یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجع تقلید»

حیات   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
پیکر شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته کشورمان و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که روز جمعه در تروری ناجوانمردانه به شهادت رسید، دقایقی پیش در حرم حضرت معصومه (س) طواف داده شد. ...
رسا   ۱ ساعت پیش    
از زمان فتوای امام خمینی(ره) انقلابی در فتواهای فقهی و حقوقی در زمینه تغییر جنسیت به وجود آمد و مراجع تقلید وفقهای زیادی در این زمینه صریحاَ اظهارنظر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
پیکر شهید مهدی فخری زاده صبح امروز پس از انتقال به شهر مقدس قم، به حرم حضرت معصومه(س) منتقل شده و توسط خادمان بارگاه بانوی کرامت گراگرد ضریح مطهر کریمه اهل بیت(س) طواف داده شد. همچنین توسط آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید بر پیکر این شهید والامقام نماز گذارده شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۷    
در پی ترور وحشیانه دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور، شهید دکتر محسن فخری زاده، مراجع تقلید و علما با صدور پیام هایی ضمن تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت انقلابی ایران، بر لزوم انتقام سخت از آمران و عوامل این ترور تأکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید در پیامی ضمن تسلیت شهادت دکتر فخری زاده دانشمند برجسته هسته ای کشور گفت: دشمنان بدانند با ترور نمی توانند حرکت علمی کشور را متوقف کنند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید محمدتقی مدرسی در سخنانی رسیدن انسان ها به استقلال فرهنگی، استقلال اقتصادی، استقلال سیاسی را جز ارکان سه گانه و مهم انسان در رسیدن به استقلال دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه فقاهت و تمدن اسلامی دیدار با مراجع تقلید و مدیر حوزه های علمیه و همچنین برگزاری وبینار سراسری را از جمله برنامه های هفته تحول خواهی حوزه های علمیه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی با تسلیت شهادت محسن فخری زاده از دانشمندان هسته ای کشور گفت: مسئولان با جدیت این موضوع را پیگیری و عاملان این جنایت را به سزای عمل خود برسانند و راه را برای کسانی که دل درگرو غرب دارند ببندند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت مولانا کلب صادق نقوی از علمای هندوستان را تسلیت گفت و بر نقش آفرینی درمانی و اجتماعی وی در طول دوران حیات تاکید کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید شیعه، با صدور پیامی درگذشت آیت الله سید محمدحسین حسینی جلالی را تسلیت گفتند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید شیعه در پیامی درگذشت مرحوم "کلب صادق نقوی" را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت کلب صادق نقوی، عالم هندوستانی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور پیامی درگذشت کلب صادق نقوی، عالم هندوستانی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۴۲    
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع تقلید عراق درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید کلب صادق نقوی را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در پیامی، درگذشت عالم برجسته هندوستان مولانا سید کلب صادق نقوی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید و علما حوزه در پیام هایی جداگانه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را به تمام بسیجیان غیور تبریک گفته و از خدمات جهادی آنان تقدیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سوم آذر چهارمین سالروز درگذشت آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی یکی از یاران انقلاب و یکی از مراجع تقلید معاصر و از خدمتگزاران برجسته کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت آیت الله سیدعباس مدرسی یزدی را تسلیت گفت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی ارتحال آیت الله مدرسی یزدی، آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید شیعه پیام تسلیت صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۲    
قم- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران از توجه و ارتباط مطلوب دولت با مراجع عظام تقلید و حوزه های علمیه قدردانی کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید محمدتقی مدرسی با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا اهمیت آموزش علمی و اخلاقی فرزندان توسط والدین را از مهمترین وظایف آنان برشمرد. به گزارش شیعه پرس، آیت الله سید محمد تقی مدرسی، از مراجع تقلید شیعیان در سخنرانی هفتگی خود که به صورت تلویزیونی از دفتر کربلای ایشان پخش شد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب: تقوی و پارسایی در کنار خلق و خوی مردمی و رعایت پدرانه ای که با شاگردان و ارادتمندان خویش به کار می برد، ایشان را در میان طلاب و جوانان و بسیجیان، شخصیتی محبوب ساخته بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید با صدور پیامی درگذشت آیت الله سید عباس مدرسی یزدی از اساتید حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید خدمت در خط مقدم سلامت را یک توفیق الهی دانست و اظهار کرد: إن شاء الله این خدمت با توفیق کشف داروی این بیماری همه گیر توسط دانشمندان کشور همراه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- اجلاسیه مجازی ”ذلت تسلیم و خیانت به آرمان های اسلامی با پیام آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید و با سخنرانی شخصیت های حوزوی روز پنجشنبه درقم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید گفت: بانوان طلبه باید با آیات قرآن انس داشته باشند، بنا بر شرح لمعه، 500 آیه شریفه در قرآن با موضوع فقه و اجتهاد ارتباط دارد و طلاب باید این آیات را همراه با تفسیر بخوانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت اللّه حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: دشمنان اسلام بدانند که درموضوع فلسطین آحاد مسلمانان متحد و هم نظر هستند و قدس شریف را قلب تپنده جهان اسلام دانسته و اجازه غصب آن مکان مقدس را نخواهند داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۲    
در نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با مدیرکل صدا و سیمای سمنان زمینه های همکاری این دو ارگان فرهنگی در خصوص پوشش فعالیت های فرهنگی هنری از جمله دو رویداد مهم طرح پایتخت کتاب و نکوداشت آیت العظمی سیدمحمود شاهرودی از مراجع تقلید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قم- یکی از مراجع تقلید با اشاره به خدمات بانو مجتهده امین در اصفهان گفت: ایشان کتاب هایی در حوزه تفسیر قرآن و اخلاق تألیف کرد که اعمال وی مصداقی بر توانایی فقاهت بانوان است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله سید عباس مدرسی یزدی از مراجع تقلید شیعیان و از اساتید خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم درگذشت. به گزارش فرارو، آیت الله سیدعباس مدرسی زاده یزدی در تاریخ 26 جمادی اولی 1362 هجری قمری در خانواده ای روحانی و اهل علم در شهر نجف اشرف بدنیا آمد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ولی نژاد گفت: مردم ما در شرایط کرونا به سمت سکولار نرفتند و به بیماری کرونا و خطرات آن واقف هستند و لذا بزرگان، مراجع تقلید به ویژه مقام معظم رهبری به رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس و علما و روحانیون این استان در پیام هایی جداگانه درگذشت مسوول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز را تسلیت گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای را تسلیت گفت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه در بین خدمات علامه طباطبایی سه خدمت از خدمات ایشان از نظر ما بسیار مهم است گفت: اول احیای مجالس تفسیر است که در حوزه های علمیه بود ولی در حاشیه بود و ایشان تفسیر را به حوزه ها آورد و به آن رسمیت داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال علامه طباطبایی با حضور اندیشمندان حوزه و دانشگاه در محل دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد. آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید نیز در پیامی به این مراسم، به تبیین ویژگی های بارز شخصیت علامه طباطبایی پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با اشاره به ویژگی های علامه طباطبایی گفت: ایشان از لحاظ معنویت در حدی بود که وقتی تفسیر قران می گفت مفاهیم و مضامین آیات در روح ایشان به طوری اثر کرده بود که نشانه ها و تفاسیر در ایشان متجسم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۳    
مراسم سی و نهمین سالگرد ارتحال علامه سید محمد حسین طباطبایی، مفسر بزرگ قرآن کریم امشب با پیام تصویری حضرات آیات مکارم شیرازی و نوری همدانی از مراجع تقلید در دارالقرآن علامه طباطبایی قم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی (ص) العالمیه با اشاره به شأن و عظمت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: حق شفاعت حضرت که در زیارتنامه ایشان آمده و همچنین احترام آیات عظام و مراجع تقلید به این شخصیت نشانه هایی از عظمت جایگاه حضرت فاطمه معصومه (س) است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در پی درگذشت مسئول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی ،علمای استان فارس طی پیام های جداگانه ای تسلیت گفتند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
صاحب تفسیر المیزان که بسیاری از علما، بزرگان و مراجع تقلید شاگردی در محضر او افتخار می کردند، چنان زندگی عاشقانه ای داشت که شاید کمتر کسی حکایت های آن را باور کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طاهری طی پیامی درگذشت مسئول دفتر مراجع تقلید حضرات آیات مکارم شیرازی و سیستانی در شیراز را تسلیت گفت.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۵۹    
صاحب تفسیر المیزان که بسیاری از علما، بزرگان و مراجع تقلید شاگردی در محضر او افتخار می کردند، چنان زندگی عاشقانه ای داشت که شاید کمتر کسی حکایت های آن را باور کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز نقوی از علمای برجسته پاکستان را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه باید قدردان حضور امامزادگان در کشورمان باشیم گفت: بر اساس روایتی از امام صادق(ع)، امامزادگان همچون ستارگانی هستند که خداوند نور و برکت آنها را نصیب ما کرده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
برترین ها: دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با انتشار یادداشتی با عنوان "حقیقت دموکراسی آمریکایی از منظر آیت الله العظمی مکارم شیرازی" به انتخابات اخیر آمریکا واکنش نشان داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با اشاره به وجود ناملایماتی در مسائل اجرایی خطاب به شهردار قم، گفت: از خدمت به قم خسته نشوید و قم را به الگوی تمام شهر های اسلامی تبدیل کنید.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله سید محمدتقی مدرسی با توصیه به اینکه حوزه های علمیه الگوهای کارهای خیر باشند، حوزه های علمیه جهان اسلام را به برعهده گرفتن زمام رهبری امت ها دعوت کرد. ...
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، حجت الاسلام امیر صالحی کارشناس فقهی و مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روزانه تعدادی از هموطنان ما بر اثر کرونا جان خود را از دست می دهند که همه ما متأثر و ناراحت از این همه فقدان و مرگ هموطنانمان هستیم ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: شهر قم از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در همه زمینه ها استثنایی است و قم باید در مسائل فرهنگی و اخلاقی الگو باشد و این شهر را به الگویی برای تمام شهرهای اسلامی تبدیل کنید.