جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۲۴Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیرازی»

شفقنا   ۱ ساعت پیش    
کسی که به اشتباه برای عمره تمتع نیت حج تمتع نموده است آیا عمل او صحیح است؟ اگر بر اثر ندانستن مسأله، یا جهت دیگری، بجای نیّت عمره تمتّع، حجّ تمتّع را قصد کند، و در نظرش این باشد که همان عملی که همه مردم انجام می دهند او هم بجا آورد، ولی خیال کرده جزء اوّل از دو جزء اعمال حج، حجّ تمتّع نام دارد ...
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مربیانی که پس از پایان فصل فوتبالی ایران با وجود پیشنهاداتی که از تیم های دیگر دریافت کرده بود، خیلی زود تکلیف خود را مشخص کرد و در فجرشهید سپاسی شیراز ماندنی شد، مهدی رجب زاده است ...
بر اساس گزارش جدید وب سایت طعم و مزه tasteatlas فالوده خوشمزه شیرازی در رده بندی خوشمزه ترین و محبوبترین دسر سرد در جهان رتبه 9 را کسب کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شیرازی مدیرعامل فرابورس گفت: آخرین خبری که دارم، این است که تلاش هایی انجام گرفته تا نماد وآیند هرچه سریع تر بازگشایی شود.
محمدعلی شیرازی در نشست خبری با اهالی رسانه در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی به بیان مهمترین برنامه های فرابورس در سال 1402 پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله صدرالدین حائری شیرازی فعالیت های مهم تبلیغ خود را با تبلیغات ضد فرقه ضاله بهائیت که طرفداران آن در شیراز و در سال های 1330 تا 1340 به تبلیغات وسیعی پرداخته بودند آغاز کرد و تلاش داشت تا سیره استادش، یعنی امام خمینی را در زمینه مبارزه با رژیم ستمشاهی پیگیری کند و آن را در شیراز تحقق بخشد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
، گروه فرهنگ و ادب_ الناز رحمت نژاد : شهید حجت الاسلام شیخ عباس شیرازی، فرمانده تبلیغات جبهه و جنگ در 18 خرداد 1364 به شهادت رسید. همزمان با سالروز شهادت شیخ عباس، خبرنگار مهر با راضیه تجار نویسنده کتاب ماه بالانشین که با محوریت زندگی شهید حجت الاسلام عباس شیرازی است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شیرازی گفت: در خصوص بسته شدن و بازگشایی نمادها در بورس سیاست ما این است که تا جای ممکن نمادی بسته نشود و اگر بسته شد مصمم هستیم زودتر بازگشایی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فیلم "مدافع طبیعت" ساخته یک کارگردان شیرازی، موفق به کسب جایزه دوم جشنواره بین المللی زیست محیطی "برای نجات و حفظ" در روسیه شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهید صیاد شیرازی روز چهارم خرداد 1323 در شهرستان درگز از توابع استان خراسان رضوی به دنیا آمد و روز 21 فروردین 1378 به دست عوامل منافقین به شهادت رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۴:۰۱    
برای گرفتن فال حافظ و تعبیر و تفسیر آن باید علم و سواد کافی داشت. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا هر روز تعبیر یکی از غزل های حافظ شیرازی را برایتان بگذاریم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۵۲    
سخنگوی سپاه پاسد اران انقلاب اسلامی، الگوشناسی برای جهاد تبیین د ر عرصه مقابله با جنگ شناختی د شمن را امری مهم د انست و گفت: شهید شیخ عباس شیرازی از الگو های مؤثر جهاد تبیین و مجاهد ت د ر تبلیغ د ین و ارزش های اسلامی و انقلابی برای نسل جوان امروز به ویژه طلاب جوان راهگشا است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۱    
دنیای اقتصاد : سایت TasteAtlas بر اساس امتیازدهی مخاطبان، بستنی سنتی را در جایگاه نخست، فالوده شیرازی را در جایگاه نهم و آب هویج بستنی را در جایگاه بیست ویکمِ محبوب ترین و خوشمزه ترین دسرهای سرد جهان معرفی کرد ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا : فرمانده انتظامی شهرستان داراب گفت: متهمی که با ترفند ایجاد اشتغال مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان از 220 نفر کلاهبرداری کرده بود، برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حسین شیرازی چیستی دوستی دوستی به معنای یاری، رفاقت ، عشق، مهر و محبت و آشنایی است. اصولا انسان موجودی سرشار از عاطفه و احساس است و این احساس هر چند که در مردان کمتر است ولی با این همه بسیار دیده و یا شنیده شده که عاطفه و احساس حتی بر عقلانی ترین مردان چیره شده و رفتار و کردارشان را تحت کنترل ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۲    
به گزارش اینتیتر به نقل از ایران آرت، سروش که این روزها بار دیگر در پرسپولیس جا افتاده خوشبختانه در زندگی شخصی خود نیز موفق است و با دختر خانمی شیرازی ازدواج کرده.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در ایران برای اولین بار عمل پیوند شبکه مصنوعیه چشم بر روی فردی نابینا انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به بهانه ی یادداشت اینستاگرامی محمدجواد ظریف درباره عهدنامه ترکمنچای، به بررسی اصل ماجرای ترکمنچای و نقش دیپلماسی عقیم و مذاکره ی ناشیانه ابوالحسن شیرازی در عقد دو معاهده خسارت بار دوره قاجار با روس ها پرداختیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه همزمان با سالگرد شهادت مسئول تبلیغات جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد: شهید عباس شیرازی در زمره الگوهای موثر جهاد تبیین و مجاهدت در تبلیغ دین و ارزشهای اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آب برخی شهروندان در شیراز روز شنبه 20 خردادماه قطع می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پرهام تدین دانش آموز دارای مشکل جسمی حرکتی دبستان توانخواهان شهید صیاد شیرازی در جشنواره ملی قدر تا قدر مقام سوم کشوری را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، نتایج نهایی جشنواره ملی از قدر تا قدر، با محوریت نماز، بندگی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۵    
وجیهه نجفی ثانی آموزگار دبستان توانخواهان شهید صیاد شیرازی و عاطفه گوهری آموزگار دبستان وصال شهرستان سبزوار توانستند در پویش فیلم های5دقیقه ای تکالیف مهارت محور به ترتیب حائز مقام اول و سوم استانی شوند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جراحی پیچیده ای برای اولین بار در شیراز روی چشم یک زن نابینا انجام شد. این عمل که توسط دکتر فروردین صورت گرفته پایانی بر نابینایی مطلق در کشور خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۹    
شهید حجت الاسلام عباس شیرازی با اینکه قائم مقام سازمان تبلیغات بود هرگز راننده شخصی نداشت و با پیکان رفت و آمد می کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسمن برازنده هافبک شیرازی تیم فرا ایساتیس کران به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان دعوت شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۴:۰۴    
برای گرفتن فال حافظ و تعبیر و تفسیر آن باید علم و سواد کافی داشت. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا هر روز تعبیر یکی از غزل های حافظ شیرازی را برایتان بگذاریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۹    
پویا کرمی 15 ساله دانش آموز پایه نهم در شیراز است که توانسته است در مدت 2 سال، 3 کتاب در حوزه شهدا تالیف، چاپ و منتشر کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی باشگاه فجر سپاسی، مهدی رجب زاده سرمربی فجر شهید سپاسی که فصل موفقی را با طلایی پوشان شیرازی سپری کرده بود پس از توافق با باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۹    
درباره گذر آیت ا... شیرازی 10 که قدمتش را هم تراز عصر افشاری نوشته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیرازی گفت: توان انقلاب اسلامی با هوشمندی و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی رو به پیشرفت، و توان دشمنان رو به افول است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی رجب زاده پس از توافق با مدیران باشگاه شیرازی قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، مهدی رجب زاده سرمربی فجر شهید سپاسی قراردادش را با فجرسپاسی تمدید کرد. این قرارداد به مدت یک فصل دیگر اعتبار دارد. شیرازی ها در فصل قبل تا نزدیکی صعود به لیگ برتر پیش رفتند اما در نهایت نتوانستند به لیگ برتر برگردند. انتهای پیام/
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۳    
حوزه/ کتاب احکام خانواده در پرتو فقه اسلامی اثری از آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی است که در آن به احکام شرعی موضوعات مختلف زندگی اشاره شده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۷    
به گزارش قم پرس ;مستند رادیویی "پنجره" چهارشنبه 17 خرداد 1402 با پخش زندگی آیت الله سید محمدکاظم دهدشتی خدمات این عالم وارسته را بازگو می کند آیت الله سید محمدکاظم دهدشتی در نجف اشرف تدریجا مدارج علمی و اخلاقی را نزد اساتیدی چون ، آیت الله سید عبدالعلی سبزواری و آیات عظام حکیم، خویی ،شاهرودی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۷    
مسئول گروه بسیج جامعه پزشکان شهید شعبانی از ارائه خدمات درمانی جمعی از پزشکان بسیجی فارس به بیش از 200 خانواده زندانیان شیراز خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۴:۰۲    
برای گرفتن فال حافظ و تعبیر و تفسیر آن باید علم و سواد کافی داشت. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا هر روز تعبیر یکی از غزل های حافظ شیرازی را برایتان بگذاریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول گروه بسیج جامعه پزشکان شهید شعبانی از خدمات درمانی جمعی از پزشکان بسیجی فارس بیش از 200 خانواده زندانیان شیراز خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام شیرازی در یادداشتی به مناسبت 15 خرداد نوشت: یادمان نرود این ایام بزرگی که بر ملت ما گذشت، و ایام اللَّه بود؛ مثل نیمه خرداد ؛ مثل 17 شهریور؛ مثل 22 بهمن؛ مثل 3 خرداد؛ مثل روز شکست داعش، این روزها روز رفتن جامعه بشری به سوی نور الهی است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
برخی فعالان فضای مجازی شب گذشته ادعای رابطه شروین حاجی پور با ترلان پروانه را مطرح کردند که هنوز با واکنشی از طرف این دو سلبریتی مواجه نشده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۴۵    
آش کارده یکی از آش های اصیل ایرانی و مخصوص استان فارس (شهر اقلید) می باشد
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۷    
قاسم مکارم شیرازی، آقازاده ای که در انتخابات مجلس شورای اسلامی قصد داشت از شیراز به مجلس راه یابد و در کلیپ انتخاباتی معروفش مدعی شده بود نماینده نسل دهه شصتی هاست و آمده تا سیستم مدیریتی کشور را متحول کند ...
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۱    
برادرمان آقای رضایی ظرف بیست دقیقه رفتند به تهران و شاید مثلاً نیم ساعت هم طول کشید تا جماران رسیدند. ده پانزده دقیقه هم خدمت حضرت امام (ره) بودند، نیم ساعته برگشتند تا فرودگاه و بیست دقیقه ای هم برگشتند تا دزفول. حدوداً بعد از دو ساعت، آنچه را که ما می خواستیم انجام شود، صورت گرفت...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیرازی گفت:ایمان امام خمینی (ره) به وحدت را همه باور داشتند چرا که هم شیعیان فرمان وحدت گرایی را از او بار ها شنیده بودند و هم اهل تسنن به این ایمانِ او ایمان داشتند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سی وچهارمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، اقشار مختلف مردم و مسئولان استانی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر یاسوج برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۱    
حجت الاسلام شیرازی حرکت امام خمینی(ره) را مقابله با همه دشمنان خداوند دانست و گفت: امام خمینی(ره) با توجه به پای ریزی انقلاب اسلامی و اصول نه شرقی، نه غربی و جمهوری اسلامی ، در مقابل هیچ یک از قدرت های شرق و غرب کوتاه نیامد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیرازی گفت: امام خمینی (ره) برای حکومت دینی قیام کرد که این حرکت ابتکار امام (ره) محسوب می شود و رهبر معظم انقلاب نیز تشکیل این نظام را مهم ترین ابتکار امام (ره) دانسته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از یاسوج، سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) با حضور مردم و مسئولان ظهر امروز در مسجد صاحب الزمان شهر یاسوج برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی جانشین عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اظهار داشت: قرآن در تبیین اهداف پیامبران می فرماید ...