شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۵۶Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون پارلمانی»

تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
لطف الله فروزنده کارشناس مسائل سیاسی درباره ایجاد موج مطالبه گری نسبت به وعده های سید ابراهیم رئیسی توسط اصلاح طلبان و تردیدافکنی آنها در مردم مبنی بر عدم تحقق شعارهای دولت سیزدهم ...
هرمز آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۶    
ابراهیم بلالی قشمی در یادداشتی آورده است: صبح روز بیست و یکم شهریورماه 1400، اعضاء مجمع نمایندگان هرمزگان در نشست با معاون پارلمانی رئیس جمهور بر ضرورت استفاده از نیروهای هرمزگان در بخش های مختلف دولت تأکید کردند و خواستار استفاده از ظرفیت نیروهای هرمزگانی در هیئت های مدیره صنایع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور برای پیگیری مشکلات استان چهارمحال و بختیاری با مجمع نمایندگان این استان دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس تاکید کرد: باید مسائل عمومی استان ها با معاون رئیس جمهور مطرح شود و انتظار می رود که در هیات دولت پیگیری و دفاع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اهتمام ویژه ای در دولت به موضوع راهپیمایی اربعین و تسهیل امور زائران در این راهپیمایی وجود دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از تدوین برنامه آمایش سرزمینی به عنوان برنامه دولت سیزدهم برای توسعه توانمندی استان ها خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور: معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، حلقه واصله بین نمایندگان ملت و دولت است. امیرمحمد غفاری و امیرحسین منیری؛ از زمان روی کار آمدن حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در مقام ریاست جمهوری و هم سو شدن دولت و مجلس با یکدیگر توقع می رود که مجلس و دولت در کنار قوه قضائیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معوان پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت و مجلس با هم افزایی و حرکت جهادی می توانند حل مشکلات کشور را تسریع کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۹    
نشست علی کریمی فیروزجایی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با شورای مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان و معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز 22 شهریور ماه 1400 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان هرمزگان صبح امروز در نشست با معاون پارلمانی رییس جمهور بر ضرورت استفاده از نیروهای هرمزگان در بخش های مختلف دولت تأکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری، استاد حیدر رحیم پور ازغدی را مبارز پیشکسوت، منادی عدالت و یار دیرین و ثابت قدم انقلاب و رهبری نامید و درگذشت وی را تسلیت گفت.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جواد طالبی شهردار مرکز استان به همراه زارعی و بابایی کارنامی نمایندگان مردم شریف ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و نیز اعضای شورای اسلامی شهر ساری با حضور در دفتر کار معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و معاون پارلمانی وزارت صنعت معدن و تجارت با آنان دیدار و گفتگو ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، برنامه منظم دیدار با مجمع نمایندگان استان های مختلف فرصتی برای بررسی مسائل و مشکلات استان ها و تبیین راهکارهای تقویت مناسبات دولت مردمی سیزدهم و مجلس شورای اسلامی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اگر ملت ما می خواهد به اهداف بلند دست پیدا کنند جز مجاهدت و سخت کوشی و تلاش راهی وجود ندارد و اکنون که دولت انقلابی و ولایی سر کار آمده است همه باید جهادی تلاش کنند تا مشکلات کشور برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی و معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس وزارت دفاع منصوب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طبق تصمیم هیأت رئیسه بنا شد تا دو نفر به نمایندگی از مجلس در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون پارلمانی رئیس جمهور لوایح ارسالی به مجلس در دولت قبل تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور در برنامه تلویزیونی رودررو: اولویت دولت در این روزها بحث سلامت و معیشت مردم است. کابینه دولت سیزدهم ترکیبی از افراد پیشکسوت است که بعضی از آنها چهره های شناخته شده هستند؛ همچنین افراد جوانی هم هستند که در رشته خود تخصص دارند و کار اجرایی انجام می دهند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس از معاون پارلمانی رئیس جمهور خواست تا تدبیری بیاندیشند که معاونان پارلمانی وزارتخانه ها در تمام جلسات علنی مجلس حضور داشته باشند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک ماه است که ابراهیم رئیسی دولت را در دست گرفته و دوهفته ای است که کابینه را با وزرای انتخابی خود برگزار می کند. او در ابتدای راه دولت سیزدهم است و در بیشتر سخنرانی های خود از جمله باید انجام شود استفاده می کند و به مردم قول آینده ای بهتر می دهد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۹    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ما قرار بر این داریم که جایگاه معاونت پارلمانی رئیس جمهور را ارتقا دهیم تا یک انسجام و یک هماهنگی خوبی بین این معاونت ها ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۵    
حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: شفافیت آرا نمایندگان مجلس در دستور کار قرار گرفته است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۷:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شرق نوشت: یکی از نکات مهمی که دولت رئیسی با آن دست به گریبان است، مسائل و مشکلات اقتصادی است که با انتخاب محسن رضایی درصدد رفع آن مشکلات است. رضایی در رقابت های انتخاباتی امسال، رقیب ابراهیم رئیسی محسوب می شد؛ اما اکنون به عنوان معاون اقتصادی رئیس جمهور ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۲    
در برنامه زنده شبکه چهار سیما با حضور حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، وی مدعی می شود که عمر وزارت برخی از وزرا بیشتر از عمر مجری برنامه است؟ وزرای درست یا غلط بودن این کنایه، باید بررسی شود که با این حد از تجربه، چرا کشور پیشرفت لازمه را نداشته است؟
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵    
مجری تلویزیون خطاب به مهمان برنامه محمد حسینی، معاون پارلمانی رییس جمهور، به یکی از پرسش های بی پاسخ مردم در خصوص بازدید های سرزده مقامات می پردازد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: افراد مختلفی برای وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد شده اند. رئیس جمهور نظرات مختلف را گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مشکلات اقتصادی مردم برای وزرا ملموس است چراکه وزرای تعیین شده افرادی مردمی هستند و افرادی نیستند که از گرفتاریهای مردم بی خبر باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه محسن رضایی و محمد مخبر از دوران جنگ با یکدیگر کار کرده اند، گفت: وقتی که منافع مردم اصل باشد اختلافی بین تیم اقتصادی ایجاد نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه در هشت سال گذشته به تدریج کارها رو به تعطیلی رفت، تاکید کرد: امیدواریم تا در دولت جدید با کمک مجلس و کمیسیون فرهنگی و نهادهای مرتبط فعالیت های قرآنی گسترش پیدا کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: معاون پارلمانی رئیسی به مدت طولانی مسؤلیت وزیر سابق نفت کنایه زد. محمد حسینی خطاب به مجری: عمر وزارت آقای زنگنه از سن شما بیشتر است!
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۰    
شورای مرکزی کانون دانشگاهیان استان گیلان با ارسال نامه ای به معاون پارلمانی رئیس جمهور، گزینه پیشنهادی خود برای وزارت آموزش و پرورش را معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه بزرگترین سرمایه کشور، سرمایه اجتماعی است، گفت: در سال های اخیر رفتار برخی مدیران و مسئولان باعث کاهش اعتماد مردم به دولت شده و باید تمامی ارکان نظام دست به دست هم دهند تا بتوانند این اعتماد از دست رفته را بازگردانند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
پروژه های عمرانی و پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور دکتر علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر علی اسلامی پناه، معاون پارلمانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام صادق اکبری اقدم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت برای حل مشکلات مردم شبانه روز تلاش می کند و بازدید سرزده وزرا و مسئولان دولت از نهاد های مختلف و گفتگوی صمیمی و رو در رو با مردم نشان دهنده این است که دولت برای حل مشکلات دقیقه ای وقت تلف نمی کند.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۲:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور مجلس گفت: مردم نباید از نظام و انقلاب دلسرد شوند چون با مقاومت و پایبندی به ارزش های نظام می توان در مسیر پیشرفت قرار گرفت.
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۳۹    
حضور وزیر کشور در برنامه نگاه یک ، میزبانی در انتهای الوند از معاون پارلمانی رئیس جمهور، پخش سریال دختران حوا از آی فیلم و گفتگو با بازیگر نقش شهید باهنر در دست در دست از جمله مهم ترین اخبار امروز صداوسیماست ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهدای هشتم شهریور محدود و با سخنرانی معاون پارلمانی رییس جمهور در بهشت زهرا(س) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهیدان هشتم شهریور ،شهید رجایی و شهید باهنر صبح امروز 8 شهریور 1400، با حضور سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و مسئولین کشوری در ساختمان 72 تن قطعه 24 بهشت زهرا تهران برگزار شد. ...
شبکه تصویر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد شهیدان رجایی و باهنر، دوشنبه 8 شهریور 1400 با سخنرانی سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور بر سر مزار آن شهیدان در بهشت زهرای تهران برگزارشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مراسم گلباران مزار شهیدان رجایی و باهنر پیش از ظهر دوشنبه با حضور سید محمد حسینی معاون پارلمانی و امور مجلس رئیس جمهور، عیسی فرهادی معاون فرماندار تهران، برادران شهیدان رجایی و باهنر، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در این دولت تعارض منافع نداریم و کسانی که می خواهند فعالیت کاری و اقتصادی جداگانه داشته باشند، باید قید پست و مقام را بزنند و از آن کناره گیری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه عمل نکردن به وعده ها موجب آسیب دیدن سرمایه های اجتماعی شده است، گفت: رییس جمهور در همه حوزه ها برنامه های تحول آفرین تهیه کرده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت سید مهدی حاجی آبادی دبیر خبر فقید خبرگزاری دانشجو با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری با انتقاد از فاصله طبقاتی شکل گرفته در سال های اخیر، گفت: آیت الله رئیسی رئیس جمهوری ایران بر اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت مرحوم سید مهدی حاجی آبادی عضو ادوار انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و سخنرانی رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور مهمان برنامه شبانگاهی در انتهای الوند می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حضور وزیر کشور در برنامه نگاه یک ، میزبانی در انتهای الوند از معاون پارلمانی رئیس جمهور، پخش سریال دختران حوا از آی فیلم و گفتگو با بازیگر نقش شهید باهنر در دست در دست از جمله مهم ترین اخبار امروز صداوسیماست.