جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۲۹Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستور کار مجلس»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-شیرین جمشیدیان : روز گذشته بررسی صلاحیت مهرداد بذرپاش، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. درحالی که پیش از این از سوی اعضای هیات رئیسه مجلس اعلام شده بود ابراهیم رئیسی برای دفاع از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس می آید ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نشست علنی امروز- چهارشنبه 16 آذر ماه- مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد. در این نشست قرار است بررسی برنامه و صلاحیت مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی و اخذ رأی اعتماد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی شود. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۵۳ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در دستور کار قرار گرفت.
براساس طرحی که در دستور کار مجلس قرار گرفته است، کلیه واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی به تشخیص سازمان حفاظت محیط زیست، مشمول پرداخت عوارض سبز خواهند شد.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر اموراقتصادی و دارایی در دستور کار قرار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نشست علنی امروز- سه شنبه 15 آذرماه- مجلس شورای اسلامی به ریاست علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و سوال نمایندگان از وزرای بهداشت و اقتصاد در دستورکار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی دلیل اصلی دو نوبته شدن جلسات این هفته مجلس که همزمان با 16 آذر روز دانشجو است را تراکم برنامه ها و طرح های در دستور کار مجلس از جمله برنامه هفتم توسعه و بودجه سال 1402دانست و گفت: این موضوعات باعث می شود که زمان بسیاری برای این دو برنامه بگذاریم.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، مدت اعتبار برنامه ششم توسعه طی سال جاری به پایان می رسد در نتیجه یا باید قانون برنامه ششم برای یک سال دیگر تمدید و پس از بررسی لایحه بودجه سال 1402 کار بررسی برنامه هفتم آغاز شود و یا اینکه برنامه هفتم توسعه ابتدا در دستور کار مجلس قرار بگیرد و بودجه به صورت چند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۱    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی آغاز شد و رسیدگی به طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در دستورکار قرار گرفت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ابتدای امسال طرح اصلاح ساختار بانک مرکزی در دستور کار مجلس قرار گرفت. این طرح در ابتدا در مجلس دهم تدوین شده بود، اما به دلیل برخی حساسیت ها به سرانجام نرسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیران اطلاعات و کشور و فرماندهی کل انتظامی به منظور جمع بندی نهایی گزارش حوادث اخیر کشور هفته آِینده به کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها می روند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس در نطق پیش از دستور گفت مجلس یازدهم برای خنثی سازی تحریم نیز برنامه اصلی خود را تصویب بسته تحول در قوانین اقتصادی کشور قرار داد که تاکنون بخش مهمی از این قوانین را تصویب کرده و مابقی در مسیر تصویب قرار دارد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حسن نوروزی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از عدم توجه پارلمان به قوانین مرتبط با مهریه گفت: مگر مهریه مشکل سیاسی، شرعی و اجتماعی دارد که طرح آن را در دستور کار مجلس قرار نمی دهید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو مصوب 1401 در دستور کار مجلس قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار آن شد که طرح اصلاح قانون مهریه در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حسن نوروزی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از عدم توجه پارلمان به قوانین مرتبط با مهریه گفت: مگر مهریه مشکل سیاسی، شرعی و اجتماعی دارد که طرح آن را در دستور کار مجلس قرار نمی دهید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و ادامه رسیدگی به پرونده اسقاط خودرو در دستور کار قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس شورای اسلامی از دستورکار خانه ملت برای افزایش 40 نفری نمایندگان در 22 استان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس آغاز شد و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح دوفوریتی الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در دستورکار قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: مجلس به اجرای تفکیک وزارت راه از شهرسازی اصرار دارد و این موضوع در دستور کار مجلس خارج نشده چراکه بسیاری از مشکلات دو حوزه مسکن و حمل و نقل و راه با تفکیک قابل حل و مرتفع شدن است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سیدمحمد پاکمهر در گفت وگو با خانه ملت با اشاره به لایحه ساز و کار اسقاط خودرو که اخیراً در دستور کار مجلس قرار داشت، گفت: این لایحه برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه ارجاع شد و امیدواریم نمایندگان با هوشمندی و درایت از محل اجرای آن راهی برای نوسازی ناوگان آمبولانس های هلال احمر و ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نشست علنی امروز یکشنبه 6آذر ماه-مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور تن از نمایندگان آغاز شد. در این نشست قرار است طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی وطرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول در دستور کار مجلس قرار گیرد. ...
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس آغاز شد و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه الحاق ایران به سازمان همکاری شانگهای در دستور کار قرار گرفت.
خسروشاه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای خسروشاه گفت: امروز در مجلس بر روی اصل 27 قانون اساسی کار میکنیم تا اعتراضات قانونی در کشور را بسترسازی و نهادینه کنیم.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری تشکیل می شود که طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس نیز در دستور کار بهارستان نشینان قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر کشور در امور حقوقی و مجلس گفت: با توجه به اینکه مقرر شده اعتبارات 1402 براساس برنامه هفتم بسته شود، بنا شد اولین دستور کار مجلس در آخر آذرماه برنامه هفتم باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۸    
محمد رشیدی، عضو هیئت رئیسه مجلس، در حساب توییتر خود نوشت: امروز در مصاحبه با اینستا گفتم: اعمال محدودیت ممنوع الخروجی و هر محدودیت دیگری برای دانشجویان مدنظر نمایندگان مجلس نیست و چنین طرحی نه اعلام وصول شده و نه در دستور کار مجلس هست و فقط نظر شخصی یکی از نمایندگان است، که با این نظر مخالفیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح حمایت از جامعه علمی و ارتقای انضباط محیط های دانشگاهی در دستور کار مجلس نیست، گفت که این طرح در مجلس اعلام وصول نشده است؛ اساسا اعمال یک سری محدودیت ها برای دانشجویان مدنظر نمایندگان مجلس نیست.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در واکنش به برخی اخبار مبنی بر ثبت طرحی در خصوص ممنوع الخروجی دانشجویان هنجارشکن ، گفت: چنین طرحی در دستور کار صحن یا کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس قرار ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن مخالفت خود و کمیسیون متبوعش با هرگونه طرحی در خصوص ممنوع الخروج کردن دانشجویان، گفت: هیچ طرحی در این خصوص در دستور کار صحن یا کمیسیون آموزش مجلس قرار ندارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۹۷ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس و کارشناسان طرحی را تدوین کرده اند که در صورت هنجارشکنی دانشجویان در دانشگاه ها و ارتکاب جرائمی همچون ایجاد آشوب و بلوا، تخریب اموال، فحاشی و توهین به مقدسات در دانشگاه هاو هرگونه اقدامی که در روند ماموریت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه اخلال ایجاد کند، ضمن صدور احکام انضباطی ...
خوزپرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز، ولی اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا ، درباره آخرین وضعیت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بیان کرد: جزئیات این طرح چکش کاری شده و آخرین جلسه مهمی که پیرامون این طرح برگزار شد روز سه شنبه هفته گذشته با حضور رئیس مجلس بود که در این جلسه اعضای کمیسیون اجتماعی به رئیس مجلس تاکید ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۲    
اقتصاد ایران: خرم آباد- رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب طرح مدیریت جامع شهری و روستایی در دستور کار مجلس است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، محمد صالح جوکار امروز پنج شنبه در نشست تخصصی رئیس و اعضای کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای لرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم با روحیه جهادی فعالیت خود را خواهد داشت و [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب طرح مدیریت جامع شهری و روستایی در دستور کار مجلس است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سید محمود کاشانی* طرح اولیه موسوم به بانکداری جمهوری اسلامی ایران در 216 ماده در سال 1398 از سوی گروهی از نمایندگان به هیات رئیسه مجلس تقدیم شده بود که در پی اعتراض رئیس وقت بانک مرکزی از دستور کار مجلس بیرون گذاشته شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم داراب در مجلس خواستار حل مشکل ترخیص کامیون ها و کِشنده ها و اجرای درست برنامه های توسعه ای کشور شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح مردمی سازی حکمرانی در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و بررسی گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح مردمی سازی حکمرانی در دستورکار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو مصوب 1401 در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو مصوب 1401 در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد که سؤال تعدادی از نمایندگان از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در دستور کار قرار دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
باتوجه به اظهارات نمایندگان مجلس و رییس سازمان برنامه و بودجه مشخص نیست که در نهایت قانون برنامه هفتم ابتدا در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت و یا قانون بودجه اما به گفته یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه ممکن است مجلس اولویت را به قانون بودجه 1402 بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۰    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ارتباط با تجمعات و راه پیمایی ها در حال بررسی است؛ در این طرح محل هایی برای تجمعات و اعتراض هایی که خدشه و لطمه ای به امنیت جامعه نزنند در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبر گزاری علم و فناوری ، قانون تشکیل سازمان ملی مهاجرت امروز در صحن مجلس شورای اسلامی بررسی می شود، طرح جنجالی که موافقان و مخالفان بسیاری دارد و از سال 1397 بارها از دستور کار مجلس خارج شده و دوباره به جریان افتاده است ...
اقتصاد ایران: جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی آغاز شد و طرح مردمی سازی حکمرانی و حمایت مالی از افشاگران فساد در دستور کار مجلس قرار گرفت.