چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۴:۰۴Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاه ایمنی»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۷    
سرهنگ " مهدی پاکروان " آسیب شدید وارده به سر را علت اصلی مرگ 80 درصد موتورسوارن جان باخته در تصادفات عنوان کرد و گفت: اگر این افراد از کلاه ایمنی استفاده می کردند شاید امروز خانواده هایشان دادغدار ان ها نبودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۰    
رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از واژگونی موتورسیکلت در اتوبان بعثت به دلیل لغزنده بودن معبر و سالم ماندن سر وی به خاطر داشتن کلاه ایمنی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ مومنی در گفت وگو با میزان گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 06:45 صبح امروز یک فقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده شرق به غرب اتوبان بعثت بعد از پل نازی آباد اعلام می گردد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا سبزه کار مخترع و مبتکربیرجندی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با بیان اینکه دارای سه اختراع ثبتی، یک ابتکار، یک اختراع در دست انجام هستم، اظهارداشت: از دوازده سالگی با تصادف پدرم جرقه ساخت کلاه ایمنی هوشمند به ذهنم رسید و از همان سال ها به دنبال جواب سوالاتم بوده ام. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
12کلاه ایمنی به بسیجیان فعال در امور راهنمایی و رانندگی در سپاه ناحیه سمنان اهدا شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۵    
50 عدد کلاه ایمنی رایگان بین موتور سیکلت سواران سرفاریاب توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - سه هزار کلاه ایمنی با مشارکت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و فرماندهی قرارگاه پلیس راه جنوب کرمان طی یک هفته گذشته به موتورسواران این منطقه اهدا شد.
توزیع کلاه ایمنی موتورسواران در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هفته ایمنی حمل و نقل به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی حمل و نقل تعداد 109 عدد کلاه ایمنی در شهرستان چرام توزیع شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۵    
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای قشم از نصب شبرنگ بر 300 نفر شتر، 100 موتورسیکلت و توزیع 50 کلاه ایمنی رایگان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم درسومین روز از هفته ایمنی حمل ونقل جاده ای ( 26 آبان ) که به نام روز ایمنی موتور سیکلت سواران نامگذاری شده است ، طرح ارتقا ایمنی راکبین موتورسیکلت درسطح راههای فرعی – روستایی استان قم اجرا شد . ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۶    
مرادی از توزیع 50 کلاه ایمنی به مناسبت هفته ایمنی و حمل و نقل در بخش خشکبیجار رشت خبر داد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت هفته ایمنی حمل و نقل و طرح ارتقای ایمنی راکبان موتورسیکلت در شهرستان زرند، ضمن آموزش ترافیکی به رانندگان و نصب برچسب بر وسایل نقلیه، 150 کلاه ایمنی رایگان به موتورسواران روستاهای اسماعیل آباد، کریم آباد، ده ایرج، واسط و فتح آباد اهدا شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه سه سیما در برنامه دوربرگردان به مناسبت هفته ایمنی حمل و نقل و به منظور ترویج فرهنگ بیمه در میان موتور سواران قانونمند، حواله رایگان بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت و کلاه ایمنی اهدا کرد. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۳    
علی صارمی، مسئول روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با اشاره به هفته ایمنی حمل و نقل، از اجرای برنامه های مختلف در این هفته خبر داد. ...
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
توزیع رایگان کلاه ایمنی به موتورسواران ازسوی شهرداری آمل درهفته ایمنی حمل ونقل از سوی شهرداری آمل و اداره راهداری شهرستان و با حضور شریعت فرماندارویژه آمل، هاشمی شهردارآمل، حسن نژاد معاون امورزیربنایی شهرداری، متان رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی حمل و نقل و روز ایمنی موتور سواران در مراسمیچ به تعدادی از موتور سواران گالیکش کلاه ایمنی اهدا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ ایرج کهریزی روز سه شنبه در آئین اهداء کلاه ایمنی به موتورسواران روستای ابراهیم آباد از توابع بخش شریف آباد پاکدشت گفت: 30 درصد از جانباختگان ناشی از تصادفات درون شهری در شرق استان تهران مربوط به موتورسواران است که بر اساس اظهار نظر پزشکی قانونی، علت فوت تمامی این افراد، ضربه به سر است. [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک شرکت تجاری در تگزاس از تولید کلاه ایمنی جدیدی خبر داده که بعد از وقوع تصادف به طور خودکار متوجه موضوع شده و با شماره از قبل تعیین شده تماس می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۳    
رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت :استفاده از کلاه ایمنی تا 40 درصد تصادفات منجر به فوت و 70 درصد تصادفات منجر به جراحت در راکبین موتورسیکلت را کاهش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷    
به مناسبت هفته ایمنی و سوانح طرح اهدای کلاه ایمنی به موتورسیکلت سواران در سطح استان مرکزی اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
500 کلاه ایمنی رایگان به موتورسیکلت سواران مازندرانی اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳    
500 کلاه ایمنی رایگان به موتورسیکلت سواران مازندرانی اهدا شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته ایمنی حمل و نقل، اداره کل راهداری اصفهان با همکاری پلیس راهور، در مانوری به مناسبت این هفته اقدام به توزیع کلاه ایمنی بین راکبان موتورسیکلت در کنارگذر اتوبان ذوب آهن انجام دادند. 26 آبان 1399 / 22:37 این پست 72 بار بازدید شده
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راه گلستان از کاهش 16 درصدی تلفات جاده ای استان خبرداد و گفت: 80 درصد از قربانیان تصادفات جاده های گلستان را موتورسیکلت سواران و عابران پیاده تشکیل می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - اصفهان - همزمان با هفته ایمنی حمل و نقل و روز جهانی یادمان قربانیان سوانح رانندگی، با همکاری پلیس راه روستایی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و با هدف تشویق موتورسواران به استفاده از کلاه ، توزیع رایگان کلاه ایمنی امروز در محدوده پلیس راه اصفهان - شهرکرد انجام گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۲    
شهرداری همدان برای ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی، 100 عدد کلاه ایمنی رایگان بین موتورسوران توزیع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح فرهنگ سازی و ارتقاء ایمنی موتور سواران در دماوند اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اهدای کلاه ایمنی رایگان به تعدادی از موتورسواران قانونمند در شهر چوار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۰    
راکب موتور سیکلتی که کلاه ایمنی نداشت، جان باخت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۶    
جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا و همسرش، جیل با ماسک و کلاه ایمنی در میان محافظانشان روز شنبه 24 آبان در ایالت دلاور دوچرخه سواری می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از توزیع کلاه ایمنی و اقلام آموزشی به مناسبت هفته ایمنی و حمل و نقل در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان برگزاری مانور روز بدون حادثه ترافیکی، توزیع کلاه ایمنی رایگان در روستاها و ... را از برنامه های هفته ایمنی حمل و نقل در استان دانست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: هم راکب و هم سرنشین موتورسیکلت باید از کلاه ایمنی استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک موتورسوار به دلیل استفاده از کلاه ایمنی در تصادف رانندگی جان سالم به در برد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کلاه ایمنی نیرو های پلیس در شرایط مختلف آب و هوایی و فضای باز و همچنین در محیط های سربسته قادر به استفاده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از نجات جان یک موتورسوار از مرگ حتمی به دلیل استفاده از کلاه ایمنی خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ شرق استان تهران _ رئیس پلیس راهور استان تاکید کرد: استفاده از کلاه ایمنی برای راکبان موتورسیکلت نیازمند فرهنگ سازی است که رسانه ها در این زمینه نقش بسزایی دارند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- مراسم اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران با هدف افزایش ایمنی و کاهش حوادث رانندگی به همت بیمه سینا در پنج شعبه کشور انجام شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور ناجا از مجهز شدن پلیس راهور به لیزرگان ایرانی خبر داد و گفت: تصادفات دومین عامل مرگ و میر در کشور بعد از کرونا در سال جاری هستند. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
موتورسیکلت ها بدون پلاک و بدون کلاه ایمنی در پیاده رو ویراژ می دهند، خودرو های فرسوده و دودزا در شهر رفت وآمد می کنند، محصولات صفر کیلومتر خودرو سازی در معاینه فنی رد می شوند و جریمه ها آنقدر کم است که باعث نگرانی و بازدارندگی متخلفان نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۰    
استفاده از کلاه ایمنی استاندارد در کارگاه بسیار ضروری است و بی توجهی به آن می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران بیش از هشتاد درصد جلوی مرگ آنها را در تصادفات می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۵    
در فیلمی کوتاه تفاوت کلاه ایمنی استاندارد و غیر استاندارد کارگاهی به نمایش گذاشته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روز از هفته ناجا، نیروی انتظامی گرمسار، به موتورسواران این شهرستان کلاه ایمنی اهدا کرد.
رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 1200 عدد کلاه ایمنی به طور رایگان بین راکبین موتور سیکلت در مازندران توزیع و اهدا گردید. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی ها نشان می دهد، طی یک سال گذشته 30 درصد از جانباختگان تصادفات درون شهری شرق استان تهران را موتورسواران تشکیل می هند. وی ادامه داد: علت مرگ 100 درصدی موتورسواران جانباخته در شرق استان تهران آسیب به سر بوده است. ...