چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۳۴Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رباط کریم»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - فعالیت مجتمع کارخانه های فرآوری منگنز رباط کریم که از ابتدای دهه 80 متوقف شده بود، با سرمایه گذاری 170 میلیارد تومانی و با حضور معاون معدنی وزیر صمت، رییس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور و برخی دیگر از مقامات راه اندازی و به چرخه تولید بازگشت.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی جهادگران شبکه رسانه ای نما رباط کریم با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با هدف ایجاد ارتباط و تولیدات بیشتر برای بهتر دیده شدن در حوزه فعالیتی، برگزار شد.
رکنا   ۳ ساعت پیش    
سرهنگ شیخ مراد مرادی گفت : در پی وقوع چند فقره محتویات و لوازم خودرو در شهرستان رباط کریم، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت . به گزارش رکنا، وی افزود: مأموران پلیس آگاهی پس از بررسی های تخصصی موفق به شناسایی متهمان در شهر رباط کریم شدند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۴    
ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم درسال جدید با حضور اعضا بیست و نهم شهریورماه جاری در ناحیه مقاومت بسیج امام حسن محتبی(ع) برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴    
فرماندار رباط کریم گفت: شهروندان بدون توجه به شایعه های بی اساس و غیرعلمی نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۴    
فرماندار رباط کریم با حضور در مراسم تعزیه خوانی در شهر پرند گفت: شایسته است تعظیم بر شعائر دینی، عاشورایی و حماسی در جامعه تبلیغ، تبیین و نهادینه شود.
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: سالروز هفته دفاع مقدس یادآور جهاد درخط مقدم است و خط مقدم جهاد یکی است ، با این تفاوت که یک روز دفاع مقدس از کشور است و یک روز جهاد مقدس در کمک مومنانه ، سلامت و مبارزه با کرونا می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۷    
رباط کریم- فرمانده مقاومت بسیج رباط کریم گفت: 400 برنامه محله محور در قالب اقدامات جهادی و نیز پروژه های عمرانی و فرهنگی در رباط کریم اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: 600 برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان رباط کریم برگزار می شود که 400 برنامه مربوط به شهرهای رباط کریم، نصیرشهر و روستاها و 200 برنامه متعلق به شهر پرند است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- امام جمعه رباط کریم گفت :حماسه دفاع مقدس گنجینه ای پایان ناپذیر برای حفظ ارزش های فرهنگی است که باید همواره از خطر تحریف دشمنان و بدخواهان مصون بماند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به منظور ارتقای سلامت اجتماعی اختتامیه طرح مشارکتهای اجتماعی نوجوانان با حضور امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهرنصیر شهر و مسئول توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی شهرستان رباط کریم در سالن فرهنگسرای بهشت نصیرشهر برگزار گردید.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: بر اساس اعلام شرکت گاز استان تهران، فردا دوشنبه 29 شهریورماه، گاز مناطقی از استان تهران قطع خواهد شد. بر اساس اطلاعیه های منتشر شده توسط این شرکت، گاز مشترکان محدوده های جاده وهن آباد، روبه روی روستای وهن آباد ...
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه اربعین حسینی تعزیه ملی سوگ یار با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم ،پرند و شهروندان در شهر پرند اجرا شد. و تا 10 شب ادامه دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۹    
خانه شعر رباط کریم به مناسبت روز شعر و ادب فارسی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی و شهرداری رباط کریم در روز بیست و هفتم شهریور ماه جاری اقدام به برگزاری مراسم شعرخوانی نمود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۹    
فرماندار رباط کریم گفت: سیاست کلی بر بازگشایی مدارس تاکید دارد؛ از این روی در روز سوم مهر، زنگ مدارس در شهرستان به صورت نمادین به صدا در خواهد آمد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۹    
فرماندار رباط کریم به همراه امام جمعه شهر رباط کریم، فرمانده لشکر 23 تکاور ولایت، کارشناس جبهه مقاومت و راوی دفاع مقدس، قهرمان رشته تیراندازی در المپیک توکیو 2020 در مراسم تجلیل از شهدای گمنام شرکت نمود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم صبح روزشنبه 1400/6/27 در اتاق شورای آموزش وپرورش این اداره باحضور نظام ملکشاهی فرماندار و حجت الاسلام ترابی، امام جمعه، رحمت اله شریفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم و فرداد الماسی نیا سرپرست شهرداری شهر جدید پرند برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی رباط کریم از تخریب 256 مورد ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: 33 هکتار از اراضی زراعی و باغی رباط کریم آزاد و به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم- مدیر جهاد کشاورزی رباط کریم از تخریب 256 ساخت وساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۴    
فرماندار رباط کریم گفت: خدمت به بیماران و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که پروردگار متعال نصیب بندگان برگزیده خود می نماید.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۹    
فرماندار رباط کریم گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دو مرکز تجمیعی واکسن در شهرهای رباط کریم و پرند دو شیفته شدند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۹    
فرماندار رباط کریم به مناسبت هفته دفاع مقدس از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس بازدید نمود و گفت: امروز همه مدیون خون شهدا هستیم و نباید آنان را فراموش کنیم.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر آموزش وپرورش رباط کریم در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی آموزش و پرورش این شهرستان گفت: آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین نهاد اجتماعی، کانون انتشار دانایی و آگاهی است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم طی مصاحبه ای از آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴    
فرماندار رباط کریم گفت: بزرگترین نقش آفرینان برای مهار و کنترل اپیدمی کرونا را مردم با رعایت نکات بهداشتی می توانند به وجود آورند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید توزیع بسته های لوازم التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار در شهرستان رباط کریم آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم طی پیامی، عموم مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان رباط کریم اظهار داشت: شهرستان رباط کریم یکی از مهمترین مداخل ورودی استان تهران می باشد که باعث سرازیر شدن مردم مختلف از استان های دیگر به رباط کریم و کلان شهرتهران می شود.
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم طی پیامی، عموم مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رئیس بهزیستی با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون اجتماعی نیروی انتظامی جهت تعیین تکلیف مرکز ماده 16 و ساماندهی معتادان متجاهر در ستاد بهزیستی رباط کریم برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم (پانا)-جلسه شورای معاونین اداره آموزش وپرورش رباط کریم دراتاق ریاست منطقه برگزار شد. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۲    
رباط کریم( پانا)-مدیر آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم ، انتخاب سیدمجتبی هاشمی را به عنوان سرپرست آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران تبریک گفت. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش رباط کریم ،رحمت اله شریفی مدیر آموزش و پرورش رباط کریم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رباط کریم- فرماندار رباط کریم از فوت 19 بیمار کرونایی در این شهرستان طی 2 هفته گذشته خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت احوال رباط کریم با حضور اداره بهزیستی این شهرستان پیگیر امور مربوط به مددجویان فاقد شناسنامه شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۸    
با حکم فرماندار شهرستان رباط کریم، سرپرست جدید معاونت اداری، مالی و برنامه ریزی فرمانداری معارفه و از خدمات معاون سابق قدردانی شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۸    
فرماندار رباط کریم طی برگزاری مراسمی از سه مدیر برتر شهرستان و از ورزشکار پارالمپیک و نخبه علمی این شهرستان تجلیل نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت رباط کریم گفت: با افتتاح مراکز واکسیناسیون در شهرک های صنعتی شهرستان رباط کریم با سرعت بیشتری جامعه کارگری را واکسینه می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عرفان واعظی نخبه رباط کریم با اشاره به کسب مقام دوم در مسابقات بین المللی طراحی هواپیما که موسسه هوانوردی و فضا نوردی آمریکا برگزار شده است، گفت: هیچ مسؤول و ارگانی نسبت به نتیجه مسابقه ما واکنشی نشان نداده اند.
اقتصاد آنلاین / تیتر20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون قضایی معتقد است؛ راه رشد صنعت خودرو در واگذاری این صنعت به بخش های خصوصی توانمند است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا)- هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر به صورت منطقه ای و با مشارکت شهرستان های، شهرقدس، ملارد، شهریار، بهارستان و رباط کریم از تاریخ هفدهم تا بیست و چهارم مهر 1400در شهرستان اسلامشهر برگزار خواهد شد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۸    
فرماندار رباط کریم گفت: هیئت تطبیق براساس قانون مرجعی است که مصوبات شورا را با قوانین بالادست مورد بررسی قرار می دهد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۳    
مدیر امور آب رباط کریم از رفع تصرف مساحتی به میزان 12 هزار متر مربع از بستر رودخانه سیاه آب بازارک واقع در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماهنگ نسل حسینی به همت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و شبکه رسانه ای نما رباط کریم، تولید و منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۴    
شرکت اطلس نوین شایان صنعت واقع در رباط کریم (سه راه آدران) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۲    
فاش نیوز - رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت از حمایت این فراکسیون از رئیس جدید بنیاد شهید به عنوان اصلح خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی، نماینده ایثارگر مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: عوامل پلیس ساختمانی رباط کریم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری بسیار خوب شبکه بهداشت و درمان، پرسنل بهزیستی رباط کریم دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم با همکاری مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش برنامه تلویزیونی خانواده قرآنی را برگزار کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
معاون سیاسی انتظامی گفت: در اجرای برنامه ها، توجه به رعایت حداکثری آیین نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی با رویکرد پرهیز از تجمع افراد مورد تاکید و نظارت قرار گیرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۸    
فرماندار شهرستان رباط کریم درهجدهمین میز خدمت با جمعی از مردم شهرستان، به صورت چهره به چهره گفتگو و دستورات قانونی را جهت رسیدگی و اقدامات لازم مراجعین صادر کرد.