جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رباط کریم»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۷    
ششمین مرحله از همدلی های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج رباط کریم با تهیه و توزیع پانصد بسته معیشتی به پایان رسید .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۸    
مردم مومن شهرستان رباط کریم صبح امروز شاد و مسرور از یک ماه روزه داری و عبادت خالصانه نماز عید فطر را به جا آوردند .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار داشت: حضور پرشور و نشاط و حداکثری مردم در انتخابات از پویائی جامعه، علاقمندی مردم به تعیین سرنوشت خویش ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۷    
در دیدار مدیر مسئولان چاپخانه های شهرستان رباط کریم با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بررسی جذب کارورز و ثبت نام چاپخانه داران در سامانه وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی پرداخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- فرماندار رباط کریم: با توجه به ایجاد بیش از 11 هزار شغل جدید در واحدهای صنعتی و بازکردن گره از مشکلات صنعتگران، افزایش بهای مصرفی گاز صنعت رباط کریم فعلآ اجرا نمی شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم درسال جدید با حضور اعضا برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۲    
فرماندار رباط کریم با اشاره به اهمیت سلامت عمومی جامعه، خواستار توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی در شهرستان شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۷    
فرماندار رباط کریم گفت: سوخت کمباین ها توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی و با تایید جهاد کشاورزی شهرستان صورت خواهد پذیرفت.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۲    
مطابق اصلاحیه قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا که در مجلس به تصویب رسید، مسئولیت تطبیق مصوبات شوراهای شهر و شهرستان در اختیار هیئتی 3 نفره است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۷    
جلسه هم اندیشی هنرمندان پیشکسوت پرند با عزت اله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر رئیس اداره برگزار گردید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۷    
شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم در سال 1399 به عنوان شورای برتر در بین شورای های فرهنگ عمومی شهرستان های استان تهران معرفی شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زاعین رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم از طرح پیک کتاب به منظور تحویل کتاب های درخواستی کتابخوانان و علاقه مندان به کتابخوانی درب منزل خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از توانخواه قهرمان حامد صلحی پور باحضور جناب آقای خادم معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران فرماندار رباط کریم و مشاورین ورزشی بهزیستی استان تهران و رئیس اداره ورزش و جوانان رباط کریم در دهیاری روستای منجیل آباد انجام شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، نماز عید سعید فطر با رعایت دستوالعمل بهداشتی در 3 منطقه شهرستان رباط کریم برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بهادر مهکی رئیس بهزیستی شهرستان رباط کریم سمیرا کوکبی را به سمت سرپرست دفتر مدیریت عملکرد و رسیدگی به شکایات شهرستان رباط کریم منصوب کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از طبخ و توزیع روزانه 500 پرس غذای گرم در مناطق کم برخودار و خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۲    
جلسه ملاقات مردمی، فرماندار رباط کریم صبح امروز به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل، مشکلات و درخواست های شهروندان در فرمانداری شهرستان برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مهکی رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم سفاهن مسئول حراست و کوکبی معاون امور اجتماعی و کارشناسان بهزیستی و مسوولین مراکز مثبت زندگی اولین جلسه هم اندیشی و نشست تخصصی جهت بررسی مسائل و مشکلات مراکز +زندگی شهرستان برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهکی رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم از پایان واکسیناسیون کوئید 19 پرسنل و سالمندان مقیم در مرکز سرای سالمندان مهر در این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۸    
فرماندار رباط کریم در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان با تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی، گفت: با توجه الزام است اجرای پروژه های عمرانی شتاب بیش تری بگیرند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۸    
فرماندار رباط کریم در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست استاندار تهران گفت: به ازای هر شخص مبتلا به ویروس کرونا، پنج نفر از اطرافیانش مورد رهگیری قرار گرفته اند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۸    
جلسه کمیته عمرانی و زیر بنایی شهرستان رباط کریم به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل مصلای این شهرستان برگزار گردید.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۸    
فرماندار رباط کریم به همراه مدیر مالی فرمانداری رباط کریم و پیمانکار پروژه از روند اجرای پیشرفت فیزیکی پروژه، تعریض، لوله گذاری و بهسازی جاده سفیدار شتر خوار بازدید کرد.
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: شیوه های نام نویسی و تعداد شعب اخذ رای به جهت حفظ سلامت مردم در انتخابات 1400به 141 شعبه افزایش یافته است.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۹    
به گزارش شهدای ایران ، حسن نوروزی در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر، در رابطه با بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: حدود سه ماه در شورای استان تهران که بر امر انتخابات نظارت داریم ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رحیم علیش پور، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم اظهار داشت: با صدور دستور قضایی، 14 مورد تغییر کاربری، 87 مورد تفکیک و دیوار کشی و 7 مورد ساخت بنا به مساحت تقریبی 490 متر مربع و یک مورد محوطه سازی به مساحت تقریبی 1500 متر مربع از اراضی کشاورزی قلع و قمع و این اراضی به وضع ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۸    
فرماندارشهرستان رباط کریم در خصوص احداث مترو شهر پرند گفت: با پیگیری های متعدد در سال گذشته، اعتبار مورد نیاز برای این پروژه از ردیف بودجه کشوری تأمین شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۷    
فرماندار رباط کریم ، افزایش شعب انتخاباتی را جلوگیری از "شیوع کرونا" اعلام کردو گفت: انتخابات به صورت نیمه الکترونیک برگزار می شود و تنها دستگاه احراز هویت الکترونیکی است.
نماینده رباط کریم گفت: سه تن از افرادی که در شورای اسلامی شهر دوره پنجم تهران حضور دارند برای تائید صلاحیت شدن پیشنهاد رشوه دادند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 19 اردیبهشت ماه 1400 به شرح زیر می باشد: مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم - سیدسلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه - علیرضا عباسی نماینده مردم کرج ...
به گزارش ایلنا، در نامه کارکنان شرکتی بهداشت و درمان شهرستان های ملارد، شهریار، شهر قدس و رباط کریم که در مجموعه علوم پزشکی ایران شاغل هستند، به رئیس قوه قضائیه و مسئولان امر؛ با تاکید بر رفع تبعیض ها، مشکلات به این ترتیب ذکر شده است: ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رباط کریم- فرماندار رباط کریم از پیش بینی 141 شعبه اخذ رأی برای انتخابات رباط کریم، پرند و نصیرشهر خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان -علیش پور، دادستان شهرستان رباط کریم با هیئت همراه از پلیس آگاهی، امنیت، موادمخدر و کلانتری های سطح حوزه بازدید و نحوه ی عملکرد و بازداشتگاه های این مراجع را مورد بررسی قرار داد. انتهای پیام/
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: امیدواریم تا شهریورماه و آغاز هفته دولت، بخش اورژانس 96 تختخوابی بیمارستان پرند به بهره برداری رسیده و بتوانیم شاهد ارائه خدمت به شهروندان باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰    
گروه استان ها - نماینده سابق رباط کریم و بهارستان در مجلس با بیان اینکه ظریف با پشتوانه اقتدار میدان به مذاکرات می رفت، گفت: در حق حاج قاسم ظلم شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هفتاد بسته گوشت گرم و یک تن برنج در راستای ضیافت همدلی در ماه مبارک رمضان توسط حوزه مشارکتهای مردمی و موسسات خیریه بهزیستی رباط کریم توزیع شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۵    
فرماندار رباط کریم گفت: کرونا نمی تواند روز قدس را گرفتار فراموشی کند و دنیا بداند که این روز فراموش شدنی نیست زیرا آرمان امام و انقلاب اسلامی است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از توزیع هزار بسته معیشتی به همت مراکز قرآنی و مذهبی این شهرستان بین نیازمندان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰    
فرماندار رباط کریم از برنامه ریزی واکسیناسیون علیه کووید-19خبر داد و گفت: همکاری دستگاه های مختلف با مراکز بهداشت و درمان به منظور واکسیناسیون گروه های سنی طبق اطلاعیه ستاد ملی کرونا لازم و ضروری است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مدیر امور منابع آب رباط کریم از آغاز عملیات نشانه گذاری و تعیین حد بستر رودخانه کرج در حوزه عملکرد این امور خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: با اجرای مصوبات در راستای زمینه تحقق شعار سال؛ مشکلات، تهدیدها و فرصت های موجود روشن خواهد شد.
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه رباط کریم گفت: روز قدس به تعبیر امام راحل روز اسلام است و ایران پرچم دار مبارزه با صهیونیست است و روز به روز رژیم اشعال گر قدس ضعیف تر و پایه های آن متزلزل تر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - راهپیمایی و تجمع خودجوش مردم مومن و انقلابی شهرستان رباط کریم در روز جهانی قدس برای محکوم کردن جنایات رژیم جعلی صهیونیستی انجام شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۶    
مومنان روزه دار شهرستان رباط کریم در اقدامی خودجوش و با برپایی رژه خودرویی و موتوری نفرت و انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس به معرض دید همگان گذاشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۸    
مردم مومن و نوع دوست شهرستان رباط کریم امروزهمزمان باروز جهانی قدس در اقدامی خودجوش وبا برپایی رژه خودرویی و موتوری نفرت و انزجار خودرا از رژیم اشغالگر قدس ابرازکردند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: ساخت مترو پرند به کندی پیش می رود و تمام تلاش ما در مجموعه فرمانداری و مسؤولان زیربط در شهر پرند این است که با همراهی سایر دستگاه ها، این پروژه را به سرانجام برسانیم تا مطالبه دیرینه مردم شهر پرند محقق شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۲    
شرکت تابان گستر پویا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۷    
اسناد و اطلاعات واصله به کانال متخصصین بهداشت ایران حاکی از آن است تعدادی از مسئولین شهرستان رباط کریم واکسن کرونا را دریافت کرده اند. یک هفته است اطلاعات مربوط به این ماجرا تقدیم مقامات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت شده است، ولی تاکنون هیچ خبر و تاییدیه ای منتشر نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: سال گذشته با وجود همه مسائل و مشکلات اقتصادی، توانستیم 6 کارخانه به طور کامل غیرفعال و 20 کارخانه ای نیمه فعال را دوباره آغاز به کار و راه اندازی کنیم.