سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۳:۵۶Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

نبأپرس (nabaapress.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی نهاد ریاست جمهوری طی نامه ای خطاب به عاملان ذی حسابی با اشاره به منقضی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا مقدم فر در یادداشتی به بررسی 4 سال هماوردی ترامپ در مواجهه با آیت الله خامنه ای پرداخت. مواجهه ای که شکست های مفتضحانه ای برای ترامپ به همراه آورد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷۱ سایت دیگر  
جلسه ویژه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان خدمات عمومی دولت ترامپ روند انتقال قدرت به جو بایدن پیروز منتخب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا تأکید کرد که خروج از توافقات بین المللی مانند برجام و پیمان آب وهوایی پاریس باعث سلب اعتماد متحدان آمریکا از این کشور شده و بازگرداندن این اعتماد کار ساده ای نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش طی حکمی محمد خرم را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: در ماه های اخیر 12 نفر از کارکنان دستگاه قضا به اتهام ارتشاء ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱۷۷ سایت دیگر  
با اعلام وزارت رفاه، تمامی افرادی که درنوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده اند و درآمد ثابت ندارند، می توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مرغ هم از سر سُفره های مردم پرید، به برکت عدم مدیرت دولتی که بازار و معیشت مردم را رها کرده و با لفاظی، اقتصاد کشور را به سمت ناکجاآباد می برد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تزریق بودجه تامین قیر رایگان تا پایان هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۹۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه تفکر بسیجی محدودیت جغرافیایی ندارد گفت: امروز گفتمان بسیج در یمن، لبنان ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
لوریس چکناواریان با آروزی شکست کرونا و بازگشت زندگی عادی به جامعه، هنر را یکی از بخش های آسیب دیده در کرونا عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کارگردان سینمای کشورمان، محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد ملی کرونا را یک امر واجب برای شرایط کنونی کشور دانست و تاکید کرد با این کار ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۱۸۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 475 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
قرارگاه ستاد کرونا| تشکر از همراهی مردم و تاکید بر استمرار رعایت محدودیت ها
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۷۱ سایت دیگر  
وورئیس مجلس گفت:مشکلات کشور پیچیده است و برای حل آنان به ویژه سوءمدیریت، فقر و تبعیض باید گام عملی برداشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
آقای روحانی درباره اوباما معتقد است که او را باهوش و مودب یافته! اما همین آقای مودب در خاطرات خود که اخیراً منتشر شده اذعان می کند که چگونه بعد از فتنه 88 به فکر تحریم های فلج کننده و همدستی فتنه و ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور از احتمال 2 روزه شدن انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: ما این پیشنهاد را می دهیم و اجرایی شدن آن منوط به موافقت شورای نگهبان و تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) حوالی شهر مجن در شرق استان سمنان را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باد تجمع تردد را کاهش دهیم، بعضی جاها ناچار به تعطیلی شدیم تا شدت تجمع و تردد کمتر شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۹۵ سایت دیگر  
وزیر کشور از هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت برای برگزاری انتخابات 1400 در شرایط کرونا خبر داد و گفت: نظر شورای نگهبان را هم خواهیم گرفت، سپس گزارش نهایی را به مجلس می فرستیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که بانک ها یکی از عوامل افزایش قیمت مسکن هستند، گفت: دولت مردم را به حال خود رها نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش برف و باران در 29 استان تا چهارشنبه و ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (1 آذر ماه) در محدوده قابل قبول است و و با توجه به وضعیت ناپایدار جوی و بارش باران پیش بینی می شود کیفیت هوا طی روز در محدوده قابل ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با ورود به سومین ماه پاییز 99 و با آغاز محدودیت های جدید کرونایی و اطلاع رسانی در خصوص آن، چند سوال پرتکرار از سوی مخاطبان مطرح شده بود که بر آن شدیم به این پرسش ها پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۳۰    
فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرندگفت: امسال در شرایط کرونا ویروس ، هفته بسیج را با شعار "بسیج ، پیشرو خدمت ، سلامت و امید آفرین" آغاز می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به مواضع سه کشور اروپایی اظهار داشت، از سه کشور اروپایی انتظار می رود که به جای فرافکنی سیاسی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
جو بایدن که به زعم رسانه های آمریکا در انتخابات مناقشه برانگیز ریاست جمهوری پیروز شده، می گوید بی مسئولیتی دونالد ترامپ در پذیرش شکست در انتخابات باورکردنی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۷۰ سایت دیگر  
با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به شبکه بانکی، کارمزد خدمات بانکی از فردا اول آذرماه افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران گفت: در مانور جهادی تعمیرات منطقه برق پرند 50 اکیپ عملیاتی و حدود 190 نفر از کارکنان و متخصصان حضور دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱۱۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در آیین الحاق ناو شهید رودکی گفت: اعلام می کنیم هم رزم نزدیک دستور کار ما است و هم رزم نزدیک در دور دست و هم نبرد از راه دور که مجموعه کاملی از توانمندی های دفاعی ما را شامل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۱۴    
فردا 29 آبان ماه از ساعت 7 صبح تا 13.30 ظهر با حضور 50 اکیب عملیاتی و تخصصی مانور تعمیرات جهادی در منطقه برق پرند اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۹    
پروژه های طرح اردوی جهادی محله محور سپاه پرنددر محله اسلامی ولی عصر(عج) افتتاح و بازدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی ایران از افزایش قیمت مصوب محصولات لبنی مشمول نرخ گذاری دستوری خبر داد؛ این محصولات در مقایسه با قبل 40درصد گران شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار مربوط به بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 480 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا جلسات بالای 15 نفر نباید در شرایط قرمز برگزار شود و این دستورالعملی است که در قرارگاه مرکزی مورد نظر قرار گرفته و جزو مصوبات شورای عالی امنیت ملی است و به ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۹۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته علمی ستاد ملی مقابله کرونا ضمن تشریح جزییات روند صدور مجوز کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم با اشاره به تلاش های و رایزنی ها استقرار بخشدار مرکزی در شهر پرند گفت: با رایزنی های انجام شده جهت ارتقای شهر پرند به وعده حضور بخشدار محقق شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین دستاوردهای محققان ایرانی در خصوص پلتفرم های ساخت واکسن از جمله 6 پلتفرم اختصاصی بخش دارویی ستاد اجرایی فرمان امام مورد بررسی قرار گرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۱۸۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت تصمیم گرفته است برای گروه های هدف و اقشار آسیب پذیر که بر اثر تعطیلی کسب وکار آنان دچار آسیب خواهند شد، اقدامات حمایتی را در نظر بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد اگر آمریکا تعهداتش وفق قطعنامه 2231 شورای امنیت را انجام دهد، جمهوری اسلامی ایران حاضر است به تعهدات خود وفق برجام بازگردد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس به نقل از پایگاه خبری هیل، کریستوفر میلر سرپرست وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه در یکی نشست خبری با تأیید اخبار منتشر شده در رسانه های این کشور مبنی بر اینکه دولت آمریکا قصد دارد بخش ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا به منظور بررسی آخرین تصمیمات اجرایی طرح جامع محدودیت های کرونایی به ریاست رئیس جمهور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه) با کاهش حدود یک میلیون تومانی نسبت به ظهر دیروز به روند نزولی خود در کانال 12 میلیونی ادامه داده و آماده ورود به کانال 11 میلیون تومانی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام میرتاج الدینی گفت: اگر بتوانیم ایرادات مطرح شده را در جلسات پیشِ رو حل کنیم، به احتمال زیاد روز چهارشنبه مجدداً طرح معیشتی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: دو کشور ایران و عراق سندی را آماده کرده اند که مراحل آخر را می گذراند و در آینده ای نزدیک به امضا خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: لایحه بودجه 1400 در چارچوب برنامه کلی اصلاح ساختار بودجه و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تدوین می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۶۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در دیدار با وزیر دفاع عراق گفت: جمهوری اسلامی ایران با هرگونه مؤلفه ناامنی که بخواهد آرامش مردم دو کشور را بر هم زند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۷۵ سایت دیگر  
در جلسه روز یکشنبه هیات وزیران که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، سیاست های جدید دولت برای پیشگیری و مقابله با کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بیانیه رئیس جمهور درباره اعمال محدویت های کرونایی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۰۱ سایت دیگر  
سرلشکرسلامی با بیان اینکه ما قطعا انتقام خون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را از قاتلان او خواهیم گرفت گفت: تعیین کننده ترین نقش را در سرنگونی داعش سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس ایفا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آغاز طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا در هفته بسیج خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید در خصوص طرح تأمین کالاهای اساسی منابع جدیدی را به دولت اعلام کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی عملکرد سرخپوشان ایران در راه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان را بررسی کرد و نوشت: نماینده ایران تنها یک بازی با کسب جام رویایی فاصله دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۸۷ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله توپخانه ای رزمندگان سپاه به مواضع گروهک های ضدانقلاب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کرونا و تصمیمات ستاد مقابله با این پاندمی کشنده، تازه ترین سوژه شایعه پردازان و حاشیه سازان علیه دولت است
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۱۳ سایت دیگر  
با رد طرح تامین کالای اساسی از سوی شورای نگهبان وعده پرداخت یارانه 120 هزار تومانی عملی نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات محدودیت های جدید کرونایی از یکم آذرماه بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو در توئیتی از قرار گرفتن هشت واکسن ایرانی در فهرست کاندیداهای واکسن کووید19 سازمان جهانی بهداشت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز در مراسمی کلنگ احداث یک مسجد، دو مدرسه، یک بوستان و ساختمان بسیج در شهر جدید پرند با حضور جمعی از مسئولان شهرستان رباط کریم و پرندبه زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: : امروز تصمیماتی برای برای محدودیت ها گرفتیم و جزئیات آن نیز در هفته جاری نهایی می شود و از شنبه یعنی اول آذرماه عملیاتی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۵۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: ایران چک 100 هزار تومانی و اسکناس 10 هزار تومانی جدید با طراحی و خصوصیت های امنیتی نوین به زودی توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
کریستیانو رونالدو، گلزن باتجربه تیم ملی پرتغال دیشب به یک رکورد تاریخی دیگر دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه نشانه ها در دنیای امروز علامت این است که دنیا فهمیده فشار حداکثری جواب نمی دهد و دوران اینگونه فشارها تمام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: رأی نهایی پرونده روح الله زم در دیوان عالی کشور صادر شده و سخنگوی قوه قضاییه جزئیات آن را اعلام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ستاد کرونا در تهران با اشاره به پنج مرحله ضروری برای کنترل بیماری کرونا گفت: مجموع نیروی انسانی در بهداشت محیط و حرفه ای در تهران ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات به دلیل به نصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ملت آمریکا واکنش جهان به قلدرمآبی، قانون گریزی، نقض تعهدات بین المللی، تهدید و تحریم دیگر ملت ها را شنید و تصمیم به تغییر گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
جو بایدن به ریاست جمهوری ایالات متحده انتخاب شد، برخی معتقدند روی کار آمدن بایدن فشار تحریم ها را سبک تر می کند، این انگاره با توجه به ضعیف شدن آمریکای دوران بایدن احتمالاً درست است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۱۴۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به گزارش وزارت خارجه در زمینه فعالیت انجام گرفته برای آزادسازی منابع مالی بلوکه شده در برخی کشورها با توجه به موانع ایجاد شده از سوی آمریکا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
چهارمین گام بسیج ملی مبارزه با کرونا با شیوه محله محور و خانواده محور در کشور که به منظور مدیریت و کنترل کووید19 مبتنی بر برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" است از امروز با حضور وزیر بهداشت کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در ادامه تحریم های خود علیه سوریه، نام چندین فرد، شرکت و نهاد دولتی سوری از جمله وزارت نفت و نیروی دفاع ملی این کشور را به فهرست اشخاص و نهادهای تحت تحریم خود اضافه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
انحصارگرایی آمریکا در اینترنت مورد انتقاد کشورهای اروپایی مثل روسیه، فرانسه و آلمان قرار گرفته است. راهکار این کشورها برای مقابله حاکمیت ملی اینترنت است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۹   + ۷۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: تغییر رئیس جمهور آمریکا به معنای تغییر سیاست های کلان این کشور در قبال ملت ایران نیست اما دشمنی ترامپ با ملت ایران بی سابقه بود که تحت تأثیر القائات صهیونیست ها ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر از برکناری وزیر دفاع این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جنوب غرب استان تهران اعلام کرد: پرونده ثبتی 2 رودخانه شور و شاد چای در بازه سه ماهه تکمیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: همکاری با دولت در دسترسی مردم به کالا های اساسی و مورد نیاز مثل ماجرای ورود دادستانی در ترخیص کالا های دپوشده در بندر عباس مورد تأکید ماست ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۱۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 19 آبان 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 10 هزار و 463 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۳   + ۴۸ سایت دیگر  
مشاور سابق جو بایدن مدعی شد، بایدن قصد دارد در مدت زمان کوتاهی به توافق هسته ای بازگردد اما به دنبال تغییراتی در برخی بندها مانند زمان انقضای برجام نیز است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 9236 مورد جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: از این میان دو هزار و 712 نفر در مراکز درمانی و بیمارستانها بستری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۲۶ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 135 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 700 هزار تومان و قیمت دلار 23 هزار و 200 تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آسوشیتد پرس و شبکه های خبر سی ان ان و ان بی سی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را پیروز نهایی انتخابات اعلام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از همکارم شفر گلایه دارم که اگر پولش را دریافت کرده نامه را به فیفا ارسال نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با اشاره به اینکه ایران بهترین نظام دموکراسی جهان را در اختیار دارد گفت: انتخابات آمریکا نشان داد دموکراسی در این کشور فقط شعار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی از قطعی شدن قرارداد حضور هفت بازیکن در این تیم خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز 27 هزار و 747 واحد نسبت به آخرین روز معاملات کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۸۵ سایت دیگر  
ریزش قیمت ها که از چند هفته پیش آغاز شده بود، این روزها با شیب تندی ناشی از افت قیمت ارز در سراشیبی قرار گرفته و کاهش 500 میلیون تا دو میلیارد تومانی در قیمت ها دیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۰۱ سایت دیگر  
روحانی در جلسه ستاد کرونا گفت: امیدواریم تحریم کنندگان متوجه شده باشند که راهشان، نادرست و ناصحیح بوده و به هیچ عنوان به اهداف خود دست نخواهند یافت و تجربه سه ساله ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار و طلا 17 آبان 99 و نرخ ارز های آزاد امروز شنبه 99/8/17
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که رسانه های آمریکایی خود را برای اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات آماده می کنند، ستاد انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای تأکید کرد که انتخابات هنوز به پایان نرسیده و اعلام پیروزی بایدن مبتنی بر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وکیل سرمربی آلمانی پیشین تیم فوتبال استقلال در پیامی به مدیران باشگاه استقلال از تأیید پرداختی های این باشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دولت تدبیر و امید سناریوهای اقتصادی و سیاسی خود را نه برپایه رویدادهای کاخ سفید بلکه بر اساس تداوم جنگ اقتصادی از سوی آمریکا و با تکیه بر امید مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نیمه نخست دیدار تراکتور - نفت مسجد سلیمان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۱    
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به عوارض سفر رفتن مردم در شرایط فعلی بیماری کرونا و تعطیلات پیش رو، گفت: قدرت سرایت ویروس بین 3 تا 9 برابر افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۱    
تهران- استاندار تهران گفت: هفته آینده استفاده از ماسک از درب منازل در استان تهران اجباری خواهد شد و بر اجرای این قانون به شدت نظارت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۰    
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: در تهران همه مراکز درگیر بیماری کرونا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفت که نظام انتخاباتی این کشور فاسد است و رای گیری پُستی، این نظام را نابود کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۴۹   + ۶۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: امنیت پایدار خط قرمز ماست و هرگونه ناامنی و تهدید در مرزها که موجب آسیب به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد پذیرفته شدنی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۶۹ سایت دیگر  
طبق اعلام صراف های خیابان فردوسی از عصر دیروز تعداد زیادی از مردم در حال فروش ارزهای خود به دلیل ترس از ریزش بیشتر قیمت ها هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: علیرغم تحریم و فشار و اینکه یک دولت تروریست در آمریکا روی کار بوده و بر مردم ما فشار آورد که نتوانیم این قدم ها را برداریم؛ این سی و یکمین هفته در در سال 99 است که برنامه افتتاح داریم.
مشاهده نتایج بیشتر...