دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۰۷Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانک تجارت»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
حمید اسلامی منوچهری : گزارش های رسمی منتشر شده از عملکرد بانک تجارت در دوره مالی یک ساله منتهی به پایان اسفند سال 99 حکایت از جهش بی سابقه سودآوری در این بانک بورسی دارد ...
اقتصاد آنلاین   ۴ ساعت پیش    
رزازان ، رییس وقت هیات مدیره بانک تجارت به برخی ادعاها در خصوص پاداش مصوب سهامداران به هیات مدیره این بانک پاسخ داد.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس وقت هیئت مدیره بانک تجارت گفت: پاداش 500 میلیونی جزو کمترین پاداش ها بوده است؛ این پاداش در تمام شرکت های بزرگ تصویب شده است. این مبلغ برای 5 نفر بوده و اگر صورت جلسه مجامع شرکت های بورسی سال 99 را ببینید متوجه می شوید که این 500 تومان جزو کمترین مبالغ است.
تازه نیوز   ۵ ساعت پیش    
ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می شود که مدیران بانک تجارت را در حال بررسی میزان پاداش اعضای هیأت مدیره نشان می دهد. آنگونه که در ویدئو دیده می شود اعضا در زمانی کمتر از یک دقیقه روی پاداش 500 میلیون تومانی به توافق می رسند.
دستیابی به سود 91 هزار میلیارد ریالی درواسطه گری وجوه، 20 هزار میلیارد ریالی درآمدهای کارمزدی و درنهایت 189 هزار میلیارد ریالی درآمدهای عملیاتی ( با 133 درصد رشد نسبت به سال گذشته )، بیانگر این مهم است که بانک تجارت علاوه بر کسب سود عملیاتی در سال 1399، موفق به کسب سود پایدار و باکیفیت شده است.
رویداد 24: ویدیویی در رسانه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد اعضای هیات مدیره بانک تجارت در جلسه 29 تیرماه، پاداشی 500 میلیون تومانی برای خود تصویب می کنند. مصوبه ای که تنها به اندازه یک صلوات زمان می برد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: مجمع عمومی بانک تجارت در پی فراخوان وبسایت این بانک در تاریخ 29 تیرماه سال جاری باحضور 15 نفر از سهامداران حقیقی و حقوقی با رعایت حصول حد نصاب قانونی ( 50 درصد سهامداران به اضافه یک سهم ) و همچنین حضور آنلاین دیگر سهام داران برگزار شد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۲    
بانکداری ایرانی - عملکرد مطلوب بانک تجارت در نخستین فصل سال جاری در همه بخش های فعالیت ، این بانک را به دو هزار و 657 میلیارد تومان درآمدعملیاتی و 85 میلیارد تومان سود خالص با رشد 395 درصدی رساند که نشان می دهد این بانک بزرگ شروع پر قدرتی در سال جاری داشته است و ادامه این روند می تواند سال بسیار ...
در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت، رضا دولت آبادی،علی کی لانی،عباس اشرف نژاد و مرتضی ترک تبریزی به عنوان اعضای هیات مدیره این بانک انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
صورت های مالی بانک تجارت برای عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1399 به تصویب اکثریت سهامداران رسید.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۸    
مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک تجارت روز سه شنبه 29 تیرماه با حضور56 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی این بانک به صورت غیر حضوری در محل هتل پارسیان انقلاب برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بانک تجارت میناب دچار حریق شده بود و با تلاش آتش نشانان مهر شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت با حضور 56 درصد از سهامداران برگزار و صورت های مالی منتهی به اسفند 1399 این بانک به تصویب رسید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در این مجمع عملکرد بانک تجارت برای سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 99 با اکثریت آرای سهامداران که به صورت برخط (آنلاین) ازطریق پیوند https://agm.tejaratbank.ir یا از طریق اپلیکیشن همراه بانک تجارت در این جلسه حضور داشتند به تصویب رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بانک تجارت در مراسم مجمع روز سه شنبه 29 تیرماه ضمن اعلام افزایش سود 1556 درصدی نسبت به پایان سال 1398 از تحقق چهارده هزار و چهار صدو پنجاه میلیارد تومان سود خالص خود رونمایی کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در مجمع بانک تجارت با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از سود به دست آمده باید برای جبران زیان انباشته لحاظ شود، سود نقدی 3 ریالی به ازای هر سهم مصوب شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: علی دایی همیشه خاطراتی نوستالژیک از روزهای ابتدایی فوتبالش تعریف می کند. او در اولین تیمی که بازی کرد، استقلال اردیبل بود و بعدها مسیرش به تهران باز شد و توانست به تیم تاکسیرانی و بانک تجارت و... برود. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کارگزاری بانک تجارت اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 3 ماهه منتهی به 1400/03/31 (حسابرسی نشده) را منتشرکرد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دبیرخانه شورای هماهنگی بانک ها، تمامی ادارات و شعب بانک های استان های تهران و البرز از روز سه شنبه 29 تیرماه لغایت یکشنبه سوم مردادماه 1400، به مدت 6 روز تعطیل اعلام شد. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران ( کدال) با درج اطلاعیه بانک مرکزی از صدور مجوز برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت خبر داد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مجوز برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت از سوی بانک مرکزی صادر شد.
آزمون استخدامی بانک تجارت با حضور 34 هزار نفر شرکت کننده و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، توسط سازمان سنجش و آموزش کشوردر سراسرکشور برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بررسی اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی دوازده ماهه منتهی به 1399.12.30 (حسابرسی شده) بانک تجارت نشان می دهد در بخش صورت سود و زیان جامع - تلفیقی این بانک، سود خالص در دوره منتهی به 1399.12.30 با رشد 2,744 ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۵۳ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی (حسابرسی شده) 12 ماهه منتهی به پایان سال گذشته بانک تجارت در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
سود هر سهم بانک تجارت در دوازده ماهه منتهی به اسفند 1399 پس از انجام حسابرسی 134 ریال افزایش یافت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده بانک تجارت در تاریخ 1400/04/29 برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۷    
متقاضایان وام جعاله بازنشستگان بانک تجارت تا پایان وقت اداری چهارشنبه 23 تیر 1400 می توانند اقدام کنند.
آزمون استخدامی بانک تجارت روز پنج شنبه 24 تیرماه با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: تعداد محدودی سهمیه وام جعاله ازطریق بانک تجارت تخصیص یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تعداد محدودی سهمیه وام جعاله ازطریق بانک تجارت تخصیص یافته است.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، احراز هویت غیر حضوری در اپلیکیشن زمرد بانک تجارت با دقت بیش از 99 درصد طراحی شده است. افراد می توانند به این اپلیکیشن مراجعه کرده و افتتاح حساب انجام دهند. کارت های ثبت شده در سامانه زمرد، به محل اعلامی در خواست دهنده تحویل داده می شود . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک تجارت با بیان اینکه بخشنامه های کیف پول، تسهیلات یار و پرداخت یار ماه هاست ابلاغ شده اما شبکه بانکی استقبال چندانی از آن نکرده است، گفت: قواعد بانکداری الکترونیک نیازمند هماهنگی با قوانین بالادستی و تعامل بین حکمرانان است.
بانک تجارت با عملکرد درخشان و بی نظیر خود در سال 1399 با تحقق 169 هزار میلیارد ریال سود، بیش از 4 برابر مجموع همه سودهای 40 سال قبل این بانک سودآوری داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
"محمد ابراهیم مقدم نودهی"، مدیر عامل پیشین بانک تجارت گفت: دولت بابت بدهی هایش به بانک ها تعدادی کارخانه را با دستگاه های فرسوده و معیوب داده است که اکنون این کارخانه ها به عنوان اموال مازاد بانک ها به حساب می آیند. امکان خرید ماشین آلات مورد نیاز کارخانجاتی که در اختیار بانک ها هستند وجود ندارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک تجارت که با نماد وتجارت در بورس معامله می شود، طی اطلاعیه ای سهامداران خود را به مجمع عمومی و همچنین مجمع فوق العاده دعوت کرد.
بانک تجارت ،استفاده از رمز یکبار مصرف برای انجام تراکنشهای حسابی را در همراه بانک با هدف افزایش امنیت حسابها اجباری کرد و از چهاردهم تیرماه رمز ثابت در همراه بانک تجارت قابل استفاده نیست.
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک تجارت گفت: مجوز زدایی و ایجاد سند باکس های قوی و شرکت های نظارت کننده و سوییچ های تعاملی و حرکت بخش خصوصی در تکنولوژی های مالی و نظارت بر آن و تقویت بوم ها و نظارت های لازم از اهم پیشران ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۴    
با اجرای قانون جدید چک ، یکی از دغدغه هایی که دارندگان دسته چک های جدید با آن مواجه شده اند فرایند ثبت چکهای صیادی است.بانک تجارت با هدف دسترسی سریع و راحت مشتریان و مطابق دستورالعمل بانک مرکزی اقدام به راه اندازی این امکان بر روی همراه بانک تجارت برای مشتریان خود کرده است. ...
مانده ناخالص مصارف بانک تجارت در بخش صنعت و معدن در پایان سال 1399 به مبلغ 532 هزار میلیارد ریال بالغ شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک تجارت و سه شرکت بیمه ای زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان درآمدی که بانک تجارت در ابتدای سال مالی از خود بر جای گذاشته مربوط به سایر تسهیلات با 17.238 میلیارد ریال بوده است.
بانک تجارت درپایان خردادماه سال جاری تعداد11501تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۴    
سازمان خصوصی سازی بلوکهای بانک ملت، بانک صادرات، بانک تجارت، ایران ترانسفو و دامپروری پارس را جهت عرضه عمومی، آگهی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بدلیل انجام عملیات به روز رسانی، خدمات مربوط به پرداخت قبوض و خرید شارژ از طریق درگاه های خدمات نوین و خودپردازهای بانک تجارت در روز جمعه یازدهم تیر ماه با اختلال موقتی همراه می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت در پیامی روز صنعت و معدن را به صنعتگران و فعالان حوزه صنعت تبریک گفت.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۱:۰۶    
درآمدهای مشاع بانک تجارت به مدیرعاملی رضا دولت آبادی در بهار امسال رشدی 57 درصدی نسبت به بهار سال گذشته داشته که 56 درصد از کل این درآمد از محل تسهیلاتی بوده که در قالب سایر پرداخت شده است. افزون بر اینکه مانده سپرده های بانک در بهار امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 56 درصد قد کشیده است. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارگزاری بانک تجارت در تاریخ 400/04/19 برگزار می شود.