شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۴۱Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فنی و مهندسی»

آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۰    
رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با تبیین اهداف دستورالعمل نظام نامه مدیریت دانشی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: بهره گیری از توان نیروی انسانی متخصص در اصلاح و بازآرایی رشته های تحصیلی درراستای افزایش هم پیوندی میان رشته ها و ظرفیت ها ازجمله این اهداف است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۵    
برگزاری مناظرات و هم اندیشی انتخاباتی یکی از بخش های مهم فرآیند انتخابات است که به رای دهندگان کمک می کند علاوه بر گفتگوی صریح با کاندیداها، با آگاهی بیشتری در انتخابات مشارکت و اقدام به رای دهی کنند ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهادکشاورزی ضمن تاکید بر استفاده از آبیاری هوشمند در مزارع کشاورزی، از تلاش برای رفع موانع صادراتی خدمات فنی – مهندسی به کشور عراق و تاجیکستان خبر داد. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت توسعه و ایجاد زیرساخت های جدید در حوزه بندری و دریایی تاکید کرد و گفت: توان بالای بخش فنی و مهندسی داخلی به عنوان بازوی اجرایی توانمند سازمان بنادر و دریانوردی، عمل می کند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سمینار آموزشی احداث نیروگاه های خورشیدی در صنایع و ادارات با حضور معاون فنی و مهندسی سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) و جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی در بیرجند برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر فنی و مهندسی شرکت آب جنوب شرق از احداث بیش از 340 متر دیوار حفاظتی اطراف تاسیسات آبرسانی بندر امام خمینی (ره) و امیدیه یک خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت آب جنوب شرق از نصب دو دستگاه تابلو حفاظتی بر روی الکتروپمپ های کوت امیر و منصوری یک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: تمامی رشته های فنی و مهندسی دانشگاه صنعتی قم رشته بیکار ندارند و 87 درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه مشغول کار و 13 درصد خانم هایی هستند که علاقه به کار نداشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- با حضور معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم آشپزخانه صنعتی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا افتتاح شد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۸    
معاون فنی و مهندسی ساتبا درباره چالش های پیش روی تکمیل ساخت 4500 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر تا پیک برق سال 1403 تصریح کرد: تحویل زمین به سرمایه گذاران باید تا پایان آذرماه صورت می گرفت که تحویل برخی ها تاخیر دارد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۳    
آشپزخانه صنعتی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار، دو طرف بر گسترش همکاری ها در حوزه اقتصاد، تجارت، کشاورزی، علم و فناوری، خدمات فنی و مهندسی تاکید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۷    
مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی گفت: در زمینه دانش صدور خدمات فنی و مهندسی 50 میلیون یورو انتقال خدمات انجام شد و کار برون مرزی در دستور کار است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کازرون ، مرکز هوش مصنوعی و مرکز مشاوره آمار، داده کاوی و علم داده دانشگاه سلمان فارسی کازرون در طبقه دوم ساختمان دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه مورد بهره برداری قرار گرفت. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۳    
شوشتر- ایران پرس: سازه های آبی شوشتر به عنوان یکی از شاهکارهای فنی و مهندسی جهان در استان خوزستان قرار دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۸    
شوشتر- ایران پرس: سازه های آبی شوشتر به عنوان یکی از شاهکارهای فنی و مهندسی جهان در استان خوزستان قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۲    
نمایشگاه کتاب با عنوان تاریخ، چراغ راه آینده و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی امروز، 30 بهمن ماه توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه لرستان با 30 درصد تخفیف در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان، ویژه اساتید، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان برپا شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتی درباره سفر به سری لانکا نوشت: به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات عالی سری لانکا عازم این کشور هستم. رایزنی برای گسترش همکاری ها در حوزه اقتصاد، تجارت، کشاورزی، علم و فناوری، خدمات فنی و مهندسی و ...در دستور کار مشترک ماست. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان امروز - دوشنبه - در پیامی در شبکه ایکس نوشت: به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات عالی سریلانکا عازم این کشور هستم. رایزنی برای گسترش همکاری ها در حوزه اقتصاد، تجارت، کشاورزی، علم و فناوری، خدمات فنی و مهندسی و ...در دستور کار مشترک ماست. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۴    
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با اعلام این خبر که به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات عالی سری لانکا عازم این کشور هستم، در حساب رسمی خود در برنامه ایکس نوشت: رایزنی برای گسترش همکاری ها در حوزه اقتصاد، تجارت، کشاورزی، علم و فناوری، خدمات فنی و مهندسی و ...در دستور کار مشترک ماست.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۳    
زینب غضنفری صنعت خودرو نقش قابل توجهی در توسعه اقتصادی ایفا می کند و علاوه بر رونق اقتصادی، اشتغال زایی بالایی را رقم می زند. گروه خودروسازی سایپا به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در کشور و منطقه ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خوانساری مدیر کل نظام تامین و تجاری سازی فناوری وزارت نفت از صادرات 20 میلیون یورویی کاتالیست به روسیه خبر دادو گفت: سال ها واردکننده محض در خدمات فنی و مهندسی بودیم اما حالا یکی از صادرکنندگان هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 220 حلقه چاهک با صرف اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در سطح استان اجرایی شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۴    
یادواره شهدای دانشجوی غرب گیلان در دانشگاه فنی و مهندسی میرزا کوچک خان صومعه سرا برگزار می شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق از نصب چهار و 500 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر در سطح کشور طی سال آینده خبر داد و گفت: مصرف برق کشور در حال افزایش است بنابراین توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر باید در مدت کوتاهی اتفاق بیفتد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون فنی و مهندسی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق گفت: قرار است برای تامین پیک مصرف برق سال آینده حدود چهار و 500 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر در سطح کشور نصب کنیم که تحقق آن در استان های مختلف در دست پیگیری است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: متوسط دمای سیستان و بلوچستان نسبت به بلند مدت افزایش داشته و این خودش خبر از خشکسالی و گرم تر شدن استان می دهد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سردار مسلمی گفت:در قالب رزمایش کشوری و تخصصی جهادگران فاطمی 440برنامه با مشارکت هزار و 100مهندس و با همکاری و نقش آفرینی 260دستگاه اداری، اجرایی و فنی و مهندسی با هزینه 1000میلیارد ریال در سراسر مازندران اجرایی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ساعدی: با اجرای سیاست سهامداری در پالایشگاه های فراسرزمینی، بومی سازی محصولات و صدور خدمات فنی و مهندسی به افزایش اقتدار ایران پرداختیم و ناکارآمدی تحریم ها را نشان دادیم.بازارسازی تضمینی برای فروش نفت کشور نشان داد که تحریم ها نمی توانند دست و پای ما را ببندند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۳    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از مدیریت شبکه برق ایران، مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توانیر ، گئورک قره پتیان رئیس مجمع قدرت بخش ایران IEEE و اردشیر مذکوری معاون برنامه ریزی و نظارت بر امنیت شبکه برق کشور و جمعی از پیشکسوتان صنعت برق کشور و اساتید دانشگاههای فنی و مهندسی به میزبانی و در ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار زهرایی گفت:رزمایش کشوری و تخصصی جهادگران فاطمی به میزبانی سپاه کربلا مازندران با رمز یا امام سجاد(ع) در سراسر کشور آغاز بکار کرد.
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۳    
کارگاه آموزش فتوشاپ مدرس: آقای عباسی فرد مهلت ثبت نام: 26 بهمن الی 28 بهمن زمان برگزاری و شروع کلاس ها: از 29 بهمن ماه یکشنبه ها (ساعت: 16 تا 18) سه شنبه ها (ساعت: 12 تا 14) مکان برگزاری کلاس ها: سایت رایانه دانشکده فنی و مهندسی جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر تلگرام و ایتا: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از اهتمام وزارت نیرو برای تکمیل پروژه های آب و فاضلاب در استان ایلام خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۱    
معاون فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: عمده واحد های 36گانه این استان در ارزیابی شرکت حسابرسی دانشگاه دارای کمترین میزان اشکال هستند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، گفتنی است ، مدیر عامل منطقه ویژه از زحمات و تلاش های دلسوزانه ساسان بنی اسدی ، پاکزاد و مازیار کرمی در زمان تصدی مسئولیت معاون منابع انسانی ، مدیریت فنی و مهندسی و مدیریت پایش و بازرسی شرکت تشکر و قدردانی کرد. پایان خبر /
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک در نشست دوازدهم اعضای هیأت نمایندگان اتاق تهران، ضمن ارائه گزارشی از نحوه تعیین ارزش کالاهای صادراتی و وارداتی، اظهار کرد: آمار صادرات برق، خدمات فنی و مهندسی و نفت از ماه گذشته به آمار صادرات افزوده شده است ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان آب و برق خوزستان در دومین دوره جشنواره پژوهشی شهید فخری زاده، به عنوان پژوهشگر برتر استان خوزستان و پژهشگر شایسته تقدیر در گروه فنی و مهندسی انتخاب شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۱    
رئیس انجمن شرکت های فنی و مهندسی و مشاوره ای خراسان رضوی گفت: تضامین، بیمه نامه ها و هزینه های مطالعات میدانی پروژه ها راخود دولت تأمین کند یعنی دولت باید بتواند راهکار مناسبی برای صدور ضمانت نامه و بیمه نامه بدهد و سازمان توسعه تجارت هزینه مطالعات میدانی را بدهد.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۷۰ سایت دیگر  
در ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه عید سعید مبعث و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از معاونان و مدیران وزارت صمت با حضور چند ساعته در سایپا از خطوط تولید، محصولات جدید برقی و هیبرید و توانمندی های گروه خودروسازی سایپا بازدید کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در راستای اجرایی شدن اهداف قانون حمایت از حقوق معلولان و آن بخش از وظایفی که به تسهیل تردد در ایستگاه های شبکه راه آهن شهری منجر می شود، شرکت متروی تهران اقدامات متعددی را از سال 1399 آغاز کرده که هر سال به کیفیت و تنوع این قبیل فعالیت ها افزوده شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مصوبه هیأت وزیران در خصوص اصلاح آیین نامه اجرایی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ابلاغ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص اصلاح آیین نامه اجرایی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ابلاغ شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 110 کیلومتر لوله برای انتقال آب به مزارع کشاورزی با صرف اعتباری بالغ بر 112 میلیارد ریال در سطح استان اجرایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجتمع آموزش عالی وفنی مهندسی اسفراین از ارتقا مجتمع آموزش عالی فنی ومهندسی به دانشگاه صنعتی و کسب مجوز 3 دانشکده خبر داد.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 18 بهمن ماه 1402 در سومین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی مواد، متالورژی و معدن، شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان به عنوان واحد برتر فنی و مهندسی سال 1402 استان انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین گفت: زیرساخت های این مجتمع آماده تبدیل به دانشگاه صنعتی بوده و در این مسیر، دستور وزیر علوم نیز اخذ شده است.
شانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت به عنوان بازوی اجرای پروژه های پالایشی، با تجربه سال ها اجرای پروژه های مهم پالایشی برای نخستین بار در کشور با توان و دانش فنی ایرانی ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۲    
محمد حاتمی در نشست خبری اظهار داشت:این مجتمع آموزشی موفق به کسب رتبه عالی در بین دانشگاه های صنعتی کشور در رتبه بندی Isc شده است. وی ادامه داد: توانسته ایم گروه های آموزشی مصوب از دوگروه به 10 گروه مصوب در هیات امنا را افزایش دهیم ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
این بانک در حال حاضر 38 شعبه فعال در سراسر کشور دارد که خدمات و و تسهیلات بانکی را به صادرکنندگان کالای غیرنفتی ارایه می دهند. بانک توسعه صادرات ایران در سال 1370 به منظور حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی کشور و گسترش خدمات، فنی و مهندسی و افزایش مبادلات تجاری با سایر کشورها تاسیس شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۸    
اردبیل - ایرنا - شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل با اجرای رزمایش واکنش سریع به حوادث غیرمترقبه در تاسیسات آب، آمادگی فنی و مهندسی خود را برای مقابله با بحران ها و اتفاقات احتمالی به نمایش گذاشت.