پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۳:۲۴Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون پارلمانی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران از ابتدا بر رای و نظر مردم متکی بوده است، گفت: دانشجویان نسبت به تبلیغات سوء بدخواهان ملت ایران مبنی بر عدم شرکت در انتخابات هوشیار باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه شور و نشاط خوبی برای انتخابات در کشور برقرار است، گفت: مردم این احساس را دارند که از هر گرایش و سلیقه ای، منتخبانی وجود دارد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم با افزایش سطح تجاری کشور نشان داد که دنیا محدود به غرب نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره های خوارزمی، صبح سه شنبه ( 8 اسفند 1402) باحضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم و تحقیقات و فناوری، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور و روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی،فناوری رییس جمهور در سالن اجلاس سران برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ابراز داشت: اگر در کشور در مباحث نظامی پیشرفت کرده ایم و به قدرت بازدارندگی رسیده ایم ناشی از توجه به علم بوده و این پیشرفت ها دستاوردهای دانشمندان کشور است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور، درباره آخرین جزئیات برگزاری انتخالبات مجلس شورای سالامی به تابناک گفت: وزارت کشور بیشترین مسئولیت را در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد و در حال انجام تدارکات است. آنچه هم اکنون اهمیت دارد، مشارکت به حساب می آید؛ فارغ از اینکه چه کسی را انتخاب کنند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: یک مجلس قوی و کارآمد با حضور افراد متعهد که منافع ملی را ترجیح دهند، می تواند مشکلات کشور را برطرف کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: یک مجلس قوی و کارآمد با حضور افراد متعهد که منافع ملی را ترجیح دهند، می تواند مشکلات کشور را برطرف کند
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اقدامات گسترده و متنوع زیربنایی و اقتصادی دولت در سراسر کشور گفت: متاسفانه در گذشته کسانی که بیش از 40 سال مدیریت های ارشد اجرائی کشور را برعهده داشتند به خاطر روحیه رخوت ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۷    
تهران- ایران پرس: معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: استقبال مردم از انتخابات مجلس شورای اسلامی، امنیت ایران و حمایت از جبهه مقاومت را در پی خواهد شد.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز داشت: مجلس ایران برخلاف مجالس بسیاری از کشورهای دنیا از قدرت تاثیرگذاری بالایی در اداره امور کشور برخوردار است به نحوی که هر اقدام مهم دولت باید به نوعی با تایید مجلس همراه باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهور،گفت: حضور پرشور و حداکثری در انتخابات مصداق عمل صالح اجتماعی و وظیفه منتظران در عصر غیبت است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به آیات و روایات درباره ظهور منجی گفت: در بیش از 60 کتب روایی اهل سنت، بالغ بر 500 حدیث در این باره آمده است و در کتاب های آسمانی تورات و انجیل و زبور هم بیان شده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲    
جشن بزرگ نیمه شعبان و همایش مظهر اقتدار با حضور دکتر البرزی فرماندارشهرستان ساوجبلاغ، حجت الاسلام محمدی امام جمعه بخش چندار و با استقبال بی نظیر مردم شهرستان برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بیداری و خیزش ملت های جهان نیز سرآغاز محو ستم، اشغالگری و تبعیض خواهد شد و روشنگری نویسندگان و فعالان مستقل رسانه ای در این زمینه تاثیر و نقش بسزایی دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اصلاح طلبان به اندازه کافی نیرو دارند تا در انتخابات مجلس تمام و کمال حضور یابند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران ایرنا معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بیداری و خیزش ملت های جهان سرآغاز محو ستم، اشغالگری و تبعیض خواهد شد و روشنگری نویسندگان و فعالان مستقل رسانه ای در این زمینه تأثیر و نقش بسزایی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت با مجلس آینده تعامل و هم افزایی خواهد داشت تا امور کشور به خوبی پیش رود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قاسم احمدی لاشکی معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: یک میلیون معلم را در ظروف پنجگانه استادیارمعلم، مربی معلم، آموزشیار معلم، دانشیار معلم، استاد معلم جانمایی کردیم. اعتراضات 272 هزار نفر بررسی و پذیرش شد اما ممکن است تعدادی هنوز فاقد رتبه بندی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: لایحه بودجه هم در شورای نگهبان و هم در مجمع تشخیص در دست بررسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بعد از اعلام مغایرت شورای نگهبان و اصرار مجلس بر نظر خود، بودجه 1403 به مجمع تشخیص رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات در تابستان امسال و در ایام منتهی به سالگرد اغتشاشات تعدادی از عوامل دشمن را دستگیر و بمب هایی را نیز از آنها کشف و خنثی سازی کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
نخستین نشست معرفی جایزه جهانی امام خمینی (س) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :اولین نشست جایزه امام خمینی رحمت الله علیه با حضور بسیاری از چهره ها و دست اندرکاران در تهران پایتخت ایران برگزار شد. محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد ایران بر اهمیت این جایزه در معرفی شخصیت امام راحل در سطح بین المللی تاکید کرد. ...
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون پارلمانی و حقوقی وزارت اقتصاد به زودی مرکز تامین مالی تولید در وزارت اقتصاد برای تامین مالی تولید کنندگان از محل اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه سنواتی ،سرمایه گذاری خارجی، نظام بانکی، فروش اموال مازاد و بازار سرمایه و نظایر آنها تشکیل می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد به همراه جمعی از اعضای شورا و معاون شهردار و رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با سیدمحمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور دیدار کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۲    
نخستین نشست معرفی جایزه جهانی امام خمینی (ره) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون پارلمانی رئیس جمهور هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۴    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: انقلاب اسلامی قدرت رزم و مقاومت مردم آزادی خواه منطقه را افزایش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر ارشاد، معاون پارلمانی رئیس جمهور و جمعی از رهبران ادیان، از جایزه جهانی امام خمینی (ره) رونمایی شد.
نخستین نشست معرفی جایزه جهانی امام خمینی (ره) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، امروز دوشنبه (30 بهمن) برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور همه کسانی را که دل در گرو عزت و عظمت ایران اسلامی دارند، فارغ از تعلق خاطر به گروه های مختلف سیاسی به حضور در صحنه، ترغیب و تشویق مردم به شرکت فعال در انتخابات فراخواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۵    
برگزاری نشست ویژه انتخابات در دانشگاه تهران، واکنش معاون پارلمانی رئیس جمهور به انتشار یک فهرست انتخاباتی، مواضع عباس عبدی در خصوص انتخابات و انتقاد یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از جبهه اصلاحات موضوعاتی است که در این گزارش به آنها اشاره شده است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری توانیر، در این مراسم که دکتر حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور، سردار نژادنوری معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از معاونان و مدیران وزارت نیرو ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی با تاکید بر اینکه ابراهیم رئیسی هیچ حزبی ندارد، گفت: رئیس جمهور به اعضای دولت تاکید کردند از هیچ لیست؛ فهرست یا حزبی در انتخابات پیش رو حمایت نکنند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت با ایراد شورای نگهبان، مجلس بخشی از ناترازی بودجه و تکالیف اضافه شده بر این لایحه را برطرف کرده، اما در بخش هایی هم بر نظر خود اصرار ورزیده که تکلیف این بخش را مجمع تشخیص مصلحت نظام باید روشن کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در انتخابات پیش رو سه و نیم میلیون رأی اولی داریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه آیت الله رییسی هیچ حزبی ندارد، گفت: رئیس جمهور به اعضای دولت تاکید کردند از هیج لیست فهرست یا حزبی در انتخابات پیش رو حمایت نکنند.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم برخلاف دیگر دولت ها که هر یک حزبی داشتند، هیچ حزبی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۵۱    
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: گروه های مرجع به شبهات و سوالات پاسخ دهند تا مردم با انگیزه در این انتخابات شرکت کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: آقای رئیسی حزبی ندارند و تأکید کردند اعضای دولت از حزب و افرادی حمایت نکنند، امکاناتی که در کشور وجود دارد در اختیار همگان است تا مشارکت در جامعه افزایش یابد و امیدواریم افراد متخصص و کارآمد انتخاب شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: رییسی حزبی ندارد و تاکید کرده اعضای دولت در انتخابات از فرد و فهرستی حمایت نکنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم تاکنون آب رسانی به ده ها شهر و بیش از 3 هزار و 500 روستا را با همکاری بسیج و سپاه انجام داده است.
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به در پیش بودن انتخابات 11 اسفند و تاکید بر جایگاه مهم مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با نمایش وحدت و یکپارچگی، افرادی کارآمد، دلسوز و متعهد را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مردم با حضور یکپارچه خود در انتخابات 11 اسفند، این روز را به روز عزای دشمنان و بدخواهان خود تبدیل خواهند کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور حضور در صحنه های دفاع از نظام اسلامی به ویژه انتخابات را در راستای استمرار راه شهیدان مورد تاکید قرار داد و گفت: بر همه دلسوزان صیانت از آرمان شهیدان و دفاع از نظام اسلامی است که وارد عرصه ترغیب مردم به مشارکت گسترده در انتخابات شده و روز 11 اسفند را به میدان رزمایش اقتدار و عزت ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تنوع بخشی به درآمد های غیرشهریه ای در دانشگاه را با داشتن پیوست دانش بنیان اصلی مهم و قابل توجه برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۱    
بجنورد- ایرنا- حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بهره برداری از طرح علاج بخشی سد بیدواز با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور، تشییع پیکر پاک شهید حسینی، استقبال از نایب قهرمان کشتی پهلوانی ...
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۵۷   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی دولت رئیسی می گوید: تصمیم درباره تعطیلی شنبه ها به دولت واگذار شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۵    
حسینی گفت: شهدا با نثار جان خود از جبهه حق و صراط مستقیم دفاع کردند.