دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۲:۵۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «بزرگراه»

معاون فنی عمران شهرداری تهران از افتتاح بزرگراه 6 کیلومتری شهید رستگار تا پایان آبان خبر داد و در خصوص اتمام پروژه برجرودی در جنوب تهران گفت: به محض رفع معارض کار انجام می شود.
همشهری   ۲ ساعت پیش    
آیا می دانید که در تکه بیست و یکم پایتخت، 34 بوستان برای نابینایان مناسب سازی شده است. بوستان شهدای گمنام در بلوار نیلوفر تهرانسر، بوستان نرگس واقع در میدان کمال الملک ...
همشهری   ۲ ساعت پیش    
همراه سرا ی ویژه مراجعه کنندگان به بیمارستان روانپزشکی ایران در بزرگراه شهید فهمیده در صورت تأیید ساخته می شود. معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 21 گفت: با توجه به قرار داشتن بیمارستان روانپزشکی ایران در کیلومتر 7 جاده مخصوص کرج و دور بودن این مسیر برای همراهان بیماران مراجعه کننده ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: سانحه رانندگی برخورد پنج دستگاه خودرو سواری در بزرگراه سردار سلیمانی مشهد منجر به مجروح شدن 5 نفر شد.
صراط نیوز   ۵ ساعت پیش    
با سرد شدن هوا مشکلات کارتن خواب ها در شهرها بیشتر می شود. سردی هوا یعنی آواره تر شدن کارتن خواب های شهر. کارتن خواب هایی که تا صبح خواب ندارند و خیابان ها و بزرگراه ها را راه می روند تا یخ نزنند. زمستان امسال با وجود کرونا برای کارتن خواب ها سخت تر هم شده و خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۳    
رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور از نصب 40 نیوجرسی در بزرگراه شهید "مهتدی" و رفع نقطه حادثه خیز این بزرگراه خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۴    
تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 10 اعلام کرد: طرح درنگ گاه فضای مکث و ایستگاه تاکسی با نمای آجری در خیابان آذربایجان تقاطع بزرگراه شهید نواب صفوی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال احداث شد.
فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار به مرحله اجرای اقدامات تکمیلی رسید.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه سومین روز آبان ماه 1399 اظهار کرد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۰    
#تهران_ما موضوع خرابی آسفالت در بزرگراه آزادگان به سمت شرق ابتدای خروجی شهید رجایی (منطقه 16) را پیگیری کرد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اجرای عملیات به زراعی فضاهای سبز شهری در منطقه 2 معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 از اجرای عملیات به زراعی در فضاهای سبز معابر، بزرگراه ها و بوستان های این منطقه خبر داد . ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ارتقا کلیه محورهای مواصلاتی و بزرگراه های اردبیل در دستور کار قرار داردمعاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: بزرگراه پارس آباد به سربند به طول 20 کیلومتر سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد. ”
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت از برخورد 5 وسیله نقلیه در اتوبان آزادگان خبر داد و گفت این تصادف ترافیک سنگینی برجای گذاشت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیر عامل سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در تهران مورد اختلاف بین آستان قدس و سازمان زمین شهری که ساکنان محلی نیز درگیر آن هستند، بخش بسیار جرئی از پلاک ولنجک است که حدود 16 هکتار مساحت را شامل می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: بزرگراه پارس آباد به سربند به طول 20 کیلومتر سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به تبیین پیشرفت فیزیکی مهم ترین پروژه های عمرانی استان پرداخت و با اشاره به افتتاح بزرگراه تبریز-سهند در آینده نزدیک، گفت: در حال حاضر در مجموع، یک هزار 860 پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که یک هزار و 100 مورد از این تعداد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج به عنوان منطقه ییلاقی و خوش آب وهوا، در زمان قاجار و در دوران پهلوی ، تفریحگاه مطلوبی برای مردم، درباریان و اشراف به شمار می آمد و از سویی تنها راه ارتباطی با شمال کشور بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۴    
رضایی گفت: با اتمام و تکمیل سه کیلومتر از بزرگراه جهرم-شیراز، این مسیر به طور کامل زیر بار ترافیک رفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بازپیرایی حاشیه فضای سبز بزرگراه شهید همت به منظور افزایش سرانه فضای سبز و ارتقای منظر شهری در منطقه 3 آغاز شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۷    
در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی و مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید اقارب پرست تراکم ترافیک وجود دارد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکمیل و احداث بزرگراه جهرم به شیراز، گفت: با توجه به اتمام این پروژه، توان خود را صرف تکمیل پروژه...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اهر- پرداخت حقوق کارکنان شرکت مجری پروژه بزرگراه اهر- مشگین شهر علی رغم ضرب العجل یک هفته ای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهر بازهم به تعویق افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 تهران با اشاره به پروژه پیوند پهنه های مجاور بزرگراه امام علی(ع) موسوم به پل خیالستان زندگی ، گفت: بزودی ساخت این پل در پایتخت آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عمران شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه دسترسی معبر کیهانشهر به بزرگراه امام خمینی(ره) طی 6 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۶    
مجید امیری مدیر عمران شهرداری کرمانشاه در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه معبر کیهانشهر گفت: فاز ابتدایی عملیات خاکی معبر کیهانشهر به بزرگراه امام خمینی (ره) با هدف تسهیل تردد شهروندان این منطقه انجامرشده که تا کنون 97 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد یک دستگاه وانت پیکان با پایه های تابلو در مسیر شمال به جنوب یاسینی بعد از پیچ سرخه حصار ابتدای ورودی لاین کندورو تلو لشگرک خبر داد و گفت: راننده وانت پیکان که در داخل خودرو محبوس شده بود، با کمک عوامل اورژانش خارج و به بیمارستان منتقل شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: در اینجا تصاویر از تاریخ نه چندان دور این سرزمین گذاشته ایم، نگاه به عقب شاید کمکِ آینده باشد. دو خیابان تهران در سال پنجاه و پنج. عباس آباد/ بهشتی، روبروی پروژه شهستان/ مصلی از غرب به شرق و بزرگراه جردن/ ماندلا قبل از چهار راه جهان کودک از شمال به جنوب ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۲    
تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی، مسیر شرق به غرب بزرگراه شهدای صفه، هر دو مسیر بزرگراه شهید صیاد شیرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می گیرد.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۹    
بعد از تصادف یک دستگاه لامبورگینی آونتادور S با خودروی اشکودا حین انجام یک مسابقه غیرقانونی خیابانی در آلمان که منجر به کشته شدن راننده اشکودا شد، یک اینفلوئنسر ایرانی دستگیر شد. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳    
190 کیلومتر از بزرگراه یزد-ابرکوه-اقلید احداث شده و تنها 15 کیلومتر از کنارگذر ابرکوه باقی مانده است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ،علی اکبر کریمی پور با اشاره به اهمیت اجرای نقاشی دیواری بر روی بدنه بزرگرله ها به عنوان بخشی از نماهای شهری در ایجاد آرامش بصری، افزود: به منظور هویت بخشی به سیمای شهربا اجرای نقاش دیواری ،بدنه بزرگراه شیخ فضل اله نوری،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی: با توجه به امکاناتی که در اختیار پلیس راهور قرار گرفته است به پیشرفت هایی در زمینه هوشمند سازی رسیدایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، گفت: گرفتاری عمده شهرستان های اهر و هریس درصد بالای بیکاری جوانان است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۱    
نماینده مردم شبستر در مجلس در بازدید از روند تکمیل بزرگراه شبستر- تسوج بر لزوم اقدام عملی وزارت راه و شهرسازی در تکمیل راه های مواصلاتی شبستر تاکید کرد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 19 طی اقدام قانونی اقدام به رفع تخلف از یک واحد مسکونی غیر مجاز در محدوده حریم این ناحیه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: پیگیر تخصیص اعتبار مورد نیاز جهت اتمام طرح بزرگراه ارومیه - سرو به ارزش 300 میلیارد ریال هستیم تا روند اتمام این محور مهم بین المللی سرعت بگیرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: برای مشکل رفع تملک 40 ملک در حاشیه بزرگراه یادگار امام خمینی (ره)شهرداری باید با سازمان املاک جلسه ای برگزار کند و مشکل برطرف شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سریع ترین خودروی جهان رکورد خود را به ثبت رساند. در تاریخ 10اکتبر یعنی حدود 11روز پیش، خودروی هایپر به نام Tuatara از کمپانی کمتر شناخته شده SSC که بنیانگذارش جرود شلبی است توانست میانگین سرعت 508 ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: بخش خصوصی توانست با سرمایه گذاری در طرح بزرگراه تبریز - سهند این طرح را به مراحل پایانی برساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ریزش منزل مسکونی در کنار زمین گودبرداری شده در بزرگراه امام علی (ع)، خسارت مالی بر جای گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
محورهای بزرگراهی جنوب شهر با نصب گاردریل و المان های ترافیکی ایمن سازی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از فوت یک راننده خودرو وانت در تصادف شبانه بزرگراه شهید میثمی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵    
تصادف چهارخودروی سواری با یک کامیون در بزرگراه شهید میثمی اصفهان یک کشته و پنج مصدوم برجای گذاشت.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه سه از شناسایی و ساماندهی نقاط حادثه خیز بزرگراه شهید مدرس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: عملیات اجرایی پروژه پیوند پهنه های مجاور بزرگراه امام علی(ع) موسوم به "خیالستان زندگی" به زودی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰    
جانشین رئیس پلیس راه ناجا درباره جزئیات تصادف 4 دستگاه خودروی سواری با یک کامیون در بزرگراه شهید میثمی اصفهان توضیحاتی داد.