پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۱۳Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری ایراسین (irasin.ir)

پایگاه خبری ایراسین 26 اسفند 1396 پایگاه خبری ایراسین 19 فروردین 1397 پایگاه خبری ایراسین 29 اسفند 1398 پایگاه خبری ایراسین 1 فروردین 1399 پایگاه خبری ایراسین 31 فروردین 1400 پایگاه خبری ایراسین 1 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری ایراسین 1 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 2 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 3 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 4 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 5 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 6 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 7 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 8 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 9 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 10 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 11 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 12 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 13 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 14 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 15 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 16 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 17 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 18 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 19 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 20 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 21 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 22 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 23 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 24 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 25 خرداد 1400 پایگاه خبری ایراسین 26 خرداد 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال روسیه با غلبه بر فنلاند برای صعود به مرحله حذفی یورو 2020 امیدوار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ترکیه با شکست مقابل ولز امید خود را برای صعود به مرحله حذفی یورو 2020 از دست داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با بیان اینکه 90 درصد سپرده های بانکی در اختیار 5 درصد جامعه است،گفت: اقتصاددان با اقتصاد خوان فرق دارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است به گونه ای که از 225 هزار و 100 میلیارد تومان اوراق منتشر شده ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: چهار واحد تولید شمش فولاد در استان فعال است که این واحدها در حال افزایش ظرفیت تولید تا سقف دو برابر هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: فرصت شرکت در مزایده عمومی 216 محدوده اکتشافی و معدنی استان تا پنجم تیرماه 1400 تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با درخواست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای افزایش 20 درصدی حقوق دستیاران پزشکی در 6 ماهه نخست سال 1400 موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از خبرگزاری فارس، از مردم و به ویژه صنعت گران و بازرگانان دعوت کرد در پای صندوق های رأی حاضر شده و با انتخاب مناسب خود به پیشرفت کشور کمک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
صنایع فولادی ایران در سالهای اخیر علاوه بر اینکه مورد تحریم های ظالمانه بین المللی قرار گرفت، در داخل کشور نیز درگیر قوانین و بخشنامه هایی بود که به نوعی ادامه کار برای صنعتگران در این حوزه را سخت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
تیم ملی ایران پس از پیروزی مقابل عراق توانست به دور نهایی انتخابی جام جهانی صعود کند و حالا برای شناختن حریفان مرحله آخر انتظار می کشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹    
عضو هیئت مدیره شرکت نیک کالا گفت: نوسانات کیفی محصولات فولاد مبارکه به حداقل ممکن رسیده و استفاده از محصولات این شرکت باعث ایجاد مزیت رقابتی شرکت نیک کالا نسبت به رقبا در حوزه کیفیت و قیمت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹    
رئیس امور کارکنان شرکت فولاد مبارکه گفت: روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه تمهیدات لازم برای مشارکت حداکثری کارکنان شرکت فولاد مبارکه را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فراهم کرده است و امیدواریم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 26 خرداد ماه 1400 مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه گفت: اهمیت مشارکت حداکثری کارکنان شرکت فولاد مبارکه به عنوان پیکره بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری می تواند در اقتصاد کشور موثر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: موانع موجود در بستر کسب و کارهای اینترنتی برای مجلس مشهود است و این موانع را با همکاری ارگان های مربوطه رفع می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۹    
مدیرعامل شرکت فولادکاران فجرلارستان می گوید کیفیت محصولات شرکت فولاد مبارکه نسبت به رقبای خارجی و داخلی بالاتر است و همیشه محصولات این شرکت را به عنوان یک برند معتبر به مشتریان معرفی می کنم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۹    
امام جمعه شهرستان مبارکه گفت: پیری جمعیت تهدید جدی برای آینده کشور است و امیدواریم خیران با الهام از شرکت فولاد مبارکه در تسهیل امر ازدواج پیش قدم شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
25 واحد بخار معادل چهار هزار مگاوات تاکنون در دولت های یازدهم و دوازدهم، راه اندازی شده که پیش بینی می شود تا پایان دولت دوازدهم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز آمار هوانوردی شرکت فرودگاها و ناوبری هوایی ایران در اردیبهشت 1400 میزان پروازهای عبوری 100 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
چهار تیم مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال (چمن مصنوعی) اصحاب رسانه جام زنده یاد محمد پاکروان مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴    
مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: تامین 2000 جهیزیه نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) در اصفهان هدف گذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۴    
مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم شرکت فولاد مبارکه گفت: مهم ترین مسئله ایران در شرایط کنونی معیشت مردم و اقتصاد کشور است و آنچه در این اقتصاد به شدت اثر دارد، تولید و حمایت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۸۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن از انبوه سازان خواست تا با استفاده از وام 450 میلیونی ساخت وساز، عقب ماندگی در بخش ساخت مسکن را جبران کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در پی صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت دلار، یورو، پوند، درهم امارات، لیر ترکیه، یوآن چین و سایر ارزهای رسمی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۹    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شیب شناسایی موارد جدید کرونا در اصفهان ثابت شده است و اگر دستورالعمل های بهداشتی با جدیت دنبال نشود امکان درگیری با موج پنجم کرونا دور از انتظار نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سعید عزت اللهی هافبک میانی تیم ملی دلیل شکست تیم ملی در بازی های دور رفت را گم شدن همدلی در تیم ملی می داند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید 179 هزار و 600 دستگاه ماشین لباس شویی از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه و رشد 40.9 درصدی آن در هم سنجی با پارسال است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
شرکت بورس اعلام کرد عملیات بازارگردانی شرکت پارس خودرو در بازار سرمایه آغاز و بازارگردانی شرکت سرمایه گذاری مسکن در این بازار تمدید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه در شرایط جنگ اقتصادی دولت سهام خود را شش برابر سال قبل فروخت گفت: اگر دولت دوازدهم نبود و دیگران جای ما بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری ایران با حضور رسول معتمدی ورزشکار لنجانی در حال پیگیری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ارزش دلار مقابل بیشتر ارزهای مهم افزایش پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
کارشناسان برجسته بازار نفت پیش بینی می کنند قیمت نفت امسال ممکن است به 100 دلار در هر بشکه صعود کند و بر این نکته توافق دارند که اوپک پلاس باید سقفی برای قیمتها ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه اقتصاد جهانی در حال تغییر است، اظهار کرد: این یک واقعیت است که در دنیا و به خصوص در کشورهای جهان اول نقش پول کاغذی کمرنگ تر شده به نحوی که حتی مردم کمتر به بانک ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه به دولت بعدی پیشنهاد کرد با به رسمیت شناختن استقلال سازمان بورس، ضمن انجام اقداماتی برای رفع بحران فعلی بازار سرمایه، دست به اقدامات بلند مدت برای رفع معضلات اقتصادی بزند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۶۰ سایت دیگر  
به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، اقدامات دولت و مجلس شامل طرح اقدام ملی مسکن، مالیات بر خانه های خالی و کنترل بازار اجاره ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی معتقد است برای تیمی که دو دوره متوالی به جام جهانی راه پیدا کرده این صعود اتفاق بزرگی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری، بر مشارکت حداکثری تشکل های و کار آفرینان بخش خصوصی در تهیه و تدوین سند راهبردی و برنامه های عملیاتی زنجیره ارزش صنعت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت امضاء قرارداد احداث واحد 70 هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت را کاری ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه ارزشمند آذربایجان شرقی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
طرح جدید سیستم کانترویت و ایستگاه های مربوطه نوارنقاله های 02c05 و 02c05A در واحد انباشت و برداشت هم زمان با توقف سالیانه مگامدول A شهید خرازی در خردادماه جاری با موفقیت اجرا شد و مورد بهره برداری ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تولید محصولات پرتیراژ خودروسازان در اردیبهشت 1400 نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته با میانگین افت 92 درصدی همراه بوده است و این موضوع می تواند هشداری برای گرانی خودرو باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: افزایش تولید آلومینا در کشور، کاهش ارزبری برای صنعت آلومینیوم دربر دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سیدبندی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا پس از صعود 12 تیم مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت، رسیدن به صادرات حداقل 6 میلیارد دلاری ظرف مدت 5 سال را با تدوین و اجرای برنامه عملیاتی زنجیره ارزش صنعت غذا امکان پذیر دانست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
واحد فولادسازی شرکت فولاد سفید دشت، با تکمیل عملیات نصب تجهیزات، در زمستان سال جاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فعالان بخش خصوصی از تکرار خطاهای سیاستی در بازار سرمایه در حضور رئیس سازمان بورس گلایه و از جمله به تعیین دامنه نوسان اشاره کردند که جز بی ثباتی بازار، پیامد دیگری ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رفع تعهد ارزی دوباره خبرساز شد، گویا آن دسته از صادرکنندگانی که با اهرم واردات قصد ایفای تعهدات ارزی خود را دارند، در این مسیر با مشکلاتی مواجه شده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
آیین امضای قرارداد احداث واحد 70 هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ع) با حضور وزیر صمت و معاونان وزارتخانه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
بررسی آمار عملکرد واحدهای بزرگ فولادی کشور حاکی از صادرات یک میلیون و 140 هزار و 614 تنی فولاد این شرکت ها و رشد 146 درصدی آن در هم سنجی با پارسال است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رشد اقتصادی کشور پیرو اقدامات و سیاست های متخذه در زمینه حمایت از تولید، در فصل چهارم سال 1399 و براساس محاسبات مقدماتی به 7.7 درصد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران در سال های اخیر با رشدهای بالای نقدینگی دست و پنجه نرم می کند؛ به نحوی که براساس آخرین آمارها حجم نقدینگی در فروردین ماه به 3490هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران در هفته نهم مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 با تک گل سردار آزمون از سد عراق گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اهداء جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مبارکه با مساعدت شرکت فولاد مبارکه با حضور امام جمعه مبارکه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات صنعتی کشور امسال 80 درصد رشد یافت، درحالی که کرونا در سال گذشته موجب توقف صادرات در کشورهای مختلف شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر از تحقق احیا و فعال سازی 500 معدن کوچک داد و تصریح کرد: این تعداد به میزان هدف اولیه پایه پیشنهادی برای ایجاد طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۴    
قراضه به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی و مهم در صنعت فولادسازی به شمار می آید و در ابتدای این هفته نیز افزایش قیمت و روند رشد قیمتی خود را که در هفته پیش تجربه کرده بود را مجددا تکرار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۴    
مجمع عمومی سالیانه هیات اسکی استان اصفهان با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان به صورت وبیناری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی با اشاره به افزایش تعداد هواپیماهای تجاری کشور در 8 سال گذشته، اعلام کرد: در 9 ماهه نخست سال 1399 ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۴    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 25 خرداد ماه 1400 مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (سه شنبه، 25 خردادماه) حدود 45 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 150 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: براساس توافقات و پیش بینی های انجام شده تا پایان سال جاری حجم تجارت بین دو کشور به 20 میلیارد دلار خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه ایجاد هماهنگی و تبادل نظر در راستای ارتقای کیفی صبح امروز به امضای علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین شناسی و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی رئیس سازمان نقشه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: با گزارش های مردمی، دریک عملیات از پیش طراحی شده، در یک روز بیش از 2 هزار دستگاه غیرمجاز رمزارز که در مراکز متعددی نصب شده بودند، کشف و جمع آوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در دو ماهه ابتدای سال 1400 روند تولید، صادرات غیرنفتی، پروانه های تأسیس ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان با بیان اینکه رقابت با پرسپولیس رقابت تنگاتنگی خواهد بود که تا روز آخر ادامه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه: ممکن است با سیاه نمایی، به کاهش امید و خودباوری دامن زده شود اما ما در شرکت فولاد مبارکه سعی کردیم با این نگاه مقابله کنیم و اجازه نخواهیم داد دستاوردهای ملی و ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
در شرایط سخت معیشتی و همزمان با دهه کرامت با مساعدت شرکت فولاد مبارکه به تعدادی از نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مبارکه جهیزیه اهدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: به منظور حمایت از کسب و کارهای بشدت آسیب دیده از کرونا تسهیلات مشاغل مذکور تا پایان شهریور ماه سالجاری تمدید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: 290 طرح صنعت آب و برق با سرمایه گذاری 64 هزار میلیارد تومان تا پایان سال جاری در سطح کشور به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۹    
جدیدترین قیمت دلار، یورو، پوند، درهم امارات، لیر ترکیه، یوآن چین و سایر ارزهای رسمی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به توقف مجدد واردات در مقابل صادرات گفت: دولت صادرکنندگان را مکلف کرده که یا ارز خود را برای واردات استفاده کنند یا آن را در سامانه نیما عرضه کنند لذا اجازه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۸۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اعلام اولین واکسن تولید داخل از امروز توزیع می شود، گفت: تا پایان تابستان به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان واکسن در جهان تبدیل می شویم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه تدوین برنامه استراتژیک هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات روز دوشنبه 24 خردادماه با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۹    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: امسال بین 2 الی 4 درجه خردادماه گرمتری را نسبت به متوسط نرمال است و افزایش دمای بیشتری را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته تجربه می کنیم و با افزایش 15 درصدی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: زمانی که نهاد مالی وجود ندارد که بتواند تامین مالی پروژه ای را انجام دهد بازار سرمایه نیاز به مکانیزم تثبیت کننده دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اجرای پروژه های خطوط تولید مجتمع فولاد سبا از انجام موفقیت آمیز تعویض ترولی جرثقیل 310 تنی فولادسازی این مجتمع خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
روز دوشنبه 24 خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 1.3 درصد افت داشته و به 9 هزار و 900 دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
برخلاف بورس های آمریکایی، شاخص های مهم بورسی در اروپا و آسیا صعود کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۵۰ سایت دیگر  
معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد در اطلاعیه ای از افزایش 88 درصدی کمک هزینه نگهداری بازنشستگان از کارافتاده کلی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: بررسی ها نشان می دهد که ایران در سال گذشته از نظر افت ارزش پول مقام اول را داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۴    
قیمت محصولات فولادی شامل انواع ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه، آجدار، روغنی، همچنین محصولات نوردی مانند میلگرد و تیرآهن، برای امروز 24 خرداد ماه 1400 مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حبس بیش از سه میلیارد دلار کالای اساسی در گمرکات به یک معما تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۴    
هنوز بخش خصوصی صنعت برق نتوانسته طلب خود را از دولت دریافت کند. معاونت برق و انرژی وزارت نیرو اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
13 روز کاری است که بازار سهام روندی متعادل پیدا کرده و نماگر اصلی تالار شیشه ای از کف اخیر خود حدود 5درصد فاصله گرفته است. این رشد اما همه بازار را دربرنگرفته و نماگر هموزن 8/ 1درصد عقب نشسته است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در سومین روز هفته، دلار نتوانست خود را بالای مرز حساس 24 هزار تومانی نگه دارد. از نگاه برخی فعالان بازار، این اتفاق پیام معنی داری برای برخی معامله گران ارزی داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید هرچند واردات و رقابت عامل پویایی است اما باید به این نکته نیز توجه کرد که در شرایط تحریمی سایر کشورها بازار ایران را ترک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید نبود نظارت بر بازار و فعالیت سوداگران موجب آشفتگی بازار و گرانی میلگرد و محصولات فولادی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، لازمه سرمایه گذاری خارجی در کشور را شفافیت و سلامت اقتصادی برشمرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به روزهای پایانی خدمت دولت دوازدهم، خواستار تدوین گزارشی کامل از مجموع اقدامات ستاد تنظیم بازار برای ارائه به دولت سیزدهم و کمک در سیاست گذاری های آتی در این حوزه شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
روز دوشنبه 24 خرداد ماه، قیمت آلومینیوم در LME، نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 14 دلار رشد کرد و به دو هزار و 504 دلار رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۴    
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
زمینه مناسب ریزش بیشتر قیمت مسکن در پایتخت فراهم شد. آخرین نبض قیمت ملک کلنگی در تهران، از سقوط تورم فصلی زمین مسکونی در زمستان 99 حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
کاهش فاصله بین قیمت کارخانه و بازار خودرو در هفته های اخیر - تحت تاثیر فاز اول اصلاح قیمت - باعث شد جریان عبورومرور در انبار خودروسازها معکوس شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود همه مشکلات و محدودیت ها، شرایط تامین کالا و ذخایر کشور مناسب است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران در دور دوم رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 قطر به دنبال هفدهمین پیروزی در مقابل عراق است
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
در روزهای گذشته چند شرکت بورسی اطلاعیه های خود را درخصوص افزایش سرمایه در سامانه کدال منتشر کردند. از آنجا که افزایش سرمایه یکی از پارامترهای تاثیرگذار در انتخاب سهم است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۴    
در نخستین بازی گروه E رقابت های فوتبال یورو 2020تیم ملی لهستان با نتیجه دو بر یک مغلوب اسلواکی شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی هیات تنیس روی میز استان اصفهان با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
19 تولیدکننده سیمان کشور امروز با عرضه 295هزار تن انواع محصول خود به بورس کالای ایران می آیند تا علاوه بر ثبت آماری جدید در میزان عرضه سیمان در بورس ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی اصفهانی تیم ملی گلبال جوانان دختر ایران یازده بازیکن را به دومین مرحله اردو به میزبانی کرمانشاه فرا خواند.
مشاهده نتایج بیشتر...