جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۴۱Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

نبأپرس (nabaapress.ir)

نبأپرس 29 اسفند 1397 نبأپرس 4 اسفند 1398 نبأپرس 1 فروردین 1399 نبأپرس 31 فروردین 1400 نبأپرس 1 اردیبهشت 1400 نبأپرس 1 خرداد 1400 نبأپرس 3 خرداد 1400 نبأپرس 4 خرداد 1400 نبأپرس 5 خرداد 1400 نبأپرس 6 خرداد 1400 نبأپرس 7 خرداد 1400 نبأپرس 8 خرداد 1400 نبأپرس 9 خرداد 1400 نبأپرس 10 خرداد 1400 نبأپرس 11 خرداد 1400 نبأپرس 12 خرداد 1400 نبأپرس 13 خرداد 1400 نبأپرس 14 خرداد 1400 نبأپرس 15 خرداد 1400 نبأپرس 16 خرداد 1400 نبأپرس 17 خرداد 1400 نبأپرس 18 خرداد 1400 نبأپرس 19 خرداد 1400 نبأپرس 20 خرداد 1400 نبأپرس 21 خرداد 1400 نبأپرس 22 خرداد 1400 نبأپرس 23 خرداد 1400 نبأپرس 26 خرداد 1400 نبأپرس 27 خرداد 1400 
  ۲ ساعت پیش    
فرماندار رباط کریم گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مردم امشب را شب قدر خود قرار دهند و تصمیم بگیرند و فردا با حضور در پای صندوق رأی فضا را گرم کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح فردا (جمعه 28 خردادماه) رأی خود را به صندوق خواهند انداخت.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قیمت دلار آمریکا در شروع معاملات روز پنج شنبه 24 هزار 220 تومان و 110 تومان بالاتر از نرخ عصر روز گذشته بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پرسپولیس برای پرداخت طلب کالدرون دست به دامن AFC شد.
  ۷ ساعت پیش    
مرتضی فیروزآبادی، سخنگوی ستاد دکتر سعید جلیلی، با نگارش یادداشتی، بر ضرورت رأی به سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی برای رای دادن، ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: گلایه های مردم از وضعیت اقتصادی را قبول دارم اما عدم حضور در انتخابات را قبول ندارم، راه حل مشکلات حضور پای صندوق رای است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز حلقه مفقوده در مدیریت کشور، یک مدیریت کارآمد و مبارزه با تبعیض و فساد است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
یک ژنرال صهیونیست با اشاره به اینکه در صورت تشکیل یک دولت مستقل فلسطینی، جبهه صهیونیست ها در تیررس مقاومت خواهد بود درباره هرگونه سازش با فلسطینی ها به کابینه جدید اسرائیل هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین و مذاکره کننده ارشد این کشور در مذاکرات احیای برجام اعلام کرد طرف های مذاکره کننده تلاش می کنند که در اسرع وقت به نتیجه مطلوب برسند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخشی از مناظره سوم به نامه عبدالناصر همتی دیگر کاندیدای انتخابات اشاره کرد که در 30 شهریور سال 1398 درخواست کرده بود قیمت بنزین 5 هزار تومان شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین مناظره انتخاباتی کاندیداها با موضوع دغدغه های مردم برگزار شد؛ در این گزارش چکیده سخنان نامزدها را می خوانید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یک هزار و 600 پروژه نیمه تمام در اردبیل داریم که اصلا شایسته نیست این همه پروژه نیمه تمام به حال خود رها شده باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو عالی هیئت نظارت استان تهران گفت: آنچه در هیئت مرکزی رخ داد غیرقابل تحمل است و بنده و سایر اعضا از هیئت نظارت مرکزی استان تهران استعفا دادیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بین ایران و آمریکا یک دیپلماسی پنهان در جریان است که توسط برخی کشورها همچون قطر، آلمان و فرانسه صورت گرفته است؛
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۵    
علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی با حضور در برنامه "مجله روز" شبکه اینترنتی "مردم ایران" گفت: آیت الله رئیسی در روز ثبت نام گفتند که من مستقل آمده ام و ستاد ندارم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولت اقدام و اصلاح، اولویت برنامه ها بر روی فرهنگ و اجتماع است که در این راستا تعلیم و تربیت بسیار اهمیت دارد کما اینکه 70 درصد اقتصاد پویا وابسته ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۴    
امام جمعه پرند گفت: حضور حداکثری مردم فهیم و با بصیرت ایران در انتخابات هفته آینده،اهداف راهبردی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه لبنانی الاخبار از سفر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به ایران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی با اشاره به نگرانی های مردم در خصوص قیمت خودرو گفت: خودرو باید به نحوی از حالت انحصاری خارج شود تا برای آن قیمت عادلانه تعیین کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نهمین محموله واکسن روسی کرونا (اسپوتنیک وی) عصر دیروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور وارد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مردی به جرم تجاوز به زنان و دختران جوان تحت پیگرد پلیس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نامزد دوره سیزدهم انتخابات ریاست جمهوری گفت: واگذاری قدرت به شهرستان ها محور کار دولت ما خواهد بود و انحصار سیاست گذاری و تصمیم سازی در پایتخت و مراکز استان ها را خواهم شکست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه "واحد های راکد به دست افراد بومی راه اندازی شود" گفت: بالاترین نرخ بیکاری زیبنده استان کرمانشاه نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور به همکاری های ایران و روسیه در زمینه مسائل نظامی و دفاعی و همچنین ساخت دو نیروگاه اتمی اشاره کرد و گفت: روابط ما با روسیه بسیار گسترده تر از قبل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی گفت: به نامزدهای متخلف نیز هشدار می دهیم که در صورت عدم تمکین از مقررات قانونی ضمن تعقیب قضائی متخلفین و در صورت لزوم ازظرفیت تمام نیروهای بسیجی و ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما هم دیپلماسی را بلدیم، هم روابط بین المللی را بلدیم و از موضع خون شهدا و عزت آن حرف خواهیم زد، ما سرباز این ملت و خدمتگزار آن هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران در ادامه مسابقات لیگ ملت های 2021 به مصاف آمریکا رفت و موفق شد مقابل این تیم به پیروزی برسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جلسۀ امروز شورای انتخاب، از مشخص شدن فهرست 21 نفره شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری روایتی از جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا که در آن تصمیم بنزینی دولت به جمع بندی رسید، بیان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران با محوریت شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، امروز با حضور مسئولان در مصلی نمازجمعه رباط کریم برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنرانی شب گذشته دبیرکل حزب الله لبنان ضمن اینکه پیام های مسرت بخشی برای طرفداران مقاومت داشت حامل چندین هشدار مهم برای دشمنان محور مقاومت نیز بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور اظهارات همتی مبنی بر اینکه او به دلیل اختلاف نظر با روحانی عزل شده را تکذیب کرده و گفته اتفاقا آقای همتی می خواست برای حضور در انتخابات مرخصی بگیرد تا اگر رای نیاورد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: مهمترین موضوع در زمان حاضر این است که بتوانیم فعالیت های خود را به شکل دوجانبه با ایران ادامه دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: تعداد شعب و ساعات اخذ رأی در انتخابات پیشِ رو افزایش خواهد یافت و همه تدابیر برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونا اندیشیده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۳۱   + ۱۰۷ سایت دیگر  
روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد، هر متنی که حاکی از نوعی ورود در انتخابات باشد از طرف دفتر مردود و بی اعتبار است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا پیش بینی کرد که حتی در صورت احیای برجام، صدها مورد از تحریم هایی که آمریکا علیه ایران وضع کرده است، به قوت خود باقی خواهند ماند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دومین مناظره انتخاباتی کاندیدای ریاست جمهوری در حال برگزاری است؛ در این گزارش سخنان نامزدها را می خوانید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۲۵    
فرماندار رباط کریم در خصوص لیست نهایی تایید صلاحیت شده نامزدهای شوراهای اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: تبلیغات زود هنگام تخلف محسوب شده و برابر قوانین پیگیری خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان وضعیت جسمی خود را خوب اعلام کرد و گفت: من همچنان امید دارم که ما با یکدیگر در مسجد الاقصی مبارک نماز خواهیم خواند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
لغو راهپیمایی پرچم رژیم صهیونیستی به فاصله چند هفته از شکست آن در جنگ غزه، صراحتا به معنای تسلیم شدن صهیونیست ها و شخص نتانیاهو در برابر تهدیدهای مقاومت است که معادله جدیدی بر اسرائیل تحمیل می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت صریحاً تأکید و اعلام کرده است افزایش قیمت کالاها به ویژه اقلام ضروری مردم به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و وزارت صمت موظف است با جدیت و با هماهنگی دستگاه های ذی ربط نسبت به کنترل قیمت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: علیرغم همه تنگناها و محدودیت ها، دولت تدبیر و امید موفق شد طی سالهای 93 تا 96 ، یکی از دوران طلایی اقتصاد ایران در نیم قرن اخیر را رقم بزند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
"ایمان قربانی" رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران از اعلام اسامی و کد انتخاباتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال کشورمان با شکست بحرین در خاک این کشور سرنوشت خود را در راه صعود به جام جهانی 2022 تغییر داد و طلسمش مقابل گربه سیاه خود را شکست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهر سازی گفت:در طرح ایجاد شهر های جدید در شهر پرند ، اول مسکن سازی کردیم و حال باید در این مرحله به زیر ساخت ها و خدمات روبنایی مناسب بپردازیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: با یک قوه عاقله ای که با عقلانیت، تدبیرِ واقعی و امید به اینکه آینده روشنی رقم خواهد خورد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
گروسی در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعا کرد که در حل مسائل پادمانی با جمهوری اسلامی پیشرفتی حاصل نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایلام در دوران دفاع مقدس سنگ تمام گذاشتند، گفت: در بودجه 1400 توجه ویژه ای به استان ایلام صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم توجه ویژه ای به این استان محروم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی تهدیدات رهبر حماس در غزه که در آن به صهیونیست ها درباره هرگونه تعرض به مسجدالاقصی هشدار داده بود، ارتش اسرائیل به حال آماده باش در آمد و سامانه پدافندی خود را تقویت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیسی بعد از نماز، با بدرقه گرم نمازگزاران و خانواده شهدا خود را به حرم امام خمینی (ره) رساند تا در شب سی و دومین سالگرد ارتحال آن حضرت با آرمان های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی تجدیدبیعت کند
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا در یک فیلم ویدئویی وعده داده است که جمهوریخواهان به زودی کنترل کاخ سفید و کنگره را در اختیار خواهند گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۹   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه شهادت مدافعان فداکار و سلحشور حرم سردار سرافراز سپاه اسلام سعید مجیدی و پاسدار شجاع و وفادار انقلاب حسن عبدالله زاده در جبهه های دفاع از شرف را تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رقیبِ من، ناکارآمدی و فساد و وضعیتی است که امروز مردم آن را نمی پسندند و از آن به شدت گله دارند که ناامیدی را در جامعه رواج می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مناظره انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری در حال برگزاری است؛ سخنان نامزدها را در این گزارش می خوانید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۶:۵۶    
امام جمعه پرند گفت: با توجه به انتخابات پیش رو افراد اصلح،متدین و متعهدبا تخصص را انتخاب کنید، مشکل اصلی کشور این است که بعضی ها سر جای خودشان نیستند و تخصصی در زمینه فعالیت خود ندارند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو ارشد دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که محور مقاومت نقش اساسی در حمایت از گروه های مقاومت فلسطین و پیروزی که در جنگ غزه به دست آمده، داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: مقاومت اجازۀ یهودی سازی قدس و اخراج اهالی محله الشیخ جراح از خانه هایشان و تجاوز به نمازگزاران در مسجد الاقصی را نخواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۶۴ سایت دیگر  
شورای نگهبان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه ای اعلام کرد، در فضای مجازی و برخی رسانه ها با استناد به بعضی از گزارش های نادرست و غیرمستند در مورد برخی داوطلبان محترم و بستگان ایشان نسبت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۹    
فرمانده سپاه پرند گفت: در روز 28 خرداد و همزمان با برگزاری انتخابات، اولاً با استفاده از تمام ظرفیت بسیج و نیروهای بسیجی به عنوان ضابطین قضایی نسبت به مستندسازی تخلفات و جلب و دستگیری مباشرین و آمرین ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۸۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در سخنرانی به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره) فرمودند: در جریان عدم احراز صلاحیت به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد به خودشان و خانواده هایشان نسبت هایی داده شد که معلوم شد خلاف است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۷۸ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ستادهای انتخاباتی در واقع آیینه دولت آینده نیستند و دولت براساس بررسی عملکرد و سوابق و برنامه های افراد مختلف طراحی می شود و شکل می گیرد وکسی که وارد دولت و به نماد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مشاور وزارت رفاه اعلام کرد که 320 هزار نمایشگاه هار و طلافروش را شناسایی کرده اند که برای برقراری بیمه، خود را کارگر ساختمانی جا زده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۶۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر یارانه های نقدی و غیرنقدی سازمان هدفمندسازی یارانه ها از پیگیری ثبت نام عمومی از متقاضیان یارانه نقدی و معیشتی از دستگاه های اجرائی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان رباط کریم گفت : تمام مسؤلین قضایی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی عزم خود را جزم کرده اند تا در این دوره از انتخابات ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای اعلام کرد: امام عزیز ما مرد میدان بود و با مقاومت و ایستادگی در راه حق با قدرت ایمان خود جرأت و خودباوری را به مستضعفان جهان آموخت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در شهرستان رباط کریم از آغاز به کار ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم در نشست با احزاب سیاسی شهرستان گفت: فصل انتخابات، بهار احزاب سیاسی است و در انتخابات سال 1400 بدنبال استفاده از ظرفیت همه گروه های سیاسی و احزاب هستیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در روز جمعه 14 خرداد در سالروز ارتحال امام خمینی(ره) سخنرانی تلویزیونی خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه باید کاری کنیم که مردم با راحتی، امید و نشاط پای صندوق رأی بیایند و به اصلح رأی بدهند؛ نه اصلح از نظر فردی بلکه از نظر برنامه و استراتژی اصلح باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسانی که به هر دلیلی سرخورده شده اند، بدانند که با حضور فعال در عرصه انتخابات می توان به رفع مشکلات پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: شاید برخی بگویند چون ما در دولت حضور نداشتیم این حرف را می زنیم؛ اما من در سال 92 که بعد از 6 سال مسئولیت مذاکرات ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۹   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نمی توانیم بگوییم کسی که وضعیت او در دوره گذشته سنجیده شده، همچنان وضعیت او باقی است یا کسی که صلاحیت او قبلاً رد شده این حالت باقی است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از برنامه های من لغو سربازی برای جوانان یا تخصصی کردن خدمت سربازی برای جوانان است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۰۹    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: رییس جمهور در چارچوب قانون وظایفی دارد و می تواند در این چارچوب انتظارات، دغدغه ها و خواسته های مردم را پیش ببرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
حماس برای برگزاری راهپیمایی هایی در روز جمعه آینده تحت عنوان روز خشم در سراسر کرانه باختری فراخوان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع نزدیک به دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کردند که او در سلامتی کامل به سر می برد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
برخی افراد مسئله دار و متهمان اقتصادی در انتخابات شوراهای شهر در تلاش هستند با فشار بر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، تأیید صلاحیت خود در روزهای پایانی مهلت قانونی را اخذ کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری گفت: ایران می تواند با برنامه ریزی بیش از 7 تا 10 میلیون بشکه نفت تولید کند، این یک ضرورت است و هرکس مانع آن شود می خواهد ایران را از سرمایه خدادادی خود محروم کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: هیچ بن بستی در مذاکرات وین وجود ندارد. مذاکرات به مرحله ای رسیده که باید در مورد تعداد معدودی مسائل کلیدی تصمیم گیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۱۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات کشور باید بدون تعلل و در کوتاه ترین زمان همراه با شفافیت از سوی دستگاه های مرتبط انجام و مصوبه ستاد اقتصادی دولت در این زمینه به طور کامل اجرایی شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
منابع اعلام کردند که همزمان با تخریب تجهیزات پایگاه بگرام، روند خروج نظامیان آمریکایی و ناتو از این بزرگترین پایگاه نظامی در افغانستان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد که ذخایر اورانیوم غنی شده با 273 کیلوگرم افزایش طی سه ماه اخیر به 16برابر سقف تعیین شده در برجام رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بیش از 300 نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی عصر امروز با سیدابراهیم رئیسی دیدار و از وی اعلام حمایت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۰    
رئیس دادگستری و رئیس ستاد پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان رباط کریم گفت: مردم انقلابی و ولایت مداربه پاس خون شهدا و وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی ایران با حضور حداکثری خود در ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تصریح کرد، در مذاکرات برجام اگر موضوعات کلیدی حل شود، می تواند دور پایانی مذاکرات وین باشد اما نباید عجله کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران طی پیامی انتخاب دکتر بشار اسد به عنوان رئیس جمهور سوریه را به وی و ملت سوریه تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از آغاز واکسیناسیون با واکسن های ایرانی کرونا از هفته آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
فرانسه به گزارش ها درباره جاسوسی آمریکا از مقامات اروپایی با کمک دانمارک واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۸   + ۶۹ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اینترنت رایگان را حق مردم دهک های پایین جامعه دانست و گفت: دولت آینده اقتصاد فضای مجازی را رونق خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۸    
نخستین همایش "فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای" شامگاه یکشنبه با حضور ورزشکاران، مسئولان و مردم ورزش دوست شهر پرند در سالن تازه تاسیس ورزش های باستانی و زورخانه ای مالک اشتر در فاز 3 شهر پرند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نفتالی بنت رهبر حزب یمینا به صورت رسمی اعلان داشت که به کابینه تغییر به رهبری یائیر لاپید دیگر مخالف نتانیاهو می پیوندد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر از یارانه 450 هزار تومانی صحبت می کنم، پشتوانه دارد و دقیق است. این از صرفه جویی به دست می آید و تورم شکل نخواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی بعد از برکناری از ریاست بانک مرکزی گفت: مدیون روحانی هستم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس جمهور اختیارات مهمی دارد و این برای انجام وظیفه ریاست جمهوری کافی است، اظهار داشت: این اختیارات برای خدمتگزاری به مردم کافی و خوب است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: هدف مشترک ما تشکیل ایران قوی است و من برای این کار دولت ائتلافی تشکیل خواهم داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران در ادامه مسابقات لیگ ملت های 2021 به مصاف تیم هلند رفت و موفق شد مقابل این تیم به پیروزی برسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی گمانه زنی ها برای انتصاب رئیس کل جدید بانک مرکزی افزایش یافته که همتی با انتشار ویدیویی در صفحه مجازی تأکید کرد ضرورتی به استعفا نمی بینم و کمیجانی با اختیاراتم اداره بانک مرکزی را بعهده دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۱۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر ضرورت استفاده بهینه از منابع ارزی برای حمایت از تولید و تأمین کالاهای اساسی تأکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...