جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۵۴Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون پارلمانی»

جماران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهوری، در حساب توییتر خود نوشت: تشکر از بازیکنان عزیز تیم ملی فوتبال که با پیروزی و افتخار به مسابقات جام جهانی صعود کردند و موجب شادی مردم ایران شدند . انتهای پیام
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از برگزاری جلسه رئیس جمهور با نمایندگان استان های خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری در روز پنجشبه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع ومعارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان باحضور معاون پارلمانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزارشد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۹    
معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی؛ با همراهی مدیر دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از مرکز پاسخگویی نمایشگاه کتاب بازدید کرد و اقدامات و سازوکار این مجموعه را جویا شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین نشست معاونان پارلمانی وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی کشور با حضور سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در محل وزارت اطلاعات برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به سفر رئیس جمهور به روسیه گفت: این سفر بسیار مهم بود و مذاکرات و توافقات بسیار خوبی هم صورت گرفت که در آینده اقتصادی کشور هم تاثیرات خوبی خواهد داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از پانزدهمین سفر رئیس جمهور به استان گیلان در روز جمعه خبر داد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرمهم: معاون پارلمانی رئیس جمهور از پانزدهمین سفر رئیس جمهور به استان گیلان در روز جمعه خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور از پانزدهمین سفر رئیس جمهور به استان گیلان در روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهور از پانزدهمین سفر رئیس جمهور به استان گیلان در روز جمعه خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
دیده بان ایران: سید محمد حسینی، معاون رئیس جمهور در امور مجلس، در توئیتی تاکید کرد: هفته گذشته اعلام شد افزایش قیمت نفت رکورد 7 ساله را شکست. متن توئیت حسینی به شرح زیر است: ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۰    
در دولت جدید معاون پارلمانی وزارت نیرو در حال حاضر معاون پارلمانی دانشگاه آزاد نیز می باشد که این تخلف است. جزئیات بیشتر در این فیلم قابل مشاهده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۴:۰۱    
اقتصادنیوز: در یک گفتگوی تلویزیونی در خصوص تعارض منافع از مدیری یاد شد که همزمان هم معاون پارلمانی دانشگاه آزاد است و هم معاون پارلمانی وزارت علوم.دانشجو
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: علی خضریان، نماینده تهران در برنامه تهران بیست گفت: معاون پارلمانی دانشگاه آزاد به طور همزمان معاون پارلمانی وزارت نیرو هم است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۱۵    
سخنگوی کمیسیون اصل 90: 250 هزار میلیارد تومان سرمایه سال 90 دانشگاه آزاد با وجود تورم قطعا تاکنون 5 برابر شده است در حالیکه که تحت نظارت هیچ دستگاه نظارت بیرونی قرار ندارد
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۲:۰۱    
معاون پارلمانی و امور حقوقی اتاق تعاون ایران گفت: با تصویب کلیات بودجه در صحن علنی مجلس، روند بررسی تبصره ها و ردیف های بودجه در کمیسیون تلفیق با سرعت پیش می رود.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۶    
سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهوری در گفتگو با همشهری: مردم در انتخابات اخیر، با رأی به رئیس دولت سیزدهم؛ خواسته خود را برای عملی کردن تغییر وضع موجود نشان دادند. جنس تحولی که عموم مردم آن را از دولت سیزدهم مطالبه می کنند، اقتصادی است.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۴    
کاشمر (پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت مجلس دانش آموزی موجب احساس مسئولیت در دانش آموزان می شود و بر این اساس دولت از آن حمایت می کند. سید محمد حسینی ...
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در خصوص حذف ارز ترجیجی گفت: این اقدام یک جراحی بزرگ اقتصادی در کشور است و به رانت خواری عده ای که با سوء استفاده های کلان ثروتهای هنگفتی را جمع کرده بودند، پایان می دهد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۶    
کاشمر(پانا)- معاون پارلمانی رئیس جمهوری در جمع نخبگان کاشمری گفت علی رغم کاستی ها و کمبود ها مردم در 22 بهمن یکپارچه حاضر شوند. سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در هم اندیشی نخبگان و منتخبین اقشار ترشیز بزرگ ضمن گرامیداشت نام و یاد این نماینده پرشور مردم در مجلس گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۴    
گروه استان ها- معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: گفتمان دولت مشخص است و دولتی که در مسیر رهبری قرار دارد گفتمانش بیانیه گام دوم است. این دولت گوش شنوا و پیگیر دارد و روزهای دوشنبه در مجلس وزرا حاضر و گزارش عملکرد وزارتخانه خود را ارائه می دهند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: قرار نیست الگوهایی مثل سند 2030 و یا افکار فمینیستی را در دستور کار قرار دهیم، آن قدر در اسلام نقاط قوت و مثبت وجود دارد که نیازی نیست دنیا برای ما نسخه بپیچد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر دو روزه ی به خراسان رضوی به شهرستان های بردسکن کاشمر کوهسرخ وَ گناباد رفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی دولت سیزدهم گفت: با توجه به مصوبه ای که مجلس به عنوان طرح تعالی جمعیت و خانواده مورد تصویب قرار داده است 19 هزار میلیارد تومان در این حوزه مصوب شده است. طرح تعالی جمعیت و خانواده آبان امسال به تایید شورای نگهبان رسید که در راستای اجرای سیاست های کشور برای افزایش جمعیت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: سفر رئیس جمهور به روسیه نقطه عطفی در روابط ما است و از مدت ها قبل روس ها آماده همکاری با ایران بودند اما از طرف ایران اقدامی صورت نمی گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: طی پنج ماه ابتدایی آغاز به کار دولت سیزدهم به اندازه چند سال گذشته دیپلماسی اقتصادی کشور با سایر کشورها در زمینه های مختلف پیشرفت داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: سند بودجه 1401 کار اصلی دولت در سیاست گذاری و ریل گذاری جدید اقتصادی کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مبارزه با فساد و سبک زندگی اسلامی باید در کشور گفتمان قالب شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: برخی هیاهو می کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می فروشیم در صورتی که اصلاً این گونه نیست و هیچ گاه این اتفاق نخواهد افتاد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: همیشه روابطمان با دنیا بر اساس عزت، حکمت و مصلحت است، برخی هیاهو می کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می فروشیم در صورتی که اصلاً این گونه نیست و هیچ گاه این اتفاق نخواهد افتاد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور گفت:ضعفها و مشکلاتی وجود دارد که دولت سیزدهم و مجلس انقلابی برای حل این مشکلات عزم خود را جزم کرده اند اما رخوتی که در دولتهای قبل بوده را نباید به پای نظام گذاشت.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۹    
کاشمر(پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهور در جریان سفر به کاشمر گفت پیگیر مشکلات مردم ترشیز در تهران هستند. سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه جلسه هم اندیشی با نخبگان و فعالان شهرستان های کاشمر، کوهسرخ، خلیل آباد، بردسکن در جمع خبرنگاران گفت: در طی این سفر جلسه های متعدد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: در دولت سیزدهم بنا بر این است که هزینه های جاری کاهش پیدا کند تا بتوان کارهای عمرانی را در سطح کشور انجام داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی به همراه حجت الاسلام نیک بین رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با حضور در آرمگاه شهید مدرس به وی ادای احترام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در سفر به شهرستان بردسکن با خانواده شهید محمود اسلامی مقدم دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت : این دولت ، یک دولت مردمی و دلتمردان آن گوش شنوا دارند و به دنبال حل مشکلات مردم و فعالان اقتصادی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به وجود برخی آسیبها در حوزه فرهنگی و اجتماعی بر اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور با کمک روحانیان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت سیزدهم به عنوان دولتی مردمی در خدمت مردم است و رییس جمهور و دولتمردان گوش شنوا دارند و می خواهند حرف مردم را بشنوند و با کمک نخبگان به دنبال راه حل مشکلات هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور از افزایش بودجه زیارت استان خراسان رضوی در بودجه 1401 خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- یرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری بر گره گشایی از مشکلات صندوق های قرض الحسنه تاکید کرد و گفت: این صندوق ها به عنوان سرمایه اجتماعی منشاء خیر هستند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت:اهداف دولت در استان در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با جدیت پیگیری خواهد شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی محمدرضا حسین نژاد ظهر امروز در دیدار دکتر قاسم جعفری معاون امور نظارت و هماهنگی معاون پارلمانی ریاست جمهوری افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری روز پنجشنبه در سفر به منطقه ترشیز در استان خراسان رضوی طی بازدید از روند اجرای جاده کاشمر به شادمهر به تسریع در اجرای این پروژه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور در واکنش به مخالفت غربگرایان با سفر رییس جمهور به روسیه تاکید کرد: روابط تهران و مسکو بر اساس احترام و منافع متقابل است.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور به منظور بازدید از محور شادمهر- کاشمر و خلیل آباد- بردسکن، حضور در نشست با نخبگان و فرهیختگان و نیز دیدار با روحانیان به مشهد سفر کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۲    
معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی گفت: دولت نیازمند تزریق منابع برای تولید و ساخت مسکن در کشور است لذا اگر مردم پای کار نباشند هر طرحی، هر چقدر هم که قوی باشد به نتیجه نخواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: غربگرایان که تاکنون منفعلانه دم از تسلیم در برابر زیاده خواهی غرب می زدند، حالا دلواپسانه از روسیه هراسی می گویند! درحالیکه روابط تهران و مسکو بر اساس احترام و منافع متقابل است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جواد امام در کانال تلگرامی خود نوشت: تصویری از درخواست کتبی شهید حبیب الله مهمانچی معاون پارلمانی وزارت کار برای کاهش حقوق دریافتی خود در سال 59 به منظور کمک به دولت. ایشان مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی را از آمریکا دریافت کرده بود ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۵    
سید فرزاد نجات نیا در گفت وگو با میزان، با اشاره به عقب ماندگی ها در دولت های گذشته پیرو تولید مسکن و ضربات این موضوع به ایجاد تقاضای بازار، بیان داشت: در هر دوره ای که فن سالاران و تکنوکرات ها صدارت امور مسکن سازی در کشور را برعهده گرفتند، باعث دردسرسازی در این بخش شدند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
هنوز از نامه بیش از 200 نماینده مجلس یازدهم به ابراهیم رئیسی و دعوت او برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری، 10 ماه نگذشته که سیب سیاست ورزی هزار چرخ خورده و چند وزیر کابینه دولت سیزدهم در زیر تیغ استیضاح همان نمایندگان قرار گرفته اند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
هنوز از نامه بیش از 200 نماینده مجلس یازدهم به ابراهیم رئیسی و دعوت او برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری، 10 ماه نگذشته که سیب سیاست ورزی هزار چرخ خورده و چند وزیر کابینه دولت سیزدهم در زیر تیغ استیضاح همان نمایندگان قرار گرفته اند ...