یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۴۷Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاه ایمنی»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۶    
شواهد جز این نیست که سالانه تعداد زیادی موتورسیکلت سوار در کشورمان بر اثر وارد شدن ضربه به سر جان خود را از دست می دهند و بار سنگین عاطفی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را علاوه بر خانواده خود به جامعه نیز وارد می کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ماده جالبی به رنگ نارنجی تولید شده که برای محافظت در برابر ضربه های سنگین به کار می رود. در فیلم زیر، آزمایش عملکرد این ماده بر روی کلاه ایمنی را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور سیستان و بلوچستان استفاده نکردن از کلاه ایمنی را عمده تخلفات راکبان موتورسیکلت و عامل اصلی مرگ و میر ها در حوادث رانندگی موتوسیکلت سواران برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۴۵    
برخورد تریلی به یک موتورسوار باعث آسیب دیدگی پای او شد اما کلاه ایمنی از سر او محافظت کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۸    
مسئول نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندورود از توزیع کلاه ایمنی رایگان در سطح این شهرستان با هدف ارتقای ایمنی تردد و فرهنگ عبور و مرور راکبان موتور سوار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اشاره به اهدای 1100 کلاه ایمنی به موتورسواران، گفت: حدود 25 درصد از تصادفات مربوط به موتورسواران است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور مازندران با بیان اینکه 25 درصد از تصادفات در جاده های استان مازندران همچنین شهرهای استان را موتور سواران تشکیل می دهند از اهدا هزار و 100 عدد کلاه ایمنی به راکبین موتورسیکلت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
افسر راهنمایی و رانندگی شهرستان دیر با هزینه شخصی خود تعدادی کلاه ایمنی به موتورسواران قانونمند در شهر دیر اهدا کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از نیواطلس، هرچند هم اکنون طیف وسیعی از کلاه های ایمنی مجهز به چراغ راهنما وجود دارد اما بسیاری از موتور سواران از ابزارهای معمولی استفاده می کنند. در همین راستا کلاه ایمنی کلاسون (Classon) ابداع شده که مجهز به چراغ های ال ای دی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر کلاه های ایمنی متنوعی برای استفاده دوچرخه سواران تولید شده، اما کلاه ایمنی کلاسون دارای امکانات منحصر به فردی برای حفظ جان در برابر خودروهای عبوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۱:۳۶    
به تازگی، ماسک های هوشمندی ساخته شده است که مانند کلاه ایمنی بر روی سر قرار گرفته و مانع از ورود هرگونه ویروس یا گرد و غبار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۸    
رییس هیئت اسکیت استان البرز از اهدای کلاه های ایمنی اسکیت به هیئت شهرستان ها با هدف توسعه بخش همگانی این رشته ورزشی خبرداد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد اسدی کاور شبرنگ پوشیده بود، چراغ پیشانی و دور سر روی سر او نصب شده بود، کلاه ایمنی بر سر داشت و نکات ایمنی را رعایت کرده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، بر فرهنگ سازی برای استفاده موتورسیکلت سواران از کلاه ایمنی تاکید کرد و گفت: لازم تست کنترل پلیس راه در محورهای پرخطر، تشدید و جاده های اصلی و حادثه خیز ایمن سازی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور: کلاه ایمنی فقط ویژه موتور نیست؛ ترک نشین هم باید از کلاه ایمنی استفاده کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پنجاه و سه درصد تصادف های تهران مربوط به موتور سیکلت هاست و بسیاری از موتورسواران هنوز مقید به استفاده از کلاه ایمنی نیستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۶    
این تصاویر ساختگی و یا مربوط به سکانسی از فیلم های سینمایی نیست. این اتفاقات دلخراش، حوادث مربوط به موتورسوارانی هستند که هر روز از لنز دوربین پلیس در خیابان ها و بزرگراه ها ضبط می شوند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۶    
محققان با استفاده از کلاه ایمنی دارای میدان مغناطیسی توانسته اند یک تومور مغزی کشنده را به میزان یک سوم ابعاد اولیه اش کوچک کنند.
برترین ها / ایستگاه آی تی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دیجیاتو: دانشمندان تا به امروز موفق به شناسایی تومورهای مغزی با کمک کلاه های مخصوص و هوش مصنوعی شده بودند، اما حالا توانسته اند قدمی در راستای درمان آن ها بردارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور از کلاه ایمنی مخصوص هواداران باشگاه سپاهان در هتل کوثر اصفهان رونمایی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از نوروساینس نیوز ، محققان موسسه عصب شناسی هیوستون متدیست با اولین آزمایش بالینی یک کلاه ایمنی جدید که یک میدان مغناطیسی نوسان ناپذیر ایجاد می کند، توانستند در یک بیمار مبتلا به سرطان مغز گلیوبلاستوما، توده تومور را تا 31 درصد کوچک کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۱    
با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران، طرح هفتگی اهدای کلاه ایمنی پلیس راهنمایی ورانندگی استان مازندران در قائم شهر اجرا شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۹    
براساس آنچه آمارها نشان می دهند، درصد قابل توجهی از کشته شدگان بر اثر تصادف موتورسیکلت را گروه سنی 18 تا 49 سال دربرمی گیرد. این آمار به تفکیک سنی سایر گروه ها عبارت است از: کمتر از 10 سال 2درصد، 11 تا 17 سال 11.2درصد، 50 تا 59 سال 9.9درصد و 60 سال و بالاتر 15.6درصد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گفته می شود کارگر سیمبان به نام محمد درزی که روز بیست و یک تیر ماه در قائم شهردچار حادثه برق گرفتگی شد و جان باخت، فاقد کلاه و دستکش کار بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جوان زرندی به سبب نبود کلاه ایمنی وضربه به سردار فانی را وداع گفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۵    
آیا پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس بدون کلاه ایمنی را هم جریمه می کند و قانون برای همه یکسان است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا آیین اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران قم در سالن اجتماعات مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) روز یکشنبه برگزار شد. سرهنگ غلامرضا صدفی رئیس پلیس راهور استان و محمود لاچینانی رئیس شرکت بیمه سینا سرپرستی استان قم سخنرانان این مراسم بودند. ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور قم با بیان اینکه 51 درصد تصادفات منجر به فوت شهر قم طی سال گذشته مربوط به موتورسواران بود، گفت: 10 درصد راکبان موتورسیکلت در تصادفات دچار عارضه قطع نخاع شدند و 71 درصد عامل فوت راکب موتورسیکلت، ضربه به سَر بوده که نشان دهنده لزوم استفاده از کلاه ایمنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تداوم برنامه های آمریکا برای نفوذ در جوانان و نوجوانان قرقیزی، سفارت این کشور در بیشکک امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برنامه ای تحت عنوان کلاه ایمنی و واقعیت های دنیای مجازی را به کتابخانه قاسم علی بایالین اف اهدا کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: همه موتورسواران متوفی در سه ماهه نخست امسال بدون گواهینامه بوده و هیچیک از آنها از کلاه ایمنی استفاده نکرده بودند. وی اضافه کرد: سوانح منجر به جرح و فوت موتورسواران روز هنگام در روستاها و معابر فرعی و شب هنگام در جاده های [...]
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از توزیع 550 عدد کلاه ایمنی رایگان در 20روستای استان از ابتدای امسال تاکنون با هدف ارتقای ایمنی تردد و فرهنگ عبور و مرور راکبین موتور سوار خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۶:۰۲    
مردی در حال آزمایش کلاه ایمنی فوتبال آمریکایی، سال 1912
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فرمانده پلیس راه کنگان گفت: همزمان با هفته ایمنی راه ها و به منظور ارتقای ایمنی موتورسواران تعداد 20 عدد کلاه ایمنی به راکبان موتورسیکلت در این شهرستان اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: عامل اصلی فوت حدود 60 درصد موتورسیکلت سواران به دلایلی از جمله نداشتن کلاه ایمنی است که با وجود کرونا می توان گفت ناقوس مرگ همزمان با کرونا بین موتور سواران نیز به صدا در آمده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از اهدای کلاه ایمنی به موتورسوارانی که از این وسیله ایمنی استفاده نمی کنند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۴    
رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به تداوم طرح اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران فاقد کلاه ایمنی در شهرهای آمل، جویبار و تنکابن، گفت: این مراسم در تمام شهرهای مازندران برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - گمرک جمهوری اسلامی ایران که خود را سازمانی حاکمیتی به عنوان مرزبان اقتصاد کشور قلمداد می کند، در بند 2 سند راهبردی و عملیاتی خود برای چشم انداز افق 1400 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروزه محافظت از سر طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهد و می تواند براساس فعالیت های خاص انتخاب شود. سوالاتی که در خصوص انتخاب کلاه ایمنی ایجاد می شود ...
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۴    
تجهیزات محافظت شخصی (PPE) لباس محافظ ، کلاه ایمنی ، عینک محافظ ، یا سایر لباس ها یا وسایلی است که برای محافظت از بدن فرد استفاده کننده از آسیب طراحی شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۸    
در این مطلب تعریفی از اینکه کلاه ایمنی چیست و چرا یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی است، برای چه کارهایی استفاده میشود و چه انواعی دارد و نکات دیگری که در انتخاب یک کلاه ایمنی اهمیت دارد ارائه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اهدای کلا ه ایمنی به موتورسواران فاقد کلاه ایمنی با حضور رئیس پلیس راهور مازندران امروز در شهرستان جویبار برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶    
حوادث رکنا : معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در یادداشتی لزوم استفاده از کلاه ایمنی قبل از حرکت و زدن ماسک را امری ضروری برای موتورسواران دانست .
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سگ موتور سوار با کلاه ایمنی و ماسک
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کلاه های ایمنی از لوازم حفاظتی سنتی که فقط روی سرمان قرار می دادیم، حالا به یک دستگاه هوشمند با نشانگرهای نوری با کنترل از راه دور تبدیل شده اند. لیوال Evo21 جدید دارای چراغ عقب 270 درجه، چراغ هشداردهنده ترمز، تشخیص دهنده سقوط، یک سیستم هشدار دهنده درخواست کمک و موارد دیگر است. ...
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از توزیع 160 کلاه کاسکت بین موتورسواران جنوب این استان همزمان با هفته جهانی ایمنی راه ها خبر داد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۹    
بمناسبت هفته جهانی ایمنی راه :اهدای 200 عدد کلاه ایمنی رایگان به موتورسیکلت سواران شهرستان لنده. در این مراسم دکتر عابدمحمدی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه وبویراحمد گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کلاه ایمنی وسیله ی نجات موتور سوارانی که خیلی از آن ها به آن اعتقادی ندارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۷    
هادیانفر با اینکه حرکت خلاف جهت موتور سیکلت سرعت و سبقت غیرمجاز و ... خط قرمز ما است گفت: نماد توسعه یافتگی در جوامع امروز رفتار ترافیکی است. برای مثال اگر کسی از چراغ قرمز عبور کند نشان دهنده پسرفت این سیستم است. نبود کلاه ایمنی عامل مرگ 60 درصد موتورسوارن است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نکا از توزیع رایگان کلاه ایمنی بین راکبان موتور سیکلت روستای کمیشان این شهرستان با هدف ارتقای ایمنی عبور و مرور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: 60 عدد کلاه ایمنی به راکبان موتورسیکلت در روستای "کوییک صیفوری" این شهرستان همزمان با هفته ایمنی راه ها و به منظور ارتقای ایمنی موتورسواران اهدا شد.