در فروردین سال جاری، سازمان تأمین اجتماعی اطلاعیه ای را صادر کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۶    
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان در دیدار با معاون سیاسی امنیتی و مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان گفت: اجرای طرح نسخ الکترونیک در سازمان تأمین اجتماعی فصل نوینی را رقم خواهد زد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه -مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: افزایش سنواتی حقوق و همچنین میزان متناسب سازی مرحله دوم طبق ماده 96 از فروردین ماه در فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی لحاظ می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی گفت: شمار مستمری بگیران جدید استان در سال 98 بیش از 93 هزار نفر بود که این شاخص در سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال پیش از آن حدود 6.61 درصد رشد داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان، گفت: با توجه به ورود استان به موج چهارم ویروس کرونا بخش عمده ای از تخت های بیمارستان های امام حسین(ع) زنجان و امید ابهر برای بستری بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
علی دهقان کیا در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص صدور احکام جدید حقوق متناسب سازی شده بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: روز 5 شنبه احکام جدید صادر شد اما مشکلی در این خصوص به وجود آمد که پس از صحبتی که با مسئولان سازمان تأمین اجتماعی داشتیم و جلسه ای که مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سازمان برگزار کرد ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: سازمان تأمین اجتماعی قبل از عید مبلغی را به صورت علی الحساب به حساب بازنشستگان واریز کرد و از ابتدای سال نیز مدیرعامل این سازمان اعلام کرد که حداقل دریافتی بازنشستگان به 4200 رسید که اقدامی خوب و کاری ارزشمند برای خدمت به بازنشستگان انجام شده است تا قدرت خرید این ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: نسبت پشتیبانی صندوق بازنشستگی باید بهبود یابد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمد خدابخشی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بازنشستگان لشکری و کشوری داریم هم بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی داریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی تهران با اشاره به اقدام عجیب مسئولان این سازمان برای صدور احکام جدید حقوق بازنشستکان در سال 1400 گفت: این سازمان به وعده خود در مورد افزایش حقوق بازنشستگان عمل نکرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از اجرای ناقص قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان توسط سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: این موضوع را از طریق ابزارهای نظارتی از جمله نامه به رئیس جمهور پیگیری می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۰    
نماینده اصفهان در مجلس خواستار بازبینی و اصلاح فوری متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و مبلغ مستمری آن ها بر مبنای وعده های پیشین و قوانین شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی که طی 50 روز گذشته در مراکز درمانی آغاز شده باعث سردرگمی و گلایه مردم شده است.