شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۰۷Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجع تقلید»

مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید به دلیل کسالت در یکی از بیمارستانهای تهران بستری شد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: وضعیت جسمانی آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعیان، گرچه رو به بهبود است، اما وضعیت ترخیص ایشان از بیمارستان هنوز مشخص نیست. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وضعیت جسمانی آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید شیعیان، گرچه رو به بهبود است، اما وضعیت ترخیص ایشان از بیمارستان هنوز مشخص نیست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۸    
دو مجموعه نرم افزاری از آثار آیت الله العظمی حسین مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان همزمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - پاسخگویان تلفنی دفتر آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در ماه رمضان با 30 خط روزانه به شماره 02537479 پاسخگوی صدها ارتباط صوتی در زمینه های مختلف مشاوره، اعتقادها، احکام شرعی و استخاره هستند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همه مراجع تقلید بر این عقیده هستند روزه گرفتن زنان باردار در ماه رمضان واجب نیست.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۴    
افراد روزه دار در ماه رمضان با این تفکر که انجام کارهای مربوط به دندان پزشکی روزه را باطل می کند پیگیر دوره درمان خود نمی شوند، در این باره نظر مراجع تقلید را بخوانید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر آیت الله ناصر مکارم، از مراجع تقلید گفت: با صحبتی که امروز با همراهان آیت الله مکارم شیرازی داشتیم خوشبختانه خبرهای خوبی از روند درمانی ایشان کسب کردیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید از شب گذشته و به دلیل کسالت در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: حضرت آیت الله مکارم شیرازی دچار کسالت شده و در حال حاضر در یکی از بیمارستان های تهران بستری است. پس از انتشار خبر بستری شدن حضرت آیت الله مکارم شیرازی به علت ضعف بدنی ، این مرجع تقلید در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پاسخ به استفتایی در رابطه با چگونگی روزه در ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع کرونا، گفت: ملاک خوف از بیماری یا تشدید بیماری است و خوف باید منشاء عقلایی داشته باشد یا پزشک متعهد و متدین تشخیص دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پاسخ به استفتایی در رابطه با چگونگی روزه در ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع کرونا، گفت: ملاک خوف از بیماری یا تشدید بیماری است و خوف باید منشاء عقلایی داشته باشد یا پزشک متعهد و متدین تشخیص دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۹    
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید در یکی از بیمارستان ها بستری شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید به دلیل کسالت در بیمارستان بستری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید به دلیل کسالت در یکی از بیمارستانهای تهران بستری شد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید به دلیل کسالت در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. بر اساس آخرین اخبار کسب شده حال عمومی ایشان مساعد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۱۱    
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید به دلیل کسالت در بیمارستان بستری شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ماه مبارک رمضان آغاز شد و برای بسیاری از افراد این سوال پیش آمده که روزه داری در دوران کرونا در چه شرایطی قرار دارد؟
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در برنامه مغناطیس برای نخستین بار سخنرانی حضرات آیات گلپایگانی و مرعشی نجفی در سال 1359 که درباره شهادت آیت الله صدر بیان شده است، پخش خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: قرآن بعدازاینکه جامعه را به علم دعوت کرده است به آن ها می گوید که علم نردبان است و نه وسیله؛ و این نردبان باید جامعه را به عقلانیت برساند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ویروس کووید19 به حدی شرایط را برای برخی از افراد حساس کرده که آن ها با استفتا از مراجع تقلید شرایط روزه داری در زمان شیوع بیماری کرونا را جویا شدند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر نمایندگان مراجع تقلید دوشنبه شب با حضور در مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی در ارتباط تصویری برخط با ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب، گزارش رصد هلال ماه مبارک رمضان را که توسط رصد گران ستاد از نقاط مختلف کشور تهیه و ارسال شده بود، استماع و بررسی کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دو نرم افزار جدید برگرفته از آثار آیت الله حسین مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان منتشر شد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد تقی مدرسی در دیدار با دبیرکل مجمع تقریب مذاهب، با اشاره به سوابق تقریب در دنیای اسلام نسبت به تلاش جدی برای وحدت تاکید کرد. به گزارش شیعه پرس، آیت الله سید محمد تقی مدرسی از مراجع تقلید کربلا در دیدار با حجت الاسلام حمید شهریاری ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در ایران چهارشنبه 25 فروردین اول ماه مبارک رمضان 1442 خواهد بود اما تقارن این ماه مبارک با ایام شیوع گسترده و موج چهارم کرونا باعث نگرانی روزه داران شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در آستانۀ ماه مبارک رمضان، دو مجموعۀ نرم افزاری از آثار آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رییس حوه علمیه اصفهان منتشر شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فقط 2روز دیگر تا ماه مبارک رمضان باقی مانده است و برای بسیاری از افراد این سوال پیش آمده که آیا روزه داری در دوران کرونا صحیح است یا خیر؟ زیرا شیوع کرونا همه چیز حتی آیین های مذهبی مانند برگزاری نماز جماعت را تحت تاثیر قرار داده است.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شبکه اجتهاد: ن شست تخصصی بررسی رؤیت هلال ماه مبارک رمضان به همت موسسه موضوع شناسی فقهی و همکاری ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در سالن همایش های دبیرخانه انجمن های علمی حوزه علمیه قم برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به دیدار جمعی از نمایندگان با علما و مراجع تقلید در قم گفت: این دیدار درواقع یک دیدار نوروزی بود و در آن گزارش جامعی از اقدامات انجام شده و در دستورکار مجلس به علما و مراجع عظام تقلید ارائه شد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- عضو هیئت امنای موسسه موضوع شناسی احکام فقهی با بیان ضرورت بیان حکم اسلام در همه شرایط گفت: باید به دنبال راهی برای از بین بردن وهن به رهبری و روحانیت و مرجعیت باشیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قم- عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: گزارشگران آموزش دیده امور استهلال با هدف به حداقل رسیدن هیجان استهلال در گزارشات، با دقت مورد سوال واقع می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سفری به قم با آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۶    
حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی صبح امروز با آیت الله العظمی بشیر نجفی و آیت الله شیخ حسن جواهری از مراجع عراق در این کشور دیدار و گفتگو کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/ مراجع تقلید و بزرگان حوزه در جلسات گوناگون، مخالفت خود را با پیوستن به کنوانسیون های بین المللی اعلام کرده اند که به بازنشر برخی از این سخنان خواهیم پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید به سوالی درباره محروم کردن دختر از ارث پدر پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با جشن نیمه شعبان و با وجود محدودیت های کرونایی، زائران و مجاوران مسجد جمکران برای جشن و قرائت دعای فرج حضرت صاحب الزمان (عج) در این مسجد گرد هم آمدند. قرائت نماز مغرب و عشاء نیز توسط آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید شیعیان در این مسجد اقامه شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ اگر نبود همراهی مراجع تقلید و روحانیون و هیئت های مذهبی نمی توانستیم این بحران را به خوبی اداره کنیم و جا دارد در ابتدا از منویات مقام معظم رهبری تقدیر و تشکر نماییم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
حوزه/ دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز(یکشنبه، 8 فروردین ماه) و در آستانه میلاد مبارک امام زمان (عج) با برخی از مراجع تقلید و علمای قم به صورت تلفنی گفت و گو کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید در پیامی به بیان اعمال و فضائل شب نیمه شعبان پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
قم- یکی از مراجع تقلید گفت: همه ما باید قدر انقلاب اسلامی و نظام را بدانیم و باید مراقبت کنیم کسی به بیراهه نرود و گرفتار اختلاس نجومی نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید نصرت و یاری امام عصر (عج) را وظیفه ای عمومی دانست و از همگان خواست قدر انقلاب و نظام را بدانند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
انتخاب: آیت الله وحید خراسانی گفت: همه هیئات اقدام کنند، تا نیمه شعبان احیاء شود. در اقطار جهان، مسلمانان سعی کنند، آن روز را احیاء کنند. امسال، نیمه شعبان باید غیر از سال های قبل باشد. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در سفر خود به قم با برخی از مراجع عظام تقلید و تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها دیدار و گفت وگو کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با اشاره به گرانی موجود در کشور در سال های اخیر گفت: مسئولان باید دست به دست هم دهند تا گرانی را مهار و قیمت ها را تثبیت کنند، البته این به معنای آن نبوده که مسئولان کاری نمی کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در دیدار فرمانده انتظامی کشور گفت: ناجا مورد توجه و عنایت امام زمان (عج) است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مراجع تقلید در دیدار فرمانده نیروی انتظامی بر نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت و حفظ آرامش جامعه تاکید کردند.