یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۲:۲۷May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانمندسازی زنان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایران به عنوان رئیس کارگروه توانمندسازی اقتصادی آیورا، هفتمین نشست این کارگروه را به همراه کارگاه های جانبی آموزشی، طی دو روز متوالی در ایران برگزار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر از اولین سال برداشت گل محمدی زنان سرپرست خانوار در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح در جهت توانمندسازی زنان سرپرست خانوار راه اندازی شده و درآمد حاصله از فروش نیز درراستای بازتوانی زنان سرپرست خانوار مصرف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
انسیه خزعلی در توئیتی نوشت: برای اولین بار، آموزش حضوری برای گروهی از مدیران کشورهای این منطقه در راستای آموزش مشاغل بومی توسط بانوان ایرانی برگزار شد.
تبیان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵    
توانمندسازی زنان با اینکه معانی اقتصادی و سیاسی را شامل می شود، اما این جا درباره نیازهای خانواده به وجود زنان توانمند صحبت می کنیم. برخلاف موضع ضعف که ناتوانی با خود می آورد و آسیب زاست، توانمندی با خود قدرت می آورد. توانمندشدن زنان یک فرایند است و زمان نیاز دارد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۵    
جام جم آنلاین - خوزستان، لیلا حمید اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب خوزستان به مصوبه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آبفا خوزستان رأی مثبت دادند و آن را به تصویب رساندند. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون به نقل از روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در هفتمین نشست کارگروه توانمندسازی اقتصادی زنان اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند” آیورا” که روز دوشنبه در تهران برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۴    
جلسه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و جامعه هدف بهزیستی با حضور " مجتبی رفیعی" رئیس اداره بهزیستی شهرستان شفت و روسای ادارات کمیته امداد امام خمینی(ره)و فنی حرفه ای فومن و شفت در اداره بهزیستی شفت برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۱    
پونه توکل نیا / عضوکانون زنان بازرگان کانون زنان بازرگان که جوهره اصلی اش را ساماندهی نبوغ و خلاقیت و توانمندی زنان ایران تشکیل داده است، از آغاز تاسیس راهی پر فراز و نشیب را طی کرده است ...
مدار شرقی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۳    
وزارت کار و امور اجتماعی عراق از ثبت بیش 467 هزار خانواده که سرپرستی آن را زنان برعهده دارند، خبر داد و تاکید کرد به دنبال تدوین طرحی برای توانمندسازی زنان بهره مند از کمک های تامین اجتماهی و بهبود اوضاع اقتصادی آنها هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت کار و امور اجتماعی عراق از ثبت بیش 467 هزار خانواده که سرپرستی آن را زنان برعهده دارند، خبر داد و تاکید کرد به دنبال تدوین طرحی برای توانمندسازی زنان بهره مند از کمک های تامین اجتماهی و بهبود اوضاع اقتصادی آنها هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهادکشاورزی شهرستان فنوج گفت: با هدف تسریع فرآیند سرمایه گذاری و تقویت بنیاد مالی و پس انداز در مناطق روستایی و توانمندسازی زنان روستایی ،تاکنون 8 صندوق خرد زنان روستایی در شهرستان فنوج با عضویت 172نفر تشکیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین دوره آموزشی زنان و حکمرانی به همت کمیسیون ملی یونسکو ایران با هدف توانمندسازی زنان بر مبنای محتوای تخصصی حکمرانی طی 6 روز برگزار می شود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، سید عماد شاهرخی امروز سه شنبه در بازدید از طرح های پیشران بخش کشاورزی لرستان، اظهار داشت: در راستای توانمندسازی زنان روستایی و عشایری ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بازدید مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان از کارگاه های توانمندسازی زنان سرپرست خانواده موسسه در زاهدان بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۸    
گروه همیار تابان دخت گروس با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در شهرستان بیجار راه اندازی شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان از مراکز شبه خانواده و کارگاه های توانمندسازی زنان سرپرست خانواده این موسسه بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی ارکان صندوق اعتبارات خرد و تسهیلگران زن روستایی شهرستان های گرمسار و آرادان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: مقرر شد شرکت ها و دستگاه هایی که بتوانند امکاناتی برای زنان فراهم کنند در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی از توانایی آن ها در جهت توانمند کردن بانوان استفاده کنیم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه چرخانه امروز سه شنبه5 اردیبهشت میزبان معصومه حسینی فعال حوزه عروسک سازی است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه چرخانه را با موضوع معرفی زنان کارآفرین و ارائه راهکاری برای توانمندسازی زنان برای ورود به چرخه اقتصادی از شبکه رادیویی فرهنگ پخش می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۲    
جلسه توجیهی طرح توانمندسازی زنان بهبود یافته از اعتیاد در دفتر امور زنان و خانواده استانداری لرستان با حضور حشمت اله معتمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان وسایر دستگاه متولی برگزارشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی از راه اندازی مرکز توانمندسازی زنان آسیب دیده در استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به منظور ارائه تجربیات و ارتقای انگیزه کارآفرینی در این قشر در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲    
مدیر کل بهزیستی استان قزوین با تاکید بر ضرورت حمایت اجتماعی و توانمندسازی زنان و دخترانی که در معرض آسیب و خشونت قرار دارند، فعالیت خانه های امن، مراکز سلامت و خانه تلاش را تشریح کرد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۷    
ارزش های اصلی توسعه پایدار را باید در ارتقای کیفیت زندگی یعنی توانمندسازی زنان و مردان، در تأمین نیازهای اساسی، تلاش در جهت رفع اختلافات طبقاتی در جامعه، رشد آگاهی عمومی، اعتماد به نفس و اعتقاد عامه مردم به اهداف توسعه و حفظ امنیت و آزادگی جستجو کرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۳    
پروژه (معیشت مقاومتی و توانمندسازی زنان روستایی) آسیب پذیری ها را برطرف می کند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۳    
رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا از توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و در معرض آسیب با آماده سازی شغلی و پرداخت سرمایه کار بلاعوض به آنان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان سازمان امور عشایر ایران گفت:در راستای توانمندسازی زنان عشایر کشور 453 صندوق اعتبارات خرد زنان عشایر فعالیت می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۲    
خزعلی گفت: توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از طریق استانداری ها و معاونت های زنان مهم ترین عملکرد معاونت زنان و خانواده در دولت سیزدهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان اعلام کرد برای حمایت از آوارگان داخلی و افراد بازگشته به افغانستان برنامه توانمند سازی زنان و دختران در شرق این کشور را راه اندازی کرده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
توانمندسازی به معنی تشویق افراد برای مشارکت بیشتر در تصمیم گیری هایی است که بر فعالیت آنها مؤثر است؛ یعنی فضایی برای افراد فراهم شود تا بتوانند ایده های خوبی را بیآفرینند و آنها را به عمل تبدیل کنند. توانمندسازی، عنصر حیاتی کسب و کار در دنیای نوین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
در یک مطالعه جدید که توسط محققان کشورمان انجام شده است، راه هایی که کشور مالزی برای توانمندسازی زنان در حوزه کارآفرینی طی کرده، مورد بررسی قرار گرفته اند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد گفت: کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی باید در سایه حمایت اسلام نسبت به شناسایی دلایل ریشه ای و تعصبات ضد مسلمان ها و ارائه راهکار نسبت به توانمندسازی زنان اقدام کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۵:۵۱    
زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد گفت: کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی باید در سایه حمایت اسلام نسبت به شناسایی دلایل ریشه ای و تعصبات ضد مسلمان ها و ارائه راهکار نسبت به توانمندسازی زنان اقدام کنند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۳    
کانال مطالعات حقوق بشر: در سال 1975 مجمع عمومی سازمان ملل روز 8 مارس (17 اسفندماه) را به عنوان روز سازمان ملل برای حقوق زنان "روز جهانی یا بین المللی زن" اعلام کرد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۱    
سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد گفت: علیرغم مواجهه با چالش هایی مانند تحریم های غیرانسانی یکجانبه اعمال شده توسط آمریکا، ایران همچنان به ارتقای حقوق زنان متعهد و پیشرفت چشمگیری در توانمندسازی زنان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: توانمندسازی زنان و دختران ایرانی و اطمینان از رعایت حقوق آنها، از اولویت های اصلی ماست.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
الهامی گفت: بحث اشتغال بانوان و توانمندسازی زنان محلات و روستاها مهم بوده و یکی از وظایف کانون های فرهنگی کمک به تولید محصولات فرهنگی و دینی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گوترش در سخنانی پیرامون حقوق اساسی زنان در آستانه روز جهانی زن گفت: برابری جنسیتی براساس آخرین برآوردهای سازمان ملل متحد، رسیدن به استانداردهای برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان در حوزه زندگی و کار، 300 سال دیگر طول می کشد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کلیه دستگاه های اجرایی مکلفند یک درصد از اعتبارات هزینه ای خود را در موضوعات مربوط به حوزه زنان از قبیل توانمندسازی زنان بی سرپرست، حمایت از فرزندآوری و مشاوره در حوزه خانواده هزینه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
کلیه دستگاه های اجرایی مکلفند یک درصد از اعتبارات هزینه ای خود را در موضوعات مربوط به حوزه زنان از قبیل توانمندسازی زنان بی سرپرست، حمایت از فرزندآوری و مشاوره در حوزه خانواده هزینه کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۰    
کاشمر (پانا) - طرح وزارتی دانش افزایی توانمندسازی ویژه سرپرستان خانوار در مجموعه آموزشی، فرهنگی فرهنگیان کاشمر برگزار شد. با توجه به اینکه زنان ستون های اجتماعی و خانوادگی و سرمایه های جامعه برای تربیت نسل آینده محسوب می شوند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با بیان اینکه توانمندسازی زنان با رفاه و توسعه جوامع ارتباط تنگاتنگی دارد، گفت: ارتقای زنان در جامعه به عنوان یکی از مهم ترین عوامل شتاب بخشیدن به فرآیند توسعه شناخته می شود ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در یکصد و سی و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، نامه فرماندار تهران درباره طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانواده شهر تهران بررسی شد.