چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۹:۴۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 بهمن 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 اردیبهشت 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 خرداد 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 تیر 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 مرداد 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 شهریور 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 مهر 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 آبان 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 آذر 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 آذر 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 3 آذر 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 4 آذر 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 5 آذر 1399 
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 6 و 17 دقیقه امروز (چهارشنبه، پنجم آذرماه) با 54 سنت افزایش به 48 دلار و 40 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 47 سنت افزایش به 45 دلار و 38 سنت رسید.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کودشیمیایی اوره لردگان از راه اندازی کامل این مجتمع به دست متخصصان ایرانی خبر داد و گفت: پتروشیمی لردگان سالانه حدود 240 میلیون دلار برای کشور ارزآوری خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از افزایش تولید روزانه گاز شیرین در کشور تا 900 میلیون مترمکعب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در دیدار اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی با مقام معظم رهبری اعلام کرد: شورای عالی هماهنگی اقتصادی از زمان تشکیل تاکنون 226 طرح را در حوزه های کلیدی اقتصاد کشور بررسی و تصویب کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دریافت 29 MB بسیاری از انگیزه ها و اهداف انسان ها در زندگی فردی و اجتماعی با سازوکارهای نفوذ و باور به خود، برانگیخته می شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز پارس وضع پیشرفت بخش دریایی طرح ملی گوره - جاسک را تشریح کرد و گفت: بر اساس برنامه زمان بندی فشرده ای که پیش بینی و برنامه ریزی کرده ایم ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر عراق اعلام کرد که صبر این کشور برای پذیرش تصمیم های اوپک تحت هر شرایطی و بدون در نظر گرفتن شرایط اعضا لبریز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۲۶۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کردند که مسیر غلبه بر تحریم ها و بی اثر کردن آنها ممکن است در ابتدای کار، سختی ها و مشکلاتی داشته باشد، اما خوش عاقبت است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
نقاط خوردگی خط لوله 26 اینچ فرآورده های نفتی بندرعباس - رفسنجان واقع در خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس در چند مقطع در محدوده روستای سرچاهان ترمیم شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
بانک آمریکایی گلدمن ساکس با نزدیک شدن به نشست وزارتی اوپک پلاس و تصمیم احتمالی آنها برای محدود کردن تولید نفت، نسبت به آینده این ائتلاف ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی هم زمان با هفته بسیج در رزمایشی دو روزه، ضمن آموزش هزار و 200 خانوار برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، معابر عمومی برخی از مناطق محروم شیراز را گندزدایی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که گروهی مسلح به مقر این شرکت لیبی در طرابلس حمله کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح اختصاص قیر رایگان به راه های روستایی به قانون تبدیل شده و رئیس جمهوری آن را ابلاغ کرده است، گفت: ما دنبال رانت و فساد نیستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از بهره برداری ایستگاه یکصد هزار مترمکعبی جدید تقلیل فشار گاز (سی جی اس) شماره 2 شهر کرمان و فاز اول خط تغذیه 16 اینچ رینگ تقویتی شهر اختیارآباد به کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت ملی صنایع پتروشیمی، حسن عباس زاده به عنوان سرپرست جدید مدیریت برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی معرفی و از تلاش های علی اصغر گودرزی فراهانی در طول تصدی این مدیریت قدردانی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اعلام کرد که 15 هزار میلیارد ریال از منابع شرکت های دولتی تابع وزارت نفت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام گازرسانی به روستاها مصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
عراق برای مقابله با تنگناهای مالی خود به دنبال امضای نخستین قرارداد پیش پرداخت نفت این کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پتروشیمی می تواند ارزش سرمایه های ملی را از طریق ایجاد زنجیره ارزش افزوده بالا ببرد، از این رو سرمایه گذاری در طرح های پتروشیمی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناسان کشورهای عضو و غیرعضو اوپک پیش از برگزاری نشست مهم هفته آینده وزیران این سازمان نشست های فنی برگزار می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مخازن متمرکز ذخیره سازی پارس جنوبی به ارزش 29.2 میلیون یورو و 220 میلیارد تومان در آستانه بهره برداری رسمی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
15 عدد فلوتر (لول گیج) مغناطیسی با تلاش کارشناسان ابزار دقیق اداره تعمیرات منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی از مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ساخته و روی چاه ها نصب شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی امروز شاهد عرضه گازوئیل، نفتای سبک و نفتای سنگین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
هم زمان با تداوم شیوع بیماری کرونا در کشور و با هدف عمل به مسئولیت اجتماعی، پتروشیمی کاوه روزانه حدود 20 تن اکسیژن تولیدی خود را در اختیار بیمارستان های کشور قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 6 و 53 دقیقه امروز (سه شنبه، چهارم آذرماه) با 34 سنت افزایش به 46 دلار و 40 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 38 سنت افزایش به 43 دلار و 43 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر گفت: افزون بر اینکه پتروشیمی سبلان به عنوان نخستین پتروشیمی این مجموعه امسال وارد مدار تولید خواهد شد، پیش بینی می شود پتروشیمی دنا نیز پیش از موعد مقرر به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به گزارشی تحت عنوان پالایش یکمی ها همچنان سرگردان/ اختلاف دو وزارتخانه ادامه دارد؟ ، توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی امارات متحده عربی اعلام کرد که در پی کشف های جدید نفتی در این کشور، ظرفیت تولید نفت ادنوک به 5 میلیون بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از افزایش 16 درصدی گاز طبیعی در نیروگاه های این استان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
امیدواری به تولید واکسن ویروس کرونا سبب شد چشم انداز قیمت نفت بانک بارکلیز برای سال 2021 ثابت بماند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
با اجرایی شدن جهش های نخست و دوم صنعت پتروشیمی، حال استخوان بندی این صنعت آن چنان توانمند شده است که در بسیاری از کشورها و شرکت های پیشرفته، به عنوان رقیب بلامنازع شناخته می شویم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
104 درصد برنامه های تولیدی پتروشیمی شهیدتندگویان، هم زمان با اجرای چند طرح رفع تنگناهای تولید و تعمیراتی، آبان ماه امسال با تولید بیش از 107 هزار تن محصول محقق شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگر شرکت ملی حفاری ایران برای نخستین بار در آسیا موفق به طراحی سیستم کاتالیستی صنعتی با قابلیت تجزیه هم زمان ناکس (NO NO2) و مونواکسید کربن (CO) شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در کشور در سه مرحله اجرایی شد که مرحله نخست آن در روز یکم مردادماه امسال با اجرا در 10 منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کلید خورد و در بیستم همان ماه با اضافه شدن 12 ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب به مناسبت هفته بسیج، فعالیت های خود را در مسیر رفع محرومیت، عمران و آبادانی مناطق مجاور این شرکت تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به مناسبت هفته بسیج، هزار و 100 بسته معیشتی و هزار و 100 بسته نوشت افزاری به خانوارهای کم برخوردار رامشیر، رامهرمز و بخش غیزانیه اهدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
پروژه مطالعه زمین شناسی و ارزیابی مخزنی منابع گاز متان رگه زغالی در معدن پروده ناحیه طبس با حمایت معاونت فناوری پژوهشگاه صنعت نفت پایان یافت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دستورعمل تکمیلی نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل صنعت نفت (تمدید بخشنامه سال 1395) از سوی معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری امارات متحده عربی از تصویب هزینه سرمایه گذاری این کشور برای افزایش تولید نفت در پنج سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت لاوان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حوثی های یمن اعلام کردند که تأسیسات سعودی آرامکو در جده را هدف حمله موشکی قرار داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران با صدور اطلاعیه و ارائه توضیحاتی در خصوص دعوی حقوقی خط لوله ایلات - اشکلون، از اصحاب رسانه خواست اکیداً از هرگونه گمانه زنی و انتشار خبر و اطلاعات در این زمینه اجتناب کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 4 و 9 دقیقه امروز (دوشنبه، سوم آذرماه) با 17 سنت افزایش به 45 دلار و 13 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 4 سنت افزایش به 42 دلار و 46 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
افزایش محدودیت های اعمال شده برای مهار ویروس کرونا پالایشگاه های بیشتری را در اروپا تعطیل می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
هیئت وزیران در نخستین نشست فوق العاده دولت که به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر سرمایه گذاری عربستان اعلام کرد که عربستان سعودی در کنار انتقال انرژی، صادرات نفت را برای چند دهه حفظ می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز از آمادگی کامل این منطقه برای مقابله با سیل احتمالی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۶۷ سایت دیگر  
طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع با نرخ مصوب در نواحی دماوند، ری و فیروزکوه به صورت پایلوت کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 100 روستای استان گازرسانی شده اند و 100 روستای دیگر هم در چهار ماه باقیمانده سال 99 به شبکه سراسری گاز متصل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اصلاحیه دستورعمل نحوه محاسبه تعدیل پیمان های صنعت نفت از سوی وزیر نفت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
آمارهای شرکت دولتی گازپروم روسیه نشان می دهد عرضه روزانه گاز روسیه به چین به طور بی سابقه ای افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی احکام جدیدی برای تنظیم، تصویب و اجرای بودجه سالانه کل کشور مصوب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیریت حادثه پتروشیمی بندر امام را که حادثه ای با ظرفیت خطر فراوان بود، آزمونی موفقیت آمیز دانست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی احکام جدیدی برای تنظیم، تصویب و اجرای بودجه سالانه کل کشور مصوب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نخست وزیر هند اعلام کرد که این کشور قصد دارد در پنج سال و زودتر از آنچه انتظار می رفت ظرفیت پالایش نفت خود را دو برابر کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت تهران خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از راه اندازی مودم های ارتباط از راه دور (APN) در این شرکت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پژوهشگاه صنعت نفت فاز نخست مطالعه بهبود/ ازدیاد برداشت میدان رگ سفید را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر سرمایه گذاری عربستان اعلام کرد که سرمایه گذاری مستقیم خارجی در عربستان در نیمه نخست سال 2020 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی پالایشگاه اصفهان گفت: بارندگی شدید و لغزندگی جاده عامل حادثه صبح امروز (یکشنبه، دوم آذرماه) اتوبوس کارکنان پالایشگاه اصفهان بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت ملی حفاری ایران در هشت ماه امسال موفق به حفاری و تکمیل 82 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفت خیز خشکی و دریایی کشور شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، توسعه متوازن، هوشمند و پایدار را سه الزام صدور مجوزهای جدید برای طرح های توسعه ای صنعت پتروشیمی عنوان کرد و گفت: طرح هایی مجوز می گیرند که افزون بر قابلیت اجرایی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیر سرمایه گذاری و رئیس کل امور بین الملل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۹   + ۱۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری کاهش مستمر اتکا بودجه به نفت را از دستاوردهای بزرگ اقتصاد مقاومتی در دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت درباره پرداخت فوق العاده ایثارگری به فرزندان شهدا و مفاد ماده 51 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مردم ونزوئلا به دلیل نیاز مبرم به سوخت برای تولید غیرقانونی بنزین از شرکت دولتی نفت ونزوئلا نفت خام سرقت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
عربستان و روسیه برای رسیدن به جایگاه نخست صادرکننده نفت خام به چین در سال 2020 در رقابت تنگاتنگی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت مبین انرژی خلیج فارس با هدف پایداری تولید شرکت پتروشیمی پارس، عملیات اجرایی جایگزینی و تغییر متریال لوله های قطور GRP آب دریای این شرکت به طول 1120 متر و قطر 220 سانتی متر را با موفقیت اجرا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
حادثه آتش سوزی پیش از ظهر امروز (شنبه، یکم آذرماه) کارخانه آبادان شرکت نفت پاسارگاد مهار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر در جو و خلأ شماره 2، گاز مایع، تصفیه بنزین و تصفیه آب های ترش پالایشگاه بندرعباس مطابق برنامه ریزی انجام شده با موفقت اجرا شد و بدون هیچ گونه حادثه ای به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مشاور محیط زیست سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پنج مزیت اصلی افزایش سهم گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) در سبد سوخت خودروها گفت: این مزایا شامل کاهش آلایندگی، ایمنی بالاتر، کاهش هزینه تعمیرات خودرو ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در نشست این هفته خود، وضع تأمین سوخت مایع و گاز کشور برای زمستان امسال را بررسی می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
صادرات نفت خام لیبی همگام با تولید این کشور به یک میلیون و 250 هزار بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: هم اکنون 402 روستا در چهار شهرستان مرزی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 222 روستای دیگر در این شهرستان ها در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر از امضای تفاهم نامه همکاری 100 میلیون یورویی با سرمایه گذار خارجی برای طرح پتروشیمی دنا خبر داد و گفت: با جذب این سرمایه گذاری خارجی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر یکی از پالایشگاه های نفت ژاپن پیش بینی کرد که اوپک پلاس برنامه تسهیل کاهش تولید نفت خود در ماه ژانویه را به تأخیر بیندازد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رینگ داخلی و بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
شرکت خدمات حفاری بیکرهیوز اعلام کرد که شمار دکل های حفاری نفت و گاز آمریکا برای نخستین بار در 10 هفته پیاپی اخیر کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سکوی گازی فاز 16 پارس جنوبی، پس از بازسازی بخش آسیب دیده خط لوله دریایی این فاز با ظرفیت 500 میلیون فوت مکعب دوباره عملیاتی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر انرژی امارات متحده عربی اعلام کرد که کشورش عضو متعهد اوپک است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی خارک از ترخیص دو مصدوم حادثه آتش سوزی این مجتمع خبر داد و گفت: متأسفانه یکی از مصدومان این حادثه، امروز جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گذر مصرف گاز از مرز 700 میلیون مترمکعب و تأمین پایدار گاز، کرونا در صنعت نفت، حادثه در پمپ بنزین تهران و پتروشیمی خارک، اوپک و بازار نفت و نفت در بودجه را می توانید در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (پنج شنبه، 29 آبان ماه) با اندکی افزایش در رقم 43 دلار و 12 سنت ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین آذرماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری ساعت صفر بامداد شنبه (یکم آذرماه) در کارت های هوشمند سوخت شخصی شارژ می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی خارک از مهار کامل آتش سوزی در این مجتمع خبر داد و گفت: متأسفانه در این حادثه، یکی از کارکنان جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خط لوله ترنس آدریاتیک با آغاز فعالیت های بازرگانی گاز وارد مرحله تجاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان با اجرای پروژه های رفع تنگناهای تولید، آماده ثبت رکورد جدید تولید محصولات پلی اتیلن ترفتالات شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضع و روند بیماری کووید- 19 از سوی اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مدبران اقتصاد از پایان همه مراحل مربوط به درج و پذیرش پتروشیمی بوعلی سینا در بورس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه تاثیر موج دوم همه گیری ویروس کرونا بر تقاضای نفت را کمتر از فصل بهار دانست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت ملی حفاری ایران با هدف ارتقای سطح آموزش کارکنان عملیاتی، برگزاری دوره های فنی و تخصصی را در موقعیت استقرار دستگاه های حفاری و محیط های کارگاهی در برنامه دارد که در این مسیر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حجم ذخایر نفت و گاز کشف شده جهان در سال جاری 10 میلیارد بشکه معادل نفت خواهد بود که نشان دهنده رونق در این بخش پس از رکود سال 2016 است که 7 میلیارد و 700 میلیون بشکه نفت بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر هم افزایی و تعامل یکپارچه میان این مجموعه با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برای مقابله حداکثری با شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون موفق به بررسی فنی، شناسایی، تعمیر و نصب دو دستگاه تلمبه پیش فشار در سیستم تزریق پساب واحد نمک زدایی شماره - 1 اهواز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سندی محرمانه نشان داد که تمدید توافق کاهش تولید اوپک پلاس افزایش ذخیره سازی های نفت خام را محدود می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه قیمت ارز را در لایحه بودجه سال آینده 11 تا 11 هزار و 500 تومان در نظر گرفتیم، گفت: قیمت نفت را هنوز قطعی نکردیم، اما برآوردهای اولیه برای نفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری خطاب به افرادی که از مدیریت دولت ایراد می گیرند، گفت: در توافق هسته ای سال 94 فضایی تنفسی برای کشور ایجاد کردیم و توانستیم فروش نفت را از زیر یک میلیون بشکه در روز دوباره به حدود 3 میلیون ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عربستان سعودی از اوپک پلاس خواست که با انعطاف پذیری بیشتری تمدید کاهش عرضه کنونی نفت این ائتلاف را بررسی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: سیاست همواره همان سیاست گذشته یعنی بخش جاری بودجه، بدون اتکا به نفت است، اما درباره سیاست های توسعه ای ...
مشاهده نتایج بیشتر...