سه شنبه ۱۵ اسفندساعت ۰۸:۴۶Mar 2024 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت مصرف»

عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امید محترمی، مدیر کل مدیریت بحران استان مرکزی اظهار کرد: به علت بارش برف، برودت هوا و ضرورت مدیریت مصرف گاز، فردا سه شنبه فعالیت مدارس ابتدایی استان مرکزی در نوبت صبح به صورت غیرحضوری و مقاطع پیش دبستانی و مهد های کودک تعطیل است.
مدیر کل مدیریت بحران استان مرکزی گفت: مدارس ابتدایی استان مرکزی در نوبت صبح فردا سه شنبه غیرحضوری شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با 13 اسفند ماه روز ملی آب و در آستانه هفته درختکاری، با هدف مدیریت مصرف آب و ترویج روش آبیاری قطره ای فضای سبز و درختان در سطح استان البرز, حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز ضمن غرس یک اصله نهال درخت در محوطه ستاد شرکت ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب کشور یادآور شد: در خصوص مدیریت مصرف در بخش کشاورزی نیز تیرماه سال جاری، سند امنیت غذایی تصویب و توسط رئیس جمهور ابلاغ شد که طبق برنامه وزارت جهاد کشاورزی در این سند مصرف آب در بخش کشاورزی تا سال 1411 باید به 51 میلیارد متر مکعب برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مسئول روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: در راستای اشاعه فرهنگ صحیح مدیریت مصرف برق، حضور مستمر و مداوم در پیش دبستانی های استان را در دستور کار خود قرار داده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: 52 درصد سطح زیرکشت مزارع چغندرقند استان مجهز به آبیاری بارانی و نوارتیپ است، که باید مدیریت مصرف بهینه آب در مزارع و توسعه آبیاری نوارتیپ در اولویت کشت چغندرکاران قرار گیرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۸    
آمارها نشان می دهد که ما در کشورمان بی محابا از گاز استفاده می کنیم و حساسیتی به میزان مصرف آن نداریم. بسیاری معتقدند، قیمت های پایین و یارانه انرژی باعث شده است که مدیریت مصرف در کشور مدنظر نباشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
دانشگر شاه کلید عبور از شرایط حاضر را مدیریت مصرف دانست و گفت: در همه حوزه های کشاورزی، صنعت و شرب نیازمند مدیریت هستیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان اینکه امسال کم بارش ترین سال در 86 سال گذشته بوده است گفت: در مدیریت مصرف باید خیلی کار کنیم و شاه کلید عبور از شرایط حاضر و پیشگیری از شرایط بحرانی فردا، مدیریت مصرف است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب ایران گفت: سدهای تهران هم نسبت به دو تا سه هفته پیش به طور نسبی وضعیت بهتری دارند اما هنوز نیاز به بارش بیشتری داریم و به شهروندان تهرانی همچنان توصیه به مدیریت مصرف آب داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد، از مردم خواست در آستانه عید نوروز و انجام سنت خانه تکانی از مصرف غیرضروری آب خودداری کنند.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس انرژی:مصرف گاز در 10 سال اخیر از رشد تولید آن پیشی گرفته وی گفت: اگر دنبال مدیریت مصرف نباشیم با رشد آن در سال های آینده با 300میلیون مترمکعب ناترازی گاز،مواجه می شویم.بنابراین باید به سمت افزایش بهره وری وبهینه سازی مصرف حرکت کنیم. ...
شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۲    
دفتر توسعه پایدار، مدیریت مصرف و مطالعات اجتماعی شرکت آب و فاضلاب مشهد برگزار می نماید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ارزیابان وزارت نیرو با حضور در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، عملکرد این شرکت در حوزه مدیریت مصرف برق را مورد بررسی قرار می دهند.
صمت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا برخی از نمایندگان مجلس از طرح توزیع سهمیه به افراد بنزین دفاع کردند. گزارش ها حاکی از آن است که اکنون میزان مصرف روزانه بنزین از 115 میلیون لیتر گذشته و پیش بینی می شود تا پایان سال ناترازی بنزین ایران به 15 میلیون لیتر در روز برسد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۲    
یزد- علیدوست، مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب یزد گفت: برای کاهش تنش های آبی تابستان در یزد لازم است که از هم اکنون صرفه جویی را جدی بگیریم.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با اشاره به کاهش محسوس دما در این استان، همراهی مردم و مسئولان برای پایداری جریان گاز را عاملی مهم در پایدار نگهداشتن شبکه عنوان کرد و گفت: محدودیت موقت مصرف گاز تا پایان موج سرما برای تمام ادارات دولتی استان اجرایی شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان اینکه کشور وارد چهارمین سال خشکسالی شده است، گفت: نیازمند تشکیل دولت آب هستیم که اعضای آن یکایک مردم هستند و همه باید در مدیریت مصرف آب کمک کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
اختصاص سهمیه به خودرو دیگر روش کارآمدی برای مدیریت مصرف نیست و رشد روزافزون مصرف فرآورده در سال های آتی شکاف بین تولید و مصرف را به شکل فزاینده ای افزایش خواهد داد. بهتر است، سبد انرژی خانوار را تعریف کنیم و هر خانوار سهم مشخصی از انرژی یارانه ای داشته باشد
باتوجه به کمبود ذخایر آب و کمبود بارش ها، نیاز است تا در مصرف آب صرفه جویی هایی صورت گیرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: فعالیت ادارات، دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان شنبه با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با قدردانی از همراهی مسئولانه مردم در مدیریت مصرف گاز، از پایداری جریان گاز در 95 شهر و 2650 روستای استان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان: دولت درطرح تعرفه گذاری پلکانی تلاش کرده است از طریق ایجاد یک تبعیض قیمتی به کاهش میزان مصرف گاز در کشور بپردازد. بر اساس آمار رسمی که شرکت ملی گاز اعلام کرده نتیجه این تبعیض کاهش 25 میلیون متر مکعبی مصرف گاز در بخش خانگی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۰    
با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و انجام خانه تکانی در منازل، برنامه های آموزشی مدیریت مصرف آب به بانوان شاغل در شرکت صنعت آب و برق و امور بانوان استانداری آذربایجان غربی و خانواده آنها ارائه شد.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ذخیره سازی را دارایی برای روزهای سخت دانست و گفت: ذخیره سازی گاز پشتیبان ایمن فصل سرد سال است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شهرک های صنعتی کاشمر و بردسکن از مستقر بودن 42 واحد صنعتی در داخل و یک واحد دیگر در خارج از شهرک صنعتی شهرستان کاشمر خبر داد و گفت: واحدها برای مجهز شدن به سوخت دوم مشکلی ندارند، پارسال هم که با کمبود گاز مواجه شدیم اکثر واحدهای صنعتی پیش بینی سوخت دوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: تنوع سازی سبد سوخت و کاهش سهم بنزین با استفاده از راهکارهای مندرج در قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت، رویکردی ضروری در جهت رفع ناترازی بنزین است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۱    
بسم الله الرحمن الرحیم مدیران معزز مدارس سطح استان خراسان شمالی / همکاران محترم فرهنگی / هم استانیهای عزیز با سلام و احترام با عنایت به برودت هوا در نیمه شمالی کشور و شرایط اضطراری افت فشار گاز در خطوط انتقال گاز شمال شرق کشور ...
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران در خصوص ضرورت مدیریت مصرف گاز در سراسر کشور با توجه به آغاز سرمای فراگیر، اطلاعیه ای صادر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- براساس اطلاعیه ستاد مدیریت بحران یزد تمامی مدارس سطح استان امروز تعطیل و ادارات با دوساعت تاخیر کار خود را آغاز می کنند. ستاد مدیریت بحران استانداری یزد طی مصوبه ای اعلام کرد که با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به علت بارش نزولات آسمانی، برودت هوا و همکاری در مدیریت مصرف گاز ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پیرو مصوبه ستاد مدیریت بحران استان و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به علت بارش نزولات آسمانی، برودت هوا و همکاری در مدیریت مصرف گاز، تمامی مدارس در سطح استان، فردا 5 شنبه 10 اسفند ماه تعطیل و آموزش به صورت غیرحضوری می باشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۵   + ۱۰۱ سایت دیگر  
در اسفندماه 1402، موجی از سرمای بی سابقه کشور را فرا گرفت. تداوم این سرما و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری، زنگ خطری را برای احتمال افت فشار گاز در استان های شمالی کشور به صدا درآورد. این موضوع، ضرورت مدیریت مصرف و همکاری مردم را بیش از پیش آشکار کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به کاهش شدید دما در کشور و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی گفت: در صورت تداوم شدت مصرف گاز، امکان افت فشار در سرشاخه ها وجود دارد و از این رو از تمامی هموطنان تقاضا داریم با مصرف درست گاز، خدمتگزاران خود در صنعت گاز را برای پایدار نگهداشتن شبکه یاری کنند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی افت دما و با هدف مدیریت مصرف انرژی و پیرو مصوبه استانداری ها و کمیسیون هماهنگی بانک های استان ها، تغییر ساعت کاری شعب بانک آینده، هماهنگ با سایر بانک ها در شماری از استان ها و شهرستان های کشور، در اسفندماه جاری بدین شرح اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف آبفای کشور گفت: در ماه های پایانی سال بیشتر در مدیریت مصرف حوزه شستشو باید متمرکز باشیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۴    
با سرد شدن هوا باز هم شاهد افزایش مصرف گاز در کشور هستیم تا جایی که پیش بینی شده میزان مصرف گاز در کشور به 700 میلیون متر مکعب در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده برسد.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با اشاره به شرایط اقلیمی کشور و افزایش مصرف سوخت، مدیریت مصرف را از جمله مسائل مغفول مانده در نظام مدیریتی کشور دانست و گفت: مدیریت مصرف با اولویت اداراه ها و سازمان های دولتی و سپس مردم به شکل جدی دنبال شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به وضعیت آب و هوایی مستقر در کشور و افزایش مصرف سوخت، مدیریت مصرف را از جمله مسائل مغفول مانده در نظام مدیریتی کشور دانست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تمامی کلاس های فوق برنامه مدارس استان فردا (پنجشنبه) لغو شد. به گزارش شفقنا از ایرنا، ابوالقاسم اکبری در این باره اظهار کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه سوره در همایش سواد رسانه ای گفت: والدین باید مدیریت مصرف رسانه و محتوا را برعهده بگیرند و نحوه استفاده از رسانه را به فرزندان آموزش دهند و فضای امن رسانه ای برای آن ها ایجاد کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل در پی ورود جبهه هوای سرد و برودت هوا در اکثر نقاط کشور، مصرف گاز کشور به ویژه در بخش خانگی- تجاری روند افزایشی یافته است.
می متالز - با سرد شدن هوا باز هم شاهد افزایش مصرف گاز در کشور هستیم تا جایی که پیش بینی شده میزان مصرف گاز در کشور به 700 میلیون متر مکعب در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده برسد.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶    
سرمای شدید و رکورد مصرف گاز در کشور، زنگ هشدارها به صدا درآورده و عدم مدیریت مصرف در این خصوص، موجب افت فشار در مناطقی خواهد شد که در حال حاضر از گاز پایدار برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار کلات راه اصلی برای مدیریت مصرف انرژی و عبور از بحران را بهبود و اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصارف غیر ضروری دانست.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته موضوع آبخیزداری و شناسنامه دار کردن برکه های تمامی جزیره و اجرای سیستم هوشمند توزیع آب برای مدیریت مصرف آب در قشم اجرایی می شود.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
با سرد شدن هوا باز هم شاهد افزایش مصرف گاز در کشور هستیم تا جایی که پیش بینی شده میزان مصرف گاز در کشور به 700 میلیون متر مکعب در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده برسد.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با سرد شدن هوا باز هم شاهد افزایش مصرف گاز در کشور هستیم تا جایی که پیش بینی شده میزان مصرف گاز در کشور به 700 میلیون متر مکعب در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۷۴ سایت دیگر  
با سرد شدن هوا باز هم شاهد افزایش مصرف گاز در کشور هستیم تا جایی که پیش بینی شده میزان مصرف گاز در کشور به 700 میلیون متر مکعب در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده برسد.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مرزبند با اشاره به تداوم برودت هوا و یخبندان و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و در راستای مدیریت مصرف انرژی، آغاز به کار تمامی مدارس استان فردا، چهارشنبه 9 اسفند، با دو ساعت تاخیر خواهد بود.