پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۲۳:۲۴Feb 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه اجتماعی»

سلامت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره همایش سلامت روان و رسانه، روز سه شنبه اول اسفند برگزار شد. در ابتدای این همایش، مصطفی معین، رییس همایش از نابرابری، انگ زدایی و نتایج پیمایش های تازه در حوزه سرمایه اجتماعی گفت ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات نو بانک تجارت، این محصولات را نمونه ای موفق در تامین مالی بخش های مختلف اقتصاد کشور دانست و بر ضرورت تکثیر و تبدیل آنها به فرهنگ تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره بانک تجارت در بازدید از بیست وچهارمین نمایشگاه رسانه های ایران که با حضور بهزاد درگاهی مدیر روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی این بانک همراه بود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: سرمایه اجتماعی مهمترین عامل برای مشارکت بالا در انتخابات است، سرمایه اجتماعی هر جامعه ای مردم و نسل جوان آن هستند که باید برای این سرمایه اجتماعی، رفاه فراهم کنیم. باید به مردم تبیین شود موضوعاتی که وجود دارد، از مسیر قهر با صندوق رأی درست نمی شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
آذر منصوری گفت: اصلاح طلبان سرمایه اجتماعی شان را از دست داده اند. امروز اصلاح طلبان با 92 اصلاً قابل مقایسه نیستند. اصلاً شرایط اصلاح طلبان با 92 یا 94 که آقای خاتمی یک تکرار می کنم می گفت و همه رأی می دادند قابل مقایسه نیست.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۵۷    
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: مولفه های افزایش مشارکت مردم در انتخابات تقویت سرمایه اجتماعی و افزایش روحیه خودباوری و صداقت مسئولین در قبال مردم است کارآمدی نظام موجب افزایش مشارکت می شود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بانک تجارت نرخ حق الوکاله سپرده های سرمایه گذاری برای سال 1403 را 3 درصد اعلام کرد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از اداره روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، نرخ حق الوکاله سپرده های سرمایه گذاری بانک تجارت برای سال 1403 معادل سه درصد تعیین و اعلام شد. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مصطفی معین می گویید بی اعتمادی نسبت به نهادهای حکومتی در حدود 50 تا 60 درصد، به رسانه ها اعم از صداوسیما، روزنامه ها و سایت ها و شبکه های مجازی داخلی و خارجی و ماهواره ها بین 60 تا 70 درصد است.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۶۵ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):بانک تجارت به مناسبت تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان و به منظور افزایش قدرت خرید مردم با همکاری اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت به متقاضیان، اعتبار 20 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 65 روزه اعطا می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری همدان با تأکید بر اینکه سرمایه اجتماعی را باید حفظ و ارتقا دهیم، بیان کرد: بر اساس تکلیف سازمانی که داریم، پرونده های کثیر شاکی باید در اسرع وقت رسیدگی و به نتیجه برسد، چون کار مردم نباید بر زمین بماند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۱    
سردار تقوی گفت: اساتید و دانشجویان قشر آگاه جامعه هستند و باید از نظرات آن ها در ارتقای امنیت جامعه بهره برد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی در خصوص حملات و هجمه های اخیر به محمدجواد ظریف اظهار داشت: به نظر بنده عملکرد او و دولت روحانی با آنچه اتفاق می افتد، قابل مقایسه نیست، به خصوص در مورد سیاست خارجی وضعیت مناسبی را شاهد نیستیم.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در جمع بسیجیان صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی در مجتمع عبادی فرهنگی بلال حاضر شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا – اگر راهبرد عمومی اطلاع رسانی از انفعال به فعال تغییر یابد مشکل ارتباط با افکار عمومی به صورت خودکار و مبنایی حل می شود. راهبرد فعال، شفافیت است. شفافیت اطلاع رسانی پیشدستانه است؛ اعتمادآفرین است و لذا سرمایه اجتماعی را بالا می برد ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارها و پژوهش های موجود، فراوانی کشف حجاب یا به عبارتی کسانی که روسری نداشته یا وضعیت بدتری دارند، زیر 10 درصد هستند. این افراد هم با تلقی آزاد شدن حجاب است که این نوع از پوشش را انتخاب می کنند.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۵۹ سایت دیگر  
با رای اکثریت سهامداران، در جریان برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت، دکتر سید مهدی حسینی دولت آبادی به عنوان عضو جدید هیات مدیره این بانک فعالیت خود را آغاز کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۲    
علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با حضور در نشست تخصصی مسئولان کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهر تهران انتخابات را سرمایه اجتماعی و مظهر بروز مردم سالاری دینی دانست و بر لزوم برگزاری انتخاباتی پرشور با رعایت چهار مولفه مشارکت، سلامت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: سرمایه اجتماعی که بزرگترین ثروت و دارایی هر جامعه ای برای پویایی و بالندگی و توسعه ملی است باید توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در کشور پاس داشته شود بنابراین هیچ نامزد انتخاباتی حق ندارد به نحوی رفتار کند که منجر به تضعیف این سرمایه ارزشمند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
صالحی امیری، وزیر دولت سابق در نامه ای خطاب به مدیرعامل مجمع وزیران ادوار از روند تخریب ها علیه ظریف انتقاد کرد و نوشت: در جریان غزه، هیچ شخصیت بین المللی به اندازه ظریف نتواست چهره منفور وکودک کش اسرائیل را افشا نماید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب انتخاب نماینده توانمند می شود، در حقیقت این موضوع منجر به بهبود و تقویت سرمایه اجتماعی برای شروع و پیشبرد اصلاحات اقتصادی خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید جانمراد موسوی گفت: پیشکسوتان سرمایه های هر جامعه ای محسوب می شوند و باید به دنبال این باشیم که سرمایه اجتماعی را برای همه افراد، مخصوصا کسانی که در مجموعه ارتش حضور داشته اند، ارتقاء دهیم
استانداری اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: یکی از اهداف سفرهای شهرستانی حفظ و افزایش سرمایه اجتماعی نظام است و نتیجه این سفرها در افتتاح پروژه های دهه فجر و ساماندهی پروژه های بلاتکلیف استان مشهود بود که از این بابت از همه فرمانداران قدردانی می کنم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس در یادداشتی تاکید کرد: مهم ترین عامل در تقویت و غنابخشی سرمایه اجتماعی در قلمرو سیاسی، به ویژه در نسبت سنجی با انتخابات، تحقق وعده های انتخاباتی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۰    
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: سفرهای شهرستانی و ساماندهی و افتتاح طرحهای بلاتکلیف افزایش سرمایه اجتماعی نظام را بدنبال خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۷۸ سایت دیگر  
قرعه کشی دور هشتم (آخرین دوره) جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار و در جریان آن 10 کارت طلایی یک میلیارد ریالی و 37 جایزه 250 میلیون ریالی دیگر به شرکت کنندگان در این جشنواره تعلق گرفت.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، چند روزی نیست که از تجمع اعتراضی مردم مالباخته در برابر شرکت کوروش کمپانی می گذرد و بسیاری از افراد، سرمایه های خود را که در این شرکت به منظور خریداری کردن گوشی تلفن همراه آیفون 13 با قیمت باورنکردنی 20 میلیون تومانی به ودیعه گذاشته بودند، از دست دادند. ...
آشنایی شرکت کنندگان در دوره با مفاهیم سرمایه اجتماعی و مولفه های آن، تمرکز زدایی، مشارکت ،ترویج مشارکتی وپیش نیازهای آن شرکت کنندگان در دوره با مفاهیم سرمایه اجتماعی و مولفه های آن، تمرکز زدایی، مشارکت ،ترویج مشارکتی وپیش نیازهای آن، نهادینه سازی فرهنگ مشارکت، مشارکت در برنامه ریزی توسعه ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
v;kh: عضو پیشین مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشستی در دانشگاه تهران گفت: سرمایه اجتماعی انقلاب اول انقلاب بود، نه الان! الان باید گلوی خودمان را پاره کنیم، صداوسیما و دیگران چه کنند که مردم بیایید انتخابات. تفاوت عجیبی با اول انقلاب پیدا شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
چرا مردم خودمان را محدود می کنیم، چرا تلاش می کنیم که قدرت انتخاب مردم خودمان را محدود کنیم؟ اگر ما مردم را پایه قدرت این نظام می دانیم، اگر ما مردم را مبنای قدرت خودمان می دانیم، اگر ما مشروعیت خودمان را مهمترین عامل بازدارندگی کشور می دانیم...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: معتقدم که همیشه باید گفت و گو داشته باشیم و فضای نقد در جامعه برقرار باشد و حتی اگر رسانه ملی این اقدام را با فراگیری شخصیت های سیاسی و کشوری بیشتری داشته باشد، به افزایش سرمایه اجتماعی کمک می کند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده کل سپاه در نشست دانشجویی انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت و نظم جدید در دنیا گفت: با وعده های دشمنان، فکر می کند هوا و آب هم با برجام درست می شود و نتیجه این می شود که 10 سال کشور را از پیشرفت واداشتند و عامدین اساسی در از دست دادن بخشی از سرمایه اجتماعی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بهارستان - ایرنا - فرماندار بهارستان گفت: دهیاران زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری را در روستاها فراهم کنند، این مهم با خدمت صادقانه به مردم و افزایش سرمایه اجتماعی میسر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان امام جمعه خرم آباد بر برنامه ریزی مسئولان برای رفع نیازهای جوانان تأکید کرد و افزود: مسئولان به جوانان اهمیت دهند، چراکه موتور محرکه جامعه و سرمایه اجتماعی هستند و باید درخواست های آنان را تسهیل کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: جوانان سرمایه اجتماعی و موتور محرکه کشور هستند که باید میدان را برای آن ها باز کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در وضعیت فعلی که دشمن طرح ها و برنامه های شومی برای کشور ما در سر دارد، یکی از مهم ترین پیش نیازها به منظور افزایش و تقویت مشارکت سیاسی، اهتمام در راستای ترمیم سرمایه اجتماعی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
شهرری - ایرنا - معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: شبکه کانون های مساجد تلاش می کند سرمایه اجتماعی توحیدی را مبتنی بر محوریت مسجد در محلات رقم بزند تا هم معضلات محلی، منطقه ای و بومی را حل کند و هم برای ارتقاء فرهنگی محلات ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با بیان اینکه نشاط اجتماعی به عنوان مسیر ساده ارتقای سرمایه اجتماعی اولویت دولت است، گفت: باید با تقویت میراث معنوی خانواده وایجاد نشاط در کاهش آمار آسیب های اجتماعی همچون طلاق نقش آفرینی کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۰    
از منظر این پژوهش هر کنشگر اخلاقی یک نظام اخلاقی دارد که حاصل زندگی او در جهان اجتماعی است و برای تبیین نظام اخلاقی هر فرد، باید دید نقاط اتصال او با جهان اجتماعی کدام اند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران گفت: در کنار ضرورت استناد به واقعیت کشور و گام برداشتن در مسیر رفع کاستی ها و موانع، استفاده از ظرفیت سرمایه اجتماعی برای حل مشکلات کشور، ضرورتی غیرقابل اغماض است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان با بیان این که جریان های سیاسی در همه شهرستان ها دارای رقابت تنگاتنگی هستند و باید در این زمینه بستر لازم را فراهم کرد، گفت: باید حلقه های میانی را فعال و زیرساخت های لازم را برای آن ها فراهم کرد، چراکه درگیر شدن دانشجویان با چالش های اجتماعی موجب تقویت سرمایه اجتماعی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۵    
دبیر ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم اولویت دستگاه قضایی در انتخابات است، گفت: حضور پررنگ شرکت کنندگان در انتخابات، نشانه اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی است و بر عزت نظام جمهوری اسلامی خواهد افزود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۲۰    
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه دانشجویان را به هر بهانه ای درگیر نظام اجتماعی کشور کنید گفت: انتخابات فرصتی برای ارتقای سرمایه اجتماعی کشور است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۷    
شفقنا_ علی ربیعی در مطلبی با عنوان حسین(ع) سرمایه اجتماعی همه ما با فرا رسیدن ماه رمضان و ماه شعبان نوشت: درست است هر روز روز خداست اما در برخی روزها و ماه ها، فضیلت هایی نهفته است. ماه های شعبان و رمضان و برخی روزهای خاص در این ماه ها از این جمله اند ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: محمدرضا زارع برزشی، رئیس مرکز ملی صنایع خلاق ایران با اعلام این مطلب و با اشاره به اهمیت توسعه اقتصادی و اهداف کلان اقتصادی کشور، افزود: اقتصاد ورزش ...
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۶    
نشست علمی_تخصصی سرمایه اجتماعی در بنیاد شهید و امور ایثارگران و رونمایی از کتاب باز آفرینی سرمایه اجتماعی تألیف دکتر محمد علی فقیه روز سه شنبه 24 بهمن ماه با حضور مدیرکل دبیرخانه شورای عالی طرح و برنامه شاهد و ایثارگر با حضور حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رضا آزاد با بیان اینکه اساتید دانشگاه ها مرجع اصلی در موضوع انتخابات برای مردم هستند و این گویای اهمیت سرمایه اجتماعی دانشگاه نزد افکار عمومی است، گفت: ما به عنوان روابط عمومی ها باید بتوانیم هرچه بیشتر و بهتر از سرمایه ارزشمند اجتماعی نهاد دانشگاه در بین مردم استفاده کنیم و دستاوردها ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه مبارک فجر، بانک تجارت با همکاری شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای اولین بار در کشور از سرویس جدید پرداخت غیرتماسی تحت عنوان "کهربا" رونمایی کرد. ...
رشد 253 درصدی سود خالص در مقطع پایان آذرماه 1402 نسبت به مدت مشابه سال قبل و کسب رتبه نخست در شبکه بانکی کشور در کنار تداوم و تکرار رتبه برتر در مجموع خدمات ارزی و گشایش اعتبارات اسنادی تنها گوشه ای از عملکرد درخشان این بانک در بازه 9 ماهه سال جاری به شمار می رود.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست علمی تخصصی و رونمایی از کتاب باز آفرینی سرمایه اجتماعی تألیف دکتر محمد علی فقیه، مدیرکل دبیرخانه شورای عالی طرح و برنامه شاهد و ایثارگر با همت دفتر مطالعات و پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع شهید رسول زاده برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۹    
نشست علمی تبیین جایگاه سرمایه اجتماعی به همراه رونمایی از کتاب بازآفرینی سرمایه اجتماعی با حضور مدیر دفتر مطالعات و پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران و نویسنده کتاب برگزار شد.