دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۳۰Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

تجارت گردان   ۵ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار رئیس هیأت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و نیز تعدادی از رؤسای کانون های بازنشستگان، با اعلام اینکه نقش و مسئولیت سازمان تأمین اجتماعی در موضوع حق بیمه تکمیلی بازنشستگان ...
ایبنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در صورت وجود مغایرت گواهی حقوق با دریافتی، باید به شعبه تأمین اجتماعی مراجعه یا با شماره 1420 تماس گرفته شود.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
برای مشاهده سوابق پرداخت بیمه، بیمه شدگان می توانند با مراجعه به سایت تأمین اجتماعی به نشانی WWW.TAMIN.IR از خدمات غیرحضوری سازمان پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، نظیر مشاهده سوابق پرداخت حق بیمه و دیگر خدمات بهره مند شوند.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حالی قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از اول آذر ماه امسال آغاز شده است که هنوز سهم سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت سرانه حق بیمه در قالب بیمه تکمیلی بازنشستگان مشخص نشده است.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران از مشخص شدن سهم 50 درصدی حق بیمه تکمیلی بازنشستگان توسط تأمین اجتماعی خبر داد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، از برنامه این سازمان به منظور توسعه خدمات درمانی برای جامعه بازنشستگان در قالب پوشش بیمه تکمیلی خبر داد.
در حالی قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از اول آذر ماه امسال آغاز شده است که هنوز سهم سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت سرانه حق بیمه در قالب بیمه تکمیلی بازنشستگان مشخص نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: مطالبات داروخانه های طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی تا پایان شهریور ماه به طور کامل تسویه و مابه التفاوت مطالبات داروخانه ها در طرح دارویار تا پایان آبان، پرداخت شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جریان سفر استانی به آذربایجان شرقی، با حضور در جلسه شورای اداری اداره کل تأمین اجتماعی این استان تأکید کرد که سازمان تأمین اجتماعی نیازمند تحول است و تحول یعنی راهی فراتر از راه های مرسوم که در آن نوآوری هست ...
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن اشاره به چالش ناترازی منابع و مصارف سازمان گفت: علی رغم اینکه در شش ماهه اول سال جاری در استان آذربایجان شرقی، مبلغ 1200 میلیارد تومان کسری داشته ایم؛ 6 پروژه درمانی و بیمه ای از جمله 3 مرکز درمانی در شهرستان های عجب شیر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۱    
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: سازمان تأمین اجتماعی و اموال آن متعلق به 45 میلیون بیمه شده است و نباید مشمول واگذاری ذیل اصل (44) شود. در سیاست های کلی اصل (44) رهبری اشاره کردند که این صندوق ها، مثل ما ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی بیمارستان تامین اجتماعی شهید چمران ساوه گفت: برای اولین بار در این بیمارستان با انجام عمل جراحی "فلپ" چسبندگی پوست یک بیمار آزاد و بافت تشکیل شده جابجا شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/اصفهان نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس درباره پرداخت بدهی به تأمین اجتماعی گفت: مشکل اساسی صنعت در گلپایگان نبود زمین است و مانع تولیدی که از آن سخن می گوییم اکنون استان اصفهان و شرکت شهرک های صنعتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
بررسی های امنیتی نشان می دهد وب سایت اداره درآمد فلوریدا نقصی دارد که اطلاعات صدهاهزار حساب بانکی و شماره های تأمین اجتماعی را در دسترس اشخاص ثالث قرار می دهد.
سلامت نیوز / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک سالی می شود که برخی بازنشسته های تامین اجتماعی به خاطر بدقولی های شرکت بیمه گر تکمیلی در بحث درمان، با چالش هایی روبه رو هستند
سلام نو / ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بیمه بیکاری یکی از مزایای بیمه برای افرادی هست که به دلایل مختلفی شغل و کار خود را از دست داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان -مدیر درمان تأمین اجتماعی اصفهان گفت: یک بیمارستان 500 تخت خوابی در شهرک شهید کشوری اصفهان کلنگ زنی شد که جایگزینی برای بیمارستان شریعتی است و امیدواریم تا سال 1409 به اتمام برسد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تسویه مطالبات داروخانه ها از تامین اجتماعی در طرح دارویار تا پایان آبان ماه معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر همراهی کامل و مؤثر این سازمان در اجرای طرح دارویار ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر همراهی کامل و مؤثر این سازمان در اجرای طرح دارویار، اعلام کرد مطالبات داروخانه های طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی تا پایان شهریور ماه به طور کامل تسویه و مابه التفاوت مطالبات داروخانه ها در طرح دارویار تا پایان آبان، پرداخت شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه تبریز گفت: هرگونه برنامه ریزی برای رشد و پیشرفت، ایمن سازی جامعه در مقابل نارسایی های اجتماعی، عمل به موازین اسلامی برای حمایت از طبقات کم درآمد در گرو ساماندهی نظام تأمین اجتماعی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بخش قابل توجهی از جمعیت کشور، جامعه هدف سازمان تأمین اجتماعی است و توجه ویژه ای به حوزه سلامت و تأمین زیرساخت های درمانی آنان داریم.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب بسیج را در کل تاریخ ساری و جاری و ایشان هیچوقت نماد بسیج را از خود جدا نکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
هفت هزار و 400 کارگر ساختمانی در استان سمنان در حال حاضر بیمه پرداز هستند و مابقی این کارگران منتظرند تا با ابلاغ قانون جدید مجلس شورای اسلامی، زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی بروند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۴    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گیلان به منظور بررسی زمینه های همکاری دو مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۵۳ سایت دیگر  
بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد یکی از انواع بیمه های خاص سازمان تأمین اجتماعی است که از این طریق، متقاضیان دارای حرف و مشاغل مختلف، می توانند با پرداخت حق بیمه مقرر از حمایت های قانونی مقرر برخوردار شوند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰    
همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (سلام اللّه علیها) و روز پرستار، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در بیمارستان تأمین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس از زحمات شبانه روزی پرستاران و مدافعان سلامت تجلیل کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: اینکه وزیر کار گفته دولت فراتر از پیش بینیِ قانونی به تأمین اجتماعی پرداخت کرده درست نیست. دولت فراتر از قوانین بودجه ای نه پرداختی داشته و نه مجاز به پرداخت بوده و نمی شود گفت مازاد بر تعهدادت خود پرداخت کرده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۶    
مدیر عامل اسبق سازمان تأمین اجتماعی، بانک رفاه را ابزار تأمین مالی اصلی سازمان تأمین اجتماعی دانست و با اشاره به سابقه تشکیل این مجموعه، خواستار باقی ماندن این بانک در زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سازمان تامین اجتماعی اکنون 45 میلیون و 63 هزار و 283 نفر از جمعیت کل کشور (بیش از 53 درصد) را تحت پوشش حمایت های بیمه ای و درمانی قرار داده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) : به نظر می رسد تیم حاکم بر تأمین اجتماعی هدفی جز ناکارآمد کردن درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی و هموار کردن مسیر بلعیده شدن آن توسط وزارت بهداشت، ندارد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت اسوه ی صبر و استقامت،حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، مرتضی حاجی کاظمی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان به اتفاق دکتر دهکردی رییس و جمعی از مسئولین بیمارستان دکتر شریعتی با حضور در بخش های مختلف بیمارستان از زحمات پرستاران با اهداء شاخه گل قدردانی کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، از راه اندازی 183 پروژه در حوزه توسعه خدمات تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: حدود 88 هزار میلیارد تومان بدهی بانکی که از سال 94 تا 1400 تجمیع شده بود، تسویه شد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دکتر سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار شب گذشته از بیمارستان شهید لبافی نژاد سازمان تأمین اجتماعی بازدید و با پرستاران و کادر درمان این بیمارستان دیدار و گفت وگو کردند. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور ازکارافتادگی سازمان تأمین اجتماعی گفت: هزینه های حوادث ناشی از رعایت نکردن مقررات حفاظت فنی از طرف کارفرما، توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت و از کارفرما مطالبه خواهد شد. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت سالروز میلاد مسعود حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار به اتفاق دکتر انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) تأمین اجتماعی در شهرستان اسلامشهر استان تهران و دیدار و گفت وگو با کادر درمان و ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های شاهد و ایثارگر درباره نتایج غیر قابل جبران برداشت غیرقانونی و بدون هماهنگی از بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران از سوی سازمان تأمین اجتماعی که مختص امور معیشتی، اقتصادی و درمانی جامعه ایثارگری است، هشدار دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مستمری حداقلی بخشی از بازنشستگان تأمین اجتماعی، نبود بیمه درمان مناسب و پاسخگو به نیاز این قشر و به موقع پرداخت نشدن معوقات، دغدغه همیشگی جامعه بازنشستگی بوده است.
ثمره نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر با حضور معاون رئیس جمهور و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس و اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام مشترکی، فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به همه پرستاران به ویژه پرستاران شاغل در مراکز درمانی تأمین اجتماعی تبریک گفتند.
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی، در چهارمین مرحله از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه غیرحضوری به بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در سال جاری، حدود 30 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر همه نُسخی که از سازمان بیمه سلامت به داروخانه ها می آید، نسخ الکترونیکی هستند، اما در مورد بیمه تأمین اجتماعی اینگونه نیست
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی در پیامی میلاد پربرکت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران کشور به ویژه پرستاران شاغل در مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، پیام دکتر مهدی اسلامی به شرح زیر است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر حدود 740 هزار کارگر ساختمانی بیمه شده تأمین اجتماعی هستند و تاکنون 46 هزار نفر بازنشسته و بیش از 6 هزار نفر از کارافتاده شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۹    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، جمعی از همکاران بسیجی اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان از موزه ملی هنرهای اصفهان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان، روز دوشنبه 7 آذرماه 1401 معاونین و روسای ادارات اداره کل ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جمع مدیران و اعضای هسته گزینش این سازمان، نیروی مؤمن و متخصص را یکی از مؤلفه های مهم و اساسی تأثیرگذار بر تحول در این سازمان دانست و گفت: ما 70 هزار کارمند در سازمان تأمین اجتماعی داریم که یعنی 70 هزار نقطه تماس با بیشتر از 50 درصد جامعه ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مطالبات سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: این سازمان مجموعه ای از مطالبات انباشته حدود 98 هزار میلیارد تومان از دولت داشت (که از دولت قبل رسیده بود) که با دستور رئیس جمهور پرداخت شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: خدمات ناباروری در بخش های دولتی و خصوصی پوشش داده می شود و تامین اجتماعی نیز هزینه های درمان زوجین نابارور را پرداخت می کند.