پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۲۷Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مزایده»

کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین واگذاری مالکیت استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پس از سال ها به بخش خصوصی واگذار شدند ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیین واگذاری مالکیت استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی چهارشنبه (5 اردیبهشت) در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد. به دنبال تایید صلاحیت متقاضیان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال یکم اردیبهشت ...
شهر بورس   ۷ ساعت پیش    
شرکت کی بی سی (کی بی سی) در نظر دارد یک قطعه زمین شرکت را طی یک مزایده به فروش برساند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از برگزاری مزایده جذب مشارکت در مرمت و احیای بناهای تاریخی استان مرکزی در نیمه اول سال جاری با همکاری صندوق توسعه و احیا خبر داد.
شادا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران گفت: هفت هزار تن چای خارجی با کیفیت در مزایده اموال منقول به فروش گذاشته شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایزدی مدیرکل اموال تملیکی استان تهران از مزایده چند ملک سنگین از جمله زمین 18 هکتاری و 650 متری زعفرانیه خبر داد و گفت: زمین 650 متری زعفرانیه مربوط به شرکت سادات خوزستان است که جزو اموال غیر منقول به مزایده خواهد رفت.
خبرورزشی   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در فاصله شش هفته به پایان فصل زمان باقیمانده و آبی پوشان صدرنشین طولانی مدت این فصل بوده اند که بالاخره خبر رسید که برای دریافت مجوز حرفه ای اکثر سهام این باشگاه در مزایده به شرکت پتروشیمی واگذار می شود.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد از مزایده پنج خودروی خارجی متهم پرونده صندوق سرمایه گذاری بهمئی خبر داد و گفت: طی چند روز آینده املاک این متهم نیز به مزایده گذاشته خواهد شد.
شادا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در نخستین مزایده اموال منقول سازمان در سال جدید بیش از 20 هزار میلیارد ریال کالا عرضه شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۳    
در آیین واگذاری استقلال و پرسپولیس مطرح شد؛ دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پس از سال ها به بخش خصوصی واگذار شدند. به دنبال تایید صلاحیت متقاضیان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در روز یکم اردیبهشت ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه صنایع بازیافت ایران می گوید که صنعت بازیافت ظرفیت خلق ارزش 10 میلیارد دلاری برای کشور را دارد، اما مسئولان وزارت صمت بیش از دو سال است که برای ایجاد یک مجوز جدید در حوزه جمع آوری ضایعات ارزشمند، کارشکنی می کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری مزایده رسمی واگذاری 85 درصد از سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال طلسم خصوصی سازی سرخابی ها شکسته شد و آنگونه که یک کارشناس مسائل اقتصادی می گوید ورود بانک ها به شرکت در مزایده سرخابی ها توصیه ای است که به دلایل مصالح اجتماعی و اقتصادی صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل سازمان اموال تملیکی استان تهران گفت: اولین مزایده اموال منقول و غیر منقول سازمان اموال تملیکی استان تهران از سوم تا 11 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران گفت: هفت هزار تن چای خارجی با کیفیت در مزایده اموال منقول به فروش گذاشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه امیدواریم پنجم اردیبهشت سرآغاز پیشرفت فوتبال ایران باشد، گفت: 8 بار مزایده فروش دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شده بود که بالاخره به ثمر رسید.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۸    
شرکت لیزینگ رایان سایپا (ولساپا) ملک مرغداری واقع در فیروز کوه را از طریق مزایده عمومی به فروش رساند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پارس خودرو (خپارس) از فروش 36 دستگاه خودرو طی یک مزایده عمومی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۴    
مزایده خودرو به فرایندی گفته می شود که طی آن یک خودرو توسط فروشنده با قیمت مناسب به فروش می رود. البته توجه داشته باشید که این خودرو می تواند نو یا دست دوم باشد.
گیلانستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان، مزایده فروش 3 واحد مسکونی اموال تملیکی در شهرهای لاهیجان و آستارا در مجموع به ارزش 87 میلیارد ریال و اجاره یک واحد مسکونی در دهکده ساحلی بندر انزلی در حال برگزاری است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین "ساتوشی حماسی" (Epic Satoshi)، که پیشتر توسط ViaBTC (سومین استخر استخراج بزرگ دنیا) ماین شد، اکنون برای مزایده در صرافی رمزارز کوینکس قرار گرفته است. این مزایده در تاریخ 4 اردیبهشت ساعت 03:30 به عنوان اولین مزایده عمومی یک"ساتوشی حماسی" در یک صرافی، آغاز شده است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه ورزشی: محمود قامت معاون سازمان خصوصی سازی در خصوص واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: هرشرکتی که واگذار می شود شامل بدهی و دارایی است. خریداران وقتی در مزایده شرکت کردند این را پذیرفتند و در قرارداد اطلاعات مالی هم وجود دارد ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۹    
فدراسیون فوتبال آگهی فراخوان مزایده عمومی واگذاری فضاهای تبلیغاتی مسابقه فوتبال تیم های ملی ایران و ازبکستان را منتشر کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طی فراخوان عمومی برای طرح 100 تنی و 200 تنی پرورش ماهی در قفس در سد مارون، سرمایه گذار جذب شده و در حال حاضر، فرایند انعقاد قرارداد طی می شود و در مزایده بعدی سرمایه گذار برای طرح 400 تنی مشخص خواهد شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آگهی برگزاری مزایده عمومی اینترنتی خودرو شرکت ایران خودرو را در این گزارش مشاهده می کنید.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بورس کالا در سال 1403 نیز به عنوان بستری مطمئن و شفاف برای عرضه خودرو به کار خود ادامه می دهد. نخستین مزایده در سال 1403، مربوط به کامیون کشنده فاو می شود که از روز یکشنبه مورخ 9 اردیبهشت ماه سال 1403 در ویترین بورس کالا قرار می گیرد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استقلال و پرسپولیس در مزایده دیروز فرابورس واگذار شده اند تا مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشند.
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک صادرات پیرو الزام توضیح درباره دلایل خرید بخشی از سهام پرسپولیس اعلام کرد: در این واگذاری با اولویت رد دیون دولت و سهم 5 درصدی حضور یافت. ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۸    
شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز (گشان) از فروش ملک دفتر خیام در مزایده عمومی خبر داد.
رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتشار آگهی مزایده عمومی فروش یک قطعه زمین دولتی با کاربری درمانی در شهرستان ماهشهر خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو درنظردارد تعدادی ازخودروهای سواری آسیب دیده ، صفر و کارکرده خود را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی مزایده شماره 3-2 به فروش برساند .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بعد از کش و قوس های فراوانی که آسیایی ها، مدیران ما را مجبور کردند که نباید دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال مالکیت مشترکی داشته باشند و دولت بدنبال مشتری می گردد و مزایده ها ادامه داشته تا که پرسپولیس برای بانک ها باشد و استقلال برای هلدینگ خلیج فارس!
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۹    
شهرداری محمدیه در نظر دارد، یک قطعه زمین به زمین با کاربری تجاری واقع در ناحیه شهری مهرگان و دو باب سوئیت تجاری را از طریق تجدید مزایده عمومی به اشخاص حقیقی واگذار کند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
امیر رضا واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال درباره اینکه مزایده رسمی انتقال مالکیت سرخابی ها صورت گرفت و آبی پوشان به پتروشیمی خلیج فارس واگذار شد و سرخپوشان به کنسرسیوم 6 بانک انتقال یافت، اظهار کرد: من 2 سال پیش گفتم که بهترین کار این است که این 2 باشگاه به موسسات و نهاد هایی که [...]
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو در نظر دارد تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده ، صفر و کارکرده را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اول فارس مدیرعامل صندوق توسعه و احیای بناهای تاریخی درباره مزایده 100 بنای تاریخی از جمله 5 کاروانسرای ثبت جهانی و سردر قیصریه توضیحاتی داد. ایسنا ...
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بهمن جعفری با اشاره به آخرین وضعیت واحد صنعتی پارسیلون خرم آباد، اظهار داشت: مهرماه سال گذشته مزایده اول آن برگزار شد که مشتری نداشت. وی عنوان کرد: الان قرار است که مزایده دوم آن برگزار شود، برگزاری مزایده دوم هم مشروط به قیمت گذاری جدید است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کاهش تعداد روحانیون و خادمان حج، خبرهایی از عمره، مزایده 100 بنا شامل 5 کاروانسرای ثبت جهانی و سردر قیصریه، 10 سال انتظار برای تصویب یک قانون درباره کپی رایت ، اعلام ساعت کار نمایشگاه کتاب، علت توقف پخش سریال سرزمین مادری ، جراحی یک بازیگر، ساخت یک فیلم جدید توسط پوران درخشنده و.. ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۲    
شرکت تابان نیرو سپاهان (تابا) از عدم حصول نتیجه مزایده فروش شرکت خبر داد.
پس از تأیید صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس از سوی سازمان خصوصی سازی، مزایده رسمی برای واگذاری 85 درصد از سهام این دو باشگاه از صبح امروز (دوشنبه) در فرابورس آغاز شد و در نهایت سهام سرخابی ها به فروش رفت. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
با برگزاری مزایده رسمی واگذاری 85 درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، صبح امروز این دو باشگاه رسما فروخته شدند که قیمت هر سهم استقلال 3046 ریال با ارزش پایه کل تقریبا 2793 میلیارد تومان تعیین شد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۰۷ سایت دیگر  
با انجام معاملات امروز فرابورس، 85 درصد از سهام استقلال و پرسپولیس توسط خریداران معامله شد.
پول پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
پول پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مزایده رسمی برای واگذاری 85 درصد از سهام این دو باشگاه از صبح امروز (دوشنبه) در فرابورس آغاز شد و در نهایت سهام سرخابی ها به فروش رفت.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۵   + ۷۹ سایت دیگر  
بالاترین میزان واگذاری بنگاه ها و اموال هلدینگ آینده پویا از شرکت های زیر مجموعه بانک ملی ایران با برگزاری بیش از 13 مرحله مزایده عمومی در سال 1402 رقم خورد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در خصوص تحصیل سهام شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس بیان داشت: پیرو تصمیمات دولت جهت حل مشکلات این باشگاه و مذاکرات وزارت اقتصاد و دارایی و شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری مدیرعامل صندوق توسعه و احیا به مناسبت روز جهانی بنا ها و محوطه های تاریخی امروز دوشنبه سوم اردببهشت ماه 1403 با حضور اصحاب رسانه در عمارت مسعودیه برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از تأیید صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس از سوی سازمان خصوصی سازی، مزایده رسمی برای واگذاری 85 درصد از سهام این دو باشگاه از صبح امروز (دوشنبه - 3 اردیبهشت ماه) در فرابورس آغاز شد و در نهایت خرید سهام به طور رسمی از سوی خریداران انجام شد.