پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۰May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون زنان»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در رابطه با آخرین تغییرات طرح اصلاح موادی از قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی توضیحاتی ارائه کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ایران از آخرین خبرها در خصوص لایحه حفظ کرامت زنان در مجلس سخن گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۰    
اعضای فراکسیون زنان مجلس ضمن بازدید از کانون اصلاح و تربیت دختران در نشست با مسئولان سازمان زندان های کشور و مجتمع قضایی شهید فهمیده به بررسی مسائل این کانون و نوجوانان در معرض آسیب پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس از تصمیم این فراکسیون برای دیدار با رئیس سازمان زندان ها به منظور بررسی مشکلات کانون اصلاح و تربیت تهران و تلاش برای افزایش امکانات و اعتبارات این کانون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس از کانون اصلاح و تربیت استان تهران بازدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۴    
نمایندگان عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس ضمن بازدید از کانون اصلاح و تربیت استان تهران، بر ادامه پیگیری ها درجهت کمک به تجهیز امکانات و حمایت از مددجویاناین مرکز در دوران پس از خروج تأکید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: قانون جهش تولید دانش بنیان علاوه بر فواید جدی در حوزه اقتصاد برای حوزه زنان نیز فواید بسیاری دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس درباره یکی از مشکلات سامانه رفاه ایرانیان گفت: در سامانه رفاه، درآمد مجموع همه افراد خانوار به عنوان درآمد خانوار در نظر گرفته است؛ این درحالی است که بسیاری از دختران و پسرانی که ازدواج نکرده اند، درآمدشان را برای مهیا کردن خانواده آتی در نظر دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون جهش تولید دانش بنیان گفت: این قانون از جمله قوانینی است که با نگاه مبتنی بر ظرفیت ها و پتانسیل های مردمی نوشته شده و می تواند در فعال سازی ظرفیت های زنان در اجتماع مؤثر واقع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهورخواستار رسیدگی به مشکلات مادران شاغل شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حضور در پارک فناوری پردیس، از غرفه بانک شهر در اینوتکس 2022 بازدید و با مدیران ارشد بانک دیدار و گفت وگو کردند. ...
بانک شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، در این بازدید که دکتر معصومه پاشایی نماینده مرند و جلفا، دکتر فاطمه قاسم پور نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، دکتر شیوا قاسمی پور نماینده مریوان و سروآباد حضور داشتند، خدمات ارائه شده از سوی بانک شهر در بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری کشور تشریح شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بیش از 10 سال از طرح موضوع تامین امنیت زنان در برابر خشونت می گذرد. این لایحه که در بهار سال گذشته در مجلس اعلام وصول شده است هنوز نهایی نشده و به گفته عضو فراکسیون زنان مجلس، رسیدگی به آن در سال جاری ادامه می یابد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۹    
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس اعلام کرد که این فراکسیون هتاکی به خواهر شهید سرلشکر محمود کاوه که به خاطر انجام فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر توسط برخی قانون شکنان صورت گرفته را محکوم کرده و از دستگاه قضایی و نهادهای ذیربط می خواهد که سریعا موضوع مذکور را پیگیری و با عاملان این حادثه تلخ برخورد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس از ورود این فراکسیون به موضوع برخورد نامناسب پلیس با زنی در سد لتیان خبر داد و گفت: در تماس با نیروی انتظامی اعتراض و واکنش خود را نسبت به این موضوع نشان دادیم و نیروی انتظامی ضمن پذیرش خطای مامور خود تاکید کرد که به طور قطع باید از چنین برخوردهای نامناسبی با شهروندان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۲    
رئیس فراکسیون زنان بر حضور یک نماینده کارگر زن در شورای عالی کار تاکید می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس گفت: در برنامه هفتم توسعه تلاش داریم مزایایی در نظر بگیریم تا کارفرما مایل به جذب نیروی کارگر زن شود و تسهیلات در نظر گرفته شده برای زنان کارگر موجب حذف زنان نشود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۲    
به گزارش خبرنگار حوزه پارلمانی ایران اکونومیست، در نامه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خطاب به آیت الله سید ابراهیم رئیسی آمده است: به رغم ضرورت همگانی بودن بیمه های اجتماعی برای آحاد جامعه از جمله زنان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: در بند 2 سیاست های کلی خانواده، خانواده محوری در قوانین و مقررات، برنامه ها، سیاست های اجرایی و... مورد تأکید قرار گرفته و مشخص است که بخش نامه شیوه نقل و انتقال فرهنیگان، در این بند ها خلاف این سیاست های بالادستی است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
فراکسیون زنان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور یادآور شد که افزایش ناگهانی حق بیمه، موجب شده است بسیاری از زنانی که پیش از این از بیمه زنان خانه دار استفاده می کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۰    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: زنان خانه داری که به صورت خویش فرما تحت پوشش بیمه زنان خانه دار قرار داشتند، پس از افزایش حقوق و به تبع آن افزایش ناگهانی حق بیمه، بسیاری استطاعت ادامه پرداخت حق بیمه خود را نداشته و با اجبار تصمیم به خارج شدن از پوشش بیمه زنان خانه دار گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار کتاب کاپوچینو در رام الله آن را روایتی زنانه از مقاومت خواند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه ظرفیت های خوبی از زنان در زمینه های گوناگون فعال شده که قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار می تواند این ظرفیت ها را در مسیر کارآفرینی و اشتغال زایی هدایت کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو فراکسیون زنان با ابراز امیدواری نسبت به مطرح شدن لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت در صحن علنی مجلس در ابتدای سال 1401 گفت: زنان اساسا جنس لطیف تری دارند و آسیب پذیری آنها بالاتر است و به صورت کلی، جایگاه آنها در کشورمان فرق می کند ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امور زنان و خانواده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نخستین جلسه هم اندیشی فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و مشاوران امور بانوان وزارتخانه ها و دستگاه ها بر لزوم حمایت از بانوان تولیدکننده همچنین اهمیت گردشگری بانوان تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۴    
مشاور امور زنان و خانواده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نخستین جلسه هم اندیشی فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی با معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و مشاوران امور بانوان وزارتخانه ها و دستگاه ها بر لزوم حمایت از بانوان تولیدکننده همچنین اهمیت گردشگری بانوان تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به اهتمام رئیس جمهور در برگزاری جلسه "ستاد ملی زن و خانواده" اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نخستین نشست هم اندیشی فراکسیون زنان و معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور پیرامون تدوین برنامه هفتم توسعه با میزبانی مجلس برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۷    
نشست هم اندیشی اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 29 فروردین ماه 1401 با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و مشاورین امور بانوان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مرتبط در برنامه هفتم توسعه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۵    
نشست هم اندیشی اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 29 فروردین ماه 1401 با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و مشاورین امور بانوان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مرتبط در برنامه هفتم توسعه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به یکی از مصوبات جلسه ستاد ملی زن و خانواده، گفت: جلسه ستاد ملی زن و خانواده با حضور رئیس جمهور برگزار و در این جلسه، پیشنهاد بازگرداندن مصوبه سال 1389 درباره سمت مشاره امور بانوان مصوب شد و دستگاه ها مکلف به تعیین پست مشاور امور بانوان برای وزرا و روسای سازمان ها ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۴    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوعات مطرح شده در جلسه "ستاد ملی زن و خانواده" اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۳    
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به جلسه "ستاد ملی زن و خانواده" با محوریت تسهیل اشتغال زنان سرپرست خانوار اشاره کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۱    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: ما در حوزه دانشی و هم در حوزه فعالیت ها و کنشگری اجتماعی در حوزه زنان در چند سال اخیر تجربه های منحصر به فرد داشتیم و حرکت رو به رشدی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مهمترین مسائل و مباحث مربوط به حوزه بانوان با حضور رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در قم مورد بررسی قرار گرفت.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خانم قاسم پور با حضور در جامعه الزهرا سلام الله علیها با خانم برقعی دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۱    
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس در توئیتی رحلت حضرت خدیجه (س) را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از ثمرات انقلاب اسلامی، پرورش زنانیست که تصمیم می گیرند زینب وار زندگی کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۵    
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس در توئیتی به حضور وزیر ورزش و مسئولان فدراسیون فوتبال در فراکسیون زنان برای بررسی حواشی بازی ایران و لبنان اشاره کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۶    
قاسم پور با اشاره به نشست مشترک فراکسیون زنان با وزیر ورزش و جوانان و مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: درباره ایجاد شرایط ورود زنان به ورزشگاه ها باید اقدامات لازم تا حصول نتیجه صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با اشاره به حواشی بازی فوتبال ایران- لبنان گفت: باید زیرساخت های لازم برای حضور توام با احترام بانوان در ورزشگاه فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۲۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: درباره ایجاد شرایط ورود زنان به ورزشگاه ها باید اقدامات کافی تا حصول نتیجه صورت گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از حضور وزیر ورزش و جوانان و مسوولان فدراسیون فوتبال در نشست امروز این فراکسیون برای بررسی حواشی بازی ایران و لبنان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از حضور وزیر ورزش و مسئولان فدراسیون فوتبال در نشست امروز این فراکسیون برای بررسی حواشی بازی ایران و لبنان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۰۳:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: در شرایطی که بحث و جدل در مجمع کمیته المپیک میان دبیر، رئیس فدراسیون کشتی و برخی از اعضای هیات اجرایی بالا گرفته بود، سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان بدون اینکه حتی کوچکترین صحبتی در این جلسه داشته باشد اقدام به ترک مجمع کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۴    
نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 16 فروردین ماه 1401 با حضور وزیر ورزش برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۲    
نشست اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز 16 فروردین ماه 1401 با حضور وزیر ورزش برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس در توئیتی به پشتیبانی زنان یمنی از جبهه ها اشاره کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۲۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، فاطمه قاسم پور، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: "اولین خبر خوب ورزشی کشور در سال 1401 که به تلاش و همت زنان هندبالیست عزیزمان رقم خورد را، تبریک می گویم. به امید افتخارات ورزشی بیشتر بانوان در سال جدید".