شنبه ۲۶ خردادساعت ۲۳:۰۹Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاهی»

صفحه اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
31 هزار مگاوات؛ مجموع نیروگاه های احداث شده و در دست احداث کشور در دولت سیزدهم دو واحد نیروگاهی در خراسان رضوی به بهره برداری رسید سه سال خشکسالی بی سابقه مشهد به بهترین نحو مدیریت شد
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش صنعت مالی ، سید مهدی حسینی در این باره اظهار داشت: با راه اندازی تابلوی برق سبز الگوی جدید قراردادی با عنوان” قراردادهای عرضه برق سبز “بدون محدودیت ظرفیت نیروگاهی در ساتبا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۳    
مدیر عامل شرکت توانیر در شبکه خبر گفت: دولت سیزدهم از ابتدای شروع به کار تا الان بیش از 9 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور اضافه کرده و دو واحد نیروگاهی بزرگ 183 مگاواتی نیز امروز در خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو از افزایش بیش از 9 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاهی کشور با برنامه ریزی دولت خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
87 طرح عمرانی، نیروگاهی و خدماتی در سفر سرپرست ریاست جمهوری به خراسان رضوی به بهره داری رسید.
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: یکی از پروژه های مهم مشهد در حوضه آب سد شوریجه در مرز کشور روی رودخانه کشف رود است که با سرعت بسیار خوبی پیش می رود و امیدواریم تا پایان سال شاهد آبگیری این سد بسیار مهم باشیم.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایشگری، ثبت حد نصاب جدید بیش از 103 هزار مگاوات تعمیرات در نیروگاه های حرارتی کشور. شرکت برق حرارتی اعلام کرد نیروگاه های حرارتی برای اوج مصرف تابستان با آمادگی 98 درصدی قابلیت تولید بیش از 51 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی دارند. انتهای پیام/
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو: 9 هزار مگاوات در دولت شهید رئیسی به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه و عملیات اجرایی 22 هزار مگاوات نیروگاه دیگر در این دولت آغاز شده است که در نهایت ظرفیت نیروگاهی کشور را 31 هزار مگاوات فراتر خواهد برد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۰    
زیر نیرو گفت: 9 هزار مگاوات در دولت شهید رئیسی به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه و عملیات اجرایی 22 هزار مگاوات نیروگاه دیگر در این دولت آغاز شده است که در نهایت ظرفیت نیروگاهی کشور را از 31 هزار مگاوات فراتر خواهد برد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر نیرو گفت: 9 هزار مگاوات در دولت شهید رئیسی به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه و عملیات اجرایی 22 هزار مگاوات نیروگاه دیگر در این دولت آغاز شده است که در نهایت ظرفیت نیروگاهی کشور را از 31 هزار مگاوات فراتر خواهد برد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشترکان پرمصرف و فوق پرمصرف باید مراقب قبوض نجومی ناشی از مصرف بی محابای برق باشند زیاده رفتاری در مصرف برق باعث افزایش قیمت قبوض و دریافت قبض های میلیونی خواهد شد. دلایل افزایش تقاضای برق عبارتند از استفاده از وسایل سرمایشی و جهش مصرف برق. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۱:۲۰    
ایسنا/یزد تفاهم نامه سه جانبه ای در راستای حمایت از طرح های فناورانه در خصوص بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش و کنترل آلاینده های نیروگاه ها در یزد منعقد شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ساناپرس، جلیل سالاری دیروز درجمع خبرنگاران با اشاره به اقدام های این شرکت برای مبارزه با قاچاق سوخت با تعریف بیش از 9 اقدام در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت و به کارگیری سیاست های غیرقیمتی به منظور مصرف بهینه سوخت در کشور و جلوگیری از هدررفت سرمایه ملی اظهار داشت ...
نیروگاه سیکل ترکیبی یزد از نیمه دوم سال گذشته با انجام 12 هزار ساعت فعالیت تعمیراتی بر روی هشت واحد نیروگاهی خود، با آمادگی کامل و حداکثر ظرفیت برای پیک مصرف برق تابستان در مدار تولید قرار دارد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
مشترکان برق با آیتم جدیدی در قبوض برق خود با عنوان هزینه سوخت نیروگاهی مواجه شده اند که این آیتم بر اساس مصوبه سال گذشته هیئت وزیران به قبوض برق اضافه شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ناترازی برق چالش همیشگی دولت های مختلف است توسعه ظرفیت نیروگاهی یکی از راه های عبور از این شرایط است به همین دلیل انتظار می رود دولت چهاردهم این مساله را دنبال کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۰:۵۷    
مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: برای تامین انرژی پایدار و به روزرسانی تاسیسات نیروگاهی همه ساله حدود 17 برنامه تعمیرات اساسی و اصلی در نیروگاه شهید رجایی عملیاتی می شود که 10 برنامه آن تعمیرات بسیارسنگین است
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، زهرا اسماعیل زاده افزود: مرحله نخست طرح نیروگاه جدیدالاحداث 25 مگاواتی پروفسور هشترودی به ظرفیت 17.4 مگاوات در استان آذربایجان شرقی، فاز دوم نیروگاه فروزان جاوید مشکین به ظرفیت 4.3 مگاوات در استان اردبیل وارد مدار شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف یک فروند یدک کش و بار حامل شامل هفت دستگاه بیل مکانیکی به همراه 2 دستگاه ژنراتور نیروگاهی توربین گازی قاچاق در آبراه اروند خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم 9 هزار مگاوات به ظرفیت برق کشور اضافه شده و 22 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید نیز در حال احداث است، افزود: رفع کامل ناترازی صنعت برق به حمایت ویژه مجلس نیاز دارد.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس مفاد قرارداد، گروه مپنا، یک واحد نیروگاه گازی را در مجتمع مس سرچشمه به مدت 18 ماه و یک واحد نیروگاهی را در مجتمع مس سونگون به مدت 16 ماه و با واحدهای گازی MGT-40 به صورت EPC احداث می کند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه حدود 22 هزار مگاوات دیگر به ظرفیت نیروگاهی افزوده خواهد شد، تصریح کرد: یکی از اقدامات خوب مجلس شورای اسلامی، تصویب ماده 4 قانون مانع زدایی به منظور سرمایه گذاری صنایع کشور برای احداث نیروگاه ها بود که کمک حال دولت سیزدهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: در دولت های نهم و دهم 68 درصد به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه شد و در دولت های یازدهم و دوازدهم تنها 23 درصد که این کاهش سرمایه گذاری منجر به ناترازی در صنعت برق شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، عبدالرسول پیشاهنگ در بازدید از نیروگاه شهید سلیمی نکا اظهار داشت: با انجام بی وقفه پروژه ها و فعالیت های تعمیراتی در هشت ماه های گذشته، تمامی واحد های نیروگاهی برای تأمین انرژی پایدار شبکه سراسری در روز های اوج مصرف برق آماده هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: طی 32 ماه عملکرد دولت سیزدهم بیش از 9 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاهی کشور افزوده شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آرش نجفی گفت: قطع شدن برق بعضی از صنایع بزرگ برای آنها فاجعه به بار می آورد است،به طور متوسط همه واحد های صنعتی هر هفته یک و نیم روز از برق محروم می شوند و با یک روز تعطیلی جمعه ها، 25 درصد تولیدشان کاهش پیدا می کند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۵    
این مستند تلاش های شرکت فجر انرژی خلیج فارس در زمینه تحقیق و پیگیری برای بازچرخانی گازهای خروجی از دودکش واحدهای نیروگاهی را به تصویر کشیده است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نیروگاه برق ری علاوه بر تولید برق پایدار و خدمت رسانی به زائرین نیروگاهی کشور و برق منطقه ای در مراسم سی و چهارمین ارتحال حضرت امام خمینی( ره ) این خدمت را با افتخار انجام می دهد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - اقتصاد آینده - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تامین برق صنایع بزرگ به ویژه فولادی ها گفت: 6 هزار مگاوات برق نیروگاهی توسط صنایع در دست افتتاح داریم و یکهزار مگاوات دیگر نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسد. ...
مشترکان برق با آیتم جدیدی در قبوض برق خود با عنوان "هزینه سوخت نیروگاهی" مواجه شده اند که این آیتم بر اساس مصوبه سال گذشته هیئت وزیران به قبوض برق اضافه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تامین برق صنایع بزرگ به ویژه فولادی ها گفت: 6 هزار مگاوات برق نیروگاهی توسط صنایع در دست افتتاح داریم و یکهزار مگاوات دیگر نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا - رییس گروه فرهنگ سازی و آموزش سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) با اشاره به لزوم سرمایه گذاری در طرح های بهره وری انرژی، گفت: کشور طی چهار سال آینده با این روند مصرف انرژی بدون شک نیاز به افزایش دست کم 33 هزار مگاوات ظرفیت تولید برق نیروگاهی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا با اشاره به قدمت بهره برداری از واحدهای نیروگاه نکا گفت: واحدهای نیروگاهی برای دوره 30 ساله طراحی می شوند، لذا بدلیل گذشت 45 سال از عمر واحدها و فرسودگی گسترده تجهیزات ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه بین انجمن مهندسین برق الکترونیک و انجمن سازندگان تجهیزات و پیمانکاران نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی استان مرکزی به مدت دوسال به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی و بهره برداری تولیدبرق حرارتی از انجام 103 هزار مگاوات فعالیت تعمیراتی و رکورد جدید تعمیر و آماده سازی واحدهای نیروگاهی برای تولید برق پایدار در پیک تابستان خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مطابق گزارش های شرکت مدیریت شبکه برق ایران، نیروگاه اتمی بوشهر، تنها واحد نیروگاهی مبتنی بر انرژی هسته ای ایران هم اکنون در دوره تعمیرات و نگهداری و تعویض سوخت قرار دارد.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با حضور در نیروگاه بخار بندرعباس از بخش های مختلف این واحد نیروگاهی بازدید و این نیروگاه را نماد خودباوری و خودکفایی عنوان کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1402/12/29 حسابرسی نشده اصلاحیه شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم را در این مطلب می خوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهبری شرکت تولید برق حرارتی گفت: برای احداث و ارتقا ظرفیت نیروگاه ها پیوسته روبه افزیش است و وضعیت راندمان نیروگاه های کشور با راندمان 39.3 از میانگین جهانی بالاتر است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بهینه سازی، تعمیرات و نگهداری تأسیسات شهری شهرداری اصفهان گفت: سال نخست طرح ایجاد شهر خورشیدی را با 600 کیلووات آغاز کردیم، پس از پایان برنامه های سال اول به 1.2 مگاوات برق و سال گذشته به 2.4 مگاوات ایجاد ظرفیت نیروگاهی رسیدیم و سال جاری به ظرفیت پنج مگاوات می رسیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم در زمینه تامین سوخت نیروگاه ها پرچم دار بود، به طوری در 29 ماه شروع به کار فعالیت های خود تامین پایدار و ذخیره سازی سوخت موردنیاز 110 نیروگاه کشور با ظرفیت 3 میلیارد و 600 میلیون لیتر نفت گاز و 2 میلیارد و 500 میلیون لیتر نفت کوره را به سرانجام رسانده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قطعی برق و خاموشی های مکرر در واپسین روزهای فعالیت دولت دوازدهم، با روحیه انقلابی و جهادی دولتمردان سیزدهم بویژه شخص آیت الله رئیسی جای خود را به تامین پایدار برق در بخش خانگی و همچنین صنایع حساس و انرژی بر داد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل صندوق توسعه گفت: در حال حاضر صندوق، در دو طرح بزرگ نمک زدایی و انتقال آب دریای عمان به سیستان و استان های خراسان مشارکت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
توانایی تأمین و تولید تجهیزات نیروگاهی از داخل ضمن خودکفایی در انجام تعمیرات نیروگاه ها از خروج ارز نیز جلوگیری می کند.
ماین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه معادن سایر حوزه ها - ظرفیت جدید نیروگاه های شرکت های معدنی و صنایع معدنی با تا پایان سال جاری به بیش از 2هزار مگاوات می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روسای جمهور روسیه و ازبکستان توافق کردند تا سطح مبادلات تجاری و اقتصادی 2 کشور به 20 میلیارد دلار افزایش یابد که این توافق شامل افزایش واردات گاز از مسکو و ساخت نیروگاه جدید هسته ای در ازبکستان برای تولید برق می شود.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حدود 72٪ انرژی ایران توسط گاز طبیعی تأمین می شود و تمام بخش های کشور از بخش خانگی تا بخش نیروگاهی همگی به گاز طبیعی وابستگی بالایی دارند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو در جلسه مشترک با فعالان صنعت فولاد گفت: مسیر احیای صنعت فولاد در صنعت نیروگاهی دنبال می شود و این صنعت با اصلاحات انجام شده به یک صنعت سودآور تبدیل شده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، عبدالرسول پیشاهنگ در نخستین رویداد به کارگیری هوش مصنوعی در بخش تولید صنعت برق در پژوهشگاه نیرو افزود: اکنون بیشترین سرمایه در نیروگاه ها وجود دارد. وی ادامه داد: در 142 نیروگاه و 640 واحد نیروگاهی تامین برق کشور را بر عهده داریم. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۳    
شرکت پالایش نفت اصفهان با ثبت موفق فروش 7 هزار تن حلال 503 در رینگ بین الملل، در صدر پرفروش ترین ها در بازار فیزیکی حامل های انرژی ظرف روز شنبه 5 خرداد ماه قرار گرفت ...