شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۰۵Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون زنان»

خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس مجلس دوازدهم اجرای کامل و نظارت براجرای قوانین حوزه زنان و خانواده را جزو اولویت های مهم این فراکسیون دانست و گفت: با سفر به استان ها از نزدیک در جریان مشکلات زنان قرار خواهیم گرفت و انتظار می رود با همبستگی و وحدت بین بانوان مجلس دوازدهم بتوان بهترین برنامه ها را تدوین و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۱    
ظهر امروز انتخابات هیات رییسه فراکسیون زنان مجلس دوازدهم برگزار شد که براساس آن فاطمه محمدبیگی به عنوان رییس فراکسیون انتخاب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۷    
جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس و بانوان فرهیخته کشور برای وحدت، همدلی و دعوت برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیدای ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کردند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس خبر داد: امروز انتخابات هیات رییسه فراکسیون زنان مجلس دوازدهم برگزار شد که براساس آن فاطمه محمدبیگی به عنوان رییس فراکسیون انتخاب شد.
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون زنان مجلس دوازدهم طی رای گیری مشخص شدند و برای اولین بار یک نماینده خارج از استان تهران به ریاست این فراکسیون رسید. فراکسیون های مجلس یک تشکل غیر رسمی هستند که حول موضوعات مختلف مانند زنان، دیدگاه سیاسی، قومیتی و .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس و بانوان فرهیخته کشور در بیانیه ای از آحاد ملت شریف ایران عزیز خواستند که در این گذر حساس و سرنوشت ساز تاریخ کشور برای حضور حداکثری در انتخابات پیش رو قدم برداشته و نقش آفرینی کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر امروز اولین جلسه فراکسیون زنان مجلس دوازدهم برای برگزاری انتخابات هیئت رئیسه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
انتخاب اعضای هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس دوازدهم مشخص شدند و فاطمه محمدبیگی به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نایین در مجلس شورای اسلامی از برگزاری انتخابات هیات رئیسه فراکسیون زنان در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: اجازه پدر برای فریز تخمک توسط دختران بالای 30 سال پایه قانونی ندارد.فاطمه قاسم پور، با اشاره به مصوبه مجلس در برنامه هفتم مبنی بر امکان فریز تخمک و بهره مندی
نسیم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۶:۲۲    
نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس دوازدهم از برگزاری انتخابات هیات رئیسه فراکسیون زنان در سه شنبه هفته جاری خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس دوازدهم از برگزاری انتخابات هیات رئیسه فراکسیون زنان در سه شنبه هفته جاری خبر داد. الهام آزاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره زمان برگزاری انتخابات هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس دوازدهم، گفت: روز سه شنبه فراکسیون زنان تشکیل جلسه می دهد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حداقل 5 نماینده زن برای تصاحب کرسی های هیئت رئیسه مجلس دوازدهم اعلام کاندیداتوری کردند.
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲    
زهره لاجوردی، سمیه رفیعی و زینب قیصری به ترتیب حائز بیشترین آرا شده و در کنار 11 بانویی که در دور نخست این رقابت ها به مجلس راه یافته بودند قرار است جامعه زنانی که در کشور به آنان رای داده اند را نمایندگی کنند. اسامی نمایندگان زن که عضو فراکسیون زنان مجلس دوزادهم خواهند بود بدین شرح است: ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۹    
تهران- ایرنا- نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایرنا گفت: فراکسیون زنان در دوره جدید نیاز به یک دگردیسی دارد تا بتواند از نظرات مختلف بانوان در این حوزه استفاده کنند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۱    
دکتر فاطمه قاسم پور نه به عنوان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان یا رئیس فراکسیون زنان مجلس، که به عنوان یم نماینده کار آمد و اهل خطر به او رای خواهم داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۰:۴۷    
تهران- ایرنا- نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس با بیان اینکه متاسفانه مجلس فعلی رویکرد مشخصی در حوزه کارگری ندارد، گفت: مجلس یازدهم برای کارگران، کاری نکرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس فراکسیون زنان مجلس درباره وضعیت بودجه مربوط به زنان و خانواده بر اساس جزییات جداول بخش دوم بودجه 1403، گفت: انتظار می رفت بیش از این رقم در اختیار حوزه زنان و خانواده قرار گیرد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۷    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ایجاد فضای گفت وگو و تضارب آرا در حوزه زنان گفت: باز کردن فضایی برای شنیدن نظرات و انتقادات اثربخش در ساختار حکمرانی
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۵    
سارا فلاحی، عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با معضل کمبود پزشک زن در کشور مواجه هستیم، گفت: این وضعیت در دسترسی به پزشکان متخصص زن خیلی فاجعه بارتر است. وزارت بهداشت باید تصمیمی اتخاذ کند تا بر میزان پزشکان متخصص زن در کشور افزوده شود ...
خبربانو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۲    
ایجاد یک تشکل پیگیر موضوعات زنان از مجلس پنجم و به ابتکار دکتر مرضیه وحیددستجردی شکل گرفت، تشکلی که در مجلس بعدی به عنوان فراکسیون اعلام موجودیت کرد و در مجلس یازدهم تعداد اعضای آن به 16 نفر رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به روزرسانی قوانین و حسن نظارت بر اجرای قوانین را از برنامه فراکسیون زنان و خانواده خواند و گفت: رویکرد مجلس آینده باید نظارتی باشد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۲    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس با تأکید بر این که زنان نقش مهمی در مشارکت آحاد جامعه در انتخابات دارند، گفت: زنان با دقت نظر بیشتر خود در شناخت بهتر کاندیداها می توانند مؤثر باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه و خواسته های حوزه زنان با کمک انجمن های مردمی زودتر نتیجه خواهد داد و به یک مطالبه عمومی تبدیل می شود.
خبربانو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه قاسم پور رییس فراکسیون زنان مجلس در این زمینه می گوید: مصوبه مجلس در برنامه هفتم توسعه مربوط به پوشش بیمه ای این خدمات درمانی است و اینکه گفته شود دختران برای این کار نیاز به اجازه پدر دارند، پایه قانونی ندارد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به مصوبه مجلس درباره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری برای متولدین 1402 به بعد،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس تاکید کرد که مفهوم الگوی سوم زن از مفاهیم کلیدی ای است که در مصوبه الحاقی مجلس در برنامه هفتم پیشرفت نیز لحاظ شده و لازم است در مسیر تدقیق معنای آن حرکتی کارشناسی صورت گیرد و با همت و تلاش کارشناسان دغدغه مند این حرکت نظری طی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه میزان پذیرش پزشک زن در برخی از رشته ها بسیار کم است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه حضور زنان تحصیل کرده در بخش های مدیریتی و ریاستی دانشگاه ها بسیار محدود و گاه به تعداد انگشتان دست است و در مصوبه مجلس در برنامه هفتم توسعه تلاش شد تا حد امکان به سمت رفع این موانع حرکت کنیم تا زنان بتوانند به رشد و شکوفایی بیشتر برسند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۸    
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: نیازمند تغییر رویکرد نسبت به آموزش مهارت های شغلی به نسل جدید و در ادامه تغییر ریل سیاست گذاری ها در این زمینه هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۹    
رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به لایحه ارتقا امنیت زنان گفت: رهبری فرمودند که در جاهای به به زنان ستم می شود که ما در لایحه سعی کردیم در این چارچوب پیش برویم تا از جامعه زنان رفع ظلم شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به خلاءهای حوزه زنان سرپرست خانوار و رفع آنها در برنامه هفتم توسعه، گفت: طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به صورت پایلوت در 15 استان کشور در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در نشست فعالان امور زنان سرپرست خانوار با اعضای فراکسیون زنان مجلس، اجرایی شدن قوانین مربوط به این حوزه مورد تاکید قرار گرفت.
بنیانگذار طرح ملی مساوات مادری گفت: نبود حمایت های عاطفی و اجتماعی است که منجر به عدم تمایل مادران به فرزندآوری می شود. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۲    
خبرمهم: قاسمی پور، عضو فراکسیون زنان مجلس: لایحه ارتقای امنیت زنان روال قانونی خودش را طی کرده چون برنامه هفتم بود و با تاکیدات رهبری هم به صورت ویژه تر بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: اجازه پدر برای فریز تخمک توسط دختران بالای 30 سال پایه قانونی ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: در برنامه هفتم توسعه تلاش کردیم با رویکرد افزایش کنش اجتماعی زنان، توجه ویژه به توسعه مراکز خلاق و نوآور و شرکت های دانش بنیان زنان داشته باشیم و حمایت ویژه از حضور زنان در این بخش ها را تعریف کنیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی حمایت از بانوان در حوزه قانونگذاری را از تاکیدات معظم له دانست، گفت: با اجرایی شدن بیمه زنان خانه دار تمام بانوانی که ازدواج کرده و مادر می شوند تحت پوشش بیمه قرار می گیرند به گونه ای که پس از گذشت یک دهه شاهد بیمه شدن تمام بانوان کشور باشیم و در نهایت خانه ...
نماینده   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زهرا شیخی، نماینده مردم اصفهان و عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تبیین دیدگاه های منطقی و عقلانی اسلام ایشان درباره ابعاد مختلف حضور زنان در خانواده و فعالیت نامحدود آنان در اجتماع، سیاست و مدیریت های سطوح گوناگون تاکید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پیگیری لایحه پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوءرفتار در مجلس، بررسی جزئیات این لایحه هفته آینده در دستور کار صحن علنی قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون زنان در مجلس گفت: بخش قابل توجهی از دانشجویان و اعضای هیات علمی را زنان تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی، تاکنون 30 تا 40 درصد قانون جوانی جمعیت اجرا شده است اما می توان گفت شیرینی این قانون برای ذی نفعان حس نمی شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۵    
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: حتماً باید در برابر زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند و روی به هنجارشکنی می آورند، ایستاد و با آن ها براساس قانون برخورد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بدون تردید آمریکا و کشورهای حامی رژیم صهیونیستی به دلیل حمایت های گسترده مالی، تسلیحاتی و سیاسی از این رژیم در جنایات ارتکابی علیه مردم فلسطین و منطقه همدست هستند و باید در پیشگاه جامعه بین المللی پاسخگو باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان و فاطمه محمد بیگی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه 30 آذرماه 1402 در نشست مجازی کمیته زنان، خانواده و حقوق بشر اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامیpuic حضور یافتند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست مجازی روسای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی و مجلس ملی ایرلند در خصوص شرایط بحرانی غزه برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس می گوید: حتماً باید در برابر زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند و روی به هنجارشکنی می آورند، ایستاد و با آن ها براساس قانون برخورد کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه قاسمپور، رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی: در اصلاحاتی که در مجلس بر روی لایحه دولت اعمال شد، گسترش فضاهای شغلی منعطف و توسعه مراکز خلاق و نوآور به تصویب رسید.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سهم زنان در لایحه بودجه 1403متاسفانه صفر روز گذشته فاطمه قاسمپور رئیس فراکسیون زنان مجلس یازدهم درصفحه شخصی نوشت: متاسفانه دولت در لایحه بودجه 1403، بودجه یک درصد حوزه زنان و خانواده را که سال گذشته لحاظ شده بود، حذف کرده است. در سایر بخش ها هم بودجه ای در این زمینه دیده نشده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۳    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده قوه مقننه گفت: امروزه شاهد جنگ روایت ها همزمان با جنگ غزه هستیم که در این زمینه ادبیات می تواند به روشنگری و ایجاد شفافیت کمک شایانی کند.