پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۱۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستور کار مجلس»

اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۷۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی مکاتبه ای با رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تهیه و تدوین متن لایحه ای منطبق با ضوابط و معیارهای پذیرفته شده جهانی را در دستور کار دارد از مجلس شورای اسلامی تقاضا کرد، قانون مربوط به این بانک از طریق لایحه دولت در دستور کار مجلس قرار گیرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۹    
به گزارش الف مرکز پژوهشهای مجلس پس از بررسی طرح اداره صدا و سیما که هم اکنون در دستور کار مجلس است اعلام کرد این طرح حلال مشکلات صدا و سیما نبوده وبلکه مشکلات مدیریتی بیشتری را نیز پدید می اورد در مقدمه این بررسی آمده است : ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۴۸    
پیشنهادات کارشناسان استان در لایحه رتبه بندی معلمان لحاظ می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خضریان گفت: امید داریم تا با تشکیل یک دولت عدالت خواه انقلابی رسیدگی به مطالبات اقشاری که در بازی سرمایه داری صدایشان خفه شده و به اصطلاح بازنده هستند، در دستور کار مجلس و دولت قرار گیرد
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قیمت گذاری دستوری، آسیب های زیادی را به روند بازار وارد کرده است، گفت: حذف قیمت گذاری دستوری، تاثیرات مثبتی را بر بورس خواهد داشت، حذف این نوع قیمت گذاری به زودی در دستور کار قرار می گیرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو دکتر جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در برنامه صبح و گفتگو درمورد اهمیت امنیت غذایی گفت: امنیت غذایی در قانون اساسی تمام کشورها ذکر شده و در قانون اساسی ما هم در اصل 43 مطرح است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی، دقایقی قبل به ریاست دکتر قالیباف آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین قوانین حوزه ایثار و شهادت و رفع موانع و مشکلات فراروی رزمندگان و ایثارگران در دستور کار مجلس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرمزگان استانی ویژه در تصویب طرح جهش تولیدات شیلاتی و توسعه آبزی پروی مجلس شورای اسلامی است، گفت: ساختارسازی و رفع موانع از این طرح هفته آینده در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
طرحی به تازگی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است که در صورت تصویب نهایی آن، وزارتخانه های آموزش و پرورش، علوم و بهداشت مکلفند سرفصل جنایات، غارت منابع ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخگویی به سوالات جمعی از نمایندگان امروز در مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود به بررسی گزارش وزیر نیرو در مورد علل خاموشی های اخیر برق در کشور می پردازند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۰    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوق مجلس با اشاره به وجود مشکلات متعدد برای خانواده های زندانیان، از اینکه کسی رافع معضلات و مشکلات آنها نیست انتقاد کرد و گفت: توجه به این خانواده ها در دستور کار مجلس است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام خانه ملت، کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی براساس دستور کار خود در هفته جاری در روز یکشنبه 9 خرداد ماه جلسه خواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: قانون ایمنی زیستی باید به سرعت برای امنیت غذایی مردم اصلاح شود و در دستور کار نمایندگان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که دیدار نمایندگان مردم در مجلس با رهبر معظم انقلاب در دستور کار امروز خانه ملت قرار دارد.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۰:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش الف جمعی اساتید حوزه و دانشکاه طی نامه ای به مقام معظم رهبری اشکالات طرح بانک مرکزی را که در دستور کار مجلس است برشمرده و آن راشتابزده دانستند . متن کامل نامه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( دام ظله العالی ) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه وزیر نیرو در صورت عدم پاسخگویی باید منتظر برخورد جدی مجلس باشد، گفت: به وزیر نیرو تذکر می دهیم در صورت ادامه دار بودن این روند غیرمنطقی سؤال و تذکر از مجلس در انتظار او خواهد بود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست آقای محمدباقر قالیباف آغاز شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ قرار است امروز وزیر علوم برای پاسخ به دو سوال ملی جداگانه چند نفر از نمایندگان در صحن علنی مجلس حضور یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در جلسه علنی امروز مجلس به سوالات نمایندگان تهران و بوئین زهرا پاسخ می دهد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرشاد مومنی با بیان اینکه طرح اصلاح بانک مرکزی به شکلی تقریباً ناگهانی و در شرایط غیر متعارف در دستور کار مجلس قرار گرفته و احتمالاً بزودی به صحن علنی راه پیدا می کند، گفت: این طرح به مسئله ی تسخیرشدگی کل ساختار قدرت بدست شبه مافیا ها اعتنائی ندارد و راه را برای سلطه ی آن ها هموارتر می کند.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۲    
به گزارش الف یکی از طرح های در دستور کار مجلس طرح قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی است . این طرح ضمن اینکه مدافعانی در مجلس دارد منتقدانی هم در مراکز علمی کشور وجود دارند که ایرادات متعددی بر آن گرفته اند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس خواستار بررسی تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری، دانشگاه آزاد و اتاق صنایع و معادن در مجلس شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا : عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، بیان کرد: رسیدگی به طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار در دستورکار جلسه ای هفته هیئت رئیسه کمیسیون انرژی قرار دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا مرحبا با اشاره به برخی اظهارنظرها از سوی افراد ناآگاه در خصوص رمزارزها گفت: معتقدم چنانچه ظرفیت های لازم در حوزه های قانونی، آموزشی، مهارتی و... ایجاد شوند، رمزارزها فرصتی است که از طریق آن می توان بخشی از نیازهای کشور در حوزه تامین مواد اولیه، واردات تجهیزات، سرمایه گذاری های مولد و.. ...
وزرای نفت، صنعت، معدن و تجارت، کشور، اطلاعات، آموزش و پرورش، راه، جهاد کشاورزی، اقتصاد و نیرو در جلسات کمیسوین های تخصصی برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان و همچنین ارائه گزارش در حوزه های کاری شان در جلسات کمیسیون های تخصصی در هفته جاری حضور پیدا می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی این هفته روز های یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه جلسات علنی خواهد داشت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ بانکی پور با تاکید بر وضعیت پیری جمعیت در سال های آینده تصریح کرد: موضوع جمعیت مهمترین مسئله کنونی کشور است و این درحالی است که تنها راه حل رفع این مشکل مباحثه علمی است نه مباحث سیاسی و گاها حزبی!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در راستای دیپلماسی پارلمانی مجلس شورای اسلامی حمایت از انتفاضه رمضانی مردم فلسطین را در دستور کار خود دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تهیه طرح اصلاح قانون شوراهای اسلامی کار در مجلس گفت: این طرح با امضای 21 نماینده در دستور کار مجلس قرار گرفت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. دستور کار این جلسه به شرح زیر است: – گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها در مورد لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها (اعاده شده از شورای نگهبان) ...
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه تدوین برنامه هفتم توسعه در دستور کار مجلس قرار دارد، موضوع مربوط به عشایر و تقویت آن حتما باید در قانون مذکور مورد توجه قرار گیرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی در گفت وگو با میزان، درباره برنامه های حمایتی مجلس از کارگران، گفت: هدف مجلس از تصویب طرح تأمین کالاهای اساسی برای 62 میلیون ، کمک به کارگران بود که جزء همان 62 میلیون محسوب می شوند و در صورت اجرایی شدن این مصوبه اتفاقات مثبتی می افتاد، اما دولت اعتقادی نداشت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش با انتشار توئیتی گفت: تحقیق و تفحص از سازمان سنجش که هفته قبل در دستور کار صحن علنی مجلس بود، با فشار ها و لابی ها از دستور این هفته خارج شد.
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور در دستور کار امروز مجلس است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور 214 نفر از نمایندگان آغاز شد. محمد باقر قالیباف ریاست این جلسه را برعهده دارد. دستور کار این جلسه به شرح زیر است: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با برشمردن اولویت های مجلس و چگونگی پرداختن به این اولویت ها، عنوان کرد: در این زمینه اصلاح آیین نامه داخلی مجلس و نحوه تدوین برنامه هفتم در دستور کار مجلس قرار دارد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح قانون بانک مرکزی در اهداف، ساختار و مسوولیت های آن موافقت کردند. به گزارش روزانه نیوز طرح اصلاح قانون بانک مرکزی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و نمایندگان با 199 رای موافق ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم ارتقای ظرفیت های تولید رمزارز ها در کشورمان، تاکید کرد و گفت: این طرح در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی است تا ضوابط قانونی را برای عملیات فعالیت های اقتصادی رمزارز ها در کشورمان پیگیری کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : با اعلام رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، به زودی طرح ممنوعیت پلمب کارخانه ها در مجلس تصویب و به قانون تبدیل خواهد شد تا فعالیت های تولیدی به سادگی متوقف نشود و موجب ضرر و زیان بخش تولید را فراهم نکند.
اقتصاد ایران: جلسه علنی مجلس دقایقی پیش آغاز شد و بررسی سوال نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی که صبح امروز به ریاست دکتر قالیباف آغاز شد، بررسی تقاضای تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری را در دستور کار خود قرار داده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس دقایقی پیش آغاز شد و بررسی سوال نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس دقایقی پیش آغاز شد و بررسی سوال نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ساماندهی و قانون گذاری در حوزه رمزارزها یکی از طرح های جدیدی است که در دستور کار مجلس قرار گرفته و قرار است در روز سه شنبه (20 اردیبهشت) در صحن علنی مجلس وظیفه نهادهای مختلف فعال در این حوزه مشخص شود ...