پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۵۴Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از گزارش های متعدد درباره حمله سایبری به چند سازمان مهم رژیم صهیونیستی، منابع عبری زبان خبر دادند که سازمان تأمین اجتماعی این رژیم هدف حمله سایبری قرار گرفته است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۸    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: رقم بدهی دولت به تامین اجتماعی در بودجه امسال 89ا هزار میلیارد تومان دیده شده که قرار است از محل بند و تبصره 2 به ما بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۵    
سازمان تأمین اجتماعی کشور با احداث یک باب مرکز درمانی در شهرستان باوی موافقت کرد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مجلس به دنبال تقویت صندوق های بازنشستگی است، گفت: هزینه های درمانی از جیب بیمه شدگان باید کاهش پیدا کند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۱    
محمد حسین شریف زادگان عضو شورای مرکزی حزب مشارکت، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و وزیر وزارت رفاه و تأمین اجتماعی ایران در دولت دوم سید محمد خاتمی و اولین وزیر پس از تأسیس این وزارتخانه عضو هیات امنای موسسه عالی پوژش تامین اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی و قوانین سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به اقدامات انجام گرفته در خصوص رسیدگی به موضوعات پرشکایت علیه سازمان تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری، 20 هزار شکایت علیه این سازمان در دیوان کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش جراحی عمومی زنان در بیمارستان تامین اجتماعی همدان توسط معاون سیاسی استاندار همدان به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قریب، معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی از اصلاح فهرست فعالیت های مشمول قانون معافیت از پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی تا میزان پنج نفر خبر داد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب های از ریشه تا امروز، کارنامه نشر، شعب الایمان، رنگ ها و سطرها، تمدن و سرمایه داری، تخت جمشید و پروژه تاریخ شفاهی سازمان تأمین اجتماعی و پرده برداری از نام گذاری خیابان انتشارات علمی و فرهنگی با حضور جمعی از اهالی ادبیات و رسانه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 24 مددجوی تحت حمایت استان برای دریافت حقوق بازنشستگی به بیمه های تأمین اجتماعی و بیمه روستاییان و عشایر معرفی شده ا ند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۶    
امیر سرتیپ دوم نجفی پور، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیرو های مسلح گفت: امروز خدمات درمانی نیرو های مسلح غالبا به صورت برخط ارائه می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۷:۲۰    
به گزارش ایمنا، امیرعباس فضایلی در مورد چالش های سازمان تأمین اجتماعی در بیمه های دولتی، اظهار کرد: دو عارضه تقاضای القایی و مخاطرات اخلاقی در نظام سلامت می تواند خریدار خدمت را با هزینه هنگفت و غیر قابل مدیریت مواجه کند که راهکار مواجهه با این موضوع ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور ضمن اشاره به اینکه قرار است، بدهی این سازمان از طریق ارائه سهام تسویه شود، گفت: در خصوص واگذاری سهام مشکلاتی ایجاد شد که اکنون با رفع آن، این اقدام انجام خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۸    
رکنا: دکتر ارسلان حیدری طی پیامی از پیگیری های کانون عالی کشور در خصوص برخورداری بازنشستگان از حمایت ( 50 درصدی) حق بیمه درمان تکمیلی تشکر و قدردانی کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۰    
مجید شعبانی رئیس شعبه 15 تأمین اجتماعی تهران گفت: از چندین سال پیش زمینه های پوشش بیمه ای فراگیر همه خانواده های ایرانی و پاسخ به مطالبه بخش مهمی از جمعیت کشور که به دلیل تفاوت وضعیت آن ها با تعریف سنتی و رسمی از شغل تاکنون فاقد پوشش بیمه ای بوده اند ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی هم زمان با روز دانشجو اعلام کرد: دانشجویان می توانند در حین تحصیل نیز برای خود سوابق بیمه ای ایجاد کرده و ذیل طرح بیمه دانشجویی قرار بگیرند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان از فراهم شدن تسهیلات قانون کارگر و کارفرما موضوع ماده 148 قانون کار با اجرای طرح پویش اشتغال در مراکز صنعتی تولیدی و بنگاه های اقتصادی برای مجریان و حامیان این طرح ملی خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
لطفی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خواستار رسیدگی و نظارت دولت بر سازمان تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و صندوق های بازنشستگی و شرکت های تابعه که حاصل دسترنج کارگران و بازنشستگان هستند، شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی گفت: طرح نسخه الکترونیکی یک طرح ملی موفق است اما متولیان درمان در اجرایی شدن آن پای کار نیستند.
رئیس اداره امور اجتماعی و نماینده مؤسسه کار و تأمین اجتماعی برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان را در هفته پژوهش اعلام کرد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت روز حسابدار، از مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی بازدید کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی به همراه مهرداد قریب، معاون بیمه ای این سازمان، دوشنبه 15 آذر ماه، به مناسبت روز حسابدار ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۱:۵۲    
امیر سرتیپ دوم نجفی پور گفت: سازمان تأمین اجتماعی نیرو های مسلح، ایثارگرانی را که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و حقوق دریافت نمی کنند، تحت پوشش صندوق ایثارگران قرار داده و و به آن ها خدمات کمک معیشتی و تسهیلات پرداخت می کند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تأمین اجتماعی گفت: سامانه فیش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی بدون هیچ گونه اختلالی در دسترس قرار دارد و بازنشستگان می توانند فیش حقوق خود را از طریق این سامانه دریافت کنند. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۸    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان در دیدار با سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ملایر بر اولویت های سازمان تأمین اجتماعی در ارائه خدمات پزشکی و درمانی در تمام مناطق کشور به صورت عادلانه تاکید کرد. ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در احکامی جداگانه سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، علیاکبر محرابیان وزیر نیرو، کامران دانشجو ، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی گفت: در اجرای قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان پرداخت 50 درصد از مبلغ حق بیمه توسط سازمان تأمین اجتماعی قطعی شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی موفق به کسب رتبه اول در بخشهای انیمیشن، مولتی مدیا، عکس و مصاحبه شد. همچنین اداره کل روابط عمومی تامین اجتماعی در این دوره از جشنواره، در بخش های موشن گرافیک، تیزر و وب سایت، رتبه سوم را کسب کرد. ...
نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون بهبود محیط کسب وکار و رفع موانع تولید اتاق تهران در جریان اقدامات موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی در زمینه تلخیص و تنقیح بخشنامه های سازمان تامین اجتماعی قرار گرفتند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون دفتر ارزیابی و تعالی خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: از 780 بیمارستان طرف قرارداد تأمین اجتماعی، بیش از 90 درصد دولتی بوده و در آن ها تعرفه دولتی دریافت می شود به طوری که 90 درصد صورتحساب بستری در بیمارستان های دولتی را بیمه پرداخت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال هنوز تکلیف اجرا شدن مصوبه واگذاری 89 هزار میلیارد تومان بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی از طریق واگذاری سهام اجرایی انجام نشده و این در حالی است که ادامه این شرایط معیشت بازنشستگان را در معرض آسیب قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
داشجویان مانند بسیاری از اقشار می توانند تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار بگیرند.
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تمامی زنان 18 تا 50 سال در صورتی که تحت پوشش هیچ بیمه ای نباشند می توانند از حمایت های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد در گروه زنان خانه دار بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۰    
ورزشکاران می توانند با پرداخت ماهانه 480 هزار تومان تحت پوشش حمایت های کوتاه مدت و بلندمدت تأمین اجتماعی قرار بگیرند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی می گویند؛ با مشاهده فیش های حقوقی متوجه شدیم که سهم سازمان تنها حدود 36 درصد است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
یادآور می شود، از اسفند سال گذشته دیگر دفترچه درمانی کاغذی تامین اجتماعی صادر نمی شود و بیمه شدگان و بازنشستگان با ارائه کارت ملی در تمامی مراکز درمانی خدمات لازم را دریافت می کنند و نیازی به ارائه هیچ گونه کارتی نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان پاکدشت گفت: 247 هزار بیمه شده اصلی و تبعی پاکدشتی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند که این تعداد بیمه شده، این شهرستان را در جایگاه درجه یک ممتاز مناطق بیمه ای استان تهران قرار داده است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
علیرغم هشدارهای مکرر سازمان تأمین اجتماعی و تأکید این سازمان مبنی بر اینکه هیچگاه تماسی از سوی این سازمان برای دریافت وجه در قبال خدماتی از قبیل کارت هوشمند درمان، کارت بیمه طلائی و کارت تکمیلی درمان با بیمه شدگان و بازنشستگان انجام نمی شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 70میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری تأمین اجتماعی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 1.8درصد از کل سهام سپیدار سیستم آسیا معامله شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۳    
یک فعال دانشجویی گفت: باید سعی کنیم که در حوزه سیاست گذاری و حکمرانی کشور موانع را برداریم تا در بخش های مختلف تغییر و تحول ایجاد شود. حکمرانی در کشور و سیاست گذاری و طراحی ها، فرایند علمی و فرایند تخصصی خود را طی نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سرپرست تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: ورزشکاران می توانند با پرداخت 480 هزار تومان در ماه تحت پوشش حمایت های کوتاه مدت و بلندمدت تأمین اجتماعی قرار بگیرند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بانک رفاه کارگران همزاد سازمان تأمین اجتماعی و نخستین بانک اجتماعی ایران است و جدا کردن این بانک از تأمین اجتماعی از جهات مختلف به زیان کارگران و بازنشستگان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: کسب وکارهای ما دغدغه هایی مانند مالیات و بیمه و تأمین اجتماعی دارند و در این شرایط اینماد هم دغدغه جدیدی به کسب و کارها اضافه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۴    
اصفهان- ایرنا- عضو کمیته درمان سازمان تأمین اجتماعی اصفهان گفت: بیش از 60 درصد معلولان استان زیر پوشش این نهاد هستند اما محدودیت های این قشر ایجاب می کند به این گروه توجه و خدمات بیشتری ارائه شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی که سهام عمده شرکت هپکو را در اختیار دارد به ازای تهاتر بدهی های این شرکت با مطالبات خود از دولت، خواستار انتقال بخش عمده ای از دارایی ها و اموال شرکت هپکو از جمله سهام مجتمع مس طارم به این سازمان شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
به گز ارش خبرنگار مهر ، بهروز لطفی ظهر پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در اراک اظهار کرد: پاسخگویی به شکایات و ارتباط مستقیم با مردم در اولویت وزارت تعاون ...
اقدامات معاونت امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دوره سه ماهه اول فعالیت دولت سیزدهم تشریح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۶    
معاون درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در سفر اخیر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور پیشنهاد ایجاد مرکز درمانی تأمین اجتماعی در شمال شهر بیرجند داده و مصوب شد که پیگیر تأمین زمین آن هستیم.
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مختاری رئیس سازمان تأمین اجتماعی گزارشی در خصوص خدمات و برخی مشکلات این سازمان ارائه نمود.