جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۳:۲۵Oct 2020 23

جدیدترین‌های «عضو هیأت رئیسه مجلس»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تصمیم هیأت رئیسه برای ساماندهی مشاوران کمیسیون ها و تعیین سازوکار مناسب برای این منظور خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه پارلمانی تازه ترین ها، تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (چهارشنبه 30 مهر 99) توسط روح الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است: ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس 17 طرح جدید را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: ظاهرا انشقاق در اردوگاه اصولگرایان بر سر بودن یا نبودن روحانی بالا گرفته است؛ عده ای در قم همایش استیضاح! راه انداخته اند و عضو هیأت رئیسه مجلس هم در بهارستان خبر از منتفی شدن استیضاح روحانی می دهد. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اصلی ترین فلسفه صلح امام حسن(ع) نداشتن یاران وفادار بود، از این رو اردوگاه حضرت اصلا در موضع برتر قرار نداشت، ولی حضرت از همین بحران به عنوان فرصت بهره برداری کردند.
موکان بوکان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش موکریان بوکان آنلاین؛ یک عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در مجلس به این نتیجه رسیده ایم که #استیضاح_روحانی انجام نشود. اگر این کار را می کردیم، روند آن دو ماه طول می کشید، بعد هم معاون اول، سه ماه رئیس دولت می شد و بعد مهلت دولت تمام می شد. از اوایل هفته جاری طرح استیضاح حسن روحانی، [...]
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار موسی کمالی مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با گروه انتظامی تازه ترین ها، به تعامل فرمانده و مسوولان قرارگاه مهارت آموزی با مجلس اشاره و اظهار داشت ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۷۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم از منتفی شدن طرح استیضاح روحانی خبر داد. احمد امیرآبادی فراهانی گفت: مجلس با مصلحت اندیشی به دولت کمک می کند تا به راحتی به خرداد ماه سال آینده یعنی پایان مهلت خود قانونی برسد. چراکه هدف مجلس کمک به دولت برای سهولت در ادامه کار خود است ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد اظهارات ضدایرانی رییس جمهور ایالات متحده نشان دهنده عجز و ناتوانی کاخ سفید در مقابل تهران است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: حمایت مالی از افشاکنندگان مفاسد اقتصادی یکی از محورهای طرح مجلس است، اما به نظر من مسئله اصلی در این رابطه، ایجاد حمایت های حقوقی و معنوی از سوت زنندگان مفاسد است، افراد باید اطمینان داشته باشند که در صورت اعلام و افشای فساد، مورد تعرض قرار نمی گیرند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله عباس کعبی، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی تازه ترین ها، با اشاره به بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره عقلانیت گفت: عقلانیت در دیپلماسی به معنای تهدیدزدایی، شناخت دشمن و داشتن ابتکار عمل در رفع تهدیدها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از مأموریت به اعضای هیأت رئیسه برای پیگیری مسائل مهم کشور از طریق کمیسیون های تخصصی و دیگر بخش های مرتبط خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس 8 طرح نمایندگان را به صورت عادی اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس 7 سوال نمایندگان از وزیر امور خارجه را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس دهم به نظرات شورای نگهبان بی توجه بود و هر آنچه تصویب می کرد با ایراد شورای نگهبان مواجه می شد، گفت: نباید در مورد برخی موضوعات و نظرات مان اصرار کنیم که در آن صورت ممکن است در مجمع تشخیص مصلحت نظام مشمول مرور زمان شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در یادداشتی عنوان کرد که تخصیص 120 میلیارد تومان به یک دانشگاه بر چه اساسی و طبق چه مصوبه ای صورت گرفته است؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در سرمقاله خود در روزنامه رسالت به نکاتی درباره اظهارات رئیس جمهور پرداخت و ضمن تحلیل ابعاد دینی و سیاسی ماجرا، نوشت که چند روز پس از سخنان بسیار توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا، سخن گفتن از صلح به هیچ عنوان در شأن ملت ایران نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی با اشاره به بازدیدهای نظارتی رؤسای قوای مقننه و قضائیه گفت: آیت الله رئیسی و دکتر قالیباف سعی دارند این سفرها را ختم به نتیجه کنند و ان شاءلله همینطور هم خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی ها باید چهره مستقلی از خودشان در برابر آمریکا نشان دهند نه اینکه به نوعی نقش یکی از ایالات های آمریکا را ایفا کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد دولت باید از ظرفیت دیپلماسی پارلمانی برای افزایش سطح همکاری با کشورهای آسیایی بهره ببرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴    
عضو هیأت رئیسه مجلس تأکید کرد: آخوندی مصداق کسی است که می گوید طرف را در دِه راه نمی دادند، سراغ کدخدا را می گرفت . آخوندی فعلا جواب گلایه های مردم را در بخش مسکن بدهد، نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 پیش کش.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سیدناصر موسوی لارگانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با حکم علیرضا دبیر به عضویت هیأت رئیسه فدراسیون کشتی درآمد. به گزارش ایسنا، در حکم دبیر بر تجربیات مدیریتی و سوابق ارزنده سیدناصر موسوی لارگانی تأکید شده است. موسوی لارگانی از نمایندگان منتقد دولت و برجام است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو هیأت رئیسه فدراسیون کشتی معرفی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در حال حاضر دست برتر قدرت دفاعی و نظامی منطقه را داریم و باید بتوانیم آن را تبدیل به یک قدرت بین المللی کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است مدیریت جهادی و به دور از ترس مسئولان می تواند مشکلات کشور در حوزه اقتصادی و معیشتی را برطرف کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۸    
موسوی لارگانی با صدور پیامی درگذشت حاج محمدعلی امینی پدر سه شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به افزایش روند تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران گفت: لازم است شرکت ها و مؤسساتی که به واسطه تحریم دچار آسیب می شوند، بیمه تحریم شده و مورد حمایت دولت قرار گیرند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است دستگاه دیپلماسی باید انواع تحریم های آمریکا علیه ایران را پیش بینی کرده و راهکارهای مد نظر خود را در مواقع حساس ارائه کند تا با هر تحریم به بازار کشور شوک وارد نشود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر خارجه سعودی بجای اظهارنظر در مورد برجام به موضوع قتل جمال خاشقچی بپردازد تا مسائل پشت پرده این مهم مشخص شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از روند نامناسب بازگرداندن دارایی ها و پول های بلوکه شده کشورمان از سوی دولتمردان انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون امور عشایری مجلس شورای اسلامی گفت: جهت گیری مجلس یازدهم در راستای مطالبات مردم است و هرگز وارد مسائل حاشیه ای نخواهیم شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است آمریکا با هدف توطئه ای جدید سفارت خود در بغداد را تعطیل می کند تا حاکمیت در عراق را تغییر دهد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی توئیتی نوشت: قالیباف با رعایت پروتکل های بهداشتی از بیمارستان بازدید می کند رئیس دفتر رئیس جمهور طی تماسی با مجلس لغو جلسه سران قوا را اعلام می کند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
850تذکر از بهارستان به پاستور روح الله متفکرآزاد، عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه یکی از ابزارهای نظارتی نمایندگان ارائه تذکرات به رئیس جمهور و وزراست، گفت: در سه ماهه اول مجلس یازدهم، نمایندگان 850تذکر به وزرا و رئیس جمهور داشتند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با صدور پیامی به مناسبت بازگشت پیکر شهید ارمنی هاکوپیان، ارامنه را مایه عزت و افتخار ایران دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دیوان محاسبات فعلی نمی تواند، مسئولیت نظارت بر اعتبارات و هزینه های شهرداری ها را بپذیرد و باید با بررسی ظرفیت های قانونی، یک دیوان دیگری بر امر نظارت هزینه ها شهرداری ها تشکیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجلس یازدهم در تلاش است تا با تقویت ارتباط با قشرهای مختلف مردم بویژه نخبگان و فرهیختگان از نظرات آنان در تصمیم گیری های راهبردی بهره مند شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت هنوز تکلیف 20 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی برای تامین کالا از سوی دولت مشخص نشده بعد برای یک میلیارد دلار تامین مایحتاج مردم می گویند پول نداریم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه مجلس با انتقاد از حسن روحانی به دلیل عدم حضور در صحن علنی مجلس گفت: وقتی رؤسای قوا به استان های مختلف سفر می کنند چرا روحانی به مجلس نمی آید؟ ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: عدم حضور رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد وزیر صمت مغایر با قانون اساسی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح اصلاح محدوده حوزه های انتخابیه مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از ایسنا، صبح امروز وزیر اطلاعات، وزیر آموزش و پرورش و معاون پارلمانی رئیس جمهور به همراه علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی مجلس حاضر شدند و مجلس وارد دستور کار بررسی صلاحیت و برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت شد. ...