جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۶:۵۱Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه اجتماعی»

حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ پژوهشگر حوزوی و کارشناس فرهنگی تصریح کرد: بی شک فضای مجازی ناامن و بدون نظارت، زمینه ساز تضعیف سرمایه اجتماعی خواهد بود.
افق تهران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از ماموریت های دولت سیزدهم که رهبر معظم انقلاب هم در دیدار با اعضای این دولت بر آن تاکید کردند ترمیم اعتماد مردم و افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه بود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مقدم گفت: باید برای رفع بی اعتمادی مردم تلاش شود. ترمیم سرمایه اجتماعی سخت است و راه سختی منتظر رئیس جمهوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با تاکید بر لزوم ایجاد امید در جامعه گفت: احیای سرمایه اجتماعی در دولت سیزدهم دنبال می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش البرز در این آیین که با رویکرد انگیزشی- تشویقی درسالن آموزش و پرورش استان برگزارشد،اظهارداشت: ای کاش مسوولان دغدغه های دانش آموزان را می شنیدند زیرا دانش آموزان سرمایه اجتماعی جامعه هستند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اسبق بانک مرکزی گفت: پس از خروج آمریکا از برجام شاهد نوسان شدید قیمت ارز بودیم، به عبارت دیگر آثار تحریم و اثر کاهش سرمایه اجتماعی به دلیل از دست رفتن بخشی از سرمایه ها در بورس و ... در شکل گیری شرایط کنونی موثر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-شهردار تهران با بیان اینکه باید قوای سه گانه را با خود در رفع مشکلات پایتخت همراه کنیم، گفت: تهران در شرایط فعلی زیبنده شهروندان نیست، آنان ناراضی اند و و سرمایه اجتماعی در طول انقلاب کمتر از همیشه است و شهرداری نیز باید در کنار سایر نهادها سهم خود را در این زمینه بپذیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران با اظهار این که دولت سیزدهم نیز مانند دولت قبلی در شرایط سخت چالش های تحریم ، جنگ تمام عیار اقتصادی و کرونا شروع به کار کرده، گفت : امروز امید مردم به عنوان یک سرمایه اجتماعی به وجود آمده است و هرگونه نقد غیرمنصفانه عملکرد دولت ها چوب حراج به سرمایه امید مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: امروز اعتماد عموم مردم بر اساس مشاهدات ما به پلیس بیشتر شده است و تمام کارکنان پلیس نیز علمی تر و در راستای ارتقای سرمایه اجتماعی مقبولیت بهترین یافته است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تسریع در واکسیناسیون با کیوان میرزایی، کارشناس مسائل سیاسی به صورت تلفنی گفتگو کرد. کیوان میرزایی با تصریح بر اینکه افزایش سرعت واکسیناسیون در افزایش اعتماد جامعه و سرمایه اجتماعی بسیار اثرگذار است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا – رییس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: سفرهای استانی مسوولان و به خصوص رییس جمهوری به جای جای ایران و ارتباط گیری بی واسطه با مردم موجب بازسازی، تقویت و افزایش سرمایه اجتماعی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : حسین انصاری راد تاکید کرد که اصلاح طلبان برای بازیابی سرمایه اجتماعی خود منتظر ناکامی دولت نبوده و اتفاقا دعا می کنند که مجموعه حاکمیت بتواند در جهت خواست، اراده و منافع ملی حرکت کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نامه نیوز: فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه اصلاحات با کاهش شدید سرمایه اجتماعی مواجه نشده است گفت: در همیشه بر یک پاشنه نمی چرخد و نوبت به اصلاح طلبان هم می رسد! گفت وگویی با محمد هاشمی انجام داده ایم که بخش های مهم آن در ادامه می آید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان با اشاره به برخی اتفاقات گذشته در استان قزوین که به اعتماد عمومی آسیب وارد کرد، یادآور شد: همه باید همت کنیم تا اعتماد آسیب دیده، به جامعه بازگردد چرا که اعتماد عمومی ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو حزب اسلامی کار گفت: رابطه حفظ سرمایه های اجتماعی با اتمام مشکلات اقتصادی کشور یک رابطه مستقیم است. اگر نتوانیم سرمایه های اجتماعی را حفظ کنیم به دور باطل از دست رفتن سرمایه های اقتصادی می افتیم. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حفظ حکومت اسلامی مهمترین وظیفه همگان است و این تحقق نیافته جز با حضور مردم در صحنه که البته در سال های گذشته به دلیل بی کفایتی، خیانت و بی عدالتی مسئولان دچار تهدید شده است و امروز مهمترین وظیفه رئیسی بازگرداندن این سرمایه اجتماعی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: رهبری تحول آفرین باعث ارتقاء سرمایه اجتماعی و فرهنگ سازمانی خواهد شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در نشست مشترک شورای معاونین استان و روسای شهرستان ها، نواحی و مناطق که به صورت مجازی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶    
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم فوتبال مس رفسنجان که یک برند سیاسی، اجتماعی و اقتصادی پیدا کرده است، سرمایه اجتماعی شهرمان است و آن را حمایت می کنیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نقاشی گفت: دولت ها و حکومت ها نمی توانند بدون داشتن میزان مناسبی از اعتماد عمومی کامیاب شوند. حسین نقاشی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: سرمایه اجتماعی را می توان در کنار سرمایه های اقتصادی و انسانی ، بخشی از ثروت ملّی به حساب آورد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از برکات حضور ایرانیان در راهپیمایی اربعین، تولید سرمایه اجتماعی بوده است که حاصل اعتمادسازی بین مردم ایران و عراق است. سرمایه اجتماعی متکی بر اعتماد است که از خلال ارتباط های گسترده به وجود می آید و انجام نشدن پیاده روی اربعین، اولین ضربه به این سرمایه است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "هوشنگ بازوند" امروز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان؛ با تقدیر از تلاش های مسئولین ورزش و جوانان به لحاظ ارتقاء رتبه های مربوط به حوزه جوانان استان، اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به تلاش های صورت گرفته در حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان ...
عضو هیئت علمی موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: از سمت دیگر از طرف جامعه این پذیرفته شد که دانشگاه یک محیط عملی و فرهنگی است که می تواند به ما مدرک و بعد از آن شغل بدهد و مسئله مدرک مساوی است با شغل، بین خانواده ها شکل گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: سرمایه اجتماعی نوعی ثروت ملی محسوب می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در کلاب هاوس شب گذشته خبرآنلاین، موضوع برخورد اصلاحطلبان با دوست سیزدهم، تعامل، تقابل یا سکوت؟ مورد نقد و بررسی افراد مختلف قرار گرفت. برخورد اصلاحطلبان با دوست سیزدهم، تعامل، تقابل یا سکوت؟ عنوان بحث و گفت و گوی امشب کلاب هاوس خبرگزاری خبرآنلاین است که چهره های مختلف اصلاح طلبان،فعالان ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۲    
سلامت نیوز : رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران تاکید کرد: وقتی حال اقتصاد کشور خوب نیست تاثیراتش را بر روی افزایش موارد خودکشی می گذارد، وقتی که در شرایط بحران مردم نمی توانند به تصمیماتی که از سوی مسوولین گرفته می شود تکیه کنند و آن حمایت های لازم را در شرایط بحران نمی بینند که نگرانی شان را کمتر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه گفت: مهم ترین فایده سرمایه اجتماعی این است که مردم در کنار دولت می ایستند و در این صورت توان دولت ضرب در هزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اعتماد به عنوان اساس روابط و تعاملات اجتماعی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه یکی از مهمترین روابط اجتماعی، رابطه بین مردم و دولت است، لذا وجود حس اعتماد بین ملت و دولت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این اهمیت تا بدان جایی است که از اعتماد ملت نسبت به دولت ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۱    
اساس اینکه یک شخص به واسطه وعده هایی در انتخابات حضور یابد و رای مردم را کسب کند، اساسا مفهوم انتخابات را لوث و سست می کند؛ کما اینکه دیدیم که عدم تحقق وعده های روحانی چه صدمه ای به میزان مشارکت مردم در انتخابات زد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا درباره لزوم بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه توضیحاتی را بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: کلانتری ها و مراکز انتظامی ملجاء و پناهگاه مردم و مراجعه کنندگان هستند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: بسیج سرمایه اجتماعی است که به قشر خاصی معطوف نبوده و به عنوان مثال برای حوزه نظامی سازندگی، علمی و فرهنگی ظرفیت های مرتبط با آن بخش در بسیج پای کار آمده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اساس اینکه یک شخص به واسطه وعده هایی در انتخابات حضور یابد و رای مردم را کسب کند، اساسا مفهوم انتخابات را لوث و سست می کند؛ کما اینکه دیدیم که عدم تحقق وعده های روحانی چه صدمه ای به میزان مشارکت مردم در انتخابات زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکی از مهمترین مسایلی که جوامع امروزی با آن مواجهند مساله اعتماد عمومی است. دولت ها، به عنوان نمایندگان ملت ها، در تعاملات داخلی و بین المللی خود به چنین سرمایه اجتماعی نیاز دارند، بنابراین ضرورت دارد که دولت سیزدهم برای جلب اعتماد عمومی گام های اساسی به ویژه در مساله کرونا بردارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل نیرو های مسلح در امور نیروی انتظامی گفت: نتیجه عملکرد نیروی انتظامی حفظ سرمایه اجتماعی است که این امر مهمی برای افزایش اعتماد عمومی جامعه محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه در وبینار تخصصی اخلاقِ مدیریت بحران گفت: یکی از مشکلات جدی در مدیریت بحران ها ایجاد اعتماد، سرمایه و مشارکت اجتماعی است و فقدان مشارکت اجتماعی صحیح و نظام مند سبب نابسامانی در مدیریت بحران می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گفت: ولایی بودن اساسی ترین شرط برای انتخاب رئیس است و فردی باید انتخاب می شد که درون انقلاب تعریف شده باشد چرا که بنیاد مسکن متعلق به ولایت فقیه و برای حضرت آقا است و یک سرمایه اجتماعی بزرگی محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باز آفرینی سرمایه اجتماعی نیازمند مجاهدت انقلابی در حل چالش های کشور است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیسی با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه کلان سیاست گذاری کرده و نظرات را بیان می کنند، افزود: وظیفه ما تشخیص اولویت ها، تلاش در جهت تامین عدالت، پرهیز از تبعیض و تلاش برای تقویت اعتماد و مشارکت عمومی به عنوان مولفه های مهم سرمایه اجتماعی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: تعاونی ها علاوه بر تجمیع سرمایه های خُرد برای تقویت تولید و اقتصاد، سرمایه اجتماعی لازم برای مردمی سازی اقتصاد را دارند.
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۳۵ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با تأکید بر این که همه باید حامی حقوق و حافظ کرامت زنان باشند، بر لزوم بازنگری و تغییر برخی رویکردها، رفتار ها و قوانین به نفع زنان و خانواده تأکید کرد و افزود: باید منزلت و عظمت زن و کمک به زن به عنوان یک انسان دارای شرافت و جایگاه والا، سرلوحه کار همه دستگاه ها قرار گیرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ نامه نیوز نوشت: کاهش سرمایه اجتماعی دولت یک پیام روشن دارد، آنکه بخش های مختلف جامعه از توانایی دولت برای رفع مشکلاتشان ناامید شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۰    
تهران- ایرنا- بازسازی اعتماد عمومی که در سال های گذشته به موجب برخی چالش ها و عملکرد نهادهای مسئول، افت معناداری را تجربه کرده، امروز در دستورکار دولت است. احیای سرمایه اجتماعی علاوه بر نحوه عملکرد دولت، در گروی همکاری دیگر قوا و ارکان نظام با دولتی است که خود را صادق الوعد می خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اتحاد ملت گفت: هر توفیقی در کشور از جمله توفیق در افزایش سرمایه اجتماعی وابسته به کاهش تبعیض های سیستماتیک و رفع آن ها است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۲    
یک کارشناس اقتصادی: مهمترین عوامل تقویت سرمایه اجتماعی اعتماد مردم به دولت حل مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت شیوع کرونا است،
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران با بیان این که ترمیم سرمایه اجتماعی و بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه باید در اولویت برنامه های آیت الله رئیسی باشد، گفت: شکل گیری تعامل بین دولت و مردم یک نیاز ضروری است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: یکی از مهمترین عوامل تقویت اعتماد مردم به دولت، تلاش قوه مجریه برای حل مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت شیوع کرونا است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عباسعلی بهاری روز یکشنبه در آیین آغاز مرحله سوم طرح "یک نفس همدلی" در خراسان جنوبی افزود: به ازای هر هزار و 500 نفر جمعیت در استان یک سازمان مردم نهاد فعالیت دارد که در طول یکسال و نیم گذشته فعالیت های ارزشمندی در حوزه مبارزه با کرونا انجام داده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۲    
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان ملی در یادداشتی نوشت: مهم ترین پیامد تنش بین سه قوه، فلج شدن سیستم اداری کشور است. با پیروزی انقلاب و با توجه به این نکته که نیروهای انقلابی اکثرا تجربه اجرائی نداشتند با تشکیل نظام سیاسی جدید تنش هایی بین مسئولان و ساختارهای مختلف کشور وجود داشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۶    
دولت سیزدهم در جدی ترین اقدامی که تا این جا انجام داده تلاش کرده با حضورهای میدانی، نگاه مردم را نسبت به قوه مجریه اصلاح کند. نگاهی که به علت رفتار انفعالی، خسته بودن و میانگین سنی بالای مدیران ارشد دولت سابق به شدت آسیب دیده بود ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۰:۰۶    
مازندران - امام جمعه بابلسر، اعتماد عمومی مردم را بزرگترین سرمایه اجتماعی نظام دانست و گفت: دولت باید با همه توان در راستای دفاع از حقوق عامه گام بردارد.