شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۰۶Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیأت رئیسه مجلس»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی خانواده ها از وضعیت افسار گسیخته فضای مجازی، خواستار اعمال مدیریت بهینه در کاربرد فضای مجازی برای جوانان و نوجوانان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: از مجمع تشخیص مصلحت نظام می خواهیم که لوایح CFT و پالرمو را برای بررسی به مجلس بازگرداند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از افزایش امضای بیانیه نمایندگان در خصوص تصمیم گیری برای لوایح استعماری قواعد گروه اقدام ویژه مالی (موسوم به FATF) به 220 نفر خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۷    
نشست مشترک روح اله متفکرآزاد، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با شهرداران اسکو و آذرشهر سه شنبه 12 اسفندماه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مؤسسات کنکور باعث رقابت منفی در بین آحاد مردم شده و بعضی از خانواده ها هزینه های نجومی به این مؤسسات پرداخت می کنند تا فرزندانشان روی فلان صندلی در فلان دانشگاه بنشینند که باید چنین کاسبی هایی را تعطیل کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به اظهارات نوبخت در صحن علنی، تصریح کرد: مجلس جای طرح شعارهای سیاسی از سوی دولت نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: رسیدگی به بخش درآمدهای بودجه فردا پایان می یابد و از نشست عصر مجلس رسیدگی به بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400 آغاز خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تعیین ترکیب هیأت رئیسه فراکسیون دانشگاهیان مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با ارائه آماری از پیشنهادات نمایندگان در ارتباط با لایحه بودجه سال 1400 گفت: زمان کمی برای رسیدگی به این پیشنهادات داریم.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس با هشدار به دولت مبنی بر بازی نکردن با قیمت ارز و احساسات مردم گفت: اظهارات واعظی درباره افزایش قیمت ارز سخنان مردم مبنی براینکه دولت خود مسبب افزایش قیمت ارز است را اثبات کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۸۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: آقای قالیباف در پاسخ به درخواست برخی نمایندگان برای نامزدی وی در انتخابات 1400 گفته است با توجه به شرایط حساس کشور و مشکلات اساسی مردم، مهم ترین موضوع، پیروزی جبهه انقلاب و تشکیل دولتی کارآمد به منظور حل مشکلات مردم است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت خواستار حمایت این وزارتخانه از تولید تجهیزات پزشکی به ویژه ساخت ایمپلنت ایرانی در اصفهان شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر قرار باشد در خصوص گرانی ها صحبت کنیم و بگوییم دست در جیب مردم نکنید، باید تحقیق و تفحص کنیم که در بورس دست چه کسی در جیب مردم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی عضو هیأت رئیسه مجلس را به عنوان عضو جدید هیأت امنای دانشگاه پیام نور منصوب کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه نماینده دولت مباحثی را مطرح می کند که خارج از دستور کار مجلس است، گفت: به گونه ای مظلوم نمایی می کنند که احساس می شود دولت دیگری بر روی کار است و متأسفانه جای مدعی و منکر عوض شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، 5 اسفندماه سالروز تشییع همزمان 143 شهید در فلاورجان را گرامی داشت و از آن به عنوان تاریخی افتخارآمیز برای این شهرستان یاد کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست علنی نوبت اول امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست قالیباف آغاز شد. به گزارش پیام فوری به نقل از خانه ملت ، نوبت اول نشست علنی امروز(سه شنبه، 5 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی 8 و 7 ساعت دقیقه و با حضور 196 نفر از نمایندگان آغاز شد ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست علنی نوبت اول امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور 196 نماینده شروع شد. طبق اعلام احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی دستور کار صحن علنی امروز نمایندگان ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال 1400 کل ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر یکصدایی دولت و مجلس در خصوص قانون لغو تحریم ها، گفت: اجرای این قانون از فردا، هم صدایی دولت و مجلس را نشان خواهد داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر اجرای دقیق قانون اقدام راهبردی منع تحریم ها از سوی دولت تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: یکی از مهم ترین افتخارات مجلس یازدهم تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها است که حقیقتا با اتحاد و انسجام نمایندگان این قانون تصویب شد و ما نباید اجازه دهیم که این قانون نقض و باطل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت موظف است از فردا (5 اسفند) قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را اجرا کند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. نشست علنی مجلس شورای اسلامی نوبت صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور 239 نفر از نمایندگان آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: چهار برابر شدن واریزی به سربازان، اولین گام اصلاح ساختار سربازی در کشور بود که با موفقیت برداشته شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی یکشنبه 3 اسفند با نمایندگان ایلام در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با تصمیم اعضای هیأت رئیسه سقف پرداختی برای هزینه انجام هر تحقیق و تفحص 30 میلیون تومان تعیین شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خواستار تحقیق و تفحص از روابط متقابل وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی شد. *** روابط وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی به گزارش خبرگزاری صنایع ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۹   + ۵۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاستمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. نشست علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (یکشنبه 3 اسفند) به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور 227 نفر از نمایندگان آغاز شد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به اظهارات مدیرکل ارزیابی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اینکه 67 درصد از دانش آموزان در سال تحصیلی جاری در سامانه آموزش مجازی احراز هویت نشده اند، گفت: یعنی حدود 10 میلیون دانش آموز احراز هویت نشده اند و این یک خطر بزرگ برای آموزش و پرورش کشور است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
علی نیکزاد ثمرین در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز خود به همراه سیدمحسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس با مسئولان شرکت مخابرات، وزارت ارتباطات و ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، عنوان کرد: دستور کار نخست جلسه امروز مربوط به شبکه ملی ارتباطات بود. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
طراح طرح تفحص از سازمان بورس اعلام کرد در حال حاضر دستکم 1500 تریلیون تومان معادل 65 تا 70 میلیارد دلار از سرمایه مردم ذوب شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: احمد خاتمی گفت: در دنیا صف طولانی برای نان رایگان در این دوران بحران کرونا تشکیل شد، اما مقام معظم رهبری طرح کمک مومنانه را ارائه کردند که با عزت و احترام کمک های مردمی را درب خانه فقرا ببرند و این مدیریت مایه مباهات و افتخار است که از این بحران با سربلندی عبور کردیم و به واکسن آن ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۷۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سیدناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توییتی با اشاره به تصویب طرح تحقیق و تفحص از بورس در کمیسیون اقتصادی مجلس ،نوشت: در پاسخ به سوالات: ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه سابقه آمریکایی ها سیاه تر از آن است که به آنها اعتماد کنیم، گفت: جنایات آنها هیچگاه پاک نمی شود و ما به جز لغو فوری تحریم ها به هیچ اقدامی رضایت نمی دهیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تأکید کرد تنها زمانی پروتکل الحاقی را اجرا می کنیم که تمام تحریم های ضد ایرانی به صورت کامل برداشته شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تأکید کرد تمام دستگاه های ایران برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها وفاق دارند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از یکی از واحدهای فعال در عرصه طراحی، تأمین، ساخت، نصب و راه اندازی در زمینه های مختلف صنایع (نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، ساختمان ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است تا طرف مذاکره کننده اقدام عملی درباره برجام انجام ندهد، جمهوری اسلامی به تعهدات خود باز نمی گردد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است تا طرف مذاکره کننده اقدام عملی درباره برجام انجام ندهد، جمهوری اسلامی به تعهدات خود باز نمی گردد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است اگر مردم بدانند در انتخابات مجلس یازدهم به درستی انتخاب کرده اند، قطعا حضور پرشورتری در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت و گزینه اصلح را نیز انتخاب می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از احراز سه تخلف حسن روحانی در کمیسیون قضایی مجلس خبر داد وگفت: قرار است در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی درباره این تخلفات تصمیم گیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مقام معظم رهبری درخصوص سهم صندوق توسعه از مازاد بر فروش یک میلیون بشکه نفت تحقق یافته است و این سهم به 38 درصد افزایش یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از دولت انتظار می رود درخصوص اصلاحیه بودجه ارائه شده تمام ابهامات و سوالات مطرح شده نمایندگان را به طور کامل و شفاف پاسخ دهد.
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از نشانه های سو تدبیر و بی توجهی به ابعاد تصمیمات در دولت همین مصوبه اخیر در رابطه با لغو الزام ارائه آگهی های دولتی ها به روزنامه هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: سوالی از وزیر صمت مطرح کرده ام تا مشخص شود علت عدم توانایی وزارت صمت در تنظیم بازار و سفره ملت چیست؟ این سوال در نوبت طرح در کمیسیون صنایع و معادن مجلس است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه رئیس جمهور در خصوص لایحه بودجه 1400 را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری غیرعلنی صحن مجلس با موضوع بررسی لایحه اصلاحی بودجه خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجلس صبح امروز جلسه غیر علنی دارد تا اصلاحیه لایحه بودجه سال 1400 را بررسی کند.