پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۲۵Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی»

پانا   ۴ ساعت پیش    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس برای حذف ارز ترجیحی آماده همراهی با دولت است، عنوان کرد 65 هزار میلیارد دلار ارز 4200 تومانی طی این سال ها و در دولت های گذشته برای نهاده های دامی و دارو هزینه شده است بر سر سفره های مردم نیامده است که ناشی از سوء مدیریت در تخصیص این ارز ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران گفت: وزارت نیرو تلاش می کند دبیرخانه رگولاتوری برق در آن وزارتخانه تشکیل شود؛ اما بخش خصوصی معتقد است که باید شورای رقابت درباره موضوع تصمیم گیری کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رمضانعلی سنگدوینی عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با توجه به نیاز صنایع به توسعه سرمایه گذاری ها و رشد تولید، باید از سازوکار بورس کالا برای عرضه کل محصولات در حوزه های پتروشیمی و صنعتی استفاده کرد تا علاوه بر کشف واقعی قیمت ها و پرهیز از قیمت گذاری دستوری ...
شانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جذب سرمایه از راه های تقویت صنعت نفت است، گفت: میدان های مشترک نفت و گاز از جمله ظرفیت های عظیم برای جذب سرمایه خارجی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس برای اجرای طرح تعرفه پلکانی انرژی معتقد است باید چند مساله را در نظر گرفت، اول باید بدانیم اکثر مردم در شرایطی نیستند که خانه های بزرگ داشته باشند که برای روشنایی از لامپ های زیاد و یا سرمایش و گرمایش آن نیاز به استفاده از انرژی زیادی باشد ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی به همراه جمعی از نمایندگان و اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از سد و نیروگاه دز بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از احداث خط لوله انتقال فرآورده های نفتی از انبارهای استراتژیک کشور به انبار نفت بیرجند خبر داد.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تا پایان سال جاری تغییر قیمتی در بحث مربوط به خوراک پتروشیمی ها در دستور کار کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: قرارداد سواپ گازی ترکمنستان، ایران و آذربایجان ثمره دیپلماسی فعال منطقه ای دولت سیزدهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت:مجلس یقینا از سیاست های که منجر به تحقق عدالت اجتماعی و به دنبال آن عدالت اقتصادی می شود، حمایت می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: تا زمانی که نگاه ها به بهینه سازی مصرف سوخت صرفا درون سازمانی باشد، به دستاورد مهم بهینه سازی نخواهیم رسید.
الف   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۵    
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با طرح این سوال که علی عسگری بر اساس کدام سابقه و تجربه به مدیرعاملی بزرگترین هلدینگ پتروشیمی کشور رسیده، گفت: برخی نمایندگان نسبت به این انتصاب اعتراض و انتقاد دارند و معتقدند که هم به رئیس جمهور انتقاد وارد است و هم به وزیر نفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۰    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اقشار مرفه و پرمصرف جامعه باید به سمت ضابطه مند کردن مصرف خود هدایت شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران گفت: تلاش هایی با کمیسیون انرژی مجلس انجام شده تا 20 درصد از اختلاف نرخ بنزین برای توسعه و بهسازی حمل ونقل عمومی، در نظر گرفته شود.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۵    
تهران (پانا) - آنگونه که عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید برنامه هایی توسط وزارتخانه های جهاد کشاورزی و نیرو برای مدیریت منابع آبی در سال آینده پیش بینی شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: با توجه به حذف محل هزینه کرد اعتبارات وزارت نفت در لایحه بودجه 1401 تلاش خواهیم کرد محل هزینه کرد اعتبارت وزارت نفت را همچون سال های قبل در کمیسیون تلفیق به لایحه بودجه بازگردانده شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه حذف بند مرتبط با استفاده خودروها از گاز LPG در لایحه بودجه 1401قابل پذیرش نیست، گفت: هرچند ایجاد جایگاه های سوخت نزدیک به 1000 میلیارد تومان بودجه نیاز دارد اما بخش خصوصی توان و آمادگی انجام این مهم را دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به شیطنت برخی رسانه ها درباره افزایش قیمت بنزین اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به وابسته کردن همه امور در دولت روحانی به برجام و fatf اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۶:۵۰    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص لزوم و مزایای اجرای طرح تعرفه گذاری پلکانی انرژی گفت: تعرفه پلکانی در بودجه 1400 پیش بینی شده و در حال اجراست و باید در بودجه 1401 نیز دولت آن را لحاظ کند اما در اجرای این طرح نباید به زندگی و رفاه مردم هم آسیب وارد شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: غالب نمایندگان در مجلس شجاعت عبدالملکی در برخورد با فساد را تایید می کنند و در مورد طرح استیضاح وی جای هیچ نگرانی نیست.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب: نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس درباره اهمیت منعقد شدن قرارداد گازی میان ایران و اروپا، ابراز کرد: یک ظرفیت بسیار کلانی داریم که تحت عناوین تحریم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از حذف ارز 4200 تومانی در لایحه بودجه 1401، گفت: آزاد کردن قیمت ها حتی با در نظر گرفتن یارانه به نفع مردم نیست چراکه این یارانه کفاف تهیه دو کیلو گوشت را هم در ماه نمی دهد.حذف یارانه های پنهان به یکباره بدون در نظر گرفتن ساز و کار آسیب های بسیاری به دنبال دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سرمایه گذاری خارجی در آینده نزدیک در ایران رونق می گیرد، چالش های پیرامون جذب سرمایه برای استخراج نفت را برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: عبدالملکی با سلامت نفس و پاکدستی برای حل مشکلات مرد، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی را مدیریت می کند و باید به او کمک کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه برنامه و سازوکار در لایحه بودجه 1401 برای بهینه سازی مصرف سوخت ارائه نشده است، گفت: اگرچه حدود 15 میلیارد تومان برای بهینه سازی مصرف سوخت در لایحه بودجه در نظر گرفته شده اما معلوم نیست این پول کجا خواهد رفت.
مهراد عباد، نایب رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران، طی یادداشتی با استناد به گزارش مرکز پژوهش های مجلس به ارزیابی بودجه محیط زیست در لایحه بودجه سال 1401 پرداخته و از مهجوریت این بخش و عدم اختصاص بودجه کافی به همه فصول محیط زیست انتقاد کرده است.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید حذف ارز 4200 تومانی به طور حتم تورم زا است اما در شرایطی که دولت ارزی برای پرداخت ارز ترجیحی ندارد ناچار به چاپ پول است که بازهم تورم زا است و می تواند عامل گرانی و تورم باشد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۹    
رئیس کمیته نفت کمیسیون انرژی مجلس گفت: طرح ارائه بنزین براساس کد ملی به یکسری زیر ساخت ها نیاز دارد و حتما باید سامانه ای در این بخش ایجاد شود که دلالی در این بخش شکل نگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفته با توجه به شرایط تحریمی، پیشنهاد شده تا یارانه انرژی مجموعه های فولاد و پتروشیمی در لایحه بودجه 1401 حذف نشود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بنزینی جدید به احتمال زیاد تا پایان سال جاری اجرا نخواهد شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مالک شریعتی نماینده مجلس و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در صفحه شخصی خود به فرق دولت انقلابی با دولت غربگرا اشاره کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون انرژی مجلس گفت: چین تا سال 1380 در کشور ما حضور نداشت اما پس از آن با جدیتی که در اجرای پروژه داشتند به نفت ایران هم ورود کردند و اولین پروژه را به نام تابناک اجرا کردند و مورد قبول واقع شدند که می توانند تقریبا همان سرویس شرکت اروپایی را ارائه دهند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه در حامل های انرژی در کشور 60درصد اتلاف انرژی در وزارت نفت و نیرو است، گفت: فرسودگی سیستم انتقال و توزیع از جمله دلایل این اتلاف انرژی است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب: محمد نژاد، عضو کمیسیون انرژی: در یک مورد مطمئن هستم و آن هم این است که انتصاب یک سری مراحل قانونی و امنیتی دارد؛ معمولا حرف و حدیث های جانبه ای و حاشیه ای برای هر انتصاب زیاد است و هر کس به زعم خود برداشتی از یک موضوع می کند ...
دبیرخانه شورای عالی علوم تحقیقات   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷    
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی عتف، در یکصد و سی و هشتمین جلسه از کمیسیون انرژی شورای عالی عتف، آخرین وضعیت طرح های کلان ملی این کمیسیون مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت ...
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید دولت توان مالی و بودجه ای لازم برای سرمایه گذاری در مدیریت مصرف آب صنایع را ندارد و اگر بتواند با اصلاح قوانین و آئین نامه ها در این زمینه گام بردارد کمک بهتری خواهد داشت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۷    
عضو کمیسیون انرژی معتقد است که پیش از هر تصمیم درباره اصلاح قیمت حامل های انرژی باید ابتدا نظام دستمزد اصلاح شود.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد : اگر از آب فاضلاب استفاده درست صورت گیرد می توان تمامی آب موردنیاز صنایع را تامین کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فرارو: مجری تلویزیون به اظهارنظر نماینده مجلس که گفته بود قیمت بنزین یک دلار است واکنش نشان داد. عبدالعلی رحیمی مظفری، عضو کمیسیون انرژی درباره امکان تغییر قیمت بنزین گفته بود: موضوع افزایش قیمت بنزین، در حد پیشنهاد مطرح شده که می تواند قبول یا رد شود ...
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یارانه معیشتی چندسالی است که افزایش نداشته است. یارانه معیشتی دی ماه هفته دیگر واریز خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: خرید تجهیزات نیروگاهی با ارز ترجیحی امکان پذیر نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: مشکل برق استان با تولید 10 هزار مگاوات نیروگاه خورشیدی حل می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با توجه به رشته تحصیلی مرتبط علی عسگری و فهم او از مسائل فنی و مدیریت توسعه محوری، وی می تواند مدیر موفقی در هلدینگ خلیج فارس باشد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دولت و مجلس چندین بار اعلام کرده اند قرار نیست قیمت بنزین تغییری کند اما یکی از نمایندگان مجلس امکان تغییر قیمت بنزین را بررسی کرد. به گزارش روندبازار ، عبدالعلی رحیمی مظفری، عضو کمیسیون انرژی درباره امکان تغییر قیمت بنزین گفته بود: موضوع افزایش قیمت بنزین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مدت ها است قطار فعالیت های هسته ای ایران راه افتاده و متوقف نخواهد شد، گفت: قصد داریم فعالیت های هسته ای خود را توسعه دهیم چراکه راه رسیدن به مرزهای دانش تنها با استفاده از این فناوری ممکن است.
صنعت ماشین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
صنعت ماشین: یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در مجلس و دولت وجود ندارد، گفت: موضوع عرضه یارانه بنزین به کارت های ملی صرفا یک پیشنهاد است که هیچ بررسی و تصمیم گیری نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان اوجی وزیر نفت با همراهی احمد مرادی نماینده مرکز هرمزگان و عضو کمیسیون انرژی مجلس و مدیران شرکت های زیرمجموعه شرکت ملی گاز ایران و پالایشگاه های نفت و گاز مستقر در استان عازم جزیره قشم شدند و پس از سفر دریایی 18 مایلی در بدو ورود به بندر شهید ذاکری قشم با حضور مقامات محلی مورد استقبال ...
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید هیچ برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین در مجلس و دولت وجود ندارد، گفت: موضوع عرضه یارانه بنزین به کارت های ملی صرفا یک پیشنهاد است که هیچ بررسی و تصمیم گیری نشده است. عبدالعلی رحیمی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نخعی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، توجه به انرژی های تجدیدپذیر را نقطه عطف بودجه1401 دانست.