شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۰۲Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی»

کیهان   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دستگاه اجرایی باید در دست کسی باشد که به نظریه مقاومت اعتقاد دارد گفت: در حوزه اقتصاد عده ای خبر از رفع مشکلات ظرف 100 روز را دادند، آیا محقق شد؟ همان طور که با پررویی گفتند اگر رئیسی بیاید دلار 5 هزار تومان می شود اما امروز از دلار 25 هزار تومانی سخن می گویند!
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
لازم به توضیح است هاشمی پور در کارنامه کاری خود نایب رئیسی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم و مسئولیت اجرایی بسیاری از پروژه های مهم کشور را دارد که از تجارب فراوان و ارزشمندی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی برخوردار است . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
همدان_رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:ریاست سازمان انرژی اتمی باید در خصوص حضور برخی افراد رانده شده در مسئولیت امنیت این سازمان پاسخگو باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۰    
همدان-رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این آقایان نمی خواهند حرف رهبری را اجرا کنند، گفت: آنان خود را صاحب ایدئولوژی می دانند و به جای اینکه به اجراییات کشور بپردازند ایدئولوژی سازی می کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی تروریسم هسته ای، از خرابکاری در نطنز تا دیپلماسی در وین با دکتر فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و رئیس پیشین سازمان انرژی هسته ای به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دولت به وظایفی که عهده دار است به درستی عمل کند قطعا برای مشارکت مردم در انتخابات انگیزه آفرین و امید بخش خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، پیشنهاد کرد برای غنی سازی بالای 90 درصد در کشورمان اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرف غربی اقداماتی را انجام می دهند که جناح مذاکره کننده را تقویت کنند گفت: در زمان انتخابات برخی از اقدامات برای ایجاد ناامنی صورت می گیرد تا مذاکرات را به امنیت گره بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرف غربی اقداماتی را انجام می دهند که جناح مذاکره کننده را تقویت کنند گفت: در زمان انتخابات برخی از اقدامات برای ایجاد ناامنی صورت می گیرد تا مذاکرات را به امنیت گره بزنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در جمهوری اسلامی به دنبال ساخت سلاح هسته ای نیستیم.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ امروز فریدون عباسی، دانشمند هسته ای کشورمان و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در نشست با اصحاب رسانه های مختلف کشوری به صورت زنده مطالبی عنوان کردند که تک تک آن موارد نیاز به تحلیل و بررسی و روایتگری های بسیار دارد و ای کاش می شد فرصتی فراهم شود تا گاندوهای متعددی ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی صبح امروز در نشست با مدیران و اهالی رسانه که به همت سازمان بسیج رسانه استان همدان برگزار شد ...
کاهش فضای صاردات محصولات نفتی و پتروشیمی ایران تحت تاثیر تحریم های آمریکا، باعث شده قوانین جدیدی برای استفاده از محصولات این حوزه نهایی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به لزوم اهمیت به نیروهای دانشگاهی و اندیشمندان کشور اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به تاکید مقام معظم رهبری بر غنی سازی 60درصدی اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی در مجلس گفت: انفجار در نطنز در مقابل مهاجرت فکر که از ایران صورت می گیرد بسیار ناچیز است در این حادثه مقداری ماشین مکانیکی را را بین بردند ولی ما راه مهاجرت فکر را در کشور هموار کردیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۲۰    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به مواد 1تا5 قانون اقدام راهبردی و افزایش توان هسته ای اشاره کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس، دیروز در بیان جزئیاتی در باره حادثه نظنز گفت: طراحی دشمن خیلی قشنگ بوده. این اظهار نظر عجیب اولین بار نیست، او در سال های اخیر بارها اظهارات پرحاشیه ای در خصوص مسائل هسته ای مطرح کرده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، گفت: دانشمندان ایرانی به کوری چشم دشمنان این تأسیسات را در کمترین زمان می سازند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- سخنان و لحن و بیان تمجید آمیز فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس و رییس سازمان انرژی اتمی در تلویزیون پیرامون حادثه نطنز بحث برانگیز و حاشیه ساز شده است. ...
سرخط   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مالک شریعتی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به اختلال در شبکه برق سایت هسته ای نطنز خاطرنشان کرد: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اتفاقی که در نطنز افتاده است ارزشی نداشته و فقط می خواهد ما را در مذاکره مرعوب کند. قطعا جوابش باید یک جواب سخت باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۶    
مالک شریعتی نیاسر با اشاره به استنکاف دولت از اجرای قانون پتروپالایشگاه ها از مهلت 10روزه اعضای کمیسیون انرژی مجلس برای اجرای این قانون به دولت خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی مجلس: یک پست برق در سایت نطنز داریم که از آنجا برق به زیرزمین می رود که حدود 40، 50 متر زیر زمین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس گفت: همه تمرکز اکتشاف و استخراج نفت و گاز در غرب و جنوب کشور بوده این در حالی است که برای تأمین انرژی موردنیاز استان های شمالی باید از منابع نفت و گاز خزر استفاده کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی شورای اسلامی درباره بررسی های فنی حادثه نطنز توضیحاتی ارائه کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
حسین حسین زاده گفت: کشورها براساس منافع اقتصادی خود تصمیم گیری می کنند. اما در کل قطعا علاقه ندارند ایران که سهم آنها را بگیرد، بسته به برش سیاسی، شخصیت و اقتدار نفتی ایران ما توانیم در بازار بین الملل نقش آفرینی کرده و جایگاه خود را تعیین کنیم ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و رئیس کنونی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جزییاتی از نحوه خرابکاری در سایت غنی سازی هسته ای نطنز گفت: از لحاظ فنی الحق و انصاف دشمن کارش را خیلی قشنگ و تمیز انجام داده است. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه پسکرانه بنادر از مزیت ویژه تولید، صادرات، فعالیت های ارزش افزوده ای و صادرات مجدد برخوردار است، گفت: تولید در پسکرانه بنادر، قیمت تمام شده کالا را کاهش می دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به مواد 1تا5 قانون اقدام راهبردی و افزایش توان هسته ای اشاره کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رضا پدیدار/ رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران نام گذاری سال 1400 به عنوان سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها، می تواند زمینه خوبی برای تحقق تاثیرات عمیق اقتصادی در کشور باشد. مساله حفظ ارزش پول ملی موجب اعتماد به نفس ملی و رضایت مندی عمومی و از طرفی تضمین کننده امنیت ملی در جامعه است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: حادثه تیرماه سال گذشته در نطنز بوسیله مواد منفجره از طریق جاسازی در یک میز سنگین و ورود آن به سایت نطنز رخ داده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی شورای اسلامی درباره بررسی های فنی حادثه نطنز توضیحاتی ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس درباره حادثه تاسیسات اتمی نطنز توضیحاتی ارائه کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس در گفت و گو با صداوسیما جزییات تازه ای از خرابکاری در سایت هسته ای نطنز ارائه کرده است. به گفته او انفجاری پیچیده در پنجاه متری زیر زمین به کل سیستم توزیع برق و کابل های آن آسیب زده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند جزئیات انفجار روز گذشته نطنز از زبان رئیس کمیسیون انرژی مجلس / حدادعادل: کاندیدای 1400 شورای ائتلاف را بعد از ثبت نام ها اعلام می کنیم ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
این فیلم توضیحات رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص خرابکاری روز گذشته در مجتمع هسته ای نطنز را نشان می دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس در خصوص انفجار روز گذشته در سایت هسته ای نطنز اظهار داشت: یک پست برق در سایت نطنز داریم که...
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: حادثه تیرماه سال گذشته در نطنز بوسیله مواد منفجره از طریق جاسازی در یک میز سنگین و ورود آن به سایت نطنز رخ داده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: خرابکاری در محل توزیع برق و کابل مربوط به باطری های برق اضطراری بوده است.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی اعمال ماده 234 بر عدم اجرای قانون پتروپالایشگاه و تاخیر در ارائه تنفس خوراک با حضور مسئولان اجرایی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از مهلت 10 روزه این کمیسیون به دولت برای تصویب تنفس خوراک در قانون حمایت از صنایع نفت خام و میعانات گازی در هیئت امنای صندوق توسعه خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از مهلت 10 روزه مجلس برای اجرای قانون حمایت از پتروپالایشگاه ها در هیئت امنای صندوق توسعه خبر داد. *** فرصت مجلس برای اجرای قانون حمایت از پتروپالایشگاه ها ...
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از خلاء تشکیلات حزبی در انتخابات، گفت: افراد باید از کانال های در چارچوب انقلاب اسلامی معرفی شوند و شورای نگهبان نیز سختگیرانه صلاحیت افراد را بررسی کند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی درخواست عده ای از نمایندگان برای اعمال ماده 234 آیین نامه درباره عدم اجرای دقیق قانون حمایت از صنایع پایین دستی نفت خام در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی درخواست عده ای از نمایندگان برای اعمال ماده 234 آیین نامه درباره عدم اجرای دقیق قانون حمایت از صنایع پایین دستی نفت خام در این کمیسیون خبر داد.
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی درخواست عده ای از نمایندگان برای اعمال ماده 234 آیین نامه درباره عدم اجرای دقیق قانون حمایت از صنایع پایین دستی نفت خام در این کمیسیون خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی از تدوین راهبرد کلان صنعت هسته ای توسط مجلس خبر داد و گفت: برای این کار مکاتبات لازم انجام شده و می کوشیم با رفت و آمد دولت ها صنعت هسته ای آسیب ببیند و می کوشیم افراد غیرمتخصص از این صنعت کنار بروند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵    
مالک شریعتی نماینده مجلس و سخنگوی کمیسیون انرژی در صفحه شخصی خود در توییتر به حادثه نطنز واکنش نشان داده است.