جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۴۹Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صیاد شیرازی»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۹    
تردد خودروها در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی، مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید دستجردی، مسیر غرب به شرق بزرگراه شهدای صفه، مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجودترافیک به کندی انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مستند "نشان" امروز سه شنبه 16 شهریور با یاد و خاطره اسطوره جنگ هشت ساله و صیاد دلها؛ شهید علی صیاد شیرازی از رادیو فرهنگ پخش می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۲:۴۵    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیوها پیرامون رویدادهای سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عباس شیبک گفت: اولین دوره مسابقات جنگجویان ووشو سیستان وبلوچستان، یادواره شهید سپهبد صیاد شیرازی در زاهدان برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بازارکار به نقل از باشگاه دانشجویان ایسنا، "آشنایی با طرح شهید صیاد شیرازی (جایگزین خدمت بنیاد ملی نخبگان) و پروژه های کسر خدمت"، "تفاوت پروژه های جایگزین خدمت و کسر خدمت"، "شرایط احراز نخبگی جهت استفاده از طرح شهید صیاد شیرازی (جایگزین خدمت)" ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی تراکم ترافیک وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۱۲    
پست جدید برق در بلوار شهید صیاد شیرازی گرگان راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- جمعی از بازاریان گرگان با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اقدام به تهیه تجهیزاتی بیمارستانی کرده و آن را در اختیار بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان قرار دادند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۰:۱۹    
تعداد 60 بسته معیشتی توسط پایگاه شهید صیاد شیرازی و با همکاری مسجد حضرت خدیجه(س) در راستای کمکهای مومنانه بین نیازمندان توزیع شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زنگانه متخصص زنان و زایمان بیمارستان صیاد شیرازی گرگان گفت: کرونا شرایط پزشکی و خدمت به بیماران را دشوار اما تعهد ما را نسبت به جامعه بیشتر کرد لذا با قدرت برای عافیت ملت تلاش می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۶    
ترکاشوند گفت: با همکاری کانون فرهنگی و هنری صیاد شیرازی ملایر 200 بسته گوشت گرم هر بسته به میزان 800 گرم در بین خانواده های نیازمند در دهه اول محرم توزیع شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۶    
امیر سرتیپ، ناصر آراسته - رئیس هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سپهبد شهید علی صیاد شیرازی صبحگاه 21 فروردین 1378 در عملیاتی که گروهک تروریستی منافقین آن را با نام طلوع بر عهده گرفته است، در منطقه ای مسکونی و مقابل در منزلش در کامرانیه تهران به شهادت می رسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۱    
در این گفتگو با مهدی چمران، برادر شهید دکتر چمران که همراه و یاور برادرش در ستاد جنگ های نامنظم بود، جریان آشنایی صیاد شیرازی با چمران را برای ما روایت می کند. او سال ها با شهید صیاد شیرازی در میدان های نبرد همرزم بوده است. چمران هم اکنون ریاست شورای شهر تهران را برعهده دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۵    
سرهنگ ستاد، خلبان رحیم عینی، فرمانده پایگاه پنجم هوانیروز ارتش، متولد 1350 در خرم آباد استان لرستان است. بنا به نقل خودش، ارتباط او با سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در هیئت معارف جنگ ارتش در سومین سال دانشجویی او یکی از جاودانه ترین برهه های زندگی اش بوده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱    
او تنها شاهد آن روز غم انگیز بود. هنگامی که در خانه را بست تا با خودرو پدرش به مدرسه برود، مردی با لباس نارنجی نزدیک خودرو پدر شد و بسته ای به پدرش داد. او نیز مشغول باز کردن بسته شد که ناگاه صدای شلیک های پیاپی شوک زده اش کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۶    
علی صیادشیرازی به سال1323 در شهرستان درگز در شمال استان خراسان (کبودگنبد) در خانواده ای مذهبی و نظامی دیده به جهان گشود. جدش صیادخان از عشایر ترک زبان استان فارس و در جوانمردی و شجاعت شهره خاص وعام بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: نیروی زمینی ارتش طرح سپهبدهای اخلاص گرامیداشت شهیدان نامجوی، قرنی، صیاد شیرازی و سلیمانی را با شروع موج جدید کرونا به منظور کمک به درمان کرونا در کشور به مورد اجرا درآورد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۴    
مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام به همت پایگاه مقاومت بسیج صیاد شیرازی ناحیه نجف آباد در مکان روباز ورزشی کسری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس بیمارستان صیاد شیرازی گرگان گفت: در بخش آی سی یو این بیمارستان مشکل افت فشار اکسیژن وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در طی یک هفته گذشته تعداد بیماران بدحال ما هم افزایش پیدا کرده و متاسفانه اتاق عمل های بیمارستان پنج آذر گرگان و شهید صیاد شیرازی گرگان به بخش مراقبت های ویژه تبدیل شده و امروز پذیرش بیماران آی سی یو در اتاق عمل این دو بیمارستان در حال انجام است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۶    
تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی، هر دو مسیر بزرگراه شهید صیاد شیرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۰    
در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی تراکم ترافیک وجود دارد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۲    
مسابقات دوچرخه سواری کوهستان رشته کراس کانتری قهرمانی استان خراسان جنوبی با حضور 20 ورزشکار از شهرستان های بیرجند، قاینات و نهبندان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در محل پارک صیاد شیرازی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اهدان- ایرنا- رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: نخستین دور رقابت های جنگجویان ووشو استان گرامیداشت شهید سپهبد صیاد شیرازی شهریور در زاهدان برگزار می شود.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۵:۰۵    
به گزارش خبرنگار جی پلاس ، امام خمینی (س) در یازدهم مرداد 1365 مطابق با بیست و پنجم ذیقعده 1406 در حکمی حسین حسنی سعدی را به فرماندهی نیروی زمینی ارتش منصوب کردند. متن حکم امام در ادامه مطلب آمده است: "بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان یک پرستار بخش آی سی یو کرونا بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان گفت: در ایام کرونا فجایعی را در بیمارستان می بینیم که در هیچ فیلم ترسناکی قابل توصیف نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۹    
مراسم تشییع پیکر محمدسرور رجایی شاعر افغانستانی مقیم ایران صبح امروز جمعه 8 مردادماه با حضور شاعران و خانواده به سمت قطعه 29 تشییع و در جوار شهید آوینی و شهید صیاد شیرازی به خاک سپرده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر محمد سرور رجایی شاعر افغانستانی مقیم ایران صبح امروز جمعه 8 مردادماه با حضور شاعران و خانواده به سمت قطعه 29 تشییع و در جوار شهید آوینی و شهید صیاد شیرازی به خاک سپرده شد ...
ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
پیکر محمد سرور رجایی شاعر و نویسنده افغانستانی مقیم ایران صبح امروز با حضور اعضای خانواده، دوستان و تعدادی از شاعران به سمت قطعه 29 تشییع و در جوار شهید آوینی و شهید صیاد شیرازی به خاک سپرده شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مهر: پیکر زنده یاد محمد سرور رجایی، ادیب برجسته افغانستانی صبح امروز جمعه هشتم مرداد 1400 با حضور خانواده این فقید سعید، شاعران دوست داران ادب فارسی، جمعی از افغانستانی های مقیم تهران و همچنین برخی از مدیران فرهنگی کشور از غسالخانه بهشت زهرا (س) به سمت قطعه 29 تشییع و در جوار مزار شهید آوینی و شهید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
پیکر محمد سرور رجایی شاعر و نویسنده افغانستانی مقیم ایران صبح امروز با حضور اعضای خانواده، دوستان و تعدادی از شاعران به سمت قطعه 29 تشییع و در جوار شهید آوینی و شهید صیاد شیرازی به خاک سپرده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۲    
نوجوانان بسیجی پایگاه شهید صیاد شیرازی شهرکرد با حک کردن نام حضرت علی(ع) در پشت خودروهای مردم عرض ارادت خود را به ساحت امیرالمونین ابراز داشتند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۴    
در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی تراکم ترافیک وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، استان گلستان روزهای سخت کرونایی را پشت سر می گذارد و اکثر بیمارستان های آن ظرفیت پذیرش بیمار جدید ندارد. بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان هم که سانتر کرونا است از بیماران کرونایی پُر شده و بسیاری از بیماران هم در راهروها تحت درمان هستند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امر ایثارگران خراسان رضوی گفت: منافقین به دنبال تجاوز و کشتار مردم ایران بودند که با ابتکار شهید سپهبد علی صیاد شیرازی منافقان کوردل زمین گیر شدند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۶    
قم نیوز: متن پیش رو بخش هایی از سخنرانی شهید سپهبد صیاد شیرازی 125 روز قبل از شهادت ایشان و در تاریخ1375/9/15 است که در جلسه شب خاطره مسجد جامع قلهک تهران ایراد شده است. این قسمت دوم از این سخنرانی است که در این بخش منتشر می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از شهید سلیمانی در کنار شهید صیاد شیرازی را مشاهده می کنید.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۱    
قم نیوز: متن پیش رو بخش هایی از سخنرانی شهید سپهبد صیاد شیرازی 125 روز قبل از شهادت ایشان و در تاریخ1375/9/15 است که در جلسه شب خاطره مسجد جامع قلهک تهران ایراد شده است. قسمت اول این سخنرانی در این بخش منتشر می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سازمان حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس آجا گفت: بعد از اینکه پادگان شهید نوژه همدان توسط نیروی هوایی رژیم بعث عراق به شدت آسیب دید و نیروهای ما پشتیبانی هوایی نداشتند در این زمان درایت و هدایت فرمانده شاخص عملیات مرصاد امیر صیاد شیرازی طومار منافقین را به کمک همه نیروها در هم پیچید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: شهید صیاد شیرازی یکی از فرماندهان محوری و از عوامل اصلی پایان بخشیدن به غائله منافقین بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۰    
سازمان منافقین در سال 1367 توسط ارتش شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد، شکست خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بازخوانی جنایت ها و خیانت های سازمان منافقین طی دهه های گذشته عبرت نسل هایی خواهد شد که در آن زمان نبودند تا ببینند که چگونه سپهبد شهید صیاد شیرازی و همرزمانش موجب غروب آفتاب بی فروغ منافقین شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عملیات مرصاد به فرماندهی شهید سپهبد صیاد شیرازی با اقتدار رزمندگان اسلام، منافقین را در هم کوبید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مرصاد نبردی است که در تقابل با تهاجم گروهک منافقین طرح ریزی شد و فرماندهی نیرو های ایرانی در این عملیات بر عهده علی صیاد شیرازی بود که پس از چند روز درگیری در نهایت نیرو های ارتش جمهوری اسلامی ایران بر سازمان مجاهدین خلق پیروز شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به ابعاد عملیات مرصاد گفت: شهید صیاد شیرازی با تلاش شبانه روزی و فعال کردن هوانیروز، منافقین کوردل را در مسیر اسلام آباد زمین گیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۱    
ایرنا - کرمانشاه - عملیات مرصاد نام نبردی است که توسط سازمان مجاهدین خلق طرح ریزی شد و میان جمهوری اسلامی ایران و سازمان مجاهدین خلق پس از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران و پایان جنگ ایران و عراق، مرداد ماه سال 1367 در گرفت. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
از شناسایی منطقه عملیاتی والفجر 2 بر می گشیتم. هلیکوپتر که روی زمین نشست. شهید صیاد شیرازی پیاده شد. پشت سرش هم کمال.... کمال(محمدامین) در بین فرماندهان عالی رتبه ای که حاضر بودند روی دو زانو نشست و شروع کرد به یک چوب موقعیت محوری که باید عمل می شد را به دقت تشریح کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۲    
ترکاشوند گفت: از ابتدای کرونا تا کنون 140 نفر در دوره های آموزشی قالبیبافی و گلیم بافی زیر نظر کانون شرکت کرده اند که این افراد از روستای نازول، روستاهای اطراف، بوده و دوره ها به صورت 3 تا 4 ماهه برگزار شده است.