سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۳۹Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی»

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز تلاش می کنند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می کنند، گفت: من تهدید می کنم اگر این طایفه و قبیله برجامی بخواهند این شهید بزرگوار را برای مطامع خود مصادره کنند من اقدام شدیدی خواهم کرد.
55آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهید فخری زاده ضمن توانایی در سرودن شعر و نویسندگی، علاوه بر قرآن بر حافظ نیز تسلط داشت و به نوعی پیرو مسلک حافظ بود.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهید فخری زاده توانست با استفاده از جایگاه و سمت خود جلوی افتضاح بیشتر برجامیان را بگیرد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ابراز مخالفت دولت با مصوبه مجلس دخالت درامور قوه مقننه است.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز تلاش می کنند فخری زاده را به عنوان یک فرد برجامی معرفی می کنند، گفت: در شروع دولت یازدهم با فخری زاده خوب برخورد نکردند و مزاحمت برای او و مجموعه زیر دست او ایجاد کردند.
الف   ۶ ساعت پیش    
واکنش توئیتری فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی، به انتشار تصاویر اعطای نشان خدمت برجام به شهید فخری زاده توسط حسن روحانی.
جهان نیوز   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس در واکنش به انتشار تصویری از تقدیر روحانی از شهید فخری زاده توئیت مهمی منتشر کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس پیشنهاد کرد که دولت و بخش های مسئول در طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها علاوه بر کمیسیون امنیت ملی به کمیسیون انرژی مجلس گزارش دهند.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: مباحث فنی و تخصصی هسته ای باید در این کمیسیون بررسی شودو نه در کمیسیون امنیت ملی؛ ضمن اینکه دولت باید علاوه بر کمیسیون امنیت ملی به اعضای کمیسیون انرژی هم گزارش دهد.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران با پیشنهاد جایگزین الیاس نادران در ماده 7 این طرح موافقت کردند. ...
نیپنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا پدیدار، رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهارکرد:: خوشبختانه ظرفیت های فراوانی برای توسعه صنعت پتروشیمی ایران وجود دارد، همچنین با همدلی و همکاری می توانیم جهش دیگری را با جذب سرمایه گذاری های جدید در این صنعت پیشرو و مهم محقق کنیم. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای ایران تأکید کرد: برنامه های علمی- پژوهشی شهید فخری زاده را با قدرت پیگیری می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
ساری- مرادیان، عضو مجمع نمایندگان مازندران و عضو کمیسیون انرژی مجلس، میزان تولید انرژی و برق هسته ای را در کشور در حال حاضر یک هزار مگاوات و ناچیز بیان کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: باوجود آنکه کالاهای بسیاری وارد کشور شدند و این اتفاق می توانست منجر به کاهش قیمت ها شود اما بانک مرکزی با جلوگیری از ترخیص کالاها سبب گرانی قیمت آن ها شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان - مالک شریعتی در پیامی در حساب توئیتری خود به انضمام فیلمی نوشت: آژانس بین المللی انرژی اتمی با شهید محسن فخری زاده دانشمند ممتاز و برجسته هسته ای و دفاعی کشورمان مصاحبه مکتوب کرده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فریدون عباسی در گفت وگو با میزان، پیرو ترور شهید مهدی فخری زاده ، گفت: به نظر می رسد پاسخ منطقی ما در قبال این ترور باید پاسخی علمی باشد بنابراین ما در تعمیق دانش علمی و فنی در کشور قدم برخواهیم داشت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با گذشت بیش از یک سال از بازگشت کارت سوخت و افزایش قیمت بنزین، اکنون خبر رسیده کمیسیون انرژی مجلس در حال بررسی طرحی است که به واسطه آن سهمیه بنزین نه به خودروها بلکه به همه افراد صرف نظر از اینکه مالک خودرویی باشند یا خیر، تعلق می گیرد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مشکل نوسانات برق در مناطق گرمسیری گفت: اردکانیان وزیر نیرو باید با حضور در مجلس در این زمینه پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است باید گازهای فلر به صورت رایگان در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد چراکه تنها در این شرایط گاز فلر به برق یا فرآورده تبدیل خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس می گوید:شهادت فخری زاده ها گواهی محکم بر ابطال اعتماد نامعقول به دنیای استکباری غرب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شهید فخری زاده از حدود سال 82 که مذاکرات هسته ای با 3 کشور شروع شد، در رصد سرویس های خارجی و در لیست ترور بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق تهران گفت: درباره تهاتر کالاهای اساسی با نفت باید مقبولیت کیفیت کالا در برابر نفت یا فرآورده نفتی را مد نظر قرار دهیم و نیاز است در این زمینه آیین نامه ای طراحی شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون انرژی با همراهی سازمان انرژی اتمی طرحی تدوین خواهد کرد گفت: اولویت های کمیسیون انرژی توسعه فناوری هسته ای در زمینه های مختلف به منظور استفاده در زندگی مردم است تا مردم بتوانند از فناوری هسته ای در زندگی خود استفاده کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور سخنگوی سازمان انرژی اتمی و بحث و بررسی پیرامون طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: ممکن است مصاحبه ای با این شهید صورت گرفته شده باشد، اما این مصاحبه منجر به ترور ایشان نشده است اما به سازمان های جاسوسی و تروریستی این اطمینان را داده است که محسن فخری زاده وجود خارجی دارد و فقط یک اسم مستعار نیست از این رو همین داده کافی است برای یک ترور.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:برای پاسخگویی جدی و کوبنده به اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و همدستان منطقه ای آنها زمان را نباید از دست دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در جلسه امروز (دوشنبه) مصوب کردند که بوتان و پروپان به قانون تنفس خوراک توسعه پتروپالایشگاه ها افزوده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۵    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس: شهید محسن فخری زاده همواره خار چشم دشمنان نظام اسلامی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی : مشکل تامین ذخیره سوخت مایع نیروگاه های سوخت گیلان رفع شده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران گفت: ایران می توانست با استخراج و صادرات منابع گازی محبوس و ارزان قیمت ترکمنستان، درآمدزایی خوبی داشته باشد که متأسفانه این فرصت از دست رفت ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۵    
نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از پایین بودن سرانه مطالعه در کشور گفت: وزیر ارشاد باید با حضور در مجلس در این زمینه پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از تعیین تکلیف استخدام برخی از نیروهای وزارت نفت، تعیین اولویت های 4 سال آینده کمیسیون انرژی و بررسی اصلاح ساختار وزارت نفت با هدف تشکیل وزارت انرژی به عنوان اقدامات مهم کمیسیون متبوعش در 6 ماه گذشته یاد کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۹    
در دومین قسمت از سری جدید برنامه جهان آرا مطرح شد به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از برنامه تلویزیونی جهان آرا شب گذشته 8 آذر ماه با حضور سردار احمد وحیدی؛ وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۰    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: اقدام متقابل کمیسیون های مختلف در خصوص ترور دانشمند هسته ای کشورمان شهید محسن فخری زاده متفاوت است و آنچه مدنظر کمیسیون انرژی است تقویت تشکیلات علمی تحت مدیریت این شهید گرانقدر است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران در نامه ای به معاونت امور برق و انرژی وزارت نیرو، ضمن یادآوری برخی مسائل و مشکلات پیمانکاران صنعت برق، بر لزوم اولویت بندی قراردادهای جاری حوزه برق بر اساس میزان تأمین مالی تأکید می کند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت : از بیش از 2 میلیون خانه خالی در کشور مالیات اخذ می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اقتصاد ایران توانایی تعطیلی چندهفته ای را ندارد و اگر کشور به طور کامل تعطیل شود نه تنها اقتصاد ایران، بلکه معیشت مردم با بحران عظیمی روبرو خواهد شد ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص پیش فروش نفت برای تامین بودجه دولت در سال آینده با دکتر فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۴    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: در حالی رفتارهای سلیقه ای بانک ها در پرداخت وام های خرد مردم را کلافه کرده است که عدم مدیریت و نظارت صحیح بانک مرکزی بر بانک ها بیش از حد آسیب رسان شده است. ...
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران با اشاره به سطح بالای ذخایر گازی ایران و توانایی کشور در درآمدزایی قابل توجه از این منابع بر لزوم تغییر رویکردها و پارادایم حاکم بر کشور تأکید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی گفت:پیشنهاد غنی سازی 20 درصد در فردو را در طرح کمیسیون امنیت ملی ارائه می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با کمک شهید فخری زاده توانستیم لیزرهای خاصی را بسازیم و عملیاتی کنیم و پهپادهای مهاجم را هدف قرار دهیم.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: هفته گذشته شاهد بهره برداری از طرح های مهم صنعت نفت و پتروشیمی بودیم که این موضوع بیانگر آن است که جهش و توسعه این صنعت باوجود تحریم و مشکلات اقتصادی متوقف نشده است.
شبکه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس طرح "سهمیهبندی بنزین سرانه خانوار" را هفته جاری مورد بررسی قرار خواهند داد.
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که خون شهید فخری زاده هندسه حرکت مجلس انقلابی در کارزار هسته ای را دچار تغییر می کند.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۷    
دکتر فریدون عباسی به نقل از محافظین شهید فخری زاده از نحوه این حمله تروریستی توضیحاتی می دهند .
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس در پیامی در فضای مجازی با اشاره به شهادت شهید هسته ای کشورمان، نوشت: خون شهید والامقام محسن فخری زاده هندسه حرکت مجلس انقلابی در کارزار هسته ای را تغییر می دهد. متن پیام توئیتری این نماینده به شرح زیر است: ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که امروز مجلس با الزام دولت به خاتمه اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی نخستین گام از پاسخ بازدارنده به دشمن را بر می دارد. مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۳    
حمیدرضا صالحی - رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران