شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۴۷Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت مصرف»

شانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ایران از جمله کشورهایی است که مصرف انرژی در آن بهینه نیست، از این رو فرهنگ سازی در این زمینه ضروری به نظر می رسد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: نیمی از ظرفیت مخازن ذخیره آب سدهای کمال صالح و الغدیر این استان خالی است و مردم باید مدیریت مصرف آب و الگوهای صرفه جویی را مسئولانه در دستور کار داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۱    
کشاورزان طبسی با بهره گیری از سیستم های آبیاری نوین تواسته اند علاوه بر بالابردن تولید و مدیریت مصرف آب این محصول را خارج از فصلش برداشت کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت:در جهت مصرف بهینه با هدف تداوم جریان پایدار گاز طبیعی و انتقال این سرمایه به نسل های بعدی،صرفه جویی هر یک مترمکعب گاز نیز در مدیریت مصرف گاز تاثیر گذار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان تصریح کرد: امسال به سبب افزایش مشترکان و توسعه بهره برداری ها، مصرف گاز در این استان در مقایسه با سال قبل 10 درصد بیشتر خواهد بود و بر این اساس مدیریت مصرف لازم است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
با اجرایی شدن تصویب نامه هیئت وزیران، از دی ماه سال گذشته تا پایان شهریور 1400، مشترکین گیلانی مشمول بیش از 11.2 میلیارد تومان بخشودگی و تخفیف گازبها شده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه درصورت سرد شدن هوا و افزایش مصرف امکان اعمال محدودیت و مدیریت مصرف گاز در زمستان وجود دارد، از ادامه مذاکره با ترکمنستان برای واردات گاز خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بهینه سازی مصرف سوخت نیز یک شرکت انتفاعی است که جایگاه سازمانی جهت مدیریت مصرف انرژی حتی در سطح وزارت نفت نیز ندارد چه برسد در سطح ملی، این شرکت طی سال های گذشته نیز نقش موثوی جهت کاهش مصرف انرژی نداشته است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در این جلسه بر برنامه ریزی دقیق و اجرای تعهدات تامین کنندگان سوخت نیروگاهی، همچنین مدیریت مصرف و بهینه سازی مصرف برق که نقش مهمی در کاهش مصرف سوخت دارد تاکید شد.
با مدیریت مصرف روزانه 10 میلیون لیتر بنزین، چند واحد تولیدی می توان ساخت؟ برای مشاهده ویدئو اینجا کلیک کنید.
پاون   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به تامین آب مورد نیاز مردم با رصد دائمی و مدیریت مصرف گفت: مصمم هستیم شرایط آب کشور را واضح و شفاف با مردم در میان بگذاریم و با همراهی آنها نگذاریم کشور دچار مشکل شود.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۲    
پروژه های سدسازی همواره یکی از راه حل های تامین آب برای اهداف کشاورزی، انرژی و آب شرب بودند اما مستندات اخیر در کشور و نظر غالب کارشناسان و متخصصین و همچنین گزارش کمیسیون جهانی سد نشان می دهد سدها گزینه مناسبی برای اهداف فوق نبوده و بهتر است پیش از هر اقدامی برای تامین آب ...
وزیر نیرو گفت: مجموع آب ذخیره شده پشت سدهای کشور 18 میلیارد مترمکعب است و این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت میلیارد متر مکعب کاهش دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵    
ایسنا/ایلام مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان چرداول گفت: با توجه به افزایش مصرف برق در ادارات شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل اقدام به برگزاری دوره آموزشی مدیریت مصرف برق شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شر کت گاز خراسان رضوی با اشاره به لزوم بکارگیری راهکارهای مدیریت مصرف گاز طبیعی در بخش های مختلف گفت: در یک سال گذشته 17 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز برای اجرای طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی، تجاری و اداری این استان هزینه شده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در برنامه نمودار درباره گفت: برای مدیریت مصرف انرژی و جبران ناترازی تولید و مصرف برق، می بایست اقداماتی در حوزه تولید و مصرف صورت گیرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 2 درصد از مشترکان صنعت برق همچنان لزوم رعایت مدیریت مصرف را جدی نگرفته اند و براین اساس و طبق قانون باید هزینه مصرف مازاد خود را پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران پروژه های سدسازی همواره یکی از راه حل های تامین آب برای اهداف کشاورزی، انرژی و آب شرب بودند اما مستندات اخیر در کشور و نظر غالب کارشناسان و متخصصین و همچنین گزارش کمیسیون جهانی سد نشان می دهد سدها گزینه مناسبی برای اهداف فوق نبوده و بهتر است پیش از هر اقدامی برای تامین آب ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۴    
یزد – دوره آموزشی آشنایی با راه های مدیریت مصرف آب ، ویژه بانوان مروج مصرف بهینه آب در محل شرکت آب و فاضلاب استان یزد برگزار شد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد، سیاوش پاکدل مدیر روابط عمومی، در این دوره آموزشی با ارائه مطالبی در خصوص وضعیت آب استان ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حجم خروجی آب از سدهای کشور از ابتدای سال آبی جدید (ابتدای مهرماه1400 ) تا روز بیست وسوم مهر به یک میلیارد و 69میلیون متر مکعب رسیده که این امر ضرورت توجه جدی تر به مدیریت مصرف را دوچندان کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
استان سمنان از کم آبی شدید رنج می برد و با این وجود باید دید که مسؤولان چه برنامه ها و راهکارهایی برای مدیریت بهینه آب و جلوگیری از هدررفت آن در استان دارند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان پایداری و استمرار جریان گاز در ایام سرد سال، را مستلزم همراهی مشترکین شرکت در صرفه جویی و بهینه مصرف کردن گاز طبیعی دانست. ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از اتاق ایران، 1- بعد از دو سال با بارندگی های فراتر از نرمال، سال زراعی 1400-1399 با کاهش بارش مواجه شد و اکنون که در روزهای انتهایی فصل بارش در این سال زراعی هستیم، مسئولان و متولیان حوزه تامین منابع آب شرب و کشاورزی خبر از روزها و ماههای سخت پیش رو می دهند ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سید حسین میرافضلی نوشت:مصرف بی رویه انرژی خصوصا گاز در مصارف خاگی اقتصادی ملی را با بحران های خرد کننده ای مواجه نموده است. در ماه های سرد سال حدود 80 درصد گاز تولیدی کشور در بخش خانگی و تجاری مصرف می شود ...
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا با تقویت داعش و ایجاد جنگ های نیابتی در افغانستان به دنبال ایجاد ناامنی در این کشور و سطح منطقه است | با توجه به پیش بینی کاهش بارندگی در ماه های آینده و کاهش چشمگیر ذخیره سد اکباتان، همراهی مردم در کمک به مسوولان برای مدیریت مصرف آب ضروری است
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت:همکاری صنایع این استان به ویژه واحدهای تولید فولاد و سیمان و نیز شهرک های صنعتی،در شرایط بحرانی کمبود انرژی الکتریکی و مشارکت در مدیریت مصرف برق پیک بارتابستان قابل تقدیر است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته نیرو کمیسیون انرژی مجلس گفت:پیش بینی می شود با توجه به اینکه در زمستان گاز کافی برای راه اندازی نیروگاه ها نداریم، خاموشی ها را تجربه می کنیم اما هنر در مدیریت مصرف است چراکه تنها از این طریق می توان این کمبود را جبران کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت مصرف قند در هنگام مقابله با دیابت کار سختی است اما خوردن میوه یکی از رضایت بخش ترین راه ها برای مقابله با هوس خوردن شیرینی است در حالی که نیازهای تغذیه ای خود را برآورده می کنید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه 19 از اعمال سیاست ها و راهکارهای اجرایی مدیریت مصرف انرژی در ساختمان های شهرداری این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر گفت: بخش صنایع و کشاورزی در اوج مصرف تابستان امسال، بیش از 5 هزار کیلووات ساعت در مصرف برق صرفه جویی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۹۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بر ضرورت تهیه طرح جامع مدیریت تولید و مصرف انرژی در کشور تاکید کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۲    
پیرو تفاهم نامه بین کانون و شرکت آب و فاضلاب استان ، یک وبینار آموزشی با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب برای اعضا و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین برگزار شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خشکسالی بر سال آبی جدید هم سایه انداخته و در 18 روز سپری شده از این سال خود را با افت 20 درصدی بارش نسبت به سال قبل نشان داده است. با توجه به آثار بدخیم خشکسالی سال آبی گذشته بر ذخایر آبی سدها ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد: امروزه مصرف بی رویه انرژی در کشور به بحران فزاینده تبدیل شده است. این در حالی است که از یک سو سرمایه گذاری در تولید برق هزینه بسیار زیادی دارد و از سوی دیگر استفاده بیش از اندازه از سوخت های فسیلی می تواند دردسرهایی مثل آلودگی هوا را ایجاد کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: مشترکان گاز در صورتیکه کصرف خود را مدیریت نمایند قطعا ارئه خدمات از سوی این شرکت مطلوب تر خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس امور بازرسی و پاسخگویی شرکت ملی گاز ایران و سرپرست شرکت گاز استان البرز، گفت: طبقه بندی مصارف واحدها در زمان بحران از اولویتهای مهم برای مدیریت مصرف گاز طبیعی است.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: رشد مصرف سوخت و ضرورت مدیریت مصرف سبب شده صاحبان خودرو با بهره گیری از راهکار های مختلف میزان مصرف سوخت خود را کاهش دهند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص افزایش قیمت برق با عبدالامیر یاقوتی، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکین شرکت توانیر و دکتر رحیمی مظفری، عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. *افزایش قیمت ها بر اساس قانون است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مهدی شهر- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان گفت: در راستای مدیریت مصرف آب، تا پایان سال جاری چهار هزار هکتار اراضی کشاورزی استان تحت آبیاری نوین قرار خواهند گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
کاهش شدید سطح منابع آب و پاییز کم بارش امسال، شرایط متفاوتی برای کشور و به ویژه استان تهران فراهم آورده و سال سختی را به لحاظ تأمین مطمئن و پایدار آب رقم زده و وضعیت تأمین آب را با چالش جدی مواجه کرده است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان مجید جوانمرد رییس پایگاه شهید خرازی شرکت توزیع برق اصفهان گفت :بسییج در تمامی عرصه های کشور حضور فعال دارد و در تمامی لحظات حساس کشور حضور پر رنگی دارد و هرجا که احساس کند به وجودش نیاز است بی درنگ وارد شده است وی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
امروز روز ملی زاینده رود یا زنده رود است؛ رودخانه ای که به عنوان نماد هویتی و فرهنگی شناخته می شود اما چند سالی است که حال خوبی ندارد؛ گویی که صدها سال پیش خشک شده و حیاتی نداشته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: افزایش وسعت اجرای طرح سامانه های نوین آبیاری، توسعه مجتمع های گلخانه ای، اجرای کانال آبرسانی و جلوگیری از هدر رفت آب و اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری از جمله اقدامات اولویت داری است که باید در استان توسط مدیران حوزه جهاد کشاورزی پیگیری شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی از برگزیدگان فراخوان ساخت انیمیشن، موشن گرافی و کلیپ مدیریت مصرف بهینه آب شرکت آبفای استان اصفهان تجلیل شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پوستر دومین جشنواره مجازی خانواده آبی رونمایی شد این جشنواره را شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با شعار خانواده شاد و سالم، پیشگام در مدیریت مصرف بهینه آب برگزار می کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس خانه فرهنگ آب آبفای استان اصفهان از آموزش 950 هزار دانش آموز با مدیریت مصرف آب از طریق شبکه شاد خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
هر ساله با نزدیک شدن به ایام گرم سال، تامین پیک بار کشور از چالش های اساسی وزارت نیرو است و عمده مصرف ساعات پیک در بخش مصارف سرمایشی خانگی رقم می خورد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۸    
مدیریت مصرف برق در فصل زمستان می تواند با کاهش بار شبکه نقش مهمی در جلوگیری از خاموشی داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گواهی های صرفه جویی انرژی، اوراق بهاداری هستند که در راستای مدیریت مصرف انرژی و اهداف محیط زیستی مورد استفاده قرار می گیرند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:مدیر منطقه با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت از 24 آبان ماه سال 98 و استقبال مردم از مصرف CNG ، اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروها ، ثابت ماندن قیمت CNG را از مهمترین عوامل رشد مصرف این سوخت پاک دانست .