دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۴:۲۸Oct 2020 26

جدیدترین‌های «سرمایه اجتماعی»

همشهری   ۴ ساعت پیش    
برج آزادی بزرگ ترین نماد هنر و معماری پایتخت است که نهمین تکه از تهران می تواند بیشترین بهره را از ظرفیت های فراوان آن حاصل کند. ظرفیت هایی در ابعاد مختلف (فرهنگی، اقتصادی، مذهبی و سیاسی) که واضح است برای شکوفایی و ثمربخشی نیاز به وصول امکانات و خدماتی از سوی ارگان های مدیریتی برج دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه وقف یک سرمایه اجتماعی است، گفت: وقف در جهت ازدواج جوانان و حل مشکلات مردم استفاده شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان لنگرود تصریح کرد: اولویت کاری همه ما افزایش رضایت مندی مردم است تا این سرمایه اجتماعی تقویت شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۵    
اصلاح منطق سیاست گذاری، توجه به نقش گروه های مدنی و مردم و لذا حرکت در مسیر پارادایم حکمرانی در نظام سیاست گذاری ایران ضروری است. غفلت از مشارکت مردم و نهاد های مدنی در تمامی مراحل فرایند سیاست گذاری و استمرار بر امتداد مسیر در تناقض پارادایمی موجود (با هژمونی پارادایم حکومت محور) رهاوردی جز تنش ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: به هر روی در شرایطی که انتخابات مجلس در اسفند 98 نشان داد که سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان میلی به شرکت در انتخابات ندارند، شاید تنها عاملی که بتواند روند انتخابات ریاست جمهوری ایران را متحول کند، پیروزی بایدن در آمریکا و استفاده انتخاباتی جریان اصلاحات از این رخداد سیاسی باشد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پژوهش بررسی تأثیر به کارگیری انواع عقلانیت بر رضایت از زندگی با مطالعه موردی شهروندان تهرانی از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد. به گزارش شیعه پرس ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سید علی عماد در مورد پیش بینی آینده حوزه علمیه قم گفت: در مناسبات روحانیت و جامعه مقداری نگران هستم؛ روحانیت باید جا هایی ذائقه ملت را در نظر بگیرد و پای دفاع از حقوق ملت بیاید. این مسیر و سیری که الان وجود دارد، نشان می دهد که روز به روز از سرمایه اجتماعی روحانیت اندک اندک در حال کاسته شدن است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۰    
به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از حوزه نت،برخی از رفتارهای اجتماعی، تاثیرات زیانباری را بر کل جامعه تحمیل می کند؛ چرا که موجب سلب اعتماد متقابل می شود که بزرگترین سرمایه اجتماعی است. از جمله رفتارهای نابهنجار اجتماعی که چنین پیامد زشتی را به دنبال دارد، سخن چینی است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۲    
سرمست گفت: اگر حضور نیروهای مسلح و بویژه نیروی انتظامی نبود هیچ یک از طرح های مقابله با ویروس کرونا توفیق نمی یافت و در این خصو نیروی انتظامی خوش درخشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
قم- استاندار قم گفت:مردم نقش بسیاری مهمی در برقراری امنیت دارند و اگر مشارکت و همدلی مردم نباشد نمی توان امنیتی پایدار در جامعه برقرار کرد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق: دوگانه مذاکره- مقابله مهم ترین دلیلی بود که حسن روحانی در انتخابات سال 92 توانست با بیش از 18 میلیون رأی، رقبای مقابله خواه خود را پشت سر بگذارد و با پیروزی در همان دور نخست انتخابات بر کرسی ریاست جمهوری تکیه بزند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۰    
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: سرمایه اجتماعی مردم نباید دچار خدشه شود و مردم ناراضی باشند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
فراموش نکنیم؛ خسارت مدیرانی که با کم کاری یا فرار از انجام وظایف و در نتیجه، عملکرد ضعیف خود باعث بدبینی مردم و آسیب به سرمایه اجتماعی نظام می شوند به مراتب بیشتر است از تحریم و دشمنی دشمنان.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: توسعه هر شهرستان در گرو اراده و عملکرد سرمایه انسانی و میزان سرمایه اجتماعی بوده و نقش کارکنان دولت در ایجاد آن بی بدیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۵    
ایسنا/قم شناسایی شاخص های اثرگذار سرمایه اجتماعی در مواجهه با کرونا ویروس با استفاده از روش تحلیل تم: مطالعه موردی شهروندان شهرکرد از جمله مقالات برتر همایش کرونا و زندگی مومنانه بو
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: توسعه هر شهرستان در گرو اراده و عملکرد سرمایه انسانی و میزان سرمایه اجتماعی بوده و نقش کارکنان دولت در ایجاد آن بی بدیل است.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که یکی از راه های ترمیم سرمایه اجتماعی و جلب اعتماد عمومی ، ارائه آمار صحیح است ، گفت: آمار و اطلاعات باید شفاف، پاسخگو، دقیق و به موقع باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از فرماندهان و پرسنل انتظامی استان همدان افزود: امروز دشمن دنبال فروپاشی نظام اقتصادی و سیاسی کشورمان بوده و سرمایه اجتماعی را مورد هدف قرار داده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان سرمایه ای عظیم است که باید به عنوان ارزش اجتماعی حفظ شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا – فرماندار شاهرود با بیان اینکه امنیت بر مبنای مردمداری سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی است، افزود: پلیس با اعتمادسازی، صداقت، سلامت، همراهی و تعامل به این سرمایه اجتماعی دست یافته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسن مفخمی شهرستانی گفت: رویکرد پلیس استان در اجرای این برنامه ها؛ افزایش سرمایه اجتماعی پلیس، افزایش احساس امنیت در جامعه، افزایش جایگاه منزلت اجتماعی پلیس و ارائه تصویری مقتدر از پلیس است.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶    
جریان عدالتخواهی که این روزها، بدون در نظرگرفتن منافع ملی و آثار عملکرد خود بر اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی نظام، با سرعت حرکت می کند، ظاهرا خط قرمزی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدرس علوم اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با بیان اینکه سرمایه اجتماعی یکی از مهم ترین منابع اقتصاد در هر کشوری است، گفت: اگر شاهد افزایش جرم و جنایت، فساد، پرخاشگری، کاهش اعتماد عمومی و سایر آسیب های اجتماعی در جامعه ای بودیم ...
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۲    
تحلیلگران تحقیقات محیطی، اجتماعی و حکومتی وال استریت ژورنال بیش از 5500 مشاغل تجاری عمومی را ارزیابی کردند تا رتبه بندی خود را در بین پایدارترین شرکتهای جهان ارایه کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۴    
فرمانده منطقه انتظامی ویژه کیش مردم را مهمترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی برشمرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حیدری نیروی انتظامی را حلقه واسط بین مردم و نظام دانست وگفت: سرمایه اجتماعی مهم ترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی است که رسالت نیروی انتطامی حفظ اعتماد و توسعه آن فی مابین مردم و حاکمیت است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۴    
به گزارش مشرق، احمد نادری، نماینده مجلس در خصوص دستاورد صلح روحانی در توییتر نوشت: جناب روحانی کاهش سرمایه های اقتصادی و نابودی قدرت خرید مردم، شکاف طبقاتی و فاصله نجومی فقیر و غنی، پایین آمدن سرمایه اجتماعی و کاهش امید بسیاری از مردم به نظام، نابودی تولید ملی، تبدیل به آرزو شدن خرید مسکن ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
.استاندار گیلان با بیان اینکه اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه اجتماعی است که در اختیار ناجا قرار دارد، گفت: امنیت پایه و دوام ارتقای هر جامعه است، لذا انجام هر کاری نیازمند تامین امنیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه جلب اعتماد عمومی مهم ترین سرمایه نیروی انتظامی محسوب می شود، گفت: امنیت پایدار زمینه توسعه در جوامع را فراهم می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه اجتماعی است که در اختیار ناجا قرار دارد، گفت: امنیت پایه و دوام ارتقای هر جامعه است، لذا انجام هر کاری نیازمند تامین امنیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نیروی انتظامی، مردمی ترین پلیس در جهان، گام نخست برای تولید سرمایه اجتماعی در ناجا و افزایش اعتماد مردمی محسوب می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۴    
ایسنا نوشت : محمدرضا عارف، رئیس بنیاد امید ایرانیان بابیان اینکه جریان رقیب اصلاحات هیچ گاه شهامت عذرخواهی از مردم به خاطر حمایت از آقای احمدی نژاد را نداشت، گفت: اصلاح طلبان به خاطر برخی ناکارآمدی های دولت که به سرمایه اجتماعی اصلاحات ضربه زد، حاضر به عذرخواهی هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۵    
محمدرضا عارف، رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه اصلاح طلبان به خاطر برخی ناکارآمدی های دولت که به سرمایه اجتماعی اصلاحات ضربه زد حاضر به عذرخواهی هستند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا عارف گفت: اصلاح طلبان به خاطر برخی ناکارآمدی های دولت که به سرمایه اجتماعی اصلاحات ضربه زد حاضر به عذرخواهی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس بنیاد امید ایرانیان بابیان اینکه جریان رقیب اصلاحات هیچ گاه شهامت عذرخواهی از مردم به خاطر حمایت از آقای احمدی نژاد را نداشت، گفت: اصلاح طلبان به خاطر برخی ناکارآمدی های دولت که به سرمایه اجتماعی اصلاحات ضربه زد حاضر به عذرخواهی هستند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۸    
اطلاعیه آگهی استعلام بهاء فعالیت دفترتسهیلگری و توسعه محلی بانبرز در سامانه ستاد استانداری ایلام در نظر دارد اجرای برنامه دفتر تسهیلگری و توسعه محلی "بانبرر را ازطریق استعلام بها جهت توانمند سازی اجتماعی و اقتصادی ، ارتقاِ سرمایه اجتماعی و فرهنگی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده جدید انتظامی استان همدان گفت: نیروی انتظامی خادم مردم بوده و هدفش کسب رضایت و اعتماد ایشان به عنوان بالاترین سرمایه اجتماعی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۰    
آقای روحانی در ساختار عینی قدرت فعلی، پذیرشی ندارد که امیدوار باشد با حمایت آنان به مرکز قدرت باز گردد و تنها گزینه او در این مسیر بازگرداندن نام نیک و سرمایه اجتماعی خود است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – اعضای شورای مرکزی بسیج کانون سردفتران و دفتریاران امروز سه شنبه بیست و دوم مهرماه با رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار کردند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در شهرستان مسجد سلیمان با حضور نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی به منظور رسیدگی به مشکلات و محرومیت های این شهرستان ها برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح شفافیت که در دستور کارپارلمان است آن را منجر به افزایش سرمایه اجتماعی قوه مقننه دانست و گفت: قطعا این موضوع منجر به کاهش حواشی ها خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۳    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه اعتماد مردم، سرمایه اجتماعی نیروهای انتظامی است، گفت: این سرمایه اجتماعی یک هنجار اجتماعی است که نیازمند تحفظ است و باید از آن مراقبت کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تبلیغات انتخاباتی، نمک روی زخم احمد مازنی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به رفتار شائبه برانگیز برخی سیاسیون، گفت: رفتارهای برخی در رابطه با مشکلات مردم و بیماران کرونایی که شائبه های انتخاباتی دارد، نمک پاشیدن بر زخم مردم است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: مهمترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی اعتماد مردمی است بنابراین باید نسبت به حفظ آن کوشا بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: نیروی انتظامی به سبب اخلاص و مجاهدت پرسنل خود از اعتماد مردم به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی به بهترین وجه حفاظت کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تصمیماتی که در حوزه بانکی گرفته می شود تاثیر مستقیمی روی قیمت ها می گذارد. بنابراین باید ترتیباتی اتخاذ شود که در تصمیم گیری های مربوط به حوزه های مرتبط با بخش مسکن، وزارتخانه راه و شهرسازی نقش موثرتری داشته باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس با بیان اینکه هیچ سرمایه ای مهم تر از سرمایه اجتماعی نیست،گفت: تنها با منابع دولتی تولید جان نمی گیرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۱    
تقریباً شش سال از روزی که قرار بود منوریل کرمانشاه اولین مسافرانش را در فاصله 13 کیلومتری از میدان فردوسی تا میدان معلم، جابجا کند گذشته است اما بعد از تغییرات زیاد در شکل و اجرا، از این وعده تنها ستونهایی باقی مانده است که همچون دشنه بر پیکره شهر فرود آمده اند ...