شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۵:۵۴Sep 2020 19

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

 
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: عناوین شغلی بیمه شدگان این سازمان به روز رسانی شده و در سایت این سازمان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
سرپرست تأمین اجتماعی نکا از بدهی 130 میلیارد تومانی کارفرمایان نکایی به تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: این بدهی ها در طول سال های مختلف ایجاد شده است.
سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از برخورداری زنان سرپرست خانوار و مدجویان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام (ره) از خدمات تأمین اجتماعی خبر داد.
مردم نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرمد نیوز:در خصوص سفرهای بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: از ابتدای سال جاری در حوزه رفاهی و گردشگری برنامه ریزی برای سفرهای بازنشستگان طبق سنوات گذشته انجام و 300 میلیارد تومان نیز اعتبار برای آن در نظر گرفته شد. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله دوم صدور هنرکارت ویژه اعضایی که از سوی صندوق به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شده اند؛ از امروز 29 شهریورآغاز می شود.
رییس دادگستری شیروان در حاشیه بازدید از یک واحد تولیدکننده قارچ در این شهرستان از تلاش و اهتمام جدی دستگاه قضایی برای رفع مشکلات این واحد تولیدی خبر داد و گفت: پیگیری مشکلات این واحد تولیدی از طریق مکاتبه و مذاکره با بانک عامل و تأمین اجتماعی تا حصول نتیجه مطلوب ادامه دارد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: 1200 خانوار از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره مند می شوند.
ستاد اقامه نماز   ۶ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان در مورخ 99/6/26 راس ساعت 10 صبح جلسه شورای اقامه نماز اداره کل مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان با حضور اعضای شورا و شرکت مدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز استان در دفتر مدیرکل درمان تأمین اجتماعی برگزارشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی درباره پرداخت هزینه واکسن آنفلوآنزا توسط بیمه تأمین اجتماعی توضیحاتی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذاران حوزه گردشگری خراسان جنوبی نیاز به حمایت های ویژه در حوزه نرخ تسهیلات، مالیات و قوانین تأمین اجتماعی دارند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نصف جهان: دکتر حسن ابن شهیدی، متخصص قلب و عروق چهارمین پزشک مدافع سلامت اصفهان است که روز سه شنبه پس از جدال دو هفته ای با بیماری کووید-19 جان خود را از دست داد. ...
آنا / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
بیمه شدگانی که به دلیل ماهیت شغلی خود به صورت کسری از ماه در کارگاه های مشمول قانون تامین اجتماعی مشغول به کار بوده و خواهان تکمیل سوابق پرداخت حق بیمه هستند، امکان تکمیل سوابق پرداخت حق بیمه به طور اختیاری فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
آفریده گفت: حقوق پرستاران بیمارستان های تأمین اجتماعی مانند پرستاران وزارت بهداشت 50 درصد افزایش یافت.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
درباره مفاد و شرایط بازنشستگی زنان شاغل و بیمه پرداز تأمین اجتماعی بیشتر بدانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با تأکید بر اینکه محدودیتی برای همکاری این سازمان با مراکز درمانی وجود ندارد، گفت: 161 پزشک در استان طرف قرارداد با تأمین اجتماعی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
درباره مفاد و شرایط بازنشستگی زنان شاغل و بیمه پرداز تأمین اجتماعی بیشتر بدانید.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان برابر اصل عدالت بیمه ای از مهرماه اجرایی می شود. مبلغ مربوط به متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و مبلغ اصلی ماهانه در قالب یک فیش واحد و همزمان با حقوق شهریورماه پرداخت خواهد شد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی فارس گفت: افراد با حداقل 12ماه سابقه حضور در جبهه، برای یکبار از پرداخت ما به التفاوت برای 15سال سنوات بیمه ای ناشی از تغییر صندوق بیمه و بازنشستگی معاف هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۶    
قانون تأمین اجتماعی برای حمایت بیشتر و بهتر از بیمه شدگان، کمک هزینه های نقدی مختلفی را در نظر گرفته است. این کمک هزینه ها با رعایت شرایط و مقررات خاص به تمامی بیمه شدگان مشمول، تعلق می گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی امیرسرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امیرسرتیپ دوم فرشاد نجفی پور به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک رفاه در راستای حمایت از کارگران، مستمری بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی و همچنین بیماران صعب العلاج، 15 طرح تسهیلاتی در قالب وام های 5 تا 100 میلیونی را در نظر گرفته است تا قدمی در کمک کردن به معیشت این اقشار برداشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
امیر فرشاد نجفی پور با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار از طرف قرارداد شدن پزشکان و ماما ها با سازمان تأمین اجتماعی از طریق سامانه الکترونیکی خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همسان سازی پرداختی بازنشستگان کشوری از مهر ماه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شریعتمداری در حاشیه کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد مرید شوشتری رئیس شعبه دو تأمین اجتماعی شوشتر و فرماندار این شهرستان با مدیر عامل شرکت نگار صنعت دیدار و گفتگو کردند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، لوح و تندیس جشنواره شهید رجایی به مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی اهدا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
صندوق اعتباری هنر در خصوص پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی اطلاعیه مهم صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه 65 نفر از کادر درمان تأمین اجتماعی به کرونا مبتلا شدند، گفت: از این افراد حال دو نفر وخیم گزارش می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۴    
بانک رفاه کارگران، یک بانک ایرانی و از بانک های غیردولتی ایران می باشد که به عنوان بازوی ارائهٔ خدمات مالی و بانکداری سازمان تأمین اجتماعی ایران فعالیت می کند و طیف وسیعی از خدمات بانکی شامل: بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ثروت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی با ابلاغ بخشنامه ای به همه واحدهای اجرایی این سازمان اعلام کرد: امکان تکمیل سوابق پرداخت حق بیمه (به طور اختیاری) فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماما های متقاضی همکاری با این سازمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی در تازه ترین گزارش خود به بررسی ناکامی های اقتصادی کشور طی سه دهه گذشته پرداخته است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان سامانه شفافیت را عاملی اثرگذار در جلب اعتماد و رضایتمندی مردم برشمرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان برابر اصل عدالت بیمه ای از مهرماه اجرایی می شود. مبلغ مربوط به متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و مبلغ اصلی ماهانه در قالب یک فیش واحد و همزمان با حقوق شهریورماه پرداخت خواهد شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مرضیه زرین بال، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ( ایرانداک ) در دومین وبینار تخصصی با موضوع ارائه نتایج طرح پژوهشی تهیه داشبورد برای مدل سیستمی منابع و مصارف سازمان تأمین اجتماعی به ارائه طرح خود در این زمینه پرداخت. ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۲    
دکتر مهناز اردشیرپناه مدیر درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی دهدشت از سمت خود استعفا داد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران، یک بانک ایرانی و از بانک های غیردولتی ایران می باشد که به عنوان بازوی ارائهٔ خدمات مالی و بانکداری سازمان تأمین اجتماعی ایران فعالیت می کند و طیف وسیعی از خدمات بانکی شامل: بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ثروت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
امام جمعه کیش تصریح کرد: تامین اجتماعی به جای انتقال میلیاردها پول و سرمایه مردم جزیره به استان های دیگر، باید نسبت به ایجاد یک درمانگاه در این منطقه که شایسته کیشوندان است، اقدام کند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ به دنبال انتشار خبر معرفی مصطفی سالاری مدیرعامل تامین اجتماعی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس، صبح امروز جمعی از نمایندگان تشکل های بازنشستگان، مجامع کارگری ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه شهروند: برابر اصل عدالت بیمه ای، فردی که سابقه بیمه پردازی طولانی تر با نرخ حق بیمه بالاتری داشته باشد، مبلغ بیشتری به عنوان متناسب سازی حقوق دریافت خواهد کرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل تامین اجتماعی بوشهر رتبه نخست جشنواره شهید رجائی را در میان دستگاه های اجرایی این استان کسب کرد و طی مراسمی تقدیر شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی در نشست بررسی پیشنهادات و طرح های رفاهی گردشگری کارکنان و بازنشستگان تأمین اجتماعی که در محل هتل همای تهران برگزار شد، گفت: اهداف مدنظر در حوزه تقویت جایگاه شرکای اجتماعی درحال تحقق است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
هنگامی که افراد کسب و کار خودشان را دارند و تحت پوشش بیمه از جای خاصی نیستند، می توانند از بیمه خویش فرما یا اختیاری استفاده کنند که لازم است آزمایشاتی را انجام دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی جزئیاتی از متناسب سازی یا یکسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت که طبق توضیحات رئیس سازمان تامین اجتماعی از 30 مهر ماه نسخه های بیمه تامین اجتماعی الکترونیکی خواهد شد.