یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۰۹:۲۴Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فنی و مهندسی»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از میدل ایست نیوز ، شرکت راه آهن عراق از آغاز طرحی بزرگ برای بازسازی و راه اندازی دوباره مسیر ریلی راهبردی بغداد القائم عکاشات خبر داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در بازدید معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن از پروژه های مسکن مهر استان اعلام کرد: هیچ واحدی با زیر 30 درصد پیشرفت در مسکن مهر استان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- راهبر عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت فرودگاه های هند برای استفاده از خدمات مشاوره ای و فنی و مهندسی هوانوردی یکدیگر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر امور آب و خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 500 هکتار از کشتزارهای استان امسال به سامانه های نوین آبیاری تجهیز شده و 2 هزار هکتار دیگر نیز در دست اجرا است.
حدود 45 درصد داوطلبان دکتری زنان هستند و 55 درصد نیز آقایان هستند البته تعداد آقایان در دو رشته دکتری یعنی گروه فنی و مهندسی و دامپزشکی بیشتر از خانم ها هست و در سایر گروه ها تعداد زنان داوطلب بیشتر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وبینار آشنایی با بازار خدمات فنی و مهندسی ازبکستان با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۸    
شفیعی گفت: آموزش مجازی بیشتر برای مقطع کارشناسی مفید است و حتی می تواند در آینده مرسوم شود، اما در مقاطع تحصیلات تکمیلی و رشته های علوم پایه، فنی و مهندسی و امثالهم کاربرد چندانی ندارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ همایش نقش مهنسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، رئیس بنیاد نخبگان ، اساتید و دانشجویان در سالن دکتر عطامهر در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۸    
به مناسبت روز مهندس از مهندسین اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تجلیل شد. در مراسمی با حضور مسعود شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد و شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/زنجان عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: ظرفیت خوبی برای صدور خدمات فنی و مهندسی به کشورهای همسایه وجود دارد که نیازمند تقویت مهارت مهندسان و تسهیل ضمانت نامه ها است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی کشور گفت: در عراق صورت وضعیت پرداخت نشده بالغ بر 800 میلیون دلار است و جایی که می خواهند پول ایرانی ها را ندهند، تحریم های نقل و انتقال مالی را بهانه می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۳    
علیرضا دائمی قائم مقام و معاون پیشین برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو / رئیس هیات مدیره شرکت فنآور نو توسعه آب و انرژی پاک هورداد برنامه توسعه صنعت برق به رغم توان بالای فنی و مهندسی موجود در کشور و دسترسی به منابع انرژی ازجمله سوخت های فسیلی و منابع انرژی تجدید پذیر در مناطق وسیعی از کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰    
انجمن علمی دانشجویی فناوری نانو مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین مسابقه پادکستی با موضوع نانو تکنولوژی برگزار می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۰    
محمد حقانی عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران درباره سهمی که کمبود منابع مالی و ناکارآمدی مدیریتی در مشکلات مربوط به رشد و توسعه شهری دارند به میزان گفت: من ناکارآمدی مدیریتی را مشکل عمده در رشد و توسعه شهری می دانم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ایران برای تجارت با سوریه ظرفیت یک میلیارد و 500 میلیون دلاری برای واردات و صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران از کمبود بودجه های عمرانی و همچنین کم و کاستی هایی در برنامه ریزی صحیح برای اجرای پروژه های ملی عمرانی اظهار گلایه کرد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اسلامی به لحاظ دانش فنی و مهندسی بالا می تواند اقدامات ارزشمندی را در آذربایجان برای بازسازی، نوسازی و انتقال تکنولوژی فنی را برای کشور همسایه داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین موفق به سنتز نانوکاتالیست با قابلیت ذخیره سازی اکسیژن بسیار بالا به منظور بهبود فرآیند احتراق سوخت در موتور دیزل و کاهش آلاینده های خروجی از اگزوز شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی گفت: در آینده نزدیک در حوزه فنی و مهندسی در حوزه کشاورزی و سایر حوزه های پزشکی شاهد ارائه دستاوردهای جدید علمی و فناورانه هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
بخش پروژه های مهندسی آستان قدس عباسی، از پیشرفت قابل ملاحظه ای در بناهای پروژه مجتمع آموزشی اول و سوم خبر داد. کارکنان فنی و مهندسی شاغل در این پروژه، قدم های بلندی را در پیشبرد آن برداشته اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
هرمزگان- مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان از ظرفیت های صید و صیادی پارسیان ،بندر جوادالائمه و بندر صیادی زیارت بازدید کردند.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۸    
تعداد بازدید: 2 مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان از بندر صیادی چیروئیه در غرب شهرستان بندرلنگه بازدید کردند. ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۱    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. شرکت توسعه نوین همراه کیش به تازگی در هجدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی که از سوی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران برگزار شد ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مهندس محمد امیرزاده اعلام کرد : انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی کشور با بستن قراردادهای بزرگ می تواند برای کشورارز آوری داشته باشد. پیام فوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی آماده است شعبه های خود را علاوه بر کابل در سایر شهر های این کشور نیز ایجاد کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۹    
شرکت فنی و مهندسی پیشگامان روشنگر پارس جهت تکمیل کادر فنی خود در استان فارس به تعدادی افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به امکان لغو تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران و فراهم شدن احیای روابط ایران با دیگر کشورها، نشستی با هدف بررسی ظرفیت های همکاری بین ایران و سوئد برگزار شد. در این نشست همکاری مشترک بین دو کشور در حوزه خدمات فنی مهدسی مورد تاکید قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۵    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بویین زهرا کارگاه مدارفرمان و قدرت (برق صنعتی) را برگزار می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پروژه پوشش رادیویی با هدف ارتقای ایمنی دریانوردی در مکران جلوتر از برنامه زمان بندی در حال اجراست که پیش بینی می شود، سواحل شرقی سیستان و بلوچستان تا پایان سال تحت پوشش این پروژه قرار گیرد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان و مسئولین شیلات شهرستان از موج شکن مردمی گرزه در راستای بررسی و حل مسائل مشکلات جامعه صیادی بندر گرزه و ارتقای خدمات رسانی از این موج شکن بازدید کرد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت استان تهران از بازگشت 80 درصد ارز صادرکنندگان تهران به کشور خبر داد. *** صادرات سالانه هشت میلیارد یورو به گزارش خبرگزاری صنایع ، یداله صادقی با اشاره به فعالیت حدود 17 هزار واحد صنعتی در استان تهران در زمینه تولید و خدمات فنی و مهندسی ، اظهار کرد: ...
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با امضای تفاهم نامه همکاری بر افزایش همکاری های علمی، پژوهشی در انجام پروژه های دفاعی کشور تاکید کردند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: امروز برای ما روشن است که مدیریت تامین آب با احداث سازه های بزرگ تامین و انتقال در مرحله بعد ازمدیریت تقاضای آب در حوضه های آبریز قرار می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
درآئینی توسط هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد ودر گرامیداشت پنجم اسفندماه روز مهندس ، با حضور علوی مدیر کل ،نصرت زاده معاونت منابع و پشتیبانی و بهرامی رئیس هیات اسکیت استان از مهندسین حوزه دفتر فنی اداره کل با اهدا هدایایی تقدیر و تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مستندسازی ظرفیت ها و دستاوردهای فنی و مهندسی کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک ضرورت اساسی نام برد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴    
در بخشی از این تقدیر نامه آورده شده: لازم می دانم برنامه ریزی دقیق، مدیریت و هدایت های موثر جنابعالی، همچنین زحمات خالصانه، جدیت و تعامل سازنده کلیه مدیران و کارشناسان مرتبط آن سازمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: صدور پایای خدمات فنی و مهندسی از اردبیل به خارج از کشور به عنوان نمود دیگری از توانمندی های فرزندان ساعی این خطه از میهن اسلامی، در سطحی گسترده، عملیاتی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون آبزی پروی شیلات هرمزگان به همراه رئیس اداره توسعه میگو و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان از ظرفیت های آبزی پروری و پروژه های آبزی پروری در حال انجام در شهرستان قشم بازدید کردند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرام شفیعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، سن بالای کشاورز، کم دانش بودن و قطعه قطعه بودن اراضی کشاورزی را مهم ترین چالش بخش کشاورزی عنوان کرد و گفت: قطعه قطعه بودن اراضی تاثیر زیادی بر کاهش تولید داشته و باعث شده ما نتوانیم خدمات فنی و مهندسی را به کشاورز ارایه [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۵    
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور با صدور پیامی روز مهندسی را به تمامی مهندسان و فعالان عرصه فنی و مهندسی کشور تبریک گفت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بر این اساس در سال تحصیلی 96-95 تعداد چهار میلیون و 73 هزار و 827 نفر در آموزش عالی ایران مشغول به تحصیل بوده اند که حدود 29 درصد آن ها دانشجویان فنی مهندسی بوده اند. در همین سال، 466 هزار و 223 دانشجو از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند که تعداد دانش آموختگان فنی و مهندسی 194 هزار و 229 بوده است ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مپنا نیوز – شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا در گروه “خدمات فنی و مهندسی” رتبۀ نخست را به جهتِ میزان فروش بر اساس صورت های مالی سال 1398 به خود اختصاص داد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امروزه بیشتر صفحه های خورشیدی موجود در بازار برای سیستم های انرژی خورشیدی مسکونی می توانند در سه دسته قرار بگیرند: صفحات خورشیدی مونو کریستالی، صفحات خورشیدی پلی کریستال و صفحه های خورشیدی با لایه نازک.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از افزایش بیش از 100 درصدی سامانه های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی این استان خبرداد و تصریح کرد: تا امروز سامانه های نوین آبیاری در بیش از 36 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان سمنان اجرایی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
شرکت فنی و مهندسی کارت اعتبار فارس تولید کننده تجهیزات مخابراتی و موبایل جهت تکمیل کادر خود در استان فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد حسین سجادی نیری در مصاحبه با برنامه چهل ستون رادیو گفت وگو اظهار کرد: ما اصولا برداشت مان از فناوری، فناوری هایی در حوزه های فنی و مهندسی و پزشکی است، اما بخش جدی از حوزه علوم حوزه های فرهنگ ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۷    
دکتر محمد صالح شفیعیان عضو هیأت علمی گروه مهندسی شیمی دانشگاه گلستان برحسب فعالیت های برجسته آموزشی، پژوهشی و نوآوری، موفق به کسب جایزه ارزشمند ملی دکتر کاظمی آشتیانی از بنیاد ملی نخبگان شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۷    
رپورتاژ آگهی/ شرکت فنی و مهندسی آتیه انرژی تلاش با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره ساخت نصب و اجرای سیستم های تصفیه آب و تصفیه پساب مفتخر است در این مطلب توضیحاتی در باره حل مشکل آب شور و ساخت و خدمات دستگاه آب شیرین کن کشاورزی با بهترین قیمت وکیفیت را صورت کامل و جز به جز برای کشاورزان ...
معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هزینه های نگهداری و تعمیر شناورهای بندر چابهار 4 درصد کاهش پیدا کرده است.