چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۸:۴۶Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان دماوند»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۲:۳۴    
نشست هم اندیشی فرهنگ پذیری و عمومیت بخشیدن به ورزش همگانی با حضور مسئولین ورزشی و فرهنگی شهرستان دماوند در مجتمع فرهنگی هنری کوثر دماوند برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دماوند گفت: متاسفانه جبهه انقلاب در فضای مجازی ضعیف است و دائم از دشمن ضربه می خورد؛ یکی از عرصه های جهاد تبیین، فضای مجازی است؛ دولت باید این میدان را ساماندهی کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دماوند گفت: نقش آفرینی در بیش از 330 ماموریت در شیفت های سه گانه را برخی از اقدمات ایستگاه آتشنشانی شهرستان دماوند در طول یکسال دانست.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۷    
فرماندار شهرستان دماوند بر لزوم آگاهی بخشی مردم از طرح های خوب بیمه ایران در دماوند تأکید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حضور وزیر آموزش و پرورش ساختمان بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی در دماوند، تبدیل به دبیرستان نمونه دولتی شد و در اختیار آموزش و پرورش این شهرستان قرار گرفت. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دماوند گفت: اغتشاشگران از مدارای نظام در جهت اهداف خود سوء استفاده کرده اند و قرار نیست که به هر بهانه عده ای اجازه پیدا کنند که مملکت را به آشوب فتنه بکشند.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۴    
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند از اجرای 110 برنامه هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دماوند از برگزاری مسابقه عکس دماوند شهر طبیعت به مناسبت هفته گردشگری خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دو روز پیش خبر آمد که از ثبت نام دختران در دوره اول متوسطه در تنها مدرسه شهید حاجی آقایی روستای گرمابسرد از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند در استان تهران، جلوگیری شده است. خبری که حامل پیام مهم جاماندن دختران از تحصیل بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
همایش بزرگ پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند از شهر کیلان تا روستای زیارت به طول 10 کیلومتر با حضور عاشقان اباعبدالله (ع) برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- ایرنا- آیین معنوی پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در شهر کیلان از توابع شهرستان دماوند با حضور عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
با تصمیم رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند ثبت نام دختران در مدرسه متوسطه اول شهید حاج آقایی گرمابسرد ممنوع شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند گفت: دماوند برای توسعه در بخش تاریخ، گردشگری و فرهنگی نیازمند تقویت زیرساخت ها است.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از کشف 70میلیارد ریال کالای قاچاق خارجی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- ایرنا - سرپرست معاونت امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از فعالیت 10 واحد جوجه کشی با ظرفیت 314 هزار قطعه در شهرستان دماوند خبر داد و گفت: 120 تن شکر به زنبورداران شهرستان دماوند با پیگیری نماینده مجلس تخصیص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- ایرنا- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه شهرستان دماوند بیش از 325 هزار تن محصولات کشاورزی و باغی کشور را تولید می کند، گفت: سیل 477 میلیارد تومان به باغات دماوند خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا -فرماندار شهرستان دماوند به تشکیل تیم های بازرسی جهت کنترل و رفع نواقص احتمالی مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس در شهرستان صورت گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۵    
دماوند - ایرنا - فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه مسئولان شخصا مطالبات اهالی شهرستان را پیگیری کنند، گفت: طعم شیرین خدمت، نتیجه قطعی مدیریت انقلابی در دولت مردمی سیزدهم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرری-ایرنا- اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران از تخریب 12 دهنه کوره زغالگیری آلاینده، پلمب واحدهای آبکاری غیر مجاز دراسلامشهر و خارج کردن 3 هزار راس دام از مراتع شهرستان دماوند خبر داد .
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند در شهر کیلان اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان دماوند با اولویت جوان گرایی و روحیه جهادی است، گفت: مدیران از میزهای خود فاصله گرفته و مشکلات مردم را لمس کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از اخراج 3 هزار رأس دام از مراتع این شهرستان خبرداد و گفت: چرای بی رویه موجب از بین رفتن پوشش گیاهی و ایجاد سیل های ویرانگر می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارق سیم و کابل برق با هشت فقره سرقت در پوشش لباس کار مامور اداره برق در شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
شناسایی و برخورد با جرائم سرقت و انشعابات غیرمجاز برق در دماوند در نشست مدیر اداره برق با فرمانده انتظامی شهرستان دماوند مطرح شد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
عملیات لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر کیلان به منظور آماده سازی مسیر پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از دستگیری شکارچیان غیر مجاز و عامل تهاجم عمدی به محیط بان دماوند طی تعقیب و گریز در شهرستان پاکدشت خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۲    
پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی شهرستان دماوند در شهر کیلان برگزار می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند از تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی آرامستان مرکزی در دماوند و آبسرد آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا- فرماندار شهرستان دماوند گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب مسکن مهر مهرآباد بخش رودهن که یکی از مطالبات به حق و برجای مانده مردم این منطقه در طی 8 سال گذشته بود، اکنون با پیشرفت فیزیکی خوبی درحال اجرا است.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۶    
بازدید میدانی و برگزاری نشست بررسی روند اجرای مصوبات ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان دماوند برگزار شد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱    
موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند از روز 10 تا 20 صفر در محله باب الطوریج واقع در شرق کربلای معلی در عمود 48 آماده خدمات رسانی به زائران حسینی است.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شهری کیلان در تلاش برای استقبال باشکوه از زائران شهرستان دماوند است.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۶    
اردوی تفریحی تیم ملی کشتی ایران در شهرستان دماوند برگزار شد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
80 فقره ساخت و ساز غیر مجاز پیرو مصوبات ستاد پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان دماوند در منطقه زان تخریب شد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱    
نشست اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری کیلان با مهندس احمدیان، رئیس اداره برق منطقه ای شهرستان دماوند در محل دفتر شورا برگزار شد .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دماوند از برگزاری مسابقه عکس و فیلم موبایلی دماوند از نگاه طبیعت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند با بیان اینکه 540 تعاونی فعال و غیرفعال در سطح شهرستان دماوند وجود دارد، گفت: هم اکنون 300 تعاونی راکد در شهرستان دماوند وجود دارد که از ابتدای امسال به 90 تعاونی راکد اخطار انحلال داده شده است.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا رضا هاشمی در ریاست شورای اسلامی شهرستان دماوند ابقا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت مرکز مثبت زندگی 15105 بهزیستی شهرستان دماوند افتتاح شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۳    
تهران/ رابط مرکز خدمات در شهرستان های شرق استان تهران هر روز از ساعت 7:30 الی 16 جهت رسیدگی به امور طلاب خواهر و برادر در دفتر امام جمعه شهرستان دماوند مستقر است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هفدهمین دوره آموزشی تربیتی طرح اسوه که در شهرستان دماوند آغاز شده بود، با برپایی هیئت عزاداری حضرت رقیه(س) به کار خود پایان داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دماوند گفت: سنگ اندازی در ساخت مسکن خیانت به مردم است و نبود مسکن به مقدار نیاز موجب افزایش سرسام آور قیمت و اجاره بها و رنج و زحمت مردم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - فرماندار شهرستان دماوند از تحقق یکی دیگر از مطالبات مردم شهر آبسرد در دولت مردمی سیزدهم خبر داد و گفت: 4 هکتار زمین جهت احداث آرامستان مرکزی شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند در دستور کار قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۵    
هفدهمین دوره طرح آموزشی تربیتی اُسوه از 5 شهریور در شهرستان دماوند آغاز شده و با حضور مدرسان قرآن در حال پیگیری است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۲    
تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند، فعالیت های انجام شده در اردو را چالش هایی برای دانش آموزان دانست تا بتوانند خود را با هر محیطی وفق دهند که این کار سبب ایجاد بارش فکری و ظهور خلاقیت ها می شود. ...
مجتمع فرهنگی و هنری رسالت شهر کیلان از توابع شهرستان دماوند همزمان با هفته دولت بازگشایی شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، یادواره 13شهید والامقام کارمند شهرستان دماوند شامگاه روز دوشنبه با حضور استاندار تهران و مسئولان شهرستانی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - همزمان با آخرین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان، معاونین، بخشداران و امام جمعه دماوند چندین پروژه عمرانی و خدماتی در سطح شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف 3 هزار میلیارد ریالی در شهرستان دماوند طی روز جاری و همزمان با هفته دولت خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۷    
یادواره شهدای 13 شهید کارمند به مناسبت هفته دولت در شهرستان دماوند برگزار شد.