شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۱۷Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 بهمن 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 اسفند 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 اردیبهشت 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 خرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 تیر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 3 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 4 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 5 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 6 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 8 مرداد 1400 
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از 11 ایستگاه اندازه گیری و تقویت فشار گاز، رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری در کمترین زمان ممکن و افزایش قیمت نفت را می توانید در گزیده های نفتی این هفته بخوانید
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایران در هشت سال گذشته توانست با توسعه میدان های مشترک نفت و گاز خود، که در رأس آنها پارس جنوبی و میدان های نفتی غرب کارون قرار دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (چهارشنبه، ششم مردادماه) اندکی کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
صنعت نفت ایران با شاخص قدمت و سابقه دیرین، عقب ماندگی های مفرط در بخش های اقتصادی، فنی و مدیریتی دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز طی پیامی از شرکت انتقال گاز ایران برای رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری در کوتاه ترین زمان ممکن قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اجرا و راه اندازی راهبردی ترین، ایرانی ترین و سریع ترین مگاپروژه تاریخ صنعت نفت کشور در دوران حدود دو ساله رویارویی با بی رحمانه ترین جنگ اقتصادی و یکی از وحشتناک ترین بیماری های تاریخ بشریت امری ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
هند در نظر دارد در کنار چین به منظور کاهش قیمت نفت به آزادسازی ذخیره سازی ها راهبردی نفت خام خود متوسل شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان اعلام کرد که توسعه گازرسانی در این استان به گام های پایانی نزدیک می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: در مقابل تحریم نفت و مبادلات بانکی، توانستیم با افزایش تولید در محصولات پتروشیمی، صنایع معدنی و فرآورده های نفت و گاز، ارز مورد نیاز کشور را تأمین کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه طرح گوره - جاسک گفت: ضرورت اجرای طرح و رویارویی با تحریم سبب شد بسیاری از تجهیزات مورد نیاز از جمله لوله ها و الکتروپمپ ها برای نخستین بار از سوی سازندگان و شرکت های ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اعلام کرد که این شرکت همسو با عمل به مسئولیت اجتماعی و طبق مصوبه شورای اقتصاد، یارانه اجرای خط اختصاصی گاز را به واحدهای تولیدی و صنعتی استان اعطا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 2 عملیات انتقال گاز از نشت یابی یک هزار و 875 کیلومتر خط لوله گاز توسط واحد بازرسی فنی این منطقه در سه ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ستاد غدیر وزارت نفت امروز (چهارشنبه، ششم مردادماه) به مناسبت عید غدیرخم آیین ویژه ای (کاروان نسیم انتظار) در بعضی از میدان های شهر تهران و بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت برگزار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۳۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای هیئت دولت تأکید کردند: مطلقاً نباید برنامه های داخلی را به همراهی غرب منوط کرد، زیرا حتماً شکست خواهد خورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر نقش این مجموعه در صیانت از تاسیسات گازی کشور، گفت: نگهداری از این تاسیسات وظیفه خطیری است که کارکنان حراست آن را به نحو احسن انجام می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
لیبی قصد دارد تولید نفت خام خود را تا اواسط سال 2022 به یک میلیون و 600 هزار بشکه در روز برساند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شرکت مهندسی و توسعه نفت اعلام کرد که نفت هیچ دخل و تصرفی در حوزه آب هورالعظیم ندارد و حقابه تالاب باید از کرخه رهاسازی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
گزارش های اداره اطلاعات انرژی آمریکا حکایت از آن دارد که صادرات گاز طبیعی مایع شده (ال ان جی) این کشور در نیمه نخست امسال نسبت به دوره مشابه پارسال 42 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کارخانه پتکو در اجرای طرح ساخت خط لوله گوره - جاسک گفت: این طرح جایگاه سازندگان تجهیزات نفت و پیمانکاران ایرانی را تقویت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از حمایت مالی و علمی این شرکت از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با حوزه های صنعت گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بر اساس مسئولیت ذاتی خود درباره تأمین انرژی و درآمد کشور، تمهیدهای ویژه ای برای افزایش سطح ایمنی چاه ها و تأسیسات مجاور مناطق شهری در نظر گرفته است تا برداشت نفت از میدان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در پی کاهش فراتر از انتظار ذخیره سازی های نفت خام و فرآورده های نفتی در هفته گذشته و به دنبال آن تقویت پیش بینی ها درباره عبور سطح تقاضا از رشد عرضه با وجود تداوم شیوع ویروس کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی واحد بهره برداری و نمک زدایی منطقه عملیاتی نفت شهر با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص و کارکنان این منطقه آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از سال 99 به موضوع خوزستان پرداخته است، گفت: وزارت نفت مکلف شد حداقل هزار میلیارد تومان برای حل مشکلات این استان هزینه کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مجری طرح پایانه نفتی جاسک گفت: صنعت نفت با اجرای طرح ملی و راهبردی گوره – جاسک، چراغ اول توسعه سواحل مکران را روشن کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق اعلام کرد این کشور تصمیم به جایگزینی شرکت اکسون با یک شرکت نفتی آمریکایی دیگر گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت سینوپک اعلام کرد که چین در نظر دارد تا سال 2025 تولید گاز طبیعی داخلی خود را نسبت به سال 2020 میلادی 60 درصد افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
هند در نظر دارد مرحله دوم طرح توسعه ذخیره سازی راهبردی نفت خام خود را اجرا کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت پتروشمی پردیس همسو با ایفای مسئولیت های محیط زیستی خود و با هدف حمایت از جنگل های حرای استان بوشهر تفاهم نامه همکاری با سازمان حفاظت از محیط زیست امضا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ضریب بازیافت در میدان بلال با دستیابی به دانش فنی تولید نانوساختارهای مناسب و تزریق آن در مخزن سورمه به طور قابل توجه ای افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ضریب بازیافت در میدان بلال با دستیابی به دانش فنی تولید نانوساختارهای مناسب و تزریق آن در مخزن سورمه به طور قابل توجه ای افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: ساخت و بهره برداری از مگاپروژه خط لوله انتقال نفت گوره - جاسک برای ایران مجموعه ای از اهداف امنیتی، اقتصادی و توسعه ای را در بر دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: هدف دشمنان در اعمال تحریم و جنگ اقتصادی، فروپاشی جامعه و ناکارآمد جلوه دادن نظام در مقابله با بحران ها بود و به نظر من، ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مجری پروژه احداث خط لوله 26 اینچ بندرعباس - مهرآران در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از آغاز لوله گذاری گستره یک خط لوله انتقال فرآورده بندرعباس - سیرجان - رفسنجان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت ضمن رد ادعاهای معاون وزیر تعاون، کار، و رفاه اجتماعی در برنامه تلویزیونی جهان آرا درباره مجوز خشک شدن بخشی از تالاب هورالعظیم به دلیل فعالیت های نفتی و جلوگیری وزارت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند از برگزاری رزمایش مقابله با نشت گاز کلر در این مجموعه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از ساخت و بهره برداری از 11 ایستگاه اندازه گیری و تقویت فشار گاز و پروژه های خطوط انتقال گاز ششم و نهم سراسری در سال 1399 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در پی انتظار سرمایه گذاران برای عرضه محدود و افزایش روند واکسیناسیون که سبب جبران هرگونه تأثیر به واسطه افزایش موارد ابتلا به کرونا می شود، افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (دوشنبه، چهارم مردادماه) 35 سنت کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از آبرسانی روزانه به 45 روستا و شهر در جنوب شرق خوزستان خبر داد و گفت بیش از نیمی از ظرفیت تاسیسات آبرسانی این شرکت به آبرسانی به روستاها و شهرهای خوزستان اختصاص ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پروژه طرح مخزنگاه جاسک یکی از دلایل زمان بر شدن فرآیند تکمیل این پروژه را تأکید بر استفاده از ساخت داخل دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ثبت رکورد ساخت ترانس های ولتاژ بالا در طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک طی مدتی کمتر از پنج ماه، از جمله رکوردهای ثبت شده در این طرح به شمار می آید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص از وزارت نفت در نشست این کمیسیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه گاز مایع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مرحله نخست تصفیه خانه و پساب صنعتی بهداشتی شرکت دماوند انرژی عسلویه با ظرفیت 130مترمکعب در ساعت و با روش تصفیه فیزیکی-شیمیایی و بیولوژیک به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز از رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری خبر داد و گفت: تعمیرات اضطراری این خط لوله بدون قطعی جریان گاز نیروگاه های برق استان سیستان و بلوچستان در کمترین زمان ممکن انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح گوره - جاسک گفت: احساس مسئولیت و استفاده از نیروهای بومی یکی از دلایل موفقیت این طرح است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: توسعه گازرسانی به روستاها از 14 هزار به 33 هزار روستا اهمیت به محیط زیست و تلاش برای استفاده مردم از سوخت پاک است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در باب مزیت های اجرای طرح عظیم گوره - جاسک می توان به متنوع سازی مبادی صادرات نفت خام ایران اشاره کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر، کاهش گرانروی و گاز مایع شماره یک شرکت پالایش نفت اصفهان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تولید روزانه بیش از 140 میلیون لیتر سوخت اعم از بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو 4 و 5 در دولت تدبیر و امید محقق شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: به منظور سوخت رسانی مطلوب به شهروندان، جایگاه اختصاصی مرداویج در کیلومتر 5 جاده سبزوار به شهر روداب به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
انتشار گزارش سه ماهه کدال شگویا ، نشان می دهد سودآوری شرکت پتروشیمی تندگویان در سه ماه نخست امسال 297 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پروژه تلمبه خانه شماره 5 طرح انتقال نفت گوره - جاسک گفت: به حداقل رساندن کاغذبازی های اداری با هدف سرعت بخشی به فعالیت های اجرایی، از نقاط مثبت این طرح ملی بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یکصدوسی وپنجمین جایگاه عرضه سوخت منطقه خراسان رضوی به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان و زائران به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
قائم مقام طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک، یکی از مهمترین مزیت های اجرای این طرح را افزایش قدرت چانه زنی ایران در معادلات نفتی جهان دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
هشت سال ریاست جمهوری حسن روحانی در زمینه تولید و صادرات نفت با فراز و نشیب بسیار همراه بود. با شروع دوران ریاست جمهوری روحانی در سال 1392 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با اعلام پایان بارگیری نخستین محموله نفت صادراتی ایران در پایانه جاسک، گفت: این شرکت آمادگی کامل برای بارگیری دومین محموله را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی درگذشت علیرضا تابش را به خانواده محترم ایشان و جامعه مدیریت جمهوری اسلامی تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک با اشاره به سهم بیش از 90 درصدی ساخت داخل در اجرای این طرح ملی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز گفت: با اجرای پروژه یکپارچه سازی پایش سامانه اعلام حریق در مراکز بهره برداری و ایستگاه های تقویت فشار گاز، گامی مؤثر برای بهبود و ارتقای ایمنی در این منطقه برداشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه برای رفع مشکلات مردم از آنچه در توان دولت بوده است کوتاهی نکردیم، گفت: در شرایط سخت جنگ اقتصادی و کرونا، بدون درآمد نفت، بدون قحطی و بدون کوپنی شدن کالاها ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز می گوید: به واسطه اجرای طرح گوره- جاسک، بعضی از شرکت های داخلی مانند لوله سازی اهواز و فولاد اکسین خوزستان پس از چند سال زیان دهی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ساخت و بهره برداری از مگاپروژه خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک برای ایران مجموعه ای از اهداف امنیتی، اقتصادی و توسعه ای را در بردارد که در شرایط کنونی شاید ابعاد امنیتی بر ابعاد اقتصادی و توسعه ای ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: اجرای طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک و ایجاد پایانه صادراتی جاسک، فرصت مغتنمی برای احیای زیرساخت ها در پایانه نفتی خارک به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: با اجرای بیش از 30 کیلومتر شبکه گذاری جدید در استان در سه ماه نخست امسال، حدود 2 هزار و 600 مصرف کننده از گاز طبیعی بهره مند شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح گوره-جاسک اظهار کرد: لوله سازان، پمپ سازان، تولیدکنندگان شیرآلات و بخش هایی دیگر که تا پیش از این طرح، گاه تنها با 30 درصد ظرفیت کار می کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایران در هفته گذشته به صورت رسمی به بازار جهانی نفت اعلام کرد که از این پس می تواند نفت را از شرق تنگه هرمز صادر کند و نیازی به بارگیری در سواحل خلیج فارس برای خرید نفت ایران نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک معتقد است این طرح، نقشه تجاری ایران را در حوزه انرژی تغییر می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با پایان عملیات ساختمان و نصب پروژه عظیم تأسیسات و مخازن ذخیره سازی محصولات صادراتی در اسکله مجیدیه بندر ماهشهر، وارد مرحله پیش راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پتروشیمی تبریز موفق به ثبت رکورد جدید بارگیری و ارسال محصول بوتن 1 در سال 1400 شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
**مکینزی (McKinsey) هفته پیش اعلام کرد که رشد تقاضای نفت در دهه جاری میلادی پایان می یابد و حداکثر تاریخی تقاضای نفت 104 میلیون بشکه در روز خواهد بود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مؤسس شرکت پمپ های صنعتی ایران اظهار کرد: طرح گوره - جاسک در ارتقای فناوری ساخت پمپ های صنعتی کشور مؤثر بود و اعتماد شرکت ملی نفت به سازندگان داخلی، تاثیری بسزا در توسعه صنایع داخلی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی تأسیسات فاز 2 جمع آوری مرکزی در منطقه عملیاتی خانگیران طی 18 روز و با برقراری جریان گاز ترش با خط G به سمت واحد 5 پالایشگاه شهید هاشمی نژاد تکمیل شد
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
‫مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: همکاری های این شرکت در زمینه آبرسانی به روستاهای دچار تنش آبی خوزستان استمرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
آغاز صادرات نفت از دریای عمان و ثبت 31 تیرماه به عنوان یک روز تاریخی در صنعت نفت ایران، توافق اوپک پلاس در نوزدهمین نشست و پیش بینی درآمد 20 میلیارد دلاری صنعت پتروشیمی در سال 1400 را می توانید در ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: پیشنهادهای فنی و تخصصی سختگیرانه مجموعه بازرسی فنی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) سبب شد کیفیت محصول تولیدی ما نسبت به نمونه های خارجی به مراتب بالاتر برود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی خراسان مستقر در بجنورد اعلام کرد که در بهار امسال، حدود 20 میلیون دلار از محصولات این مجتمع پتروشیمی صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه خط لوله انتقال نفت به سواحل مکران بر مبنای تخصص نیروهای بومی و در شرایط تحریمی اجرایی شده است و قطعاً آورده خوبی به دنبال خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فکر اولیه تنوع بخشی به پایانه های صادرات نفت به دهۀ 60 و سال های جنگ تحمیلی برمی گردد. در کتاب اوج دفاع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک گفت: پای این طرح، امضای مهندسان و متخصصان ایرانی ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آب رسانی به مناطق روستایی پیرامون تاسیسات نفتی غرب کارون به همت شرکت نفت و گاز اروندان به طور روزانه استمرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
باور ؛ مستندی از مهمترین رویدادهای طرح عظیم خط لوله گوره-جاسک
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با استقرار پایگاه واکسیناسیون کرونا در این منطقه، برای دریافت واکسن نیاز به مراجعه به شهر ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: طرح 2 میلیارد دلاری گوره - جاسک اهمیت بالایی در صنعت نفت دارد، ما توانستیم از اتکا به تک اسکله ای که تنها پایانه نفتی خارک بود خارج شویم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متن با تاکید بر نقش 95 درصدی سهم شرکت های داخلی در تکمیل طرح گوره- جاسک گفت: راهبردی ترین ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پروژه یکی از شرکت های مشاور طرح گوره - جاسک، بزرگ ترین دستاورد این طرح را اعتماد به صنعت داخلی دانست و گفت: این اعتماد به داخل، دغدغه ها را از صنعت کشور گرفت و اطمینان را جایگزین کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پروژه یکی از شرکت های خصوصی فعال در طرح ساخت خط لوله نفت خام گوره - جاسک گفت: شیوع ویروس کرونا، سخت ترین روزهای کاری ما را در این طرح رقم زد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با تأکید بر نقش کلیدی پایانه جاسک در آینده تجارت انرژی کشور گفت: نخستین عملیات بارگیری نفت از دریای عمان در تاریخ صنعت نفت ایران امروز انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۵۲ سایت دیگر  
طرح ملی و راهبردی انتقال نفت خام گوره به جاسک با حمایت و راهبری وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و با بهره مندی حداکثری از توان شرکت های ایرانی به ثمر نشست و صادرات نفت کشور از پایانه جاسک برای نخستین ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین مردادماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری ساعت صفر بامداد پنجشنبه (یکم مردادماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...