شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۲:۳۲Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خمپاره»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۱    
کشور های عضو اتحادیه اروپا در نشست امروز خود بر ارسال تسلیحات بیشتر به اوکراین برای مقابله به روسیه تاکید خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن در یکی از بزرگترین رزمایش های نظامی خود پرچم رژیم صهیونیستی را هدف حمله خمپاره ای قرار دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
از جنگ تحمیلی هشت ساله، فیلم هایی به یادگار مانده که لحظه های نابی از آن دوران را به ثبت رسانده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خمپاره ، مهمات تانک ها و مهمات آرپی جی را می توان به راحتی در این پهپادها ادغام کرد. در ماه های آینده نیز آزمایش پرواز آن با مهمات را انجام خواهیم داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش وبسایت رولینگ استون ماه هاست که ردیاب های تسلیحاتی متوجه شده اند که نیروهای اوکراینی از گلوله ها و خمپاره های ساخت ایران استفاده می کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۴    
شهید غلامحسین خالصی در روز اول آبان ماه سال 1342 در شهر " بندرگز" در خانواده ای مومن به دنیا آمد و در روز تولدش بر اثر ترکش خمپاره به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد روس از توانایی ارتش روسیه در انهدام خمپاره های موشکی آمریکایی در ارتش اوکراین پرده برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در حمله خمپاره ای نظامیان صهیونیست هفت گلوله به نزدیکی نوار مرزی با لبنان در مناطق عیتا الشعب، رمیش و یارون شلیک شد، این حملات تلفات جانی نداشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۹    
رژیم صهیونیستی 7 راکت خمپاره را به سمت شهرک های رمیش و یارون در مناطق مرزی لبنان شلیک کرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع اروپایی به روزنامه دیلی تلگراف گفتند، فرانسه برنامه های اتحادیه اروپا مبنی بر کمک به اوکراین جهت افزایش ذخایر خمپاره هایش را به تعویق می اندازد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۷    
فاش نیوز - حسن باقری به نیروهایش می گفت: - جنگ ما حادثه ای نیست که قبلاٌ مشابه آن رخ داده باشد؛ اگر هم مواردی باشد، باید نمونه اش را در صدر اسلام دوران پیامبر (ص) علی(ع) و عاشورا پیدا کنید. این جنگ یک تحول تاریخی به دنبال دارد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق به شناسایی و بازداشت چندین تیم تروریستی و کشف انواع مواد و ابزارهای انفجاری، نارنجک های دستی و خمپاره های دست ساز شدند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۵۲    
سربازان گمنام امام زمان (عج) در اغتشاشات اخیر تعدادی از عناصر گروهک منافقین را که قصد داشتند با استفاده از خمپاره انداز های دستی، امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند، بازداشت کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سیاوش، در مدت حضورش در جبهه، در چندین عملیات شرکت کرد و پس از 24 ماه خدمت صادقانه برای نظام جمهوری اسلامی ایران، سرانجام در سال 1364، درحالی که فقط 5 روز به اتمام خدمت سربازی اش باقی مانده بود، در اثر اصابت ترکش خمپاره دشمن ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه ریزی 2 دانشجوی دانشگاه شریف برای ساخت خمپاره های دست ساز با کمک یکی از اعضای منافقین که در دهه 60 عفو خورده و آزاد شده بود!
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
اسکای نیوز به نقل از منابعی مدعی شد که ایران کشتی های حامل مهمات و تسلیحاتی برای استفاده در جنگ اوکراین به روسیه ارسال کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت در غزه یک بولدزر ارتش صهیونیستی را با خمپاره هدف قرار دادند و در مقابل نیز تانک های این رژیم اقدام به شلیک کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قواعد خشک گزارش های رسمی اوکراین نیز نمی تواند مقیاس عظیم درگیری را که شامل حملات هوایی روسیه، آتش توپخانه و خمپاره و ده ها حمله روزانه توسط نیروهای زمینی است، پنهان کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگاه تبیینی روایت میدان با محوریت روایت پشت پرده اغتشاشات اخیر و اقدامات صورت گرفته توسط وزارت اطلاعات در مقابله با توطئه های دشمنان و سرویس های اطلاعاتی بیگانه آغاز به کار کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهید رستمی در یک خانواده مذهبی و زحمتکش در یاسوج دیده به جهان گشوده و پس از تلاش های چشمگیر موفق به اخذ دیپلم گردید و در همان ایام ازدواج کرد سپس به همکاری در اداره دارایی و امور اقتصادی دعوت شد و در ضمن کار به تحصیلات خود در دانشگاه ادامه می داد ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۱    
آسمان جان پناه شهیدان است و زمین تبعید گاهشان. آنانی که همیشه بودن ما باقی مانده ها، بعد از خدا مدیون رشادت و ایستادگی شان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۴    
مهمان امروز پنج شنبه های شهدایی خبرگزاری فارس، شهیدی است که به خاطر علاقه اش به بازی فوتبال و زبانزد بودن روحیه اخلاق مداری اش در بازی، یک باشگاه و تیم فوتبال شیراز به نام این شهید عزیز مزیّن شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۶    
باشگاه خبرنگاران توانا_ شهید سید محمد شکری در روز 18 آبان سال 1341 در کربلا به دنیا آمد.و پس از سپری کردن ایام کودکی به تهران آمد و در سال 1354 وارد دانشگاه شهید بهشتی شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بچه ها خیلی روحیه شون کسل بود؛آتیش شدید دشمن هم مزید علت خستگی بچه ها شده بود. یه دفعه صدای شادی بچه ها بلند شد.برگشتم، دیدم پوراحمد و امیر و چند نفر دیگه اومدن خط برا سرکشی،بچه ها انقدر به اینا علاقه داشتن که روحیه شون کلاً عوض شد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع فرانسه خاطرنشان کرد که پاریس بارها اعلام کرده است که مانعی برای ارسال جنگنده ها به اوکراین ندارد، اما گلوله های خمپاره همچنان در اولویت تحویل هستند، به ویژه گلوله های 155 میلی متری توپ های خودکششی سزار که پاریس به کی یف می فرستد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ویدیو یک سرباز لهستانی خانم که از یکی از شهرهای اوکراینی گرفته است و صدای انفجار در شهر در هرزمانی شنیده می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۸    
شهید خرازی در عملیات کربلای 5، در 8 اسفند 1365، زمانی که در اوج آتش توپخانه دشمن، رساندن غذا به رزمندگان با مشکل مواجه شده بود، پیگیر این کار شد که در همان حال با انفجار خمپاره ای در نزدیکی اش به شهادت رسید.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
فاش نیوز - یک رزمنده ته دره رفته بود تا برای دیگران یخ بیاورد. هنگام برگشت درست یک خمپاره، کنار پایش منفجر شد. همه فکر کردند او شهید شده است، اما رفاقت او با عزرائیل مانع از شهادتش شد! ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۸    
جانباز بلال محمدیان می گفت: در حمله بعث عراق به منطقه شرهانی، خمپاره 60 در نزدیکی ام به زمین خورد. احساس کردم یک شیء گرد و لزجی روی صورتم افتاد. آن شیء چشم چپ من بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یکبار از سر که ترکش آرپی جی به سرم خورد، یک بار تیر به پایم خورد و بار دیگر خمپاره 60 که کنارمان منفجر شده بود و در آمبولانس بودم. وقتی در تبریز به هوش آمدم متوجه شدم قسمتی از جمجمه ام به اندازه چهار انگشت از بین رفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جنگنده ها و بالگردهای رژیم صهیونیستی در پاسخ به حملات موشکی و خمپاره ای گروه های مقاومت فلسطین، مناطقی از نوار غزه در اردوگاه الشاطی و مرکز غزه را بمباران کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
جنگنده ها و بالگردهای رژیم صهیونیستی در پاسخ به حملات موشکی و خمپاره ای گروه های مقاومت فلسطین، مناطقی از نوار غزه در اردوگاه الشاطی و مرکز غزه را بمباران کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات عراق از دستگیری شش تروریست داعشی و کشف بیش از 350 گلوله خمپاره در استان نینوا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمود بکایی لشکاجانی سرانجام پس از رشادت های فراوان در جبهه های نبرد حق علیه باطل در تاریخ 23 تیرماه سال 1367 در منطقه عملیاتی شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به فیض عظیم شهادت نائل آمد و به برادر شهیدش پیوست.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرویس اطلاعات خارجی روسیه (SVR) روز دوشنبه اعلام کرد که از دسامبر 2021 ( آذر 1400) تاکنون، ناتو بیش از یک هزار و 100 سامانه پدافند هوایی، یک هزار تانک و خودروی زرهی و صدها هزار خمپاره و گلوله به اوکراین فرستاده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهید سعید سیدی فضل اللهی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و روز 22 تیر 1367 در ابوغریب بر اثر انفجار خمپاره و اصابت ترکش توسط نیرو های بعثی عراقی به فیض عظیم شهادت نایل آمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قاسم ایمانی فردویی با بیان اینکه بهترین خاطرات من مربوط به آموزش قرآن است، گفت: زمان جنگ مشغول آموزش قرآن به رزمنده ها بودم که خمپاره به وسط سنگر اصابت کرد ولی منفجر نشد. نصف خمپاره از داخل سنگر پیدا بود و همه ما تعجب کردیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۲    
در پی بیانیه اخیر اوکراین در خصوص اتمام مهمات ارسالی غرب به این کشور، وزیر خارجه انگلیس از ارتش اوکراین خواست تا دقیقتر شلیک کرده تا خمپاره و مهمات کمتری مصرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی بیانیه اخیر اوکراین در خصوص اتمام مهمات ارسالی غرب به این کشور، وزیر خارجه انگلیس از ارتش اوکراین خواست تا دقیقتر شلیک کرده تا خمپاره و مهمات کمتری مصرف شود.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس رسانه ملی در دیدار با جمعی از ناشران مجمع ناشران دفاع مقدس گفت: سازمان صداوسیما در راستای حمایت از ادبیات مکتوب در حوزه دفاع مقدس ضمن همکاری با ناشران دفاع مقدس از متون ادبی این حوزه در تولیدات رسانه ای خود بهره خواهد برد.
برترین ها / سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
روایت میدانی خبرنگار حاضر در محل از شرایط زلزله زدگان و امدادرسانی تیم هلال احمر ایران در ترکیه.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۳    
ابوالقاسم محمدزاده دوستانش سیبی به او تعارف کردند. گفت: - دلم می خواهد میوه ام را از دست رسول خدا در بهشت بگیرم. باغ سرسبز و گلرنگ دفاع مقدس فرصتی بود برای رسیدن به کمال. روز جمعه بود که با کاظمیان برای سرکشی به خط مقدم جلو رفتند ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۵    
خاطرات هاشمی رفسنجانی: [آقای کمال خرازی]، وزیر امورخارجه آمد. گزارش سفر به انگلستان، ترکیه و داووس و نتایج سفر ها را داد و گفت، روابط مان با انگلیس رو به توسعه است و تیرگی روابط با ترکیه در مسیر ترمیم است ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که کمدی در ایران پرفروش ترین ژانر است، در جهان چهارمین ژانر پرطرفدار است. شرایط بازار سینمای ایران در دهه شصت و هفتاد را بررسی کنید. در سال های شصت ونه و هفتاد، حدود 70 میلیون قطعه بلیت در ایران فروش رفته است. همان زمانی که می گویند مردم زیر توپ و خمپاره به سینما می رفتند، درست است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا میرشفیعی جانباز 70 درصد جنگ، ورزشکار، داور، رییس پیشین انجمن پاراوزنه برداری و عضو تیم ملی پاراتیراندازی که در منطقه شاخ شمیران عراق در اثر اصابت خمپاره با از دست دادن دو پای خود به درجه جانبازی نائل می شود، با توجه به سابقه ورزشی در تکواندو و کشتی در دوران نوجوانی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حملات خمپاره ای دشمن افزایش یافت. تعداد مجروحان رو به افزایش و آب و آذوقه هم تمام شده بود. غروب روز دوم، علیرضا بنکدار به شدت زخمی شد و آبی برای رفع عطش او یافت نمی شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: سرشب، چند خمپاره به منطقه اطراف ریاست جمهوری پرتاب شد که دو تای آنها در محوطه باز مجمع منفجر شد و یکی در چاپخانه ای در خیابان ولی عصر که چند مجروح داشته و یک شهید. قبلاً اخطاری رسیده بود که منافقین [= سازمان مجاهدین خلق]، بنای عملیات دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله خمپاره ای به کاخ ریاست جمهوری سومالی در شهر موگادیشو خبر دادند.