یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانیر»

شرکت توانیر   ۱ ساعت پیش    
شرکت توانیر در خصوص آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت های توزیع اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر ، در این اطلاعیه آمده است: بسمه تعالی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیر عامل توانیر گفت: هرچه هوا گرم تر شود، این امکان وجود دارد که ما خاموشی برق داشته باشیم.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارت ورود به جلسه داوطلبان اولین آزمون تغییر حالت اشتغال به کار شرکت های توزیع نیروی برق این هفته در سایت موسسه ی آموزش های تخصصی صنعت آب و برق به قابل دریافت خواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت توانیر در اطلاعیه ای از استعفای حسین صبوری از مدیرعاملی توزیع برق تهران خبر داد و فراخوان انتخاب مدیرعامل جدید توزیع برق تهران را منتشر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شرکت توانیر در اطلاعیه ای از استعفای حسین صبوری از مدیرعاملی توزیع برق تهران بزرگ خبر داد و فراخوان انتخاب مدیرعامل جدید توزیع برق تهران بزرگ را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: تمام تلاش خود را بکار می بریم تا با مدیریت صحیح منابع برق و کاهش حداکثری مصرف برق در ادارات، کمترین فشار به مصارف خانگی برق وارد شود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت گزاری، فراخوان انتخاب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ را منتشر کرد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به کاهش نزولات آسمانی و در اختیار نداشتن بخشی از ظرفیت نیروگاه های برق آبی کشور در سال جاری گفت: بر همین اساس 36 درصد از منابع آبی کشور کمتر شده که با کاهش فعالیت نیروگاه های برق آبی، تراز تولید و مصرف به میزان چهار هزار مگاوات کمتر شده است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و منابع انسانی توانیر نامه ای جدید درخصوص آزمون تغییر حالت اشتغال خطاب به مدیران عامل شرکت های توزیع برق کشور ارسال کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر ، سید حسین سجادی در این نامه یاداور شده است با توجه به برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال در تاریخ 31 اردیبهشت ماه ...
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل توزیع برق گیلان از موفقیت این شرکت در دستیابی به سرانه مدنظر توانیر در مبحث نظام پیشنهادها خبر داد . گیل ابراز: هنرمند موفقیت هر سازمانی را نیازمند مشارکت همگانی کارکنان و مخاطبان آن دانست و افزود: نظام پیشنهادات، فرآیندی است که می توان با بکارگیری آن ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: شبکه فرسوده بیش از 10 هزار روستا طی امسال بهینه سازی و اصلاح خواهد شد که جمعیتی بالغ بر 3 میلیون و 500 هزار نفر را در برخواهد گرفت.
پاون   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح برق روستایی شرکت توانیر گفت: در سال جاری 20 هزار دستگاه سامانه خورشیدی به 20 هزار خانوار عشایر کوچنده با اعتبار 200 میلیارد تومان تحویل داده خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر گفت: شبکه فرسوده بیش از 10 هزار روستا در قالب این طرح طی امسال بهینه سازی و اصلاح خواهد شد که جمعیتی بالغ بر 3 میلیون و 500 هزار نفر را در برخواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر گفت: امسال با پدیده مصرف برق واحدهای غیرمجاز ارز رمزها مواجه هستیم که مشکل تأمین برق در ایام پیک مصرف را می تواند با چالش روبرو کند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر در آئین افتتاح طرح های ملی صنعت برق کشور با اشاره به طرح "بهارستان" به عنوان طرحی کاملا روستا محور ، گفت: در نتیجه تعامل خوب دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی اعتبارهای خوبی برای صنعت برق در بودجه امسال دیده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: بخش مهمی از شبکه برق کشور در طول سال های گذشته به دلیل شرایط جوی و طول عمر بالا، فرسوده شده و نیازمند نوسازی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: نوسازی و بهسازی شبکه برق 10 هزار روستا را برای سال جاری در دستور کار داریم و در این راستا، از ابتدای سال تاکنون شبکه برق 560 روستا نوسازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر از پوشش 100 درصدی شبکه برق در روستا های کشور خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر علی خدری با بیان این که در تابستان سال جاری شرایط بسیار سختی پیش رو داریم، اظهار داشت : دستورالعمل هایی در خصوص کاهش مصرف برق مشترکین از سوی وزارت نیرو و توانیر به شرکت های توزیع نیروی برق ابلاغ شده که از مهمترین آنها عقد تفاهم نامه با کشاورزان و مشترکان صنعتی و مقابله جدی با ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، از دستورالعمل شرکت توانیر برای کاهش پیک بار مصرف برق در تابستان امسال برای دستگاه های اجرایی خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، برای بهره مندی مردم این روستا از نعمت برق مذاکراتی با شرکت توانیر صورت گرفت و مقرر شد روستای مذکور با سیستم مولد خورشیدی جدا از شبکه برق دار شود. ...
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۹    
طی حکمی از سوی متولی زاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر ؛ سید کاظم حسینی کارنامی بعنوان سرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران منصوب شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۷    
شمال نیوز : طی حکمی از سوی متولی زاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر ؛ سید کاظم حسینی کارنامی بعنوان سرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر ؛ مهندس سید کاظم حسینی کارنامی را به عنوان سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق مازندران منصوب کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
چند روز قبل تر معاونت حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو در نامه ای از معاونت تحقیقیات و منابع انسانی، خواستار لغو برگزاری هر گونه آزمون حضوری تا اطلاع ثانوی شد. آزمون های مشابه نیز همگی لغو شده و تعیین تکلیف شده اند. حتی آزمون های بعد از آزمون تبدیل وضعیت توانیر نیز به تعویق افتاده اند ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۴    
جلسه نظارت عالیه پروژه های پیک سایی در بهره برداری جهت عبور از پیک تابستان سال 1400 با حضور مهندس شکری نماینده شرکت توانیر و معاونت بهره برداری توزیع برق استان تهران ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۲    
نصف جهان: به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان، امور برق شهرستان گلپایگان پروژه بهسازی شبکه برق روستای سعیدآباد کوچه شهیدان اتفاقی در قالب فاز اول طرح جهادی بهسازی شبکه های روستایی شرکت توانیر و با صرف اعتباری حدود 400 میلیون ریال ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تجمع کارکنان شرکت توزیع برق کشور با هدف لغو آزمون استخدامی از سوی شرکت توانیر و حذف شرکت های واسطه پیمانکاری و همسازان سازی حقوق مقابل مجلس شورای اسلامی به شکل مسالمت آمیز برگزار شد.
سخنگوی صنعت برق گفت: همه شرکت های توزیع نیروی برق و شرکت های برق منطقه ای آمادگی دارند برق مورد نیاز مشترکینی که فعالیت قانونی در عرصه استخراج رمزارز دارند را تامین کنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: محمد حسین متولی زاده مدیر عامل توانیر در خصوص استفاده غیر مجاز از دستگاه های استخراج رمز ارز گفت: اولویت اول ما با ماینر های مجاز و قانونی است و طبق زمان بندی های انجام شده در ساعات مورد نیاز و با توجه به ساعات اوج مصرف این ماینرها از مدار خارج می شوند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۶    
نصف جهان: پروژه بهسازی شبکه برق روستای خلج در قالب فاز اول طرح جهادی بهسازی شبکه های روستایی شرکت توانیر و با صرف اعتباری بالغ بر 200میلیون ریال با هدف رفع حریم نقاط خطر آفرین و بهسازی شبکه برقرسانی به منظور تامین برق پایدار و مطمئن به بهره برداری رسید. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: از آنجا که سازمان هدفمندی یارانه ها با تاخیر درآمدهای حاصل از فروش برق را به شرکت توانیر پرداخت می کرد مجلس به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم، طی مصوبه ای در قانون بودجه سال 1400، با واریز این پول به طور مستقیم به حساب شرکت توانیر موافقت کرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از کمبود 170 مگاواتی برق در پیک مصرف برق در تابستان خبرداد و گفت: برای عبور از این شرایط همراهی مشترکان خانگی ضروری است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: از طرف وزیر نیرو از استاندار و مسئولان بنیاد شهید استان کرمان تقاضا داریم، تدبیری اتخاذ کنند، تا جانباختگان شرکت توزیع برق در سیل گلباف، نامشان در فهرست شهدای خدمت درج شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: درخواست ما از مسؤولان بنیاد شهید و امور ایثارگران، استاندار کرمان و سایر مسؤولان این است که تدبیری را فراهم کنند تا نام 6 نیروی جان باخته اداره برق در سیل گلباف در لیست شهدای خدمت درج شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت:با پیگیری وزیر نیرو 6 سیمبان جان باخته حادثه سیل گلباف به درجه شهید راه خدمت نائل می شوند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۰    
به دنبال برگزاری نشست شرکت توانیر با هیات عالی رتبه عراقی، وزیر برق عراق با همراهی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از تعدادی از طرح های اجرا شده در حوزه برق پایتخت، بازدید کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۵:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، شهاب صدیقی شامگاه سه شنبه در خصوص جزئیات این خبر گفت: با توجه به مکاتبات شرکت های توزیع نیروی برق و توانیر در خصوص تعیین سهمیه انرژی و اعمال محدودیت در مصارف برق دستگاه های اجرایی با هدف شروع اقدامات عملی اصلاح الگوی مصرف در خوزستان برگزار می شود. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:مدیرعامل توانیر در پی درگذشت شهادت گونه 6 نفر از نیروهای خدوم صنعت برق در استان کرمان، توضیحاتی در خصوص دلیل وقوع این حادثه ارائه داد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: در حالی که تعدادی از اکیپ های عمیاتی برق در کرمان به منظور برقدار کردن نقاط آسیب دیده به منطقه اعزام شده بودند، با تشدید بارندگی در سیلاب گرفتار و شش تن از همکاران زحمتکش برق در حال کار روی شبکه برق و با زبان روزه جان خود را از دست دادند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۵    
سی و هفتمین شماره ی ماهنامه شبکه ی انتقال برق توسط توانیر منتشر شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر برق عراق در مراسمی به میزبانی مدیرعامل توانیر از قابلیتهای مرکز پایش صنعت برق و پیشرفتهای صنعت برق ایران در هوشمندسازی شبکه ،کاهش تلفات و کنترل مصرف برق بازدید کرد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر گفت: متاسفانه هر دستگاه رمز ارز غیر مجاز معادل 20 دستگاه تنفس مصنوعی برق مصرف می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: هر ماینر به اندازه 20 دستگاه تنفس مصنوعی برق مصرف می کند.
معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه هزار مگاوات از کمبود برقی که وجود دارد در ادارات دولتی قابل مدیریت است، گفت: لازم است در دستگاه های اجرایی این میزان صرفه جویی را انجام دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر عامل توانیر گفت: متاسفانه هر دستگاه رمز ارز غیر مجاز معادل 20 دستگاه تنفس مصنوعی برق مصرف می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به مصرف بالای برق در استخراج رمزارز گفت: فعالیت غیرمجاز دستگاه های استخراج رمزارز در کشور، مردم را آزار می دهد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو در خصوص مطالبات ایران از عراق در بخش انرژی گفت: در مقایسه با بخش گاز، مطالبات بخش برق بسیار عدد کمتری است و در حال پیگیری هستیم و وزیر برق عراق امروز وعده کردند که با سرعت بیشتری در هر دو بخش برق و گاز پرداخت های خود را انجام دهند.
صنعت برق طی سال های اخیر توانسته است تابستان را با برنامه ریزی توامان عرضه و تقاضای برق بدون خاموشی برنامه ریزی شده سپری کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز که محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل توانیر و محمدعلی فرحناکیان، مشاور وزیر نیرو در امور بین الملل حضور داشتند، طرفین در خصوص جزئیات همکاری های فنی و تبادل برق بین ایران و عراق نیز گفت وگو کردند.