پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۰۹Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیأت رئیسه مجلس»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: ما در دوره ریاست آقای رئیسی بر قوه قضاییه شاهد احیای 2 هزار واحد صنعتی که بر اثر سوءمدیریت و واگذاری های رانت گونه تعطیل شده بودند، بودیم که این اقدام و ا قدامات دیگر قوه قضاییه موجب ایجاد امید در میان مردم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نمایندگان داوطلب برای ریاست کمیسیون اصل 90 یک ماه فرصت دارند تا برای این منظور ثبت نام و درخواست و آمادگی خود را به این منظور به هیأت رئیسه اعلام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۴    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: باتوجه به برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس پس از جلسه علنی مجلس امروز غایب غیرموجه و تأخیرکننده نداشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۹    
حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با مهر با تأکید بر این که ایران، کشوری بحران خیز است، خاطرنشان کرد: بدون شک در چنین شرایطی نمی توان حوزه مهمی همانند مدیریت بحران را در تنگنای بروکراسی مالی واداری قرارداد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مسؤولان باید بدانند از تقصیرات آنها در زمینه بورس نمی گذریم و قطعاً باید پاسخ گوی کم کاری خود باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گرو تداوم راه نورانی امام راحل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تغییر رئیس کل بانک مرکزی نمی تواند اجرای قانون حمایت از سازمان بورس را به تعویق بیندازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها سیاسی عمل نمی کند، گفت: اینکه اصلاح طلبان توقع داشته باشند هرکه را معرفی می کنند شورای نگهبان صلاحیتش را تأیید کند توقع بجایی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: وزیر نفت هفته آینده برای پاسخ به سؤالات دو نفر از نمایندگان در صحن مجلس حاضر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجلس هفته آینده در روزهای سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی خواهد داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به جمع آوری بیش از 100 امضا در رابطه با تغییر دستور صحن علنی از بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه علنی مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به پیشنهاد تمدید یک ماهه توافق ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: افراد و نهادهای تصمیم گیری با این تمدید مخالفت کرده و دولت هم اگر بخواهد آن را اجرا کند با برخورد قاطع مجلس مواجه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز طرح اصلاح قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: بی تدبیری دولت عامل تشدید تقاضای سکه و رشد 4 برابری آن و رسیدن به کانال 16 میلیون تومان و حراج 60 تن ذخایر استراتژیک طلای کشور شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت ها و ایجاد تلاطم در بازار در آستانه انتخابات ریاست جمهوری مشکوک بوده، تأکید کرد که سیاست های اعلامی دولت با سیاست های اعمالی آن در این فضا متفاوت است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از نحوه ارائه گزارش از سوی وزیر نیرو به مجلس تأکید کرد که وی باید توضیحاتی را پیرامون نحوه اجرای مفاد قانون برنامه توسعه ارائه دهد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، از بانک مهر ایران بابت فعالیت این بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر میمه و برخوار در نامه ای به دکتر مرتضی اکبری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی گفت: یک روش مکمل ضربه زدن پس از ناکارآمدی های گذشته، مأیوس کردن مردم از انتخاب گری است که امروز در دستورکار جریان معلوم الحال قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: عملکرد اجلاسیه اول مجلس یازدهم در نشست غیرعلنی امروز به مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از جمله کارنامه کاری مجلس می توان به اعلام وصول 711 طرح و لایحه در یکسال گذشته اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با توجه به جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس، مجلس در زمان آغاز جلسه علنی غایب غیرموجه نداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز هیأت رئیسه جایگاه هریک از دبیران هیأت رئیسه در اجلاسیه دوم و شرح وظایف آنها در نشست امروز هیأت رئیسه مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از جلسه فوق العاده فردای مجلس خبر داد و گفت: فردا مجلس از ساعت 8 تا 10 جلسه علنی خواهد داشت و پس از تنفس جلسه نمایندگان با رهبر معظم انقلاب به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو را برای دومین سال پیاپی به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۶    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به اهتمام ویژه مجلس شورای اسلامی در دوره جدید به جمعیت و توسعه، گفت: تشکیل کمیسیون مشترک جوانی جمعیت و فرهنگ سازی در حوزه فرزندآوری برخی از اقدامات مجلس برای توسعه است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت:
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تهیه طرح اصلاح برخی قوانین راجع به وکالت، از تحول اساسی در نظام پذیرش و آموزش کارآموز وکالت خبر داد و گفت: با تصویب این طرح در مجلس، شاهد تحول اساسی در نظام پذیرش و آموزش کارآموز وکالت خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان با رهبر معظم انقلاب در روز پنج شنبه هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در تذکری گفت: اول خرداد زمان و مهلت ذخیره فیلم ها و تصاویر ضبط شده مراکز هسته ای ایران به پایان رسیده و سازمان انرژی اتمی باید قانون اقدام راهبردی را اجرا کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۰:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تهیه طرح اصلاح قانون شوراهای اسلامی کار در مجلس، دلایل تهیه این طرح را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: پرتاب هزاران راکت به تل آویو ثابت کرد سلب امنیت، کابوس صهیونیسم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۶:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت نان در آستانه برگزاری انتخابات را مشکوک و با اهداف سیاسی خواند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به برخی از مصوبات جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی با حضور رئیس جمهور، گفت:پیش از این بازپرداخت تسهیلاتی دریافتی از صندوق توسعه ملی با سود صفردرصد محاسبه می شد که مقرر شد از این پس با سود یک درصد حساب شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است ستاد انتخابات کشور با هماهنگی شورای نگهبان باید حفظ سلامتی مردم در برگزاری انتخابات را تضمین کرده و راهکار برای آن ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نسبت به حضور نماینده سازمان امور استخدامی برای صحبت درباره طرحی مربوط به کشاورزان اعتراض کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تهیه طرح اصلاح قانون شوراهای اسلامی کار در مجلس گفت: این طرح با امضای 21 نماینده در دستور کار مجلس قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۹۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه 200 نفر از نمایندگان درخصوص مذاکرات وین را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه اعضای مجمع نمایندگان خوزستان در تقدیر از دیوان محاسبات به علت فسخ قرارداد شرکت هفت تپه را قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: بانک مرکزی وظیفه نظارتی اش را درست انجام نمی دهد و حاکمیت دقیقی بر سیستم بانکی ندارد و همین زمینه کلاهبرداری و اختلاس را فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: براساس گزارش معاونت نظارت مجلس، دولت یازدهم و دوازدهم بیش از 240 آئین نامه اجرایی قوانین مصوب مجلس را تهیه نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تراکنش 8000هزار میلیارد تومانی پایانه های فروشگاهی و امکان درآمد مالیاتی 720 هزار میلیارد تومانی از آن گفت: دولت اراده ای در این موضوع و در شفافیت مالیاتی ندارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست علنی مجلس شورای اسلامی، دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. نشست علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور 214 نفر از نمایندگان آغاز شد ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضوهیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: آقای قالیباف با رفتار قابل تحسین انتخاباتی خود، این پیام را صادر کرد که اتحاد و انسجام جبهه نیروهای انقلاب برای رسیدن به هدف و تشکیل دولت انقلابی مقدم بر مسائل شخصی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در امتحانات پایه نهم دانش آموزان ابراز نگرانی کرد و گفت: در صورت شیوع کرونا در بین آینده سازان کشور، مسئولان آموزش و پرورش باید پاسخگو باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۴    
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است جوانان با بصیرت می توانند با امیدآفرینی در ایام انتخابات باعث جلب مشارکت مردم شوند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به پرداخت و دریافت حقوق و مزایای ماهانه چند ده میلیونی برخی مدیران کشور گفت: این مسأله علاوه بر اینکه موجب خدشه به حیثیت دولت می شود خطر آسیب به سرمایه اجتماعی نظام را در پی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از برگزاری هرگونه انتخابات به صورت الکترونیکی در صحن خبر داد و گفت: این موضوع شامل انتخابات رئیس وهیأت رئیسه مجلس نیز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: امروز مجلس غایب و متأخر غیرمجاز نداشت و فقط به خاطر شرایط خاص کرونایی تعدادی از نمایندگان در سالن مشروطه حضور دارند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به ثبت نام چهره های مختلف برای انتخابات ریاست جمهوری 1400، شفاف شدن فضای انتخابات را در جلب مشارکت مردم در انتخابات موثر دانست و به کاندیداها توصیه کرد ادای سوپرمن را درنیاورند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
موسوی لارگانی، عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه باید در سوریه فعال تر از گذشته عمل کرده و سرکنسولگری ایران در حلب را ظرفیتی برای ایجاد بازار و احداث کارخانجات ببیند.