جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۲۱Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلنگ»

عصر ایران   ۵ ساعت پیش    
محمدباقر غفاری چلاوی، عکاس و پژوهشگر حیات وحش جنگل هیرکانی در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی از دو پلنگ ایرانی در ارتفاعات مازندران منتشر کرده که دیدن آن ها در برف زمستانی چشم نواز است.
به آقای بذرپاش گفتم شما نمی توانید یک مسابقه، یک دیدنی ها حتی به شوخی گفتم تام و جری یا پلنگ صورتی پخش کنید؟ که صدا هم نمی خواهد. یک چیزی پخش کنید تا مردمی که پروازشان تاخیر دارد، سرشان گرم شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: اکثر مناطق استان گونه پلنگ ایرانی وجود دارد، اما تعداد آن در دسترس نیست که نیازمند کار جدی و تجهیزات لازم است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۱    
ویدیویی از تعقیب و محاصره پلنگ نادر ایرانی، گونه در معرض خطر حیات وحش ایران توسط دسته از سگ های ولگرد در مره خیل پاوه منتشر شده است. غذا دادن به سگ ها و گربه ها در حالی که این گونه در خارج از خانه اشخاص باید به شکل طبیعی زندگی کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۵    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری در حین گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده سبزکوه موفق به ثبت تصویر یک نفر پلنگ ایرانی شدند.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی گغت: ما در صداوسیما شبکه های زیادی راه انداختیم تا برای هر قشری باشد. در فرودگاه صدای مانیتور بسته است. صبح ساعت شش در شبکه سه یک روحانی محترم سخرانی میکرد. مردم که نشسته بودند چه می دیدند! در فرودگاه به جای سخنرانی، کارتون تام و جری و پلنگ صورتی پخش کنید.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی در یک همایش درباره محتوای تصاویری که در تلویزیون فرودگاه ها نمایش داده می شود سخن گفت. سید عزت الله ضرغامی ، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در همایش به استقبال نوروز گفت: در فرودگاه به جای سخنرانی، کارتون تام و جری و پلنگ صورتی پخش کنید. کد ویدیو دانلود ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ضرغامی، وزیر گردشگری گفت: در فرودگاه به جای سخنرانی، کارتون تام و جری و پلنگ صورتی پخش کنید. این موضوع را به بذرپاش گفتم و او پیگیری کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ویدیویی از تعقیب و محاصره پلنگ نادر ایرانی، گونه در معرض خطر حیات وحش ایران توسط دسته از سگ های ولگرد در مره خیل پاوه منتشر شده است. غذا دادن به سگ ها و گربه ها در حالی که این گونه در خارج از خانه اشخاص باید به شکل طبیعی زندگی کنند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر غفاری چلاوی، عکاس و پژوهشگر حیات وحش جنگل هیرکانی در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی از دو پلنگ ایرانی در ارتفاعات مازندران منتشر کرده که دیدن آن ها در برف زمستانی چشم نواز است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاخ رسانه، در تلگرام تصویری از پلنگ ایرانی در پارک ملی تندوره منتشر کرد: *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جعفر پناه پور، عکاس طبیعت و یاور محیط بانان در پارک ملی گلستان، تصاویری ثبت کرده از یک پلنگ ایرانی که متوجه حضور تصویربردار شده و او را تحت نظر دارد. پناه پور در توضیح، پلنگ ایرانی را زیرک، درنده، مرموز ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۵    
پلنگ ها دارای بدن عضلانی قدرتمند، پنجه ها و آرواره های قوی هستند که آنها را به شکارچی خوبی تبدیل می کند. آنهادر هنگام تعقیب طعمه می توانند با سرعت 60 کیلومتر در ساعت بدوند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۱    
تصویری با اُبُهت از پلنگ ایرانی بزرگ ترین گربه سان ایران.پارک ملی تندوره؛ عکس از جاهد مومن
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۳    
تیم بانک شهر ایران به عنوان قهرمانی هشتمین دوره رقابتهای کشتی آزاد جام باشگاههای جهان دست پیدا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۲    
انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد شیر توله پلنگ حیات وحش دزدیدن بقا
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۵۷ سایت دیگر  
تیم بانک شهر ایران به عنوان قهرمانی هشتمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان دست پیدا کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۳    
مقایسه همسران فوتبالیست های ایرانی با آرژانتینی ها درس بزرگی می دهد چرا که تفاوت فاحشی بین آنها وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین از مشاهده یک قلاده پلنگ ایرانی در مناطق حفاظت شده الموت خبرداد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
احسان اردکانیان، عکاس حیات وحش ویدیویی از لحظه نزدیک شدن یک پلنگ به دوربین تصویربرداری اش در پارک ملی تندوره خراسان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پلنگ که احتمالاً فکر می کرد دوچرخه سوار عبوری طعمه ای است، حمله کرد و به مرد برخورد کرد، اما به سرعت به داخل جنگل عقب نشینی کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۳    
پلنگ که احتمالاً فکر می کرد دوچرخه سوار عبوری طعمه ای است، حمله کرد و به مرد برخورد کرد، اما به سرعت به داخل جنگل عقب نشینی کرد. منبع: crazyclipsonly
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۰    
رکنا: ویدئویی مهیج از لحظه شکار تمساح توسط پلنگ را ببیند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۲    
یاسوج- ایرنا- در دل کوهستان های سر به فلک کشیده ایران، رازهایی نهفته است که فقط صبورترین و تیزبین ترین ها می توانند آن ها را کشف کنند. یکی از این رازها، پلنگ ایرانی، گربه سان باشکوهی است که سید جواد هادی اصل ، مستندساز جوان و جسور ایرانی، سال هاست که در جستجوی این راز ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
عباس جدیدی، قهرمان پیشین کشتی و دارنده یک طلا و دو برنز جهان و یک نقره المپیک، در غم از دست دادن برادرش به سوگ نشست. زیرنویس این ضایعه را به پیشکسوت کشتی کشور تسلیت می گوید. بیشتر بخوانید: پاسخ پلنگ جویبار به پیشنهاد فدراسیون کشتی فرانسه/ کپی پاسپورتم را برای آن ها ارسال کردم! منبع: خبر [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل گفت: یگان حفاظت محیط زیست باینگان در هنگام گشت زنی در مناطق تحت مدیریت یک قلاده پلنگ را مشاهده کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رضا یزدانی ملی پوش سابق کشتی ایران به پیشنهاد فدراسیون کشتی فرانسه پاسخ مثبت داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۹    
تهران - ایرنا - فدراسیون کشتی فرانسه از رضا یزدانی دارنده 4 مدال طلا و برنز جهان برای آموزش کشتی گیران این کشور دعوت کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کشتی فرانسه در نامه ای به رییس فدراسیون کشتی ایران، از رضا یزدانی برای برگزاری دوره آموزشی برای کشتی گیران المپیکی این کشور دعوت کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رضا یزدانی از سوی فدراسیون کشتی فرانسه جهت برگزاری یک اردوی آموزشی دعوت شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس محیط زیست بخش باینگان شهرستان پاوه از مشاهده و ثبت و ضبط یک قلاده پلنگ در منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل این شهرستان خبر داد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
صبا راد مجری سابق تلویزیون در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی از استایل مردانه اش منتشر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد -ایرنا - منبع 200 متر مکعبی تأمین آب حیات وحش منطقه حفاظت شده پروند سبزوار، کریدور و زیستگاه یوز پلنگ آسیایی بهره برداری شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۰    
سگی که بیرون از خانه در حال استراحت بود، با حمله ناگهانی پلنگ شوکه شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۶    
این پلنگ نه تنها توانست به اندازه ای نزدیک شود که یک گراز در حال فرار را بگیرد، بلکه توانست چند گراز دیگر را پشت سرهم شکار کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵    
یک قلاده پلنگ در منطقه بوزین و مرخیل شهرستان پاوه مشاهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک دامدار که مشغول چراندن گوسفندان خود در روستای عطاجان قربانی بوده مورد حمله یک قلاده پلنگ قرار گرفته و از ناحیه دست و پهلو آسیب دید.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از حمله یک پلنگ به سگ بیچاره در شهر سی سخت یاسوج در فضای مجازی وایرال شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: لحظه حمله پلنگ به سگ در شهر سی سخت که با آمدن یک شهروند پا به فرار گذاشت، را در این بخش ببینید.
فاخته نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی اله پور اظهار کرد: این چهاردهمین مشاهده پلنگ در مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از ابتدای سال است، که با جایگذاری مناسب دوربین تله ای در پارک ملی تندوره توسط محیط بانان پارک ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با جاگذاری مناسب دوربین تله ای در پارک ملی تندوره توسط محیط بانان پارک، موفق به ثبت تصویر خانواده جدیدی از پلنگ ایرانی مادر و توله در پارک ملی تندوره شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۸    
پلنگی در حال جدال با یک سگ در جاده تل سیاه سی سخت، در نزدیکی نیروگاه توسط مردم مشاهده شد.