دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۰:۴۴Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندهان جنگ»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
جماران نوشت:تا ساعت پنج صبح که با صدای آتشبارهای ضدهوایی ساختمان بیدار شدم، خوابیدم. پس از نماز و صبحانه برای عیادت مجروحان جنگ به بیمارستان شرکت نفت رفتم. دیشب یک شهید و یک مجروح آورده بودند. روحیه بیماران و وضع بیمارستان خوب بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین اسدالهی از فرماندهان جنگ تحمیلی، 2 فرردین 99 بر اثر عارضه شیمیایی به شهادت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
خط مقدم در اولین تجربه خاطره نگاری و ثبت خاطرات شفاهی از رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان جنگ با قلم سعید علامیان به سراغ خاطرات امیر سرتیپ سیدحسام هاشمی رفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: اخیراً در دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا، اتاق شبیه سازی جنگ اقتصادی با ایران تشکیل شده و مارک دوبوویتز که فارغ التحصیل دانشگاه اورشلیم و از فرماندهان جنگ اقتصادی با ایران است به صراحت اعلام کرده که دلار در ایران به 600 هزار ریال می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۴    
یکی از فرماندهان جنگ هشت سال دفاع مقدس گفت: در جنگ ترکیبی امروز باید از تجربیات جنگ تحمیلی استفاده کنیم؛ بهره مندی از ظرفیت دیپلماسی می تواند به ما کمک کند.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۱    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قم، برگزاری کارگاه پوستر رضوی را عامل ایجاد یک سرمایه اجتماعی دانست و گفت: ما باید از سرمایه های اجتماعی برای تقویت فرماندهان جنگ نرم استفاده کنیم، این فرماندهان هنرمندان متعهدی هستند که مفاهیم و ارزش ها را با زبان هنر منتقل می کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
میزنفت نوشت: محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت که خود را یکی از فرماندهان جنگ اقتصادی می داند، در حالی مدام به این موضوع می پردازد که تخریب شرکت ملی نفت توسط او بر هیچ کس پوشیده نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران با همسر و فرزندان شهید اسماعیل دقایقی از فرماندهان جنگ تحمیلی که دانشجوی دانشگاه تهران نیز بوده، دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کتاب دست خط شامل روایت متفاوت فرماندهان و مسئولان در دفاع مقدس توسط نشر سرو منتشر و راهی بازار نشر شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
پانزده سال از شهادت عماد مغنیه فرمانده نظامی حزب الله لبنان می گذرد و او فردی بود که مبارزه و نبرد مستقیم با رژیم صهیونیستی را موجب پیروزی مقاومت در برابر این رژیم نامشروع و اشغالگر می دانست. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عماد مغنیه معروف به حاج رضوان بنیانگذار یگان نظامی حزب الله لبنان و از فرماندهان جنگ 33 روزه بود که توسط جوخه های ترور رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. تعداد بازدید : 0 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 360
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عماد مغنیه معروف به حاج رضوان بنیانگذار یگان نظامی حزب الله لبنان و از فرماندهان جنگ 33 روزه بود که توسط جوخه های ترور رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان و تعدادی از فرزندان سرداران شهید، مهمانان خاص فیلم غریب در برج میلاد بودند. خبرگزاری میزان – طبق اعلام ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، شب گذشته (پنج شنبه 20 بهمن) پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان همراه با مهدی همت، رسول عاصمی، حسین ستوده، مهدی دستواره ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به توان نظامی عراق، ما باید به گونه ای عمل می کردیم که توان زرهی عراق را از کار بیندازیم. بنابراین تلاش فرماندهان جنگ بر این بود که جنگ را به سمت مناطق باتلاقی و مناطقی مثل هورالعظیم و هورالهویزه بکشانند و در این مناطق بود که نقش مهندسی پررنگ تر می شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی رحیمی، مؤلف کتاب نبرد تنگه ها معتقد است: کتاب، مقاله یا هر اثر دیگری که بتواند حسن باقری را به نسل جوان معرفی کند، کار پژوهشی نمی تواند باشد، چون رویکرد پژوهشی برای عام جذابیت ندارد. بنابراین باید بر اساس یک اثر پژوهشی کتابی مختصرتر با نثر شیرین و جذاب و ساده و داستانی نوشته شود ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان خارجی، از عملیات کربلای 5 به عنوان برجسته ترین عملیات ایران در طول جنگ تحمیلی یاد کرد و یکی از رهبران مشهور کشور های غیر متعهد گفت: ارتشی که استحکامات عراق در منطقه شرق بصره را تسخیر کرده باشد، قوی ترین نیروی زمینی خاورمیانه را در اختیار دارد. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
چاپ دوم کتاب کوهستان آتش ، نوشته گلعلی بابایی از سوی انتشارات 27 بعثت منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۸    
مهدی باکری در نظر او از شجاع ترین و باتقواترین فرماندهان جنگ بود. درست همان حالی را داشت که بعد از شهادت زین الدین به او دست داده بود. از دست رفتن صاحب یک قدرت فرماندهی کم نظیر و یک تفکر و تحلیل عمیق و یک معدن تجربه جنگی، یعنی کسی مثل مهدی باکری، آن هم در این شرایط حساس و وسط عملیات به آن مهمی...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۱    
رئیس حزب سوسیال ناسیونالیست سوری در لبنان تأکید کرد که آمریکا با به شهادت رساندن فرماندهان جنگ ثابت کرد که حامی اصلی تروریسم و دشمن قسم خورده مبارزان با اشغالگری و نژادپرستی است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۴    
فتاحی گفت: ما وقتی اکثر حوادث اخیر را بررسی کنیم می بینیم که این ها یک جنگ ترکیبی و هیبریدی را شکل داده اند و بازوی اصلی این جنگ ها رسانه ها هستند، در واقع فرماندهی این جنگ های هیبریدی را رسانه ها انجام می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
موضوع شبانه به فرماندهان جنگ در قرارگاه کربلا اطلاع داده شد و نتیجه این شد که دستور عقب نشینی دادند. چون نیروهای زرهی عراق آماده بودند تا از شکاف بین نیروهای ایرانی پاتک بزنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه اگر خودمان در مسیر حرکت رسانه های همراه با نظام سنگ اندازی نکنیم، در جنگ نابرابر تحمیلی به کشور از سوی دشمنان، موفق تر خواهیم بود، گفت: رسانه ها ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سردار رضا پورشمسی در اجتماع بزرگ بسیجیان استان یزد که همرمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در استادیوم ورزشی شهید نصیری شهر یزد برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به درخشش بسیجیان در کوران دفاع مقدس مانند همه ماموریتهای واگذر شده به آنها ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
شعبانی گفت: پرداختن به زندگی فرماندهان جنگ تحمیلی را هیچگاه نباید فراموش کرد، چون آن ها تاریخ و قهرمانان ما هستند. ما باید از قهرمانان واقعی مان بگوییم و مردم و جوانان را با آن ها آشنا کنیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی، ضربه ناپذیر کردن اقتصاد ملی و رشد و تعالی صنایعی چون آب و برق با تمرکز بر توانمندی شرکت های دانش بنیان و سرمایه های داخلی محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۹    
فرمانده دوران دفاع مقدس و همرزم شهید سلیمانی گفت: آفت دوگانگی که امروز بخشی از جوانان را فرا گرفته به دلیل عدم ارائه الگوی مناسب به این قشر بوده این در حالی است که بهترین شهدا و بیشترین فرماندهان جنگ تحمیلی، دانشجویان بودند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۹:۱۲    
سردار افراسیابی با بیان اینکه امروز دانش آموزان فرماندهان جنگ نرم هستند، گفت: در این جنگ، مأموریت این قشر سخت تر از جنگ در دوران دفاع مقدس است. در جنگ سخت دشمن دیده می شد، اما در جنگ نرم، وضعیت غبارآلود و تشخیص خودی از غیرخودی سخت است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: امروز فرماندهان جنگ نرم اساتید دانشگاه ها هستند و آنانند که این جنگ را هدایت و فرماندهی می کنند و اگر در این امر دقت نشود با یک حرف دچار آسیب می شویم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حکیمی با بیان اینکه اساتید فرماندهان جنگ نرم هستند، گفت: استاد برجسته و تأثیرگذار کسی است که هم در زمینه علمی و پژوهشی قدرتمند باشد و هم از لحاظ اجتماعی و فرهنگی فعال باشد و در وقایع مختلف تأثیرگذار باشد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۳    
آیت الله العظمی گلپایگانی از جمله بزرگانی بود که در بزنگاه های مختلف همراهی خود با نهضت امام خمینی را نشان داده بود. این رویه پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ادامه پیدا کرد تا جایی که به دنبال شهادت جمعی از فرماندهان ارشد نظامی جنگ ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۷    
ساعت نوزده روز هفتم مهر ماه سال 60 جمعی از فرماندهان عالی رتبه ارتش و سپاه به شهادت رسیدند. روایت ها اما از چگونگی سقوط هواپیمای آنان مختلف است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۰:۳۴    
ساعت نوزده روز هفتم مهر ماه سال 60 جمعی از فرماندهان عالی رتبه ارتش و سپاه به شهادت رسیدند. روایت ها اما از چگونگی سقوط هواپیمای آنان مختلف است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وی دوران ابتدایی تا دبیرستان را در بابلسر گذراند و سال 54 تا 56 به خدمت در ارتش رفت و آن را به پایان رساند و منتظر ایام منقضی ماند (ایام منقضی به زمانی گفته می شود که سربازان در ایام جنگ باید پشت سر بگذارند. قانونی که در حال حاضر ملغی شده است) ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهشی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: بسیاری از آدم ها در صحنه جنگ نیستند، یعنی در میدان جنگ نیستند، یک فرمانده نظامی وقتی در صحنه جنگ و در میدان جنگ یعنی دفاع از کشور است برایش مسائل فرق می کند، هیچ موقع نمی شود فرمانده را زیر سوال برد ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۶۰ سایت دیگر  
حقایقی (درباره دفاع مقدس) که ما از آن سخن می گوییم امروز فقط یک ادعا نیست، بلکه خود طرف مقابل هم به آن اعتراف می کند. حمله و جنگ با انقلاب اسلامی طبیعی بود، چون دشمنان از این انقلاب عصبانی بودند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۴    
ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: خبرنگاران، فرماندهان، متخصصان، تکاوران و نیروهای ورزیده میدان جنگ شناختی هستند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مردانی با اشاره به اینکه دانشگاه باید خط مقدم جهاد تبیین باشد، گفت: گرچه عرصه ی جهاد تبیین بسیار وسیع و برای همگان باز است اما دانشگاه زیست بوم افسران جنگ نرم یعنی دانشجویان و همچنین فرماندهان جنگ نرم یعنی اساتید است، پس محوریت دانشگاه ها در این نبرد تمدنی محرز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس سازمان مدارس صدرای کشورگفت: جامعه اسلامی با دختران شکل می گیرد و برای پیروزی در گام دوم انقلاب و جنگ نرم باید فرماندهانی را مانند شهید حاج قاسم تربیت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
پرویز وطن دوست جانباز 70 درصد بصیر از فرماندهان ستاد جنگ های نامنظم پس از تحمل سال ها درد و رنج ناشی از جانبازی به یاران شهیدش پیوست.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: سه محور فرهنگی، ورزش همگانی و ورزش قهرمانی مورد توجه ما در بخش بانوان است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: در صحنه جنگ ترکیبی دشمن اساتید فرمانده جنگ نرم در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قم-ایرنا-معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم گفت: خبرنگاران، اهالی فرهنگ و هنر و سایر ظرفیت های رسانه ای در خط مقدم جنگ نرم و شناختی دشمنان هستند و بار اصلی این جنگ نابرابر بر دوش اصحاب رسانه است و خبرنگاران و اهالی فرهنگ و هنر فرماندهان اصلی این جنگ هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان رضوی گفت: دانشجویان افسران و فرماندهان جنگ نرم محسوب می شوند و طبق فرمایش های مقام معظم رهبری تربیت نسل آینده کشور، مدیران و مسؤولان از میان همین افسران انتخاب می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
آفتاب نوشت : با این حال خبرسازبودن خاطرات آیت الله هاشمی از نکات مهمی است که همواره با واکنش هایی در سپهر سیاست کشور مواجه شده است. به طوری که گاهی جنجال ها و هیاهوی بوجود آمده از این خاطرات به مذاق عده ای خوش نیامده و حتی صحت آن را زیر سوال بردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۰    
نویسنده کتاب محمد، مسیح کردستان گفت : مهمترین راهبرد در نوشتن زندگینامه شهید محمد بروجردی معرفی یکی از بزرگترین فرماندهان هشت سال دوران دفاع مقدس بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سرتیپ محمودی با بیان اینکه در سخت ترین شرایط دفاع مقدس با توکل بر خدا و با تاسی به معنویت و امام زمان(عج) گره ها باز می شد و به اهداف مورد نظر می رسیدیم، گفت: باید نسبت به جذب جوانان به سنگر مسجد تلاش شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تصویری را از شهید قاسم سلیمانی در جمع یاران شهیدان مهدی باکری، احمد کاظمی، مهدی زین الدین و دیگر فرماندهان دفاع مقدس را می بینید.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی به همراه جمعی از همکاران و فرمانده بسیج کارگری استان با مدیر عامل مجموعه تولیدی کاشی فرزاد دیدار و گفت وگو کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۴    
رئیس مرکز شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاهیان به عنوان فرماندهان جهاد تبیین و جنگ فرهنگی علیه دشمنان محسوب می شوند.