شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۱۰Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستور کار مجلس»

رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان از ششم مرداد ماه سال جاری به مجلس ابلاغ شده، ولی مورد بی مهری مجلس قرار گرفته و از دستور کار خارج شده است گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شرق نوشت: از بهمن سال 99، خبر در دستور کار قرارگرفتن طرح شفافیت آرای نمایندگان در رسانه ها می چرخیده، اما بعد از گذشت نزدیک به یک سال هنوز خبری نیست که نیست ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم بنای حمایت از قرآن را دارد، پروژه های قرآنی از جمله برپایی دارالقرآن ها، مسابقات فرهنگی حوزه قرآنی و اهل بیت (ع) توسط فراکسیون قرآن مجلس مورد حمایت قرار می گیرد، همچنین ترویج نماز ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در مجلس با اعلام این خبر که در حال اصلاح و تسهیل قوانین صندوق بیمه کشاورزان هستیم تا صندوق بیمه از این قوانین تمکین کند گفت: ظرف مدت یک ماه آینده این موضوع پیگیری و ابلاغ خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها- نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: مجلس انقلابی یازدهم بنا دارد تا کم کاری های گذشته در حوزه حمایت از فعالیت های قرآنی را جبران کند و به همین خاطر افزایش بودجه درالقرآن های کشور در دستور کار مجلس قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درباره لایحه نظام رتبه بندی معلمان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی رسیدگی مورد بررسی قرار می گیرد.
نیک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نیک نیوز: جلسه علنی امروز (سه شنبه 27 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. دستور کار این جلسه به شرح زیر است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نظام رتبه بندی معلمان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: حدود 50 درصد دانشجویان دانشگاه های فرهنگیان در سرتاسر کشور دختر هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سید نظام موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس: طرح شفافیت آرا در دستور کار مجلس است اما نوبتش نرسیده/ توقع تصویب طرح شفافیت، توقع درستی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوزهای فضای کسب وکار‬⁩ که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در اسرع وقت در دستور کار مجلس قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تصمیمات اخیر هیئت رئیسه درباره تغییر نحوه دیدار وزرا با نمایندگان و خروج طرح های دارای بار مالی از دستور کار مجلس را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه دایمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان بزودی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: آرمان ملی نوشت: طرح صیانت از فضای مجازی بار دیگر در دستور کار مجلس قرار گرفته، اما این بار نیز دولت از این اقدام مجلس حمایت کرده است در حالی که بزرگ ترین ضرر پس از تصویب این طرح ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت هم زمان با بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان رسیدگی به طرح اصلاح فوری هیئت نظارت و رفتار نمایندگان را نیز در دستور کار دارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان که در سال های اخیر سرزبان ها افتاده است و اظهارنظرهای متعدد در مورد آن مطرح می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دو موضوع جمعیت و فضای مجازی را در دستور کار مجلس انقلابی عنوان کرد و گفت: مصمم هستیم که این دو موضوع برای ساماندهی فعالیت های فرهنگی دستگاه ها به سرانجام برسند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده علی آباد کتول در مجلس از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه روز یکشنبه هفته آینده پارلمان خبرداد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی روز یکشنبه هفته آتی خبر داد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار، تجمع گروهی از نمایندگان در جایگاه هیات رئیسه برای بررسی لایحه رتبه بندی معلمان از مهمترین اخبار جلسه علنی روز گذشته مجلس بود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی گفت که یکشنبه هفته آینده لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس به بیان توضیحاتی درباره لزوم توجه به نیروهای امنیتی در کشور پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی تاکید کرد؛ موضوع رتبه بندی معلمان هرچه سریع تر در دستورکار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
محمد وحیدی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: مجلس یازدهم از زمانی که آغاز به کار کرده است، تعیین تکلیف رتبه بندی معلمان را در دستور کار خود قرار داده است و آن را به سرانجام رساند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان که در نوبت رسیدگی قرار گرفته است، باید هر چه سریعتر در دستور کار جلسه علنی قرار گیرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق طرح در دستور بررسی مجلس، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی بر اساس اصل 85 قانون اساسی، در تاریخ 6 مرداد امسال پس از 2 بار خروج از دستور کار مجلس با 121 رای موافق در صحن مجلس شورای اسلامی تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران در دیدار عصر امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با رئیس قوه قضائیه یکی از چالش های اقتصادی و اجتماعی حال حاضر کشور را موضوع رمز ارزها عنوان کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اخیرا طرحی در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است که طبق آن، کلیه معلمان حق التدریس، نیروهای دارای شناسه نیروی انسانی و دوره دیده در دانشگاه فرهنگیان، استخدام رسمی می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس در تذکری تاکید کرد که حدود یکصد نفر از نمایندگان برای در دستور قرار گرفتن موضوع رتبه بندی درخواستی را امضا کردند و لازم است این مسئله در دستور کار جلسه علنی قرار بگیرد ...
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رییس مجلس و آحاد نمایندگان با رتبه بندی معلمان موافق هستند و این موضوع در نوبت بررسی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰    
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با انتقاد از افزایش 5 برابر قبوض برق مردم و در دستور کار قرار نگرفتن رتبه بندی معلمان پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی به مجلس شورای اسلامی در مورد طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار در دستور کار مجلس است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از فعالیت های قرآنی در دستور کار فراکسیون قرآن و عترت قرار دارد، گفت: حمایت از پروژه های عمرانی دارالقرآن ها، آسیب شناسی فرهنگی در حوزه قرآنی و شناسایی کم کاری ها ازجمله اقدامات این فراکسیون خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۶۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آتی خود به بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تأخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور خواهند پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مجلس شورای اسلامی در هفته جاری طرح شفافیت آرا نمایندگان را در دستور کار بررسی دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
طرح شفافیت آرای نمایندگان و گزارش رئیس دیوان محاسبات کشور در مورد تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور در دستور هفته جاری مجلس قرار داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
طرح شفافیت آرای نمایندگان و گزارش رئیس دیوان محاسبات کشور در مورد تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور در دستور هفته جاری مجلس قرار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
چارچوب تازه ای برای فعالیت بیش از 3میلیون واحد صنفی کشور تدارک دیده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در این کمیسیون طرحی را تدوین کرده ایم که اگر به قانون تبدیل شود بسیاری از موانع پیش روی ورزش همگانی برداشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۷    
یکی از معضلات پیش روی زوجین نابارور، هزینه های هنگفت درمان در مراکز درمانی است که با افزایش روند ناباروری، لزوم پوشش بیمه ای خدمات باروری از ضرورت هایی است که طی چند سال گذشته در دستور کار مجلس قرار گرفت و امسال به تصویب رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیان توضیحاتی درباره بودجه در نظر گرفته شده برای طرح رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آموزش موضوع سهمیه فرزندان هیئت علمی را به طور جدی پیگیری خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ریس فراکسیون راهبردی مجلس گفت: ارتقای جایگاه و عملکرد مجلس و مردمی بودند با طرح شفافیت آرا نمایندگان محقق می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس صبح امروز آغاز شد و گزارش کمیسیون عمران در مورد زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار، گزارش کمیسیون عمران در مورد زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تأخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور را بررسی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با تصمیم امروز هیأت رئیسه طرح هایی که مغایر با اصل 75 قانون اساسی و دارای بار مالی باشند از دستور کار مجلس خارج می شوند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس مجلس از بررسی مجدد طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس خبر داد و گفت: "این طرح در هفته های آتی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت."
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی لایحه زیرساخت شبکه مادر مخابراتی در دستور کار کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز یکشنبه 11 مهرماه 1400 لایحه زیرساخت شبکه مادر مخابراتی را مورد بررسی قرار می دهد. ...