شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۳:۱۷Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 بهمن 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 اسفند 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 3 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 4 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 5 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 6 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 7 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 8 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 9 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 10 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 11 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 12 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 13 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 14 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 15 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 16 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 17 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 18 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 19 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 21 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 22 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 23 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 24 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 25 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 26 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 27 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 28 فروردین 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
صورت های مالی تلفیقی حسابرسی شده سال 1398 گروه صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت در نماد صنفت در کدال منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر گفت: پتروشیمی سبلان به عنوان یکی از سه طرح پتروشیمی تولیدکننده متانول زیرمجموعه این هلدینگ با ظرفیت یک میلیون و 650 هزار تن تولید در هفته های آینده به بهره برداری رسمی می ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد شمار دکل های نفت و گاز آمریکا برای پنجمین ماه پیاپی افزایش یافته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس عملکرد این شرکت در سال 99 را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مراحل اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری ابلاغی از سوی وزارت نفت در دستور کار شرکت ملی حفاری ایران قرار دارد و پس از رفع اشکالات به زودی اجرایی می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: هم زمان با شکل گیری موج چهارم کرونا در کل کشور، مقررات و اقدام های پیشگیرانه در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت اعمال و بر اجرای آنها تأکید شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه اعلام کرد که کشورهای عضو اوپک پلاس در ماه های مه تا ژوئیه عرضه نفت خود را به تدریج احیا می کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت تهران است.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه توسعه اقتصادی تدبیر گفت: محصولات تولیدی طرح پالایشگاه پارسیان سپهر با بیش از یک میلیارد دلار درآمدزایی سالانه، هزینه های طرح را در مدت یک سال جبران خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بهره برداری از سه طرح پتروشیمی، افتتاح صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت، افزایش تولید نفت ایران و قیمت تازه برای نفت را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (پنج شنبه، 26 فروردین ماه) با افزایش یک دلار و 9 سنتی، وارد کانال 65 دلار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه توسعه اقتصادی تدبیر گفت: محصولات تولیدی طرح پالایشگاه پارسیان سپهر با بیش از یک میلیارد دلار درآمدزایی سالانه، هزینه های صورت گرفته طرح را ظرف یک سال جبران خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به دستاوردهای این شرکت در سال گذشته اشاره کرد و گفت: سال 99 افزون بر جهش دوم محصولات پتروشیمی، همزمان سال جهش فناوری در صنعت پتروشیمی نیز بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه صنعت پتروشیمی توانست 90 درصد ارز نیمایی کشور را در سال 99 تامین کند، گفت: این صنعت همواره در خط مقدم مقابله با جنگ اقتصادی با دشمن قرار داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش پارسیان سپهر به ساخت تجهیزات این پالایشگاه در 18 استان کشور اشاره کرد و گفت: 250 سازنده داخلی در ساخت تجهیزات مورد نیاز این پالایشگاه همکاری داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر نفت افتتاح طرح های پتروشیمی را مصداق اقتصاد مقاومتی، مقابله با خام فروشی و تکمیل زنجیره ارزش دانست و گفت: با افتتاح طرح استحصال اتان پالایشگاه پارسیان سپهر، در مجموع 21 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
2 طرح تولید کاتالیست پلی پروپیلن و کاتالیست پلی اتیلن سنگین با دانش فنی ایرانی برای نخستین بار در کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح پالایش پارسیان سپهر با ظرفیت تولید سالانه 3.3 میلیون تن اتان، پروپان، بوتان و میعانات گازی و برآورد درآمدزایی یک میلیارد دلاری برای کشور، با فرمان رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دفتر مدیریت پروژه شرکت ملی نفت ایران به منظور بهره گیری از تخصص های مورد نیاز نسبت به جذب همکاران رسمی، پیمانی، مدت معین و موقت واجد صلاحیت در سطح وزارت نفت و شرکت های اصلی و فرعی تابعه اقدام می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی پیش بینی تقاضای نفت خود را در پی چشم انداز روشن تر واکسیناسیون ویروس همه گیر کرونا افزایش داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اجرای طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری ابلاغی وزارت نفت در شرکت نفت و گاز اروندان از بهمن ماه پارسال وارد مرحله اجرایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: پارسال بطور میانگین در هر هفته، به پنج روستا در استان کرمان گازرسانی شد و اکنون 1432 روستا در استان، از گاز طبیعی بهره مند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس تعمیرات مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: عملیات تعمیرات اساسی این مجموعه با برنامه ریزی دقیق و منسجم و با توان متخصصان و کارکنان داخلی در سال 1400 از فردا (26 فروردین ماه) کلید می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که پارسال با تکیه بر توان داخلی، بیش از 17 میلیارد مترمکعب گاز در این مجموعه شیرین سازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (سه شنبه، 24 فروردین ماه) به 62 دلار نرسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش پارسیان سپهر با اشاره به این طرح که قرار است با فرمان رئیس جمهوری به بهره برداری برسد، گفت: با بهره برداری از طرح پالایش پارسیان سپهر، سالانه 1 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به تمرکز این شرکت بر تولید کاتالیست های پرمصرف و راهبردی اشاره کرد و گفت: با هدف تأمین نیازهای مجتمع های پتروشیمی کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افتتاح طرح استحصال اتان پالایشگاه پارسیان سپهر و دو طرح مهم تولید کاتالیست صنعت پتروشیمی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
افزایش تولید نفت خاورمیانه ممکن است جنگ قیمتی تازه ای را رقم زند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه قرار ما با همه وزیران، معاونان و مسئولان این است که تا لحظه آخر فعالیت کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تولید نفت خام ایران بر اساس تازه ترین گزارش اوپک در ماه آوریل (اسفندماه - فروردین ماه) برای سومین ماه پیاپی افزایش یافت و از رقم 2 میلیون و 300 هزار بشکه گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: پارسال بیش از 2.5 میلیارد لیتر انواع فرآورده نفتی شامل بنزین، نفت سفید، نفت گاز و نفت کوره از انبارهای نفت ایثارگران و نوشیجان منطقه همدان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اوپک پیش بینی رشد تقاضای نفت در سال 2021 را با امید به کاهش همه گیری ویروس کرونا افزایش داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری با تعمیر، نصب و راه اندازی توربین سولار مارس 90 در ایستگاه تزریق گاز 600 CS کرنج، تزریق گاز به میدان کرنج را 70 میلیون فوت مکعب در روز افزایش داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عملیات ایمن سازی چاه های گازی 310 و 314 مخزن ژوراسیک مسجدسلیمان با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 4 و 27 دقیقه امروز (چهارشنبه، 25 فروردین ماه) با 28 سنت افزایش به 63 دلار و 95 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا هم با 28 سنت افزایش به 60 دلار و 46 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی در 10 ماه اخیر (از آغاز اجرای این طرح در کرمانشاه، تیرماه 1399 تاکنون) ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل روابط وزارت نفت در واکنش به گزارش خسارت ده ها میلیارد دلاری به کشور با ترک فعل وزیر نفت توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد و تأکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با اشاره به همکاری های مطلوب ایران و روسیه در حوزه های سیاسی و منطقه ای، بر ضرورت تقویت مناسبات اقتصادی و تسریع در اجرایی و عملیاتی شدن توافق ها و پروژه های مشترک اقتصادی دو کشور در حوزه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) اندکی افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بانک مورگان استنلی برآورد کرد که قیمت نفت تابستان امسال در محدوده 60 دلار برای هر بشکه باقی می ماند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
صنعت نفت ایران در بیش از یک قرن اخیر تحولات زیادی به سمت توسعه، روزآمد کردن و همراهی با محیط پیرامونی خود داشته است که تلاش برای حفظ محیط زیست انسانی و طبیعی خود یکی از این تلاش ها و تغییرات بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی جم برای نخستین بار در تاریخ تأسیس، رکورد تولید بیش از یک میلیون و 220 هزار تن اتیلن در واحد الفین را در سال 99 ثبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس تأمین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تأمین و توزیع بیش از 118 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در استان در سال 99 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره اطلاعات انرژی آمریکا برآورد کرد که تولید نفت خام آمریکا در ماه مه 13 هزار بشکه در روز افزایش می یابد و به 7 میلیون و 610 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز توسعه دارایی های فیزیکی دانشگاه صنعت نفت از واگذاری مسئولیت حقوقی دبیرخانه دائمی کمیته ملی فنی 251 ISO/TC استاندارد مدیریت دارایی به این دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت ملی حفاری ایران مراحل تعمیر و تکمیل آخرین حلقه چاه میدان نفتی نفت شهر را با به کارگیری دستگاه حفاری 48 فتح آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت نفت خزر به دلیل شیوع بیماری کووید-19 و نیز با توجه به شرایط بسته محیط کاری در سکوی نیمه شناور ایران امیرکبیر و شناورهای پشتیبان کاسپین 1 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: با گشایش و بهره برداری از چهار مجتمع خدمات رفاهی در محورهای اصلی، تعداد مجاری عرضه سوخت مایع استان به 295 باب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
واردات نفت خام چین در ماه مارس نسبت به مدت مشابه پارسال 21 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز از تکمیل 364 پروژه مسئولیت اجتماعی در سال 1399 خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج فارس است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 4 و 25 دقیقه امروز (سه شنبه، 24 فروردین ماه) با 9 سنت افزایش به 63 دلار و 37 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 11 سنت افزایش به 59 دلار و 81 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دومین نشست کارگروه بلندپایه بازبینی راهبرد بلندمدت اوپک با حضور نمایندگان کشورهای عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت عصر امروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) به ریاست امیرحسین زمانی نیا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
در پی انتشار پیام هایی در برخی پیام رسان ها درباره استخدام در پتروشیمی خلیج فارس، این شرکت ضمن رد ادعاهای مطرح شده درباره سوءاستفاده و کلاهبرداری از متقاضیان کار هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حوثی های یمن اعلام کردند که تأسیسات شرکت دولتی نفت سعودی آرامکو در جده و جبیل را هدف حمله قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی بر ضرورت توسعه صندوق های پژوهش و فناوری در مسیر ارتقای شرکت های دانش بنیان تأکید کرد و خواستار تبدیل تفاهم نامه های نفتی امضاشده این صندوق به قرارداد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نسبت به نقض حریم خط لوله نفت صادراتی ازسوی شهرداری گناوه هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۰    
شانا _ گروه فیلم: امروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) در حاشیه گشایش صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت، قرارداد خرید تضمینی 10 پمپ ESP میان این صندوق و شرکت فناوران پارسیان و قرارداد خرید تضمینی 30 مته حفاری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه از آمادگی مسکو برای عرضه ال ان جی به پاکستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به گزارش خبرگزاری مهر با عنوان توقف صادرات گاز به ترکیه ادامه دارد توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت از اقدام های گسترده این صندوق برای تأمین مالی شرکت های فعال و استارتاپ های حوزه صنعت نفت خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز اعلام کرد که پارسال 27 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی از این منطقه منتقل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سامانه کنترل رطوبت هوای ابزار دقیق در تأسیسات تقویت فشار گاز خنج در منطقه 5 عملیات انتقال گاز طراحی و ساخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دو پروژه بهداشتی و درمانی و محیط زیستی در بیمارستان لقمان سرخس با هدف مدیریت بحران، تقویت پدافند غیرعامل و کمک های پزشکی فوری در زمان بروز حوادث صنعتی و جاده ای به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول انتظار دارد قیمت نفت مورد نیاز برای به حفظ تعادل بودجه کشورهای صادرکننده نفت در منطقه خاورمیانه کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اهدای لوح سپاس به مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از عملکرد این مجموعه قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مهلت 10 روزه این کمیسیون به دولت برای تصویب تنفس خوراک در قانون حمایت از صنایع نفت خام و میعانات گازی موسوم به پتروپالایشگاها در هیئت امنای صندوق توسعه ملی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت از مدیر بازرگانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان مدیر نمونه منتخب این شرکت برای افزایش خیره کننده صادرات فرآورده های نفتی در سال 98، قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان اعلام کرد که با آغاز سال نو، تعداد روستاهای گازرسانی شده این استان از مرز 1400 روستا عبور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از افزایش 81 درصدی مصرف سی ان جی و کاهش مصرف بنزین در تعطیلات نوروز 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
عربستان نفت مورد نیاز بیشتر خریداران آسیایی خود برای ماه مه را پیش از افزایش تولید فراهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر نفت ضمن تأکید بر ضرورت همکاری با جهان برای تقویت توان ملی گفت: با توجه به ظرفیت فناور مطمئنم ایران می تواند حرف های بااهمیتی بیش از خود نفت و منابع طبیعی برای گفتن در منطقه داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک تجارت با بیان اینکه خوشبختانه در سال های اخیر توجه به شرکت های دانش بنیان فزونی یافته، به گونه ای که توسعه کمّی و کیفی آنها در پی داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با اشاره به برنامه این شرکت برای تعمیرات نقاط آسیب پذیر در منطقه شهر به منظور دستیابی به تولید حداکثری، گفت: توسعه میدان های نفتی سومار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به افتتاح صندوق پژوهش و فناوری نفت و اجرای طرح خرید تضمینی در صنعت نفت گفت: اقتصاد فناورانه این صنعت، شاهد تحولات جدیدی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) همسو با مسئولیت های اجتماعی برای مقابله با شیوع کرونا و حفظ سلامت مردم اقدام به توزیع بسته های بهداشتی و ضدعفونی در شهرستان هویزه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت دو قرارداد در زمینه خرید تضمینی و دو قرارداد در زمینه سرمایه گذاری خطرپذیر امضا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رینگ داخلی و بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 5 و 25 دقیقه امروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) با 25 سنت افزایش به 63 دلار و 20 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 17 سنت افزایش به 59 دلار و 49 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: در سه سال گذشته بیشترین حجم گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور در این استان انجام شده که این اقدام گامی بلند در پشتیبانی از تولید است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به دخالت آمریکا در پروژه نورد استریم-2 به این کشور هشدار داد تابع قوانین بین المللی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک ضمن تاکید بر نقش مؤثر توافقنامه همکاری تولیدکنندگان عضو و غیرعضو اوپک در نوسان های شدید اخیر بازار نفت گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از روند افزایشی کاربست دستگاه لوله مغزی سیار و انجام اسیدکاری گسترده در عملیات تعمیر و تکمیل چاه های نفتی ازسوی این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت تلاش می کند با پایان دادن به پدیده پروژه های ناتمام، دولت آینده را با مشکلات ناشی از آن روبه رو نکند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
151 نفر از کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان همسو با عمل به مسئولیت اجتماعی و به منظور تأمین نیاز بانک خون استان فارس، 68 هزار سی سی از خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: استان گیلان با مصرف 30 میلیون و 280 هزار مترمکعب سی ان جی در اسفندماه 99 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به گزارش یکی از خبرگزاری ها با مضمون ترک فعل دولت در بی اثر کردن تحریم نفتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تأکید کرد که بهره برداری پروژه های گاز در سیستان و بلوچستان سبب اشتغال زایی برای جوانان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تقاضای سوخت هند در ماه مارس افزایش یافت و به بالاترین رقم از دسامبر 2019 رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک پالایشگاه آبادان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت خزر از تشدید اقدام های پیشگیرانه این شرکت برای مقابله با موج چهارم کرونا در محیط های اداری ستاد و منطقه عملیاتی خزر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با بهره گیری از توان نیروهای داخلی با موفقیت انجام شد و تولید این مجتمع آروماتیکی به 100 درصد ظرفیت اسمی رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
روسیه انتظار دارد که تأثیر ویروس کرونا بر تقاضای نفت تا سال های 2023 تا 2024 ادامه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد شمار دکل های گازی آمریکا در حالی افزایش یافت که تعداد دکل های نفتی ثابت باقی ماند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در حاشیه نشست گزارش روند پیشرفت طرح پژوهشی حوزه رسوبی کپه داغ میان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه فردوسی مشهد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای 230 کیلومتر شبکه گذاری گاز در منطقه سیستان ازسوی این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به اینکه احیای حدود 600 حلقه چاه نفتی غیرفعال در کشور از طریق راهکارهایی در مقیاس چاه امکان پذیر است، می توان انتظار داشت با سرمایه گذاری یک میلیارد یورویی شرکت های دانش بنیان در این زمینه ...
مشاهده نتایج بیشتر...