سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۲۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت مصرف»

پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۱    
تهران (پانا)- گفتگوی این هفته آموزش و پرورش منطقه 17 با مدیران مدارس منطقه با موضوع مصرف بهینه آب با حضور محمدرضا بختیاریان، مدیر ناحیه 3 منطقه 5 آب شهر تهران و هیئت همراه و مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش منطقه 17، در بستر شبکه شاد برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان مرکزی بابیان اینکه مصرف 70 درصد از برق استان در بخش تولید است، گفت: تأمین انرژی برق صنایع نخستین گام برای کمک به رونق تولید و جهش اقتصادی کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق شمال استان کرمان گفت:طرح انرژی به کاشانه ویژه بانوان خانه دار با هدف فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی برق در بخش خانگی برگزار می شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی از برگزاری ویژه برنامه مدیریت و صرفه جوئی در مصرف آب با نام "آ مثل آب "در فضای مجازی خبرداد .
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه فارس گفت: مشترکین و متقاضیان سرویس ADSL می توانند با مراجعه به سایت adsl.tci.ir به صورت غیر حضوری پنل سرویس اینترنت خود را مدیریت کنند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
فاطمه کاهی ، با اشاره به اینکه این ماه نیز مطابق ماه های گذشته، 60 لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی و 25 لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با قیمت 1500 تومان واریز می شود، اظهار کرد: سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی نیز مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از بررسی برنامه های سازگاری با کم آبی استان کرمانشاه در پنجاه و سومین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم آبی خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سهراب فلاوند با اعلام این خبر گفت: آبفای غرب استان تهران مسئولیت تامین آب شرب شهرستان های قدس، شهریار و ملارد را بر عهده دارد و متاسفانه با وجود اطلاع رسانی در خصوص لزوم مدیریت مصرف بهینه از سوی شهروندان همچنان شاهد هستیم برخی افراد متخلف و سود جو مبادرت به بهره برداری غیرقانونی از تاسیسات توزیع آب ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
اگر سهمیه بندی بنزین و کارت سوخت حذف نمی شد و از طرفی سیاست های مدیریت مصرف سوخت نیز فراموش نمی شد، ایران سال ها قبل صادرکننده بنزین می شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۵    
سلطانی گفت: در شش ماهه نخست سال 3 هزار انشعاب غیرمجاز شناسایی شده و 1700 آن مورد تعیین تکلیف شده که قطعا عدم مدیریت مصرف در این بخش موجب ناتوانی در ارائه خدامت مجاز به شهروندان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵    
اهمیت مدیریت مصرف آب در شرایط کاهش بارندگی ها، بیش از پیش نمایان می شود. اما با راهکارهای ساده همچون بهره گیری از آب های سطحی و غیر سطحی، می توان بخش قابل توجهی از نیازها به این مایه حیات را تامین کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۸    
کشاورزان شهرستان جهرم با نصب کنتورهای هوشمند بر روی چاه های کشاورزی میزان مصرف آب را مدیریت می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: برای تامین آب شرب بهداشتی تا پایان سال مشکلی نداریم با این حال با توجه به شیوع کووید 19 مردم در مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب کوشا باشند.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور برق جنوب غرب کرمان گفت: اجرای طرح برق امید سازوکاری برای اصلاح فرهنگ مدیریت مصرف در پیک بار، توسعه زیرساخت ها و بهینه سازی شبکه برق است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۰    
باتوجه به مدیریت مصرف انرژی در کشور سامانه جامع مدیریت مصرف سوخت راه اندازی شده است ولی برخی صنوف قادر به ثبت نام در این سامانه نیستند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تصویب کلیات برنامه های سازگاری با کم آبی استان قزوین در پنجاه و دومین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم آبی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۷    
قزوین- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: مدیران استانی در حوزه مدیریت مصرف آب و اصلاح الگوی مصرف نیازمند اختیارات ویژه هستند که این مهم باید مورد توجه وزارت نیرو و جهاد کشاورزی قرار بگیرد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی صرفه جویی 70 هزار میلیارد تومانی با اعمال برنامه های مدیریت مصرف خبر داد و گفت: اگر با این شیب بتوانیم حرکت کنیم تا 10 سال آینده پیک مصرف ما عدد 64 هزار و 696 مگاوات خواهد بود و در صورتی که این مدیریت مصرف ادامه نیابد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بخش کشاورزی استان بیشترین همکاری را در زمینه مدیریت مصرف برق به میزان 90 مگاوات داشته است، گفت: بالغ بر 10 میلیارد ریال پاداش به مشترکینی که در برنامه های مدیریت مصرف مشارکت داشته اند به صورت تخفیف در صورتحساب برق مصرفی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مکانیزاسیون به مفهوم کاربرد ماشین در فرآیند تولید محصولات کشاورزی در جهت کاهش هزینه تولید، انجام به موقع عملیات کشاورزی، کاهش هزینه های کارگری، مدیریت مصرف نهاده ها و ارتقای بهره وری است که در نهایت منجر به افزایش کمی و کیفی تولید می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس اداره منابع آب گرمی مغان گفت: با توجه به محدودیت منابع آب زیرزمینی و برای مدیریت مصرف تمامی چاه های کشاورزی این شهرستان مجهز به کنتور هوشمند می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر گفت سال آینده تعرفه پیک بحرانی برای مشترکان بزرگی که در برنامه های مدیریت مصرف همکاری نکنند، اعمال خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فن آوری های نوین شرکت توانیر گفت: قادر هستیم با مقدار 10 درصد از آنچه به بخش تولید در منابع و ساختار اختصاص داده می شود، تابستان 1400 را به راحتی پشت سر بگذاریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۸:۴۵    
بجنورد- ایرنا- قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 614 مشترک این شرکت برای کمک به تامین برق، قرار داد صرفه جویی و مدیریت مصرف برق منعقد کردند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، علی هاشمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به راهبرد و استراتژی اصلی کشور در برنامه ششم توسعه اظهار کرد: در بند 57 قانون برنامه ششم توسعه به موضوع مبارزه همه جانبه با موادمخدر و روانگردان ها و همچنین مدیریت مصرف آنها با هدف کاهش 25 درصدی اعتیاد توسط دستگاه های مربوطه در طول اجرای قانون ...
فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۶:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیریت مصرف برق در آی فون 12 با توجه به قابلیت های دوربین و 5 G اهمیت بیشتری نسبت به مدل های قبلی دارد و نیاز اپل برای این قطعات را افزایش می دهد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۴۷    
راهکارهای متداول صرفه جویی در آب و انرژی مصارف آب داخلی و خارجی، ارائه می شوند. از آنجاییکه سهم قابل توجهی از کل صورتحساب تأسیسات متعلق به آب است، مدیریت آب باید در ممیزی انرژی ساختمان مورد توجه قرار گیرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، تالاب حسنلو ی نقده در حدود 400 هکتار مساحت داشته و در 8 کیلومتری شمال شهر محمدیار واقع شده است. این تالاب شامل دریاچه ای کم عمق با آب لب شور فصلی بوده که از آب باران، چشمه ها و جویبارها تغذیه می شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان، با حضور مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان خوزستان و جمعی از مدیران صنعت پتروشیمی، عملیات کلنگ زنی و اجرای دو پروژه مهم زیست محیطی در ماهشهر به زمین زده شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با بیان اینکه تعداد مشترکان گاز همدان به 628 هزار اشتراک رسیده است گفت: هر سال با آغاز فصل زمستان برای تعدادی از مشترکان پرمصرف مثل نیروگاه ها و دیگر صنایع محدودیت اعمال می شود تا مدیریت مصرف صورت گیرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با حضور مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، برنامه آموزشی "سه شنبه های شادآبی" با موضوع مدیریت مصرف آب رونمایی گردید.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۳    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در آیین آغاز بهره برداری از سه سامانه رینگ آب رسانی شهر تهران با تاکید بر برنامه ریزی برای مدیریت مصرف آب گفت: فرهنگ خوب مصرف کردن آب را باید مد نظر قرار دهیم و این حرکت های فرهنگی می تواند زحمات مسئولان را تکمیل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش کنترل مولد های اضطراری برق و مدیریت مصرف انرژی در لرستان اجرا شد.
مدیر دفترمدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: 15 درصداز مشترکان برق خانگی در تهران، شامل دریافت تخفیف 100 درصدی برق امید هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو،حسین صبوری در نخستین نشست کمیته برق امید که در این شرکت برگزار شد، هدف از اجرای این طرح را تمرکز بر روند و الگوی مصرف برق مشترکان و تشویق آنان به افزایش بهره وری انرژی دانست و افزود ...
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو از تصویب کلیات برنامه های سازگاری با کم آبی استان کردستان در نشست کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم آبی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق لرستان گفت: از ابتدای آبان ماه قرار است هزینه ای از خانوارهایی که جزو مشترکین کم مصرف این شرکت هستند دریافت نشود که بر اساس بررسی های صورت گرفته حدود 15 درصد از مشترکین لرستانی جز این گروه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: برق 180 هزار مشترک کم مصرف خانگی استان در طرح برق امید از آبان ماه سال جاری رایگان شد و این خانوارها از تشویق همراهی در مدیریت مصرف بهره مند شدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرهاد سرخوش روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: توسعه مشاغل پایدار، زنجیره های ارزشی محصولات کم آب بر، اکوتوریسم، خانه های توسعه، توسعه مشارکت های مردمی برای مدیریت مصرف آب و پرداخت های اکوسیستمی از محورهای مهم این فراخوان است ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۰    
پدال نیوز: رشد مصرف سوخت و ضرورت مدیریت مصرف سبب شده صاحبان خودرو با بهره گیری از راهکار های مختلف میزان مصرف سوخت خود را کاهش دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۸    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق خراسان شمالی گفت: طی سال جاری 770 میلیون تومان تخفیف نصیب مشترکان پرمصرف برق این استان شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: اجرای طرح برق امید فرصت مغتنمی برای فرهنگ سازی تغییر نگرش مصرف کنندگان بخش خانگی به استفاده صحیح از منابع انرژی و حفظ محیط زیست جهت تحقق منافع ملی است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده مجلس یازدهم بیان کرد: آستانه ای که برای کم مصرفی در برق امید توسط دولت تعیین شده به قدری پایین است که یک خانوار عادی نمی تواند با مدیریت مصرف ساده به آن برسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: اجرای طرح برق امید فرصت مغتنمی برای فرهنگ سازی تغییر نگرش مصرف کنندگان بخش خانگی به استفاده صحیح از منابع انرژی و حفظ محیط زیست جهت تحقق منافع ملی است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سیستم مدیریت منطقی مصرف حامل های انرژی و بهبود مداوم عملکرد در بندر شهید رجایی پیاده سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی طرح برق امید را از طرح های خوب وزارت نیرو در حوزه مدیریت مصرف برشمرد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: طرح بهینه سازی موتورخانه ها، راهکاری مهم و اساسی در مدیریت مصرف و کاهش هزینه گاز بهای مصرفی واحدهای مسکونی و تجاری می باشد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
ر هشتمین ماه سال 99 مطابق ماه های گذشته 60 لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودرو های شخصی و 25 لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با نرخ 1500 تومان واریز شد، همچنین سهمیه سوخت خودرو های عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز شد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
این سهمیه برای خودروهای سواری بنزینی 60 لیتر و خودروهای دوگانه سوز 30 لیتر و 25 لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با نرخ یک هزار و 500 تومان واریز می شود، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت امشب واریز خواهد شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، فاطمه کاهی با بیان اینکه در دومین ماه پاییز سال 1399 مطابق ماه های گذشته ...