سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۷:۴۵Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه مپنا»

اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: موافقت نامه همکاری قرارداد طرح توسعه و نوسازی نیروگاه شهید محمد منتظری، روز 23 اسفند 1401 به امضا رسید. به گزارش اقتصادتهران، در این مراسم، عباس علی آبادی، مدیرعامل گروه مپنا و محمد فلاحتیان، مدیرعامل پرشیان فولاد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایران که بخش اعظم خاکش در کمربند گرم و خشک زمین قرار گرفته، و بیشترین مرز آبی در مجاورت خلیج فارس را دارد، عزم خود را برای توسعه صنعت آب شیرین توسط متخصصان داخلی از جمله توان گروه مپنا، جزم کرده است تا خلأ به وجود آمده تامین آب شرب طی چند دهه گذشته را جبران کند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به جلسه با مدیر عامل گروه مپنا اظهار کرد: مقرر شد گروه مپنا به عنوان پیمانکار و سرمایه گذار در پروژه های آب شیرین کن و اجرای سیکل ترکیبی نیروگاه برق علی آباد کتول ورود کند و طی هفته آتی در خصوص پروژه نیروگاه ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پروژه مجتمع آب شیرین کن بوشهر با ظرفیت آبرسانی روزانه 35 هزار متر مکعب با حضور رئیس جمهور افتتاح شد و مدیرعامل گروه مپنا در این مراسم آمادگی کامل این گروه صنعتی را برای توسعه هرچه بیشتر طرح ها و پروژه های آبی در کشور، اعلام کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی، پنج شنبه 11 اسفندماه، با حضور سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، جواد اوجی، وزیر نفت و جمعی از مقام های کشوری، بهره برداری شد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۸    
عملکرد گروه مپنا مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا تولید توربین را از اقدام های مهم کشور برشمرد و گفت: ایران در زمینه تولید توربین های بزرگ در میان پنج کشور برتر دنیا قرار دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
همچنین گروه مپنا (رمپنا) با 799 واحد، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (وبانک) با 518 واحد، ایران خودرو (خودرو) با 328 واحد، بانک پاسارگاد (وپاسار) با 146 واحد و زامیاد (خزامیا) با 139 واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشتند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه اقدامات گروه مپنا مایه افتخار ما محسوب می شود، گفت: کار های آب و برق و جلوگیری از تنش های آب و برق رسانی از اولویت های مهم دولت است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی در مراسم افتتاح طرح های صنعت آب و برق استان بوشهر با ابراز خوشحالی از تحقق خواسته به حق مردم استان بوشهر در شیرین سازی آب دریا اظهار داشت: امروز شاهدیم با تلاش متخصصان کشورمان در گروه مپنا کار بزرگی انجام شده و مشکل آب شرب بوشهری ها برطرف شده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در روز افت 16.3 هزار واحدی شاخص، گروه مپنا ، دو شرکت نیروگاهی ، دو سهم معدنی و فولادی به همراه 5 نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: اگر دانش بنیان ها با چالش مواجه نبودند و سیگنال های کاملا اشتباهی به این صنعت داده نمی شد، سرعت رشد صنایعی همچون مپنا، چندین برابر افزایش پیدا می کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از سازمان بورس، مجید عشقی در حاشیه بازدید از گروه مپنا (مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران) اظهار کرد: پیشرفت صنعت به ویژه صنایع دانش بنیان فخرآفرین است؛ اما متأسفانه مناسبات و سیاست های اشتباه در حوزه مصرف و سرمایه گذاری باعث شده که دستاوردهای آن ها دیده نشود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه استاندار گلستان و مدیرعامل مپنا مقرر گردید عملیات اجرایی پروژه آب شیرین کن در گلستان تا انتهای سال 1401 آغاز شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان در جلسه دکتر زنگانه با دکتر علی آبادی که امروز دوشنبه 8 اسفند و با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس و تیم فنی مهندسی گروه مپنا ...
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از گروه مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) بازدید و با مدیرعامل این گروه گفت وگو کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۲    
برق نیوز چند روز قبلتر خبری با عنوان "اشتباهات مپنا در نیروگاه های هنگام و غرب کارون/ انحصار ساخت داخلی در سایه تحریمها" منتشر کرد که روابط عمومی گروه مپنا در جوابیه ای به توضیحات لازم در این خصوص پرداخت.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه مپنا با حضور در چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش، به ارائه دستاوردهای صنعتی خود پرداخت.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه مپنا در دومین روز از چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، تفاهم نامه ای با محور تامین و حمل تجهیزات نیروگاه گازی مقیاس متوسط بیدبلند با استفاده از توربین گازیMGT-40، منعقد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
علی آبادی، مدیر عامل گروه مپنا از بومی سازی کامل دستگاه های شارژ سریع خودروهای برقی در کشور خبر داد.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عصر خودرو- ورود به حوزه برقی سازی و به ویژه توسعه ایستگاه های شارژ خودرو، موضوعی است که در سال های اخیر نه فقط در چشم انداز آینده گروه مپنا مد نظر بوده ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با تلاش گروه مپنا از ابتدای سال 1401 تاکنون مجموعا 2هزار و 523 مگاوات برق وارد مدار کشور شده و پیش بینی ها حاکی از تولید 744 مگاوات دیگر تا پایان سال است. گروه مپنا در مجموع با تولید ظرفیت 44هزار و 551 مگاوات در داخل کشور، سهم قابل توجهی از نیاز شبکه برق کشور را تامین کرده است ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
7هزار مگاوات تعمیرات نیروگاهی و 660 مگاوات افزایش توان
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه مپنا با ارائه دستاوردهای صنعتی خود در سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان حضور یافت.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
با همکار گروه مپنا و کرمان خودرو، شاسی بلند برقی" اسکای ول" در ایران به تولید رسید. به گزارش عصر ایران "اسکای ول" اولین محصول مشترک شرکت خودروی برقی نوین ماهان (نبکا) است ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه مپنا با معرفی دستاوردهای صنعتی خود از 9 تا 11 بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی انرژی عراق حضور داشته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از گروه مپنا، به همین منظور از روز دوازدهم بهمن ماه 1401 و به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر برخی از کارخانه های صنعتی گروه مپنا واقع در استان البرز، پذیرای دانش آموزان متوسطه دوره دوم و دانشجویان دانشگاه ها خواهند بود ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا، طی دیداری با مدیرعامل ایران خودرو در دومین روز از بهمن 1401، ضمن بازدید از کارخانجات این گروه صنعتی، توسعه همکاری های مشترک دو مجموعه را در جهت گسترش زیرساخت های استفاده از خودرو برقی در کشور گامی مثبت ارزیابی کرد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان مدیریت صنعتی، رتبه بندی سال 1401 شرکت های برتر ایران را برای بیست و پنجمین سال متوالی اعلام کرد و بر این اساس، شرکت گروه مپنا، به عنوان هجدهمین شرکت برتر ایران انتخاب شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان با تلاش و همت متخصصان گروه مپنا در پایان دی ماه 1401 به صورت دائم تحویل شد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۳    
گزارش تحلیلی از وضعیت نماد رمپنا در تایم فریم روزانه منتشر شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مشترک شهردار تهران و مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره گروه مپنا برای گسترش هرچه بیشتر همکاریهای مشترک، ضمن مرور مصوبات و تفاهم نامه های پیشین این دومرکز، گفتگوهایی پیرامون تحول حمل و نقل پایتخت و حرکت به سمت توسعه زیرساخت برقی سازی شهر تهران صورت گرفت.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
واحد اول گازی نیروگاه سیکل ترکیبی کهنوج در دی ماه 1401 توسط متخصصان گروه مپنا به صورت دائم تحویل شد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۳:۵۸    
مجمع عمومی فوق العاده گروه مپنا با حضور 75 درصد سهامداران، برگزار شد. گزارش نبض بورس را از این مجمع بخوانید.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: در حاشیه اولین همایش تخصصی انرژی که از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران 28 آذرماه در سالن همایش هتل هما برگزار شد، موافقت نامه احداث نیروگاه گازی 40 مگاواتی میان محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) و عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا به امضا رسید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۸:۴۴    
علی آبادی گفت: توسعه همکاری های گروه مپنا با شرکت فولاد مبارکه در دستور کار است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه مپنا سهامی عام رمپنا متوقف شد
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های تجارت الکترونیک پارسیان رتاپ، ایرکا پارت صنعت کاربراتور ایران خکار، گروه مپنا رمپنا متوقف خواهند شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۳:۴۶    
وزیر نیرو از تلاش های گروه مپنا در تأمین برق پایدار در اوج بار تابستان 1401 و جلب رضایت مردم تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه مپنا برای نخستین بار در یازدهمین نمایشگاه بین المللی هوایی کیش از سامانه سیار آزمایش موتور هواپیمای تجاری ساخته شده توسط متخصصان خود رونمایی کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی کیش در حالی از دیروز آغاز به کار کرده است که گروه مپنا با ارائه و معرفی ظرفیت های خود در صنعت هوایی قصد دارد برای اولین بار موتور هواپیمای مسافربری تست کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان در راستای مسوولیت های اجتماعی و تامین آب مورد نیاز خط تولید کارخانه،بخشی از پساب زرین شهر به میزان 60 لیتر بر ثانیه،پساب شهرهای فولاد شهر، ایمان شهر و 22 روستای فلاورجان را به میزان تقریبی 350 لیتر بر ثانیه را خریداری نمود و در این راستا ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی گروه مپنا خبر خرید سهام شرکت پارس خودرو، را تکذیب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا گفت: در صورت توسعه آب شیرین کن بوشهر، قابلیت تامین آب مورد نیاز کل شهرستان بوشهر را داریم که فناوری آن بومی است و امکان تجهیزاتش به طور کامل وجود دارد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
نگاهی به دستاوردهای یک ساله بخش سرویس گروه مپنا7هزار مگاوات تعمیرات نیروگاهی و 630 مگاوات افزایش توان
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - دکتر عباس علی آبادی، مدیرعامل فعلی گروه مپنا و معاون اسبق وزیر نیرو در امور برق و انرژی، در همایش تخصصی انرژی در صنعت فولاد که با حضور مدیران عامل شرکت ها و هلدینگ های زنجیره آهن و فولاد برگزار می شود، حضور و سخنرانی خواهند داشت.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا به همراه جمعی از مدیران این گروه صنعتی ضمن حضور در شرکت زامیاد و بازدید از خطوط تولید و محصولات جدید این شرکت در نشستی با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل زامیاد شرایط افزایش تعامل و همکاری در حوزه تولید خودرو برقی را بررسی و تفاهم نامه همکاری فی ما بین زامیاد و گروه مپنا ...
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۴:۴۳    
عباس علی آبادی، مدیرعامل شرکت مپنا در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مپنا و زامیاد از تلاش های این دو شرکت در خصوص تولیدی خودروهای برقی خبر داد و تصریح کرد ...
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
حسین قربان زاده رییس سازمان خصوصی سازی از صدور مجوز واگذاری شرکت پارس خودرو خبر داد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خودروسازی زامیاد در راستای تحقق شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تفاهم نامه ای را با گروه مپنا به امضا رساند. براساس این تفاهم نامه قرار است گروه خودروسازی زامیاد و گروه مپنا همکاری خود را در جهت مشارکت در زمینه تحقیق و توسعه و به منظور تولید انواع خودروهای تجاری سنگین آغاز کنند.