پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۲۱Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:"طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار" مشخص می کند، مجوز کسب و کار، طی چه فرآیند و بازه زمانی ارائه شود که انجام این مهم، بسیاری از مشکلات مردم را حل خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگرچه رعایت پیوست های امنیتی در فروش نفت ضروری است اما متنوع کردن روش های فروش و فاصله گرفتن از روش های سنتی و غیرشفاف مسئله ای است که باید محقق شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت:تا زمانی که ارزش افزوده صنایع پتروپالایشگاهی با تقویت و گسترش این صنایع افزایش پیدا نکند، فروش در بورس نیز برای کشور ارزاوری چندانی نخواهد داشت چراکه صرفا خام فروشی کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: "طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار" باطل کننده امضاءهای طلایی، مجوزهای انحصاری، عدم رقابت پذیری و... است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای تاکید کرد: تحولات اخیر ثابت کرد که با تغییر رویکرد می توان مشکلات را کاهش داده و تحریم ها را بی اثر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون انرژی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون انرژی در 3 ماهه اول سال دوم مجلس به موضوعات مهمی در حوزه انرژی ورود کرد، در این بین بررسی علل و عوامل خاموشی های اخیر با ارائه راهکار برای کاهش آن، ازجمله اقدامات قابل تامل این کمیسیون به شمار می آیند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۹    
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس بر ضرورت سرعت بخشی به لایروبی سدها و رودخانه ها در آستانه فصل بارندگی تاکید کرد و گفت: اگر لایروبی در زمان خشکسالی نیز ادامه پیدا کند دیگر شاهد وارد شدن خسارات جانی و مالی به مردم نخواهیم بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه توجه وزارت نفت به مسئولیت های اجتماعی خود نسبت به استان خوزستان آبادانی این استان را به همراه دارد، گفت: از آنجا که سال ها است دود نفت و گاز به گلوی مردم خوزستان می رود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هر جا که شفافیت نباشد و پشت درهای بسته تصمیم گرفته شود، رانت و فساد به وجود می آید، بر ضرورت استفاده از مکانیزم بورس در فروش نفت تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فرآوری محصولات کشاورزی بر پایه فناوری علاوه بر درآمدزایی برای کشور، اشتغال زایی نیز به دنبال دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه قیمت بنزین و دیگر حامل های انرژی تغییر نمی کند، گفت: هیچ طرح و لایحه ای به کمیسیون انرژی برای تغییر قیمت حامل های نرسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نخعی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که وزیر نیرو برنامه های خوبی برای جبران 13 هزار مگاوت ناترازی برق در کشور را در دست اجرا دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت سیزدهم با توجه به عملکرد خود نشان داد که به حضور در میان مردم اعتقاد دارد و ارتباط گسترده با جامعه را حفظ کرده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: هادی بیگی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس هیچ طرح یا برنامه ای را برای افزایش قیمت بنزین یا سایر حامل های انرژی در سال جاری یا بودجه سال آینده دنبال نمی کند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص پرونده پتروشیمی گیت با دکتر فریدون عباسی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. فریدون عباسی با اشاره به تحریم ها و بسته بودن مجاری بانک ها برای معامله با خارج از کشور گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: نباید به سوخت نگاه یارانه ای داشته باشیم، برخی عنوان می کنند که یارانه را عادلانه تقسیم کنیم اما بنده معتقدم اصلا چرا باید سوخت یارانه ای باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی جزئیات سفر یک روزه خود به منطقه عسلویه جهت بازدید از تاسیسات پارس جنوبی را تشریح کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: امیدوارم با بهره برداری از پروژه مرکاپتان زدایی میعانات گازی پالایشگاه فازهای 2 و 3 پارس جنوبی تا ابتدای زمستان امسال، مشکل تأمین سوخت نیروگاه های کشور برطرف شود.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، شاید هفته ای که گذشت یکی از تلخ ترین هفته ها برای آمریکایی ها و مزدوران آن ها در منطقه بود. یکی از اتفاقاتی که توجه رسانه های منطقه و جهان را به خود جلب کرد ورود محموله های سوختی ایران به لبنان بود ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده تهران و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان عسلویه از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه محاسن"طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار" بر معایبش می چربد، گفت: این طرح صدور مجوزهای کسب و کار را تسریع می کند چراکه اکنون زمان بر بودن ارائه یک مجوز بسیار کلافه کننده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس بر ضرورت حل مشکلات مبادلات تجاری، اقتصادی و به ویژه مبادلات گازی میان ایران و ترکمنستان تاکید کرد و گفت:اگرچه وزیر نفت قول عدم مواجهه مردم با قطعی گاز در زمستان را داده است اما نمی توان از اهمیت صرفه جویی و مدیریت مصرف در این زمینه گذشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وابستگی فکر دولت روحانی به غرب باعث عدم پذیرش ایران در سازمان همکاری شانگهای شده بود، گفت: کشورهای آسیایی پس از آغاز به کار دولت سیزدهم و تغییر رویکرد دولت ایران، تصمیم به حمایت از منافع دو طرفه گرفتند که نخستین آن پیوستن کشورمان به سازمان همکاری شانگهای است.
اقتصاد آنلاین / عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روبرت بگلریان گفت: کالاهای اساسی امروز بیشترین تلاطم قیمتی را دارند که نتیجه تخصیص ارز 4200 تومانی بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته نیروی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛ پیوستن ایران به اتحادیه شانگهای اقتدار این اتحادیه را بیشتر می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی عضویت دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان شانگهای را پایان غرب گرایی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به کمبود 200 میلیون متر مکعبی گاز در زمستان گفت: باید برنامه ریزی لازم برای جلوگیری از قطعی گاز صورت گیرد در غیر این صورت یا باید واردات داشته باشیم و یا به سمت قطعی های برنامه ریزی صنایع برویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بازدید خود از فاز 2 و 3 پالایشگاه پارس جنوبی به منظور بررسی روند مرکاپتان زدایی از میعانات گازی و استفاده از آنان در نیروگاه عسلویه خبر داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: عزم و اراده وزارت نفت در دولت سیزدهم و حرکت به سمت افزایش تولید در میدان های مشترک نفتی ستودنی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره حواشی پیرامون اظهارنظر وی درخصوص توافق رئیس سازمان انرژی اتمی با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی توضیحاتی ارائه کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی، تقویت و توسعه پتروشیمی ها و ایجاد پتروپالایشگاه ها ضرورتی غیرقابل انکار است.
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب کلیات طرح مشارکت های مردمی در طرح های آب و برق و فاضلاب در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون انرژی موضوع افزایش قیمت قبوض برق خانگی را تا روشن شدن علت دنبال خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- وزیر نفت گفت: با همکاری کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برنامه هایی برای سرمایه گذاری در میادین مشترک و مستقل نفتی و گازی داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ارسال سوخت به لبنان ثابت کرد می توان با افزایش مبادلات تجاری با کشورهای تحت تحریم آمریکا به ظرفیت های جدیدی برای تقویت اقتصاد دست یافت.
نخعی نماینده مردم شریف نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی : زیرساخت های انرژی استان بسیار ضعیف است
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
اوجی با اعلام آمادگی در خصوص جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی گفت: آمادگی داریم از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور توسعه میدان ها، با اولویت میدان های مشترک نفت و گاز در قالب قراردادهای مختف و مشوق هایی که دولت و مجلس و کمیسیون انرژی مدنظر دارد، استفاده کنیم.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نفت بیان کرد: با همکاری کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برنامه هایی برای سرمایه گذاری در میادین مشترک و مستقل نفتی و گازی و رسیدگی به مشکلات نیروی انسانی رسمی و غیر رسمی داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: عرضه نفت و فراورده های آن از طریق بورس انرژی ایران به صورت منظم و مستمر هرچه سریع تر باید اجرایی شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از فارس، درخواست مالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برای تکمیل پروژه مرکاپتان زدایی و استفاده از میعانات گازی در نیروگاه ها برای جلوگیری از قطعی برق در زمستان با واکنش مثبت این وزارتخانه مواجه شد. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس: به عنوان پیشنهاد اصلی جهت مدیریت مصرف و جلوگیری از خاموشی ها، تعرفه گذاری باید به گونه ای باشد تا کسانی که سطح مصرف آن ها از پله ششم بالاتر می رود به صورت پلکانی هزینه هایشان نیز بالا برود و هزینه برق تجدیدپذیر خورشیدی را پرداخت کنند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: باید فرهنگ تأمین و تولید برق در کشور تغییر یابد و نباید صرفاً به دنبال نیروگاه های برق آبی و سیکل ترکیبی برویم.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس احداث نیروگاه های برق آبی در مقیاس کوچک را جزو برنامه های وزارت نیرو عنوان کرد و گفت: عدم ایجاد آلودگی در محیط زیست و استفاده بهینه از آب از مزایای نیروگاه های برق آبی به شمار می آیند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه درصورت تبدیل "طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار"به قانون ، به گروگان گیری منافع مردم توسط عده ای خاص پایان داده می شود، ابراز امیدواری کرد که این طرح مقدمه ای برای تامین منافع مردم و رفع محدودیت ها در مسیر ایجاد شغل برای تحصیلکرده ها و سرمایه گذاران شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وقتی در زمینه تولید برق مشکل داریم و تراز انرژی کشور منفی است. چطور می توانیم به موضوع استخراج رمزارز ها ورود کنیم؟
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: از رئیس جمهور می خواهم از مدیران توانمند استان در مسئولیت های ملی استفاده و مدیران کل دستگاه ها را از بین جوانان انقلابی متعهد و با دانش استان انتخاب کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تامین گاز چه در بخش خانگی و چه در حوزه نیروگاه ها و صنایع از اولویت های کمیسیون انرژی و وزارت نفت بوده و ما این موضوع را دنبال خواهیم کرد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۶    
مشکل تولید برق و ورود به موضوع استخراج رمزارزها 1400/06/24 - 16:40 عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وقتی در زمینه تولید برق مشکل داریم و تراز انرژی کشور منفی است. چطور می توانیم به موضوع استخراج رمزارز ها ورود کنیم؟ اختلال شبکه سولانا برطرف شد؟ 1400/06/24 - 16:31 ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم با بیان اینکه در آینده نزدیک تمام ماینر های بنجل، از کار افتاده و انبار شده چین که تا امروز حدود 200 هزار عدد از آن ها کشف شده، وارد ایران خواهد شد ...