دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۸Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون زنان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس از تعیین تکلیف اصلاح قانون ماده 22 حمایت از خانواده در هفته جاری و لزوم مشارکت فراکسیون زنان به دوراز احساسات و کمک به قانون گذاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس یازدهم از ارسال لایحه کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت از سوی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به مجلس شورای اسلامی خبر داد و تغییرات کلی این لایحه را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان در مجلس تاکید کرد: برای بهبود نظام توزیع کالا باید هرگونه رانت قیمتی و چندگانگی نرخ ارز بخصوص ارز دولتی را حذف کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۰    
رئیس فراکسیون زنان مجلس طی توییتی از تصویب بیمه ناباروری در کمیسیون تلفیق خبر داد. این در حالی است که از سال 1393 هرساله بودجه ناباروری به وزارت بهداشت تعلق می گرفت. اما براساس گزارش ها و بررسی های میدانی تنها 20 درصد از این بودجه صرف ناباروران می شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس گفت: این فراکسیون به دور از شعارزدگی و تأثیر فضاسازی ها، به دنبال کاهش مشکلات حوزه زنان و اقداماتی برای رشد و تعالی این قشر از جامعه است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۴    
نشست مشترک فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی و پژوهشگاه ناباروری رویان جهاد دانشگاهی و مرکز ناباروری ابن سینا چهارشنبه 1 بهمن ماه 1399 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۳    
نشست مشترک فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی و پژوهشگاه ناباروری رویان جهاد دانشگاهی و مرکز ناباروری ابن سینا چهارشنبه 1 بهمن ماه 1399 برگزار شد.
برترین ها / روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: 375 میلیارد تومان جهت پوشش بیمه ای هزینه های درمان ناباروری، دارویی، پاراکلینیک و سایر روش های درمان ناباروری مصوب شد. فاطمه قاسمپور؛ رئیس فراکسیون زنان مجلس با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه 20 درصد زوجین نابارور هستند و هزینه های ناباروری گران است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس گفت: یکی از موارد مورد تأکید این فراکسیون توجه به ورزش بانوان و سلامت آنها و ورزش قهرمانی بانوان بود که باید متناسب با توانایی بانوان به آن توجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی تهران بزرگ طی نامه ای به اعضای فراکسیون زنان مجلس نوشت: در عملکرد معاونت زنان ریاست جمهوری، مواردی مشاهده می شود که گواه بر عدم اجرای برخی قوانین بوده و این نظارت دقیق تر مجلس شورای اسلامی را می طلبد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از برگزاری نشست مشترک این فراکسیون با کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در مورد موضوع مهریه خبر داد و گفت: فراکسیون زنان مصمم است در طرح های ارائه شده درباره مهریه ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۴    
سلامت نیوز :لایحه صیانت و تامین امنیت زنان در برابر خشونت بالاخره بعد از نزدیک به یک دهه نگارش و اصلاح و یک سال و نیم رفت و برگشت بین دولت و قوه قضاییه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: تاکنون پیشنهاد رقم های مختلفی برای وام ازدواج مطرح شده اما رقم نهایی وام به تصمیم کمیسیون تلفیق مجلس بستگی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان برنامه این فراکسیون در روز زن را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در دیدار با مسئولین سازمان آتش نشانی، برای حمایت از خانواده شهدای آتش نشان، اعلام آمادگی کرد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: اکنون یک پنجم از زوج ها در کشور با ناباروری دست و پنجه نرم می کنند، لذا باتوجه به اینکه این عدد، رقم کمی نیست باید برای درمان ناباروری در جهت رفع مشکلات جمعیتی اقدام جدی صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس گفت: مشکل اختلاف رویه قضات و تضیع حقوق زنان در قانون فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت رفع خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به موازی کاری دولت با مجلس در ارائه لایحه می گوید، رویه دولت به این صورت است که مجلس در مورد موضوعی طرحی را ارائه می دهد و وقتی دولت از طرح مجلس مطلع می شود، در مورد همان موضوع لایحه ای را به مجلس می آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1400 در چند جا بحث جمعیت مطرح شده است. یکی از اینها ودیعه مسکن است که به خانواده های سه فرزند تعلق می گیرد و کلا مبلغ 210 میلیارد تومان بودجه برای آن تعیین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۰۲    
تهران - ایرنا - دبیر فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی فقدان زیرساخت های اقتصادی را از مهمترین علل و زمینه های خشونت علیه زنان عنوان کرد و گفت: بخش مهمی از مشکلات زنان که آنها را در معرض خشونت قرار می دهد، مشکلات و تنگناهای مالی بویژه در شرایط جنگ اقتصادی است.
رئیس فراکسیون روابط عمومی و رسانه و عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان در دوره دهم مجلس شورای اسلامی با همراهی همسرش به صف داوطلبان اهدای خون پیوست. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، شنبه سیزدهم دی 1399 و همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: برای بحث بازنگری قانون تسهیل ازدواج اقداماتی را شروع کردیم و بررسی آن در دستورکار فراکسیون زنان است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۶    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در واکنش به تصویب لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در هیئت دولت می گوید؛ بیشتر از یک ماه قبل، به خانم ابتکار گفتیم لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان را به مجلس ارائه کند.
گلونی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۸    
13 میلیون جوان مجرد را کجای دلمان بگذاریم؟ سن ازدواج افزایش یافته، چاره چیست؟ به گزارش گلونی زهره الهیان، عضو فراکسیون زنان مجلس در مورد افزایش سن ازدواج در کشور گفت: افزایش سن ازدواج جوانان امروزه بخشی از جامعه را دچار مشکل کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس می گوید که نمی دانم تا چه میزان منابع دولت اجازه می دهد که وضعیت وام ازدواج و مسکن رشد کند اما می دانم که اصلاحاتی از طرف کمیسیون تلفیق بودجه در زمینه مصارف و درآمدهای دولت رخ خواهد داد که جهت این اصلاحات به نفع معیشت مردم و ارتقای وضعیت اقتصادی - اجتماعی خواهد بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۷:۲۵    
دبیر فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی های حضرت فاطمه زهرا (س) در تعادل برقرار کردن بین وظایف اجتماعی و خانوادگی اش گفت: حضور زنان در عرصه اجتماعی هیچ منافاتی با نقش پررنگ آنان در تحکیم بنیان خانواده ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۷    
تهران- ایرنا- رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: زنان وقتی وارد عرصه تولید می شوند، نسبت به مردان با سختی های بیشتری مواجه هستند و مجلس شورای اسلامی باید در حوزه سیاست گذاری در کاهش این سختی ها ایفای نقش کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان این که در حال حاضر 33 درصد از مدیران مجموعه های دانش بنیان کشور را زنان تشکیل می دهند، گفت: زنان وقتی وارد عرصه هایی مانند تولید می شوند، با سختی مضاعفی نسبت به مردان روبرو هستند و وظیفه ما در جایگاه سیاست گذار این است که این سختی ها را تعدیل کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۱    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضرت زهرا (س) آینه تمام نمایی برای حرکت زنان به سمت سعادت دنیا و آخرت هست، گفت: ایفای وظایف اجتماعی و خانوادگی زنان منافاتی با هم ندارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای گفت: امروزه فضای مجازی تهدیدی در تحکیم بنیان خانواده ها است، متاسفانه تاکنون اقدام موثری در جهت ایمنی فضای مجازی صورت نگرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۸    
فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در قالب پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۴۲    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ و صهیونیست های ملعون هرگز نمی دانستند خون به ناحق ریخته حاج قاسم همانند وجودش بسیار پربرکت و موثر است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جمشید تقی زاده معاون امور مجلس حقوقی و استان ها و محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به منظور بررسی چالش ها و موانع ساماندهی ازدواج جوانان با اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۴    
مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان درخصوص نشست مشترک فراکسیون زنان و خانواده با معاون ساماندهی امور جوانان و معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها و مدیرکل برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: این جلسه در راستای بررسی چالش ها و موانع ساماندهی ازدواج جوانان تشکیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شبستر در مجلس دهم گفت: فراکسیون زنان مجلس یازدهم در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری کم لطفی کرده است و باید در این قانون جایگاه زنان حفظ می شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۶:۴۳    
چهارمین نشست فراکسیون زنان و خانواده مجلس به منظور اصلاح ماده 22 قانون حمایت خانواده که به موضوع مهریه اشاره دارد، برگزار شد.
نسیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۶۳ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی فعالان حوزه زنان و خانواده که صبح امروز(پنجشنبه، 4 دی ماه) با حضور جمعی از فعالان این حوزه در مجلس برگزار شد ...
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۰    
فاطمه قاسمپور رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از معطل ماندن اجرای قانون برنامه ششم درباره حمایت از زنان سرپرست خانواده توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست فراکسیون زنان مجلس با حضور حقوقدانان و قضات کشور برگزار شد و در آن بر ضرورت اصلاح ماده 1184 قانون مدنی بر پایه مصلحت طفل تاکید شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: فاطمه قاسم پور در مورد رأی آوردن پیشنهاد کمیسیون اجتماعی مجلس مبنی بر افزایش وام ازدواج تا 100 میلیون تومان گفت: این پیشنهادات باید به کمیسیون تلفیق بودجه 1400 برود و در آنجا بررسی شود. چناچه در آن جلسات تصویب شد، به صحن علنی مجلس می رود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۶    
نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 30 آذر ماه 1399 برگزار شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر کشور پاسخگوی آبگرفتگی اهواز باشد رئیس فراکسیون زنان مجلس در واکنش به سیل و آبگرفتگی در اهواز، ماهشهر و بندر امام خمینی گفت: در این اتفاق ناگوار وزیر کشور و استاندار خوزستان باید پاسخگو باشند.‬‬‬‬‬ ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه های هفته جاری این فراکسیون به مناسبت روز پرستار گفت: مسائل و مشکلات زنان پرستار با حضور جمعی از پرستاران و معاون پرستاری وزارت بهداشت در نشست فردای فراکسیون بررسی خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به سفر خود به شهرستان کهگیلویه، گفت: بازماندگی از تحصیل از جمله مشکلات جدی شهرستان لنده و بخش دیشموک است که مقرر شد موضوع ساخت و ایجاد خوابگاه دانش آموزی برای دانش آموزان دختر را از طریق سازمان نوسازی مدارس به صورت جدی پیگیری کنیم تا سریع تر به نتیجه برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس در واکنش به سیل و آبگرفتگی در ‫اهواز‬⁩، ⁧‫ماهشهر‬⁩ و ⁧‫بندر امام خمینی ‬گفت: در این اتفاق ناگوار ⁧‫وزیر کشور‬⁩ و ⁧‫استاندار خوزستان‬⁩ باید پاسخگو باشند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع آسیب های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد بودجه اختصاص داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
با حضور رئیس فراکسیون زنان مجلس مشکلات و آسیب های مربوط به زنان و دختران بخش دیشموک مورد بررسی قرار گرفت.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۳۴    
دکتر فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان مجلس و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس امروز جمعه 28 آذر99 جهت بررسی وضعیت آسیبهای اجتماعی دیشموک به منطقه سفر کره است.
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قاسم پور در پایان بیان داشت: با هماهنگی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده محترم مردم کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای و مسئولین بنیاد علوی این سفر صورت گرفت.