پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۲۳:۳۱Oct 2020 22

جدیدترین‌های «برق حرارتی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
طرز طلب، مدیرعامل شرکت برق حرارتی با بیان اینکه سازمان هدفمندی حدود 5 هزار میلیارد تومان به وزارت نیرو بدهکار است، ادامه داد: فعالین صنعت برق که قیمت برق آنها به صورت تکلیفی تعیین می شود، مجاز به بازپرداخت ریالی تسهیلات ارزی خود خواهند بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، رضا اردکانیان دوشنبه شب با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "متن و حاشیه" شبکه سوم سیما در خصوص پویش هرهفته_الف_ب_ایران ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی نیروگاه ها یکی از متهمان اصلی آلودگی هوای کشور هستند که طرز طلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی وزارت نفت را به نوعی مقصر آلاینده بودن نیروگاه ها می داند. به گفته او، استفاده از مازوت نه تنها آلایندگی بالایی دارد بلکه هزینه تعمیرات نیروگاهی را تا 1.5 برابر افزایش می دهد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مجری طرح های نیروگاهی سیکل ترکیبی شرکت برق حرارتی گفت: بخش گاز نیروگاه 906 مگاوتی سیکل ترکیبی کلاس F ویس رامین اهواز برای پیک تابستان سال 1401 وارد مدار خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی از رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه ها توسط مشترکان مشمول خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت برق حرارتی با اشاره به رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه ها توسط مشترکان مشمول، گفت: تاکنون ظرفیت مطمئنه نیروگاه های ماهشهر، جهرم و شیروان در بورس انرژی پذیرش شده و در حال حاضر 227 مگاوات از آن توسط متقاضیان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی ایران با بیان اینکه نیروگاه های فرسوده تهران آلایندگی بالایی دارند، گفت: تلاش می کنیم کلنگ ساخت نیروگاه ملی با دریافت مجوزهای لازم از سازمان حفاظت از محیط زیست در نیروگاه بعثت تهران بر زمین زده شود.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در جریان بازدید از پروژه نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر با اشاره به اینکه مجوز لازم جهت تزریق نقدینگی به این پروژه دریافت شده است، ادامه داد: برای اولین بار در سال جاری خروجی پروژه زمین گرمایی مشگین شهر به تامین برق منجر خواهد شد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در نشست مشترک استاندار یزد با مدیرعامل شرکت تولید برق حرارتی کشور توافقاتی در خصوص احداث نیروگاه حرارتی در شهرستان خاتم صورت گرفت.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال حدود هزار مگاوات دیگر نیز به ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور افزوده می شود.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت برق حرارتی در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی، از داوطلبان واجد شرایط برای همکاری در سمت مدیرکل دفتر قراردادها، بازرگانی و اعتبارات اسنادی دعوت به همکاری می کند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه ظرفیت فعلی منصوبه نیروگاه های کشور به 84 هزار و 674 مگاوات رسیده است، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال حدود یک هزار مگاوات دیگر نیز به ظرفیت نصب شده نیروگاه های کشور افزوده خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن طرزطلب در گفت وگو تلفنی با شبکه خبر با اشاره به آخرین وضعیت نیروگاه برق زرند کرمان اظهار کرد: نیروگاه سیل ترکیبی زرند کرمان با ظرفیت تولید 500 مگاوات برق دارای دو واحد گاز و یک واحد بخار است و عملیات اجرایی واحد گاز از اواسط سال گذشت آغاز شده و تاکنون پیشرفت 51 درصدی داشته و ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از طراحی توربین ملی طی سال جاری خبر داد و گفت: این توربین با راندمان 60 درصد خواهد بود که عملیات اجرایی آن در سال جاری آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید برق حرارتی ایران، از اجرای 100 هزار مگاوات تعمیرات در نیروگاه های کشور برای آمادگی این مراکز در زمان اوج مصرف تابستان سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی ایران گفت: اقدام ها برای جایگزینی سه نیروگاه فرسوده تهران انجام شده و در گام نخست، عملیات اجرایی تعویض نیروگاه طرشت به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری و بومی سازی نیروگاه های شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی از هدف گذاری برای داخلی سازی 80 درصد از قطعات یدکی نیروگاه های برق خبر داد.
مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش صنعت شرکت برق حرارتی با اشاره به حضور دو هزار و 676 نفر از کارکنان شرکتی فعال شرکت های مدیریت تولید برق(وابسته) در آزمون عمومی تغییر حالت اشتغال، گفت: نتایج این آزمون هفته پایانی مهرماه اعلام خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پاون : مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت: افزایش 2هزار مگاواتی توان تولید نیروگاه ها در اجرای طرح های بهسازی و نوسازی، در حالی با سرمایه گذاری 427 میلیارد تومانی انجام شد که احداث یک نیروگاه جدید هزار مگاواتی نیازمند حدود 15 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری است.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی گفت:464 مگاوات با اجرای طرح های رفع محدودیت های تولید در واحدهای قدیمی بخار به توان نیروگاه های موجود اضافه شده است. ...
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با صدور احکامی جداگانه مدیران جدید این مجموعه مادرتخصصی را منصوب کرد.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی از افزوده شدن 464 مگاوات به توان نیروگاه های حرارتی خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱    
سازمان بنادر و دریانوردی و 2 شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و نیز شرکت تولید نیروی برق حرارتی بر اساس ارزیابی های انجام گرفته توسط دبیرخانه ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی، تحت عنوان برگزیدگان جشنواره شهید رجایی که هر ساله در کشور برگزار می شود، انتخاب شدند.
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به افزایش دو هزار مگاواتی توان تولید نیروگاه ها با اجرای طرح های بهسازی و نوسازی، گفت: این طرح ها در حالی با سرمایه گذاری 427 میلیارد تومانی انجام شده که احداث یک نیروگاه جدید هزار مگاواتی نیازمند حدود 15 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی ایران از افزایش 15 درصدی بهره وری نیروگاه های گازی راندمان پایین با تبدیل آن ها به سیکل ترکیبی خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: مبلغ خرید تضمینی نیروگاه های خورشیدی و بادی میانگین 600 تومان به ازای هر کیلووات ساعت است و برای برق حرارتی که دارای قرارداد خرید تضمینی هستند به ازای هر کیلووات ساعت 230 تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی ایران، از شروع بازنشستگی سه نیروگاه فرسوده تهران با بیش از 50 سال عمر، خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از مدیران فعلی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ایران که به بازنشستگی رسیده بودند بعد از سال ها مقامت و با پیگیری سازمان های بازرسی بالاخره بازنشسته شدند، اما دوباره در سمتی مهم به مدیرعاملی رسیده اند ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه از هفته آینده تمامی قراردادهای بیع متقابل نیروگاهی با دستور وزیر نیرو اصلاح شده و برای آن ها سوخت صرفه جویی شده در نظر گرفته خواهد شد ...
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه از هفته آینده تمامی قراردادهای بیع متقابل نیروگاهی با دستور وزیر نیرو اصلاح شده و برای آن ها سوخت صرفه جویی شده در نظر گرفته خواهد شد ...
شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در شانزدهمین جشنواره ملی شهید رجایی به عنوان دستگاه برگزیده در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی و رشد عملکرد نسبت به سال قبل انتخاب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با برگزاری مراسم افتتاح ششمین همایش ساخت داخل ، این همایش تا 30 آذرماه به صورت مجازی برگزار می شود. در مراسم افتتاحیه که به میزبانی انجمن صنفی نیروگاه های ایران (اصنا)، با حمایت ویژه شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی و با همکاری نیروگاه ری توسط شرکت مهندسی و خدمات تابا برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
طرزطلب، مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه در تلاش برای تقویت منابع ریالی پروژه های نیروگاهی هستیم، گفت: بدین منظور درصددیم طی یک ماه آینده از محل فروش اوراق سلف تولید برق در بورس بتوانیم منابع موردنیاز برای تکمیل نیروگاه های موجود را تقویت کنیم.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه در تلاش برای تقویت منابع ریالی پروژه های نیروگاهی هستیم، گفت: بدین منظور درصددیم طی یک ماه آینده از محل فروش اوراق سلف تولید برق در بورس بتوانیم منابع موردنیاز برای تکمیل نیروگاه های موجود را تقویت کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق حرارتی گفت: بر اساس برنامه ریزی درصدی از سهام نیروگاه ها به صورت خرد در بورس عرضه خواهد شد که در تلاشیم حداقل 50 درصد از منابع این بخش نیز برای تکمیل و نوسازی نیروگاه ها به صنعت برق بازگردانده شود.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است.
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۱    
انرژی مصرفی که ماینرها صرف استخراج ارزهای دیجیتال چون بیت کوین و ایتریوم می کنند، در تمام دنیا به نگرانی های زیست محیطی و اقتصادی دامن زده است. حالا مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی ایران از فروش برق تولیدی سه نیروگاه به ماینرها خبر داده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عظیمی، معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه در سال جهش تولید یک هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است، گفت: شهریورماه امسال با راه اندازی واحدهای جدید نیروگاه های دالاهو ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه در سال جهش تولید یک هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است، گفت: شهریورماه امسال با راه اندازی واحدهای جدید نیروگاه های دالاهو، فردوسی و قشم ظرفیت نامی نیروگاه های حرارتی ایران به 68 هزار و 388 مگاوات رسیده است.
معاون برنامه ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به اینکه در سال جهش تولید یک هزار و 239 مگاوات به ظرفیت نیروگاه های حرارتی افزوده شده است، گفت: شهریورماه امسال با راه اندازی واحدهای جدید نیروگاه های دالاهو، فردوسی و قشم ظرفیت نامی نیروگاه های حرارتی ایران به 68 هزار و 388 مگاوات رسیده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مجری طرح نیروگاه های خصوصی شرکت تولید نیروی برق حرارتی ایران گفت:دومین واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با ظرفیتی بالغ بر 160 مگاوات به شبکه سراسری برق کشور متصل شد
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
خبر روز / در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید، کارکنان و همکاران صنعت برق در حوزه های تولید، انتقال و توزیع در شرکت های مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی و توانیر با تلاش و همت خود توانستند از پیک مصرف تابستان 99 عبور نمایند. [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی ایران گفت: مزایده فروش برق حاصل از تولید توربین های انبساطی نیروگاه های رامین اهواز، نکا و شهیدمنتظری برای استخراج رمزارزها به زودی برگزارمی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از برگزاری مزایده فروش برق حاصل از تولید توربین های انبساطی نیروگاه های رامین اهواز، نکا و شهیدمنتظری برای استخراج رمز ارزها خبر داد.