جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۲:۰۶Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجع تقلید»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با عید سعید غدیر وزیر اطلاعات در سفر به قم پیام قدردانی رئیس جمهور را به مراجع عظام تقلید ابلاغ کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سید محمود علوی همزمان با روز عید سعید غدیرخم، با چند تن از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات در دیدار با مراجع تقلید و آیات عظام پیام قدردانی رئیس جمهور به واسطه حمایت هشت ساله از دولت را تقدیم آنان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیر، وزیر اطلاعات در سفر به استان قم ضمن ملاقات با مراجع عظام تقلید، پیام قدردانی رئیس جمهور را تقدیم ایشان کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
پنج مرجع تقلید در پاسخ به استفتای وزارت نیرو در خصوص مصرف آب و برق اعلام نظر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا حسینی گلپایگانی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید گفت: شاعران باید واقعه غدیر خم را برای مردم و حتی در ابعاد بین المللی برای مردم جهان به درستی تبیین و معرفی کنند؛ برای واقعه غدیرخم باید مخاطب شناسی کرد و برای مخاطب عالم، فاضل و اهل برهان، باید با دلیل و متقن شعر سرود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۵    
آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان با مراجعه به مرکز شماره یک واکسیناسیون قم دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید شیعیان با مراجعه به مرکز شماره یک واکسیناسیون قم دوز اول واکسن برکت را دریافت کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مجید رضایی دوانی عضو شورای فقهی بانک مرکزی ، در پاسخ به اینکه آیا جریمه دیرکرد اقساط ربا محسوب می شود یا خیر؟ اظهار کرد: مسئله جریمه دیرکرد اقساط از زمان محروم امام مطرح بوده که برای عدم بازپرداخت به موقع بدهی افراد به بانک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیرامون تحولات اخیر در افغانستان با اشاره به نگرانی مراجع تقلید و از منظر اهتمام به امور مسلمین و انجام وظیفه شرعی بیانیه مهمی صادر کرد.
فارس: روز گذشته آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید دوز اول واکسن کوو ایران برکت را دریافت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید عصر یکشنبه با حضور در یکی از مراکز درمانی و انتظار در نوبت، دُز اول واکسن ایرانی برکت را دریافت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: آموزش و پرورش مطلوب یعنی آموزش و پرورشی که عصاره آن فرشته تربیت کردن است چرا ما این کار را نکنیم؟ این دوران آموزش و پرورش دوران حیاتی است برای اینکه انسان قسمت مهم آموزش خود را در دوران کودکی یاد می گیرد در این دوران برای او ملکه می شود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت در برنامه زنده تلویزیونی پیرامون تجمعات در مراسم های مذهبی افزود: مقام معظم رهبری مراسم مذهبی را به تنهایی و مظلومانه برگزار می کنند و حتی زمانی که واکسن می زدند تاکید کردند که همه باید مطابق مصوبات ستاد ملی کرونا رفتار کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
قم- ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید درپیامی درگذشت والده آیت الله مهدی شب زنده دار از فقیهان شورای نگهبان را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با اشاره به ویژگی نیروهای مسلح، گفت: ایمان و اعتماد به خدا و تجیهیزات نظامی پیشرفته 2 ویژگی اصلی نیروهای مسلح ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه روز پنجشنبه در سفر به قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان سفری یک روزه به قم با مراجع عظام تقلید، مدیر حوزه های علمیه، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت علیهم السلام، دیدار و گفت وگو کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سردار قاآنی با حضرات آیات نوری همدانی، سبحانی، مکارم شیرازی، علوی گرگانی و دیگر مراجع تقلید و همچنین اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی با سفر به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح پنجشنبه در سفری یک روزه به قم با مراجع عظام تقلید دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
قم- فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در سفر به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی با سفر به قم با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید در پیامی گفت: اینجانب لازم می دانم به تمام مسئولین توصیه کنم هر چه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آنها را تنها نگذارند و با مدیریت و کار جهادی و همه جانبه آلام آن عزیزان را تسکین دهند.
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
تسنیم: مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مسئولان هرچه سریعتر به داد مردم استان خوزستان برسند و آن ها را تنها نگذارند، گفت: مردم خوزستان به بهانه وجود مشکلات به برخی افراد و گروه های فرصت طلب اجازه ندهند از این وضعیت موجود سوء استفاده کنند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
امتدادنیوز: یکی از مراجع تقلید قم به وقایع خوزستان واکنش نشان داد. آیت الله بیات زنجانی در واکنش به اعتراض مردم خوزستان به بی آبی گفت حقِ اعتراض و تجمع از حقوق بنیادین و مصرح در قانون اساسی ست که حکومت موظف است شرایط تحققش را فراهم کند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۵    
بنا بر فتوای همه مراجع تقلید شیعه، خوردن گوشت انواع خرگوش (چه سم دار چه بی سم- چه نر و چه ماده) حرام است. این فتوا بر اساس روایاتی است که خوردن گوشت خرگوش را جایز ندانسته اند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله مدرسی از مراجع تقلید عراق تصریح کرد: کشورهای جهان و هم مرز افغانستان باید از آنچه در این کشور رخ می دهد، غافل نباشند و از ملت افغانستان در برابر گسترش طالبان، حمایت کنند.
نیک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نیک نیوز: مدیرحوزه های علمیه با بیان اینکه ورود آمریکایی ها به افغانستان ظالمانه، بی حساب و به ضرر ملت افغانستان بوده است گفت: آمریکایی ها طراحی هایی که برای خروج شان کرده اند نیز شیطانی است، امروز آمریکا شکست خورده و تلاش می کند، اهداف و مطامع خود را با طراحی هایی که دارد حفظ کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز حتی عدم گرایش به جنس مخالف نیز به عنوان معیار فرد همجنسگرا شناخته نمی شود، بلکه همجنسگرایی به عنوان دین یا مرامی جدید مطرح است که افراد فارغ از هر نوع گرایشی، متعهد به آن می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برخی از گناهان مانند ربا در کشور عادی شده و برخورد قاطع با این عمل خواسته بسیاری از مراجع تقلید است.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در آغاز دوره ریاست خود بر دستگاه قضا، به منظور دیدار با مراجع عظام تقلید، صبح جمعه به شهر مقدس قم سفر کرد و با مراجع تقلید و برخی از علما دیدار کرده و گزارشی از روند دستگاه قضا و برنامه های خود ارائه نمود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۰    
مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس جدید دستگاه قضا ضمن انتقاد از نقش کم رنگ حوزه در دستگاه قضایی، ، بر جلوگیری از اطاله دادرسی، کاهش مدت دادرسی و تشریفات رسیدگی به پرونده ها ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مراسم سوگواری شهادت امام باقر(ع) در دفتر آیات عظام شبیری زنجانی و جوادی آملی برگزار می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مراجع تقلید در دیدار رییس جدید دستگاه قضا با توصیه بر تلاش برای حذف دلال بازی، رانت خواری، ربا و دیرکرد بانکی بر حفظ و تقویت امنیت قضایی و اقتصادی تاکید کردند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۲۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید در دیدار رئیس جدید دستگاه قضا ضمن انتقاد از نقش کم رنگ حوزه در دستگاه قضایی، بر جلوگیری از اطاله دادرسی، کاهش مدت دادرسی و تشریفات رسیدگی به پرونده ها ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در واکنش به وقایع اخیر افغانستان در بیانیه ای ضمن هشدار به دولت ها و مجامع بین المللی تاکید کرده است که اعتماد به طالبان با سابقه شرارت و آدمکشی، اشتباهی بزرگ و غیرقابل جبران است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : رئیس قوه قضائیه روز گذشته در سفر یک روزه به قم با مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد. غلامحسین محسنی اژه ای در دیدار با آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید گفت: بسیاری از مسائل امروز در جامعه ما جدید است که شاید به طور متعارف نشود پاسخ آنها را در کتاب ها پیدا کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۹    
حجت الاسلام محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز، در یادداشت کوتاه اینستاگرامی نوشت: علیرغم ادعای متقابل حرمت گذاری مراجع تقلید و حکومت اما مراجع تقلید به سیاست های موردی حکومت توجه نمی کنند و آن بزرگواران رسالت خود را در حمایت از مبانی عقیدتی شیعی تعریف می کنند و حساسیت نشان می دهند و حکومت ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای صبح امروز با آیت الله العظمی حسین نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، در سفر به قم با مراجع تقلید، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و اعضای جامعه مدرسین دیدار کرد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: قوه قضائیه باید به صورت قاطع با فساد، رانت خواری و قاچاق مقابله کند.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جماران: مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردم سالاری، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: اخیرا در بیانیه حزب مردم سالاری بر این نکته تاکید شده بود که چهره طالبان جنایت پیشه به هیچ نحوی تطهیر شدنی نیست. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای، رئیس قوه قضاییه به منظور دیدار با مراجع و علما و فضلای جامعه مدرسین حوزه علمیه به شهر قم سفر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در آغاز دوره ریاست خود بر دستگاه قضا، به منظور دیدار با مراجع عظام تقلید ...
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید بر لزوم فراهم سازی امنیت قضایی و اقتصادی در کشور تاکید کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید گفت: ریشه کن کردن ربا در جامعه جزو اهداف اصلی دستگاه قضایی باشد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید از آمادگی حوزه برای تربیت قاضی خبرداد.