شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۰۴Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

نبأپرس (nabaapress.ir)

  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۹   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار و مستقل از سیاستهای مالی و بودجه ای تعیین شود و انتظار داردکه باتصحیح انتظارات و تخیله اثر شوکهای سیاسی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا از ممنوع شدن ورود 76 مقام سعودی به خاک آمریکا به دلیل نقش داشتن در تهدید مخالفان حکومت عربستان از جمله جمال خاشقجی روزنامه نگار مقتول سعودی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله جنگنده های آمریکایی به منطقه بوکمال در مرز سوریه و عراق را اقدامی در ادامه تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به خاک سوریه خواند و آن را محکوم کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پرند گفت: دیگر دوره خط و نشان کشیدن تمام شده است اگر به وعده ها عمل کردند ما هم به تعهدات خود عمل خواهیم کرد و در غیر این صورت دسترسی ها و نظارت ها گام به گام محدودتر و قطع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۱    
مراسم اربعین شهدای گمنام شهرک آفتاب شهر پرند با حضور مسئولان و تعداد محدودی ازمردم شهیدپرور و انقلابی شهر با رعایت محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۳    
امام جمعه رباط کریم گفت: آمریکا و اروپا بدانند پیمان شکنی، بدون هزینه نیست و ملت ایران اجازه نخواهد داد که منافع ملّیش دستمایه شیادی های آنها قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی گزارش دادند، کاخ سفید از دیگر کشورها می خواهد در شورای حکام آژانس بین الملل انرژی اتمی، ایران را به صورت رسمی به دلیل تشدید فعالیت های هسته ای محکوم کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۷۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران تا دوشنبه هفته آینده در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهور ایالات متحده، جنگنده های آمریکایی بامداد امروز مواضع گروه های مقاومت را در منطقه البوکمال سوریه در مرز با عراق هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام و کوتاهی طرف های اروپایی در انجام تعهداتشان علت واکنش ایران در قالب کاهش تعهدات هسته ای خود بوده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بیش از 40 نماینده کنگره آمریکا با ارائه قطعنامه ای تأکید کردند که تحریم های دولت این کشور علیه ایران باید به قوت خود باقی بماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان درباره گمانه زنی برخی افراد و چهره های سیاسی درباره رد یا تایید صلاحیت شدن نامزدها در انتخابات 1400 گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ارتش چین روز پنجشنبه از ایالات متحده به خاطر لطمه زدن به امنیت و ثبات منطقه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی (ع)، طرح ملی آزادراه غدیر امروز با دستور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) رباط کریم گفت: عملیات واکسیناسیون کرونا با اولویت کادر درمان بیمارستان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه سالروز ولادت باسعادت حضرت علی (ع) مراسم اهدای تبلت به دانش آموزان پرندی با حضور مسئولان و تعدادی از خانواده ها به نمایندگی از 43 خانواده دریافت کننده تبلت در شرایط کرونا و محدودیت ها همچنین ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی که شاهد بر باد رفتن توطئه های ضد ایرانی خود بوده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۰    
ولادت حضرت علی (ع) مبارک.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۵    
فرماندار رباط کریم در آستانه روز ولادت حضرت علی (ع)، میزبان استاد نقش برجسته بر روی ظروف مسی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پی گزارش قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا از افزایش شهرهای قرمز بویژه در استان خوزستان همه دستگاه های مسوول را موظف کرد تمام تلاش خود را برای کنترل زنجیره و مقابله با بیماری و ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۱۰۷ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات از خنثی شدن یک عملیات ترور و مرگ دو تروریست که قصد انجام عملیات در پیرانشهر آذربایجان غربی را داشتند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در برخورد با تخلفات انتخاباتی که از ناحیه هر فرد و مسؤولی سر بزند، تعارف نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهر پرندگفت: با مشارکت دفتر امام جمعه،فرماندهی وحوزه های بسیج سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند،شهرداری و شورای شهر پرند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به توافق اخیر دولت با آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: دولت قانون مجلس را صددرصد اجرا کرد اما هنرمندانه به گونه ای عمل کردیم که متهم به عدم همکاری با آژانس نشویم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز اعلام کرد، تحولات مربوط به برنامه هسته ای ایران در نقطه بحرانی قرار دارد و لغو تحریم ها کلید حل این بحران است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده ارومیه گفت: اجرای فرامین رهبر انقلاب و رهنمودهای ایشان مبنی بر و مجلس هم حتماً از قانون عقب نشینی نخواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وظیفه داریم در هرمیدانی که هردشمنی این مردم عزیزمان را تهدید می کند حضور یابیم و این وظیفه ماست و منتی نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم گفت:نخستین بیمار کرونای انگلیسی در شهرستان رباط کریم،ساکن شهر پرند با حال عمومی خوب از بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) رباط کریم ترخیص شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حزب التوحید العربی لبنان در صفحه توئیتر خود نوشت: آیا زمان پایان کار این فرد مغرور (بنیامین نتانیاهو) فرا رسیده است؟ این معنای بیانات امام خامنه ای است .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۷۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه علت اصلی افزایش قیمت های اخیر میوه، صادرات آن ها است، گفت: سیب و پرتقال های تنظیم بازار از اواسط اسفند 99 عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی تأیید کرد که ایران از اوایل سال جاری میلادی ظرف مدت 6 هفته 17.6 کیلوگرم اورانیوم 20 درصد تولید کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: آمریکا خود به عنوان بزرگترین تولیدکننده، هدایت کننده و پشتیبان نظامی و تبلیغاتی تروریسم در دنیا، تابلو مبارزه با داعش را نیز در دست گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام طی بیانیه ای از اقدام ایرن مبنی بر توقف اجرای پروتکل الحاقی ابراز نگرانی کرده و این اقدام را خطرناک و ناقض برجام خواندند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: رتبه بندی معلمان در دستور کار دولت است و حداکثر تا آخر هفته آینده لایحه رتبه بندی را به عنوان یک مطالبه به حق معلمان به مجلس می فرستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شرایط دریافت مالیات از خانه های لوکس را مشخص و با حذف معافیت های مالیاتی موسسات کنکور موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دبیر ستاد اعتکاف شهرستان رباط کریم از برگزار نشدن مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۰۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی رؤسای 2 کمیسیون تخصصی مجلس را موظف کرد با محوریت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و در تعامل با نهادهای مرتبط دولتی، اختلافات بین قوه مقننه و مجریه را حل وفصل کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 91 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: اگر یک قوه عاقلانه در آمریکا حاکم بود، از تهدید دست برمی داشت چرا که هر تهدیدی کردند به بهترین فرصت تبدیل شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ابراز امیدواری کرد که طی روزهای آینده تلاش های اتحادیه اروپا برای احیای دیپلماسی هسته ای به نتیجه برسد و خبرهای خوبی در این خصوص منتشر شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که آمریکا در سال 2018 از برجام خارج شده و دیگر عضو برجام و 1+5 نیست، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که دولت متبوعش آماده تعامل با ایران در چارچوب 1+5 است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۲۶   + ۱۱۱ سایت دیگر  
دولت جمهوری اسلامی ایران با استقبال از دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ایجاد یک صدایی در کشور در اجرای قانون مجلس بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: تمام دسترسی های تکمیلی آژانس از نیمه شب امشب متوقف می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد دولت متبوعش قصد دارد با همکاری متحدان و شرکای خود برای تقویت برجام و طولانی تر کردن آن تلاش کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: حضور مردم در صحنه انتخابات، پشتوانه ای محکم و مهم برای مشروعیت نظام جمهوری اسلامی و ادامه حیات و پویایی جامعه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۹   + ۱۶۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب درباره اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف نظر امروزشان را حل کنند که نشان دهنده دوصدایی نباشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم گفت: متاسفانه اولین مورد ابتلا به ویروس خطرناک کرونای انگلیسی در شهر پرند شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
لایحه بودجه سال 1400 شهرداری پرند در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (دوشنبه، چهارم اسفندماه) با کاهش 110 هزار تومانی نسبت به روز کاری قبل (یکشنبه) 11 میلیون و 50 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۸۳ سایت دیگر  
در دیدار رییس کل بانک مرکزی با سفیر ژاپن، نحوه استفاده از منابع بانکی ایران در ژاپن مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۷۸ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: در قانون جدید چک، مالک نهایی چک در صورت کسری حساب صادرکننده می تواند خواهان پرداخت مبلغ کسری چک از محل مبالغ موجود در سایر حساب های انفرادی ریالی صاحب حساب در همان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسیناسیون 100 هزار نفر دیگر از کادر درمان از فردا آغاز و 250 هزار دوز واکسن چینی نیز هفته آینده وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۹۹ سایت دیگر  
مجلس خبرگان رهبری تاکیدکرد: انتخابات در جمهوری اسلامی، میدان حضور و مشارکت حداکثری اقشار مردم در عرصه اجتماعی - سیاسی است و شرکت گسترده در انتخابات، حق و تکلیف دینی و ملی عموم شهروندان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد، قصد نظام برای اجرای بدون تنازل قانون "اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران" است و در خصوص اجرای بدون وقفه این قانون در مجموعه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۱۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی و سفیر کره جنوبی در ایران، در جلسه ای که به درخواست سفارت کره جنوبی برگزار شد، در خصوص نحوه جابجایی و مصرف بخشی از منابع بانکی ایران در کره جنوبی توافق کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۶۵ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در انتخابات هیئت رئیسه پنجمین دوره این مجلس ابقا شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان "طبق قانون مجلس، اجرای پروتکل الحاقی از 5 اسفند متوقف خواهد شد" هرنوع همکاری فراپادمانی با آژانس در آینده را مستلزم تصمیم گیری مجلس دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین با اشاره به اینکه اجرای کامل قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها دغدغه جدی نظام است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۳:۳۷   + ۱۰۷ سایت دیگر  
در بیانیه سازمان انرژی اتمی ایران در خصوص تفاهمات مشترک با آژانس بین المللی انرژی اتمی آمده است: چنانچه ظرف 3 ماه تحریم ها به طور کامل لغو شد، ایران این اطلاعات را در اختیار آژانس می گذارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که به ایران سفر کرده بود در کنفرانس خبری شرکت کرد و گفت: نظارت های ضروری در ایران ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان با تأکید بر "آمریکا هرگز به تعهداتش در توافق هسته ای با ایران عمل نکرده" گفت: اگر بایدن رفتارهای ترامپ را تکرار کند، دست خالی خواهد ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۳:۲۸   + ۱۰۸ سایت دیگر  
اداره کل زندان های استان تهران درباره فوت بهنام محجوبی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۵۳ سایت دیگر  
یک مقام مطلع ضمن تکذیب ادعای سالیوان مبنی بر گفتگوی ایران و آمریکا درباره زندانیان آمریکایی، گفت: دولت ایران وارد هیچ گفتگویی با دولت آمریکا در خصوص زندانیان نشده و تمامی پیام ها از طریق سفارت سوئیس ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تنها راه مقابله با اقدامات یکجانبه و غیر قانونی آمریکا، اتحاد و همدلی کشورهای تحت تحریم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
در بازدید معاونین حقوق بشر وزارت دادگستری از مرکز آموزش درمانی شهید مطهری مطرح شد: 155 بیمار سوختگی دارای کرونا با موفقیت عمل جراحی خود را پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته در سال جاری به ویژه تمهیداتی که در بودجه سال 1399 دیده شده بود، توانستیم درآمدها و هزینه ها را مدیریت کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه در نیرو های مسلح افتخار داریم که تحت فرماندهی امام خامنه ای خدمت می کنیم، گفت: عمق بینش ایشان از همه فرماند هان بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا درباره این کشور، گفت: اظهارات بایدن نکته جدیدی نداشت و تفاوتی با خط مشی دولت سابق ایالات متحده ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سفیر و نماینده ایران نزد سازمان های بین المللی در وین با مفید خواندن مذاکرات با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، اعلام کرد که نتایج این گفت وگوها امشب منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱۸۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در پیامی به پنجاه وپنجمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، نشاندن نشان نقش آفرینی در مسائل اساسی بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 68 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت : ما از اولین روزی که فهمیدیم این ویروس وارد کشور شده در هیئت دولت تصمیم گرفتیم که به مردم بگوییم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: برای ما مسئله امنیت مهم است و اجازه نمی دهیم به امنیت جامعه خللی وارد شود و با مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا ضمن اعتراف به شکست فشار حداکثری دولت ترامپ بر ایران گفت: ما طی سال های اخیر سیاست فشار حداکثری علیه ایران را اجرا کرده ایم، اما نه تنها بی نتیجه بود، بلکه بر مشکلات افزوده است .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه با تشریح مشکلات در روابط مسکو با کشورهای غربی، گفت: اتحادیه اروپا با انگیزه های سیاسی خاص ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در 10 ماهه سال 99، حدود 12 هزار میلیارد تومان به بنیانهای مالی قاچاقچیان ضربه وارد شد که حدود سه برابر مدت مشابه سال گذشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور به مصوبه دولت برای تجارت در مرزها و حل مسئله ریشه ای کوله بری در مرزها اشاره کرد و گفت: علی رغم وجود این مصوبه، همچنان با مسئله کوله بری در استان روبه رو هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به تاثیر سه سناریوی تحریمی بر آینده اقتصاد و بازار کار ایران در 1400 گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۲    
امام جمعه پرند گفت:روزهای آینده روزهای مهمی برای پرونده هسته ای ایران است و نوع مواجهه مسئولان جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم است و تمام مسئولان درسطوح مختلف موظف هستند طبق نقشه راه ترسیمی از سوی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه اقدامات هسته ای ایران صرفاً واکنشی به بدعهدی طرف های اروپایی برجام بوده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که اعضای اروپایی برجام با کوتاهی های مکرر در اجرای تعهدات برجامی خود باعث واکنش متقابل ایران شده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رسول الله صلی الله علیه و آله در روایتی به علت نامگذاری اولین شب جمعه ماه رجب به "لیلة الرغائب" گفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به جان باختن بیش از 300 مدافع سلامت در دوران کرونا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح آزادراه غدیر همزمان با 13 رجب خبر داد و گفت: کاهش 90 دقیقه ای زمان سفر و کاهش بار ترافیکی اتوبان تهران-کرج-قزوین از مزایای این ابرپروژه است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور بر لزوم بسیج همه امکانات و به کار گیری تمام ظرفیت های استان چهارمحال و بختیاری برای رسیدگی به وضعیت مردم در مناطق زلزله زده این استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی عراق درباره اقدامات مشکوک سفارت آمریکا در این کشور در سایه سکوت دولت هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت کشور لایحه اصلاح ماده (29) قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و انجام فرآیند مزبور توسط مراکز تعیین شده از سوی نیروی انتظامی را به هیئت دولت ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۹    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته 80 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما فکر نمی کردیم دیوانه ای در آمریکا سر کار بیاید که جنگی بی نظیر را علیه ایران آغاز کند؛ امیدواریم دولت فعلی آمریکا اشتباهات دولت قبل را جبران کند و دولت آمریکا تسلیم قانون شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در ماه های آینده به عنوان یکی از تولیدکنندگان مهم منطقه ای واکسن کرونا چه برای مصرف داخلی و چه برای صادرات با نظر سازمان جهانی بهداشت، عمل خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب امروز در بیانات شان بمناسبت سالروز 29 بهمن، مشارکت پُر شور و انقلابی مردم در انتخابات را موجب امنیت کشور و پس زدن دشمنان و کاهش طمع آنها دانستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۸    
شهردار پرند گفت:در راستای اجرای طرح های فرهنگی بیش از 50 اِلمان زیبا مزین به تصاویر شهدای گرانقدر در بلوار های اصلی شهر نصب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان تحت عنوان نماد با جدیت و هماهنگی و پایداری دنبال شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از اتمام موفقیت آمیز مرحله نخست تست انسانی واکسن کرونای ایرانی خبر داد و گفت: این واکسن ایرانی بر روی ویروس کرونای انگلیسی اثربخشی صددرصدی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: آنچه که 23 تیر ماه 94 امضا شده غیر قابل تغییر است و همه دنیا باید بداند برجام به همان شکل 2015 را ما قبول داریم ما تغییری در این قرارداد نمی دهیم و بر تعهد خود نیز پابرجا ایستاده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در این سالها با ایستادگی و مقاومت، در همه عرصه ها پیشرفت کرده و به قدرتی جهانی تبدیل شده که همه جهان روی آن حساب ویژه ای باز می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...