شنبه ۲۷ دیساعت ۱۴:۵۰Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

صدای زرند   ۴۸ دقیقه پیش    
مجتمع ذوب آهن و نورد کرمان به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز کارخانجات خود ، از بین واجدین شرایط (مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان شناختی) ، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می نماید.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
با در نظر گرفتن تعطیلی بانک ها و شروع تعطیلات عید و انجام برخی حسابرسی ها تا 20 اسفند ماه عیدی ها به حساب های کارگران مشمول قانون کار و بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می شود.
تامین اجتماعی   ۲ ساعت پیش    
نشست مشترک مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان با هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی این استان برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیشتر مراجعان برای تعویض یا تمدید دفترچه بیمه آمده اند. در این میان پیرمرد و پیرزن هایی هم هستند که به دنبال دریافت خدمات دیگر مانند فیش حقوقی آمده اند، اما مشکل 99 درصد مراجعان تمدید یا تعویض دفترچه تأمین اجتماعی است ...
در اجرای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، اسامی دومین گروه بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر منتشر شد.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
علی دهقان کیا، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران: واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه و منتفی شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی پس از سال ها سرانجام در مهرماه امسال در مرحله اول از سوی دولت و سازمان تأمین اجتماعی اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های تأمین اجتماعی گفت: تأمین اجتماعی در راستای گسترش خدمات الکترونیکی و در جهت سهولت و افزایش رضایت مندی، استفاده از این سامانه را در دستور کار قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه تاکنون 320 پزشک در سامانه نسخه نویسی الکترونیک ثبت نام کردند، گفت: 55 درصد نسخه ها الکترونیکی صادر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ارائه 30 خدمت غیر حضوری برای کاهش مراجعه مردم به واحد های اجرایی تأمین اجتماعی استان اصفهان آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران منظور ارائه مشکلات بیمه ای و درمانی کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در تهران دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با وجود بهره مندی 44 درصد جمعیت شهرستان بشرویه از خدمات بیمه ای تأمین اجتماعی، اما مردم این شهرستان از داشتن درمانگاه تأمین اجتماعی محرومند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: درباره روابط بین کارگر و کارفرما با بیان اینکه با موضوعات کارگری ناآشنا نیستم گفت: کارگران در بخش های مختلف باید مورد توجه قرار بگیرند و برای رفع تبعیض بین صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و تأمین اجتماعی باید تدبیری اندیشیده شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر، در حدود 18 صندوق بیمه ای در کشور فعال هستند که سازمان تأمین اجتماعی به تنهایی 82 درصد از بیمه شدگان را تحت پوشش دارد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمامی پروژه های نیمه تمام زیرمجموعه های این وزارت خانه در استان گلستان تا پایان دولت دوازدهم تکمیل می شود. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایزدخواه تصریح کرد: طی سال های گذشته، شاهد هستیم سازمان تأمین اجتماعی برای تأمین منابع خود، چاره ای جز نیافته، فروش اموال و دارایی بیمه شدگان که بین النسلی است، تا کفاف حقوق بازنشستگان فعلی را بدهد. به عبارتی دیگر، این سازمان برای انجام تعهدات خود، آینده فروشی کرده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، سلمان اسحاقی در گفت وگو با مهر اظهار کرد: 10 سال از شهرستان شدن زیرکوه که در آن عشایر غیور و توانمند مرزنشین زندگی می کنند، می گذرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی سیستان وبلوچستان با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار و گفتگو کرد .
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به سهم خوب اشتغال مراکز آموزشی غیردولتی، گفت: از ایجاد هر گونه تسهیلات بیمه ای برای این مراکز که باعث افزایش اشتغال شود استقبال می کنیم و آماده همکاری کارشناسی در این موضوع هستیم.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه باید ظرف چند روز آینده تکلیف بازنشستگان تامین اجتماعی را به صراحت در متن بودجه سال آینده مشخص کند. در غیر این صورت برگزاری یک اعتراض صنفی حتمی است و بازنشستگان کوتاه نمی آیند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی با اشاره به نادیده گرفته شدن موضوع همسان سازی،افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، حقوق نیروهای شرکتی و حق التدریسی هادر لایحه بودجه 1400 گفت: امیدواریم با همکاری دولت در این مدت باقی مانده در رسیدگی به بودجه حق این قشر پایمال نشود چراکه به هرحال فشار سنگینی در این حوزه ها بر دوش مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۳    
گروه استان ها- مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بزرگترین اورژانس بیمارستانی تأمین اجتماعی کشور در مساحت 3300 متر در کرمانشاه ساخته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست فرمانداری سلسله گفت: ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در این شهرستان برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به بیمه شدگان این نهاد، یک نیاز ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت:خدمات بیمه بیکاری، ثبت درخواست کفالت و پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم تأمین اجتماعی غیرحضوری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان تأمین اجتماعی درباره مشاغل سخت و زیان آور، توضیحاتی داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دهلران گفت: برای جذب افراد در شرکت های نفتی مستقر در شهرستان، کمیته نظارت بر جذب نیرو از طریق مؤسسه کاریابی های غیردولتی تشکیل و شیوه جذب در معرفی نیرو با اعلام نیاز شرکت از طریق مؤسسه این کاریابی و با نظارت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، فرمانداری شهرستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل تأمین اجتماعی قم از پرداخت مقرری بیمه بیکاری دوران شیوع ویروس کرونا به 90 درصد از واجدین شرایط در استان خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دی ماه سال گذشته محمد شریعتمداری وزیر تعاون از امضای تفاهم نامه این وزارتخانه با وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن کارگران، بازنشستگان و مستمریبگیران تأمین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۵    
اقتصاد ایران: دیوان عدالت اداری با ابطال مفادی از دستورالعمل سازمان تأمین اجتماعی محدودیت های ایجادشده برای انتشار اطلاعات این سازمان را باطل کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه نمایندگان مجلس به ما قول هایی داده اند، توقع داریم که معادل همان 2 ماه حقوق عیدی دریافت کنیم، اما پیش بینی می کنیم امسال حدود 2 میلیون تومان به هر کدام از بازنشستگان تأمین اجتماعی عیدی پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری ایجاد هرگونه محدودیت در دسترسی به اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی را منع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: با توجه به این که بودجه سال 1400 در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های تخصصی در حال بررسی و چکش کاری است، انتظار جامعه کارگری از نمایندگان مجلس این است که نهایت تلاش خود را جهت وصول مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت بابت متناسب سازی واقعی حقوق بازنشستگان و ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هشتگرد - سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی البرز گفت: طرح 3070 در تمامی شعب تأمین اجتماعی استان در حال اجراست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: مصاحبه ی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در استان سمنان انجام شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معرفی تیم داوری جشنواره نغمه های محمدی و دیدار نمایندگان سازمان تأمین اجتماعی با مدیران مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، از جمله خبرهای منتشر شده در صفحات معارفی رسانه ها در روز 22 دی ماه بوده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت فنی سازمان تأمین اجتماعی از اجرایی شدن مصوبه انتقال سوابق بیمه ای روستاییان با تأیید و ابلاغ رئیس جمهور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۶    
حمزه درباره جزئیات انتقال سوابق بیمه ای از صندوق بیمه روستایی به تأمین اجتماعی توضیحاتی داد.
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، اسامی دومین گروه بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر منتشر شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - رییس اداره تأمین اجتماعی شهرستان گلوگاه اعلام کرد که 27 هزار و 759 نفر، معادل 69 درصد از جمعیت شهرستان گلوگاه از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد قریب، معاون بیمه ای و عادل دهدشتی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از شعب 6 و 15 تهران بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: مراکز درمانی ملکی سازمان با کمبود پزشکان متخصص مواجه است و برخی مشکلات در این زمینه پیش روست که از به کارگیری پزشکان متخصص به شدت در مضیقه هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان سازمان تأمین اجتماعی با حضور در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد همکاری های بیشتر این دو نهاد در عرصه فعالیت های قرآنی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
علی خضریان نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در خصوص طرح تحقیق و تفحص از شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با بیان اینکه برای پیگیری حقوق مردم و به ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی درخواست تحقیق و تفحص از شستا را در مجلس ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع تأمین اجتماعی و حل مشکلات و مسائل مردم در رابطه با آن در میان اولویت حداقل دو کمیسیون تخصصی مجلس قرار دارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه فقط پنج هزار و 791 نفر از زنان خانه دار استان بیمه هستند، گفت: با توجه به اینکه 50 درصد از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند، این تعداد بسیار کم است. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز :مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: امکان اتصال نرم افزار های مورد استفاده درمانگاه ها و بیمارستان ها با سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی فراهم شده و برنامه واسط (API) پس از اتمام مراحل فنی مورد نیاز در دسترس مراکز درمانی و تولیدکنندگان نرم افزار های متعدد قرار دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محسنی بندپی درباره تأثیر اجرای طرح 3070 در سازمان تأمین اجتماعی بر کاهش مراجعات حضوری مردم توضیحاتی داد.