دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۲:۴۹Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسلمان»

شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش    
سخنرانی بانو امینه اسلمی مستبصر آمریکایی در مورد چرایی رعایت حجاب توسط زنان مسلمان را ببینید. او معتقد است که بر اساس قرآن رعایت حجاب اسلامی نشانگر شخصیت صادق یک زن مسلمان است.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
از وقتی که مادر مصدق، مقلد حاج شیخ شد، خانه ای برای حاج شیخ خرید. همان خانه ای که در حال حاضر توسط آقای شهرستانی( نماینده و داماد آیت الله سیستانی ) از ورثه خریداری و کتابخانه ای با نام آیت الله حائری در آن تأسیس شد.
شفقنا   ۳ ساعت پیش    
شفقنا- آیت الله علوی بروجردی تأکید کرد: رسالت ما(روحانیون و مبلغین) این نیست که شیعه و مسلمان زیاد کنیم و به زور بخواهیم عقاید خودمان را به آنها بقبولانیم، بلکه وظیفه ما در دوران غیبت ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه تولید محتوا در فضای مجازی قرقیزستان تحت عنوان زن مسلمان با محوریت پوشش زن مسلمان و عفاف و حجاب طی مراسمی، برگزیدگان خود را شناخت.
همشهری   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رویس گریسی افسانه جیو-جیتسو برزیلی (BJJ) و پیشگام هنرهای رزمی به اسلام گرویده است.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
رِئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: دو موضوع قرآن و مسجد که محور وحدت مسلمان هستند را به عنوان اشتراکات وحدت آفرین بین شیعه و سنی مورد توجه قرار داده ایم.
هم اندیشی   ۷ ساعت پیش    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بر اساس رتبه بندی کشورهای اسلامی، ایران در بین این کشورها رتبه سوم در مالی اسلامی را کسب کرده است.
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از پلیس خواست ورود به مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان را محدود کرده و فقط چند هزار مسلمان اجازه ورود داشته باشند.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک بانوی مسلمان از لستر انگلیس به خاطر مقابله با تابوهای سرطان و حمایت از افراد مبتلا به این بیماری، نامزد دریافت جایزه مسلمانان بریتانیا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
نشستی باعنوان "حرف رمزی ممزی" با حضور کلرژوبرت نویسنده و تصویر گر فرانسوی مسلمان در سالن وات وواج شهرداری دلیجان برگزارشد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر یک مدرسه در پاریس به این دانش آموز مسلمان به دلیل حجاب حمله کرد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، این مسئله اعتراض های گسترده دانش آموزی را درپی داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از کمیسر پلیس این رژیم خواست تا در ماه رمضان تنها به چند هزار مسلمان اجازه ورود به مسجد الاقصی را بدهد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
او در ادبیات سیاسی تانزانیا آقای اجازه نام گرفت چون مجوز بسیاری از کارهایی را که قبل از او ممنوع بود، صادر می کرد. با همه گروه های مسلمانان تانزانیا اعم از شیعه، سنی، اسماعیلی و ... به نیکی تعامل می کرد و به ساخت مدرسه برای مناطق مسلمان کم برخوردار و برگزاری مسابقات قرآنی بین آنها اهتمام زیادی داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام اسرائیلی ضمن تایید شلیک تانک به سمت مردم عادی گفت: بسیاری از آن ها به دلیل زیر گرفته شدن از سوی کامیون های کمک رسانی جان خود را از دست دادند!
مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یا لَلْمُسْلِمینْ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم کسی که صدای انسانی را بشنود که فریاد می زند: ای مسلمانان به دادم برسید و کمکم کنید، کسی که این فریاد را بشنود و پاسخ نگوید، مسلمان نیست کافی جلد 2 صفحه 164 ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۸    
در بخشی از وصیت نامه شهید عباسعلی حبیبی آمده است: از امت مسلمان می خواهم که در همه کارهای خود خدا را در نظر بگیرید و هیچ گاه از امام (قدس سره) امت و روحانیت مبارز و دولت اسلامی دست برندارند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۸    
محمد زرین: با وقوع دوباره جنگ گسترده در سرزمین فلسطین، روند تحولات در غرب آسیا دچار به هم ریختگی شده است و همین امر باید کشورهای مسلمان را درباره آنچه در این منطقه در حال رخ دادن است، حساس کند
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماز عصر در مسجد کبک به پایان رسیده بود که الکساندر بیزونت، 27 ساله، تفنگ نیمه خودکار خود را آماده کرد و به سمت دو مرد مسلمان تیراندازی کرد. اسلحه او گیر کرد اما وی کلت کمری خود را بیرون آورد و چهار مسلمان دیگر را کشت و پنج نفر را در کمتر از دو دقیقه به شدت مجروح کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶    
جمعی از مسئولان عالی رتبه و معلمان فعال و کنشگر کشور بوسنی در ایران با معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک دیدار و گفت وگو کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸    
ایلهان عمر، نماینده مسلمان دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا، دولت بایدن را به تامین مالی قتل عام فلسطینیان در غزه متهم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر دومین جشنواره فرهنگی هنری اهل بیت(ع) گفت: مخاطبان ما فقط شیعیان نیستند، بلکه پیام امام حسین(ع) برای همه مردم جهان از مسلمان گرفته تا غیرمسلمان است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۵    
حسین موسویان، رئیس هیئت اجرایی جبهه ملی ایران، در مراسمی که در کانون زندانیان سیاسی مسلمان برگزار شد حول چند محور و مبحث با موضوع جبهه ملی سخنرانی کرد. ...
جایگاه زن در اسلام و ویژگی های بارز زن مسلمان در برنامه بانوی مسلمان برای مخاطبان رادیو انگلیسی شبکه سحاب تببین می شود.
جمعی از مسئولان عالی رتبه و معلمان فعال و کنشگر کشور بوسنی در ایران در راستای تبادل فرهنگ ها و آشنایی با ارزش ها، مبانی و گفتمان انقلاب اسلامی ایران صبح امروز با مجتبی همتی فر، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک دیدار و گفت وگو کردند.
مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یا لَلْمُسْلِمینْ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم کسی که صدای انسانی را بشنود که فریاد می زند: ای مسلمانان به دادم برسید و کمکم کنید، کسی که این فریاد را بشنود و پاسخ نگوید، مسلمان نیست کافی جلد 2 صفحه 164 ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز گذشته به دعوت رسمی رئیس جمهور الجزایر و برای شرکت در هفتمین نشست مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز به این کشور سفر کرد و از مسجد جامع این کشور به عنوان بزرگترین مسجد قاره آفریقا و سومین مسجد بزرگ جهان اسلام بازدید و نماز مغرب را در کنار برادران مسلمان این کشور اقامه ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزارت توسعه اسلامی مالزی (Jakim) متعهد به نظارت مداوم بر مبالغ تخصیص داده شده دولت به ایالت ها، به ویژه ایالت هایی است گروه های هدف از جمله تازه مسلمان را شامل می شوند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بانوی راهبه کلمبیایی با حضور در مسجدالرضا(ع) در بوگوتا شهادتین بر زبان آورد.
مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادی یا لَلْمُسْلِمینْ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم کسی که صدای انسانی را بشنود که فریاد می زند: ای مسلمانان به دادم برسید و کمکم کنید، کسی که این فریاد را بشنود و پاسخ نگوید، مسلمان نیست کافی جلد 2 صفحه 164 ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۳    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، بیان کرد: در شهر تهران به طور قطع اهل سنت برایمان اهمیت دارند؛ این نیاز همیشه دیده شده است که نه فقط در مجمع تقریب بلکه تمام قسمت های جمهوری اسلامی ایران باید رویکردی اتخاذ کنند که نتیجه آن تقریب شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۱    
شبکه خبری الجزیره در مطلبی اعلام کرد: رای دهندگان ایالت میشیگان آمریکا با بیش از 100 هزار رای عدم تعهد ، اعتراض خود را نسبت به حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی ابراز کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سید ابراهیم رئیسی در راستای تقویت همکاری های کشورمان با سازمان ها و اتحادیه های منطقه ای و بین المللی و نیز گسترش روابط با کشورهای مسلمان و همسو، به دعوت رسمی عبدالمجید تبون، رئیس جمهور الجزایر روز گذشته در رأس هیات عالیرتبه اقتصادی و سیاسی عازم الجزیره، پایتخت این کشور شد ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۶    
شفقنا- رئیس جبهه عمل اسلامی لبنان و نایب رئیس تجمع علمای مسلمان این کشور گفت: داعش محصول محیط عراق نیست بلکه در آغوش سرویس های اطلاعاتی جهانی پرورش یافته است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وجود جن در خانه یا بودن اجنه ساکن در منزل، چه از نوع مسلمان و چه غیر مسلمان آن به ضرر ما تمام می شود. چون باعث آزار اعضای خانواده شده و زندگی را به نوعی مختل می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۳   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیسی ضمن ابراز تأسف عمیق از دچار شدن دولت های منطقه به بی عملی و محافظه کاری مفرط در قبال مسئله فلسطین، تصریح کرد: در حالیکه امروز ملت مسلمان فلسطین چشم انتظار اقدام عملی و موثر دولت های اسلامی هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاهی در کنیا دانشجویان مسلمان خود را وادار به اعمال مسیحیان می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)، با بیان اینکه برخی مشبهه هستند که البته مسلمین قائل به مسلمان بودن آنان نیستند ولی برخی تنزیه می کنند یعنی خدا این و آن نیست و زمان و مکان ندارد ...
فرادید   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که همه رسانه ها درباره محمد علی کلی 22 ساله حرف می زدند، او در ساحل میامی از این که دین اسلام در مسابقه با لیستون به او کمک کرده حرف زد. روزنامه اطلاعات 10 اسفند 1342 طی گزارشی حرف های کِلی را بارتاب داد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
موزیسین تازه مسلمان بریتانیایی از قصد خود برای ساخت یک موسسه خیریه به نام قطار صلح در مالزی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، مهدی حسن ، مفسر سیاسی مسلمان و هندی تبار آمریکایی در مصاحبه با شبکه سی.ان.ان گفت: جو بایدن این قدرت را دارد که تلفن را برداشته و به این جنگ پایان دهد. او می تواند به نخست وزیر اسرائیل زنگ زده و بگوید ما ارسال کمک و سلاح به شما را قطع می کنیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی اکیو نویسنده ترک در یادداشتی به سیاستمداران غربی هشدار داد تبعات کشتار مردم در غزه از اتفاقی که بعد از حملات یازده سپتامبر 2003 در رابطه بین غرب و مسلمانان رخ داد، بسیار بدتر خواهد یود.
رئیس جمهور به منظور انجام دیدار رسمی دوجانبه و نیز شرکت در هفتمین نشست مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز (GECF) بامداد شنبه در رأس هیئت عالی رتبه اقتصادی و سیاسی عازم الجزیره پایتخت الجزایر خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلهان عمر، نماینده مسلمان کنگره آمریکا می گوید دولت آمریکا برای کشتار فلسطینیان به اسرائیل چراغ سبز نشان داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل: جو بایدن در سال 2020 میلادی در ایالت میشیگان با اختلاف بسیار کمتری نسبت به دونالد ترامپ رقیب خود پیروز شد آن هم تنها با کسب بیش از 150000 رای ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرتا تاویسین، نخست وزیر تایلند در جریان سفر به استان های جنوبی مسلمان نشین این کشور، از موزه آثار اسلامی و مرکز نگهداری نسخ قدیمی قرآن استان ناراتیوات بازدید کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دانشگاه های کنیا متهم است که دانشجویان مسلمان را مجبور به رفتن به کلیسا کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: بسیاری از مردم مسلمان و آزادیخواهان جهان چشمشان به انتخابات جمهوری اسلامی ایران است و منتظرند انتخاباتی پر شور شاهد باشند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳    
یک روانشناس حوزه نوجوانان در نشست بچه های رستا گفت: ایرانی مسلمان در همه امور خدا را درنظر می گیرد و رضای خدا هدف مشترک فردگرایی و جمع گرایی در فرهنگ ایرانی اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در راستای تقویت همکاری های کشورمان با سازمان ها و اتحادیه های منطقه ای و بین المللی و نیز گسترش روابط با کشورهای مسلمان و همسو، به دعوت رسمی عبدالمجید تبون ، رئیس جمهور الجزایر در رأس هیئت عالی رتبه اقتصادی و سیاسی عازم الجزیره پایتخت این کشور شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۸    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت پیام دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به علمای مسلمان برای کمک به مردم فلسطین، مصاحبه و گفت وگو با علمای جهان اسلام و... منتشر شد.