شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۴۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «رباط کریم»

پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دستور کار هفته آینده کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اعلام شد: سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری روز ( دوشنبه، 5 آبان ماه ) برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان آقایان حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان (3 فقره)، سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر (2 فقره) ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت:آقای رئیس جمهور دلالان، محتکرین و واسطه ها را هم مانند کسانی که ماسک نمی زنند جریمه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم- مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم از کشف 10 هزار لیتر سرکه تقلبی در روستای وهن آباد این شهرستان خبر داد و گفت: این کارگاه بزرگ غیرمجاز توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شکستگی دستگاه کارخانه ای در گلستان رباط کریم حادثه وحشتناکی را رقم زد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۳    
رباط کریم (پانا)- همزمان با هفته ناجا شهردار و اعضا شورا شهر رباط کریم از تلاش های شبانه روزی سرهنگ شیخ مراد مرادی تقدیر کردند. پارسا شهردار شهرستان رباط کریم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۱    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 50 تن توتون و تنباکوی قاچاق در رباط کریم خبرداد .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۲    
واگذاری زمین ملی برای احداث شهرک گلخانه ای در شهرستان رباط کریم در جلسه کارگروه کشاورزی و توسعه گلخانه و قارچ این شهرستان بررسی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته تخصصی تسهیلات خوداشتغالی شهرستان های غرب استان تهران پیرامون پرداخت تسهیلات خود اشتغالی با موضوع بررسی دویست و 10 پرونده وام در ساختمان بهزیستی شهرستان رباط کریم برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۴۲    
گشت مشترک بازرسی متشکل از نظارت و بازرسی اداره صمت ، اتحادیه نانوایان و بازرس اتاق اصناف در شهرستان رباط کریم انجام شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۰۲    
فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور میدانی در سطح شهرستان از چگونگی پیشرفت اجرایی پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر، بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رباط کریم با تأکید بر تسریع در روند پروژه و افتتاح 924 واحد طرح اقدام ملی مسکن ایثارگران در شهر پرند گفت: دستگاه های متولی با تمهیدات در نظر گرفته شده و همت شبانه روزی باید تمام تلاش خود را برای پیشرفت فیزیکی این پروژه به کار بندند تا پیش از به پایان رسیدن دولت تدبیر و امید به بهره ...
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 50 تُن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش 65 میلیارد ریال در رباط کریم و دستگیری یک متهم در این خصوص خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با گروه پارلمانی تازه ترین ها، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون قضایی مجلس گفت: در این جلسه طرح الحاق دو ماده به کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بررسی، اصلاح و تصویب قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری باند حرفه ای سارقان منزل این شهرستان در رباط کریم استان تهران خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف 50 تن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش 65 میلیارد ریال در شهرستان رباط کریم خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با گروه پارلمانی تازه ترین ها، با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجسل گفت: در جلسه امروز لایحه استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و دولت فدرال روسیه به تصویب اعضای کمیسیون رسید. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۹    
فرماندار رباط کریم به مناسبت هفته تربیت بدنی از بزرگترین مجتمع ورزشی سرپوشیده دارای رتبه نخست استان تهران واقع در شهرستان بازدید نمود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: احداث شهرک گلخانه ای در راستای تولید و اشتغالزایی، نیاز مبرم شهرستان است که به زودی این مهم علاوه بر سهم برش شهرستانی محقق خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۹    
فرماندار رباط کریم گفت: بی تردید صلابت، امنیت و آرامش امروز کشور و شهرستان، مدیون فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به اهمیت ترویج کتاب و کتابخوانی گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی موجب افزایش آگاهی، توسعه فرهنگی و اجتماعی جوامع می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رباط کریم به مناسبت هفته تربیت بدنی به صورت سر زده از اداره ورزش و جوانان این شهرستان بازدید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی رباط کریم از تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در این شهرستان خبر داد و افزودبا تخریب 23مورد ساخت وساز غیر مجازتقریبا 18000 متر مربع از اراضی زراعی و باغی رباط کریم آزاد و به چرخه کشاورزی بازگشت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: تا تعیین تکلیف نهایی قانونی در کنار صنعتگران هستیم و اجازه نخواهیم داد حتی یک واحد تولیدی در سال جهش تولید تعطیل شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی رباط کریم از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و افزود هفتاد و یک هزار متر مربع از اراضی زراعی و باغی رباط کریم آزاد و به چرخه کشاورزی بازگشت.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار اعضای کمیسیون قضایی مجلس با رئیس قوه قضائیه گفت: آیت الله سید ابراهیم رئیسی عنوان کرد که رسیدگی به طرح ها و لوایح شوراهای حل اختلاف، ساماندهی نظام وکالت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۸    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم در بازدید از موسسه مشاوره و روان شناسی همیاران مهر ورجاوند، با مطلوب ارزیابی کردن جایگاه مشاوره در این شهرستان، خواستار توجه جدی تر همه دستگاه های اجرایی به مشاوره شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۸    
فرماندار رباط کریم گفت: پیرو ابلاغیه وزارت بهداشت، اجرای منع عبور و مرور تا ظهر روز یکشنبه به تهران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۸    
فرماندار رباط کریم در بازدید از مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در این شهرستان گفت:رنامه مدارس متناسب با وضعیت کرونا در شهرستان رباط کریم تنظیم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رباط کریم- فرماندار رباط کریم از الحاق 290هکتار زمین به شهرک صنعتی پرند خبر داد و گفت: با راه اندازی فاز سه این شهرک برای پنج الی هفت هزار نفر شغل ایجاد می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم اظهار داشت: برای حمایت از فرزندان مستقل بهزیستی، بیست واحد مسکونی توسط خیرین این شهرستان ساخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رباط کریم از الحاق 300 هکتار زمین به شهرک صنعتی پرند با هدف توسعه و افزایش اشتغالزایی در این شهرک خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۸    
فرماندار شهرستان رباط کریم جهت خدمات رسانی مطلوب به مردم به صورت سر زده از ادارات آب، برق و گاز بازدید به عمل آورد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: با توجه به گستردگی شهرستان، سر ریز جمعیتی و وضعیت آب و هوایی، خواستار توجه بیشتر در خصوص افزایش اعتبارات به این شهرستان هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای کمیسیون قضایی خانه ملت با رئیس قوه قضائیه خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷    
رباط کریم (پانا)- با اوج گیری ویروس کرونا چاره ای جز برخورد قانونی با افراد بی توجه به آیین نامه های بهداشتی در شهرستان نخواهیم داشت. نظام ملکشاهی فرماندار رباط کریم در خصوص تمهیدات اتخاذ شده در راستای مقابله با کرونا ویروس در شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم با مهم برشمردن وظیفه کمیته شناسایی افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا گفت: هیچ خانواده ای نباید در راستای اجرای این طرح از قلم بیافتد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از صدور 41 گواهی نامه قرآنی در رشته روخوانی سطح یک ویژه کارکنان پادگان 02 شهید انشائی خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: با رایزنی های انجام شده و تمهیدات در نظر گرفته شده، به زودی 3 ایستگاه ریل باس در فازهای 2، 5 و 6 در شهر پرند جانمایی خواهد شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از تهران، حرکت دسته عزاداری دهه آخر صفر روز جمعه 25 و روز شنبه 26 مهر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از ساعت 10 صبح به سمت یادمان شهدای گمنام شهرک آبشناسان برگزار می شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند - رباط کریم گفت: حضور سپاه در منطقه می تواند به امنیت و آبادانی بیشتر شهر جدید پرند کمک کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
از آسمان رباط کریم تراول های 50 هزار تومانی بر زمین ریخت!
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۷    
شهردار رباط کریم در معیت معاون عمرانی و رئیس سازمان فضای سبز، طی بازدیدی از پروژه های عمرانی در حال اجرای سطح شهر ضمن بررسی و ارزیابی روند پیشرفت فیزیکی این پروژه ها، به تسریع در تکمیل پروژه های مذکور تاکید کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت تولیدی و بازرگانی سنا چوب خاورمیانه، واقع در شهرک صنعتی پرند فعال در زمینه صنایع چوبی و تولید سرویس خواب جهت تکمیل کادر نیروی انسانی فنی و IT، در استان تهران، محدوده اسلامشهر، رباط کریم و پرند از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: برای جلوگیری از تجمع و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا مراسم عزاداری در هیچ نقطه ای از شهرستان برگزار نخواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در قالب پویش ملی ایران همدل، هفت هزار بسته معیشتی بین مددجویان بهزیستی رباط کریم و پرند توزیع شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۴    
کمیته نظارت بر طرح "توانمند سازی اقتصادی بانوان سرپرست خانوار "از پیشرانان، متقاضیان و روند اجرای طرح توانمند سازی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی زنان سرپرست خانوار با رویکرد کسب و کار درشهرستان رباط کریم بازدید نمود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۸    
فرماندار شهرستان رباط کریم رییس اداره بهزیستی شهرستان، از مرکز خیریه نگهداری دختران بی سرپرست فخر الملوک بازدید نمود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم،از سوی شورای فرهنگ عمومی استان تهران برای بار دوم باز هم برتر استان تهران شد.