شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۰:۵۷Oct 2020 24

جدیدترین‌های «بانک اقتصادنوین»

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پس از برگزاری مراسم قرعه کشی جوایز هشتمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک اقتصادنوین که روز چهارشنبه بیست و سوم مهرماه 1399 در ساختمان مرکزی بانک اقتصادنوین برگزار شد، اسامی برندگان این جشنواره اعلام شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در 6 ماهه منتهی به شهریور 1399 مبلغ 418 ریال برای هر سهم سود محقق کرد؛ این در حالی است که در دوره مشابه قبل 367 ریال زیان داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در 6 ماه نخست سال جاری بانک اقتصاد در جذب منابع و تامین مالی بخش های مختلف اقتصادی عملکرد مناسبی را به ثبت رسانده است. در دوره یاد شده بانک اقتصادنوین با هدف کمک به تحقق شعار سال جاری موسوم به جهش تولید و حمایت از واحد های تولیدی ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ساعت کاری شعب بانک اقتصادنوین از یکشنبه بیست و هفتم مهر ماه جاری تغییر خواهد کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی جوایز هشتمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک اقتصادنوین روز چهارشنبه بیست و سوم مهرماه 1399 در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در راستای کمک به تحقق شعار سال جاری موسوم به جهش تولید و حمایت از واحدهای تولیدی تنها در نیمه نخست سال جاری، 207 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف صنعت و معدن پرداخت کرد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
توئیت- به اطلاع مشتریان می رساند به منظور به روزرسانی و بهینه سازی سرویس های عملیاتی، خدمات بانکداری الکترونیک بانک اقتصادنوین، از ساعت صفر بامداد روز دوشنبه مورخ 21 مهرماه به مدت سه ساعت با اختلال احتمالی مواجه خواهد بود ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع مشتریان می رساند به منظور به روزرسانی و بهینه سازی سرویس های عملیاتی، خدمات بانکداری الکترونیک بانک اقتصادنوین، از ساعت صفر بامداد روز دوشنبه مورخ 21 مهرماه به مدت سه ساعت با اختلال احتمالی مواجه خواهد بود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین در خصوص روند اختلافات فیمابین با شرکت پتروشیمی مهر اطلاعیه صادر کرد. به گزارش بانکداری ایرانی ، بانک اقتصاد نوین در اطلاعات با اهمیت از گروه ب اعلام کرد: با توجه به بخشنامه شماره 227126/99 مورخ 15/ 07 / 1399بانک مرکزی ج.ا ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۹    
اقتصادی رکنا : بانک اقتصادنوین به شناسایی 6.357.629 میلیون ریال سود ناشی از تسعیر اقلام پولی اشاره کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین با در نظر گرفتن وضعیت باز ارزی مثبت این بانک در تاریخ 31 شهریورماه سال جاری، موضوع منجر به شناسایی 6.357.629 میلیون ریال سود ناشی از تسعیر اقلام پولی شده است.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
9 نماد از جمله بانک صادرات و پالایشگاه لاوان آماده بازگشایی شدند اما سایپا ، بانک تجارت ، بانک اقتصادنوین و شش شرکت دیگر موقتا" از گردونه معاملات خارج شدند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
20دستگاه خوددریافت در 20شعبه منتخب بانک اقتصادنوین نصب و آماده ارائه خدمات به مشتریان شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
آخرین فرصت بهره مندی از جوایز ارزنده هشتمین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز (ریالی) بانک اقتصادنوین تا هجدهم مهرماه جاری است.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب بانک و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اعتبار تمام کارت های نقدی خود را که تاریخ انقضای آن ها مهرماه 1399 است به مدت یک سال تمدید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش عملکرد شهریور ماه بانک اقتصادنوین حاکی از خیز بلند این بانک برای محقق کردن سودی عملیاتی ناشی از فعالیت های بانکداری است به طوری که در شش ماه نخست سال جاری درآمدهای این بانک 157 درصد رشد نشان می دهد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
امکان صدور آنی کارت اعتباری در تمامی شعب بانک اقتصادنوین فراهم شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در خدمتی تازه، سرویس صدور شماره کارت مجازی را برای سپرده های مشترکِ مشتریان حقیقی فعال کرد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در نیمه دوم سال، ساعت کاری شعب و سرپرستی های بانک اقتصادنوین از اول مهر ماه تغییر می کند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد بستر مناسب و مطمئن سرمایه گذاری برای مشتریان، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) منتشر می کند.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به آگاهی مشتریان گرامی می رساند، با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در آغاز نیمه دوم سال جاری و لزوم به روز رسانی سامانه های عملیاتی، خدمات بانکداری الکترونیکی بانک اقتصادنوین، با اختلال احتمالی مواجه خواهد بود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین، با استفاده از ظرفیتهای قانونی و عملیاتی بورس کالای کشور، یکی از املاک مازاد خود را از طریق بورس عرضه کرد و به فروش رساند و گام بلندی در حل معضل فروش املاک مازاد شبکه بانکی برداشت.
اقتصاد آنلاین / بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین در روز جاری یک قطعه زمین با کاربری تجاری مسکونی را در شهرستان بندرعباس درحالی روی میز فروش برد که این ملک به قیمت پایه 185 میلیارد و 820 میلیون ریال به فروش رسید تا عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس کالا رسما وارد فاز اجرایی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین، با استفاده از ظرفیتهای قانونی و عملیاتی بورس کالای کشور، یکی از املاک مازاد خود را از طریق بورس عرضه کرد و به فروش رساند و گام بلندی در حل معضل فروش املاک مازاد شبکه بانکی برداشت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به اطلاع میرساند نماد معاملاتی شرکت بانک اقتصادنوین (ونوین1) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با درخواست تمدید مجوز پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
بیست و پنجمین مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای رزاب از توابع شهرستان سروآباد استان کردستان افتتاح شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۱    
کارت های بانکی و اعتباری در اختیار مشتریان عمدتا دارای تاریخ انقضا بوده و بعد از مدتی مشتری باید نسبت به تمدید آن با پرداخت کارمزدی اقدامی کند. روند معمولی در سراسر دنیا که این روزها سازمان حمایت آن را تضییع حقوق مصرف کننده می داند. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) با عنوان پالایشی یکم از پنجم تا نوزدهم شهریورماه سال جاری با 20 درصد تخفیف در بانک اقتصادنوین انجام می شود ...
اقتصاد آنلاین / پول پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) با عنوان پالایشی یکم از پنجم تا نوزدهم شهریورماه سال جاری با 20 درصد تخفیف در بانک اقتصادنوین انجام می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان ارجمند به شعب بانک و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعتبار کارت های نقدی خود را تمدید کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به اطلاع مشتریان ارجمند می رساند به منظور به روزرسانی و بهینه سازی سرویس های عملیاتی بانک اقتصادنوین در بامداد روز سه شنبه مورخ چهارم شهریورماه 1399، خدمات این بانک حداکثر به مدت یک ساعت با اختلال همراه خواهد بود.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین به منظور تسهیل دریافت خدمات بانکی نوین از طریق تلفن همراه، اپلیکیشن همراه نوین را به روزرسانی کرد و با امکانات و قابلیت های جدید در دسترس کاربران قرار داد. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف بهینه سازی شبکه شعب بانک اقتصادنوین، شعبه تئاتر شهر این بانک به محل جدید منتقل شد و از این پس با نام شعبه میدان ولیعصر فعالیت خواهد کرد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در راستای تحقق شعار سال و همگامی با اهداف کلان اقتصادی ایران عزیز، 180 هزار میلیارد ریال از منابع خود را صرف تامین مالی صنایع ملی و بزرگ کشور در سال گذشته کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، درحالی که رشد تسهیلات اعطایی کل شبکه بانکی در سال 1398، بالغ بر 28 درصد [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در راستای تحقق شعار سال و همگامی با اهداف کلان اقتصادی ایران عزیز، 180 هزار میلیارد ریال از منابع خود را صرف تامین مالی صنایع ملی و بزرگ کشور در سال گذشته کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تراز عملیاتی 4 ماهه ابتدایی سال جاری بانک اقتصادنوین مانند تراز عملیاتی سه ماهه آغازین سال، مثبت شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین، بعدازظهر دوشنبه سی ام تیرماه سال 1399، تشکیل شد و صورت های مالی این بانک به تصویب سهامداران رسید. این بانک سودی برای تقسیم نداشت اما خبرهای خوشی به سهامداران داد که بیانگر تحولات بنیادین در بانک اقتصادنوین است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۰:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نرخ جدید سود سپرده های سرمایه گذاری بانک اقتصادنوین اعلام و در تمام شعب این بانک در سرتاسر کشور اجرایی شد.