یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۳۴Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون زنان»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات 2 لایحه عفاف و حجاب و ارتقای امنیت زنان در نشست محمدبیگی عضو فراکسیون زنان با بانوان فعال استان قزوین بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در زمینه حکمرانی زنان با خلاء سیاستی مواجه ایم، گفت: زن انقلاب اسلامی متمایز از این است که فرا جنسیتی به او نگاه کنیم و مساله جنسیت را از عرصه اجتماعی خالی کنیم چراکه حتما زنی که وارد عرصه اجتماعی می شود ساحت خانواده برایش مهم است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۶    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1402/3/8 - 09:43 شناسه خبر : 1269563 لهام آزاد، عضو فراکسیون زنان مجلس: از همان ابتدایی که انقلاب به پیروزی رسید نقش زنان بسیار گسترده و قابل توجه بود. ارزش واقعی که امام خمینی (ره) به زنان داد نشان دهنده این بود که ایشان تا چه میزان به نقش آفرینی زنان باور داشتند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در توئیتی به نقش بانوان در مقاومت خرمشهر و دفاع مقدس اشاره کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
منبیان نوشت: شیوا قاسم پور عضو فراکسیون زنان مجلس می گوید: وقتی با آقایان صحبت می کردیم آنها می گفتند خود خانم ها به توافق برسند و به یک خانم رأی بدهند اما تاکنون در مورد حضور یک نفر در انتخابات هیئت رئیسه مجلس به توافق نرسیدیم. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۱    
قاسمپور، رئیس فراکسیون زنان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور پیگیر رفع مشکلات مادرهایی شد که فرزند در سنین پایین دارند و در بخشنامه تغییر ساعت کاری ادارات مسائل این خانواده ها سپردن کودکانشان به مهدکودک، پرستار، کلاس های فوق برنامه و... دیده نشده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زهره الهیان شب گذشته ضمن اعلام آمادگی برای نظارت بر انتخابات ریاست مجلس، با اشاره به اینکه نمایندگان بسیار از کاندیداتوری او استقبال کردند، از جدیت خود برای ایفای نقش فعال در انتخابات مذکور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی رشته توئیتی را به مناسبت میلادحضرت معصومه(س) و روز دختر منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه تغییر زمان کاری برای زنان و مردان شاغل با توجه به عدم الزام سایر بخش ها به تغییر زمان، مسائل عدیده ای را برای این خانواده ها ایجاد خواهد کرد، گفت: سیاست های خانواده محور به معنای اولویت لحاظ مسائل و ملاحظات خانواده ایرانی در تمام برنامه ریزی ها ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه تغییر زمان کاری برای زنان و مردان شاغل با توجه به عدم الزام سایر بخش ها به تغییر زمان، مسائل عدیده ای را برای این خانواده ها ایجاد خواهد کرد، گفت: سیاست های خانواده محور به معنای اولویت لحاظ مسائل و ملاحظات خانواده ایرانی در تمام برنامه ریزی ها ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از فعالیت های شهرداری درحوزه زنان و دختران تقدیر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۶    
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در توئیتی به حضور خود در غرفه انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی لایحه ارتقای امنیت زنان ، دوشنبه 25 اردیبهشت با حضور فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و گروه مطالعات زنان، در این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای 30 درصد قانون جوانی جمعیت در کشور از عدم اجرای برخی مفاد قانونی در برخی مشاغل بخش خصوصی خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر خودرو، عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: شرط داشتن گواهینامه برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که متقاضی خرید خودرو هستند غیر قانونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: شرط داشتن گواهینامه برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که متقاضی خرید خودرو هستند غیر قانونی است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از خانه موزه شهیدان زین الدین در قم بازدید کرد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۳:۲۵    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه حمایت از بانوان بر اساس دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص رفع خلأها در حوزه زنان شکل گرفته است، ایشان عقیده دارند باید قوانینی وجود داشته باشد تا این قوانین به قدری محکم و قوی باشند که کسی قادر به ظلم کردن به زن نباشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سورفتار با حضور چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از اندیشمندان حوزه و دانشگاه برگزار شد. عکاس: رضا زلکی
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی بی تفاوتی و ترک امر به معروف و نهی از منکر را عامل بسیاری از ناهنجاری ها دانست.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشی از ارتقای جایگاه بانوان صنعت نفت به رویکرد مدیران بستگی دارد، گفت: وزارت نفت به عنوان یک وزارتخانه تخصصی از زنان فارغ التحصیل بهره گرفته و این پیام مهمی برای دختران جوان جامعه است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: دشمن باید بداند تا زمانی که الداغی ها هستند نباید فکر فروپاشی نظام خانواده، اباحه گری و مبارزه با حجاب را در سر بپرورانند و به طور قطع ملت غیور ایران با تاسی از خون این شهید بزرگوار در حرکت خود برای حمایت از ارزش های اسلامی و انسانی همچون پوشش حیا ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۳    
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در توئیتی نائب قهرمانی آسیا را به تیم هاکی بانوان تبریک گفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۵    
قاسم پور رییس فراکسیون زنان مجلس: وضعیت فعلی نشان از کم کاری وزارت بهداشت دارد ماماها در خوشایندسازی زایمان طبیعی نقش مهمی دارند و باید از این قشر حمایت ویژه شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی پیروزی تیم هاکی و فوتسال دختران را در رقابتهای آسیایی تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس با اشاره به موادی از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: باید برای هر شیفت ماما که در اتاق زایمان حضور پیدا می کنند کارانه در نظر گرفته شود که تا به امروز اجرایی نشده و از جایگاه نظارتی مجلس حتماً این بحث را پیگیر هستیم.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: انصاری: تصمیمات مجمع در ایجاد تحول در زندگی مردم تاثیر داشته است/ پرسش حقوقی معاون رئیس جمهور از مدعیان برگزاری رفراندوم /عضو فراکسیون زنان مجلس: سرویس جاسوسی اسرائیل پشت بی حجابی است/ قیمت جوجه یکروزه حدود 17 هزار تومان شد ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
پروین صالحی نماینده مبارکه می گوید: پشت قضیه بی حجابی سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی اسرائیل کشور های متخاصم با ایران قرار دارند و مردم باید حواسشان جمع باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس تاکید کرد: نمایندگان مجالس دو کشور ایران و مکزیک می توانند با استفاده از ظرفیت های پارلمانی در راستای گسترش روابط گام های موثری را بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: بخش مهمی از مسائل زنان کارگر به ضعف در اجرای قوانین مربوط و نظارت است، در مواردی که قوانین بسندگی دارند به خوبی اجرا نمی شوند و نظارت کافی بر آنها صورت نمی گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، گفت: در کشورهای درحال توسعه 14 تا 18 درصد و در ایران 24 درصد از آمار ثبت اختراع متعلق به زنان است و این امر نشان می دهد پتانسیل های ویژه ای در حوزه زنان ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در واکنش به شهادت شهید الداغی گفت: شهید الداغی نماد مسئولیت اجتماعی افراد نسبت به حفظ کرامت زنان است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فراکسیون زنان مجلس در بیانیه ای در پی شهادت حمیدرضا الداغی آمر به معروف از تمامی دستگاه های مسئول به ویژه دستگاه قضا خواستار برخورد قاطع با افرادی شد که امنیت جامعه را به خطر می اندازند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بحث کرامت زنان دال مرکزی بررسی لایحه "امنیت زنان" بوده است، گفت: تا جایی که توانستیم رویکرد کیفری و مجازات های لایحه "امنیت زنان" را به رویکرد عدالت ترمیمی و حل مساله تبدیل کردیم تا خانواده مستحکم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: بسیار تلاش کردیم در دعوا های خانوادگی با گنجاندن مواردی در لایحه ارتقای امنیت زنان فرهنگ سازی کنیم تا ضمن احقاق حقوق زنان به حفظ بنیان خانواده کمک شود.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، ارتقای امنیت روانی بانوان، تقویت مداخلات اجتماعی و ارتقای دانش حقوقی و پایش وضعیت و شناسایی موقعیت های آسیب زا برای زنان و در نظر گرفتن حمایت های قضایی و کیفری را از جمله مهمترین محورهای اساسی در نظر گرفته شده در لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس در توئیتی بر تشکیل کمیسیون مشترک برای رفع ایرادات لایحه ارتقای امنیت زنان و حمایت واقعی از بانوان تاکیدکرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۷:۳۸    
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: ما در حوزه ی زنان، هم دستاورد های خوبی داریم و هم در کنارش پیشرفت های بسیاری داشته ایم. خطا هایی نیز وجود دارد. به هر جهت ما باید دستاورد ها را تقویت کنیم و خلا ها رفع کنیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۹    
جرم انگاری ازدواج اجباری، خون بس، پیشنهاد درخواست یا پیشنهاد رابطه نامشروع به زن در محیط های کاری و۔۔۔ برخی از مواد این لایحه است۔
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس با یادآوری اینکه در لایحه ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار به ایجاد چتر حمایتی قانونی برای بانوان در مقابل افراد مختلف توجه شده است، گفت: در این لایحه اجبار زنان به ازدواج و طلاق توسط ولی و قیم در مسائلی مانند خون بس و دیگر موارد شامل مجازات قانونی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی ضمن بیان روایت کوتاهی از آن چه در این مدت در خصوص تصویب لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی و ارتقای امنیت زنان تجربه کرده است توضیحاتی ارائه کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به تصویب لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوءرفتار گفت: با تصویب این لایحه، این پیام به جامعه مخابره می شود که حمایت از زنان در جمهوری اسلامی ایران، یک ارزش اجتماعی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نایب رئیس فراکسیون زنان با بیان اینکه لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان باعث کاهش طلاق خواهد شد، گفت: زن محور خانواده است و برای به تعالی رسیدن خانواده، باید کرامت زن حفظ شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه رحمانی، عضو کمیسیون اجتماعی و فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی می گوید: در لایحه ارتقای امنیت زنان در مقابل سوء رفتار سعی شده که کاستی های موجود در موضوع زنان پوشش داده شود و کاهش یابد. رفع کامل مسائل زنان را هرکس ادعا کند، ادعای بزرگی است ولی این لایحه خیلی از مشکلات را رفع خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۴۳    
صدور اذن خروج از کشور زنان توسط دادگاه خانواده فاطمه قاسم پور، عضو کمیسیون اجتماعی و رئیس فراکسیون زنان مجلس با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه خبر سیما به بیان مطالبی پیرامون لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی و ارتقای امنیت زنان در برابر سوء رفتار و تصویب کلیات آن در مجلس ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس بازدارندگی از خشونت، افزایش امنیت روانی بانوان و حمایت از زنان آسیب دیده را از اهداف کلی لایحه ارتقای امنیت زنان در برابر سوء رفتار دانست
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: تمامی اصلاحات و تغییرات صورت گرفته در لایحه ارتقای امنیت زنان در راستای حمایت بیشتر از زنان و حقوق آنها در جامعه است و فراکسیون زنان با تمام قوا از این لایحه و حقوق زنان دفاع می کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس از تغییر رویه صدور مجوز برای خروج زنان از کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: اگر نگاه حمایتی نمایندگان مرد مجلس نبود امروز شاهد تصویب کلیات لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار نبودیم و در این زمینه از آنها تشکر می کنیم زیرا با رای موافق خود به این لایحه تاریخ سازی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس در توئیتی تصویب لایحه "پیشگیری از آسیب دیدگی و ارتقاء امنیت زنان" را مثبت ارزیابی کرد.