سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۲:۴۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 بهمن 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 اسفند 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 اردیبهشت 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 خرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 تیر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 شهریور 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 3 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 4 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 5 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 6 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 7 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 8 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 9 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 10 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 11 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 12 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 13 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 14 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 16 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 17 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 18 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 19 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 21 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 22 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 23 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 24 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 25 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 26 مهر 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 27 مهر 1400 
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاخ سفید همچنان بر موضع خود برای افزایش عرضه نفت خام به منظور مهار قیمت های نفت خام پافشاری می کند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت بزرگ ترین مشکل برای ارزآوری را مصرف بی رویه انرژی در کشور دانست و گفت: متأسفانه صنایع و بخش خانگی قدر انرژی را نمی دانند و بسیار بیشتر از متوسط جهانی انرژی مصرف می کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان از تولید پلی کربنات مخصوص ساخت فیلتر دیالیز در این مجتمع خبر داد و گفت: پتروشیمی خوزستان با همکاری یکی از شرکت های زیرمجموعه هلال احمر ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به ورزشکاران شاغل در صنعت نفت و فعالان عرصه ورزش این وزارتخانه تبریک گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شرکت نفت و گاز پارس درباره علت مرگ یکی از کارکنان این شرکت در عسلویه توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 5 و 3 دقیقه امروز (سه شنبه، 27 مهرماه) با 43 سنت کاهش به 83 دلار و 90 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 33 سنت کاهش به 82 دلار و 11 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نرخ حداقل و حداکثر حق الزحمه/ پاداش بهره وری سال 1400 کارکنان صنعت نفت از سوی سرپرست توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت در ابلاغیه ای خطاب به ستاد و چهار شرکت اصلی وزارتخانه اعلام کرد: از فردا (27 مهرماه) حضور کارکنانی که در وضعیت دورکاری به سر می برند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی علیرضا مهدی زاده را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی شرکت نفت و گاز آغاجاری از انجام تعمیر اساسی پنج واحد عملیاتی و یک مخزن ائتلاف کننده در ناحیه آغاجاری در 6 ماه نخست امسال از سوی این مدیریت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور اعلام کرد که شرکت ملی گاز ایران در حوزه پدافند غیرعامل در سطح وزارت نفت رتبه نخست را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد که 371 هزار و 668 مشترک در بخش های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی استان زنجان از گاز طبیعی بهره مند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با وزیر امور خارجه ونزوئلا و هیئت همراهش در طبقه پانزدهم ساختمان مرکزی وزارت نفت دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که بحران انرژی می تواند بهبود اقتصادی جهان را به مخاطره بیندازد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
صنعت پالایش در اقتصاد کشور جایگاه تثبیت شده ای را به خود اختصاص داده است. این صنعت با پس زدن تحریم ها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از بهره مندی بیش از 634 هزار مشترک گاز طبیعی در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان اعلام کرد که در نیمه نخست امسال، 107 کیلومتر شبکه گاز در این استان اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت نفت عراق اعلام کرد که قیمت نفت بالای 80 دلار برای هر بشکه نشانه مثبتی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
واکسیناسیون کارکنان صنعت نفت برای مقابله با کرونا که از اواخر مردادماه امسال در مجتمع تهرانسر شرکت ملی نفت ایران آغاز شده بود، از 35 هزار دوز (نفر) گذشت و حدنصابی تازه را در تزریق روزانه ثبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین نشست پیگیری پروژه های اولویت دار سال 1400 شرکت ملی گاز ایران با هدف بررسی و شتاب در روند اجرای طرح های گازرسانی در سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس سفرهای استانی وزیر نفت و دیدار با کارگران صنعت نفت و بررسی مشکلات آنها، توجه به مسئولیت اجتماعی و برنامه هایی همچون ایجاد پتروپالایشگاه ها و انجام و اجرایی شدن تهاتر نفتی را ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اهدای 2 هزار بسته معیشتی از سوی کارکنان و بسیجیان این شرکت به زلزله زدگان اندیکا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت اظهار کرد: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی های صنعت نفت ایجاد حس پیوند بین مردم و این صنعت است تا مردم نفت را بخشی از تار و پود زندگی خود بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با مدیرعامل مجموعه مپنا دیدار کرد تا گره 20 ماهه تنفیذ قرارداد توسعه ای ذخیره سازی گاز در مخزن شوریجه D گشوده شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: توسعه میدان گازی توس و تداوم ذخیره سازی گاز، اولویت های راهبردی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اپراتور خط لوله انتقال گاز نورد استریم-2 اعلام کرد که تزریق گاز طبیعی به نخستین بخش از این مسیر انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دشت آزادگان و هویزه در مجلس با بیان اینکه توجه وزارت نفت به طرح های مسئولیت های اجتماعی در خوزستان آبادانی این استان را به همراه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی وضع قیر در بودجه سال 1400 با حضور برخی مسئولان وزارت نفت در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 4 و 41 دقیقه امروز (دوشنبه، 26 مهرماه) با 87 سنت افزایش به 85 دلار و 73 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با یک دلار و 12 سنت افزایش به 83 دلار و 40 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی چگونگی تأمین سوخت زمستانی در این کمیسیون با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین نشست کمیته سوخت شرکت ملی گاز ایران، امروز (یکشنبه، 25 مهرماه) به ریاست معاون وزیر نفت در امور گاز و با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نفت خط مشی توسعه مدیریت در صنعت نفت را به معاونان و مشاوران وزیر، مدیران عامل شرکت های اصلی و فرعی تابع وزارت نفت، رؤسای واحدهای مستقل ستادی، رؤسای دانشگاه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر وزارتی در حکمی محمدرضا نراقی را به عنوان معاون تشریفات و امور کارکنان خارجی دفتر وزارتی منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
شانا _ گروه فیلم: جواد اوجی، وزیر نفت به همراه سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری و شماری از اعضای هیئت دولت صبح روز پنجشنبه (22 مهرماه) وارد استان فارس شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از صادرات حدود 2.4 میلیارد دلاری این گروه در 6 ماه نخست سال 1400 خبر داد و گفت: به طور حتم رکورد صادرات سال های گذشته این شرکت امسال جابه جا می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان اعلام کرد که گازرسانی به همه شهرهای جنوب این استان تا پایان امسال تکمیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم اعلام کرد که در نیمه نخست امسال، 10 میلیارد و 500 میلیون مترمکعب گاز در این مجموعه فرآورش شده که نسبت به مدت زمان مشابه پارسال، 6 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه و پژوهشگاه صنعت و دیگر مراکز علمی و تحقیقاتی وابسته به صنعت نفت از مهم ترین سرمایه های کشور و وزارت نفت هستند، با یک فرض محال اما بسیار قابل تأمل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
با هدف شتاب بخشی در عملیات تولید نفت و گاز، 45 دستگاه حفاری سنگین خشکی در نیمه نخست امسال در نقاط نفت خیز کشور جابه جا شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه اعلام کرد که این کشور، با وجود افزایش مصرف داخلی، آماده افزایش عرضه گاز طبیعی به کشورهای عضو اتحادیه اروپاست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده عسلویه در مجلس گفت: بسیار خوشحالیم فردی در رأس وزارت نفت قرار گرفته است که افزون بر اشراف کامل به این صنعت دغدغه رفع مشکلات صنعت نفت و کارکنان این صنعت را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قطعات سیستم جرقه زن توربین های زیمنس SGT200 به همت یک شرکت دانش بنیان و با همکاری کارکنان تعمیرات توربین منطقه سیری شرکت نفت فلات قاره ایران، طراحی، ساخته، آزمون و به کار گرفته شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی امارات اعلام کرد که برای اطمینان از ثبات بازار به سرمایه گذاری در بخش انرژی ادامه خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی (از آغاز این طرح در کرمانشاه، تیرماه 99 تاکنون) ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان گفت: گازرسانی به محور صنعتی کوره داران ایرانشهر با اجرای حدود 8 کیلومتر خط تغذیه 10 اینچ و بیش از 30 کیلومتر خط توزیع و یک ایستگاه تقلیل فشار تی بی اس با ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران پرداخت حدود یک هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار را برای شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان در زمینه راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس با اولویت و بدون محدودیت متعهد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک معتقد است بازارهای جهانی نفت خام هنوز به دلیل شیوع ویروس عالم گیر کرونا با عدم قطعیت روبه روست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان مخالفت خود را با پیشنهاد افزایش عرضه نفت فراتر از توافقنامه همکاری کشورهای عضو ائتلاف اوپک پلاس اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه رسیدن قیمت های جهانی نفت خام به سطوح 100 دلار به ازای هر بشکه را بسیار محتمل می داند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دومین نشست شورای معاونان وزارت نفت با حضور وزیر نفت و معاونانش در طبقه پانزدهم ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر انرژی امارات متحده عربی گفت: تقاضا برای انرژی در حال رسیدن به اوج است از این رو تلاش ها برای حفظ توازن بازار نفت اهمیت بسیاری دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ترکیه با امضای یک توقفنامه جدید که تا سال 2024 میلادی معتبر است گاز بیشتری از آذربایجان وارد خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس تعمیرات و نگهداری شرکت پالایش نفت تهران از آغاز تعمیرات اساسی واحدهای آیزوماکس جنوبی، هیدروژن و گوگردسازی پالایشگاه نفت تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان کردستان و اداره کل اداره فنی و حرفه ای این استان تفاهم نامه همکاری در زمینه آموزش مهارت های فنی و حرفه ای و تربیت مربی امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از تمدید موفقیت آمیز گواهینامه های استاندارد ایزو 10002، ایزو 10004، ایزو 9001 و ایزو 10015 در این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
پروژه های گازرسانی به 26 روستای شهرستان چگنی در استان لرستان با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال برای گازرسانی در اقصی نقاط استان 652 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران گفت: شناسایی تهدیدهای شایع و روزمره سایبری و راهکارهای مقابله با آنها و توجه به اصل دقت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم مدیرعامل پیشین و معارفه سرپرست شرکت نفت و گاز گچساران با حضور مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
برج نور اسکله جبل بر دهکده لاوان همسو با مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت فلات قاره ایران نسبت به اهالی بومی جزیره به طور کامل بازسازی، نوسازی و نصب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: محمدمهدی فروردین، نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرآمدترین نیروهای انسانی کشور سکاندار هدایت وزارت نفت هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طرح بهسازی و بازسازی بخشی از جاده تمبی-چم فراخ را آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرآمدترین نیروهای انسانی کشور سکاندار هدایت وزارت نفت هستند، گفت: حضور میدانی وزیر نفت برای حل مشکلات صنعت نفت ستودنی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از اجرای 677 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی در این استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران معتقد است فروش نفت نباید تنها به روش های سنتی انجام شود، بلکه باید به صورت حرفه ای و قانونی و با به کارگیری همه ظرفیت های بخش خصوصی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
اگرچه جذب سرمایه در صنعت نفت به دلیل تحریم های طولانی، کاری سخت به نظر می رسد، اما امید به رفع تحریم ها و جدیت و خوش بینی مدیریت جدید صنعت نفت می تواند دورانی نو را برای صنعت نفت رقم بزند و جان تازه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهوری ضمن قدردانی از شرکت ملی نفت ایران برای پیشگام شدن در زمینه تخصیص اعتبار به طرح های مسئولیت اجتماعی در خوزستان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به نقش اثرگذار صنعت پتروشیمی در اقتصاد کشور گفت: ایجاد ارزش افزوده بیشتر در تولید محصولات صنایع بالادستی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت تکمیل طرح های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در شهرستان ماهشهر گفت: تلاش می شود در تکمیل طرح های توسعه ای این منطقه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهوری ضمن اشاره به ارزآوری شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر در شرایط تحریم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ضمن مثبت ارزیابی کردن رویه وزارت نفت در تخصیص اعتبار به طرح های مسئولیت اجتماعی، از سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور برای مشارکت در پروژه های صنعت پتروشیمی استان فارس و تکمیل زنجیره ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خواستار تداوم کمک های صنعت نفت به منطقه زلزله زده اندیکا در استان خوزستان شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سفر وزیر نفت به استان فارس، اعلام خبرهای خوب از تهاتر نفت در آینده نزدیک، پیگیری وعده های اوجی در جم، تداوم انتصاب ها در نفت، افزایش مصرف گاز در کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که ظرفیت برداشت روزانه نفت خام در استان فارس از رقم کنونی 42 هزار بشکه تا پایان سال 1401 به 60 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: جواد اوجی، وزیر نفت روزگذشته (پنجشنبه، 22 مهرماه) در شورای اداری استان فارس گزارشی از سفر به شهرستان های فراشبند و فیروزآباد را در حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حضور وزیر نفت در جمع کارکنان شهرستان جم را تأثیرگذار دانست و اعلام کرد: بعضی از مشکلات کارکنان شهرستان جم با دستور وزیر نفت در کمتر از یک هفته حل شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ظرفیت های صنعت نفت ایران چه به لحاظ تولید نفت خام و چه از نظر توانایی تولید و فرآورش محصولات و چه از حیث وجود نیروی انسانی متخصص ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق ها با بیان اینکه برای تعهدهای آینده باید پیش بینی کرد، گفت: به دست آوردن سهم بیشتر در شرکت هایی که محصولات صادراتی دارند سبب تقویت منابع صندوق و جبران کاستی منابع ورودی از محل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حضور جواد اوجی، وزیر نفت در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی برای ارائه گزارشی درباره برنامه ها و اولویت های وزارت نفت در توسعه میدان های نفت و گاز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سرانجام چشم انتظاری کارکنان شاغل در سکوی نفتی فروزان رو به پایان و قرار است با تکمیل فعالیت باقیمانده برای راه اندازی سکوی مسکونی FY-B میدان فروزان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با اشاره به تصویب بیش از 100 طرح برای استان فارس در نشست های پرشمار میان مسئولان دولت و مدیران استان فارس گفت: حدود 6 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این 100 طرح در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه اگر می خواهیم اقتصاد مقاومتی در همه ابعاد آن اجرا شود، باید تولید رونق گیرد و ظرفیت های معطل مانده، فعال شوند، گفت: فارس در بخش تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فارس هفتمین مقصد سفر کاری و استانی وزیر نفت بود، وی در این سفر از اختصاص 4.5 میلیارد دلار سرمایه به توسعه بخش بالادست گاز این استان و تخصیص اعتبار 1150 میلیارد تومانی نفت به طرح های مسئولیت اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار فراشبند اعلام کرد که اجرای فاز دوم پالایشگاه گاز فراشبند، زمینه ساز افزایش تولید روزانه 7 هزار بشکه ای میعانات گازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که وزارت نفت هزار و 150 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های مسئولیت اجتماعی از جمله پروژه های رفاهی، آموزشی، فرهنگی و راهسازی استان فارس اختصاص می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
وضع پرداخت فوق العاده های کارکنان قراردادی مدت موقت وزارت نفت با ابلاغ اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی و پیگیری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، ساماندهی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عملیات نصب بازوهای بارگیری اسکله دوم گاز مایع بندر سیراف پارس با ظرفیت بارگیری 5 هزار مترمکعب بر ساعت گاز مایع، با موفقیت پایان یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قیر و کارزین گفت: توسعه گازرسانی به دو دهستان پرجمعیت این شهرستان نیازمند همراهی و دریافت مجوز از سوی وزارت نفت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دو دستگاه حفاری سنگین خشکی در طرح توسعه میدان نفتی بی بی حکیمه در استان کهگیلویه و بویر احمد مستقر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار فیروزآباد گفت: وزارت نفت برای 2 هزار نفر در شرکت ها و طرح های تحت مدیریتش در این منطقه اشتغال ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد که وزارت نفت دولت سیزدهم در بخش فشارافزایی و توسعه میدان های گازی استان فارس 4 میلیارد و 500 ملیون دلار سرمایه گذاری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت برای حل مشکلات استان فارس اراده جدی دارد، گفت: استان فارس ظرفیت های چشمگیری دارد که تاکنون به نحو مطلوب از آنها استفاده نشده و حدود 100 طرح برای رفع مشکلات این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
چهلمین نشست هیئت اجرایی مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی ئی سی اف) 20 و 21 مهرماه به ریاست عضو هیئت اجرائی از کشور قطر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از طرح خط انتقال گاز محمدیه قم - پارچین بازدید کرد و اعلام شد که این پروژه پیشرفت 70 درصدی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نیروگاه وست برتون A که با دودکش های 200 متری در مرکز صنعتی انگلستان قرار دارد، یادگار دوران سوخت فسیلی است ...
مشاهده نتایج بیشتر...