دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۳۲Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسلمان»

خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش اسلامی فلسطین ضمن تمجید از مخالفت ملت بحرین با سفر رئیس رژیم صهیونیستی به منامه، از ملت های عربی و مسلمان خواستار مخالفت با عادی سازی هر گونه ارتباط با تل آویو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی درحالی برای گسترش روابط با کشورهای عربی به بحرین سفر کرده که رفتار ملت های عربی و مسلمان در جام جهانی قطر حجم انزجار و نفرت آنها از رژیم جعلی اسرائیل را آشکارا به نمایش گذاشت.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۹    
یک نویسنده مسلمان در برادفورد معتقد است که جوامع مختلف، کمپین سالانه ماه آگاهی از اسلام هراسی و مبارزه با اسلام هراسی را به اندازه کافی جدی نمی گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
همرزم قدیمی شهید بروجردی خاطراتی از چند سال هم نشینی با او روایت می کند: دیدیم خاک بلند شد و چندین کامیون، جیپ و تراکتور به سمت ما می آیند و بروجردی در جلوی صف است. او نزدیک به 500 نفر بومی را جذب کرده بود که همان پیشمرگان کُرد مسلمان شدند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۱    
تجمع علمای مسلمان لبنان شهادت عمار حمدی مفلح جوان فلسطینی به دست نظامی صهیونیست در نابلس را محکوم کرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۴    
تصمیماتی که مسئولان برگزارکننده جام جهانی 2022 در مورد فضای ورزشگاه ها گرفتند با تمجید از سوی تماشاگران زن همراه شده است. آنها تاکید کردند در این کشور مسلمان احساس امنیت بیشتری داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۲    
کانی دوماتو (Connie Dumato)، زن مسلمان فیلیپینی از تجربه خود برای تحقق صلح در جوامعی که از او مدد می خواهند استفاده می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آلمان به رغم امضای قرارداد گازی با قطر در بحبوحه بحران انرژی اروپا، ارزش های اخلاقی و قوانین یک کشور مسلمان را در جام جهانی زیر پا گذاشت.
598   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۳    
سفر رئیس رژیم صهیونیستی به بحرین در شرایطی است که رفتار مردم عرب و مسلمان در جام جهانی قطر اوج نفرت و بیزاری آنها از اشغالگران اسرائیلی را به نمایش گذاشت.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی فلسطین در این دوره جام جهانی حضور ندارد اما فلسطینی ها خود را به قطر رساندند تا مظلومیت کشورشان را به جهان یادآوری کنند. گزارش تسنیم از حضور پررنگ فلسطینی ها در جام جهانی را بخوانید. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۳:۵۶    
از سال 95 نوشتن را شروع کرد. با مجله های روزهای زندگی بچه ها، دوست، پوپک و... همکاری داشت. همچنین وی همکاری با برنامه مدادرنگی شبکه قم و برنامه منم بچه مسلمان شبکه قرآن را در کارنامه کاری خود گنجانده است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، رابرت کارتر، روزنامه نگار انگلیسی در خصوص حواشی فضای جام جهانی فوتبال و دین اسلام گفت: قطر در معرض یک کمپین هدفمند اسلام هراسی است که برخی کشورهای اروپایی در پشت آن ایستاده اند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۱۱    
ایران پرس: در شرایطی که بسیاری از کشورهای اسلامی و همچنین مردم مسلمان ترکیه اقدام قابل تامل دولت رجب طیب اردوغان در زمینه از سر گیری رابطه با رژیم صهیونیستی را نادرست قلمداد می کنند، وزیر امور خارجه ترکیه می گوید: ترکیه همزمان با عادی سازی رابطه با اسرائیل ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
صدای ایران / حمید سعادتی- (یونسکو) اعلام کرد که شب یلدا را به عنوان میراث فرهنگی ناملموس مشترک افغانستان و ایران ثبت جهانی کرده است. اخیرا برخی از فرهنگیان برای ثبت شب یلدا به عنوان میراث فرهنگی مشترک افغانستان و ایران، کارزاری را برای ارائه مستندات به یونسکو راه اندازی کرده بودند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۶    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی مطرح کرد؛نمایندگان مجلس قانونگذاری فرانسه حیثیت 240 ساله انقلاب کبیر فرانسه را کلاً زائل می کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۰    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از رسانه های فلسطینی، شیخ عکرمه صبری خطیب مسجد مبارک الاقصی امروز در سخنانی گفت: عادی سازی دود شد و شکست و ناکامی خود را نشان داد. وی افزود: ملت های عرب و مسلمان و ملت های جهان موضعگیری ایمانی و عشق و محبت خود را به فلسطین نشان دادند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- یک قاضی در ایالت ایندیانا آمریکا ممنوعیت سقط جنین را به دلایل آزادی مذهبی مسدود کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، قاضی ایندیانایی پس از اعتراض زنان یهودی، مسلمان و سایر زنان غیر مسیحی به این ایالت، از اجرای قانون ممنوعیت بیشتر سقط جنین جلوگیری کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۰    
امروزه با رشد و گسترش سرسام آور رسانه های مجازی فمنیسم غربی که نشأت گرفته از فرهنگ شرک آلود اروپا پیش از مسیحیت است با ابداع شعارهای سحرآمیزی چون آزادی، برابری زن و مرد و دفاع از حقوق زن اقشار بی بهره از سواد رسانه ای کشورهای جهان سوم را به سوی خود جذب می کند
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۸    
سپهری عنوان کرد: زنان در دوران دفاع مقدس در عرصه های جهاد، اجتماعی، فرهنگی و حتی در کانون خانواده اثرات مثبت داشتند. ایثار، شهادت و نقش زینب گونه و حماسه جاودانه این زنان در دفاع مقدس می تواند نشانه صبر و بردباری آنها باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۴    
مردم مسلمان اعم از شیعه و سنی هرگز اجازه نمی دهند معدودی از مدیران البرز در مواجهه با اغتشاش های اخیر دو رویی را پیشه کنند و در ظاهر لباس حمایت از اسلام و انقلاب اسلامی را بر تن نمایند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس فرهنگی/ آیت الله دکتر محسن حیدری طی مطلبی نوشت:در ارتباط با حوادثی که در نیمه دوم شهریور 1401 پیش آمد، اشاره به چند نکته ضرورت دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تصمیماتی که مسئولان برگزارکننده جام جهانی 2022 در مورد فضای ورزشگاه ها گرفتند با تمجید از سوی تماشاگران زن همراه شده است. آنها تاکید کردند در این کشور مسلمان احساس امنیت بیشتری داشتند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۳    
جورج قرداحی خبرنگار مسیحی لبنان، ضمن تکذیب شایعات مربوط به مسلمان شدن خود، تصریح کرد که آیات زیادی از قرآن کریم را حفظ است و آن را چراغ زندگی برای هر مسلمان یا مسیحی می داند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۷    
انسان مسلمان با دعا خواندن ثواب و حسنات بسیاری کسب می کند و با تکرار این عمل عبادی می تواند با کوله باری بسیار بزرگ و مهم در عرصه محشر حاضر و سپس به سوی بهشت گام بردارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
چند قانونگذار به رهبری ایلهان عمر، نماینده مسلمان مجلس نمایندگان و سناتور الیزابت وارن، از وزارت خزانه داری آمریکا خواستند تا سیاست های تبعیض آمیز خود را در رابطه با مسلمانان و اقلیت های این کشور تغییر دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱    
رییس هئیت افتاء اهل سنت استان بوشهر، بیان کرد: نیازمند عمل نمودن به وظایف شرعی و قانونی در برابر امت اسلامی هستیم، به معنای آنکه هر نوع برنامه ریزی و الگوسازی باید در مسیر رشد وبالندگی تفکرات و عقاید دینی ملت های مسلمان باشد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۲    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گرمی گفت: دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی رسانی و مبدا تحولات کشور است؛ محدود کردن دانشگاه به معنای عدم تحرک و پویایی جوانان انقلابی و مسلمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرنگاران صهیونیست با سوء استفاده از فرصت جام جهانی قصد داشتند در قطر با ملت های مسلمان ارتباط برقرار کنند که سطح بالای تنفر ملت ها از تل آویو موجب شد تا پروژه شان با شکست مواجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فقط شیطان بدنبال تفرقه است و اگر امروز از حلقوم کسی صدای تفرقه برخیزد، به مسلمان بودن آنان باید شک کرد. هرمز علاوه بر نماد وحدت، نماد استقامت هم هست. از فتح المبین تا والفجر 8 از این جزیره شهید و رزمنده داریم.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین افشارمنش امام جمعه شهرستان رودبار جنوب گفت: خبرنگاران صهیونیست در جام جهانی اعتراف می کنند که مسلمانان کشورهای مسلمان وقتی فهمیدند ما اسرائیلی هستیم با ما مصاحبه نمی کردند و از فلسطین دفاع می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۱    
امام جمعه موقت کوهبنان گفت: مردم مسلمان در جام جهانی امسال سیلی محکمی به استکبار جهانی و صهیونیست ها زدند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
علی حسینی، امام جمعه نسیم شهر که در خطبه های نمازجمعه گذشته این شهر، حسن روحانی رئیس جمهوری سابق را پدر داعش خطاب کرده بود، در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان گفت: به من پیام دادند که گفتید روحانی پدر داعش بود، آمریکایی ها پدر داعش بودند ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، مرکز ملی آمار انگلیس روز سه شنبه با انتشار گزارشی، به تطبیق جمعیت پیروان ادیان مختلف در سال های 2011 و 2022 پرداخته و نوشته است که کمتر از نصف جمعیت مردم انگلیس و ولز (46.2 درصد معادل 27.5 میلیون نفر) در سرشماری سال 2021 خود را مسیحی معرفی کرده اند ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۷:۲۲    
به گزارش سرویس ترجمه ردنا (ادیان نیوز)، به نقل از “”Jewish News؛ در این پنل بر روی زنان مسلمان و یهودی در تبلیغ ادیان و کاهش تنش های ناشی از اختلافات تاکید شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذاکر گفت: داعش، منافقین و گروهک های تجزیه طلب بخش کوچکی از تولیدات تروریستی نظام سلطه هستند که مردم مظلوم مسلمان را به خاک و خون می کشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۱۵    
سردار کوشکی جهرمی گفت: اغتشاشات اخیر، شورش مسرفین و مترفین عافیت طلب، شهوترانان و فواحش بین المللی و مستکبران عالم بر علیه ارزشهای اسلامی و انقلاب اسلامی و همچنین شورش علیه عفت و حیای زن مسلمان ایرانی و توطئه علیه تمامیت ارضی و امنیت کشور بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
خزعلی گفت: اگر در جنگ سخت مردان در خط مقدم هستند و زنان پشتیبان، در جنگ نرم زنان و خانواده در خط مقدم هستند و مردان باید از زنان پشتیبانی کنند تا در این خط مقدم بمانند و از اصالت، هویت و حریم یک زن مسلمان دفاع کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۷    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اکنون در سخت ترین جنگ که به نام جنگ نرم نام گرفته، ایستادیم. امروز زنان در خط مقدم این جنگ قرار دارند. مردان باید از زنان پشتیبانی کنند و به آن ها سلاح برسانند و حمایت کنند تا در این خط مقدم بمانند و از هویت، عفت، اصالت زن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور قوم کُرد را از اقوام نامدار و اصیل معرفی کرد که روح آنان با آموزه های اسلام عجین شده و می خواهند مسلمان زندگی کنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۳    
مولوی حسن زهی بیان کرد: یکی از وظایف ما عزت و اعتبار بخشیدن و روحیه دادن به مجاهدین فلسطینی نه ناامید سازی آنها است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۲    
یک ژنرال صهیونیست با اشاره به بیزاری ملت های عربی و مسلمان از اسرائیلی ها اعلام کرد که این هواداران در جام جهانی قطر با رفتارهای خود ثابت کردند که شکاف زیادی میان رویکرد آنها با دولت های عربی که توافق عادی سازی با تل آویو امضا کرده اند وجود دارد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
کدام زینب باید الگو و نمونه زن مسلمان معرفی شود؟ زینبی که اسیر غم و گریه است و تمام دوران اسارت چون سایر اسرای عالم در برابر فاتحان سر خم آورده؟ یا زینبی که عزتمندانه خود لباس رزم بر تن فرزندان می کند و روانه میدان نبرد کرده است؟
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۱    
اندیشمندان اهل سنت و اندیشمندان غیر مسلمان دارای کتاب عموما در برابر عظمت و عمق شخصیت حضرت زینب(س) با خضوع برخورد کرده اند و ایشان را ستوده اند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تعداد افرادی که در انگلستان خود را مسلمان می دانند به 6.5 درصد رسیده است. این در حالی است که این رقم یک دهه پیش 4.9 درصد بود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۱    
حوزه/ خانم دنکوب استاد مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گرگان گفت: زن مسلمان ایرانی می تواند الگوی سومی برای زنان جهان در مقابل الگوی شرقی و غربی باشد و معرفی و عرضه الگوی سوم به زنان دیگر کشورها زمانی امکان پذیر است که الگوهای کامل زن اسلامی معرفی، پاسداشت و شناخته شوند.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
6.5 درصد معادل 3.9 میلیون نفر از جمعیت تقریبا 68 میلیونی بریتانیا طبق آمار سال 2021 که به تازگی منتشر شده، مسلمان هستند. به گزارش نباءخبر،بر اساس گزارش دفتر آمار ملی بریتانیا جمعیت مسلمان این کشور نسبت به یک دهه گذشته 44 درصد افزایش یافته است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۱    
دادگاهی در شهر بایون فرانسه صاحب یک رستوران در این شهر را به دلیل جلوگیری از ورود بانوی مسلمان محجبه به این مکان، 600 یورو جریمه کرد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۲:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خودداری یک زن مسلمان در چچن از دست دادن و روبوسی با رئیس جمهور روسیه خبرساز شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک زن مسلمان اهل چچن از در آغوش گرفتن رئیس جمهور روسیه در دیدار ولادیمیر پوتین با مادران سربازان شرکت کننده در جنگ اوکراین خودداری کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۵:۱۸    
عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در عرصه معرفی زن مسلمان و هویت آنچه در قرآن کریم از آن به بیت اسلامی معرفی شده است، تلاش کرد.