دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۷:۴۹Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نقش زنان»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس، نقش زنان در مصرف بهینه انرژی و آب را کلیدی ارزیابی و تاکید کرد که مصرف بهینه در همه حوزه ها خصوصا آب و انرژی باید به یک فرهنگ تبدیل شود و بانوان در این زمینه بسیار تاثیرگذار هستند.
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۲    
حیات- نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه ما در قبال فرزندان شهدا مسئول هستیم، گفت: نقش زنان را در تاریخ انقلاب نادیده نگیریم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره بر نقش زنان در توسعه شهری و اجتماعی گفت: 720 زن در شهرداری تهران پست مدیریتی دارند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۱    
لرستان - حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به نقش زنان در پیروزی انقلاب و ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان اشاره کرد و گفت: زنان در دفاع از انقلاب و خاک کشور تاریخ ساز هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین شکری به نقش زنان در دفاع از انقلاب و ایستادگی در برابر دشمن اشاره کرد و گفت: زنان با ایستادگی در راه انقلاب، پایه های انقلاب را محکم تر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بانوان در هشت سال جنگ تحمیلی، دوشادوش مردان به خوبی نقش آفرینی کردند که این نقش آنان نباید هرگز از تاریخ حذف شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کشکولی، با اشاره به اینکه انقلاب به نقش زن هویت بخشید، گفت: این مهم با انجام کارهای پژوهشی و حمایتی باید به گوش دیگر اقشار برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: پرداختن به نقش زنان در دفاع مقدس و معرفی زنان شهیده و جانباز به نسل امروز بسیار حائز اهمیت است و در مراسم های بزرگتر در قالب یک کارگروه برنامه های منسجم تری در سال 1400 خواهیم داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۱    
حجت الاسلام والمسلمین شکری، به نقش آفرینی زنان در دفاع از حریم امنیت و حریم فکری جامعه و ایستادگی در برابر دشمنان اشاره کرد و گفت: نقش زنان نباید از تاریخ حذف شود و یا در انقلب نادیده گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور: این سرزمین با از خودگذشتگی پایدار خواهد بود و آینده روشنی برای سرزمین ما به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نقش زنان در حماسه آفرینی عرصه های مختلف نبایستی حذف و یا نادیده گرفته شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- زنان با پیروزی انقلاب و با دست یافتن به جایگاه اجتماعی خود همچنان که در به ثمر رسیدن انقلاب نقش آفرین بودند در تداوم آن نیز در همه صحنه ها حضور خود را نشان می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- تعدادی از زنان سبزواری با راه اندازی بازارچه مقاومت، نقش زنان در اقتصاد مقاومتی را به نمایش گذاشتند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۱    
عبدالرضا فرجیان با تاکید بر نقش کلیدی بانوان در دوران 8 سال دفاع مقدس عنوان کرد: پشتیبانی در پشت جبهه ها از مهم ترین نقش زنان در دوران دفاع مقدس بود که به صورت ناخودآگاه سبب ترغیب و تقویت روحیه رزمندگان شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۵:۵۰    
اعظم پشت مشهدی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون مضمون کتاب خورشید آفتاب گردان ها گفت: کتاب خورشید آفتاب گردان ها بخشی از خاطرات زنان مبارز انقلابی، رزمنده و فعال در حوزه پشتیبانی جنگ تحمیلی است که برخی از آن ها همسر فرماندهان بزرگ دفاع مقدس در جبهه ها بوده اند و خاطرات جذاب و خواندنی دارند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ ایران، زنان یکی از پرنفوذترین و تاثیرگذارترین اقشار اجتماعی بودند و در پشت صحنه بیشتر جریان های اجتماعی، سیاسی و حتی نظامی نقش مهمی ایفا کرده اند اما در تاریخ نگاری مردانه اثری از آنان دیده نمی شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با تاکید بر ضرورت تبیین نقش زنان در دفاع مقدس، گفت: زنان در دفاع مقدس مثل مردان نقش آفرین بودند و با ایستادگی و مقاومت خود توانستند زمینه حضور همسران و فرزندان خود را در جبهه فراهم کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهمیت روز شهید (22 اسفند) نه برای نیاز شهدا بلکه بخاطر اولویت تذکر به جا ماندگان از این قافله است، گفت: نقش زنان شهید و ایثارگر در انقلاب اسلامی بسیار برجسته و قابل قدردانی است و چه بسا از شهدای گمنام، بی نام و نشان تر و نا شناخته تر هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۹    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان قصرشیرین در یادواره لشکر فرشتگان تاریخ ساز گفت: نقش زنان ایران اسلامی در دوران انقلاب و نیز دوران هشت ساله دفاع مقدس پر رنگ بوده است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲    
روزنامه همشهری: وقایع نگاری محمد عبدخدایی از 25 تا 28 مرداد 1332: زمینه های کودتای 28 مرداد پیش از این تاریخ فراهم شده بود. این موضوع از ماجرای قتل سرلشکر محمود افشارطوس شروع شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۷    
جامعه مسلمانان احمدیه میزبان برنامه مجازی و رایگان نقش زنان در دین من در روز 7 مارس خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حبیب الله شعبانی موثقی گفت: نقش زنان در دفاع مقدس بی بدیل است و اگر بیشتر از مردان نباشند، کمتر از آنها هم نیستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با تجلیل از مقام شهدای زن و نقش زنان قهرمان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت(ع) گفت: زنان مبارز و شهید و جانباز لشگر فرشتگان تاریخ ساز هستند.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۰    
ما همواره خشونت را به صورت فیزیکی درک کرده و در نتیجه یک فرد قدرتمند را به عنوان آسیب زننده و اعضای ضعیف را به عنوان اسیب پذیر تلقی کرده ایم، اما تاکید ما بر نقش زنان در این حوزه، به دلیل جایگاه مهم عاطفی و روانی زن در خانواده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فعله گری جانباز 55 درصد می گوید: نقش زنان امری انکارناپذیر است که علی رغم مشکلات زیاد، در زمان جنگ تحمیلی با علم و آگاهی و با روحیه ایثار و فداکاری به نحو احسن در کنار مردان به صورت مستقیم و غیرمستقیم همراهی خود را به جهانیان ثابت کرده اند.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۱    
در سال های اخیر نقش زنان در فیلم های مختلف افزایش داده و در بسیاری از اوقات ما شاهد زنان در نقش اول بسیاری از فیلم ها هستیم. ما در اینجا قصد داریم 10 فیلم که نشانه از قدرت زنان هستند را به شما نشان دهیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در دیدار با اعضای کارگروه مادران، همسران و فرزندان شهدا با تاکید بر اهمیت نقش زنان در پیشبرد اهداف و اصلاح جامعه گفت: نقش مادران شهدا در آماده سازی رزمندگان اسلام و مجاهدان راه حق بی بدیل و انکار ناپذیر است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج با توجه به مشاغل زودبازده و نقش زنان در اقتصاد مقاومتی، اشتغال خرد خانگی به ویژه برای بانوان را مورد حمایت قرار داده تا قدمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به اقتصاد خانواده بردارد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نقش زنان شهید و جانباز البرز در دفاع مقدس با برگزاری کنگره شهرستانی لشکر فرشتگان تاریخ ساز به آحاد جامعه معرفی و تبیین می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین یادواره بانوان شهیده، جانباز و آزاده استان کرمان با عنوان لشکر فرشتگان تاریخ ساز در محل گلزار مطهر شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
سازمان بین المللی دریانوردی با مشارکت انجمن حمل و نقل و تجارت بین المللی زنان مطالعه و تحقیق با موضوع "زنان در صنعت دریانوردی" را آغاز کرده است.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۲    
همایش ملی نقش زنان در گام دوم انقلاب اسلامی روز شنبه، 25 بهمن، 1399 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در شهر سمنان برگزار می شود. محورهای همایش ملی نقش زنان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب 1.رسالت زنان در تحقق معنویت و اخلاق 2.رسالت زن مسلمان در عدالت و اقتصاد 3.رسالت زنان در سبک زندگی ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر نقش زنان استان در هشت سال دفاع مقدس گفت: استان از لحاظ تقدیم شهدای زن به نظام و انقلاب اسلامی در رتبه سوم کشوری قرار دارد و این امر بیانگر نقش زنان در دفاع از کیان اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مشاور بانوان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: نقش زنان در جنگ ایران با عراق، مصداق بارز و روشن نقش زنان در دفاع از سرزمین و باورها و ارزش های نظام جمهوری اسلامی است.
عطنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۴    
زن در جامعه با چه نقش هایی مواجه است؟ این پرسشی است که پاسخ آن می تواند در بررسی موضوع تقش زنان در کاهش آسیب های اجتماعی کارآمد تلقی شود. به گزارش عطنا ، نشست تخصصی نقش زنان در کاهش آسیب های اجتماعی و روانی روز 27 بهمن ساعت 17 برگزار شد ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۳    
امام جمعه مشهد گفت: فردی که انقلاب را باور کرد و استحکام عناصر هویتی داشت خسته نمی شود امروز مشکلاتی که در مسائل معیشتی، اقتصادی و مدیریتی به وجود آمده این است که برخی از مدیت های نظام را افرادی در دست دارند که از انقلاب خسته شدند این خسته ها برای ما مشکل آفریده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فعالان حوزه کارآفرینی در میزگرد"کارآفرینی و توسعه مشاغل خانگی" به مسائلی مانند نقش زنان در توسعه کسب و کارهای خرد تاکید کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۸    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان سمنان گفت: همایش ملی نقش زنان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با حضور معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور در سمنان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۸    
حوزه/ نشست سیاسی با موضوع نقش زنان در تداوم انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه علمیه حضرت نرجس خاتون (س) دولت آباد برگزار و در آن مطرح شد؛ مهم ترین اثر تفکر فمینیسم دین گریزی و دوری نسل جوان از معنویت است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۰    
بهار-مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار گفت: نقش زنان در همه عرصه های انقلاب و نظام بارز است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ برنامه ضرب سکه با موضوع نقش زنان در تحقق شعار سال با حمایت از کار و سرمایه ایرانی با حضور دکتر مرضیه افضلی، مدیر کارآمدی سازمان بسیج جامعه زنان کشور و دکتر لیلا استیلی، پژوهشگر حوزه زنان روانه آنتن شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-الهه کولایی استاد علوم سیاسی درباره جایگاه سیاسی زنان ایران در شرایط فعلی گفت: سهم و نقش زنان در ساختار سیاسی کشور فاصله زیادی با آرمان ها و مطالباتی که در انقلاب اسلامی مطرح شد، دارد. یعنی عملیاتی و اجرایی شدن آن با چالش ها و موانع گوناگونی روبه رو شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی زنان کارآفرین شهرک های صنعتی سراسر کشور با هدف شبکه سازی زنان کارآفرین و ضرورت تقویت زنجیره تأمین، ایجاد زمینه های هم افزایی و حمایت های لازم در راستای تحقق شرایط مناسب برای ایفای نقش زنان در رونق و جهش تولید ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، دکتر سید فرزاد علامه عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بررسی مساله باروری مردان در پنجمین کنگره سلامت مردان که از 29 بهمن تا 2 اسفند ماه برگزار می شود، اظهار کرد: تقریبا نقش زنان و مردان در ناباروری یکسان و حدود 50 درصد است ...
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل بانوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: القائات نادرست و تهاجم فرهنگی باعث شده تا دختران و زنان، مادر بودن یا مادر شدن را یک مسیر غیر عقلانی بدانند. ...
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکی از دلایلی که زنان امکان ورود به بدنه مدیریتی دانشگاه ها را ندارد موازنه جدی است که بخش زیادی از این موازنه و ارائه تسهیلات باید از سوی دولت ها صورت بگیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه نقش زنان در برقراری صلح کلیدی است، گفت: روحیه صلح خواهی و صلح طلبی که در زنان نهادینه شده، ما را متوجه این ضرورت می کند که باید آنان را بیشتر در مناسبات صلح و امنیت در نظر یگیریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- کتاب ماهم بودیم انقلاب اسلامی به روایت زنان هرمزگان به قلم انسیه بهبودی توسط حوزه هنری استان هرمزگان به رشته تحریر درآمده است.