پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۲:۴۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه اجتماعی»

مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش مشرق محسن مهدیان با انتشار کلیپی در توئیتی نوشت: هر میزان دارایی علمی و هنری و سرمایه اجتماعی داریم از خمینی است و امروز وقت خرج کردنش برای انقلاب است. پ.ن: دم آقا میثم مطیعی و بقیه بزرگواران گرم. دانلود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۶    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم معتقد است که اعضای شورای شهر باید سرمایه اجتماعی داشته باشد. همچنین این افراد باید جزو معتمدین وشناخته شده باشند. از سوی دیگر شفافیت و سلامت مالی افراد و خانواده شان بسیار حائز اهمیت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۷    
بجنورد- ایرنا- سخنگوی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در خراسان شمالی گفت: اکنون برخی افراد در جامعه دیدگاهی مبنی بر مهندسی شدن انتخابات 28 خرداد دارند در حالیکه مهم ترین دستاورد انتخابات گذشته امانتداری رای مردم به عنوان سرمایه اجتماعی است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۱:۱۵    
اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز،اولاد کارشناس اقتصادی و زنگنه دکتری اقتصاد پولی با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی موضوع مطالبه گری و سرمایه اجتماعی در انتخابات پرداختند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله حسینی همدانی گفت: ایادی داخلی و خارجی دشمن به دنبال عدم موفقیت انتخابات هستند و سعی دارند مردم را دلسرد کرده و سرمایه اجتماعی نظام را از بین ببرند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در نشست اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش استان با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: پروژه ملی مهر نماد، همدلی و مشارکت است. ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۴    
حس بی عدالتی از گذشته وجودداشته که این حس با سیاست گذاری های اشتباه مدیران به صورت مکرر در حال تقویت است. وقتی جامعه، انحصار گلوگاه های اقتصادی را در اختیار برخی اشخاص تصور می کنند، خود را بخشی از ساختار حاکمیت ندانسته و حجابی میان خود و ساختار ایجاد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: شاخصه های سرمایه اجتماعی نسبت به دهه گذشته افت داشتند و حتی اتفاق خارق العاده ای رخ نداده تا به پیشرفت آن ها امیدوار باشیم اما اینکه بگوییم سرمایه اجتماعی را به طور کامل از دست دادیم نیز اغراق است؛ ما دچار چالش شده ایم اما هنوز به بحران نرسیده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵    
ایسنا/همدان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ملایر گفت: هدف پویش هایی چون من مدافع حرم هستم افزایش تأثیر ابعاد اعتماد اجتماعی، هنجارهای اجتماعی مشوق همکاری و شبکه اجتماعی به مثابه عناصر سازنده سرمایه اجتماعی بر میزان مشارکت افراد در انتخابات در بین دانشجویان و افراد جامعه است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، پیروز حناچی روز دوشنبه در گفت وگویی آنلاین با کارکنان شهرداری تهران دستاوردهای مدیریت شهری پنجم را تشریح کرد و گفت: باید کاری کنیم که هرکسی که با شهرداری تهران کار می کند و به واسطه سرمایه اجتماعی که پشت این سازمان است و خدماتی که به شهروندان ارایه می کند، سرش را بالا بگیرد ...
شادمانی با تأکید بر اینکه چالش های نگرشی نسبت به دختران به عنوان سرمایه اجتماعی باید حل شوند، تصریح کرد: ما می توانیم با استفاده از ظرفیت موسسات غیر دولتی در جهت توانمند سازی دختران استفاده کنیم. به هر روی اگر به دختران به عنوان یک سرمایه اجتماعی نگاه شود سلامت روان و جسم آن ها نیز تضمین خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
قم- داوطلب سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه تلویزیونی قم با بیان لزوم حل مشکل مسکن و اشتغال این استان گفت: سرمایه اجتماعی برای دولت، اعتماد مردم است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهر ؛ گروه جامعه: هلال احمر نهادی با بیش از یکصد سال سابقه است که فراز و نشیب های طولانی را پشت سر گذاشته است. طبق آخرین مطالعات افکارسنجی هلال احمر در حوزه سرمایه اجتماعی به عنوان یکی از نهاد عمومی غیردولتی خوشنام مطرح شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۳    
اراک - ایرنا - شمارش معکوس انتخابات 1400 آغاز شده و در ایام تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی دیدگاه ها برنامه های متنوعی طرح می شود و در این میان اعضای ستاد انتخاباتی دکتر محسن مهرعلیزاده در استان مرکزی مشارکت در انتخابات را عامل تقویت سرمایه اجتماعی می دانند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد که سرمایه اجتماعی نظام،نیازمند توجه ویژه دولت آینده به اقتصاد و معیشت است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:دبیر شورای راهبردی ستاد جوانان کشور گفت:سرمایه اجتماعی سید ابراهیم رئیسی اعتماد به مردم و جوانان ایران زمین است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی اقتصاد دانشگاه آزاد اظهار کرد: چینی ها ظرفیت سرمایه اجتماعی را داشتند. اعتماد به مدیریت با انگیزه ای که دنبال منافع اجتماعی باشد را هم داشتند. این دو مورد با هم ترکیب شدند و علتی برای پیشرفت آن کشور شدند. ...
در دیدار مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی با مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان بیمه به عنوان یک سرمایه اجتماعی معرفی و تداوم آن را به اعتماد اجتماعی، نگاه مردم و کارکرد حاکمیت وابسته شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۴    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اعتماد، بزرگ ترین سرمایه اجتماعی است، گفت: فارغ از اینکه طبق نظر فقهی، وفای به وعده تکلیفا و وضعا چه حکمی داشته باشد و حکم تکلیفی اش وجوب و خلف وعده معصیت و حرام، و حکم وضعیه اش قابل شکایت و پیگیری باشد، از نظر اجتماعی و مدیریتی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کیهان نوشت: در شرایط پیچیده نظام جهانی و ضرورت احقاق حقوق ایران از جهان و کسب جایگاه مناسب در منطقه و جهان و نیز آسیب دیدگی های اقتصادی و روانی ناشی از جنگ تحمیلی اقتصادی بر مردم و احیای زندگی پساتحریم و کرونا، نیازمند انتخاباتی سرمایه اجتماعی آفرین و اعتماد روزافزون بین جامعه، مردم و نظام هستیم.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: حل بحران های کنونی قطعا نیازمند عزم ملی و یک اعتقاد برای اصلاح ساختارها، تعارض قوانین و افزایش سرمایه اجتماعی است و این توهم است که عذه ای فکر کنند که آن ها می توانند منجی شرایط کنونی باشند. ...
شرق نوشت: نظرسنجی اخیر ایسپا نشان می دهد که فقط حدود 40 درصد از واجدین شرایط تمایل به شرکت در انتخابات دارند که به هیچ وجه با چنین درصدی نه تنها مطالبه مشارکت حداکثری محقق نمی شود، بلکه شاهد مشارکتی پایین خواهیم بود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۱:۱۵    
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، جعفر طولابی در دیدار با مدیران انجمن های مردم نهاد با اشاره به اینکه میزان حضور مردم هر چه که بیشتر باشد بر تحکیم امنیت ملی و اقتدار نظام می افزاید اظهار داشت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرخی گفت: انتخابات نشانه اقتدار نظام اسلامی است، حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای نشانه اعتماد مردم به نظام به شمار آمده و بزرگترین سرمایه اجتماعی نظام نیز همین اعتماد مردم است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی ظهر پنج شنبه 20 خرداد در دیدار با علمای اهل سنت که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار شد، اعتماد را بزرگ ترین پشتوانه هر دولت، دولتمرد و سرمایه اجتماعی نظام دانست . وی افزود: آنچه امروز همه ما را در کنار هم قرار [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مسئول ستاد مردمی رئیسی در گلستان گفت: با استفاده از سرمایه اجتماعی خلاق می توانیم علی رغم محدودیت منابع، اقدامات اساسی و درخوری انجام دهیم.
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
روز گذشته حسن رسولی، از اعضای نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان، گفت که نهاد اجماع ساز حتی راضی به شنیدن برنامه های مهرعلیزاده و همتی نشده است: من و آقای بهزاد نبوی معتقد بودیم که این دو کاندیدا می توانند برای اعلام برنامه به نهاد اجماع ساز بیایند و برنامه آنها بررسی شود ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۴    
کاندیداها در تبلیغات انتخاباتی به گونه ای رفتار کنند که در سایه اخلاق مداری و عقلانیت سیاسی و البته التزام به باورهای انقلابی، مردم را به آینده روشن کشور امیدوار کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، شاهین زمانی از فعالین نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی استان اردبیل در یادداشتی به تبیین اهمیت مشارکت بالا در انتخابات و تاثیر آن بر اقتصاد کشور پرداخت و نوشت: بررسی نتایج انتخابات در دوره های گذشته نشان می دهد، هر چه میزان مشارکت در انتخابات ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامعلی دهشیری، رئیس دادگستری کل استان یزد در نشست با دادستان های سراسر استان یزد اظهار داشت: بصیرت انقلابی مردم، ناظر بر عملکرد و رفتار مدیران و مسئولان است و وجدان های بیدار گواه بر این تلاش هاست. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به وضعیت فعلی و اظهارنظرهای کاندیداها احتمال انصراف نامزدی به نفع دیگری صفر است. به نظر نمی رسد هیچ کاندیدایی به نفع نامزد خاصی از انتخابات خارج شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۲    
انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه شهید باهنر کرمان با همکاری انجمن جامعه شناسی سیاسی ایران نشست مجازی با عنوان سرمایه اجتماعی و مشارکت سیاسی برگزار می کند.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دکترحجت الله ناصرپورکاندیدای انتخابات شورای شهرخرم آباد درنشست هم اندیشی با اصحاب رسانه گفت:برای تحول ساختارمدیریت شهری وارتقاء حقیقی سرمایه اجتماعی آمده ام. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۷    
رئیسی گفت: وضعیت معیشت مردم به شدت آسیب دیده است. کسب و کار مردم به شدت آسیب دیده است. اعتماد به دولت در پائین ترین سطح در سالهای گذشته تا به امروز است. به شدت به پشتوانه سرمایه اجتماعی نیازمندیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۴۶    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی گفت: پشتوانه سرمایه اجتماعی را نیاز داریم.ملت به دنبال استقلال در حوزه های مختلف هستند. الحمدلله استقلال سیاسی داریم اما در اقتصادی به دلیل نگاه های مختلف مشکلاتی داریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی گفت: وضعیت معیشت مردم به شدت اسیب دیده و اعتماد مردم به دولت در پایین ترین سطح رسیده است و ما به شدت به سرمایه اجتماعی نیاز داریم .
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
همتی گفت: در سایه اقدامات دولت تدبیر و امید، اکنون یک آرامش اقتصادی در کشور حاکم شده و زمینه تقویت و احیای سرمایه اجتماعی بعنوان یکی از مهمترین ابزارهای رشد اقتصادی فراهم گشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سخنگوی دولت با بیان اینکه، برخی برای اثبات خود، ظاهرا چیزی جز نفی انگاری و تخریب دولت نیافته اند، گفت: برغم تلاش عظیمی که دولت در کنار مردم صورت داد به طور عجیبی این روزها خیلی ها دچار فراموشی به شکل حیرت آوری شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
همایش دانشجویی صبح دولت به همت بسیج دانشجویی حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با محوریت بررسی ایده های ایجابی انتخابات 1400 ریاست جمهوری با حضور نمایندگان مجلس برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: یک ظرفیت پنهان و آشکار از سرمایه اجتماعی انقلاب را زنانی شکل داده اند که در تمام عرصه ها به بهترین جایگاه علمی رسیده اند و در پشت سنگرهای انقلاب تربیت نسلی فرهیخته را به دوش می کشند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهر احمدی شادمهری، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد با انتقاد از محسن رضایی یکی از کاندیدا های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای رضایی مدعی است که تحصیلات اقتصادی دارد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۰    
یکی از انتقادات مهم به سازمان تامین اجتماعی این است که با وجود توصیف اجتماعی بودن در ارتباط با سرمایه های اجتماعی کاری جز کلیشه های تکراری و روتین در برنامه های آن است، تبریک روز های مناسبتی به اقشار مختلف جامعه تنها کاری است که از این سازمان سراغ دارم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: تا زمانی که محیط عمومی کشور مملو از جدال و منازعه است و امید و اعتماد در حال فروپاشی است، هیچ برنامه و وعده سیاسی- اقتصادی مهمی محقق نخواهد شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری در پست توییتری خود نوشت: ما نیازمند خلق سرمایه اجتماعی در کنار سیاست ورزی اخلاق مداریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله شعبانی گفت: ثبات سیاسی کشور، قدرت دیپلماسی و سرمایه اجتماعی که دولت می تواند داشته باشد و در تصمیم گیری خود از آن استفاده کند وابسته به حضور و مشارکت گسترده مردم است، بنابراین دولت قوی با مشارکت حداکثری در انتخابات شکل می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دانشگاه به عنوان نهادی که متولی تربیت انسان، اعطای نقش اجتماعی به افراد و تولید سرمایه اجتماعی کشور است دارای نقش راهبردی برای هر جامعه رو به پیشرفتی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۸:۴۳    
شفقنا- اولین مناظره انتخاباتی 7 کاندیدای ریاست جمهوری عصر امروز برگزار شد. نامزدهای این دوره پیش از ورود به میدان مناظره چند کلامی با مردم صحبت کردند و از عزم جزم خود برای رقابت با رقبایی چون فساد، ناکارآمدی ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۲۹    
حجت الاسلام حسینی خراسانی: فرهنگ و آداب اعتماد نیاز به بازسازی دارد و لازمه آن احیای بخش فرهنگی جامعه می باشد که مردم بتوانند به شخص رئیس جمهور اعتماد و او را حمایت کنند.